Reklama

pátek 29. června 2018

Jak na imigranty: Lidská pseudopráva versus zdravý rozum. Proč je Evropa dokonale impotentní? Epizoda z americké historie. Mimořádné prostředky pro mimořádnou situaci. Uvidíme, zda jsme ještě suverénní

Lubomír Vylíčil
29. 6. 2018
Lubomír Vylíčil na historickém i současném příkladu dokazuje, že se s imigranty lze vypořádat, jestliže si národ a jeho politická reprezentace zachová pud sebezáchovy a zdravý rozum.
Před pár dny přinesly světové agentury dvě zprávy ze světa migrace. Dvě naprosto rozdílné zprávy. Kontrast mezi nimi už nemůže být větší.


Podle té první podnikly německé úřady další, už několikátý pokus o vyhoštění bývalého bodyguarda Usámy bin Ládina. Člověka, který sice byl ochráncem a společníkem nejhledanějšího teroristy světa, ale nyní si spokojeně žije, s vědomím německých úřadů, v městě Bochumi. I se svou rodinou.

Spolkový úřad pro migraci a uprchlíky (BAMF) totiž nedávno zrušil své dřívější rozhodnutí, které vyhoštění Tunisana z Německa znemožňovalo kvůli „mučení, nelidskému či ponižujícímu zacházení“, kterému by, chudák, mohl čelit ve vlasti. V současné době je zadržen a na další kroky se čeká.

Nemusí ale hned podléhat depresím. Členové jeho rodiny už totiž německé občanství mají. Jeho původní vlast, Tunisko, po něm nikterak netouží a Evropská úmluva o lidských právech dává azylantům právo, na scelování rodin. Takže po něm jeho manželka a početná dítka asi nebudou muset dlouho tesknit.

Lidská práva


Naproti tomu druhá zpráva ukazuje, že když se ve státě najde politická vůle, dá se migrace řešit. A to tak, že velkoryse. Vyšlo najevo, že Alžírsko nechalo v uplynulých 14 měsících 13.000 subsaharských migrantů šlapat pěkně zpátky do Nigeru. Přes Saharu, a to včetně těhotných žen a dětí. Takzvané běžence tamější vláda prostě nahnala do náklaďáků a dovezla do pouště k hranici. Kde jim ukázala směr k Nigeru, konkrétně k nigerské pohraniční vesnici Assamaka, a zanechala je tam. Takže museli ujít cca 10 - 15 km přes pohraniční území nikoho.

Světová, tedy euroamerická, sluníčková media sice roní krokodýlí slzy nad jejich strašným osudem, ale diskuse pod těmito články pro jistotu ruší. Drtivá většina "běženců" trasu, rovnající se běžnému evropskému pěšímu výletu hravě zvládla a do Nigeru se dostala. A až se jejich zkušenosti rozkřiknou, bude mít Alžír problémy s ilegální migrací prakticky vyřešeny.

Jak je možný takový rozdíl v přístupu? Na jedné straně dokonalá impotence, na druhé rázné (i když pro některé třeba tvrdé) řešení problému?

Na vině je otázka tzv. lidských práv. V Evropě je řeší Evropská úmluva o lidských právech. Obsahuje články, které vyhoštění ilegála prakticky znemožňují. Tak například nesmí být uprchlík vydán do země, kde mu něco hrozí. V evropském výkladu třeba jen jakési právní nepohodlí. Nebo je tu zákaz hromadné deportace. Každý jednotlivý případ musí být zvlášť a samostatně soudem projednán.... Zkrátka je to šité na slušného pana Nováka, co se politicky znelíbí v jedné evropské zemi, a tak se přesune do země vedlejší. Jde se zapsat na úřad, a pak si sežene práci, bydlení a zařadí se do společnosti, nic dalšího nežádaje. Hromadný, masový přísun nekompatibilních, nezařaditelných potížistů tvůrci tohoto dokumentu, bohužel, nepředpokládali a neřešili.


Barbarství nebo zdravý rozum?


V Africe platí téměř totožná Africká charta lidských práv. Rozdíl je však v tom, že tamější země nejsou zachváceny politickou korektností. A jejich vedoucí politikové nemají strach ze skandalizace sluníčkovými medii a neziskovkami. To dává prostor zdravému rozumu. Když je situace mimořádná, taková, se kterou tvůrci charty nepočítali, no tak se prostě řeší mimořádnými prostředky. Mimo Africkou chartu lidských práv. A proto účinně.

Ano, někdo by mávl rukou, a řekl no jo, necivilizovaná, barbarská Afrika. Ovšem málo se ví, že podobné, mimořádné prostředky běžně využívaly i státy, které se barbarskými rozhodně nenazývají. Alespoň v našich končinách ne. Podívejme se třeba na samotný "maják demokracie". Na Spojené státy americké. V padesátých letech minulého století tam měli podobné potíže, jako dnes. Přes jižní hranici se jim valil nepřetržitý zástup Mexičanů migrujících za lepším.

Odhlédněme teď od skutečnosti, že mezi pracovním uplatněním a společenskou zařaditelností Mexičanů a Subsaharských Afričanů je propastný rozdíl. Ve prospěch Mexičanů, samozřejmě. Ale masový příliv jakékoli cizí kultury je pro každý normální stát hrozbou. Proto na ten mexický problém odpověděly Spojené státy vyhlášením akce Wetback. President Eisenhower pověřil jejím vedením zkušeného inspektora Pohraniční hlídkové služby, jistého Josepha Swinga. A ten se činil.

Jen za rok 1953 bylo odchyceno a deportováno 875.000 nelegálních imigrantů. Lovili a odchytávali je nejen u hranice, ale pátrali po nich i ve vnitrozemí USA. Vozili je pak zpět do Mexika autobusy, nákladními auty a když je mexičané odmítli přijímat, tak je prostě vysazovali na jejich straně hranice v poušti. Akce měla mimořádný psychologický dopad i na ty ilegály, co se už uchytili ve vnitrozemí. Swingovi agenti Pohraniční hlídkové služby k nim vyslali, jak se dnes moderně říká, silný signál. Následkem čehož se do roku 1955 přesunul více než jedem milion těchto lidí dobrovolně zpět do Mexika...

