Reklama

pondělí 25. června 2018

Jaromír Petřík
26. 6. 2018     JaromirPetrik
Je možné, že pašování imigrantů do Evropy je produktem ruské hybridní války?
Říká se, že hloupost a Vesmír jsou nekonečné. Nádhernou ukázkou, čemu jsou někteří rusofobové ochotni věřit je, že pašování imigrantů neziskovými organizacemi do Evropy je produktem ruské hybridní války. V diskusi pod článkem: „Kdy se začnou trestat neziskovky spolupracující s pašeráky lidí?“ zdechovsky.blog.idnes.cz/diskuse napsal diskutující Bohumír Šimek tento příspěvek – cituji: „Je možné, že toto je produkt ruské hybridní války? Proruské servery v celé Evropě obviňují Merkelovou a další politiky z toho, že touto cestou chtějí zlikvidovat Evropu.Já tomu nevěřím, Merkelová k tomu nemá důvod. Neorganizují tyto akce neziskových organizací právě tito ruští agenti přes svoje proruské servery? Jen u nás jich máme dle důvěryhodných komentátorů téměř padesát, které ovlivňují náš život, naše volby, naši politiku.“
Jen podotýkám, že pod tento příspěvek se podepsal i náš europoslanec Tomáš Zdechovský.

Bral jsem tento příspěvek spíše jako nadsázku a vtip stejně jako pan Hermánek, či paní Pavlíková, která jej komentovala jedním slovem „šmarjá,“ ovšem autor začal svůj příspěvek hájit a můj příspěvek, který níže cituji, označil za trolling:
„Ano, i ty posádky západních neziskovek, které pašují migranty do Evropy jsou Rusové převlečeni za Němce, Francouze, Holanďany, Španěly atd. A tyto neziskovky určitě financují Rusové. A předtím Rusové vojensky napadli Libyi a zabili Kaddáfího, aby měli s pašováním migrantů do Evropy co nejsnazší práci.“
Je neuvěřitelné, když průměrně inteligentní člověk dokáže brát vážně naprosto nesmyslnou propagandu o tom, že masová imigrace Afričanů do Evropy je důsledkem ruské hybridní války.
Ano, na adresu Ruska a Putina jsme si toho vyslechli v nedávné době skutečně mnoho:
Otrávení agenta Skripala smrtelným jedem Novičokem ze strany Kremlu, aniž jsme dodali sebemenší důkaz o ruské účasti, zato jsme okamžitě vyhostili ruské diplomaty, protože západní demokracie přece žádné důkazy nepotřebuje a rozsudky vynáší nejen bez sebemenších důkazů, ale dokonce i bez soudů. Následně jsme popřeli, že bychom kdy jaký Novičok na našem území vyráběli, ale přitom jsme jej testovali, takže jediné logické vysvětlení se nabízí, že Novičok v našich laboratořích zřejmě vznikl „neposkvrněným početím.“
Samozřejmě, že bez sebemenších důkazů o údajném použití chemických zbraní Assadem v Sýrii jsme podpořili vojenské napadení Sýrie zeměmi USA, Velká Británie a Francie.  Když Rusko představilo 17 údajných svědků v sídle Organizace pro zákaz chemických zbraní v Haagu, čímž se snažilo vyvrátit tvrzení Západu, že syrský řežím Bašára Assada učinil 7. dubna 2018 chemický útok, Británie a její spojenci odmítli účast na brífinku organizovaného Ruskem v sídle OPCW v Haagu, kam ruská strana přivezla Syřany, kteří svědčili o tom, že v Dúmě nebyl žádný chemický útok, uvádí The Guardian. https://www.irozhlas.cz/zpravy-svet/chemicky-utok-v-syrii-zinscenovala-britanie-prohlasil-rusky-generalmajor_1804131804_miz
V současné době se valí do Evropy migranti z Afriky a z Asijských zemí, se kterými si Evropa jako kontinent neví rady, když miliony nepřizpůsobivých migrantů již do Evropy nelegálně „přicestovaly“ a další miliony čekají na svoji příležitost.
A za viníka této masové migrace je opět označeno Rusko.
Položím tedy několik otázek:
1.     Rusko snad vojensky napadlo Irák, který zcela rozvrátilo a způsobilo exodus Iráčanů?
2.     Rusko snad vojensky napadlo Libyi, svrhlo vládu, dalo zavraždit prezidenta a současným představitelům Libye nařídilo, aby migranty ve spolupráci s „neziskovkami“ naloďovali do Evropy?
3.     Plavidla Španělských, Německých, Francouzských, Nizozemských a dalších západních neziskovek, která nelegálně pašují migranty do Evropy a v mnoha případech naloďují přímo v Libyjských vodách, jsou snad neziskovky financované Ruskem a jejich osádky jsou ruskými agenty?
     Organizace jako Demagog.cz https://demagog.cz/ , či Fake news https://ec.europa.eu/czech-republic/news/180426_boj_proti_dezinformacim_cs bojují za správné (jednotné) myšlení „západního člověka.“  U nás těmto „božím bojovníkům“ za správný a jednotný názor kraluje pořad Newsroom v ČT 24 http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/11030967025-newsroom-ct24/
Přesto to nepomáhá a západní mainstream se diví, proč stále více občanů nevěří jejich zprávám a hledá tzv. „nevěrohodné zdroje.“
Já si jen troufnu napsat, že občanů, kteří nedůvěřují oficiálním médiím bude stále přibývat, když budou hledat alternativní zdroje informací, aby mohli skutečnost porovnat s „informacemi“, které evidentně odporují zdravému rozumu.
A to je přesně případ obvinění Ruska, že pašování imigrantů do Evropy je produktem ruské hybridní války.
 

