Reklama

.

.

čtvrtek 21. června 2018

K dramatizaci současné situace - 1

Radim Valenčík
Radim Valenčík
21.6.2018      blog autora
Tímto příspěvkem pokračuji v sérii v rámci seriálu o vizi, která těží z dříve napsaných článků, zejména těch, které se týkají degenerace politiky v důsledku programové vyprázdněnosti, viz ZDE
Dramatizuje se situace u nás i v Německu:

"Ve sporu o vracení migrantů z hranic chce ministr vnitra a šéf CSU Horst Seehofer dát kancléřce Angele Merkelové čas konce června, aby nalezla řešení na evropské úrovni. Pokud by se to nepodařilo, chce Křesťanskosociální unie (CSU) vracet běžence z hranic Německa, napsala agentura DPA s odkazem na výsledek jednání vedení CSU. Merkelová chce podle agentury DPA tento návrh akceptovat."  Viz: https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/475338-seehofer-dal-kanclerce-dvoutydenni-ultimatum-pak-zacne-migranty-od-hranic-vracet.html
ČSSD si koleduje o velkou ostudu, to čím Poche drží současnou reprezentaci ČSSD v hrsti, na Zemana platit nebude (z principiálníhc důvodů se z úrovně Pocheho nemůže nechat vydírat):
"Spor o nominanta na ministra zahraničí Miroslava Pocheho může vyřešit pouze prezident Miloš Zeman, míní sociální demokraté. Za adeptem na post šéfa diplomacie stojí ČSSD navenek jako jeden muž. Odmítá jej však premiér Andrej Babiš (ANO) i komunisté, kteří hrozí, že nepodpoří vládu." Viz: https://www.novinky.cz/domaci/475319-cssd-z-nominace-pocheho-neustoupi-upina-se-k-jeho-schuzce-se-zemanem.html
A do toho Štěch už začal troubit na ústup:
"Pokud dojde k porušení dohody mezi ČSSD a ANO ještě dříve, než vstoupí v platnost, mělo by se od ní odstoupit, tvrdí předseda Senátu Milan Štěch (ČSSD). Reagoval tak v pondělí na odmítavý postoj šéfa hnutí ANO Andreje Babiše k nominaci Miroslava Pocheho (ČSSD) na post ministra zahraničí." Viz: https://www.novinky.cz/domaci/475325-stech-by-od-dohody-s-ano-odstoupil-dokud-je-cas.html
Lepší frašku nevymyslíš. V této souvislosti stojí za přečtení pohled člověka, který léta žije v Německu a pravidelně sleduje dění u nás. Zde je jeho reakce na mou analýzu, kterou jsem pod názvem "Trump s Orbánem odepsali Frau Merkel"  uveřejnil včera:
Ondrey: Diskuze o odstavení politické mumie v osobě spolkové kancléřky se sice znovu, Gott sei Dank probudila, ale nic nebude tak valné, jak se předpokládá. I když Angela Merkel ztratila reputaci v Holandsku, Itálii, zemí Ostblocku,ovšem i v Rakousku, které je dokonce německými médii okopáváno, jako s mladým premiérem a jeho neonacistickými názory. Jak známo Rakušané byli záminkou a příčinou posledních dvou válek. V tom Horst Seehofer má navrh a náskok si upevnil lepšími a četnějšími kontakty právě z těchto oblastí, ještě z dob svého bavorského premiérství. Ovšem Frau Merkel ztrácí podporu hlavně doma, díky její politice vznikla nejnom AfD, tedy chuť dělat politiku jinak, či znovuzvolená FDP, která narozdíl od německých socanů se zákulisních handlů za podmínek pouze s A.Merkel u kormidla a tím podvodu na voliče raději dál nevstupovala.
Česká republika má však svého neumětela, burana Babiše a je jasné, že tento pán opravdu v Evropě nic nezmůže. Je to ušláplý, ulhaný slovensk ý bulík, co hraje vabank, aby udržel díky rozdáváním koblih (Berlinerů) prosťáčkům to o co Čechy a Moravany okradl. V politice je tento člověk komunikační analfabet u něhož je naprosto zjevné, že to ve své řeči zapouzdřeným Čechům a Moravanům vůbec nevadí. Pokud ani masíčkem obrostlí komunisté nemají problém podporovat miliardáře postrádájícího jakýkoliv talent vést diskusi s hlavním cílem: být v diskusích vnímavý a účelně se tak i chovat! Nemám slov ... Česká republika má však svého neumětela, burana Babiše a je jasné, že tento pán opravdu v Evropě nic nezmůže. Je to ušláplý, ulhaný slovensk ý bulík, co hraje vabank, aby udržel díky rozdáváním koblih (Berlinerů) prosťáčkům to o co Čechy a Moravany okradl. V politice je tento člověk komunikační analfabet u něhož je naprosto zjevné, že to ve své řeči zapouzdřeným Čechům a Moravanům vůbec nevadí. Pokud ani masíčkem obrostlí komunisté nemají problém podporovat miliardáře postrádájícího jakýkoliv talent vést diskusi s hlavním cílem: být v diskusích vnímavý a účelně se tak i chovat! Nemám slov ... Uznávaným leaderem se stává přirozeně v lidské společnosti ten kdo je účastníky diskuze oceňován a stává se tím, kdo diskusi vede. Buranovi toto nikdo nevysvětlí, psychopatovi už vůbec ne, ovšem lidé v kotlince na to jsou uvyklí příklady z minulosti Československa, které ať už za Beneše, Gottwalda, Dubčeka či i Václava Klause nedojednalo nikdy nic ve státní prospěch. Pouze věčné ztráty. Češi a hlavně jejich egalitářský přístup "hlasu z dola" je pasuje bez přítomnosti, jakékoliv vlastní filosozofie do submisivní role, kdy n edokážou učinit svůj argument přesvědčivější. Vůbec neuvádím neschopnost strukturovat detatu, či vyjednávání cíleně atd. Proto jsou podle mě Češi tímto svým zapouzdřeným přístupem předem determinováni, nedosáhnou jakýkoliv cílů ve směru navenek ze svého dnes už jen zbytku státu. Stávají se tak zcela přirozeně protektorátem. Proto by jsi měli lidé tam především uvědomit, jak se vede diskuse k určitému výsledku, tak aby zůstaly vztahy s osobami pozitivní. Tudíž až poté jsou dojednané výsledky a zlepšení v diskuzích a vyjednáváních dodrženy. Možná budou moci Češí hovořit nejenom o kompromisech ale o řešeních, do kterých jsou všichni zapojeni v naplnění společné dohody, nehledající přihlouplého vítěze babišovského typu .

