Reklama

.

.

sobota 23. června 2018

Kdo nás vlastně ohrožuje?

Martin Koller
23. 6. 2018
Pravděpodobně nikdo nepřehlédl sudeťáckou řeč bývalé soudružky Merkelové, která se při útoku na naši republiku ohání morálkou. Je zajímavé, že o morálce nejvíc žvaní ti, kteří k ní mají v praxi daleko. Takových jsme měli v české politice a stále máme víc, než dost. Ostatně sama Merkelová je vzorem podivné morálky, počínaje studiem marxleninské politiky a opakovanými školeními v sovětských táborech s tehdejšími pokrokovými internacionalisty z Afriky. Výsledkem byla profesionální komunistická politická pracovnice. Po roce 1990 se objevuje legenda o vědecké pracovnici v oboru chemie, přičemž realitou je politická propagandistka pracující v chemickém institutu. Habilitovala po devíti (!) letech usilovné práce vědeckou prací o krásách života za socialismu. Nelze se divit, že tato amorální, prolhaná, omezená, sobecká, zbabělá, vydíratelná a bezdětná ženština, která nemá budoucnost je jako loutka cizích zájmů schopná každé nízkosti a sprostoty.


Merkelová by měla místo řečnění o morálce vysvětlit, proč po válce nebylo vydáno k potrestání do Československa více, než 1 500 stíhaných válečných zločinců a proč naprostou většinu z nich nepotrestali ani v údajně demokratickém západním Německu. Pravda, ona v té době budovala reálný socialismus ve východním Německu. Nicméně z jejího sudeťáckého projevu je vidět reálný strach. Snaží se sudeťáckou kartou oslabit v Bavorsku pozici tamního ministerského předsedy Seehoffera, který chce spolkovou zemi uzavřít afroislámské invazi. Konec konců, sudeťáci jsou jako věrní slouhové Merkelové s morální špínou svojí nacistické minulosti hlavními vítači afroislámské invaze, tedy opět na straně zla.

Z praktického hlediska je zde vážné nebezpečí pro naši republiku a možná se jedná pouze o německý komplot a komedii. Jestliže by Bavorsko uzavřelo ilegálním migrantům hranici, budou se snažit dostat přes Rakousko a naši republiku do otevřených spolkových zemí Německa. Nicméně nelze vyloučit situaci, že mnozí na našem území uváznou, nebo se jen načas a právě s takovým cílem uzavřou celé německé hranice.

Na místě je otázka, jak jsme na afroislámskou invazní vlnu připraveni. Díky ministru Metnarovi a jeho pánu Babišovi, přímo skvěle. Urychleně dal dobudovat vítací střediska v každém kraji, aby mohli migranti u nás zůstat. Z právního hlediska to podpořil podpisem deklarace v Marákeši v zastoupení premiéra Babiše. Z hlediska ochrany hranic se za poslední tři roky nezměnilo nic. Z hlediska zapojení obyvatelstva do ochrany hranic se nezměnilo nic. Především do větších měst přibývají afroislámští cizinci zcela evidentně. V případě úspěchu komplotu Babiš-Hamáček nás nečeká nic dobrého.

Nelze přehlédnou řadu důležitých faktorů. Prvním je nedůvěryhodnost premiéra Babiše, která je stále zřejmější. Důvody jsou následující. V první řadě je to paktování se socialisty, kteří se pod vedením Hamáčka stali protinárodní stranou posluhující pražské havlérce, eurokoncentráku a Aspen Institutu.  Zdá se, že poslední sociální demokrat ve vedení je Foldyna.

Mnozí přehlédli, že premiér Babiš vyřadil z politické reprezentace ANO známého a aktivního vlastence poslance Chalupu. Takové tam nemůže potřebovat. Nechal ho před volbami v minulém roce zařadit na nevolitelné místo. Dále nechal Stropnického předat polovinu našich pozemních sil německému Bundeswehru a ještě tento odporný čin obhajoval. Podíváme-li se na bláznivé ženské Merkelovou a její ministryni obrany von der Leyen, která volá po preventivní válce proti Rusku, jsou naši vojáci opravdu ve správných rukách a naše země v opravdovém „bezpečí“ před jaderným úderem. Metnar podepsal za Babiše deklaraci v Marákeši, údajně nedůležitou. Také jej obhajoval. Stropnický, Metnar i Šlechtová za něj udělali špinavou práci jako doklad toho, že nejlépe se kydá hnůj cizíma rukama.