21 komentářů :

 1. Pane jo to jsou ale troubové to jim nikdo nemůže sežrat. A že se ten pánbíčkář pod to podepsal mě nepřekvapuje každá lež je pro ně dobrá. A ty převlečení Rusové dostávají falešné dolary aby poškodily západ!

  OdpovědětSmazat
 2. Zadny pasovani !! Vse se deje pod VEDENIM OSN ,ve spolupraci se Saudi Arabia a Emiratu , kteri maji v OSN a EU hlavni slovo a teroristickou organizaci Al Qaeda. OSN ani nekvikne kdyz se v EU masakruje ve stovkach obeti , Al Qaeda provedla utok ve Spanelsku /2003/
  /1700 ranenych a desitky mrtvych/ kde byla "SPATNA VLADA" a ihned byly zvoleni socialisti , kteri pri nezamestnanosti 34% zacali brat teroristicke afroaraby ve obrovskem mnozstvi to vse dle prikazu Usamy bin Laden. Juncker se skobovitym vyrustkem misto nosu ,Merkel hruskoviteho tvaru pak nacpavaji AFROARABY PENEZMA, ktere ti utraceji na vyrobky korporaci /kazdy musi mit auto a telefon jako prvni a bydleni atd... a kdyz dojdou jim penize krici o rasismu az dostanou dalsi, , CO JE ZASE obrovsky zajem korporaci a jejich ponizenych sluhu 'NEZISKOVEK' A STOVKY DALSICH OTROCKYCH ORGANIZACI !!!! Take Vatikan nezustava pozadu ve sluzbe afroarabskych islamskych teoristu...
  Pokracovalo zniceni Recka Merkel a zpustoseni Jugoslavie USA to zaridilo , aby meli uprchlici pohodlny pristup do EU....Zitrejte aby ste videli aspon neco..

  OdpovědětSmazat
 3. A já k tomu jenom dodám, že informace z alternativních zdrojů budeme mít jenom do doby, než nám ty alternativní zdroje zruší a zakážou.
  Zdá se to někomu absurdní? Tak za prvé, proč by jinak zakládali instituce na jejich monitoring? Za druhé, kdo by si dokázal představit před nějakými patnácti, dvaceti lety, že se dočkáme takto absurdního chování bruselských špiček?
  Naši (ale i ti ostatní, evropští) politici intenzivně pracují na odpoutání pozornosti od zásadních problémů současnosti. Chléb a hry byly známy už ve starém Římě. Ty byly doplněny o existenční starosti velké části populace. Konec konců, proč na tom ještě nevydělat, že? A tak se vesele rozdávají úvěry všeho druhu a exekutoři mají žně.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A až nám zarazí naší německou škodovku tak nám zůstanou už jenom ty hry a to zejména na honěnou ve které si můžeme dohnat své senátory poslance ,europoslance a zastupitele. Bredy

   Smazat
 4. A to ještě Bohumír Šimek netuší, že mu ruští agenti implantovali už v porodnici do hlavy čip, který ovládá veškeré jeho myšlení. Takže to, že si myslí, že migranti jsou produktem ruské hybridní války, není z jeho hlavy ale je to záměrná dezinformace ruských agentů.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pes který honil vlastní ocas. To jenom ilustruje do jaké debilizace dospěla současná ideologie. Pak takový duševní velikán jako pan Šimek to jenom dovede do logických závěrů.

   Smazat
  2. A to ten veleduch ještě působí jako soudní znalec proti evropským patriotům. Které zlomyslné sketí skřetí mozky takové také "Evropany" pozvedly nad užitečnou manuální práci aby ničily Evropu, evropského bílého člověka tvořivého. Platí to z našich, ne z jejich peněz... Takže to Češi ani Evropané nejsou...

   Smazat
  3. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Smazat
 5. Jaromír Petřík je bolševický hajzlík ve službách GRU. Tento totalitní parazit si dovoluje zpochybňovat pozorování Mgr.et Mgr.et.Mgr. doc. T. Zdechovského PhD.,který čerpá z pramenů evropského výzkumu příčin migrační krize.