Tou dobou už Všeobecná deklarace lidských práv OSN platila nějakých sedm let a Úmluva o právním postavení uprchlíků čtyři roky. Ale vláda USA se byla schopna shodnout na tom, že mimořádná situace si prostě žádá mimořádné prostředky a že suverenita státu je víc, než všechny mezinárodní smlouvy a deklarace.


Už brzy


Ostatně, když jsme u té suverenity, nebude od věci si tu připomenout dva z výroků Nejvyššího soudu USA. V prvním případě jde o rozhodnutí ve věci ChaeChan Ping proti Spojeným státům. Soudce S. J. Field v něm, mimo jiné, uvedl: „O tvrzení, že vláda Spojených států prostřednictvím činnosti svého zákonodárného sboru může vyloučit přístup cizinců na své území, si nemyslíme, že by o něm mohl být veden spor. Jurisdikce nad vlastním územím v takovém rozsahu je důsledkem nezávislosti každého státu. Pokud by nemohl vyloučit ze svého území cizince, podléhal by v tomto rozsahu kontrole jinou mocností.“

Ve druhém případě jde o rozhodnutí ve věci Fong Yue Ting proti Spojeným státům. Soudce H. Greye tu prohlásil, že „právo zabránit vstupu či vyhostit všechny cizince, či jakoukoli skupinu cizinců, absolutně či za určitých podmínek, [je] ničím neodvozené a nezadatelné právo každého suverénního a nezávislého národa, zásadní pro jeho bezpečnost, nezávislost a blahobyt.“

Takže nejvyšší právní autority u našeho velikého vzoru za oceánem jsou přesvědčeny, že právo "vyloučit ze svého území cizince" nebo "zabránit jejich vstupu do země" je znakem suverenity státu. To si zapamatujme.

Brzy totiž uvidíme, nakolik je suverénní Česká republika. Už koncem tohoto týdne, po summitu EU k migraci...

- - -
Itálie nevpustila loď s Afričany: Migrační byznys se ukazuje v plné nahotě. Proč humanitární starostové ostrouhali? Pašerácké (ne)ziskovky mají peněz na rozdávání. EU chce příval udržet. A proč právě Itálie?
Cesta k učebnicově dokonalé sebevraždě. Cenzura, migrace a vyházené bilióny. Jak chutná drůbeží salát z kuřecího trusu? Novoučké no-go zóny brzy u nás! Soudní lékařství pro nejotrlejší. Mýlka je vyloučena

99 komentářů :

 1. V TV říkali že vláda bude proti imigrační ať si je vezme makrela která je pozvala.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. ČT bohužel lže, proto tam máte chybu, má tam být "proimigrační", Brusel už do Černínského paláce nasadil Pocheho i s jeho vlastními nohsledy, Hamáček je proti tomu zcela bezbranný

   Smazat
  2. Když něco v přímém přenosu ČT řekne předseda vlády, tak kdo lže? Televize nebo premiér?

   Smazat
  3. 11:33, nebojte, Hamáček & Poche Angelu a Salviniho bleskově odbřemení a briskně se zavedou švédské slunečné zákony.

   Smazat
  4. 16,20 - oba!

   Smazat
  5. At treba nekdo z recka , kde rasisti znicili vsechny lidsky prava , se odebere treba do Bruselu jako uprchlik ... A uvidite co s nim provedou !! Nejspise ho zavrou mezi psychopaty a sadisty...A nemusi ani vrazdit a znasilnovat a hazet bomby na bezbranne ...na lidi a na jejich Lidska prava...

   Smazat
  6. PODLE POSLEDNICH ZPRÁV SE NĚCO VELKÉHO CHYSTÁ.

   bude zorganizován Babišůn antiúnor a to neni žádná sranda!Nový ministr boje za mir a za Kalergiho plán zničení Evropy naruby,by se mohl kdyby chtěl postavit do do startovnich bloků!

   ČTĚTE JEHO ČLÁNEK HLAVNĚ DISKUSI POD NIM,KTERÝ JE SKORO PRVNI MEZI NEJČTĚNĚJŠIMI VLEVO A BUDE KLID!

   http://www.novarepublika.cz/2018/06/babisuv-vitezny-antiunor.html

   Smazat
 2. Tady je velice pozitivní zpráva:

  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/VIDEO-Vycerpany-ale-stastny-Viktor-Orban-Takto-nad-ranem-informoval-o-jednani-o-imigrantech-541985

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ještě že jsme schopní alespoň dělat Orbánovi křoví, že tak může mluvit za všechny V4. P.K.

   Smazat
  2. 15:47, to dlouho trvat nebude, Hamáček má jinou představu.

   Smazat
  3. 17:03 Můžeš se s námi podělit o zdroj, ze kterého čerpáš Hamáčkovy představy? Já teda rozhodně nejsem stoupencem týhle partičky, ale tuhle "jinou představu" jsem nikde nezaznamenal. To je fér říct.

   Smazat
  4. 17:32, asi mířeno na mě. Hamáček si jako šéfa svých poradců vyboxoval Pocheho poté, co tento jako šéf zamini neprošel. To myslím poukazuje na Hamáčkovu souhlasnou orientaci v názorech na zahraniční politiku, jinak by na něm netrval. Vy byste si vybral jako svého nejvyššího poradce někoho, s nímž nesouhlasíte? A Pocheho názory jsou všeobecně dobře známé.

   Bohužel obávám se, že to bude ve skutečnosti ještě horší, protože na veřejnosti, která zrovna podobným názorům nepřeje, se člověk vyjadřuje obvykle zdrženlivě.

