Reklama

neděle 24. června 2018

Lee Camp: Američané shodí na lidi jednu bombu každých 12 minut

23. 6. 2018 Static.wnd
Žijeme v době neutuchající války a zvláštní je, že to na své vlastní kůži nepociťujeme. A zatím co si třeba pochutnáváme na zmrzlině, na někoho – a to naším jménem – právě padá bomba.
Máte za to, že žijete v normálním světě? 
Tak to jste na velkém omylu. Žijete totiž ve světě, ve kterém se Pentagon utrhl ze řetězu. Před několika dny jsem psal o 70 000 bombách, které prezident Bush ml. svrhl na pět zemí. Ale to byla jen dětská hra proti 100 000 bombám, které prezident Obama svrhl na sedm zemí, a „přebombardoval“ tak Bushe ml. o 30 000 bomb a dvě země. Což jej popostrčilo do nejelitnější lidské kategorie nositelů Nobelovy ceny za mír.
Dnes však už víme, že administrace Donalda Trumpa strčí všechny tyto výkony svých předchůdců pohodlně do kapsy. Současné údaje Pentagonu totiž dokazují, že během osmi let vlády Bushe ml. svrhli Američané v průměru 24 bomb denně, to je 8750 bomb za jeden rok. Během vlády Obamy pak svrhli už 34 bomb denně, to je 12 500 bomb za jeden rok. A pozor: v prvním roce vlády prezidenta Trumpa slétlo z amerických bombardérů na lidi v průměru už 121 bomb denně, to je

44 096 bomb za celý rok. A převedeno na nižší časové jednotky spadlo na hlavy lidí pět amerických bomb za jednu hodinu, čili jedna bomba každých 12 minut.

Pobuřující na téhle statistice je fakt, že počty lidí, těmito bombami zabitých, i materiální rozsah škod, jimi způsobených, si naše mainstreamová média vůbec nevšímají, natož aby o nich poskytovala údaje. Jestliže totiž máte ministerstvo války s neomezeným i nevysvětlitelným rozpočtem a k tomu i prezidenta, který o tyto „drobnosti“ nejeví zájem, pak shazujete bomby jak smyslu zbavený, až dorazíte k metě, kterou nedávno ministerstvo války charakterizovalo těmito slovy: „bomby ze skladů nám pomalu docházejí“.


Ach Bože! Co si počneme, jestliže nám opravdu všechny dojdou? Jak pak zabráníme všem těm nevinným civilistům, aby obdělávali svá pole?

Z webu Truthdig vybral a přeložil Lubomír Man

37 komentářů :

 1. JESTLI CHCE NR DÁLE BÝT ŽIVA,

  ať okamžitě přestane psát takové "pravdivé"články nebot bude zabombována docela brzy do doby kamenné!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A hlavně humanitárně!

   Smazat
  2. Usaci se boji bojovat ve valkach az serou. Valka trvajici dodnes v Afg. se vyznacuje tim, ze delaji to same jako soveti predtim,y kdyz jeci ze soveti prohrali. Ale to neni pravda, soveti odtahli kdyz zjistili ze lide si nepreji ten rezim. Valky veskrze dolarove. Prijde CIA s miliardama a kdo chce bojovat proti Talibanu a Qaeda dostane penize. Ale kdyz maji bojovat tak se schovaji a nebo vezmou penize zase od Qaedy. Rakve NATO se vozi v noci zpet a rodice jsou zaplaceni aby mlceli...
   Dobyvani treba TORA-BORA /kterou soveti dobyli/ se odehravaly neskutecne veci, vsichni tam chteli bojovat, usaci az z dalky nekolika set kilometru , ale protoze teroristi strileli zpet a nebo jen pohozili , vsecko rychle skoncilo...Kdo zna podrobnosti nedivi se ze rusove, cinani ani iranci se jich neboji..

   Smazat
  3. Jakmile zjisti ,ze ma nepritel nejakou protileteckou obranu, nebo nejake stihacky tak tam nejdou..

   Smazat
 2. Co to je Američan? Jak se pozná?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Chytrý jako Honolulu, učesaný jako Doník.

   Smazat
  2. A hledá Slovensko na Balkáně. Na U.S. ambasádě by místo vlajky měly viset Havlovy humanitární bombarďáky.

   Smazat
  3. 18:57, viděl jsem už hledat Ukrajinu v Austrálii. Nejen Ukrajinu, do Austrálie umístili snad všechny státy včetně USA :) Ukrajinu taky dost často umisťovali do Černého moře nebo do Atlantiku. Nejlepší byla jedna studentka z Kanady, která na otázku "hlavní město Kanady?" odpověděla: "Toronto? No,no,no... ehm... Montreal? ..ehm... No Montreal, definitely Toronto."

