Reklama

čtvrtek 7. června 2018

Jaroslav Loudil
7. 6. 2018
velvyslanec USA v Německu  Grenell vyvolal svými výroky takové pobouření, že je zvažováno jeho vypovězení ze země. Martin Schulz ho nazval - "koloniálním důstojníkem". Grenell totiž doporučuje občanům zemí EU, koho mají volit ve volbách  a  na koho se vykašlat. Pro dosavadní politickou garnituru Evropy má v podstatě jen opovržení. "Svěží vítr" - do světové politiky prý přináší jen USA se svým Donaldem Trumpem.

P.S. Ano, Evropa je bohužel jen lokaj a poskok USA  a těžko říci, proč tak hluboko klesla. Necháme si diktovat kde jakou pitomost z Washingtonu  a pak si z toho jenom léta léčíme rány. Proč mají evropští politici před USA "stažené ocasy" ?   ,když například statečný rozvojový Vietnam po roce 1964 dokázal vzdorovat 532 000 invazním koloniálním  žoldákům USA  /stav žoldáků v roce 1968/ a na 50 000 jich fyzicky zlikvidoval ? Evropští politici by měli čerpat svou odvahu například právě  u Vietnamců  a dokázat s klidem plivnout americkým politikům do tváře při každé  vhodné  příležitosti.

Čas sblížení Evropy v Pekingem a Moskvou se nezadržitelně blíží. Jak jinak, bude to na úkor vztahů s USA. Jsem si jistý, že už za nějakých 10 let budeme jen všichni nechápavě kroutit hlavami, jak jsme dnes mohli dělat USA tak podřadné lokaje a prvotřídní servilní poskoky. Evropo, seber se konečně !!

https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/474270-trumpuv-vazal-nam-nebude-diktovat-velvyslanec-usa-pobouril-svymi-vyroky-berlin.html

61 komentářů :

 1. Plne souhlasim s velvyslancem Grenellem v Nemecku, ze nas oblibeny president Trump, je nejen svezi jarni vitr - (Florida Breeze) - zde v Americe, ale i v Evrope !

  Pro nizsi I.Q. prumerneho Evropana je treba uposlechnou nasi americkou radu a volit v Cesku SPD a v Nemecku Allternativni stranu, ktera se snazi zachranit nasi civilizaci !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Oblíbený Trump je zatím NEJHORŠÍ POTUS od konce WW2.

   fivethirtyeight.com/features/the-year-in-trumps-approval-rating/
   K vypuštění močálu nedošlo, právě naopak.
   Trump nám stále dokazuje kdo je pravý pán USA, a není to on. Opuchlý zlý stařec s vyhnilým mozkem od konsumace 12ti plechovek diet coly není schopen komromisu a je nemožné se s ním dohodnout. Buď bude po jeho a nebo nebude nic.
   Bibi Natahnihnátu plně kontroluje opuchlého Trumpa kterého nenávidí i jeho rodina, speciálně Melanie, které se dělá špatně jen z pohledu na jeho otylé, hnusné tělo a trapnou přehazovacku ktera mu zabere 2 hodiny denně. Vona je to fuška si přilepit každej vlas jednotlivě aby se zakryly plešaty místa.
   Trump je dnes celému světu pro smích!!
   What a clown!

   Smazat
  2. Mnohem vetsi klaun je Makrela a Makron
   A Evropa co vita
   Nedelat kompromisy je spravne

   Smazat
  3. PANE HONOLULU,MÁME PRO VÁS SKVĚLÝ NÁPAD JAK BYK

   co kdyby jste napsal panu presidentovi U.S.A.dopis,který vám tu i předepíšem ke schválení.
   Namisto,abz pan velvyslanec v ČR jenom kecal at dá tz činy!
   Máme tadz potriže s ČSSD a KDU,které kjsme si zvolili,ale oni se stzlizovali do role satanistů.
   Víme,že pan velvyslanec je opravdu pobožný.Proto vbz jste v dopise napsal,že v ČR existuji sily,které podporuji Ameriku a ČR first.
   Politicky to znamená nahradit tz padajici partaje noévým čerstvým vánkem a je tu navrhován vznik hnuti tři hvězd.
   Jedna z nich by se mohla jmenovat Křesťansko sociálni demokratické hnuti KSDH a nahradilo by úplně ty havaristy ČSSD a satanisty KDU.