   Smazat
 3. http://www.voltairenet.org/article201718.html

  OdpovědětSmazat
 4. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. tolik jich není, bude jim stačit jenom vylidněná Ukrajina s černozemí a akceptovatelným klimatem. Ječí hlavně kvůli tomu, že jejich elita přišla o Krym, tento poloostrov pro jejich plebs nebyl

   Smazat
  2. 15:16, Doník Trumovic na Tweeteru prohlásil: "Proč kladete za vinu mně, že jsem přišel o Krym? Ten přece ztratil Obama!" Tak vida, on Krym nebyl ukrajinský, on byl americký, proto ta hysterie. Čili SSSR a předtím Ruské impérium vlastně okupovali americký Krym. Kdoví odkdy, protože Krymský chanát přešel pod správu Ruského impéria zhruba v době vzniku USA.

   Smazat
  3. 16:46 Aha, takže co se objeví na Twitteru velkého Donalda, máme brát vážně?
   No potěš...

   Smazat
  4. 16:52, Trumpa byste měl brát vážně, je to americký president. Ale zřejmě jste lehce nepochopil, sdělení je jen informace o Trumpovi, ne o Krymu jako takovém.

   Smazat
  5. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
 5. Stěhování národů bylo, je a bude! Smiřte se s tím. I praotec Čech sem do české kotliny přivandroval také bůhví odkud, když se za Uralem ochladilo. Hlavní příčinou nejsou evropské (zejména německé a severské) sociální dávky pro imigranty, ale celosvětové změny klimatu a s tím související nedostatek vody a potravin, o přelidněnosti některých států nemluvě. Evropa má bratru půl miliardy obyvatel. To bude mít za pár let jeden africký stát. Hádám, že EU rozhodně migrační vlnu nezastaví, vsaďte se, EU je minoritní menšinou.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Anonymní29. června 2018 15:27
   My taky nemáme vlastní vodu a nezvládáme si vypěstovat potraviny, kolik potřebujeme. Tak kam se za nimi vypravíme? Do Francie, do Německa? Co navrhujete fatalisto? P.K.

   Smazat
  2. My nemáme vlastní vodu? Odkud ji tedy dovážíme, že jsem tak zvědav?
   -p-

   Smazat
  3. 15:27
   Tak vandruj, třeba do brusele, tam ti rozumí.

   Smazat
  4. 16:23
   Má pravdu 15:27. Vodu si koupili frantíci, vlastníme trubky. Některá města ji odkupují zpět, některá o tom uvažují ...

   Smazat
  5. 15:27, klimatické změny jako příčina současné masové migrace? To jste vymyslel vlastní hlavou nebo někde četl? Masová migrace NIKDY neměla jen jednu příčinu, a málokdy jednu z těch hlavních představovala změna klimatu. V dávné minulosti to bývalo především přemnožení obyvatelstva v určité oblasti a vyčerpání sociálních zdrojů. Současná krize je většinově dílem sociálního inženýrství, které lze porovnat s deportacemi Afričanů do obou Amerik, jako otrocké pracovní síly.

   Smazat
  6. 16:54 Abych tomu taky rozuměl, takže současná "krize" je řízená deportace lidí z Eritrey, Súdánu, Konga a dalších zemí, do Evropy?

   Smazat
  7. 17:02, ano, správně jste to pochopil. Osobně jsem si roku 2015 na netu našel tři náborčí české webky, které v různých jazycích lákaly lidi (především z Afriky) do ČR. Nakonec všichni víme, že spousta zemí Západní Evropy má prostřednictvím mimovládek v Africe svoje hotspoty, kde jsou tito lidé registrováni a vypravováni do EU. To je ten lepší případ. Tím horším je pašování, na němž vydělávají desítky různých mafií. Přímo V terénu působí řada "scoutů" opět většinově z různých mimovládek a lákají lidi osobně tím, že za nimi chodi i do vesnic. Spousta těchto vesnic přišla o svou mládež, která se snaží za každou cenu dostat do Evropy. Mnohdy za velmi svízelných podmínek, a často končí někde ještě na africkém kontinentu jako otroci. V Turecku ještě donedávna fungovali jako pašeráci lidí dokonce i pracovníci francouzské ambasády.

   Smazat
  8. 17:15 všichni poukazují na neziskovky, ale ve skutečnosti je dovoz lidské síly organizován přímo vládami. Uvedu to na českém příkladu. Babičok bude dovážet z Ukrajiny doktory a sestry. Přitom se jedná o ty poslední zbývající, protože spousta už na západ utekla. Asi si myslí, že zbytek obyvatel banderostánu se už obejde bez zdravotníků a že jim budou stačit krematoria a hřbitovy. To samé se dnes organizuje ve vztahu k Africe. No a za těmi silnými, mladými a bojeschopnými muži přijdou časem i jejich rozvětvené rodiny. Evropa bílého muže končí, stačí se podívat i na barevnou škálu hráčů fotbalu na MS v Rusku. P.S.: může za to Putin :-)

   Smazat
  9. 17:50, i vlády, jistě, neziskovky, ať mají jakékoliv pozadí, jsou většinově placeny státem a vlády s jejich působením souhlasí. Vzhledem na to, že vlády bývají oligarchické anebo slouží svému kapitálu, tato hranice, soukromá/státní se leckdy překrývá. Ale přímo státem organizovaný nábor obyvatelstva, to jsem nezaznamenal, oni pouze vytváří podmínky.

   Migraci masově podporují neomarxistické vlády Západní Evropy, a je smutné, že se na jejich stranu přidávají i klasické konzervativní strany, viz CSU/CDU. To bude asi nějaká virová nákaza, která přetváří lidský mozek za pochodu. Anebo něco jako vosa kutilka, co si vyrábí zombírované šváby.