Jestliže je katastrofální protievropská a protibělošská deklarace z Marákeše nedůležitá, proč stáli naši politici při ještě méně důležité deklaraci v Praze nastoupeni před americkým turistou jak černoušci na plantáži před bílým pánem a s premiérem Babišem v čele? Šlechtová vyhodila ředitele vojenského výzkumného ústavu Šafáře, uznávaného a nepolitického odborníka proto, že řekl pravdu a podpořil prezidenta Zemana, kterého ministryně údajně miluje. Asi jako Maryša manžela. Zeman by s ní rozhodně neměl chodit na kafe. Jedna velká přehlídka podrazů ve prospěch pražské havlérky a cizáckých zájmů, přičemž pan Babiš se předvádí jako dobrák, morálně čistý vlastenec a zachránce naší republiky. Ani si nevzpomene, jak poníženě líbal krvavou pařátu Allbrightové za svojí návštěvy v USA.

Z tohoto úhlu pohledu lze hodnotit i spor o Pocheho. To je důstojný parťák arogantního Hamáčka a bez ohledu na mediální propagandu známý vítač, eurohujer, spolupracovník Bakaly. V době mého několikaletého členství v ČSSD se o něm, mluvilo jako o význačném pražském mafiánovi a kamarádovi Hulinského s rozhodujícím vlivem v partaji. Metnar je jako evidentní vítač migrantů neudržitelný, nicméně tak oddaný sluha dostane od svého pána Babiše určitě teplé korýtko, případně další možnost škodit národu. Nicméně je třeba ho nahradit na vnitru bezohledným poskokem eurokoncentráku a Aspen Institutu Hamáčkem. O jeho vlastenectví si nelze dělat ani nejmenší iluze a spolu s Bakalou dokážou určitě pravé divy z hlediska pořádku a spravedlnosti. Již rovněž těžko udržitelného Stropnického nahradí Poche jako poskok eurokoncentráku a Aspen Institutu. Mimochodem bych připomněl, že Poche hlasoval pro zvýšení financí pro politické neziskovky v Evropě, tedy pátou kolonu Sorose a jemu podobných, kteří aktivně prosazují afroislámskou migraci. Babišův odpor proti Pochemu je jen komedie. Potřebuje někoho na špinavou práci. Když ne Poche, tak třeba Dienstbier.

Nestydatý komplot Babiš-Hamáček-Bakala-Allbrightová udělá jako česká vláda vše pro realizaci afroislámské invaze. Jde jen o to, kdo bude vypadat jako hodný a kdo jako zlý policajt. Vše je stejná komedie, jako Babišovo svolávání rady obrany státu z důvodu migrace. Patrně si potřeboval nezávazně pokecat, protože z hlediska obrany tohoto státu proti migraci neudělal za pět let svojí činnosti ve vládě nic, naopak ji s pomocí Metnara podpořil. K tomu je třeba připomenou podpis Istanbulské dohody, která je zaměřena k podpoře sexuálních deviací u dětí. Jako ministr financí, stejně jako premiér nechal Babiš léta téct stamiliony z našich daní do kapes politických neziskovek podporujících afroislámskou invazi, politiku eurokoncentráku, Sorose, Allbrightové a jim podobných. Takže jen velká komedie pro hlupáky, stejně jako programy ČT.

