Reklama

úterý 12. června 2018

Kalousek pirátobijcem

Erik Best
12.6. 2018   fw
Čeští politici zjišťují, že nejhorší nepřítel je ten, na kterého nemůžete zaútočit. ANO je se svými 30% preferencemi dost těžkým soupeřem, alespoň se ale do něj díky minulosti a střetu zájmů Andreje Babiše snadno strefuje. Mnohem horším protivníkem jsou tak Piráti, protože jsou v kurzu a jejich popularita stoupá tím víc, čím usilovněji se jejich rivalové snaží potopit jim loď.

Poslanec TOP 09 Miroslav Kalousek doufá, že našel štěrbinu. Na rozdíl od bývalého prezidenta Václava Klause, který Piráty odbude s tím, že jsou nebezpeční a bez názorů, se jim Kalousek snaží přišít mnohem horší hřích pokrytectví. Právu řekl, že „všude tam, kde se jedná o upevnění vševědoucí, šmírovací a represivní role státu, piráti věrně hlasují spolu s ANO, KSČM a SPD.” Piráti vymáhající na širém moři spravedlnost jsou skutečně anomálií. Možná je načase, aby Kalousek vydal aktualizovanou pirátskou verzi svého Seznamu nesvobody z roku 2016.

24 komentářů :

 1. Kalousek je největší ochlasta,zloděj a porevoluční politický zoufalec...Katolík jeden...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No ale to už není pravda. Byl u zpovědi. Trvalo to dlouho, farář musel posunout svůj program. Tak prosím nepomlouvejte.

   Smazat
  2. Kalousek u zpovědi - tak to se půlnoční mše sloužila až 5. ledna.

   Smazat
 2. Piráti jsou Antifa lgbt a gender v jednom. Šéf evropských pirátů tuším muslim

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kalousek, když nemůže lidi do pekla už lákat sám na svou vyschlou pr., dělá negativní PR pirátum.
   Kterej z nich je Karolinka Kvačková?
   Už nafotili pornokalendář?

   Smazat
  2. To je v pořádku, muslimové byli piráti odjakživa, vlastně tím málem zlikvidovali mezinárodní obchod. Že teď jejich pirátství nabírá modernější formu je normální. Ale Kalous ušatý si kopáním do pirátů uškodit nemůže. Je již politickou mrtvolou, jenom to furt nechce pochopit.

   Smazat
 3. Velmi dobře znělo hodnocení Pirátů, který komentoval jejich vizi o budoucnosti.

  Napsal: "Piráti budou bojovat ze všech sil, aby měli v Gulagu wi-fi".

  Četl jsem to cca před dvěma dny, bohužel, neuvádím autora, protože mi to "vypadlo z hlavy".

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 14,50 ,,Wifi v Gulagu,, - Jak daleko má společnost, kde hlavní slovo v novinách mají
   presstituti, ke Gulagu? sck

   Smazat
  2. 14:50 ...protože mi to "vypadlo z hlavy". -
   Asi se autor onoho citátu neměl ve Vaší hlavě čeho zachytiti.

   Smazat
  3. 13:05 tebe cenzor nemaze, hulvate

   Smazat
 4. PIRÁTI JSOU TAJNOU názorovou FILIÁLKOU TOP 09... ale pozvedají hlavu, pět metrů před Kalouskem již nesmekají. Prý dokonce Mirdovi vypili Rum z karibiku... a to se neodpouští. Navíc, když jde o stejnou škodnou, jako je TOP 09!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 14,50 Zatím se ze STREJDY Babiše neposeránkovali. Teď ješte, jak s OKD? Tam je takovejch vícero, včetně Nejvyššššího, kterému se zatím postavil jenom JEDEN!

   Smazat
 5. Piráti jsou ukázka vypatlané polistopadové generace.
  Kraďousek je ukázka typického čecháčka, hodícího se do každé doby.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kalousek je typický pokrytecký KATOLÍK... který je po každé zpovědi Bohumilý jako rybička (dříve ulovená a na Slunci ponechaná, mouchami milovaná...).