   AŤ DA PRESIDENT NATISKNOU NĚJAKÉ DOBRÉ PENÍZE A POŠLE PŘES VELVYSLANECTVI TOMUTO WEBU

   a pokud to doktor nezpronevěři mohou se dít zázraky!
   VY pane Honolulu můžete být jmenován našim honorárnim konzulem a zástupcem slušných lidi pro AMERIKU!
   Co vy na to,ha?1

   Smazat
  4. Prominte ty psané chyby co jich jenom je,ale už nám naše jistě i pro vás nejvýše zajiímavé návrhy mazali vnitáci v půli slova a nepustili ho.
   Takže už nic nepopravujeme a jedeme drauf!

   Smazat
  5. Ad 1:22 Naprostý souhlas s komentem, Němci nějak pozapomínají, kolik amerických vojáků je u nich, a co by asi mohla vymyslet proti nim německá ministryně obrany, nakonec i to, že je docela možné, Německo si znovu rozdělit, proč ne? A bude v Evropě zase klid.

   Smazat
  6. Němci mohou říkat co chtějí,ale potichu.Německo je drženo jim vnucenou smlouvou o okupaci vojsky hlavně režimu USA ale i Francie a Británie.Ta smlouva je do roku 2099.Ten kdo rozhoduje co bude či nebude v Evropě rozhoduje vrchní zločinec z režimu USA,tj. vrchní velitel amerických sil v Evropě.Proto nyní Amerikáni se svými poskoky z NATO zatahují celou Evropu do připravené války proti Rusku.To ale postihne nás všechny.Nebude vítěze.

   Smazat
 2. "KOLONIALNICH DUSTOJNIKU", jako byl napr. Stanley, nebo Livingstone a nebo take cesky Emil Holub, je vzdy potreba, nebot povznasi domorode obyvatelstvo k civilizaci !
  Ted jste se prave dozvedeli, proc kvam jezdim na
  vylety !
  Svetlonos !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 6:39
   Vysublimuj havlomamrde!!!

   Smazat
  2. Kdo je u tebe upocený český prase ty hnusnej dobytku 6.39? Ty lezeš na český web, abys mohl ostatním Čechům nadávat upocených prasat? Ty jsi odporná, smradlavá krysa a jednou chcípneš na hnoji ta odpornej sprostej hajzle! Takový svině odstraňovat z diskuzí je málo, musí existovat způsob a systém, jak je do diskuzí nepustit. Hnus - hnus - hnus!

   Smazat
  3. 1:41 jistěže, Světlonoši. Emil Holub byl koloniální důstojník. A spolu se Stanleyem a Livingstonem, taky koloniálními důstojníky, civilizovali Afriku? Na to, tuším, byli jiní machři. Dokonce vymyslili i koncentráky. Což dělali zcela nezištně v zájmu civilizace, kterou si Afričané od bílých doslova vyžebrali, že?

   Smazat
  4. 17:16 tebe ty upoceny cesky prase cenzor nemaze prestoze jsi sprostej primitivni hulvat
   A 6:49 me nestoji za slovo, cervicek

   Smazat
  5. 10:58
   Havlokokot má vycházky z klece????
   Tak bacha mother fucker,ať ti nepraskne žilka,tahal bys hnáty za sebou!!!!☺☺☺☺

   Smazat
 3. Velvyslanci USA se chovají tak, jak jim to Evropské země dovolí a proto můžou říkat cokoliv. Je známo, že v každé vládě každého Evropského státu je jeden nebo i dva členové této vlády, spolupracovníkem CIA, který každou Evropskou vládu kontroluje, zda plní to co nařizuje USA. U nás velvyslanectví USA organizuje demonstrace proti Zemanovi, proti vládě. Poslední převrat, který zorganizovalo jedno z nejpočetnějších velvyslanectví USA se odehrálo v Arménii s výsledkem, že USA si v Arménii dosadilo svojí vládu. A tak je to ve všech státech EU.

