Reklama

čtvrtek 14. června 2018

Kiska nie je Slovensko. Je len jeho najväčšou hanbou

Ľuboš Blaha
14. 6. 2018    NovéSlovo
Kiska v Poľsku opäť potvrdil, že je len americký pudlík a obyčajný agresívny vojnový štváč. Vraj sa bojí Ruska za to, čo robí na Ukrajine. A Ukrajincov, ktorí začali krutú občiansku vojnu proti vlastným ľuďom na východe krajiny, tých sa nebojí? Nebojí sa fašistov, ktorí oslavujú Banderu a organizujú vojenské milície za peniaze oligarchov? Nebojí sa tých, čo páchali zverstvá v Odese? Tých, čo zorganizovali Majdan? Nie, tých sa Kiska nebojí, pretože je taký istý ako oni - rusofób a oligarcha s nulovou morálkou.


Kiska sa vraj bojí Rusov aj za to, čo robia v Sýrii. A za čo, preboha? Bojí sa ich za to, že zlikvidovali Islamský štát a oslobodili Sýriu od teroristov? Bojí sa ich za to, že do regiónu priniesli viac stability? Neuveriteľné! Hlavne, že sa nebojí Američanov, ktorí Sýriu protiprávne bombardovali a vôbec ich nezaujímalo, že porušujú medzinárodné právo - tých sa Kiska nebojí. Pretože je presne taký ako oni - arogantný surovec a zotročená myseľ bez akejkoľvek schopnosti aplikovať jeden meter na všetkých.

Kiska vyzýva k zbrojeniu. Chce, aby bolo NATO ešte viac rusofóbne, ešte viac militantné, ešte viac narvaté zbraňami. Americký zbrojársky biznis to potrebuje, že pán Kiska? Lebo o nič iné nejde, len o biznis. Vojna je biznis a niekto si chce urvať - ako vždy.

Len či ste sa, pán Kiska, zamysleli nad tým, že to Vaše "zlé" "agresívne" Rusko má desaťnásobne menší rozpočet ma armádu ako krajiny NATO. A že dokonca svoje výdavky na zbrojenie znižuje. Zatiaľ čo vy voláte po ďalšom zbrojení a tvárite sa, že vy ste tu ten mierotvorca a oni sú tí agresori. Však ste na smiech! Ste obyčajný vojnový propagandista, ktorý sa v ničom nelíši od tých, čo chceli dobyť Rusko v minulosti - je tragédiou, že človek s takýmito temnými a extrémistickými názormi môže byť prezidentom.

Vždy mi bolo zle z toho, že slovenským prezidentom môže byť úžerník. Hanbil som sa, že prezidentom môže byť daňový a volebný podvodník. Desí ma, že prezidentom môže byť niekto, kto figuruje v pozemkovom podvode. Ale čo ma doslova uráža ako občana Slovenskej republiky, je to, že hlavou štátu môže byť nebezpečný vojnový štváč, ktorý v zahraničí o našej mierumilovnej vlasti vytvára falošný obraz, že sme rusofóbny a agresívny národ. Nie, nie sme! Slovensko považuje Rusko za svojho priateľa a odmieta militarizmus a vojny.

Priatelia zo zahraničia, prosím, odpustite, že náš prezident šíri militarizmus, rusofóbiu a imperialistické zlo. Neberte ho vážne. Kiska nie je Slovensko. Kiska je len jeho najväčšou hanbou.

Ľuboš Blaha je filosof a poslanec Parlamentu SR

45 komentářů :

 1. Kiska je skrachovany podnikatel v USA a preto sa im chce vopchat do zadele. Je to vojnovy stvac , ktory ponukol svoje mesto Poprad na sklady pre Nato , snad v nadeji , ze bude v bezpeci jeho rodina , proti Rusku , ktoremu sa o vojne ani nesniva .Zato USA , trvalo pripravuje EU na vojnu na jej uzemi a taha z clenov Nato vypalne 2% hdp .A potom , odkial prisli vypalnici !!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kiska = Kunda prezident je opovrhnutiahodný morálny odpad, hanba Slovenska ešte aj za 500 rokov! ! !

