Reklama

středa 13. června 2018

Karel Gott zpíval po 4 letech v O2 aréně v Praze.12 000 diváků mu ještě než zazpíval úvodní píseň Noční král tleskalo ve stoje.

13.6. 2018 i rozhlas
Hlas diváka přejdi na instagram
baraort1Neskutecny zazitek, neuveritelny po tom vsem, jak to tam rozjel👏🍾 Smekam klobouk🔝 je to opravdu MISTR🤴 Skvela atmosfera v narvany O2 arene, kdy vsichni zpivali jeho pisnicky, husina vsude 😂👏❤️Gott zazpíval své hity i novou píseň Ta pravá, kterou mu napsal Marek Ztracený, jeden z hostů koncertu.
„Řekněme si upřímně, že bez přízně publika by to nešlo. Vše, čemu se věnuji, dělám pro své posluchače a diváky. Nikdy mě ani ve snu nenapadlo, že bych mohl zpívat do svého současného věku. A to ještě nekončím," řekl osmasedmdesátiletý Karel Gott před koncertem.Vystoupení, které si slavný český zpěvák sám moderoval, doprovázely světelné efekty, umělý déšť a projekce na velké LED obrazovky. Dojetí u některých diváků vyvolalo, když se při písních Když jsem já byl tenkrát kluk nebo Být stále mlád na projekční ploše objevily Gottovy fotografie z mládí.
„Když jsem byl osloven, jestli bych vystoupil jako host Karla Gotta na jeho koncertě, měl jsem nepopsatelnou radost. Něco takového se neodmítá,“ svěřil Blesku zpěvák. „Pak mi ale zavolala manažerka od pana Gotta a zaskočila mne dotazem, kolik si budu přát peněz za své vystoupení,“ zavzpomínal Ztracený. Ani ve snu ho prý nenapadlo, že by mohl chtít nějaký honorář!
Vždyť i jemu Mistr přišel dobrovolně a zdarma hostovat, když v listopadu ve Foru Karlín velkolepým koncertem oslavoval 10 roků na výsluní české pop music…

Gotta na obřím koncertě hlídaly dcery! Lucie v hledišti, Charlotte i Nella na jevišti

Komentáře 19 Fotografie 67


„Peníze jsem slušně odmítnul s tím, že jediné, co bych si přál, by bylo několik vstupenek pro rodinu a kamarády,“ prozradil Marek. Jenže to se ukázalo jako problém! Bylo už totiž beznadějně vyprodáno.

„Lístky vážně žádné nemáme, vemte peníze,“ slyšel Ztracený od organizátorů včerejší show v největší české aréně. „Znovu jsem odmítl a ve finále dostal aspoň dva lístky pro rodiče, kteří Karla milují,“ dodal Ztracený s povděkem.

http://www.blesk.cz/galerie/celebrity-ceske-celebrity/771135/marek-ztraceny-o-koncertu-s-gottem-

16 komentářů :

 1. Káju mám rád, ale cosi nemám už dlouho na zábavu náladu.

  Štefan

  OdpovědětSmazat
 2. Kájo díky, zpříjemnil jsi nám minulé století. Ještě dnes, jako každý den si ...kávu osladím o kostku víc..

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To současné století nám zase zpříjemnil také umělec, byl to dramatik.

   Smazat
 3. 16:07 Dramatik? Kdepak, hochštapler. Falešná hvězda vyrobená hollywoodským stylem.

  OdpovědětSmazat
 4. Všem obdivovatelům mistra, se jistě jste si "playback" užili.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Karel Gott pro své nekonečné publikum vždycky udělal první poslední. A toto jeho publikum mu to vždycky s vděčností a nadšením bude vracet, dokud to půjde. A tak jako vždycky v minulosti odcházeli z vystoupení vzájemně nabití pozitivní energií jak Karel Gott, tak i jeho publikum, tak stejně je tomu i dnes.
   Nemějte obavy - jistě si to užili.

   Smazat
  2. 17,56
   Dnes už tomu asi tak není, ale drtivou většinu doby, kdy Karel zpíval, zpíval skutečně dobře. Ostatně jako většina zpěváků své doby. To už bohužel dávno neplatí. Dnes chlapcům stačí se politicky správně vyjadřovat (o smýšlení úmyslně nepíšu) a děvčata si vystačí s docela jiným orgánem, než jsou hlasivky.
   Netvrdím, že se to nedělo i za bolševika, ale tenkrát museli přidat i talent.

   Smazat
 5. Díky za uvedení dobré zprávy autorovi článku; Kája to s námi táhne po celý život a dělá jen radost. Ať se mu splní všechna jeho přání, zaslouží si to. Je to část našeho zlatého pokladu, který se nikomu nepodařilo ukrást. Vivat, Maestro. A.Š.

  OdpovědětSmazat
 6. "Bolševická vládo, Praha není stádo"
  To se mi objevilo, jako placená reklama na tomto klipu:
  https://www.youtube.com/watch?v=O1hxX7-92kE

  A pak že ODS nemá smysl pro humor.

  Mimochodem, ty zpěvačky skutečně dobře zpívají. Na rozdíl od našich super star.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pane Hricáku, podle jakého parametru posuzujete, že ty krásky v uniformě dobře zpívají?

   Smazat
  2. Na rozdíl od většiny našich současných "zpěvaček" nezpívají falešně.

   Smazat
  3. 20:17 Pane Hričáku, když dokážete ocenit duši ve zpěvu, tak vám doporučuji také pěkně zpívající zpěvačky. A rovnou dvě písně, jednu klasiku a jednu poměrně novou:
   https://www.youtube.com/watch?v=NuERpmmrLlE
   https://www.youtube.com/watch?v=_e-Mp-eUE3I

   Smazat
  4. Mno 26:00, zpěvačky jsou to věru pohledné, škoda, že vesměs bez záběru na celou postavu. To zpívané? Asi jsem nekulturní hlušec. Směs zvuků. Žádný leitmotiv. Vlastně, k neposlouchání.

   Smazat
 7. Led Zeppelin jsou lepší

  OdpovědětSmazat
 8. A i playback:
  Концерт в честь открытия Крымского моста:
  https://www.youtube.com/watch?v=9NA7fIr30Iw

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.