Reklama

.

.

sobota 23. června 2018

Moskva, Nikolská ulice, 22.6.2018 v 0:30 - noční karneval

23. 6. 2018, Ďouba, zdroj: Graham Phillips, video

Fotbalové MS v Ruské federaci, atmosféra ve městech


Graham Phillips je borec, který neúnavně točí dokumenty z RF, z Krymu, ale také Donbasu. Jednou by měl dostat nějakou nezprofanovanou cenu pro žurnalisty, já mu ji už teď za NR uděluji. Tady zachytil atmosféru včerejší moskevské noci. 
Zajímavé by bylo i pročtení diskusních příspěvků pod videem. Vybral jsem jen několik prvních a přikládám je v podobě screenu (s překladem).
Podobných videí připlouvají na YouTube denně stovky. Babylon zahraničních fanoušků se shoduje na jednom, říkají: přijeli jsme do jiné země, než nám vykreslovala naše média.
MS zatím probíhá na vysoké úrovni. Držme palce, ať se něco nesemele, zájemců o diskreditaci RF je několik habadějí.

zdroj: YouTube, G. Phillips


zdroj: G. PhillipsRozšiřující učivo:
Denni varianty (Nikolská ulice):

Rudé náměstí, Graham rozhovory:

Procházka po Moskvě, MS ve fotbalu (seznamte se s Grahamem):


25 komentářů :

 1. To v žádném případě nemohou být záběry z Moskvy , protože podle "vyváženého zpravodajství" ČT a jejich nezaujatých redaktorů, tam lidé dosud žijí v zemljankách. A ČT nikdy nelže. Cha cha cha.......

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Trefil jste to přesně. Díky.

   Vymazat
  2. 11:39 Soudruhu, to ČT a nezaujatí redaktoři mají pravdu 20metru za mockbou žijí lidé v chatrčích,blátivé silnice,všude špína, ožralí mužici bez nějaké vyhlídky na lepší život.Prohlidni pár dokumentu jak to tam vypadá děs

   Vymazat
  3. 17:00 Drahý láčkovče, totéž můžeš napsat o USA, ale to je zbytečné, neb idiot zůstane idiotem, což je tvůj případ. Blbe. Běž si cvrnkat kuličky a nepleť se mezi dospělé.

   Vymazat
  4. Už jsem tomu vemeni 17:00 na jiném místě psal, že taková videa může natočit i u nás - např. v pohraničí, kde bandy Havla a Klause zničily průmysl, nebo kdekoli, kde žijí cikáni. Jako pomluva ale dobrý - vše, co je proti Rusku se hodí. I ti postřílení psi z Pákistánu.

   On si láčkovec plete propagandu s fakty. Má to ten tvor těžké.

   Vymazat
  5. Pro Anonymní23. června 2018 17:00

   Pro vyvážení informací ČT:

   OSN kritizovala chudobu v USA
   =============================
   Chudoba a sociální nerovnost v USA dosahují kritického rozměru, uvedl ve své zprávě zvláštní zpravodaj OSN pro chudobu a lidská práva Philip Alston.

   http://www.prvnizpravy.cz/zpravy/zpravy/liberation-iluze-americkeho-snu-osn-kritizovala-chudobu-v-usa/

   Vymazat
  6. Pro Anonymní 23. června 2018 17:00

   Byl jsem i dále než 20 km pod Moskvou. Lidé žijí v nových nebo rekonstruovaných bytech či domech (stejně jako u nás), ožralých jsem viděl méně než u nás, cesty rozbité stejně jako u nás. V době kdy se Hlavnímu nádraží v Praze říkalo Sherwood, byly nádraží v Moskvě bezpečné, čisté a bez opilců. Pokud se týká dokumentů - ano, dokumenty z dob prezidentování Borise Jelcina mohou bídu a beznaděj opravdu popisovat. Protože ta tam tehdy skutečně byla. Ale na druhou stranu Jelcin byl demokrat, miláček západu, ne? Lidé tam sice opravdu umírali hlady, ale MĚLI DEMOKRACII. To dnes, za cara Putina, mají sice tyranii a hrůzovládu (ironie), ale Rusko je ekonomicky úplně jinde a Rusové na Jelcinovu demokracii jenom s hrůzou vzpomínají (to je fakt). Ale to zaslepencům, kteří tam nikdy nebyli stejně nemá smysl vypravovat.

   Vymazat
 2. Jo přesně tak pravda se nenechá ulhat od válečných štváčů. Ruské fanynky jsou nejhezčí.