   Smazat
 3. Nechápu, jak se můžete navážet do Američanů. Vždyť oni zabíjí bombami demokratickými a humanitárními.

  OdpovědětSmazat
 4. "Odebrané děti nebyly nikde řádně registrovány. Jak může dvouleté dítě, které nemluví anglicky, vysvětlit, kdo je?"
  "Za osmdesát let budou staří muži a ženy možná plakat, když budou vzpomínat, jak jim uniformovaní agenti americké vlády odebrali maminku a už ji nikdy neuviděli.
  Ale ta ozvěna nacismu tím nekončí. Ty drátěné klece. Stráže, které nařizují brečícím dětem, že se nesmějí navzájem objímat. A jak informoval Texas Monthly, američtí pohraničníci neříkají vždy rodičům, že jim děti odebírají. Namísto toho řeknou rodičům: "Vezmu vaše dítě vykoupat."
  https://blisty.cz/art/91584-existuje-nyni-vazne-nebezpeci-fasizace-sveta-pod-vlivem-donalda-trumpa-smeruje-svet-do-tricatych-let.html

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Na druhou stranu - proč tam ti hajzlové ty svoje spratky tahají? Kdyby tak tobě někdo přivedl svoji starou a svoje spratky, přelezl plot tvý zahrady, nebo vykopl dveře tvýho bytu - tak a teď se odtud nehnu a koukej s o mně starat - co bys udělal ty? Ti mexikáni jsou neobyčejně drzá havěť, jako u nás smradlaví cikáni. Taky všude cpou svoje spratky, lezou s nimi na úřady a tam to vzbuzuje soucit, řve to a huláká, a hnědá havěť si vynutí úplně všechno. Jak se někam nalífrujou, okamžitě je kolem bordel, že všichni slušní se musí odtud vystěhovat. Ono to je těžké - proč někteří lidi mocí mermo lezou do jiných zemí? Proč nejsou doma?

   Smazat
  2. " přelezl plot tvý zahrady, nebo vykopl dveře tvýho bytu??"
   Je velký rozdíl mezi pochopitelným chováním jednotlivce a nepřijatelnými postupy státu.

   Smazat
  3. 20.46 - Spravna pripominka. Sam jsem utekl v r. 87 s celou rodinou do Rakous (Treiskirchen) a pak se dostal do USA.
   Ale to tenkrat soveti hazeli zadnou pumu denne, natoz po celem svete. Tak to byla ode mne drzost, uznavam. Ale je mozne se divit, ze lidi utikaji, kdyz jim Zapad, hlavne USA, ukradne co se da a k tomu jim rozbije co se da (treba Venezuela dostavala pred Chavesem 9 dolaru za barel kdyz svet.cena byla 158 za brel, proto ji Trump zaradil mezi par zemi, co nejvic ohrozuji USA. S tim se musi souhlasit). Tohle se toleruje a dela denne, hlavne USA. A pritom USA lidi bombarduji a rozbijeji co se da.
   Chyba je jedna. Cely svet by mel rozbijet USA (mam tam 3 deti s rodinami), aby lidi vedeli, a pochopili co jejich stat dela. Kdyz jim to vysvetluji, tak se na mne divaji jako bych by ET mimozemstan. Ten narod nema ani tuseni, co jejich stat dela. Proto demokracie potrebuje BLBCE a USA jich ma si vic nez 300 milionu. Zkratka vsechny, mimo par lidi, vc. totoho autora. Jak je vyskolit (i skolstvi maji cca 39.nejlepsi na svete, ale nejdrazsi, nejdrazsi produkce blbu. Nastesti Cesi je docela slusne ve vsem napodobuji)? Jedine tim, co USA samy delaji.

   Smazat
  4. 20:32 at nelezou pres hranici
   Za hranici by je nikdo nerozdeloval

   Smazat
  5. Ilegalum hned pri chyceni rozmlatit drzky a zesvihat do krve bicem, oni by si rozmysleli prelezat hranice.
   Ochrana hranic je moc nezna
   A totez ve Stredomori

   Smazat
  6. Ilegálové naletěli propagandě, kterou šíří "řetězce převaděčských gangů", které si z nouze lidí a jejich snů o lepším životě udělaly velký business. U toho se musí začít!

   Potom u sociálního rozložení v postižených zemích (korupce, nefungující sociální a kariérní výtahy zacpané nepotismem a stranickými gangy).

   Teror na hranicích je řešení fašistické a je to proto, že blbý politici zanedbali prevenci a ignorují podstatu migračního procesu.

