Reklama

pátek 15. června 2018

Klub "Nová republika" - červen

15. 6. 2018

4 komentáře :

 1. Proberte cenzuru, je to tu jako v Britanii s Robertsonem

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi


  1. Klub "Nová republika" - červen CENZURA a konspirace, máte si a nám co vysvětlovat VLASTENCI?

   ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^

   Anonymní 16. června 2018 12:27
   Jan Kopecký 1:47

   -----------------------------------------------

   Stalo se přesně to, co jsem od CENZORŮ-NR čekal! Toto jsem vám zaslal včera jako příklad, co se zde děje nekalého za "pouhého" přihlížení NR. Nezklamali, nevymazali, ale jak je jejich zvyklostí ZMIZELI nepohodlné! Co si o tomto myslíte:

   ---------------------------------------------


   Anonymní15. června 2018 19:57
   19:05 ty ....... nicku MUGABE !
   Ty nemas pravo lichotit nasim nepratelum ! Ja mam kazdou ..... velmi rad a kdyz napises nasim nepratelum ............, tak oni v ocich vlastenecky smyslejicich lidi jako JSEM JA , hned se jevi jako krasavci !
   Ty ........ blaba nauce se cesky.
   A anglicy take, aby jsi si nepletl clintonovou s ............
   Intelektualni velicina nick HONOLULU !

   Odpovědět

   Anonymní15. června 2018 20:17
   Honolulu, ty ostudo kočovnická, odrodil ses, a nemáš právo urážet naše vlastence. Zalez zpátky do pindostánu, a neotravuj na našem českém webu.

   Odpovědět
   Odpovědi

   Anonymní15. června 2018 20:29
   Nechovej se jak magor a neboj se nazoru
   Spis si hlidej slunickare a vitace


   Anonymní15. června 2018 20:46
   20:29 To, co napsal Honolulu není názor, ale jednostranný, bezdůvodný útok emigranta, který tady neustále uráží i ty Čechy, kteří si hlídají vámi jmenované.


   Anonymous15. června 2018 21:40
   20:46 mozna se jeho nazory neshoduji s tvymi, ale aspon nam hlasi denni tam kde je. Hlas ho taky
   A hlavne prestan bejt tak desne utlocitnej jako naka slecinka


   Anonymous15. června 2018 22:16
   21:40 Jsi vedle. On sám se vyjádřil, že se rád hádá, a to je právě to, co rádi dělají útlocitné slečinky. Pokecat, a třeba hádat se s ním můžeš na sociálních sítích, tady často jenom útočí mimo témata.


   Anonymous15. června 2018 22:55
   Znova ti rikam vyser se na Honolulu ty debile a delej za co ses placenej takze slunickari a hlavne vitaci pitomc

   -----------------------------------------------

   Ramón

   ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^

   Smazat
 2. Návrh nové programové platformy (Štěpán Forgáč )
  Každý společenský systém nereflektující přirozenost lidského bytí je odsouzen k zániku. Základní otázka tedy zní: Co je, z hlediska lidského bytí, přirozené? Je přirozená nadřazenost jednotlivce/zájmových skupin nad celkem, nebo je tomu naopak? Tvrdím, že přirozená je nadřazenost a vláda celku svým jednotlivým členům/zájmovým skupinám. Je nezbytnou podmínkou bezpečí a prosperity celku, jeho jednotlivých členů i zájmových skupin. Podívejme se, jak vypadá skutečnost. Současná společenská formace je postavena na nadřazenosti zájmových skupin (politické strany/hnutí) nad občanským celkem (obec/město/region/stát. Platforma na níž je postavena není přirozená. To považuji za základní příčinu současné devastace společnosti. Jediné smysluplné a skutečně účinné opatření směřující k dosažení přirozeného stavu společnosti tedy spočívá v odnětí moci, politickým stranám/hnutím a nastolení moci občanů územních celků (obce/města/regiony. Úloha zájmových skupin – politických stran/hnutí ve skutečné demokracii spočívá pouze v ovlivňování vlády občanů, nikoliv v jejich ovládání. Demokracie není, protože ani nemůže z praktického hlediska být o shodě!! Demokracie shodu ve své podstatě vylučuje - je postavena na většinovém rozhodnutí. Aby to byla skutečná demokracie, nesmí rozhodovat zastupitelé, ale občané!! Tak to funguje ve Švýcarsku už po staletí. Zastupitelé i občané navrhují, ale jen občané rozhodují. Mají na to své osvědčené nástroje. V prvé řadě jsou to na komunální úrovni veřejná shromáždění a ve větších územních celcích referenda. Švýcaři to měnit nehodlají. I v případě, že nevyvolají referendum, jsou to vždy občané, kteří rozhodnou a to svým mlčením - nevyvoláním referenda o přijetí daného návrhu. TO JE SKUTEČNÁ DEMOKRACIE! Zásadním společným zájmem je bezpečí!! V prvé řadě na něm - na ochraně celku před jakýmkoliv ohrožením stojí většina rozhodnutí. Politická rozhodnutí nejsou rozhodnutí odborná, ale hodnotová a morální!
  Můj návrh nové společné programové platformy zní:
  Novou platformou pro humanizaci společnosti je její nepřirozený stav spočívající v nesvobodě občanů územních celků ovládaných zájmovými skupinami. Naším společným cílem je nalezení způsobu, jak ji uvést do přirozeného stavu – stavu společné svobody a vlády všech všem.

  OdpovědětSmazat
 3. SAMORŘEJMĚ,ŽE OBČANÉ CHTĚJI,ABY VŠECHNY STRANY A HNUTI

  ve volbách monumentálně zvítězily.
  Ovšem pane Forgáči,jakými silami je chcete donutit,aby si osvojili,jejich

  NÁRODNI PROGRAM OBČANŮ VOLIČŮ

  Je to tim,že občané jim dávaji dobré a skvělé rady,ale oni ti senochrupové chtěji seno, nebo jak si to vysvětlujete, či co?

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.