  Tady je článek o migraci pokud bude hýbat s eu makrela tak se nic nezmění nebezpečí trvá:

  https://aeronet.cz/news/blizi-se-konec-schengenu-v-bavorsku-zacaly-v-noci-manevry-zeme-se-pripravuje-na-obnovu-hranicnich-kontrol-angela-merkel-pripustila-ze-dublin-iv-je-mrtvy-ale-je-treba-prijmout-nahradni-reseni/

  OdpovědětVymazat
 3. Podle ekonoma Pavla Kohouta ( je to syn spisovatele Pavla Kohouta signatáře CH 77 ) je prý Rusko po ekonomické stránce něco jako Španělsko ! A to prý navzdory, že uspořádali Olympiádu a MS v kopané a postavili Krymský most. Takových mostů je prý všude mraky a sportovní údalosti může uspořádat i Řecko ! Co Vy na to? Já jsem civěl jak Trautenberg na Krakonoše, nemohl jsem tomu uvěřit. Erik.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Rusko je v současnosti v pořadí až 11. největší ekonomika světa a to jenom těsně před 12. Jižní Koreou, která má ke všemu jen 1/3 obyvatel Ruska a daleko za Kanadou, která má obyvatel jen 1/4.

   https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_countries_by_GDP_(nominal)

   V pořadí vytvořeného HDP na jednoho občana v paritě kupní síly je Rusko ale až na 48. místě, těsně před Řeckem.

   https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_countries_by_GDP_(PPP)_per_capita

   V Indexu lidského rozvoje (HDI), sestavovaného každoročně OSN, které mimo ekonomické rozvinutosti počítá i s délkou dožití a dalšími faktory je Rusko až 49. v pořadí, mezi Rumunskem a Černou horou.
   Na těchto stránkách stále shazovaná a očerňovaná Česká republika, na rozdíl od Ruska bez nerostného bohatství, je na velmi slušném 28. místě.

   http://hdr.undp.org/sites/default/files/HDR2016_EN_Overview_Web.pdf


   Dělat si obrázek o státech jen podle youtube videí z center metropolí může opravdu jen primitivní hlupák.

   Vymazat
  2. 13:15
   To ovšem platí pro často prolhanou, a zmanipulovanou wikipedii. Označil jste tedy za primitivního hlupáka sám sebe.

   Vymazat
 4. Taky tu mám pár videí:

  https://www.youtube.com/watch?v=lDzhufj9GN0

  https://www.youtube.com/watch?v=Mu2ZmkIWeYE

  https://www.youtube.com/watch?v=ywcWpBB1h3M

  https://www.youtube.com/watch?v=5Wx2m3vaCmg

  Hezkou zábavu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Díky. Takové video, když budeš chtít, můžeš natočit i u nás, např. v pohraničí. U našich cikánů téměř kdekoli.

   Ale jako pomluva Ruska je to bezva. Jen tak dál havloidi. Lžete si do kapsy. A bude pro vás čím dál tím hůř.

   Vymazat
 5. Ona atmosféra v zemi, která žije světovým fotbalem je jedna stránka pohledu na Rusko, jeho ekonomická situace je jiné téma.
  Faktem je, že obrázky i komentáře dokazují, že Rusko není policejní stát, kde na každém rohu stojí ozbrojenci a hlídají občany. To je asi největší šok pro lidi, kteří na šampionát přijeli, protože toto očekávali v souladu s obecným povědomím v jejich zemích, že Rusko policejní stát je. Co se týká ekonomiky, pozice Ruska v přehledech citovaných shora, jsou jistě pravdivé. A čemu se lze divit? Vždyť v roce 2000 bylo Rusko, na rozdíl ve WW1 a WW2 poraženo, na hlavu, kamarády z Nového světa s jejich kumpány. To, co se podařilo za posledních cca 20 let, lze považovat za zázrak. Rusové mohli rozvíjet spotřební průmysl, zemědělství, s výraznou pomocí Západu a dnes by jim už v jejich zemi nepatřilo skoro nic (nepřipomíná nám to něco?) a nebo mohli začít opevňovat hranice, zbrojit, začít 1) kontrolovaně obchodovat se svými komoditami, 2) vstupovat do politického pokra o moc na planetě, 3) korigovat obraz o Rusku jako agresivní a nebezpečné zemi-viz např. aféra "Krym", "doping ruských olympioniků", májová aféra bojo-novičok a následné vyhoštění ruských diplomatů z téměř všech evropských zemí, kromě těch, ve kterých mají jejich vedení mezi ušima mozek.
  Rusko se po r. 2000 rozhodlo se nejdříve vyzbrojit tak, aby partnery přešla chuť to s ním zkusit po zlém. Zřejmě se jim to podařilo. Teď nepochybně přišel čas dát lidem slušnou životní úroveň, kterou si díky rozvratu země Gorbim nemohli dovolit. Tenhle národ si to zaslouží. A.Š.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Rusko JE policejní stát a nejnebezpečnější země světa, kde se umírá po tisících. Jinde je taky bída, hlad, choroby, ale mě tak jako v Rusku a navíc je tam zima. Hnusná, hnusná, hnusná země.

