Reklama

čtvrtek 7. června 2018

Gen.ředitel TV Barrandov ve včerejších kauzách: ,,Gaunere budeš potrestán!" Soukup zažaloval Bakalovu! Podívejte se na záznam pořadu...

7. 6. 2018  TV Barrandov video
Barrandov získal těžko přístupné dokumenty. Dočkají se nájemci bytů OKD odškodného?
Havíři a daňový poplatníci zbystřete...

61 komentářů :

 1. Policie, státní zástupci a justice vůbec nekoná jedná-li se o Bakalu - gaunera a podvodníka. Soud jen uznal Bakalu gaunerem, ale další kola byla zastavena !!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. I proto se stane jeho přítel Hamáček ministrem vnitra, aby se další kola soudního jednání proti Bakalovi nerozjedou.
   Aspen instutit ho ochrání více jak poslanecká imunita, a že je gauner - to ví atomu se jen směje a mezi svými se tím i chlubí.

   Smazat
  2. VITE,ŽE ZIJETE V KAPITALISMU BEZ PŘIVLASTKŮ?

   nejhorši formě kapitalismu,která vycházi z gangsterismu!
   Chybi vám penize?
   Je to tim,že vás denně už léta okrádaji majitelé velkých peněz!
   Citite se bezmocni a jako jednotlivci nemohouci?
   Ukradli vám váš hlas a tedy i čast vaši moci s pomoci lživých a zmanipulovaných informaci režimniho tisku a TV a můžete se tak i domnivat,že takové volby vlastně ani nemusi vůbec platit?

   Ptáte se sami sebe co mám ja ubohý domorodec proti tomu dělat?Tady máme pro vás,kteři si to začinaji uvědomovat a chtěji za své začit peníze bojovat RADU!

   Staňte se aktivnimi členy společnosti občanů voličů OSV nebot členy už všichni jste.
   Naše špičková elita pro vás všechny už připravila návrh neuvěřitelně přesné a stručné vize,která je prozatim zdarma k dostáni ve formě NÁRODNIHO PROGRAMU OBČANŮ VOLIČŮ!

   No uvědomujete si,že taková nabidka se neodmítá?
   Vaše NEPOLITICKÁ OSV se pod to podepisuje.

   Začněte spolu a i s námi aktivisty z OSV hájit svoje zájmy,dřive než se z ČR stane největši pláž nahatých ve Středni Evropě!

   Smazat
  3. PAPEŽ FRANTIŠEK VÍ,ŽE JE TO NOVÁ TYRANIE,

   ten kapitalismus bez přivlastků a taky to tak napsal.
   Domorodci ČR jsou nejen záměrně dezoorientováni a ohlupováni politickou třidou Šmejdů,ale oni si doposud neuvědomili,že musi začit chtě nechtě za své zájmy bojovat.
   To,že trpně přejimaji vše co jim nadiktují majitelé velkých peněz,kteři NIKDY nepřestanou hrabat a krást,za použití jejich zákeřných metod bude znamenat,že jsou občané považováni jimi za méněcenné a proto MUSEJI být likvidováni a obráni!

   Podivejte se co píše zVĚDAVEC o dalšim činu pana Ano bude hůř!
   Klidně v demisi podepsal ačkoli nemusel

   ISTAMBULSKOU ÚMLUVU a co to pro nás znamená!

   http://www.zvedavec.org/vezkratce/15440/

   Smazat
  4. OBJEVUJI SE TU TEĎ ČLÁNKY KDE SE VINA PŘESUNUJE

   poprve z majitelů velkých peněz na politickou třidu všehoschopných Šmejdů s odůvodněnim,že žádný majitel firmy to přeci nemůže dělat tak blbě,že by mohl o všechno přijit a že máme vlastně společného nepřítele a to jak bohatých tak i chudých--Šmejdy!
   Dobrá ,dejme tomu,ovšem je záhadou, proč tedy nedokáži držet gaunery na uzdě ti kradou a nesedi v base!
   Navic se nikdo v ČR nechce kromě OSV viz NP Nr 4.zamyslet nad dobou,kdy vše budou dělat plechoví roboti a lidi zůstanou bez práce a tedy i peněz!
   Kdo a za co bude kupovat ty prima lákavé výrobky,když penize budou rozkradeny a nikdo je nebude mit!
   Ti majitelé velkých peněz nedokáži už dnes ty lapky držet na uzdě a tak se udělat potřebnými.
   Vždyt nedokáži poručit té politické třidě Šmejdů ani,aby yajistila BOD NR Nr.2.kde by svým připadným voličům otevřela možnost