   Smazat
  2. Pane poslanče děkujeme. Vážím si lidí, kteří nazývají věci pravými jmény a používají zdravý selský rozum.

   Smazat
  3. TEHDY,
   před slovenskými volbami, kdy proti sobě už byli pouze Fico a Kiska, tak se milí bratia rozhodli ve své většině,že ..."Fica už bolo dosť..."

   V jejich rozhodování je neodradila ani předvolební debata mezi těmi dvěma, kdy přece muselo být trochu soudnému člověku jasno, jaký je Kiska nesympatický slizoun, morálně a lidsky odpudivý.
   (viz youtube - debata mezi F. a K.)

   Škoda, že na to přišli jeho voliči až tak pozdě po volbách, kdy teprve mohl odložit svou masku, opojen svou mocí.

   Inu, voliči jsou blbí a nejen Evropa je toho faktu důkazem...
   (Za nejblbější voliče současnosti považuji disciplinované občany Německa.)

   Smazat
  4. Ano, Kiska je odporný morální odpad, a hanba Slovenska.Dost hovoří za něj i to, že byl bývalý bezkrupulózní lichvář a že politickou kampaň mu pomáhal financovat jeho kámoš G.Sörös přes Open Society !!!!

   Smazat
  5. Kiska je hnusný hnisavý vred na Slovenskom národe!

   Smazat
  6. FIXKA je Americky TCHOR!

   Smazat
 2. To byl také rozum zvolit jednoho největšího lichváře a podrazáka prezidentem Slovenska !! Důvod proč vládnoucí zlodějská elita na Slovensku podporovala jeho kandidaturu je ten, jej americká ambasáda označila za ochotného sluhu USA !!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. ale za 4 roky vyhraje …., doufejme že až za 4 roky

   Smazat
 3. ...u nás to byla varianta "Drahoše"...druhej Kiska

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Přesně tak ještě že to u nás sluha slouhů nevyhrál.

   Smazat
  2. Toho dacana je třeba bojkotovat už na podzim v senátních volbách. Je to neduživý panák.

   Smazat
 4. Kdy už konečně bude ukončen informační monopol v tom tzv. "mejnstrýmu" všech těch hlupců, kteří si myslí, že neustálým lhaním a překrucováním skutečností nás naučí co si máme myslet. Poté co jsem si přečetl :

  https://www.reflex.cz/clanek/video/87850/koreanistka-zivot-v-kldr-je-jiny-nez-se-dozvite-z-medii-nepise-se-pravda-muzete-si-otevrit-kavarnu.html

  Že by začaly pukat ledy? František

  OdpovědětSmazat
 5. 9:55...předevčírem byl v ČT...ekonom Dušan Tříska
  a říkal o sev. Korei, že je jiná, než jak nás mejstrím oblbuje...a tak je to se vším..

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pokud to není shoda jmen, tak ing. Dušan Tříska je SKUTEČNÝM autorem kuponové privatizace, kterou mu ukradl V. Klaus a T. Ježek a byl zásadně proti vzniku privatizačních fondů (Kožený a spol) a privatizaci klíčových odvětví...

   Smazat
  2. 10:20 A jaká teda ta Severní Korea je?

   Smazat
  3. 22:32 : gůgluj, gůgluj, gůgluj...

   Smazat
 6. Kiska nie je Slovensko. Je len jeho najväčšou hanbou.....
  Ovšem bohužel si ho zvolili Slováci a tak tou hanbou je tím pádem celé Slovensko. Jeho zdravé jádro se neumí prosadit proti maloměšťáckému bratislavocentrizmu. Bohužel...

  OdpovědětSmazat
 7. Anonymní 10:26
  Já tvrdím,že volby prezidenta byly zfalšované.
  Takové sluhy USA podporuje,stačí se podívat po více státech,buď slouží USA a když ne,vybombardují stát,prezidenta zlikvidují.

  OdpovědětSmazat
 8. Bratia - Kiska je největší ksindl a šmejd,kterého jste si mohli zvolit.Milovník migrantů a probruselský prdelolezec bez vlastního mozku.Kiska - to je Vaše ostuda!!