  Samozřejmě, že za zoufalstvím a rozvratem států Blízkého východu stojí Rusko, které po Krymu a Donbasu ukořistilo značnou část Sýrie. Výsledek můžeme vidět denně z tváří prchajících nešťastníků spod chemických bomb ruských vrahů. Podobně je tomu v Lybii, Iráku a Jemenu, kde mají na svědomí miliony mrtvých a totální rozvrat. A nejenom na Blízkém východě, ale také v subsaharské Africe.

  Tyto zrůdy z říše Mordor následně krvavými metodami systematicky vyhánějí nešťastníky ze svých domovů, aby zaplavili Evropu. Na jednu stranu to je ohromný přínos, neboť tito lidé jsou mnohonásobně talentovanější než chamraď z východní Evropy, ale přesto je strašným pomyšlení, s jakými traumaty od ruských barbarů tito skvělí lidé do Evropy přicházejí.

  V konečném důsledku se toto obrátí proti ruským vrahům, protože noví lidé nahradí méně disponovane obyvatelstvo východní Evropy a to půjde bojovat proti ruské zběři. Jednou je porazit musíme!!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Už to nehul. Škodí ti to.

   Smazat
  2. 10:02 A placený provokatér z usa tu nadává vlasteneckému autorovi. Na Rusko si můžete jít sami těch pár „Českých" fašistů.

   Smazat
  3. https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/V-USA-je-bida-40-milionu-lidi-zije-v-chudobe-Chudoba-mladych-detska-umrtnost-nerovnost-zjistila-OSN-541521

   Smazat
  4. 10,02
   Člověče, stojí ti to za to? Opravdu mne nenapadá částka, za kterou bych ze sebe udělal na veřejnosti takového vola, jakého jsi ze sebe udělal ty.

   Smazat
  5. 10:02 jste ironik nebo blbec? V.J.Horák

   Smazat
  6. 10;02
   Est komt der tag, TY HAVLOBANDEROVSKEJ UNTERMENSCH!!!!!

   Smazat
  7. 10:02 = Hitlerovo prase.

   Smazat
  8. To je přece sranda proboha! To by mě nenapadlo, že to bude tolik lidí brat vážně. Vždyť je to docela vtipné.

   Smazat
 6. Po rozpadu ZSSR Bush st. vyhlásil, že USA zvíťazili v 3.svetovej vojne. Brzezinski konštatoval, že nateraz existuje jediná skutočne globálna svetová veľmoc. USA investovali obrovské prostriedky do rozbitia ZSSR a do ovládnutia jeho zdrojov a ekonomických elít /odhaduje sa, že cca 300 mld.dolárov/. Ich plánovači si uvedomovali "faktor času" - proces prevzatia svetovlády treba urýchliť, aby sa nestihol v "eurazii" sformovať vplyvný súper, konkurent. Pax Americana predpokladal, že USA dokážu celosvetovo zabrániť vzniku akéhokoľvek konkurenta ich predstave o podobe Nového svetového poriadku. "Gliwitská"operácia s "Dvojičkami" im vytvorila bázu pre získanie celonárodnej podpory a zdôvodnila následujúce útoky pred svetovou verejnosťou. Rusko sa zdalo eliminované. V Uzbekistane, ako kontrolnom bode eurazie zriadili vojenskú základňu. Spustili projekt "Sedem krajín za päť rokov", ktoré mali preformátovať Blízky východ a vylúčiť akékoľvek zjednocovacie procesy v tejto oblasti. Problémom zostala Európa a britské globálne operujúce elity - spojenci a konkurenti! Medzi Rusko, prekvapujúco a prirýchlo oživené Putinom - presnejšie záchranou dohodou ruských ekonomických a silových elít, a Európu bol vrazený klin ukrajinského štátneho prevratu /5 mld.dolárov/. Západná Európa je zavalená islámskou migráciou, ktorá likviduje jej kresťanskú zjednocovaciu bázu /s ráznou podporou nasadeného pápeža/. V páse Pobaltie, Poľsko, Česko, Slovensko, Maďarsko, Rumunsko sa formuje nárazníkový blokujúci pás medzi Západnou Európou, osobitne Nemeckom a Euroaziou, osobitne Ruskom. Projekt Európskej únie, ktorý predstavuje od skončenia 2.svetovej vojny pre USA vážneho konkurenta a ktorého postupne kontrolujú prostredníctvom NATO, personálnym obsadzovaním kľúčových pozícií, prevzatím masmediálnych prostriedkov a vytvorením siete proamerických "nepolitických" organizácií/"tretí sektor"/. Veľmi dobre vedeli, že presuny islámskych migrantov zastavia integračné procesy, sformujú konzervatívny, vlastenecký až nacionalistický odpor verejnosti, ktorý skryte podporujú a navonok odsudzujú. Zásadnou otázkou je - uspejú? Alebo sa sformujú centra odporu - Čína, Rusko a vari aj Európa? Prvým dvom sa darí, ale "nechvál dňa pred večerom"! Tretie centrum sa postupne rozkladá za pomoci stredo a východoeurópskych krajín, ktoré sa ale majú stať hrádzou a prípadným bojiskom s Ruskou federáciou. Zdá sa, že reformovanie EU, ktorá by bola schopná zostať suverénnou ekonomickou a politickou zónou sa naopak nedarí a Američanom sa jej rozbitie zrejme podarí.