  OdpovědětSmazat
 4. 2:37 - jako slepice sezobne kdejaky SOPEL , tak tato katikatura opice (2:37 - lidozrout MUGABE), zde zvatla to, co ji bylo predhozeno k sezobnuti od nepratel naseho presidenta !

  Tato zruda nick MUGABE, patri do stejne skupiny odpornych zivocichu , kteri v v 50-tych letech zavirali do Jachymova nestastniky, za nejaky protistatni vtip.

  V dnesni dobe, kdy ztraci moc, prestiz a hlavne
  penize , tak se nestiti niceho na svete a dovoluji si hnusarny - a pisti jako podsvicata pred reznictvim !

  Oni vi, ze uz se na ne vari voda - coz nas, jejich odpurce privadi k dobre nalade !

  MY JSME DALEKO CHYTREJSI NEZ ONI ! My je umime snadno zaradit - ale tyto zrudy NEVI, ze my to vime !

  AT ZIJE PRESIDENT TRUMP ! Diky jeho agende Amerika roste do blahobytu ! Poslala ho nebesa za 5 minut 12 !

  To, co se nekomu nalibi na agende presidenta Trumpa je pro nas tak "dulezite", jako prdeni velbloudu na
  Sahare !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Na ja, to vaše Americko a Trumpem v čele všude šíří "svěží" větry, že se schovávají i skunkové američtí a tlapkami si ucpávají nosy.

   Jediné komodity chrlené z Americka je dollar-papír (ze soukromého FEDu) a neodbytné křesťanské pokrytectví a hamižnost předkřesťanů.

   Smazat
  2. 12:54 jenze Amerika funguje zatimco preslechtena a udajne civilizovana Evropa pacha sebevrazdu

   Smazat
  3. 11:00
   Ty seš přešlechtěnej nedomrd už HAVLOTRENEK!!!☺

   Smazat
 5. V Nemecku vladnou tak hloupi -Herinci- (nadavka Nemcourum), ze je priroze, kdyz je velvyslanec Grenell poucuje !

  Ja vas take poucuji ! Volte SPD a vlastence , jinak to odnesou vase deti ! (Jsou-li vubec vase !)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To je zase tema pro prašivýho exulanta -bejvalého Čecha, dnes americkou, praštěnou, a mentálně zakrslou svini! To se zase vyblbneš - co? Jiří Večereku z Floridy, pár let jsi se svýma mrzáckýma hovadinama opruzoval na novinkách, a když jsi tam dostal trvalýho zaracha, vlezl jsi na NR - a tady se držíš na diskuzích jak hovno košile. Jen sprostě nadávat a urážet - umíš taky něco jinýho, ty smradlavý lejno?

   Smazat
  2. 17:20
   Z Novinek i jinde toho HOVNA vyhodili a tipli mu adresu....jen tady TOHO TĚŽCE MENTÁLNĚ RETARDOVANÝHO UASS DEMENTA Z TRUMOETOTRENEK MÁME!!!!
   Je to k zblití!!!!!!

   Smazat
  3. 19:13 tebe ty zumpo upocena vyhodit nejde, jsi jak rozmaznuty hovno

   Smazat
  4. 11:02
   Ty z HOVNA pocházíš,tak vypadni smrdět do plynu!!!!

   Smazat
 6. 2:05 - pane, ja vam neverim, ze nas novy velvyslanec v Cesku, Stephen King, organizuje nejake demonstrace proti presidentu Zemanovi !

  Pokud vim, tak je to Republican, ktery prosazuje tradicni hodnoty a stejne jako president Trump, tak i Stephen King, byli privrzenci R. Reagana, za jeho vlady v 80-tych letech.

  Vy porad NErozumite v Cesku - DVOUM ODLISNYM smerum a agendam, ktere se rvou o nasmerovani zeme.

  To co nemate radi, jsou Globaliste, Sorocovci, NWO, Neocon's, NEO-marxiste, Obamovci, Hillarovci - kteri usiluji o svetovladu !

  Zatim, co nektere vladni urady jsou pod vlivem Trumpovych lidi, tak jine stale nejsou ! Napr. State Department (= Ministerstvo zahranici.)

  President Trump je daleko vice zameren na domaci problemy, nez na nejakou Armenii, ci Ukrajinu.