Napsáno sarkasticky, je to názor autora, ne můj, ale za přečtení a promyšlení to stojí.
Zde je můj článek, na který komentář reaguje:
http://radimvalencik.pise.cz/5838-trump-s-orbanem-odepsali-frau-merkel.html

Zdroj: http://radimvalencik.pise.cz/5840-vize-229-k-dramatizaci-soucasne-situace-1.html

30 komentářů :

 1. A fuhrer Merkelová vypustila mlhu, není náhodou už červen a nemá se už schvalovat Dublin 4 a Istanbulská dohoda? Potřebovala zaměstnat česká média a české občany,tak vypustila balón s ožehavým tématem pro Čechy! Dejme si pozor, ta mr*cha tím něco kryje.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To ožehavé téma je samozřejmě odsun Němců po válce.

   Vymazat
  2. Umírající kobyla kope sen o 4 říší s novými občany se hroutí NWO neprošlo.

   Vymazat
  3. Kdo by si ještě pamatoval Merkelové kámošku, Eriku Steinbachovou.

   Kdo by si pamatoval, kam poslala s reparacemi Řeky a Poláky.
   Ostatně, kdo chce reparace, musí nejdřív zvítězit ve válce, ale ne v nějaké 3/4 století vzdálené.

   Pokud skutečně řekla to, co se tvrdí, je to umíráček za EU.
   Ona sama je v neřešitelné situaci, tak považuje za správné vzít evropský projekt s sebou.
   (Francouzi se svými koloiálními móresy už vůbec nevědí, která bije.)

