Reklama

středa 13. června 2018

Nelze najít výstižnější a kratší varování: Lidé bděte!

13. 6. 2018
NATO a EU vojensky propojené všemožnými programy a smlouvami včetně oficiálně neutrálních států mají nad Ruskem takovou ekonomickou a vojenskou převahu, že pravděpodobnost útoku Ruska na tento blok je logicky naprostý nesmysl či účelová lež. Kdyby Rusko nedisponovalo jadernými zbraněmi, už by jako suverénní stát neexistovalo. Od zničení mnohonásobně silnějším protivníkem je dělí pouze jaderné hlavice, takže lze předpokládat, že je použije.


EU směřuje k obranné unii a představuje akční plán vojenské mobility

Ono to bourání mostů na D1 bylo od počátku podezřelé.

Zástupci, námi zvolení, by měli sdělit, jak rozhodla a vybrala Komise úseky transevropské dopravní sítě, jež jsou vhodné pro vojenskou přepravu, včetně nezbytné modernizace stávající infrastruktury (jde např. o výšku a nosnost mostů).

Voliči mají právo vědět, za byla dálniční síť ČR vybrána k provedení vojenského útoku - mise vzhledem ke své poloze na stát, či státy orientované na východ. Zda Vláda ČR a Poslanecká sněmovna s takovým výběrem dala souhlas.

Co si mohou politické, vládnoucí a vojenské struktury k občanům dovolit bylo odzkoušeno:
nenalezené zbraně hromadného ničení v Iráku, ,,NOVIČOK", ,,DUMA", ,,MH17".

Lidem, kteří nesledují a nevyhledávají informace lze prostřednictvím medií namluvit čí přesvědčit je prakticky o čemkoliv. Bohužel.
Možnost vyprovokování vojenské útočné ozbrojené akce - mise, proti určenému státu je ukryta ve smyslu realizovaného akčního plánu vojenské mobility.

Mise, přemístění ozbrojených sil na cizí státní území se dnes jmenuje: Podpora míru a zajištění bezpečnosti našich občanů jsou hlavními prioritami Evropské unie. Snadnější vojenská mobilita v rámci EU nám umožní efektivněji předcházet krizím, účinněji využívat naše mise a rychleji reagovat na nové výzvy.

Mír se brání, udržuje, posiluje, zajišťuje, prosazuje.

CHARTA OSN

Pěstovat snášenlivost a navzájem žít v míru jako dobří sousedé, sjednotit své síly k udržení mezinárodního míru a bezpečnosti, přijmout zásady a zavést metody zajišťující, aby ozbrojené síly nebylo užíváno jinak než ve společném zájmu, a používat mezinárodního ústrojí k podpoře hospodářského a sociálního povznesení všech národů,

Článek 1
Cíle Organizace spojených národů jsou tyto:

1. udržovat mezinárodní mír a bezpečnost a za tím účelem konat účinná kolektivní opatření, aby se předešlo a odstranilo ohrožení míru a byly potlačeny útočné činy nebo jiná porušení míru a aby pokojnými prostředky a ve shodě se zásadami spravedlnosti a mezinárodního práva bylo dosaženo úpravy nebo řešení těch mezinárodních sporů
nebo situací, které by mohly vést k porušení míru;

2. rozvíjet mezi národy přátelské vztahy, založené na úctě k zásadě rovnoprávnosti a sebeurčení národů, a činit jiná vhodná opatření k posílení světového míru;

Článek 2

3. Všichni členové řeší své mezinárodní spory pokojnými prostředky tak, aby ani mezinárodní mír a bezpečnost, ani spravedlnost nebyly ohrožovány.

4. Všichni členové se vystříhají ve svých mezinárodních stycích hrozby silou nebo použití
síly jak proti územní celistvosti nebo politické nezávislosti kteréhokoli státu, tak jakýmkoli jiným způsobem neslučitelným s cíli Organizace spojených národů

Jaký vzkaz budeme mít pro naše zákonodárce, zejména pro ty, co prahnou po zvyšování mezinárodního napětí a válečném konfliktu? Jaký vzkaz pro vládu, která nás bude na Summitu NATO 2018 v Bruselu vlastními představami "reprezentovat".

za Iniciativu Ne základnám
Eva Novotná, mluvčí

Ne základnám,
České mírové hnutí,
České mírové fórum a

kdo další ke společnému prohlášení?

Citace :- Tisková zpráva - Evropská komise
- Martin Koller 21.11.2017 Další dva kroky, které nás přibližují k válce v Evropě - nové militantní programy Vojenský Schengen a PESCO. Následující statistické údaje...
https://www.quintus-sertorius.net/news/dalsi-dva-kroky-ktere-nas-priblizuji-k-valce-v-evrope-nove-militantni-programy-vojensky-schengen-a-pesco-nasledujici-statisticke-udaje/

19 komentářů :

 1. PANI NOVOTNÁ,POKUD SE VAŠE HNUTI NEPŘIDÁ NA STRANU OSV

  které propaguje na př.NP Nr.8.ve zněni

  NE NATO,ALE PROČ?JE TO PROTO,ŽE NÁM OBČANŮM NIKDO NEUMÍ NAPSAT CO BUDE POTOM?