   V mnoha zemích, odkud migranti putují, je postižena nejen válkami , ale i změnou klimatu, rozšiřováním pouští a sušin. A vlády inkriminovaných zemí na to nereagují a místo toho mlátí a střílí do lidí, kteří se dožadují změny a pomoci. To byl např. prvopočátek války v Sýrii.(Samozřejmě prvotní protestní střety potom využily SSA, Turecko a feudálové ze Zálivu a Saúdské, a také Izrael, a vtrhli do země s placenými džihádisty)

   Leo

   Smazat
 5. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 6. Jak kdo já se k těmhle hajzlům nehlásím ale jsou tu takový jedinci.

  OdpovědětSmazat
 7. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nic nevysvětluj, radši se pakuj. Tady nemáme rádi manipulátory=trolly, maskující se jako emigrantští floridští přátelé, píšící z ČR.

   Smazat
  2. 22:37 za me nemluvis tak nikoho nepakuj

   Smazat
  3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  4. https://youtu.be/XHofYOa9VlQ

   Smazat
 8. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Možná v tom logika je, jdou tam s nadějí, že se Američani nezačnou bombardovat navzájem doma.
   ABC

   Smazat
  2. To asi proto, že je to nejbezpečnější místo na světě, když na něj nepadají každých 12 minut ty bomby, trumpeto.

   Smazat
  3. Spis lezou pres hranici stejne jako ti jini do Evropy, ty merklino

   Smazat
 9. Proputinovská Nová republika, nedovede rozlišit rozdíl mezi humanitárně-demokradickým bombardováním. Tomu rozuměl Václav Havel a to nebyl žádný prolhaný hajzl, jemu se staví lavičky a já to myslím to upřímně.

  OdpovědětSmazat
 10. Tolik bomb? Tak na to 2% HDP nestačí a bude nutné na "naší obranu" nějaké to procento přidat. 2x víc bomb = 2x víc procent.

  OdpovědětSmazat
 11. Přípravy na válku, války, vývoj a výroba zbraní, zbrojení, vojenské základny, vojensko-průmyslové komplexy atd. jsou v podstatě hračky globální finanční elity, tj. tzv. "lidí velkých peněz". Uvedená hra těmto lidem vynáší astronomické příjmy, přičemž je těmto lidem zcela lhostejné kolik lidí v jejich hře zahyne a kolik se přitom zničí materiálních hodnot.
  Stávající mocensko-politické uspořádání světa je překonané. Dnes už je zcela zřejmé, že je třeba pokud možno maximálně urychlit vývoj mocensko-politického uspořádání lidstva. Předpokládanou budoucnost lidstva popisuje OTEVŘENÝ DOPIS POLITICKÝM STRANÁM VE VŠECH STÁTECH SVĚTA - http://miloslav7.blogspot.cz/2018/04/otevreny-dopis-politickym-stranam-ve.html V případě, že se vám jeví v článku popisovaný politický vývoj lidstva nereálný, potom vám doporučuji seznámit se s TEORIÍ VŠEVÝVOJE - http://miloslav7.blogspot.cz/2014/01/teorie-vsevyvoje.html což je v podstatě univerzální návod na kreativní řešení libovolně zvoleného problému.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. DĚDKU,VYŘIDTE SVÝM PENĚZODÁRCŮM,ŽE NA VAŠE PLÁNY

   potřebujeme peníze.Doposud ti lakomci,KTEŘI SI ŘIKAJI LIDÉ VELKÝCH PENĚZ, neposlali OSV ani korunu!
   Zajistěte pro nepolitickou OSV jeji hnuti TŘI HVĚZD,které jim pomůže alespoň z kapsičky u vesty m.v.p. TŘI MILIONY DOLÁČŮ a uvidite jak společně s majiteli velkých peněz vytvořime koalici a věci se pohnou vpřed!
   Penize mohou vyplatit společnosti OSV prostřednictvim tohoto webu,aby jsme mohli šiřit jejich moc dál!
   Proklatě se to vyplati nebot Společnost OSV se změni na akciovku a ta už zařidi,aby byla zisková jak prase!

   Smazat
  2. 10:08 Dědek je lehce pomatený čerstvý důchodce, co furt dokola opakuje ta svá moudra, už celé roky a nikoho to nezajímá.

   Smazat
  3. Dědku kdy vypláznou ty prachy ti tvoji majitelé prý velkých peněz, dej termin a přestaň nás tu srát tvými dřisty jak se chceš zmocnit světa a ještě k tomu zdarma!

   Smazat
 12. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 13. Tak to je na tom USA lépe. Rus každejch 5 minut

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ale Rus mlátí dżihádisty, usakâvače hlav, milý vole!

   Smazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.