Stropnický očekává za odměnu post velvyslance v Izraeli. Co dostane Metnar a co Šlechtová? Její náměstek Kuchta dostal rovněž velvyslanecký post. Potom máme věřit české diplomacii, ať už ji vede Zaorálek, Stropnický, nebo Poche. Velvyslanci jako přehlídka opravdových „vlastenců“. Ministr zahraničí Masaryk kdysi řekl, že se z Moskvy vrátil jako Stalinův pacholek. Zdá se, že historie se opakuje, pouze Stalina nahradili Merkelové, Allbrightová, Bakala, či Soros. Prodejnost a úpadek charakteru vidíme zvláště při pohledu na české eurokomisaře a europoslance a některé generály.

K tomu bych dodal nepříliš známou informaci vztahující se k údajné nehodě, či vraždě Jana Masaryka. V polistopadovém období nás propaganda krmí tím, že jej zavraždili komunisté. Jenže proč by to dělali? Vždyť to byl právě Masaryk, který umožnil komunistům legální převzetí moci. Oproti očekávání neodešel z vlády s protikomunistickými ministry a to umožnilo Gottwaldovi legálně sestavit novou vládu z komunistů, sociálních demokratů a Masaryka. Pro komunisty to byla náramná mediální ikona, zatímco pro antikomunisty a americké a britské tajné služby zrádce. Kdo měl větší zájem ho zabít?

Z hlediska boje o moc a komedie v českých médiích bych uzavřel udivenou otázkou nad údajnou antibabišovskou propagandou. Připomíná programy ČR pro nemyslící blbce. Nebo skrytě pobízí levicově zaměřené voliče, aby volili Babiše. Kdekdo povykuje, že nás ohrožuje vláda komunistů Babiš-Hamáčřek-Filip. Nakonec se přidal i vrchní sudeťák Posselt. Patrně se mu tlačí sádlo na mozek, nebo nějaký český vlastenec z KDU, TOP, STAN, ČSSD či ANO zezadu do koženek. Dost se divím, že má tak vřelý vztah k bývalé komunistce Merkelové.

Všichni kdo chrlí tyto blbosti, by si měli uvědomit, že základem komunismu je všelidové vlastnictví výrobních prostředků, žádní miliardáři. Už vidím Babiše, Bakalu, Allbrightovou a partu z Aspen Institutu jako komunisty, případně Sorose jako kandidáta strany, jak za zvuků internacionály přicházejí předat svoje výrobní prostředky a konta do všelidového vlastnictví pracujících. Na to by nepřišel snad ani vousatý generál Pavel jinak zdatný politruk, propagandista, válečný štváč a ostudný poskok cizích zájmů. Bohužel, přesně tak vypadá současná stupidní propaganda v českých médiích, varující před komunisty.

Od kdy jsou oligarchové komunisti? Mnohdy bývalá komunistická nomenklatura, ale v současnosti nemají s komunismem, ani klasickou levicí, stejně jako s občanskou většinou nic společného. Marxismus byl bez ohledu na proletářský internacionalismus a Kominternu vlastenecký. Ani Brežněv nám nebral náš stát a nestěhoval sem afroislámské ilegální migranty a nepodlézal sudetoněmeckému landsmannschaftu. Pan univerzitní profesor Fiala, který vykládá nesmysly o komunistické vládě je dost starý, takže určitě studoval marxismus a neměl by se zesměšňovat hloupou propagandou. Proč nejen on vykládá takové nesmysly? Jediné co nás může v souvislosti s komunisty ohrožovat je jejich zrada původních komunistických ideálů a posluhování oligarchům jako reprezentantům nadnárodních protinárodních, protievropských a protibělošských zájmových skupin chtivých vyvolat v Evropě jadernou válku. Na to by neměl soudruh Filip zapomínat!