   Od začátku říkám, že musíme v Německu hledat partnery s podobnými zájmy.
   To jsou: svoboda (které v EU a nejprve BRD a Francii slunko zašlo), přímá demokracie a parlamentní kontrola kulišáren vládnoucích struktur a vrstev a sociální spravedlnost vytesaná do kamene.

   Mimochodem, Puťka si počkal na začátek světového šampionátu a nechal Medvědova (proto si ho nechal!) poslat Dumě návrh penzijní reformy.
   Střih jako by mu dělal ovar bezděk.

   Ale už dneska jsou DVA MILIÓNY podpisů na peticích proti. Nějak se to zadrhává.
   Ještě uvidíme, jak Putin v zájmu oligarchů a bank proxere všechnu sou podporu a nic ho nezachrání lepení svíčiček popům na plata.
   Hraje v koncovce divně, žádný Capablanca.

   Mimochodem, vyhrožoní zbraněmi, které se možná budou vyrábět za dva roky není dobré ani pro domácí potřebu.
   Rusové vcelku tuší, že nejsou peníze ani na znovuzahájení výroby An 124, stávající transportéry aeromobilních vojsk přitom svedou vysadit jen speciály s lehkým vybavením, což předpokládá masívní podporu pozemních vojsk.

   I kdybychom se s Poláky (velmi nebezpečné), Rakušáky a Maďary (Slováci nás 3x zradili, to snad ani vůl...), možná Srby a Slovinci (ale pamatujeme, jak se balkánci dokážou do krve port o kus h.) nějak spojili (summity by se táhly do 3. tisíciletí), uzemnit Němce chce větší kladivo.

   To ruské není a nebude k dispozici.
   A nechat Němce s jejich zbytečným a ničivým exportním saldem vést EU, to snad vidíme kam vede.
   Nakonec budou prozpěvovat sudeťácké odrhovačky.

   V4 se musí orientovat na německé (italští a španělští jsou jako řečtí, jednou tam, podruhé onam) partnery, takové, kteří mluví souvisle a mají dlouhodobě stejné cíle.
   Dokonce by se mohli dohodnout, že hlavní město Unie bude Mnichov (Praha by to se socdemáckými zloději a sabotérkami zvýchodu nezvládla), ale V4 musí jako blok mít vždycky veto na libovolné návrhy Německa nebo Francie.

   Samozřejmě to za dva tři roky dokážou korupcí překonat, proto je nutno jim uškrtit peníze a aparát.

   To co je EU dnes je potřeba strhnout kompletně.
   Mutti ať advokáti z AfD žalují za všechno, co kdy provedla.
   Jestli s Mielkem v drážďanském vězení StaSi střílela vězně do zátylku, za odměnu jako vzorná funkcionářka FDJ, tak i za to.

   Vymazat
  4. Anonymní21. června 2018 15:08
   „V4 se musí orientovat na německé (italští a španělští jsou jako řečtí, jednou tam, podruhé onam) partnery, takové, kteří mluví souvisle a mají dlouhodobě stejné cíle.
   Dokonce by se mohli dohodnout, že hlavní město Unie bude Mnichov (Praha by to se socdemáckými zloději a sabotérkami zvýchodu nezvládla), ale V4 musí jako blok mít vždycky veto na libovolné návrhy Německa nebo Francie.“

   Současné nasměrování EU, vede Evropu k záhubě. Je to pod taktovkou silného, sjednoceného Německa. Německo od svého vzniku, bylo příliš silné, aby bylo jedním z evropských států a slabé na to, aby vytvořilo německou Evropu. Nicméně se o to stále pokouší. Stabilní období bylo v době jeho rozdělení, po 2.SV, to se chovalo přijatelně. Po znovusjednocení, se vrátilo staré Německo, které opět bude usilovat o německou Evropu. Třeba i islámskou.
   Má-li se V4 orientovat na německé partnery, tak nejspíš v bývalé DDR, která si stejně jako země V4, nepřeje islamizaci. Občané nepožívají paralyzující blahobyt jako země bývalé BRD a tak jsou schopni se s námi té islamizaci postavit. Na svém území, západ Evropy se nejspíš islamizaci již nevyhne. P.K.