   NOVÉ OBČANSKÉ PŘIMÉ DEMOKRACIE,KTERÁ BY ŠLA UDĚLAT BEZ PERIPETII A SKORO IHNED!

   Namisto toho pošlou vnitráky na lov skvělých občanů,kteři nic jiného nechtěji než hledat pravdu podle návodu našeho největšiho nebožtika pana HAVLA a posilaji na ně oddíl ČSSD,který si dal do Programu cenzuru!

   NAVIC POMLOUVAJI VOLIČE,ŽE BY SICE CHTĚLI TO CO HAVEL,ALE V OPAČNÉM GARDU.   To je OPRAVDU politická korektnost čili lež!

   Smazat
  5. MAJITELÉ VELKÝCH PENĚZ MAJI MOŽNÁ PRAVDU,

   že jejich společným nepřitelem a nás občanů je ta politická třida sprostých Šmejdů,která by jim i nám chtěla poroučet a podvody nám vládnout všechny nás řidit!
   Co by mohli naši m.v.p udělat jako prvni krok je ,postupně vyhazovat ty nám neloajálni pisálky a redaktory TV,kteři nás nechtěji ínformovat jako to dělá pan SOUKUP.
   Ono to mohlo dopadnout konečně tak,že bz mčezi těmi Šmejdy zbyl jen poslednií a ten dostal na výběr!
   Bud vydáš knižně a v TV občanský NÁRODNI PROGRAM nebo ten cirkus politické korektnosti zhasneš a bude klid, nebot teprve potom bude AMERIKA a hlavně Česká republika FIRST!

   Smazat
  6. jo najit peněženku ze stovkou a někdo vas udat že jste ji nevratil tak deset let je malo ale že by bakala šel někam před soud tak tomu už nevěři ani nenarozeni apan soukup by si měl před zahajeni jeho estrady vždy davat studeny mezi nohy to pomaha i většim retardum než je on sam ale jako sledovanost a reklamni agetury maji u něj žně a plan přektračuje milionovymi kroky

   Smazat
  7. Pohled Kalouska a na Kalouska...

   Kalousek: Vzniká tu vláda s politikou po nás potopa

   https://www.novinky.cz/domaci/474512-kalousek-vznika-tu-vlada-s-politikou-po-nas-potopa.html

   Miroslav Kalousek - pro někoho bůh, pro jiné největší zloděj

   http://internetweek.cz/zlodej/miroslav-kalousek-pro-nekoho-buh-pro-jine-nejvetsi-zlodej

   Smazat
  8. MÁ ČR ZAPOTŘEBI HNUTI TŘI HVĚZD A CO TO JE?

   V důsledku toho,že nami zvolen tzv všehoschopni zástupci k tomu,aby si osvojili NÁŠ NÁRODNI PROGRAM nemaji už žádnou silu a postupně kolabuji, je odpovědi jednoznačné
   Máme li pomyslet,že námi milovaná Amerika chce,aby

   ČR byla výkladni skřini úspěchů jako ČESKÁ REPUBLIKA FIRST je zapotřebi,aby kapitalisté přistoupili namisto krmeni suchými rohlíky k našemu hledáni nyni už známého hesla

   KDE JE NÁŠ BIFTEK?

   ve smyslu pravého ořechového.Tady nestači,aby jejich velvyslanec byl jenom pobožný.Tady je třeba přiložit ruku k dílu a poslat na podporu KSDH penize!
   No jak by to vypadalo kdyby jednou z hvězd na našem budoucim triku bylo KSDH tedy Křesťansko Sociálni Demokratické hnuti,které by úplně mohlo nahradit ty havaristy z ČSSD,kteři lžou už i ve svém názvu a satanisty z KDU.
   Výhodou toho by totiž bylo,že koalice TŘI HVĚZD by si nedala ujit vetknout do svých Programů právě NÁRODNI PROGRAM SVÝCH VOLIČŮ což by jistě rády udělaly i dalši dvě hvězdy !