  OdpovědětSmazat
 9. Kiska je vlastizrádce, co jde otevřeně proti zájmům našeho národa.Taky jsme tu jednoho takového tupého kripla s IQ tykve měli - myslím, že se jmenoval Jiří Drahoš - amorfní a beztvará odporná hmota...

  OdpovědětSmazat
 10. a ten čo vyrazil kotlebovcov von zo sály je potom čo?????????????????????????????????????????????,,

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ten je Danko :)

   Smazat
  2. Tak veru, Danko:-). Aj negatívna reklama pre Kotlebovcov, je reklama...

   Smazat
 11. V každé Evropské vládě je nejméně jeden její člen agentem USA, tedy CIA, nebo jiné zpravodajské služby USA. Jsou to většinou lidé, kteří v USA studovali, byli tam na dlouhodobém školení, podnikali tam a jsou připraveni sloužit zájmům USA v domnění, že z toho budou mít nějakou výhodu. Vždy to ale funguje tak, že v USA, tedy v CIA mají na ně založenou složku s kompromitujícími materiály a na základě těchto s nimi manipulují a oni dělají přesně to co USA potřebuje. Je to kolosální armáda zrádců, špiclů, podrazáků, která pracuje pro USA. Prezident Kiska je jenom jeden z této obrovské armády bezcharakterních udavačů a zrádců, který pracuje ve prospěch USA. Kdyby nespolupracoval, tak jak USA od něj požaduje, USA by ho už dávno odstranilo. Všichni, kdo jsou členy této udavačské armády, to moc dobře vědí a viděli, jak dopadl Husajn, jak dopadl bývalý prezident Egypta. Článek je pravdivý v tom, že USA berou od států NATO výpalné 2% a výhledově to budou 4 % z HDP každého státu v NATO. Je také pravdivý, že USA a další státy zbrojí 10 x více, než Rusko, které prohlásilo, že závodu ve zbrojení se účastnit nebude a naopak snižuje výdaje na zbrojení a tím dává jasně na srozuměnou, že není válečný štváč a nepotřebuje války, které po celém světě vede Amerika, která všude po světě má více než 150 vojenských základen, které dohlížejí na rozsévaní Americké demokracie. Dnešním dnem začíná mistrovství světa ve fotbale a je možné očekávat masivní protiruskou propagandu, můžeme očekávat nástup Ukrajinské armády, která začne provokovat a útočit na Donbas a Luhansk, můžeme očekávat vystupování Navalného, který začne organizovat demonstrace v Rusku za dolary, protože si musíme připomenou, že rozvrácení Ukrajiny stálo USA pět miliard dolarů. USA je stát, který pokračuje v politice fašistického Německa, ale sofistikovaněji.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. U nás nemusíme chodit daleko. Podívejte se na kolaboranty s kdu jak se v emerice střídají a jezdí si pro instrukce. Je třeba tuto pakáž onálepkovat, odstavit a vyexpedovat ke svým chlebodárcům.

   Smazat
  2. 12:28 souhlas, označit, vyexpedovat,

   Smazat
 12. Kdyby se NATO nebálo, že RF použije jaderné zbraně a určitě by je použilo, tak už válčilo.

  OdpovědětSmazat
 13. Luboš Blaha opět nezklamal. Bože, jak člověka zahřeje, když čte slova, která hovoří i jeho řečí. Sounáležitost s dalším, který je stejné krevní skupiny, který nahlíží na svět kolem sebe stejnou optikou... to je štěstí a naděje. Pište, milý člověče, mluvte, dávejte o sobě vědět a neustávejte ve Vašem snažení, jste pro nás - vám podobné - živou vodou.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Trošku reality zo Slovenska:
   Luboč Blaha nesklamal. Ako jedinný zo strany
   SMER-SD hlasoval proti vyslaniu 152 vojakov do Pobaltia na hranice Ruska. Všetci jeho kolegovia hlasovali bez problému za vyslanie. Takže jedna lastovička jaro nerobí a SMER-SD je na Slovensku už len v úpadku...