   Vymazat
 2. Odrey, Odrey, odpusťte mi, pane Valenčíku, moji neznalost... ale kdo je ten/ta/to Odrey? Jakou má skutečnou znalost reálií českého vykradenstánu?

  Vadí mu, že Babiš neříká tam, kde Němec očekává a požaduje "JAWOHL" "ZUM BEFEHL"?

  Pan Reinhard HEYDRICH byl kupříkladu velmi kultivovaný ex námořní důstojník... ale nám Čechům byl milejší buran a cynik Churchil například... A měli jsme pro to pádný, přímo sebezáchovný důvod.

  Chválí-li nějakého Čecha Němec, hledej zradu, nebo chybu. Nějaký Posseltliebe by se asi Němci líbil víc.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pane Valenčíku, rád Vás čtu. S tím Ondreyem jste ale šlápl do hov.a. Je to lidský odpad, rasista a zcela bez znalostí našich reálií. Babiš nás Čecha Moravany o nic neokradl. Má 200 firem, které jsou všechny registrovány v ČR a platí zde daně, dávají práci desítkám tisíc lidí. A ty firmy si koupil, žádná kupónová privatizace jako téměř všichni ostatní. Za pořízení těchto firem stále bankám platí (t.č. cca 32 miliard korun). Porovnejte to s ostatními politiky. Všichni mají firmy registrované v daňových rájích a ČR z toho nemá nic.

   Vymazat
  2. 9:58
   Citace: "V pozadí každého velkého majetku se skrývá zločin"
   P. Ondreje neznám, ale s některými názory nelze nesouhlasit. "Pouze věčné ztráty" to je velice trefné posouzení situace v ČR. Krátké a výstižné.
   Babiš, stejně jako ostatní velcí privatizéři hráli hru s kupováním informací, korupcí a nekalým potlačováním konkurence. "Chtěli jste po mě úplatek milión euro za prodloužení podpory biopaliv " .... už jen po této zmínce na půdě parlamentu mělo být zahájeno šetření. Imunita sem, imunita tam. Kde se tvoří zákony, tam se po nich nemůže dupat. Okradl, neokradl ... při pohledu na jeho podnikatelské aktivity s přihlédnutím k okolnostem stávajícím a hlavně budoucím, lze jen konstatovat, ano umožněno bylo pouze v jeho zájmu. A pracovní místa? Ta by byla i bez jeho firem, pokud by se stejně jako v 50-tých letech nespáchal na obyvatelích ČR zločin totálního rozkradení státního majetku za účelem vytvoření vrstvy miliardářů, likvidaci české konkurence na mezinárodních trzích ve prospěch našich přátel ze "západu", či vytvoření potravinového odbytiště pro zahraniční dodavatele po likvidaci českého zemědělství.
   Ten pán z Německa vidí skutečnost bez růžových brýlí, stejně jako spousta Čechů a s poznámkou o protektorátu lze také jen souhlasit.
   Co se týká poválečného období, projevíme-li jako Češi slabost a nerozhodnost, historie nás dožene a Německo překová prohru ve výhru. Jak víme, dějiny píší vítězové a budoucnost rovněž. Otázkou je, zda jsme prohráli v roce 1945, nebo v roce 1989 a zda máme naději ukopat v současnosti přijatelný výsledek s tím aparátem, jaký jsme si navolili. Aparátem, kdy na jedné straně jsou kolaboranti a na druhé oligarcha. Uprostřed komunisté, SPD a pár malých uskupení hledajících podporu u totálně otrávené veřejnosti.
   ABC

   Vymazat
  3. Německo překovalo prohru ve výhru už v roce 1988, kdy se 40 prognostiků vrátilo se seznamy, které byly stvrzením naší porážky ve studené válce.
   (Respektive v roce 1953, kdy Josefu Hermanu Absovi západní věřitelé odpustili, co jako zástupce Říše v bohatých Čechách a Moravě nakradl, osobně, od března 1939.)