   Smazat
 6. Nevím, co tak hlavně mladým imponovalo na Pirátech, že je tak loni houfně volili do PS?? Bývalý feťák Bartoš a jeho nochsledi v té jejich přihlouplé a zbytečné „straně“ se stali další pátou kolonou na české politické scéně a spolu TOP 09, STAN, KDU-ČSL a ČSSD, patří mezi nejhorší zastánce smrtícího multikulturalismu a globalizace v ČR, jehož cílem je vykořenit historii, identitu, kulturu, zvyky i národnostní kořeny v zemích EU. Podpora islamizace EU, kterou rozjela v Evropě chazarsko-židovská oligarchie před 3 lety tak masívně, kde nejvíc je vidět aktivita odporného multikulti zhýralce George Soroše a jeho neziskovek z mafie Open Society, je pro Evropany opravdu smrtelným nebezpečím. Je jen s podivem, že půl miliardy lidí v Evropě pořád, jakoby spalo, a nejsou dost hlasití na to, aby se to jednou provždy zarazilo. V nejblížších měsících je ale nutné, odstavit od vesel hlavní podporovatele těchto nepřijatelných a nebezpečných multikulti experimentů – A.Merkelovou, J.C.Junckera, E.Macrona, T.Mayovou, i toho nového španělského neomarxistického pomatence Sanchéze. Doba je naprosto šílená, a nikdo si, zejména z těch multikulti vítačů a sluníček nechce přiznat, jaké smrtící nebezpečí ze strany islámu hrozí každé zemi v EU. Pokud se tomu jasně a nekompromisně ostře nepostaví. R.T.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. R.T. Skvěle napsáno i za mě.

   Smazat
  2. Smutné je. že většina poslanců za Piráty pochází z komunistických rodin. Hlavně ten hoch a děvče z Choltic na Pardubicku.

   Smazat
  3. 12:04 "...ten hoch a děvče z Choltic na Pardubicku." - Toto už se dá označit za perfektní služební STBácké hlášení. STREJDA Babiš řídí stát jako SVOU firmu, své hnutí ANO jako SVOJI tajnou organizaci. A má výsledky, takových spolupracovníků má v ANO plno!

   Smazat
  4. 22:38

   R.T. "Skvěle napsáno i za mě." - Vy neumíte psát? Nebo myslet? 12:04 "...ten hoch a děvče z Choltic na Pardubicku." - Toto už se dá označit za perfektní služební STBácké hlášení. STREJDA Babiš řídí stát jako SVOU firmu, své hnutí ANO jako SVOJI tajnou organizaci. A má výsledky, takových upracovníků má v ANO plno

   Smazat
 7. Pirati jsou bezcenne potetovane smazky, odpad

  OdpovědětSmazat
 8. pane Beste, nic jste nepochopil. Piráti jsou maladou gardou TOP Kalouska.

  OdpovědětSmazat
 9. Jestli má dnes smysl něco podporovat, je to web !Argument:

  ===========================================
  http://casopisargument.cz/2018/06/12/staci-150-korun-a-zmenite-argument-k-nepoznani-pridejte-se-a-pomozte/
  ===========================================

  Vynikající příspěvky píší především IVO ŠEBESTÍK a ADAM VOTRUBA:

  == http://casopisargument.cz/author/ivo_sebestik/

  == http://casopisargument.cz/author/adam-votruba/

  Z dalších pak především Zbořil, Švihlíková, Keller, Malínský, Krejčí, Tejkl, Neudorflová nebo Ľuboš Blaha.

  OdpovědětSmazat
 10. 12. června 2018 23:21
  Pirati jsou bezcenne potetovane smazky, odpad

  Anonymní13. června 2018 10:10 - Oba pánové opisovali od starýho Klause. Tomu už v devadesátých letech nohsledi na besedách podstrkovali otázky, na které měl předpřipravené odpovědi a k stáru se to s ním nezlepšuje, jak se v poslední PARTII zase předved, když byl na PIRÁTY dotázán. Qěci nic, jako tihle 2.

  OdpovědětSmazat
 11. Jasná zpráva, dal jim facku, za Rumla.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.