  OdpovědětSmazat
 7. Zajímavé, ale islámská migrace tohoto typu je dávný projekt ještě z poloviny sedmdesátek. Sám jsem o něm četl koncem osmdesátých, a v první polovině 90.let se běžně hovořilo o tom, jak bude Rusko osídleno Afričany. Migrace tedy spadá do plánu s nímž byla ztotožněna značná část Západní Evropy už relativně dávno. Tam se tomuto projektu taktéž očividně daří. Španělsko s 37% nezaměstnaností mladých do 30ti let je největším vítačem, a nejednou naznačovalo, že otevře brány do Ceuty a Malily.

  Stejně tak k žádnému útlumu ústřetové politiky ze strany Merkel nedošlo. Seahofer taktéž není proti migraci, jen chce strop - 200tis. ročně, což se i tak ohromné množství. To proto, že je nutno uvažovat o tom, že každý z těchto příchozích má nárok na "sloučení s rodinou", což v případě klanových komunit může být několik tisíc lidí. Takový člověk pak může za sebou dotáhnout až 50 dalších jedinců "tzv. rodiny" a pak se ročně může počet teoreticky v nejhorším případě vyšplhat až na 10mil. Zjevně to nikoho neznepokojuje, každý je usrozuměn.

  Tento migrační boom, který zcela zjevně nesouvisí s ekonomickou migrací, jakou byli např. Alžířané ve Francii 60.let, má jiný původ. Akce V4 jsou podle mě mimo plán a nesouvisí s koridorem proti Rusku.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Globalisti nevymýšľajú. Aplikujú vymyslené a ak je to možné aj odskúšané. Čínsky model bol identifikovaný Kisingerom začiatkom 70.rokov, keď pripravoval stretnutie Mao Ce-tunga s Nixonom. Príval islamských migrantov k homogenizácii európskeho obyvateľstva vymyslel Kalergi /medaile na jeho pamiatku si vrcholové elity EU odovzdávajú dodnes/. V roku 1922 založil Kalergi vo Víedni hnutíe „Panevrópan“, ktoré predpokladalo nastolenie Nového svetového poriadku založeného na Federácii národov riadenej Spojenými štátmi. Zjednoteníe Evrópy malo byť prvým krokom k jedinej svetovej vláde.Barnetova doktrína /publikovaná v r.2004/ už predstavuje aplikáciu na celoplanetárne rozmery. OSN /kontrolované USA/ a "paneurópske" elity presun arabov a najmä afričanov z maghrebu plánovali už od začiatku milénia - ale organizovane a pod kontrolou - "nebadane". Rúcanie projektu Pax Americana celý proces americké elity urýchlili a použili namiesto na odstránenie európskych národov na vyprovokovanie nacionalizmu a rozbitie konkurujúceho projektu EU.

   Smazat
  2. Kalergi plácal kdeco, ale binec tohoto typu zřejmě není úplně jeho vize. Nenašel jsem to u něj, ale kdo ví. To je plán globalistů na unifikaci, a tím i pacifikaci dělné třídy, a taky jestřábů, kteří si spoří hlavořezy pro budoucí východní invazi do nových teritorií. Taky se budou hodit v tzv. "evropských federálních sborech", které budou trestat "nepřizpůsobivé" po celé Evropě, hlavně v té východní.

   Co se týká USA, tam to byla agenda hlavně H.Clinton, zatímco Trumpa, jak se zdá, zajímá hlavně USA, jako platforma, které rozumí a z které vyšel. Globalisty zajímají jen prostředky, oni se pohybují po celé planetě. Mají sice svá oblíbená místa, kde se zdržují nejčastěji, ale domov v podstatě nemají, jsou kosmopolitní. To že žijí třeba převážně v USA, to je tím, že tamní podmínky jim momentálně vyhovují. Pro tyto lidi je pojem národ a národní kultura nadávkou.

   Vypadá to tak, že probíhá boj o nejvyšší příčky nové nobility v globálním měřítku asi tak, jako kdysi v raném středověku bojovali rytíři o svoje tituly, majetek a dědičná privilegia.

   Smazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.