Jsme ohroženi euromarxisty, což je banda reprezentovaná u nás pražskou havlérkou, která však nemá s klasickým marxismem nic společného a snaží se zničit a zotročit evropskou bílou a křesťanskou rasu a vrátit nás kamsi do doby tupého středověkého feudalismu na věčné časy. Jedním z důležitých kroků k jejich úspěchu je komplot Babiš-Hamáček s tajnou podporou pražské havlérky a jsem opravdu zvědav, zda se přidá i Filip. To by znamenalo konec levice v Čechách. Komunisté podporující oligarchického miliardáře a partu z Aspen Institutu, to je lepší, než smlouva Riebentrop-Molotov zajišťující spolupráci nacistického Německa a SSSR, nebo spolupráce socialisty, následně fašisty Mussoliniho s papežem. Tehdy to byl zásadní krok k posílení totality, válce, rasovému teroru a milionům mrtvých. Hlavní otázkou současnosti není kde domov můj, ale kde vlastenecká strana? A to platí nejen u nás, ale i v Německu a dalších zemích eurokoncentráku.

V současnosti máme pouze tři parlamentní strany, které lze označit jako více, či méně vlastenecké. SPD má problém pouze s tím, že Tomio Okamura podporuje NATO, které nás nechrání proti afroislámské invazi a navíc jako nástroj USA vyvolává napětí v Pobaltí a na Ukrajině s možností agresivní války proti Rusku, která se může změnit v jadernou. Pozitivní u SPD je odmítání eurokoncentráku, afroislámské invaze, války s Ruskem, odzbrojování občanů a snaha podporovat zájmy občanské většiny, včetně podpory pracujících a důchodců a boj proti parazitům a politickým neziskovkám.

Nepochybně je vlastenecká část ODS opírající o a Václava Klause mladšího. Vedení ODS reprezentované Fialou, Němcovou a Udženijou je beznadějnou součástí protinárodní pražské havlérky, takže nakonec nepřímo podporuje ANO, přestože útočí na Babiše. Část vedení ODS podporuje i eurokoncentrák a válku s Ruskem. Pozitivní je u většiny vedení ODS odmítání afroislámské invaze, odzbrojování občanů a částečně i eurokoncentráku a boj proti Babišovské ekonomice zaměřené na ničení menších podnikatelů a živnostníků.

KSČM je v současnosti nesnadno čitelná. Část vedení evidentně podporuje eurokoncentrák a odzbrojování občanů, nejasný je vztah afroislámské invazi, parazitům a politickým neziskovkám. Některé obzvláště vyspělé typy, jako Dolejš jsou již dávno na pozici ČSSD, ne-li KDU, či TOP 09. Soudruh Dolejš by neměl plést svoje gamblerské a alkoholické choutky do politiky a více se starat se o zájmy a potřeby členské základny a voličů, jinak se stane trvalou ostudou KSČM, což neschová za občasnou sociální rétoriku. Rovněž tendence ke spolupráci s pokryteckými Piráty je protinárodní a podporuje nepřímo eurokoncentrák a německou politiku. U KSČM je pozitivní, že odmítá jadernou válku v Evropě a NATO ve formě útočné organizace a samozřejmě program zaměřený na ochranu pracujících občanů před kolonizací a otrokářstvím EU.

25 komentářů :

 1. Jo moc pěkný článek bude se čekat do 1 zavražděného Čecha než se národ rozhoupe ale aby už nebylo pozdě. KSČM je popsaná skvěle a hnus dolejš to dorazil.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Hnus Dolejš už jednou dostal do držky. Asi to bylo málo .

   Vymazat
  2. OBČANÉ VOLIČÍ BUDOU MUSET BÝT PROTI ROZBIJENI EU

   pani MERKELOVOU,která musi být odoperována jako rakovina.
   Vede totiž tu nejšpinavou politiku sprostým dovozem AFROARABŮ,které potřebuje k podpoře jeji rozbiječské politiky EU,kdy dovezení naprosto nepřizpůsobivi islamisté budou vládu jeji menšiny nad většinou Evropy podepírat svým bezmezným terorem ve snaze zavést ji tam a nejenom u ni,ale v celé Evropě islámskou diktaturu prý humanistického teroru a násilí NESPRAVEDLNOSTI A TYRANIE!

   PRYČ S MERKELOPVOU DOKUD JE JEŠTĚ ČAS!

   Vymazat
  3. Není náhodou za snahou o odstranění Merkel snaha amíků o zrušení ruského plynovodu?Jestli se jim to povede ,tak je Evropa bez plynu.