  Americane maji svoje problemy a nezajimaji je ruzne zeme, tak jako si to vy predstavujete ! (Vzdyt tech zemi je sroro 200) ! Kazda z tech zemi si pripada velmi DULEZITA ! Ted je napr. prusvich mezi Kolumbii a Venezuelou.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ad 5:09 k 2:05, máte zcela pravdu, mnozí neví, která bije!

   Smazat
 7. Ty zdegenerovanej kolaborantskej prouASSackej untermensch POSRANINO Z HAVLOTRENEK,už máš 70 let ležet pod drnem!!!!!!☺☺☺☺

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Myslis ze ty, uhrovitej, se dozijes 70 let?

   Smazat
  2. 11:04
   STAREJ SE O SEBE HOVNE Z HAVLOTRENEK!!!!

   Smazat
 8. Kedysi ste sa hrozili zasahovania SSSR , dnes pokorne plnite prikazy Juesej ,ktory vas vedu do vojny na vasom uzemi Cesi . Jen tak dal Hujeri !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To plati i pro Slovaky.

   Smazat
  2. Nemáme si čo vyčítať. Dneska by som chcel stretnúť toho Čecha, čo mi vyčítal, ako si Slováci za prvej Slovenskej republiky hodovali a lebedili a zúčasňovali sa na humanitných vojenských operáciách Wehrmachtu ako pridružení k ich vojenskej sile v partnerstve za svetový mier. Dnes by som chcel vidieť ten jeho ksicht, akoby sa chcel vyhovárať z tých sračiek, do ktorých v súčasnosti nielen dobrovolne vstúpili, ale s radosťou skočili. Môj profil Ukrofil.

   Smazat
 9. Demokracie je = bezpečí, mír a spolupráce. Kapitalismus = nebezpečí, vála a konfrontace. Současná západní demokracie je jenom převlečený kapitalismus. A největší kapitalista - USA je ze všech nejnebezpečnější. Uvědomění si tohoto faktu je první A ZÁKLADNÍ podmínkou k NASTOLENÍ skutečné demokracie.

  Štefan

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ti, co znali situaci a měli historický přehled, věděli, to co jste napsal už v r. 91. Nebylo jich mnoho, ale dnes je jich už víc.

   Smazat
 10. Pročpak asi Vietnam dokázal odolávat Evropanům a poté i USAkům?

  Protože Vietnamci vypadají jako lidé z Asie a žádný Levantinec se mezi ně nemohl a nemůže vetřít, a přitom se drze vydávat za Vietnamce - i když "diskrétně" drží basu s Levantinci proti nejejich... a převzít ekonomiku i vládu nad Vietnamem a celou Asií. Proto i Čína je zatím svobodná a vzkvétá... I Rusko se začíná drbat...

  OdpovědětSmazat
 11. Velvyslanec usa udělal skopčákům to samé co oni dělají naši zemi.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Merkelova-zakazala-Babisovi-Okamuru-Nove-informace-539035

   Smazat
  2. USA jako světový agresor č.1 se odmaskovaly a své koloniální zájmy v Evropě a potažmo v EU, prezentují přímo, pomocí různých nadlidí-vyslanců, zmocněnců a dalších specialistů, jak se má "hloupá" Evropa správně kočírovat a odolávat tzv. ruské agresi-vyzbrojování nákupem amerických zbraní a řízené ekonomické migraci.Skopčáci jsou již několik desetiletí přímou kolonií USA,(Bohužel, ČR je jen poskok Skopčáků).Neposlušnost a nedostatečná loajalita se trestá.Nehledě na to, že USA mají velké ekonomické problémy, kdy v zájmu "America first" klidně hodí své věrné "spojence" přes palubu a EU elita-jelita čumí s otevřenou hubou.Další sankce, vnucování předraženého zkapalněného plynu, ukončení odběru z Ruska, zrušení Nord Streamu 2 atd. a restrikce vůči EU ze strany USA ještě přijdou.Čím déle bude kokakolový blonďák v bílé chatrčí, tím více přibude takových "zmocněnců" typů Ríšů Grenellů.Jestli se socanské evropské elity nevzpamatují, budou svým "spojencem" zničeny a jako závěrečná třešnička na dort, čekající na odvelení evropanů za americké zájmy na pozice ruských hranic!