   Byly to seznamy našich podniků, které je třeba zničit, aby nás EHS (= Německo) vzalo na milost.
   Jelikož mi o tom Ransdorf někdy v roce 1990 zkraje povídal (a podle okolností jeho smrti si nezamknul jazyk za zuby ani později) a viděl jsem pak jak se plán realizuje (skvěle veden za KSČ-ODA jedním dlouhým katolickým študáčkem z Leeuvenu, kousíček od Brusle), dokonce jsem navštívil některé neuvěřitelně drahé podniky potácející se kvůli sabotáži dlouhého ministerstva v smrtelných křečích, kdy náměstci říkali: těm není pomoci, zapomeňte.

   Bylo to velmi ranné poučení, jaké dimenze ta porážka má.
   Přesto jsem nečekal Špidlovo plazení se před Rasmussenem a sprostotu uplatňování LS.

   Klaus aspoň umí číst smlouvy, když z nás nedokázal udělat (už v roce 96 jsem mluvil s tehdy známým ročildovským fixerem, který jasně řekl: to co dělá Klaus teď se NÁM už nelíbí) středoevropské TYGRY, jak nám furt ti stejní novináři mazali kolem h.

   Sami nedokážeme nic.
   Jako německá kolonie taky ne.
   Je to proti jejich povaze, že by nám něco nechali.

   Vymazat
 3. Proč tady dělat reklamu nějakému hysterickému, zakomplexovanému, idiotskému skopčákovi?

  OdpovědětVymazat
 4. CO VLASTNĚ SLEDUJE PAN DOCENT VALENČIK SVÝM PSANIM

  opakovat to co si můžeme sami všude přečist? Hledá stále něco ,ale nic svěžiho nenavrhuje co by mohlo vypadat jako potřebné řešeni pro občany?
  Kdo to ví ať to tu napíše,jak tomu vlastně máme asi rozumět?

  JAK JE MOŽNÉ,ŽE PAN DOCENT STÁLE ÚPORNĚ IGNORUJE NÁRODNI PROGRAM OBČANŮ A PRÝ NA NĚHO NEMÁ ČAS?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pan docent si Program přečetl a ... zasmál se.

   Vymazat
  2. PAN DOCENT BY TO TU MUSEL NAPSAT SÁM

   pak teprve by dostal odpověď,že je nejen ignorant,ale nevi co je to demokracie.
   Pokud tu víme je demokracie diskuse a když to nevi tak by se měl takovým hloupým posměvačným komentářům vyhnout,anebo odejit a to hned do penze.Dát své teplé misto jk dispozici!

   Stejně nás zajimá proč jako správný senochrup lžete.On totiž si nic přečist nemohl nebot naše NP je ZOUFALE mazakováno odkud by ho vzal a tudiž si jděte do prdele no ni 10.04?

   Vymazat
 5. http://svobodnenoviny.eu/spd-povazujeme-aktualni-vyjednavani-o-pripadne-vladni-koalici-za-vysmech-volicum/

  OdpovědětVymazat
 6. 21 červen 1941 ,

  Frau Merkel oslavuje vpád hord soukmenovců do SSSR s následným vyvražďováním Slovanů a Židů ! I to bude jejich den-svátek v moderních dějinách Germánie !

  Pavel Beran

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vl. Černík 11. června 2018 20:44

   Malý a asi i zbytečný dotaz:
   Paní ombudsmanka byla také dotázána?

   A co takové ty občanské iniciativy jako např. Človek v tísni?

   A co v Kanadě jak tam dopadlo někdy něco podobného?

   Dík Jiří

   Vymazat
 7. Jiří Jírovec21. června 2018 10:40

  Pane Valenčíku,

  co máte pořád s programy politických stran? Nejsou vyprázdněné, jsou přece pořád stejné, totiž dostat se ke korytům a udržet se u nich co nejdéle.