   Kdo je proti,ať to tu napíše a zdůvodni i proč!

   Smazat
  9. Američané jsou bez peněz,jejich president by je musel dát natisknout.
   Ted když bude ten zlatý petrorubl by se hodilo zajistit si penize u jejich patriarchů,videli jsme tu,jak hezky kážou to svoje byzantinské náboženstvi a ne úplně tak špatne,než přejit na islam to se radši zeptat těch sovětských patriarchů jak to vypadá u nich s tim petrorublem!.

   Smazat
  10. ŠMEJDI SE NECHTĚJI ZACHRÁNII BODEM NP Nr.2.

   Národniho programu!Jsou dále povýšeni a zpupni, odmitaji využit šanci na svou záchranu ve formě toho bodu NP tj

   ZAJIŠTĚNI DIALOGU S OBČANY VOLIČI VE FORMĚ
   NAŠI PŘIMÉ OBČANSKÉ DEMOKRACIE A POPIRAJI TAK,ŽE DEMOKRACIE JE DISKUSE A NECHTĚJI JI

   Vypadá to tak,že tu naši občanskou přimou demokracii,která jde uskutečnit HNED A BEZ PERIPETI LEVNĚ A DOBŘE ,zašlapávaji do země a chtěji dále jenom krást!
   S pomoci byrokratů z Bruselu si vzali za své v podstatě instalovat v ČR jen středověkou orientálni despocii útokem na demokracii a svobodu!
   Středověk se má salámovou metodou ,jakýmisi naprosto neoddiskutovatelnými prý neomylnými výnosy nedotknutelného a neviditelného despoty s tisicem výnosů vydávaných bez jakékoli demokratické legitimity, bez souhlasu občanů přes jejich hlavy zákeřným způsobem,kdy ho maji odsouhlasi parlamenty zemi,kde třida politických Šmejdů brzy opírajici svoji ukradenou moc, docela možná ziskanou neplatnými volbami brzy i o tyrany dovezené k vyvolávani strachu občanů čistým terorem,který si přinášeji sebou jen manuál na vražděni jak prý nevěřicich tak ateistů!

   TAK VZNIKÁ VLÁDA MENŠINY NAD VĚTŠINOU S POMOCI TERORISTŮ A NEOMARXISTŮ.

   Stále více se tato tyranie opírá o bezpodminečnou poslušnost a teror bude pokračovat dokonce prý vnitráky z ČSSD,kteři jsou už dnes zodpovědni za různé zákeřní formy manipulace pravdy,kterou sami označuji za prý politickou korektnost v překladu ČISTOU LEŽ!

   JAK MUSI BÝT ASI ZOUFALI KDYŽ VIDI,ŽE SE OBČANÉ VYDALI ZA HLEDÁNIM PRAVDY SAMI A DOKONCE SE PŘITOM OPÍRAJI O NAŠEHO VELIKÁNA PANA HAVLA¨

   který se už asi začal otáčet v hrobě jako větrák a chce odtud vyskočit svým občanům pomoci hledat pravdu,která je a bude jediná!

   Hledejme cestu jak řešit kolektivnim způsobem naši vlastni občanskou politiku bez podvodniků a sprostých Šmejdů tentokrát docela možná ve správném gardu!

   Smazat
 2. Při povrchním pohledu Soukup rozhodně není excelentní moderátor. Posoudíme-li jej ale z definice samotného pojmu moderátor, kterážto role znamená řídit a mírnit diskusi, aby nevybočila z rámce tématu, pravidel a slušnosti,
  pak Soukup je jeden z mála 'skutečných moderátorů' v našich mainstream médiích.