  Je vaše iniciativa jen papírovým tygrem,který nic řešit nebude a jen bezmocně hledět na militarismus,neomarxismus a dalši ismy,které jsou občanům ČR nepotřebné!
  Prosazujte spolu s občany,aby se staloNATO pro ČR zbytečným!
  Připomináme vám,že by se tak obrovské výdaje na zbrojeni,které jsou už deklaroványi Parlamentem na válečný rozpočet staly zbytečnámi.

  PŘIDEJTE SE K PROPAGACI NÁRODNIHO PROGRAMU OBČANŮ VOLIČŮ.

  ZNÁTE UŽ NOVÝ POZDRAV ALTERNATIVY

  Miru zdar,anebo taky ne?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Už ti zase hrabe? Proč tu otravuješ hloupostmi?

   Smazat
 2. Tak to je Rusko se bude muset bránit jadernýma zbraněmi. Žádný týl mít nebudou hned na začátku bude zničen zbytek rozjezdí Armaty.

  OdpovědětSmazat
 3. Ve směru západ- východ se posiluje silniční dopravní síť, zesilují se mosty, do budoucna se počítá , že sehrají důležitou úlohu. Naopak, železniční doprava je v útlumu, Česká republika se objíždí ( z Bratislavy do Chebu pojedete přes Vídeň, Pasov, Norimberk a když si do
  www.zsr.sk
  zadáte ,,smerová stanica " Brno, odpoví vám ,,spojenie neexistuje". Není to podvod, když si cestu rozdělíte na úseky, najdete skutečně možnost jet po trase Bratislava, Brno, Praha, Plzeň,Cheb - ta ale trvá o 3 hodiny déle. Na české železnici chcípnul pes, peníze šly do silnic. Výjimkou je trať Lvov (dnes spíše Ostrava) - Vídeň.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jaké mosty my žádné nemáme ty padají samý !!!

   Smazat
 4. Trump je posledni pojistka
  Pokud padne tak blaznivi psi z Pentagonu zautoci na Rusko
  Mozna Trumpa zavrazdi

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Je jedno, který idiot je ussáckým náčelníkem, jestli Trumpeta nebo Hitlery. Svině v pozadí si tu svou vždycky prosadí.

   Smazat
  2. 4:54
   Mozna a mozna ne
   I kdyz asi mas pravdu, valkychtive svine nezastavi nikdo
   A v Cesku posiluji mosty aby unesly germanske Leopardy a jiny zverinec

   Smazat
 5. The article is very good, it is very detailed and easy to understand, thank you for sharing.

  OdpovědětSmazat
 6. Netrpělivě čekám na "Otázky-odpovědi" od V. V.Pjakina. Obvykle bývá nový díl v neděli a dneska je už čtvrtek.
  Už několikrát se takto opozdil, vždy když to ve světě hodně smrdělo a měl asi moc práce. Včera byl výpadek elektřiny na Krymu, dneska začíná MS ve fotbalu, vypadá to že ty Ušácký svině zase něco chystají a ošklivě si hrají v prachárně se zapalovačem. Asi nám už zbývá jenom se hodně modlit...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A opustit mesta

   Smazat
  2. 5:29 Pjakina pouštějí na jeho domovských stránkách "fct-altai.ru" pravidelně každé úterý - poslední pondělní záznam z 11.6. byl v éteru 12.6. (předchozí byl 28.5. a vynechal pondělní 4.6.). V Česku to zpožďují asi české titulky.

   Smazat
 7. Všechny organizace ve kterých je JUSEJ jsou založeny na korumpování všech lidí s parazitickým smýšlením na celém světě. Stačí jenom pár jmen z bývalých komoušských představitelů ve světě a máte je zase v celém našem systému jenom se změnou křestních jmen. Jak se říká nedokážu ublížit mouše ale jak tohle vyřešit. Znám to z dětství tak, že když měla nějaká rodina špatnou pověst, tak se z toho vyvlékl jen velmi silný jedinec. Jablko nepadá daleko od stromu. To co se děje s většinou mládeže mě děsí. Jaký program když vítězí i u starých debilů požitkářství a parazitizmus viz Honolulu a spol.

  OdpovědětSmazat
 8. 2:42 tak už je mně jasné, proč ministr Ťok zůstává, musí přece dobudovat trasu na východní tažení tak, aby dálniční síť přežila průjezd houfnic a těžkých tanků, a protože jsou tyto transporty i příliš vysoké, tak se vesele bourají i relativně nové nadjezdy

  OdpovědětSmazat
 9. ZAS JE TU JEDEN SENOCHRUP,KTERÝ NEPIŠE K VĚCI,

  jemu nelze dávat rozumy,on prostě vždy bude chtit seno,že dutolebe,co?

  OdpovědětSmazat
 10. To o tom dutolebovi patřilo zejména panu 4.49 nahoře

  OdpovědětSmazat
 11. ty americký svině budou spálený vlastní medicínou....Rus se nedá, je to charakter!!Ty vloe od nás budeme útočit na Rusy...to je tak komický,že až to nastane,bude do pěti minut po nás...

  OdpovědětSmazat
 12. 4.49

  tu píše Q,Q,Q!

  a co tam má dál naše pražská kavárenská trpajzlíči pěchota,co?

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.