  Česká společnost nemá filosofy a sociology, kteří by byli ochotni jít s kůží na trh se svými názory. Ti jediní by byli schopni poukázat na idiocii politiků a tím je přinutit, aby alespoň něco dělali. Máme Kellera a možná ještě Bělohradského, ale ti v podstatě nejsou vidět.

  Vinu samozřejmě má propojenost medií s politiky a způsob jakým media s potenciálně zajímavými lidmi zacházejí. Úvodní otázka vždy určí jakým směrem se host smí dát.

  Otiskl jste blábol jakéhosi člověka, který žije v Německu. Vnášíte tím do diskuse názor, který Vám, byť se od něj zdánlivě distancujete, zjevně vyhovuje.

  Babiš prý není schopen "být v diskuzích vnímavý a účelně se tak i chovat".
  Jenže s kým a o čem má diskutovat, když byl zadefinován za nepřítele číslo jedna? S Fialou z ODS?, Kalouskem, Pospíšilem nebo s kým?

  Jejich program je Babiše zničit, ne s ním diskutovat o budoucnosti.

  ČSSD vhodilo do sestavování vlády vidle jménem Poche. Tak pro jistotu, aby se případně mohla vrátit do lůna "demokratických" stran. Jsou v tom jistě i vnitrostranické zájmy a role, kterou Poche mohl hrát při podpoře Hamáčka.

  "Je to tady jakési pokorvené" říká desátník Střevlíček z Tankového praporu. No je, protože jsme ochotni sebrat bědným několik miliard, které se stejně obratem vrátí do oběhu, aby bylo na další zbraně proti nepříteli, kterého si musíme pracně vymýšlet. Tohle ale zatím nikoho nezajímá. To až někdo zmáčkne knoflík.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 10:40
   Jak jsem zmínil výše, ten Němec napsal místy to, o čem si u nás šeptáme. Tím pádem jej není radno jej celkově odsuzovat.
   Babiš hájí své zájmy a proto je v diskuzích omezený. Pokud by se na naší politické scéně měl objevit nový rozměr, kterým je "zájem státu" a ne "samé ztráty" (to se mi od toho Němce líbí), pak se jednání povedou zcela jinak.
   On totiž p. Babiš našim nepřítelem je. Není číslem 1. tam bych postavil tu partu "napravo" a hned za ní posadil ČSSD a třetí místo má rezervováno Babiš. Souhlasíte?
   Bohužel se lidé nechávají nachytat stále stejnými strukturami, které rozhodně nemají zájem vytvořit smysluplnou vizi budoucího směřování ČR jako samostatného státu. Mají jiné představy.
   ABC

   Vymazat
  2. SKVĚLÝ PAN ABC DÁLE PEČLIVĚ VÁŽI SLOVA

   aby byl v diskusi jako vždy opravdovým čislem JEDNA!

   Vymazat
  3. 10:40 - Co by měli komunisté v parlamentu jako opoziční strana dělat. Pan Jírovec je nesystémově slušný člověk, kterého znají jen čtenáři z alternativních webů. Z kanadského důchodu zvládne pomoc jen snad jednomu člověku v nouzi. Komunističtí poslanci by se měli o svůj plat dělit více než on? Zeman se kdysi vyjádřil, že v parlamentu blokují místo nejspíše socanům. Zřejmě, aby mohli socani s pravicí přijímat ještě asociálnější zákony v případě, že parlament nebude tak na očích, protože v něm nebude opozice.

   Jsem bývalý komunista, nepodnikám, přesto mám pro svou kvalifikaci a specializaci celkem slušný plat na třetině kolegů ze Západu. V prosinci roku 89 jsem byl na pracovišti veřejně kráglován. Bylo nás 35, čistku rozehrálo snad méně než 5 lidí, omluvit se přišel jeden. Jak já mám tlumit zlo těch, co se prodrali k moci?

   Vymazat
  4. že by "demokrati" chtěli třetí volbu?
   Za kolik lze koupit předsedu Sněmovny?
   Nebo čekají na válečný kabinet?