   Smazat
  2. To se author boji psat na Slovensku a leze sem ,

   Smazat
  3. Netrep sprostosti

   Smazat
  4. To Ty se bojíš psát na Slovensku a lezeš sem.

   Smazat
 14. Není jen slovenskou specialitou, že osoby, které by neměly vylézat z kanálu poučují o morálce.

  OdpovědětSmazat
 15. Přece ten Kiska nemoh bejt špatnej chlap, když je podporovanej Amerikou, že...

  OdpovědětSmazat
 16. Az Kiska skonci s prezidentovanim dostane ochranku-1/slovem JEDNOHO/ policistu kterej bude zaroven jeho osobni sofer.
  Nechtel bych byt v kuzi toho policistu kterej bude zajistovat Kiskovou bezpecnost, zivot a nedotknutelnost..

  OdpovědětSmazat
 17. Jestli se nepletu, tak jste si na Slovensku sami zvolili v přímé volbě, ne? Tak co brečíte. Podívejte, koho jsme si tady zvolili my v Čechách a taky nebrečíme.

  OdpovědětSmazat
 18. Slováci si přáli mít prezidentem Kisku, našinci zase Zemana. Přejme tedy oběma hodně zdaru ve své funkci a neplivejme na ně!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Souhlas, respektujme vůli většiny.

   Smazat
  2. 21:33 : A co když se většina mýlí?
   Co je správné: dodržovat špatný zákon nebo jednat správně, ale proti zákonu?
   I Češi (já ne) si zvolili - Andreje Babiše. Jinak mluví doma a jinak v Bruselu. Kdyže Merkel zavelí - pokaká se a hned dá vnitro Hamáčkovi. Slováci už budou mít od Kisky pokoj (otázka je, koho si zvolí za rok), ale nás Babiš bude oblbovat ještě tři roky - pokud mu to někdo (?) nezatrhne.

   Smazat
  3. 22:37 A kdo určí kdo se mýlí a kdo má pravdu? A co je správně a co špatně?
   Tohle je princip voleb. Menšina se podřizuje většině, ať už si o tom myslí, co chce.
   A prezidenta s premierem nelze srovnávat. Premier tu dneska je a za měsíc tu být nemusí. To v případě prezidenta neplatí.

   Smazat
  4. Co když se většina zmýlí, ale nemá několik let možnost svůj omyl napravit? Je to demokracie? Za mě rozhodně ne. Lidé mají právo dělat chyby(zvláště, žijí-li ve lži), ale musí mít také možnost své omyly napravovat.
   Jak by to asi dopadlo, kdyby firma přijala zaměstnance, kterým by nemohla určovat práci a nesměla je ani několik let propustit? I kdyby do práce nechodili a když už by chodili, tak jen aby rozkradli firemní majetek. Taková firma by asi nedopadla moc dobře. Jak asi může fungovat takový stát.

   Smazat
 19. Každé slovo úplná pravda.

  OdpovědětSmazat
 20. Americká politika zabíjajúca a blokujúcu celú planétu sú zločinci a vrahovia Citácia: Andrej Palacko.
  Naša planéta ukradli zločinci a vrahovia. Americká politika, ktorá zabíja a blokuje celú planétu, sú zločinci a vrahovia
  Privatizácia je zločinca a vrah, planéta patrí ľuďom planéty. Citácia: Andrej Palacko.
  Politici a podnikatelia sú zločinci a vrahovia, ktorí boli okradení našim Slovenskom Citát: Andrej Palacko
  Vojenská , vojnová armáda NIE .!!!!! Mierová občianská armáda . Citát: Andrej Palacko
  Milióny Slovákov majú doživotne dlžoby tragédia.
  Národný a štátny majetok vrátiť občanom Slovenska.
  " Ako môže žiť rodina, ktorej nič nepatrí?
  " Ako môže žiť Bratislava, ktorej nič nepatrí?
  " Ako môže ži Slovensko, ktorému nič nepatrí?
  Citát: Andrej Palacko

  PKO zbúrali vrahovia a zločinci. Vrátiť našim občanom národné a štátne majetky aj PKO .

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.