  A samozřejmě navíc, není to jeho jediná role.
  A taky, jakkoliv to, co dělá je nezáviděníhodné, hlavně se snaží chovat jako slušný člověk.

  Vláďa z Brna

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Soukup u mne prohrál. Posmíval se Ransdorfovi jako to dělala novinářská spodina. Asi vsadil na pocity méněcennosti našeho milovaného prezidenta s rozhledem člověka, kterého nechali zabít.


   Při poslouchání čtvrtečních besídek Soukupa se Zemanem mne napadá upocená snaha obou obrodit neobroditelné, tj. náš vzkvétající kapitalismus, pravda ne pro každého. Soukupovy útoky na ostatní olicharchy jsou k smíchu. On si myslí, že on jako oligarcha si nakradl čestně a poctivě.

   Smazat
  2. A ty kokote 19:19 běč onanovat do české televize.

   Smazat
  3. Ad 19:19
   jak jsem v této diskuzi napsal jinde šířeji, tak Soukup VŮBEC není dokonalý. Ale dělá to, co jiní v médiích s podobným dosahem nedělají a dělat by měli.
   Nedělá to zrovna nejlíp, ale dělá to.

   Ad 19:41
   Asi to myslíte dobře, nic ve zlém, ale citát Paul Valéry: 'Všechno, co říkáš, říkáš o sobě - zejména, když mluvíš o jiných.'

   Vláďa z Brna

   Smazat
 3. Hamacek, coby budouci ministr vnitra a clen Aspen intitutu stejne jako Bakala nerovoli jeho stihani

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ad 18:20 naprostý souhlas,vnitro od státu dostává ročně přes 70 miliard z rozpočtu má hlavní úkol chránit tento stát.žel jaksi se to nedaří,spíše chráni před státem tzv "elitu", která se právě exibuje na promenádě v KV při filmovém festivalu. Horší je, že v institutu Aspen je JUDr Bradáčová.

   Smazat
 4. Ve všech diktaturách a tedy i té kapitalistické, jsou sloupy státu a "klasické, systémové" partaje součásti kapitálu. Tak komu by měly jinému sloužit, než zisku kapitálu. V tomto směru jsou tedy soudy, policie, armáda, též byrokratů v kapitalismu nezávislými - na potřebách a právech občanů.

  OdpovědětSmazat
 5. Pan Soukup je idealista.
  Bakala , Janoušek, nejbohatší pánský krejčí a tuta parta jsou bílý koně politiků...
  Musel by být potrestán celý dnešní prohnilý systém*

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Však ono na to jednoho krásného dne dojde, ale to musí přijít zase nějaký převrat, nebo NEsametová revoluce.

   Smazat
  2. Souhlas,
   každý z nás dle svých možností a inteligence
   jistě přispěje zrnkem do mlýna
   drtikolů
   ničitelů naší České suverenity a tradice*

   Smazat
 6. Jen je nechte ať se perou a kriminalizují navzájem. Je to souboj klanů, Bakala je bílý kůň jedné nyní odpisované nadnárodní skupiny, přichází na řadu další klan. Kdo se zajímá o literaturu faktu z prostředí mezinárodního zločinu a tajných služeb, bude vědět o co se jedná.

  OdpovědětSmazat
 7. že moderátor amatér je zjevný, ale učí se, doufám, že zvládne i období, kdy si bude myslet, že to už umí ))

  OdpovědětSmazat
 8. Tak bakalovskému zloději hnědé tepláky propadnutí majetku ze srdce přeji aspoň by si užil multikulti co by vnucoval nám.

  OdpovědětSmazat
 9. Pokud by se soudy měli zaobírat kauzami a prohřešky proti zákonu v ČR prováděných v uplynulých letech od převratu, měli by soudci práci na několik let dopředu. Bohužel jsem velký pesimista, že se jen maličko dostane spravedlnosti. Možná si občas kluci zkusí podrazit nohy, aby se získala výhodnější pozice při každoročním loupení .... nic více a nic méně.
  ABC

  OdpovědětSmazat
 10. Byty OKD dnes vlastní židovský investiční fond Black Stone.