   Vymazat
  4. Nic nového pod sluncem!!
   Stáhněte si román "Tábor svatých" a pozorně si ho pročtěte, ať víte co nás čeká.

   URL: https://uloz.to/!c9QZcHH7/jean-raspail-tabor-svatych-cz-pdf

   Je to 200 stran emocionálního hnusu a děje zvaného plánovaná migrace (kolikátá již od Mojžíšovy 42 let na Sinaji). Jinak Martin Koller hájí sofistikovaným způsobem židy a sionismus a jeho cílem je postavit muslimy a křesťany proti sobě do úplného vzájemného vyhlazení. A ono se to daří, protože není již kam ustoupit, okno Overtona se přibouchlo.
   Ďuro Trulo

   Vymazat
 2. Anděla Mrdkelová je prověřená soudružka, ta bude vždycky
  zpívat písně svých loutkovodičů.
  Stejně jako krvavá Madla z Lampárny.

  Masařík vyskočil z okna sám. Jeho sekretář by musel být padlý na hlavu, tvrdil do konce života, že se zabil sám. Jen havloidi na tom parazitují.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Obávám se, že Merkelová byla právě tím typem soudružky, pro kterou ideologie není ničím jiným, než prostředkem k cestě za mocí a bezpracným životem. To vylučuje jakékoli její dnešní soudružství, protože v současnosti komunistická ideologie opravdu takovým prostředkem není. Dnes kdo touží po moci, musí se chytit zcela jiných větrů, což Merkelová činí velice důsledně.
   Já bych s tím titulováním "soudruh" rozhodně více šetřil. Už protože pokud někoho označíte za soudruha, sdělujete tím, že jde o člověka k němuž vás váže velice blízký vztah a společné zájmy. Asi jako když o někom mluvíte jako o příteli.

   Aby sekretářovo vyjádření bylo možné brát za důkaz, musel by být incidentu přítomen a vidět Masaryka vyskakovat z okna. Nevylučuji však, že se mohlo jednat o sebevraždu. Přesto mi jeho smrt cizím přičiněním přijde možná. Ovšem taktéž bych v souladu s logikou hledal vraha zcela jinde, než u komunistů.