   Smazat
  10. Anonymní29. června 2018 16:23
   „My nemáme vlastní vodu?“
   Spadnul jste z Marsu? Zastupitelstva velkých měst, by Vám jistě ráda vysvětlila, jak za tu blbou vodu město získalo lavičky, nebo čekárny s reklamními plochami. Od té hodné Veolie, která má jedinečné know-how na prodej pitné vody, bez povinnosti starat se o rozvody.
   „Odkud ji tedy dovážíme, že jsem tak zvědav?“
   Teď už snad chápete, že to je hloupá otázka. Veolie nám tak šroubuje ceny, že být to v Africe, tak už byste jim radil, ať se jdou napít do Evropy. P.K.

   Smazat
  11. Anonymní29. června 2018 21:50
   "Veolie, která má jedinečné know-how na prodej pitné vody, bez povinnosti starat se o rozvody." To je v rozporu s 16:23? Asi jste vy sám Spadnul Marsu.

   Smazat
  12. Anonymní29. června 2018 22:19
   „To je v rozporu s 16:23? “
   To není v rozporu s otázkou 16:23, to je odpověď na tu otázku. Vodu nedovážíme, ale zdejší nevlastníme. P.K.

   Smazat
  13. 15,27
   Ano, i praotec Čech přivandroval. Ale neobsazoval území již obsazené. To za prvé. Za druhé, naši "milí" Afričané bohužel, umějí jenom dělat děti. Práce jim evidentně smrdí. Kdyby totiž tatík - černoch musel někde osm-deset hodin denně makat a o svůj výdělek se dělit se svojí rodinou, hodně by se rozmýšlel, jak ta rodina bude početná.
   Místo dávek bych zavedl umělou zaměstnanost. Pro všechny a začal bych v kriminálech. Pokračoval přes naše netáhla a skončil u nově příchozích. Osm hodin denně se někde ohánět lopatou a krumpáčem za minimální mzdu. A tečka. Vynecháš, jsi bez peněz.
   99% migrantů, pokud by se rozkřiklo, že jim vrazíme ihned po příchodu do rukou lopaty, by se naší zemi vyhýbalo jako morové nákaze.

   Smazat
  14. vladimír hricák30. června 2018 6:52
   „99% migrantů, pokud by se rozkřiklo, že jim vrazíme ihned po příchodu do rukou lopaty, by se naší zemi vyhýbalo jako morové nákaze.“
   Skvělé řešení. Sice trochu rasistické, ale jistě účinné. P.K.

   Smazat
  15. Jaké rasistické? Pokud tvrdou práci naordinuji nejdřív našim vězňům (bez rozdílu barvy pleti a náboženského vyznání) a našim sockám, nikdo nemůže říct ani popel. Navíc, nikomu bych nic nenařizoval a nikoho bych netrestal, pokud by pracovat odmítl. Pouze bych zrušil veškeré dávky a nahradil je umělou zaměstnaností odměňovanou pouze minimální mzdou. A tečka. Žádné doplatky na bydlení, žádné pastelkovné, nebo jiné nesmysly.
   Aby systém fungoval, musí se nejdříve začít makat v kriminálech. Aby někoho nenapadlo se zašít za bezpracným živobytím do kriminálu.
   Pak se dá zabít hned několik much jednou ranou. Kriminály budou skutečně odstrašujícím zařízením a migranti se nám budou vyhýbat širokým obloukem.

   Smazat
  16. vladimír hricák30. června 2018 19:35
   S tou rasistickostí to měl být vtip, který se vztahoval k Vašemu výroku: „Afričané bohužel, umějí jenom dělat děti. Práce jim evidentně smrdí.“

   Jinak s tou prací souhlasím, dokonce jsem to už také někde napsal. Města by měla mít nějaké provozovny, nebo zajišťovat nějaké služby kolem provozu města, kde by mohli pracovat pobírači dávek. Za socialismu se to nazývalo výrobní družstva. Efektivnost provozu by nebyla ani tak kritická, neboť vše je lepší, než dát peníze bez jakékoliv protihodnoty.
   Tito lidé by si tak udržovali pracovní návyky a nehledali by, jak kde přijít k penězům, bez práce. Ještě bych to vylepšil, že část pracovní doby by mohli trávit v přeškolovacím kurzu, organizovaném městem, aby mohli nastoupit do nějakého regulérního zaměstnání, které se v místě nabízí. P.K.

   Smazat
 6. 15:27 o příčinách se můžete hádat do nekonečna, ale imigrace je nezastavitelná právě proto, že Evropa je v menšině a vymírá, zatímco taková Afrika se přelidňuje. Mimochodem, tady nejde jenom o ty černočerné Afričany z rovníkových států Afriky, ale třeba a zejména i o Egypťany (zatím jsou v klidu, ale je jich také příliš mnoho), potom Tunisany, Libyjce a Alžířany, jak je komu libo. Imigranti do Evropy stejně přijdou, tak proč by na tom neziskovky trochu netrhly, když je ruka páně natažená a když jim v tom nikdo nebrání? Ty neziskovky, to už je podružný doprovodný jev. Jsou to jenom takoví příživníci, za následky dovozu lidské síly do Evropy stejně zaplatí někdo jiný!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To že se Afrika přelidňuje, nám může být u prdele, to je jejich problém. Jediný problém u Evropy jsou jejich bolševické vlády, které Afričany do Evropy tahají za účelem výměny obyvatelstva. Přelidnění mnohokrát nastalo třeba v Indii a nikdy nikoho nenapadlo, aby si s tím dělal hlavu.

   Neziskovky na tom až tak moc nevydělávají, to jste lehce mimo, na tom především vydělávají mafie, mnohdy extrémně brutální, plus všichni ti, co s nimi spolupracují, a které personálně dokážou pročistit značnou část území jak Afriky, tak i jiných států.

