Reklama

čtvrtek 28. června 2018

Kterou to polistopadovou naši politiku má Witowská na mysli

Lubomír Man
28. 6. 2018
Koutkem oka jsem včera k večeru zahlédl na ČT jakýsi pořad moderátorky Witowské, ve kterém za lidovce účinkoval jeden z našich nejnelítostnějších rusobijců a komunistobijců Bartošek, hned vedle něj bušil do stejných nepřátel a zel člověk mi zatím neznámý, Witowská se v roli moderátorky k probíhajícím nájezdům na hrůzostrašného nepřítele ochotně přidávala, takže lavině nenávisti, tentokrát upozorńující na naprosto nemožnou vyhlídku na možnost, že by do politiky naší země mohli svou tolerancí nebo netolerancí vládní politiky zasahovat i představitelé KSČM, vzdorovala za stranu sociálně demokratickou jen zcela osamocená Kateřina Valachovská.


Samozřejmě, že tuto úlohu a váhu nového možného činitele zlehčovala, jak jen mohla, ale Witowská na ni vyzrála, když s gestem hrůzu a strach vyvolávající paní učitelky na ni zaútočila těmito slovy: Uvědomuje si paní Valachovská a potažmo i sociálně demokratická strana, že je novou rolí KSČM ohrožena celá naše politopadová cesta?

Jelikož mi její západoatlantický fanatizmus (jak moc mi připomíná svazácký fanatizmus socioložky Šiklové a herečky Chramostové, které se v průběhu let přetavily ve fanatizmus přesně opačný, ale stejně fanatický), vzal veškerou chuť dále pořad sledovat, přístroj jsem vypnul, ale slova Witowské o ohrožení naší politopadové cesty coby čehosi nade vše pomyšlení posvátného, mi zůstaly vězet v hlavě.

Kterou to cestu měla moderátorka asi na mysli? Tu, kterou zahájil Havel a která byla jen alternací tehdejší politiky amerických prezidentů Clintona a Bushe ml. a dala se charakterizovat heslem, že všechno západní a americké je dobré, i kdyby to bylo špatné, a všechno východní a ruské je špatné, i kdyby to bylo dobré, kterou do dnešního dne v poměrech domácích usilovně, náruživě a též zkostnatěle rozvíjejí lidé jako Kalousek, Fiala, Bělobrádek, Schwarzenberg, Herman, Gazdík a další postavy jim podobné?

Anebo že by snad měla na mysli její modernější politickou formu, kterou zahájil prezident Trump už svým volebním heslem z roku 2016, které znělo takto: Pojďme do toho společně s Ruskem? Nebo když ve stejném roce označil NATO za podnik už zvetšelý a obstarožní? Anebo když nedávno vyzval země sdružené v G-7 aby do svého sdružení povolaly zpět Rusko? Nebo když uvalil stejná cla na tzv. země nepřátelské, za jakou je brána např. Čína, též na země sdružené s USA společně v NATO, a tím prokázal, že NATO je pro něj už de facto cosi jako vzduch? Nebo když uzavřel dohodu se severokorejským vůdcem Kim Čong-unem, kterého naši pravičáci a mainstreamová média po roky a roku zpodobňovala jako bestii v lidské kůži?

Takže co, paní Witowská, kterou to naši polistopadovou cestu vidíte v ohrožení? Tu prvou, inspirovanou Clintonem a Bushem ml., anebo tu druhou, inspirovanou Trumpem?

Mohla byste se nám, prosím, k této otázce vyjádřit?

23 komentářů :

 1. Německo zase ničí celou Evropu a je to údajně v pořádku, Rusko zase anektuje území jiných států a komunisté v Česku se zase dostávají k moci a možná, že je to zase v pořádku, jde asi o to, jaké zájmy máte.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Merkelová je Němka? Naopak, Německo je ničeno. Viděl jste ty slavnostně oblečené davy lidí na Krymu, když se lidé dozvěděli, že jim Banderovci nebudou dělat dluhy a vykrádat zem?

   Smazat
  2. Jediny co je treba je kopnout rovnou do jejich sadelnatych prdeli. Netusi co delaji ani co mluvi..Jinak to zavani lecenim svych vlastnich koplexu menecennosti a nezrizenymi touhami poucovat za kazdou cenu..

   Smazat
  3. komunisti se k moci dostali už davno tomu nazad jen trička maji maskovaci aby si duchem chudi měli na čem vyřadit třeba namatkou sudruch milouš zeman nebo soudruch rychecki či soudruch babič alias bavič těch duchem chudych

   Smazat
 2. 28. června 2018 22:51 - je nositel Havlových myšlenek . sice bezobsažných ale hlubokých ... tož nadčlověk

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pro blábolení a odvádění od tématu trollením byl Anonym 22:51 hozen do spamu.