  OdpovědětSmazat
 11. Moc malo, moc pozde
  Havlozlodejov se neda opravit, havelsko se musi zgruntu zlikvidovat

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nestane se nic ...

   °°°°°

   Smazat
  2. Vláďo z Brna 18:15, možná Vám uniklo, co a jak pan generální podsouval Jiřímu Paroubkovi, podle mého nestydatě a jak se postavil k M. Ransdorfovi. Takové projevy jeho osobnost příliš nezdobí, buď je tedy jistým způsobem omezený, nebo hraje "rentabilní" hry. K zajímavosti i úspěšnosti jeho TV to, že s hlavním proudem nepluje (jak to vypadá), to jistě prospívá. Hádejme, pravdymilovnost nebo podnikatelský záměr?

   Smazat
  3. Ad 3:19
   Soukup zdaleka není ideální, ani náhodou! Ani Zeman. Ani Klausové. Ani Okamura. Atd. Máte pravdu.

   K onomu 'pravdymilovnost nebo podnikatelský záměr(?)': vždyť přece tak by to mělo fungovat a až dosud to tak nefungovalo. Že mediální podnikatelé budou chápat "pravdu" jako díru na trhu, jako možný podnikatelský záměr. Proč ne!

   Ale u nás je tenhle podnikatelský záměr vpodstatě hrdinstvím.

   Vláďa z Brna

   Smazat
  4. 10:27 Pravda je skutečně nedostatkovým zbožím, po kterém je poptávka. Na vámi jmenovaných je jasně vidět, jak dodavatelé šidí kvalitu a k žádanému zboží přimíchávají i šunt. Jejich lži o minulém režimu a komunistech, na kterých založili svou kariéru, jim tu pravdu pořád kazí.

   Smazat
 12. Bakaka je Žid. On se vrátil do ČR k privatizaci se židovským kapitálem a pomáhali mu získat OKD právě Židé jako jsou Dlouhý a Sobotka, byl to židovské komplot a dnes ho tu chrání opět židé, aby se nedostal před soud.

  OdpovědětSmazat
 13. Kdy už konečně pochopíte lidi, že ten Soukup mlátí prázdnou slámu a pouze vystavuje svoje neuvěřitelný ego. Nenechá nikoho domluvit, skáče od tématu k tématu, nechápu proč si zve lidi do studia, když mele jenom on nesmysly. Ani hafo milionů mu nepomůže, aby byly jeho pořady poslouchatelný. Já už se na to nekoukám, ačkoliv témata jsou vcelku zajímavá. Měl by to přenechat profíkům. Divím se panu prezidentovi, že s tím kreténem vůbec natáčí. Je to takový ubohý Kašpárek.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Soukup jen mluví o věcech, o kterých jiní nemluví, přestože by se o nich mluvit mělo. To je to celé a jedině podstatné.

   Co se týče VŠECH vašich připomínek, tak ty se naprosto rovnocenně týkají i těch vašich vzývaných "profíků". Na kterých je profi hlavně to, že vždycky profi-úslužně zahopsají přesně tak, jak je po nich chtěno.

   Navíc, i kdyby se Soukup takové snažil najít, což asi i dělal, tak by nebylo snadné najít takové profíky, aby byli zároveň schopní a zároveň ochotni dát svoji kůži na trh, kde mainstream všechny tyhle pokusy a pokusníky bezskrupulózně a bez ohledu na realitu za naše peníze trhá, rve, cupuje.

   To 'za naše peníze' je myšleno zcela vážně, není to chyba. Týká se to totiž nejen rádoby "veřejnoprávních" médií, ale i těch rádoby "soukromých", protože ty se samy neuživí a peníze do nich strkají právě monstr-zloději živení různými cestami opět z veřejných peněz.