   Ale proč ne, že? Proč by si pár týpků nevydělalo na tom, že převezou pár černoušků třeba do Litomyšle a přitom několik stovek černoušků cestou zabijí? Možná se takhle jednou budou vozit bílé, zlatovlasé, desetileté holčičky z východní Evropy žádostivým šejchům někam do Erithreje nebo Ománu. A možná to bude legální. To bude zlatý věk.

   Smazat
  2. Anonymní29. června 2018 18:47
   Ty neziskovky až tak mimo nejsou. Lodě taxikařící mezi Afrikou a Evropou, vlastní různé neziskovky. Naposledy si Itálie stěžovala na loď nějaké německé neziskovky. Těm lodím nahánějí zákazníky mafie, které si pasažery hned zkasírují.
   Tato přepravní technologie, do které sypou peníze státy (neziskovkám) a pasažáři (mafiím) má zajištěné krytí, jinak by pro pobřežní stráže nebyl problém, situaci zvládnout. Je to realizace Kalergiho plánu na vytvoření celoevropského chalifátu. P.K.

   Smazat
  3. 22:02, Kalergi až tak zvrhlý nebyl, islamizace a juvenilní politika, to je dílo současné chárty. Neziskovky nejsou jediné, jen jsou známější. Mafie z Evropy taktéž provozuje tenhle byznys a vydělává mnohem víc. Ti vydělávají i přímo v Evropě na zabezpečování "azylu", pokud se jim to hodí, ale také používají tyto lidi na různé účely, čili ne nutně každý černoušek má štěstí na vilu s bavorákem a blondýnou. Africké mafie provozují především Arabi, ale i Nigerijci a další. Ti dělají scouting, ovšem ani mimovládky nezahálejí a celé tlupy evropských slunkopyčí se toulají po Africe a dělají nábor.

   Smazat
  4. Anonymní29. června 2018 23:20
   Detaily, které popisujete, nerozporuji. Ale tvrdím, že jsou při tom porušovány zákony evropských států i EU a nikdo to nestíhá. Naopak státní moc evropských států, brání stíhání této činnosti. Z toho mi vyplývá, že to má krytí.
   Nechci spekulovat o míře zvrhlosti Kalergiho, ale je jisté, že tento vývoj navrhnul. Dále v aule EU mají jeho bustu a také udělují jeho ceny zdatným budovatelům evropského chalifátu. P.K.

   Smazat
  5. 0:11, Kalergi se spíš věnoval spojení euronárodů do jednoho, vytvoření jednoho jazyka, spekuloval s eurovlajkou a hymnou, ale přímo výzvy k islamizaci jsem u něj nezaregistroval. On se jen hlásil k mediteránské kultuře a podporoval mísení kultur a ras, spolupráci národů. Ovšem mělo to svůj háček. Z tohoto multikulturního ráje vyloučil Rusy i Američany, které zřejmě považoval za nebezpečné.

   Kalergiho v jeho době nikdo nebral vážně, nastupoval nacismus a k oživení jeho myšlenek došlo až po válce. Jeho obdivovatelem byl Otto von Habsburg.

   Smazat
  6. Anonymní30. června 2018 9:10
   „Kalergi se spíš věnoval spojení euronárodů do jednoho, vytvoření jednoho jazyka, ..“
   „On se jen hlásil k mediteránské kultuře a podporoval mísení kultur a ras ..“
   V tom se asi shodneme. Jde jenom o to, jak se to řekne.

   „Kalergiho v jeho době nikdo nebral vážně, ..“
   Tak to dnes neplatí, viz jeho vystavená busta v EU a udílení jeho cen.

   „Jeho obdivovatelem byl Otto von Habsburg.“
   Nejspíš proto, že šlechta a židé, měli být v té Panevropě, vládnoucí rasou. P.K.

   Smazat
  7. 11:34, v "jeho době" jsem myslel cca 20.-30. léta.

   Smazat
  8. Anonymní30. června 2018 11:42
   „Dnes“, jsem myslel rok 2018, P.K.

   Smazat
 7. Kdy společnost degeneruje? Společnost degeneruje tehdy, kdy její představitelé aktivně pracují proti vlastnímu obyvatelstvu. Představitelé Evropských států činí kroky proti vlastnímu obyvatelstvu, které celé staletí pracovali na tom, aby jejich děti se měly lépe. Současná Evropa než by dala peníze těm, kteří jí vybudovali, tak je dává Afričanům, kteří pro vybudování Evropy neudělali vůbec nic a nic dělat taky nebudou, protože Afričani jsou vychování v tom smyslu, že Evropští psi, mají soužit jim. Migrace do Evropy skončí v momentě, kdy Evropa bude Afrikou a původní bílí Evropané skončí v rezervacích, tak jak indiáni v Americe a tak jak bílí obyvatelé skončili v Jihoafrické republice. Evropa se zničí sama sebe a dnešní rodiče v Evropě činí vše pro to aby jejich děti se staly otroky černochů z Afriky. Všem normálním lidem je to jasné, ale představitelům Evropy to jasné není, proto v televizi neustále posloucháme jak Evropa je schopna vstřebat stovky milionů Afričanů, jak imigranti kteří sem přicházejí jsou sami docenti, inženýři a doktoři, jak bez těchto Afričanů Evropa vymře, jak ti co jsou proti imigraci jsou fašisti a další a další nesmysly hlásané v naší České televizi na všech jejích programech. Lidé před důchodem okamžitě když nesplní jakoukoliv podmínku pro vyplácení důchodů, důchod nedostanou, nebo jim je důchod podstatně krácen. Imgrant z Afriky přijde a okamžitě dostane větší dávky, než má náš občan plat, stravu a ubytování zadarmo.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vzhledem na to, že východní Evropa nemá, tak jako Německo, přebytečných 20 mld. pro imigranty, bude muset přehodnotit své mandatorní výdaje. Tzn. odebrat důchody, sociálky, zrušit solidární zdravotnictví, snížit platy a uvalit speciální daně. To bude bolestivé a pro vlády nebezpečné.