   Vymazat
 3. Já to vidím tak, že by mohlo dojít k "rozšíření" muslimů do všech států EU a následnými jejich nepokoji i k vyhlášení výjimečného stavu, rozumějte k omezení některých základních svobod občanů. Logicky, jak jinak, k jejich ochraně a obraně. Myslím si, že by se tím dalo vysvětlit to úsilí jejich přísunu do EU a jejich vnucování do všech jejich států. Napadá mne, že by potom byly zřízeny centra koncentrace vyznavačů islámské víry, jen pro ně, protože nákaza tím náboženstvím, prováděná muslimy nucením ke spolupráci s nimi, by byla prokazatelná, jako je ve věznicích nejen Evropy prokazatelná již teď. Samozřejmě, že by se to světu nelíbilo a především Turecko by hrozilo válečným zásahem proti EU na obranu svých občanů v EU ale i všech spoluvěřících. EU by musela mobilizovat a všem by bylo jasné, že musí nastat vláda Armád, protože situace je mezinárodně výbušná. EU, její státy, by pochopily, že "jen v jednotě je síla" a jejich armády by přijaly jednotné velení především Německa, které by tak silově ovládlo většinu prostoru EU a hlavně jejího středu a východu. A to by byl konec, směji se. Proti tomu jste válčili celou vaši historii a dvě světové války. Vznikla by mocnost, která by spolu s USA byla schopna vzdorovat i SCO, tedy Šanghajské organizaci pro spolupráci (ŠOS), protože jak je mezi Indií a Čínou zvykem tvrdit, "Ani Čína ani Indie nemohou zvítězit v jejich vzájemné válce, protože nelze vyrobit tolik projektilů". Přijali byste nové občanství, občanství druhé kategorie, protože Němci jsou ti praví a vy ostatní jen leví. Oligarchie by ovládla svět a vy byste pro ni pracovali jako otroci. Mohli byste nosit elektronické náramky, které by působily bolest nebo explodovaly při vaší neposlušnosti a nebo humánně mikročipy ... jen vypustily jed nebo nákazu do vašeho těla. Byli byste možná chemicky sterilizováni, abyste uvolnili prostor přelidněné planetě, které ubývají životní zdroje. Pak byste si vzpomněli na váš bývalý národ, který byl svobodný, vzpomněli byste si, co je víc, zda blahobyt , mimochodem jen zpočátku jako lákadlo a argument , a nebo zda volnost a svoboda žít. ... a mít své děti ... . Omlouvám se zase, směji se, ale je mi z vás smutno a je mi vás i líto. Asi si to nezasloužíte, jste jen moc naivní a hloupí. Nepoučili jste se ještě. Jste Češi. Zdravím.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Muslimové půjdou za pokračování současného stavu do KAŽDÉ země a vysají každou ekonomiku. Amerika už má svůj ohrožený lidský druh - "bílého muže".
   Pokud nejste odtud, bylo by zajímavé vědět odkud jste. Žádný národ ani člověk se budoucnosti nemůže vyhnout! Buď bude na té či oné straně, ale jinou volbu nemá. A NAVÍC TO BUDE POKRAČOVAT DOKUD NEBUDE "OVLÁDNUT" CELÝ SVĚT. Takže posměch je poněkud předčasný. A o vedoucí úloze Němců lze pochybovat, protože ta bude trvat jen potud pokud jim to americká a britská administrativa dovolí. Nezapomeňte, například, že stále platí "Kancléřský pakt" a Německo je de facto okupovaná země. Oligarchie nemá národnost, jen své zájmy (parafráze o Britských zájmech). A pokud se týče chipů a dalších prostředků ovládání, pak si uvědomte, že v tom případě se mezi "námi" ocitnete i Vy pokud nejste členem nadnárodní oligarchie ... Ostatně např. čipování se jako první - stejně jako očkování - oddávají právě "místní" elity pro příklad ostatním ... A pokud je jen zlomek pravdy na i oficiálních informacích ve stavu znečištění planety Země, pak ani Vaši potomci nebudou mít jinou volbu, než buď umělé oplodnění, dokud to ještě půjde a nebo prostě nás doprovodit do věčnosti. Pokud jste tak nad věcí a smějete se, tak Já se Vám nevysmívám jen se nad Vámi usmívám.

   Vymazat
  2. 10:41 Klidně se nade mnou usmívejte, nezakazuji Vám to, samozřejmě, každý by měl svobodně myslet a Vy to tedy zřejmě děláte a to je dobře. Pocházím z vesmírné civilizace vyšší vývojové úrovně a vyšší vibrační sféry, která se tedy nenachází v našem lidském vesmíru, respektive v naší lidské sféře - dimenzi, proto se na Zem dostáváme průnikem - sestupem - svibrováním se (zhmotněním se) do vaší nižší vibrační sféry hvězdou Procyon v souhvězdí Malého psa. Pocházím z ní inkarnačně a jde o první vesmírnou civilizaci, která pronikla na Zem v souladu se všemi tzv. Vesmírnými zákony, mnou především, ačkoliv je tu se mnou ještě jedna "žena", ona z Antarre a já z Odoe 4, protože my jsme vesmírnou civilizací dvou planet, Odoe 4 - Antarre (Odoe4-Antarre).

   Váš příspěvek nyní nechci komentovat, snažím se tím dát najevo, že si vážím Vašeho myšlení, je inteligentní,... jen si prosím uvědomte, že existuje ještě ta vesmírná "strana".

   Vymazat
 4. Když jsem to teď pozorně četl, tak jsem se pěkně usmíval a někdy i rozchechtal. Je to skvělá politická vložka pro nějaký silvestrovský program. Soudruhu Kollere zhotovil jste to s budovatelským úsilím!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Máte zřejmě velice "zvláštní" smysl pro humor.