   Vláďa z Brna

   Smazat
  2. 7:03 "Divím se panu prezidentovi..." - To já se u pana prezidenta nedivím už ničemu. Že jsme mu tenkrát ten jeho článek v TECHNICKÉM MAGAZINU neomlátili "vo ovary"!

   Smazat
  3. 12:02 nebyl to technický magazin, jmenovalo se to T89 a článek, měřeno dnes, nebyl protirežimní o nic víc, než teze Lubomíra Štrougala před tím, než seknul funkcí ...

   Smazat
  4. Ty jsi ale trubka. Měl bys tam jít místo něho a ukázat nám to. Co umíš ty?

   Smazat
 14. souhlasím s 3:18, jen se podívejte do minulosti , kolik pseudoumělců založilo svoji popularitu na tom že šli proti socialismu. Kolik politiků "disidentů" financovaných USA si získalo popularitu a oblblo spoustu lidí. Taky se mi řada věcí nelíbila , byl jsem nazýván oportunistou , ale než bych pracoval proti republice , raději jsem se snažil v každodenním životě svou troškou přispívat k nápravě. A když už to vypadalo, že vše půjde dopředu, tak přišel" samet" a vše je v p....i . Možná , že už nenašetřím ani na tu černou truhlu. Ale což Mozarta, taky hodili do společného hrobu.

  OdpovědětSmazat
 15. Díky Soukupovi že otvírá tyto kauzy. Nemusí mít ve všem pravdu, ale je nutné tohle svinstvo otvírat a mluvit o tom.
  Samozřejmě že se to mnohým líbit nebude, zloději se budou cítit ohrožení že se můžou začít přetřásat i jejich svinstva, namočení úředníci taktéž. Tedy je zde mnoho sviní, kteří to budou pomlouvat zesměšňovat. Je třeba zmínit i hlupáčky podporující za každou cenu prozápadní směřování této země - těm se rozkrývání svinstva také nelíbí, ono to totiž bortí jejich modlu o skvělém západě. Protože jen s dovolením a podporou západu zde tahle rozkrádačka mohla proběhnout.

  OdpovědětSmazat
 16. To že pan Soukup o těchto lumpárnách hovoří je chválihodné, smutné je orgány které by měly konat, na to kašlou. Asi by se mělo zjistit, proč nekonají! Aottj.

  OdpovědětSmazat
 17. Pokud se někdo domnívá, že ve stohlavé obci je to lepší, je na velkém omylu. Pan prezident Zeman nemá rád slovní obrat "obyčejní lidé", přestože tu máme armádu lidí neobyčejných. Od stálého starosty stohlavé obce, jeho potomků, co mohou mít i provrtané tlumiče u aut, co nesvolá zastupitelstvo, jak je rok dlouhý, ale svolávají se věřící na mši - obecním rozhlasem.
  Tento způsob demokracie nám byl čert dlužen, nicméně umožnil českému člověku přivést k dokonalosti stav své zparchantělosti, a nestydět se za ni...

  OdpovědětSmazat
 18. Také by mi bylo divné, že biliony Kč z majetku státu a občanů byly beztrestně přesunuty do kapsy jiných občanů, kdybych nevěděl, že je to standardní praxe diktatury kapitálu. Možná, že až se jednou podaří diktaturu peněz předělat na kapitalistickou demokracii... ale co kecám, zázraky se dějí jen na povel Vatikánu - a spojovat kapitál s demokracie jen dokazuje mentální deficit a nebo že je pisatel srandista.Tedy moc nevěřím, že se někdy aspoň zlomek ukradeného vrátí původním majitelům, občané a stát nejsou církev svatá, která nechce ani daně z nakradeného platit.

  OdpovědětSmazat
 19. Soukup je velmi dobrý moderátor. Na to že je zřejmě samouk je to výborné. Bravo.

  OdpovědětSmazat
 20. Pan Soukup je příšernej moderátor a jeho televize žije z jeho kamarádění se s prezidentem. Nebýt Zemana, už by to tam dávno zavřel.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Také si myslím, že pan Soukup, třeba ve srovnání s Moravcem (ne Emanuelem, i když se to dá snadno splést) je dobrý. Jen ale zda při jeho kritice nešvarů zadavatelé reklam se nestáhnou a naopak reklamou nezaplaví čété, která svými chvalozpěvy na diktaturu peněz je pro ně přívětivější!