   Smazat
 3. Nikdy jsem nebyl zarytým komunistou, ani zarytým kapitalistou. Ale to, co se, alespoň u nás nazývá pravicí a levicí, jsou pouhé karikatury svých názvů.
  Když to trochu rozvinu. Pravice klade důraz na evropské dotace, deformující tržní prostředí a vytvářející až neskutečný korupční potenciál a .... deficitní hospodaření. Levice klade důraz na sociální stát, přičemž jsou státem vychováváni a následně hýčkáni notoričtí lenoši všeho druhu a ... deficitní hospodaření.
  Zatímco první parta zadlužuje stát proto, aby měla z čeho následně onen stát okrádat, druhá rozhazuje miliardy nepotřebným všeho druhu. Obě party přitom zřejmě doufají, že si tím vytvoří dostatečně silnou základnu svých vděčných voličů, kteří by je měli udržet u lizu.
  Nevím, jestli se mám smát, nebo brečet, když pak slyším zejména "pravičáky" vykřikovat o nebezpečí, které by nás potkalo po opuštění EU a jejich trh deformujících dotací, přičemž o generaci starší politiky stejných partají jsem po sametu slyšel vykřikovat, jak ty komunistické dotace zdeformovaly naší ekonomiku.
  Všechny bez rozdílu pak spojuje jedno společné. Hrabivost a patologická touha po moci. Stručně, mnoho povolaných, málo vyvolených. A nám, daňovým poplatníkům pak zbývá si počkat na naplnění onoho : Mnoho psů, zajícovo smrt.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ad hricák - souhlas, ale ta první i druhá parta, obě pracují na "vrchní" partu, která krmí své loutky z obou stran.

   Smazat
  2. Taky souhlas,dobrovolně si vybrali role,ať pravice, či levice, ale na prknech divadla zvaných politika je hrají naprosto špatně. Asi jsou si vědomi své nevěrohodnosti,tak přidávají na emocích, aby do hry zasáhli diváky (voliče). Podle mne už nejde o politiku a programy, ale o živnost a dobře placené fukce

   Smazat
  3. lépe bych to nenapsal!

   Smazat
 4. Uvědomte si Witowská a spol.jsou prodejné děvky,které plní příkazy.S nimi se nyní nemá smysl zabývat.Pokud stávající parlament tuto svoloč neodstraní a nenechte se obalamutit i nečinností obou komor darmožroutů pak máme možnosti dvě volit ve volbách někoho jiného a druhá možnost vyjít do ulic a dosáhnout změnu násilím.Druhá varianta je zatím nereálná vzhledem k tomu,že většina občanů již čt nesleduje a mají se relativně dobře..

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Souhlas, jen dodám, že Witovská je z nich nejodpornější. Ne nadarmo ji věční svazáci udělili nyní jakési pochybné vyznamenání. Ty slepice tam by měl někdo upozornit, jak si to Češi vyřídili s mediálními prostituty, co kolaborovali s Němci. Ti si také mysleli, že se jim nemůže nic stát, a ejhle, konce roku 1945 se nedočkal žádný z nich.

   Smazat
 5. witovska a zaruba k sobě pasuji jak hrnec na prdel jednim slovem nadlidi z čete ktere nikdo nepředěla ani nezkroti aniž by jim zrušil dojnou kravu a poslat je do ulice aby zjistili jak vypada rozvinuty kapitalismus live ne z každodenniho valeni se na novem gauči za naše desatky

  OdpovědětSmazat
 6. Pane Mann, vynechal jste třetí možnost vysněné cesty paní Witovské, Havlo-Posseltovskou. Restituce a pokračování postavení Čechů ve Třetí říši za prvního protektorátu => a směřování, v rámci EU, NATO a NWO, k protektorátu druhému definitivnímu...

  OdpovědětSmazat
 7. Bez revoluce to nepůjde. Kolaboranti, zrádci a paraziti se moci nevzdají dobrovolně. Až se podstatná část národa nasere, tak bude muset všechny ksindly pověsit !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ad 10:14 - jste optimista! Podstatná část národa možná ksindly pověsí, ale dostane novou věrchušku!

   Smazat
  2. Souhlas, to si myslím už dávno. Jenom to zatraceně dlouho trvá.... ale na každou svini se vaří voda...

   Smazat
 8. Vše je jasné clintonovská a obamovská klika musí být zrušena.

  OdpovědětSmazat
 9. Pane Mane, že jste něco na ČT zahlédl koutkem oka? Proč lžete? Koukáte na ČT od rána do večera. Nikdo tady nemá takový přehled o tom, co kdo kdy řekl na ČT, jako vy. Petr

  OdpovědětSmazat
 10. Českou televizi jsem přestal sledovat a když ji někdy občas náhodou zahlédnu zjišťuji, že se nic nezměnilo a pokračuje ve stylu:" Raději budeme hlásat lži s Američany, než říkat pravdu s Rusy". Takže je vidět jak hlasatelé z mistrovství světa ve fotbale v Rusku se bojí říct že v Rusku je bezpečno, moderně, levno, svobodně, dobře. A ti co dostatečně nekydají na Ruskou federaci budou po návratu odměnění za neuvědomělý komentář tichým odejitím.

  OdpovědětSmazat
 11. To by mě zajímalo, co jí na to Valachovská řekla: vždyť ta blbá kráva si vyloženě naběhla při své aroganci na vidle. Nic nebylo snažší, než ji utřít a říci jí, že říká nesmysly. A že by se měla vzpamatovat a uvědomit si, že v telce není zaměstnána jako lektorka nového marx-leninismu, nýbrž jako nestranná moderátorka, jinak že tam nemá co pohledávat.

  OdpovědětSmazat
 12. Witow ská je vyklobaná slunečnice typu Mirky Němcové, plnící za pěkné peníze loutkovodičů. Trochu ji podezřívám, že to nedělá jenom pro peníze, ale že jí to ve své hlouposti a omezenosti baví. Co si holt v ČT platíme to máme.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Původně jsem si také myslel, že je jen blbá, ale teď jsem přesvědčen, že to je prodejná svině.

   Smazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.