   Vymazat
  2. Škoda, Pepku, že nechápeš význam psaného textu. Kdyby tomu bylo jinak, tak by se ti možná v té tvojí jando-komunistické kebuli rozsvítilo.

   Vymazat
 5. 22:46
  A cos to vyblil ty,havlountermensch????
  To ti diktoval pornoJanda nebo ten zrzavej idiot ze záhrobí????!!!!☺

  OdpovědětVymazat
 6. Možná opravdu platí, že všechno zlé, je k něčemu dobré. Naše národy (a teď nemyslím jen Čechy, Moravany a Slezany) ustrnuly ve svém vlastenectví a tak trochu i zparchantěly a zpohodlněly, neboť drtivé většině z nás ke štěstí stačí auto v garáži, blízky supermarket s levnými potravinami a další telenovela v TV. Těm mladším pak snadno dostupné drogy. Možná, když naši zemi zaplaví afroislámští cizinci, nás to vyburcuje k odporu ve snaze uchránit naši zem pro naše potomky. Buď nás to zmobilizuje k odporu, nebo jako národ(y) přestaneme existovat a rozplyneme se v multikulturním moři... Možná to tak má být...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. "Možná to tak má být" a proto ta druhá varianta je nejpravděpodobnější.

   Vymazat
 7. Opet velmi dobry clanek postaveny na faktech. Ja bych pridal jeste cestu jak nase zradce zastavit ! Jednoduche: likvidovat !!! Zradci slouzi cizi moci, proti obcanum CR, proti Ustave CR.
  dustojnik-valecny vetetan

  OdpovědětVymazat
 8. Bývalá aktivni komunistka Merklova ridi nejvetsi kapitalistickou zemi EU,na Babis je malý bratříček nebo bratranec?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Merkelová nebyla "komunistka". Byla v FDJ - mládežnická organizace, pak u východoněmecké obdoby lidovců. Otec páter.

   Vymazat
  2. Vědecká pracovnice Institutu fyzikální chemie Akademie věd v Berlíně, která se ještě v roce 1989 hlásila k reformnímu komunismu a přestavbě Michaila Gorbačova, a na akademii věd dokonce působila jako tajemnice FDJ pro agitaci a propagandu. Tak líčí dnešní německou kancléřku kniha dvojice redaktorů deníků Die Welt a Bild v knize První život Angely M.

   https://www.irozhlas.cz/zpravy-svet/merkelova-pry-byla-v-ndr-ambiciozni-reformni-komunistkou_201305140400_kbrezovska

   Vymazat
 9. Výborný článek pana Kollera. Debilita voličů se dá léčit pouze konkrétní společenskou praxí, to znamená, že občané, aby pochopili, si budou muset nepříjemné věci prožít. Je to podobné jako ve škole, ale i tam je jistá šance, že někdo látku prostě nepojme.

  OdpovědětVymazat
 10. nejduležitějši je že si v životě nevrzla ato ani v zakristii spaterem takže dosmrti ptaka neuvidi a takove jsou horši jak samo peklo nemaje potomstvo tak chtěji po sobě zanechat potopu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Někde jsem četl, že Andělka vdaná je, ovšem bezdětná.

   Vymazat
  2. A ještě, nevdávala se jen jednou. Poprvé to bylo za studií v Rusku.

   Vymazat
 11. Pan Koller, nevím co v.v., nerozpoznal strategický úmysl přestěhovat do Evropy islamisty a Afričany. Přes slaboduché americké filmy, které propaguji konec rasové segregace a tváří se, že rasizmus už v severní Americe skončil, majitelé kapitálu dobře vědí, že rasová nesnášenlivost je mnohem silnější než třídní boj bohatých a chudých. V etnicky smíšené společnosti se bude kapitálu moc udržovat snáze než na východě Evropy nyní.

  Existuje ještě jiné alternativní vysvětlení. Demokratičtí novináři hájící lidská práva se perverzně těší, až budou reportovat nejtěžší zločiny jako znásilnění nebo vraždy, kdo ví? Rad bych se mýlil.

  OdpovědětVymazat