   Smazat
 21. V 15:45 jsem klikl na ten odkaz pro video. Do 15:50 jse se koukal na úvodní nic neříkající obrázek a poslouchal - kvik, bum, kvik, plk, kvik... poté jsem to vzdal. Takže to funguje OK. A to má připojení kabelem s rychlosti 250 MBps.

  OdpovědětSmazat
 22. Editore, vy zvíře! DaňovÝ poplatníci.... a já si myslel, že to jen rychlokvašená mládež dělá hrubky. Kdybyste byl tím havířem, o němž píšete, ještě bych to vzal, ale novinář s humanitním vzděláním - jděte do p....!

  OdpovědětSmazat
 23. Kašpárek Soukup je jedna obrovská tragédie. Amatér až na půdu, ovšem ega má hafo. Divím se komukoliv, že mu jde do pořadu. Hrůza!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 16:24 Nemůžete ho ponižovat, aniž byste ho pečlivě nesledoval. Soukup se strefuje do gaunerů, a jak vidno, gaunerům to vadí, a to je dobrá zpráva.

   Smazat
  2. Pan Soukup je vystudovaný právník. Jestli je u tebe kašpárek, anonyme 16.24 - tak co potom jsi ty? Když jsi úplně obyčejná, zbytečná nula, malý hovno ve vysoký trávě, pytel střev a sádla, dřepíš celé dny u počítače a píšeš na diskuze dementní sračky - tak jak by ses pojmenoval? Ovšem ega máš hafo - jinak bys takové srágory nepsal, a urážej si členy své rodiny, jestli nějakou máš. Tebe urazit nelze, protože pro něco tak zparchantělýho, závistivýho a zlýho, není odpovídající urážka. Hrůůůůůzáááááá!!!!!!!!!!!

   Smazat
  3. Kdysi se na každým hajzlu psalo "Servít je vůl". Teď tam budu psát "Soukup je vůl". To je asi tak všechno k článku 18:04

   Smazat
 24. Všimli jste si jak je ČÉTÉ zasajrajtěná reklamami, jako soukromé televize. Proč musí občané klopit ještě poplatky - navíc za tu programovou ubohost (zase sajrajt)!

  OdpovědětSmazat
 25. Soukup, celkem dobrý. Jen by měl miň "dirigovat".

  OdpovědětSmazat
 26. Soukupovy názory k církevním restitucím jsou rovněž podivné
  https://www.youtube.com/watch?v=03pAh3Gs_Tc
  Mého otce také za první republiky vykořisťovali a po válce vkládal svou práci do všelidového majetku, který byl rozkraden také nikdo neodškodnil. Pro Soukupa nejsme všichni rovni, což je svinstvo.

  OdpovědětSmazat
 27. kolikrat jsem si řikal že pan soukup neni soudce ani žalobce ale jako obžalovany by mohl byt dřiv než přišti čtvrtek stači jen aby se soudcovska mafiie složena většinou ze starych komunistickych kadru dohodla že si nenecha kapitalismus rozvracet natož s takovymi dukazy jako sam soukup ukazuje

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zajímavý postřeh anonymní 17:12. Taky si lámu hlavu proč to dělá? Pan Soukup veřejnosti předkládá fakta o politických a jiných neřádech, názorně a logicky zdůvodňuje a dokládá systém podvodů a krádeží veřejných financí ČR a nic. Nic se neděje. Nebo ano?
   Politici mlčí,státní zástupci, policie i soudci mlčí, pranýřovaní gauneři mlčí (možná se smějí viz Bakala) jen my, obyč lidé žasnem a jsme nas...í. Hltáme tyto fakta předkládané panem Soukupem, který je hezky poskládá v jednotlivých kauzách od A do Z. Sledujeme jeho pořady na jeho TV.Více a více, protože nám konečně někdo odkryje pravdivě tu hrůzu Systému, co tu funguje od r. 1990,jak tento Systém vysává republiku,naše bohatství, finance a na nás neuvěřitelně 28 let bohatne.
   Pak se musím ptát: "Cui bono?!" :-)