   Západ prostředky zatím má (od nás) a do budoucna se na možné snížení příjmů připraví. Na to je potřeba LGBTI agenda, eutanazie, inkluze a juvenilní policie, aby se tato finanční zátěž nemusela řešit přímým násilím, které by vyvolalo bouře. Po zdařené sociální revoluci už nebude násilí potřeba a peníze zbydou pro nově příchozí.

   Smazat
 8. Že nejde omezit migraci? Nebo ji dokonce zastavit?

  Ale jde, jen chtít.

  Austrálie jde na to "selským rozumem.
  http://www.pozitivnisvet.cz/starosta-australskeho-mesta-maryborough-odmitl-odstranit-z-jidelnicku-skolnich-jidelen-veprove-a-proc/

  OdpovědětSmazat
 9. Ať se pakujou, odkud přitáhli. A ty zeziskovkáře pochytat a uvěznit. Ano, jak primitivní, ale jak účinné !!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Neúčinné. 78% Němců a podobný počet Francouzů si přeje, aby imigrace nejen pokračovala, ale aby se i zrychlila. Obyvatelé těchto států si zároveň přejí, aby z jejich zemí vypadli všichni z bývalého socbloku, aby se uvolnila pracovní místa pro nově příchozí Afričany. Merkelka v tom nejede. Platí poznatek z r.2015, přejí si to obyvatelé Německa a Francie a zároveň si přejí, abychom stejným tempem přijímali Afričany i my.

   Dnes je v Africe 1.2mld. obyvatel, v r. 2040 jich bude 2.4mld. I kdybychom přijali stejný počet Afričanů, jako má současná EU, z Afriky prostě neubude. Brusel počítá s tím, že začne Afričany osídlovat Ukrajinu, Bělorusko a hlavně Rusko. Taky počítají s tím, že Afričani budou převážně mluvit tak jako dnes, svým jazykem plus anglicky nebo francouzsky. Předpokládá se, že tito lidé budou respektovat Británii nebo Francii (rusky umět nebudou, česky už vůbec ne) a právě Británie nebo Francie, jejich nejvyšší kasta, tzv.elita, bude vládnout tomuto útvaru.

   Krásně vymyšleno.

   Smazat
 10. Poraďte: kdo jsou to migranti, kdo jsou kolonisté?
  Ameriku obsadili migranti, kteří vyhubili etnické indiánské národy - nebo to byli kolonisté? Jak to bylo s Austrálií, kam dokonce byli exportování z Evropy odsouzení do vyhnanství, tedy lidé s trestní minulostí. Proč EU a NATO trpí pašeráctví lidí - jde o prodej "bílého - černého" masa? To je v EU OK?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Migrace je jen ten pohyb. Pokud se migrant usadí, jedná se o kolonistu v tom případě, že obsazuje "nové" území. Imigrant, přistěhovalec, je ten, kdo se přestěhuje do jiného společenství. Ale někdo ve slovech kolinista nebo imigrant rozdíl nevidí.

   Smazat
 11. Ten bureš je pěkný hajzl:

  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Andrej-Babis-vystoupil-ve-francouzskych-novinach-Vysvetlil-ze-Cesi-jsou-multikulturni-SPD-extremiste-a-je-tu-velka-propaganda-542063

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 22:03

   Extrémně bohatým za pár let se nestává člověk se srdcem na dlani? Extrémně bohatí můžou být jen, vše strávicí krysy. My dva tak bohatí nejsme, ale bylo by špatné, kdybychom strávili životy v kanalizaci, která na krysy čeká!

   Síla jin a síla jang jsou dvě spojené části jednoho celku. Z etymologického hlediska znamenají znaky jin světlo a jang temnotu ... (Bureš)

   Zdraví Ramón

   Smazat
 12. Drahoš by podepsal Dablin .
  Miloš oddělil zrno od plech . Nová vláda může nastoupit .

  OdpovědětSmazat
 13. Ploché jsi výtač a kabát .

  OdpovědětSmazat
 14. Jak na imigranty? Velice jednoduše. Proč je lodě neziskových organizací sbírají ještě u Afrických břehů. Tam ať se na svých gumových člunech plaví jak chtějí. Jakmile by ale překročili námořní hranici EU, tak posbírat a odvézt zpátky do Afriky a poslat domů pěkně pěšky. Pokud by je tyto lodě neodvezly zpět, tak jim nedovolit přistát v žádném přístavu na pobřeží EU. Je to sice kruté, ale bylo by to na 100% účinné. Nikdo by již neplatil za výlet na moře a pak šupem zpátky domů.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Na převážení migrantů uvalit zákaz a v případě porušení lodě zabavovat a posádku zavřít včetně organizátorů. V dnešní době mobilů by to vedlo k okamžitému utnutí migrace.

   Smazat
 15. Nejnovější akce proti migraci: asylová centra v Africe. Jakmile se tam bude udělovat asyl, vrhne se k nim půl Afriky. A co myslíte, budou se vracet ti, co asyl nedostanou? Ani je nenapadne, zůstanou v místě přijímacího asylového centra. No a africký stát bude blažený, že je může ubytovat a živit,

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Žádný stát na severu Afriky nechce ta centra mít, ani za peníze. Tunis nebo Maroko prostě ze saharské strany nikoho nepustí a o migranty do Evropy nestojí. Tou branou je zborcená Lýbie.

   Jenže pašeráci a mimovládky už nabírají lidi přímo v subsaharské Africe a není problém je nalodit mimo Středozemní moře. Dokud se nezarazí byznys, nic se nezmění.

   Ale ani tak by nebylo vyhráno, protože na samotném vrcholu jsou sociální inženýři plus globální kapitál, to je jejich agenda. A oni ovládají víc než třetinu EU parlamentu a také značné množství poslanců národních parlamentů. Stejně tak mají pod palcem akademickou půdu ve všech evropských zemích včetně Česka.