   Smazat
 12. uASSacký velvysrance vy měli vyhostit z celý Evropy....z celého světa!!!!!

  OdpovědětSmazat
 13. Mají tam 2000000 migrantů a nemá kdo sklízet jahody ani za německý platy!

  https://cz.sputniknews.com/svet/201806067495969-nemecko-jahody-vychodni-evropa/

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ekonomičtí emigranti na bohatých dávkách, jsou hosté šílené Angely Merkely, tudíž hosté nemají povinnost pracovat, tedy nepracují!!!

   Smazat
 14. Ano Evropo, seber se konečně. Nedovedu si představit, že by se kdokoliv mohl vměšovat do záležitostí USA jenom na minutu a USA by si to nechaly líbit.

  OdpovědětSmazat
 15. USA ekonomicky předlužené, závíslé jen na prodeji zbraní, před totálním krachem, je přímý důsledek současného chování.Celý svět a Evropa, musí USA zachránit i za cenu konvenčního konfliktu s Ruskem.

  OdpovědětSmazat
 16. Tady si můžete přečíst co nám chtěla udělat makrela a eu naštěstí to Babiš odmítl:

  http://svobodnenoviny.eu/merkelova-vyzyva-brusel-aby-prevzal-kontrolu-nad-vnejsimi-hranicemi-clenskych-statu-eu-babis-je-proti/

  OdpovědětSmazat
 17. At už jste prorusky či protirusky orientovaní musíte si konečně uvědomit , že budovat mír v Evropě bez Rusů nejde. Bez USA je to možné (není-li to přímo podmínka).

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ad 13:49 & 13:51 - omyl, bez ujednání Ruska, USA a Číny se v Evropě nic nestane, akorát občanské nepokoje.

   Smazat
  2. 15:21
   Ty omyle přírody,sbal se a jeď za gerontem do uASS,ohledně toho jejích zrzavýho kurevníka bez mozku si můžete dotovat!!!!!

   Smazat
  3. Vvenc ma pravdu
   A ty 16:11 jsi primitiv

   Smazat
  4. 11:13
   Ty jsi prouASSackej kolaborantskej ksindl a patříš do Uranovejch dolů!!!!

   Smazat
 18. 13:49
  Bez uASSackejch okupantů a diktátorů bude Evropa patřit Evropanům!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ta doba se blíží!!!

   Smazat
  2. Evropa uz patri jen smrti

   Smazat
  3. 11:13
   VOLOTRK S PROGRESIVNÍ PARALÝZOU pindá???!!!!

   Smazat
 19. USA, at je tam kdokoliv, mají nejen právo, ale přímo povinnost říkat Evropě, co může a nemůže dělat. Evropa vděčí Americe za osvobození od Bolševika a mír po 2.sv.valce. Amerika Evropu chrání a Evropa musí pkatz.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To je vážně z vaši hlavy nebo vás za ty pitomosti ještě platí?

   Smazat
  2. 19.53
   18.42 to nemůže mít přece z vlastní hlavy.Tak obrovský kretén neexistuje.To už by byl přírodní úkaz.To dělá pro peníze.A o to je to horší.

   Smazat
  3. Pepku 18:42, ty už jsi zlobil v polepšovně, kde jsi klečel na hrachu. V šatlavě ses pomočoval. Je vidět, že tvoji nápravu nezmůže ani tvůj současný pobyt v psychiatrickém zařízení. A teď zameč, a vyskoč.

   Smazat
  4. 18:42 Ty americký poskoku naši zem osvobodili Rusové. Když je tak miluješ tak se tam odstěhuj a nás Čechy nech žít v ČR.

   Smazat
 20. 18:42
  JSI TĚŽCE MENTÁLNĚ RETARDOVANEJ OD PŘIROZENÍ NEBO OD PORNOJANDY,TY HAVLOFLANDĚRO TUPÁ???!!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. On ten 18:42 je švihnutej od toho všeho, ale tomu přirození říká Halík kontext. Tedy by zasloužil do toho kontextu být uhozen.

   Smazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.