   Smazat
 28. CO ZA PROKLATÝ KAPITALISMUS CHTĚJI TÍ Z OSV

  nejsou to zase dalši podvodnici,kteři se přicházeji napakovat?
  Při čteni zdejšich přispěvků a debatách s občany vidime jejich bezradnost a nevědomost způsobenou ohlupovadly tisku a TV.
  Často si nám občané na př. stěžuji,že maji
  nizké platy a vedle sousedé se nevejdou do tlustých mercedesů a plavou v penězich ačkoli prohráli válku!


  JAK JE TOTO MOŽNÉ?

  Trpělivě jim vysvětlujeme,že se musi informovat, kde je přičina a začit se o své peníze starat a bojovat.
  Legendárni OSV zakladatel pan WIKINGER Petr s nesmrtelným doktorem inženýrem Josefem MRÁZKEM se o to informovat pokusili..
  Sestrojili bod NP Nr.1.tehdejši verse Národniho programu,který odhaloval přičinu té nechutné bídy!
  Pan WIKINGER byl za to téměř hned zcenzurován a jeho skvělý tehdy prvni bod dnešni NP Nr.1.okamžitě VYMAZÁN,
  Občané vůbec s největši pravděpodobnosti nepochopili co je jeho obsahem a navic NIKDO z intelektuálů,kteří možná věděli o co jde nenašel odvahu vysvětlit zubožovaným domorodcům,kterí jsou dodnes opijeni rohlíkem o co jde!

  Co tedy napsal pan WIKINGER a o čem nesmí být dialog s tzv našimi zástupci,kterí chtějí dále krást a jsou bez sebe strachem ze svěžich myšlenek které snad i způsobí,že si voliči uvědomí svou mylnou volbu těch,kteří s rabijátským způsobem cenzurou zbavuji jenom pomyslet zařadit si do svých bobkobvých listů náš občanský NP?
  Tak se na to podivejte!

  CHCEME SOLIDÁRNI SPOLEČNOST PRO VŠECHNY.
  TOU NIKDY NEBUDE KAPITALISMUS BEZ PŘIVLASTKŮ,ALE NÁMI ZVOLENÁ VLÁDA,KTERÁ OPRAVDU PŘEVEZME ODPOVĚDNOST ZA POLITICKO,EKONOMICKOU A SOCIÁLNI PROSPERITU!

  Jak to vypadá pochopila to jedině politická třida sprostých Šmejdů co je tu napsáno, co ji hrozi a začala s propagaci vlády menšiny nad většinou,která se má držet u moci terorem.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Neznamenalo by to náhodou,že polit.třida boháčů,která má v čele ANO bude hůř
   bude muset sama platit za každého migranta 250 000 EUR do našeho rozpočtu nebot jsou to oni,kteři je chtěji v republice mit ,ty poražené majitele nožů,aby si zajistili svou vládu menšiny nad většinou právě jejich terorem?
   Proč se na ně nesloži náš miliardář s dalšimi neomarxistickými Šmejdy a boháči přece maji dost peněz a namisto,aby jim platili chtěji nás občany voliče dále zadlužovat svým podvodným jednánim ve prospěch těch,kteři je zezadu řidí a chtěji dále krást a zadlužovat nás domorodce!

   Smazat
  2. MILIARDÁŘ CHCE DÁLE ZRAZOVAT ČR VŽDY A VŠUDE.

   důkzzem je,že klidně podepsal Dublin 4,ačkoli nemusel!
   Před hrozici dalši katastrofou kradeni našich děti a rozbijeni rodin nás zachránilo odmitnuti dalšimi státy hlavně Itálie a Rakouska a DALŠICH miliardář,který prý ani neni Čech MEZI NIMI NENI!

   Smazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.