   Smazat
 16. Vše rozhoduje volič. Vítači volí ČSSD. V Maďarsku mají volič IQ a proto mají Orbána.

  OdpovědětSmazat
 17. V Africe musí předně do práce, 5x týdně jako my, nebo dělat kašpary v divadle, hlavně se neflákat. Hlavní Kagan Fuckefeller jim to rozflákal a teď to hrne do Evropy.

  OdpovědětSmazat
 18. Vážený pane Vylíčile, jak jistě víte, tak po dnešním summitu jsme prakticky tam, kde jsme byli v roce 2015 - tehdy dobrovolné přijímání imigrantů z Itálie a Řecka, bez valného výsledku, pak následovaly povinné kvóty s 30% úspěchem, žalobami, hrozbami a rozkmotřením zemí EU. Teď jsme opět ve fázi dobrovolného přejímání imigrantů z Itálie s tím, že opatření v rámci jednotné azylové politiky budou nadále přijímána na základě jednomyslnosti a nikoliv hlasováním kvalifikovanou většinou. Jak dlouho to vydrží? Omezení přílivu ilegálních uprchlíků se "perspektivně" má dosáhnout zřizováním azylových center přímo v Africe. Už dnes s tím některé dotčené africké státy vyjadřují nesouhlas. Dále se opět zdůrazňuje nutnost zabránit imigrantům přemisťovat se z určených zemí do zemí jiných v rámci Schengenu a zlepšit úspěšnost deportací. Což jsou záležitosti, jejichž důležitost se zdůrazňuje už delší dobu bez výsledku, protože nikdo neví, jak to udělat. Takže jsme prakticky tam, kde jsme byli před třemi roky, jen tu máme o pár desítek tisíc více imigrantů a rozpory mezi zeměmi EU se prohlubují. Takže perspektiva dalšího vývoje v této věci je nevalná.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Rozpory prohlubují pouze šmejdi a jejich voliči! V Itálii a Maďarsku už pochopili.

   Smazat
  2. V televizi bylo řečeno, že slovenský premiér na summitu oznámil, že přijmou 1200 uprchlíků. Babiš zatím mlčí. Se socany v zádech přijme 2400 uprchlíků. Těšte se!


   Uvítal bych, kdyby si je Babiš ubytoval v Čapím hnízdě a dále by si je rozebrali poslanci ANO, socani a tzv. demograturní blok do svých domovů. Co by to pro ně znamenalo uvolnit jeden pokoj v bytě. Poche s Hamáčkem nastěhují k sobě po dvou rodinách. Něco vezme také pražská kavárna.

   Smazat
  3. Platí zákon o slučování rodin. Tzn. 1200 migrantů x 12 = 14400 dalších mladých mužů (bratři), kteří budou požadovat zázemí, tj. další lidi, aby mohli vytvořit 14400 rodin, protože každý člověk má nárok vytvořit rodinu.

   K tomu přidejte 500 tisíc Cikánů v exponenciální fázi růstu, masovou emigraci mládeze, té vzdělané, a pěti milionové Slovensko může zmizet z mapy už za 20 let.

   Západ naprosto nebere v úvahu, že východní Evropa, zvlášť Slovensko, Maďarsko a Rumunsko, a možná i Česko, už mají své no-go-zóny v podobě nepřizpůsobivých, kteří na Slovensku ani nemluví slovensky. Přitom značné množství těchto lidí došlo v 90.letech z Balkánu poté, co je vyhostili z Francie, Itálie a Británie.

   Smazat
 19. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 20. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 21. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Co má tento ubohý výblitek společného s článkem?
   Zase se sem ta hnusná filcka nacpala a chce nás krmit báchorkama o tom zrzavym debilovi který zacal obchodní valku která múže lehce skončit opravdovou, debil Trump vyhrožuje Putinovi skrzevá dalšího kreténa jménem Pompeo.

   http://www.presstv.com/Detail/2018/06/28/566311/Trump-to-warn-Putin-over-midterm-interference.

   Smazat
 22. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Napytel je dlouha ponozka z kuze (navlekaci ) na tu treti tvou nohu,jez bude decentne skryta v nohavici a nebude drazdit spolubydlici zenstiny u vas v ulici kdyz si opekate chleba k veceri

   Smazat
 23. Uz treti prispevek smazan !

  OdpovědětSmazat
 24. 2:34 - DEKUJI za komliment ! Vyrid to vsem babickam primereneho veku - k memu veku ! Bude mi uz brzi 70, tak se planuji ozenit. Myslim si, ze to je zpravny vek !

  OdpovědětSmazat
 25. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Trump je nebezpečný psychopat.

   https://www.independent.co.uk/news/world/americas/us-politics/donald-trump-psychopath-psychosis-mental-health-danger-us-president-goldwater-rule-psychiatrist-a8084726.html

   Smazat
 26. Kdyz tak pocitam i kdyz mam jen 4 tridy obecne skoly tak ses presunul do emigrace ve veku 18-19 let To jsi jiste politicky emigrant mozna nedouceny dlazdic ktery trpel pod bicem komunistu tak dlouhou doby . Jeste ze te vzali do te Afriky, v Americe by ses asi neuzivil neb tady se zadarmo nedava mimo mexicke holote a neegrum nic . Mozna ze jsi cikan tak to potom bys to mel mozna lehci .Ted kdyz si to chvalis nevim jak muzes vyjit se SS mesicne ve vysi 550 $. No pozdrav buh magore

  OdpovědětSmazat
 27. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Lulu, smazali tě, a tak rádi bychom si přečetli tvůj originální názor na nejlepšího prezika všech časů. :D :D

   Smazat
 28. oprava 5:51 a NE 4:51 !

  OdpovědětSmazat
 29. 5:42 - ty jsi primitivni BLBEC, ktery nepozna a nevi nic o vztahu naseho oblibeneho presidenta Trumpa k presidentu Putinovi a k Rusku !
  Jako pitoma slepice sezobne kdejaky sopel, tak ty zobes vykriky globalistu !
  Tak se namlsej - imbecilni pozitkari !