   Vymazat
 8. Sázkové kurzy
  Politika | Miroslav Poche

  Bude prvním Ministrem zahraničních věcí ČR s důvěrou parlamentu po volbách do PS 2017

  ano - ne
  3.6 1.2

  do 22.6.2018 12:00
  https://www.ifortuna.cz/cz/sazeni/politika
  OdpovědětVymazat
 9. Radim Valenčík - K vyprázdněnosti programů stran:
  Asi budu muset znovu a znovu opakovat, že v době, kdy se problémy hromadí a vyhrocují, jsou programy "starého typu" (tj. ty, které definují priority, rozuměj nevážně myšlené sliby) NEPOUŽITELNÉ. To je příčinou krize tradičních stran, ty nové to čeká taky, pokud se nepolepší. Jsou to prostě prázdné programy. Skutečný program musí vycházet z identifikování příčin problémů, příčin jejich hromadění a gradování, příčin toho, proč se problémy neřeší, i příčin toho, proč politické strany se sebevražednou důsledností trvají na sterilních programech starého typu.
  P. S.: Uvítám odkaz na skutečný program, rád si ho přečtu a napíšu k němu připomínky.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. POKUD TO TADY NAPSAL PAN VALENČIK PAK JE TŘEBA

   se divit,jak staticky čeká na to,aby mohl"hodnotit"sáhodlouhými popisy jak to nejde?

   TO TO CHCE DOSTAT VŠE NA STŮL A S NIČIM SÁM NEPŘIJIT?

   Na přiklad by nás tu zajimalo jak obejit Šmejdy,kteři už skoro TŘICET LET blokuji Zákon o referendu což řeši NP Nr.3.
   Proč nechce spolu s námi občany voliči Solidárni společnost pro všechny a požadovat vládu která by převzala odpovědnost za politickou,ekonomickou a sociálni prosperitu a opírala se přitom o Ústavu,kde právě toto jedno slovo o tom jednajici a to požadujici záměrně chybi což požaduje NP Nr.1.

   A TOHO JE VÍCE!

   Zahajte k tomu diskuzi a pokud třeba nevite o čem je na př řeč v NP Nr.1.pak se zeptejte pana doktora a ten vám to slovoo kterém je řeč a chybi v Ůstavě domníváme se řekne!

   Vymazat
 10. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. I KDYŽ SI MNOZI MOHOU MYSLET,ŽE ČASOPIS ARGUMENT

   je prý širokým záběrem tak je to asi omyl.
   Neni ničim jiným než slepou patronou,která nejen,že nemá počitadlo návštěv,ale ani nikdy tam neotevřeli diskuzni rubriky pod svými sáhodlouhými články,které prý nikdo nečte,aspon to neni vidět!
   Proč ho raději nezruši a daji články tady,kde je živo jako v úle a zuřivá diskuze,kde by se dozvěděli co si o jejich článcich mysli naši děknici a rolnici pracujici a nepracujici inteligence TRVÁ ve dne v noci at je zima nebo léto!

   Vymazat
 11. Valenčík
  Kde najdu v časopisu Argument ten skutečný program, o kterém mluvím?

  OdpovědětVymazat
 12. (Slováci nás 3x zradili, to snad ani vůl... - a to kedy sa stalo - tsss...

  OdpovědětVymazat
 13. PANE DOCENTE PŘESTANTE DOUFAT ŽE TO ČSSD BUDE ŽEHLIT

  nejsou toho s dnešni obsadou schopni!
  Postavte svou platformu podle sluchu a zjistěte kde hraje muzika!

  Nic vám nepomůže,když budete ignorant nevšimnete si voličů a nenavrhnete ani čárku do jejich Národniho programu- MASTERPLÁNU OBČANŮ S VIZI ČESKÁ REPUBLIKA FIRST!

  OdpovědětVymazat
 14. Pane Valenčíku.Ten pán co žije léta v Německu a snaží se nás poučovat a dávat nám rozumy může nám tak akurád políbit prdel a Vy mu můžete u toho asistovat.Měl jsem o Vás jiné mínění,ale jak vidím klamné.

  OdpovědětVymazat