   Vymazat
  2. A ty jsi hloupý, hloupý, hloupý ....

   Vymazat
  3. Se vším souhlasím a doplním, že životní úroveň lidí se za prezidenta Putina nesmírně zvýšila a dnes převyšuje většinu našich průměrných domácností. Sankce ji teď sice zase trošku srazily, ale není to tak zlé. S bídou devadesátých let to nelze srovnávat. Také stojí za pozornost, že RF, která na sebe převzala všechny dluhy bývalého SSSR, už všechny tyto dluhy splatila.

   Vymazat
 6. HEJ, hej! Havloidi, sluníčkáři, meeťáčky, feministky, a všechny další krávy a volové - radujte se, veselte se, jako Rumcajs s Mankou v lese! Konečně tu máte nějaký skandál!
  http://www.protiproud.cz/politika/3856-rusky-sampionat-konecne-nejaky-skandal-svet-pohorsen-do-krajnosti-prvni-novinarka-z-deutsche-welle-vypadajici-jako-zena-jsou-rusove-sexualni-nasilnici-pokrytectvi-a-stupidita-vladne.htm

  :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Je to naprosto nepřijatelné, sexuální atak nejhrubšího zrna. To dokazuje jen to, s jakým divokým svinstvem máme do činění. Tohle by se jinde má světě stát nemohlo. Vůbec se nedivím, že nikdo do Ruska nejel a ti, co tam jsou, to jsou zabarikádovaní má hotelech a už litují, že se sem odvážili. Tisíckrát raději Libérii, Haiti nebo Demokratické Kongo než tohle peklo.

   Vymazat
  2. 14:49 - mám dotaz: kolik dostáváš za tyhle bláboly?

   Vymazat
 7. Múžete, prosím vás, někdo vysvětlit proč v živém vysílání fotbalových zápasů na strankách čt sledujeme místo znělky MS ve fotbale třepotájící se sít branky nebo lajnu - s nápisem přestávka!? To má být jako co? Ochrana před ruskou znělkou?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Víte, jak jsou alergičtí? Když už jsou odrovnáni mentálně, přece od nich nechcete, aby se při poslechu, zdravotně zlikvidovali i fyzicky.

   Vymazat
  2. No, to jsme to tedy dopracovali po těch 30 letech. Všechno je naopak, jen hloupější, vulgárnější a destruktivnější náckrát jak v režimu minulém. Kdy by to nebylo k smíchu, tak se valím smíchem po zemi. Jsem jim však vděčen, alespoň za to, že mne znovu donutili naučit se rusky. Je to oblažující pocit, v tom marastu západní propagandy, multi kulti, buzerantismu,gendrismu,feminismu,sexismu,meetusmu, inklusismu, islamismu..., jež se na nás hrne ze všech stran, sledovat ruské zpravodajství, diskuse, dokumenty, kulturu. Podotýkám, že jsem žil a pracoval také plno let na západě...a ten je již odsouzen k civilizační záhubě. Teď je jen otázkou, zda-li nás vezme sebou. A jak to může dopadnot, když naše omladina, střední třída a tzv. intelektuální elita je zasažena západním řiťolezectvím, chorobnou rusofobií a vidí na západě perspektívu zdárné budoucnosti, pochopitelně, nepokrytě předestíranou celou mediální a kulturní frontou.
   Já se děsím kam až to může dojít. Viz. poslední článek Petra Žantovského na parlamentních listech.

   Vymazat
  3. 1:13
   A proč jsi teda na tom hloupém a nenáviděném západě plno let žil a pracoval? Proč jsi nežil a nepracoval plno let v tvém milovaném Rusku?

   Jak ty si dovoluješ kohokoli obviňovat ze západního řiťolezectví? Sám piješ víno a kážeš vodu. Podle činů poznáte je.

   Vymazat
  4. Ty demagogu 1:20. Přečti si to po sobě ještě jednou a dej si facku. Urážíš samostatně uvažujícího člověka. Asi proto, že ty sám dovedeš jen papouškovat.

   Vymazat