  Zadna ekonomicka valka nebude ! Budou ferove trzni vztahy...
  U vas v Cesku kazdy IDIOT, bez nezakladnejsich informaci papouskuje pokvikovani globalistu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Omyl, chytrolíne, vím dobře jaký je vztah debila Trumpa k současně nejlepšímu státníkovi světa
   Putinovi. Mám lepší informace nez ty, umím anglicky líp než česky, žiji v anglicky mluvící zemi 43 let a umím si najít pravé zprávy, třeba na rense.com a jiných webech, kdežto ty jsi krmen CNN, FOX a další prolhanými a cenzurovanými srackami.
   Trump je psychopat s vyhnilým mozkem z konzumace diet coly a McDonaldem.

   Smazat
  2. Trade war už začala, blbe. Jedna země za druhou začínají valit cla na americké výrobky což bude stát tisíce pracovních míst pro američany. Ikona Ameriky Harley Davidson se stěhuje z USA! Staví velkou fabriku u nás v Thajsku kde budou zaměstnány stovky dělníků! Ostatní budou následovat, GM řve kvůli Trumpovým clům, lidé přijdou o práci!

   https://slate.com/business/2018/06/harley-davidson-and-trumps-trade-war-some-motorcycle-production-moving-abroad.html

   https://www.snopes.com/fact-check/harley-davidson-steel-tariffs/

   Smazat
 30. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ty jsi neuvěřitelně sprostej dobytek! Ty jsi opravdu nemocnej prašivej stařík. Aby Čech poté, co odtáhl do jiné země odtud nadával Čechům a urážel je, na to musí být mimořádně odporné, sprosté a vymaštěné polohovado. Proč se svojí vymaštěností tak chlubíš ty exulantskej kreténe? Nestačí ti, že tvoje prasečí sračky jsou v jednom kuse z diskuzí odstraňovány, a navíc ti tady nadávají i ostatní, kteří tě tady nechtějí? Že s tebou nikdo diskutovat nechce, ale ty se přesto na diskuze vnucuješ? Toho může být schopný jen mimořádně blbý kretén. Abych se cpal někam, kde mně nechtějí???

   Smazat
  2. Lulu, "good night", to je to nejkrásnější, cos mohl napsat.

   Smazat
 31. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 32. 7:30
  Ty hovadlo z třetihorní zvláštní školy,seš tak tupej,že kdybys mohl lítat,tak jsi denně na konci vesmíru a zpátky za hodinu,ZMRDE exilantskej!!!!!!!

  OdpovědětSmazat
 33. Pozoruhodné je, že ten praštěnej kretén píše svoje zmrdoviny CELOU NOC! A další kreténi mu odpovídají. Dovede někdo pochopit mentalitu kreténa, který má potřebu dřepět u počítače CELOU NOC?? Kdy takoví idioti a duševní mrzáci chrápou - ve dne? Co to je? To je úplně zbytečnej lidskej odpad. K ničemu to už není, jen to paraziticky vyžírá důchod, a ještě za ten důchod, který jim platíme my všichni, nám tady sprostě nadávají a uráží nás. Všechny tyhle smečky duševních mrzáků a vyžíračů důchodů by měli u jejich počítačů v noci odchytit, a hned na místě zastřelit. Slušný člověk v noci spí a ve dne pracuje - na své živobytí si vydělává prací. Kdo dřepí u bedny a čeká na důchod, parazituje na společnosti, je jako červ, který parazituje na mrtvole.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nech toho, ti co jsou v důchodu si svoje už odpracovali, tak je neurážej.

   Smazat
  2. 11;09
   Naši důchodci ano,ale to líný uASSacký hovado bez MOZKU TĚŽKO!!!!!!

   Smazat
  3. 10:00, praštěnej kretén z Floridy je o 6 hodin pozadu, on měl v noci pozdní odpoledne. Teď ještě chrápe.

   Smazat
  4. 11:30
   Naštěstí,alespoň tady neblahé ty svoje hovadiny!!!!

   Smazat
  5. Ty 10.00 to máš řádně v hlavě vybrabčený a to si napsal pouhou třetinu z těch svých cocotin novinkáři. Honolulu častuje, jen ty Hurvínky, co ho urážejí a mažou, kdežto ty zblblo nadáváš čechům paušálně všem. A nečum stále na bednu, ty duševní mrzáku z České republiky!

   Smazat
 34. Kua, už 24 hodin žádná nová fake new. Doufam, že na soudruhy Dvořáka s Davidem nezaútočilo komando CIA nebo Soros a jen se vyspávají z kocoviny z vodkového večírku na ruské ambasádě.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zase jsi, ty ostudo národa, chlastal s kraďouskem a fetoval s antifákama, a vedeš opilecké kecy ze záchytky. Uvědom si konečně, že každý není smažka, jako ty, a tak jen šoupej nohama, utři si nudli, a poslouchej, co rozumní lidé říkají, a píšou.

   Smazat
 35. 10:09
  Zase tě pustili ze záchytky a už tapetuješ ty prouASSackej kolaborante z HAVLOFLANDĚRY???!!!!!

  OdpovědětSmazat
 36. Co se týče migrantských muslimských invazistů, vlády zemí kam ta svoloč je směrována vědí, že je nikde nechtějí, zapomeňte na zfalšované průzkumy v těchto lokalitách. Chtějí je jenom dobře placení organizátoři, pašeráci vítači a presstituti. Korunu tomu dávají politici, kteří podle situace v té které zemi kam ti zmrdi směřují, je jakoby nechtějí, ale dělají vše aby jich v evropě bylo co nejvíce. Pokud chceme abychom přežili, musíme brát k zodpovědnosti především politiky, včetně jejich odvolatelnosti. Mimochodem u nás je zavedena dobrá tradice defenestrací.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.