Reklama

středa 20. června 2018

Nové podrazy, stále stejný plán – genocida EvropanůMichal Brand
20. 6. 2018
Hotspoty v Africe, nový plán mutlitkulti neomarxistů na „omezení nelegální migrace“ - nad čím to jásáte, občané? To není ústupek od dovozu milionů „uprchlíků“. To není ukončení plánu nomenklaturních „elit“ na rozvrácení evropské civilizace a na vyhlazení evropských národů pomocí masové migrace negramotných lidí z civilizačně, kulturně a morálně zcela nekompatibilních zemí. To není „pochopení“ „elit“, že je třeba omezit dovoz zcela neintegrovatelných no-go zone zločinců a nezaměstnatelných doživotních ekonomických přítěží (např. zde a zde a zde). (Dále zde, zde, zde, zde a zde)


To je pochopení elit, že evropské národy se začínají příliš bouřit proti plánu, který „elity“ naplánovaly a realizují. To je pochopení „elit“, že přes námořní transport milionů krimigrantů zločinci z neziskových organizací a taxi službou Frontex a přes následné rozdělování přes kvóty to nepůjde. Tak se to udělá jinak. Cíl je stejný, jen prostředky jiné. „Uděláme hotspoty v Africe“. „K omezení nelegální migrace“. Ale k čemu to bude ve skutečnosti?

„Syrský inženýr nebo jaderný vědec“ tedy negramotný pasák koz (v lepším případě; v horším případě jen negramotný) ze Somálska nebo Čadu nebo Nigeru nebo Středoafrické republiky přijde do hotspotu. Tam ho zločinci z neziskových organizací prověří, ujistí se, že je negramotný a zcela nezaměstnatelný v evropské ekonomice. Ujistí se, že opravdu nemá nic, co by se podobalo evropským normám kulturním, morálním ba dokonce ani nic podobného běžným vzorcům chování evropských občanů (o míře kriminality, kterou považují „uprchlíci“ za standard, více např. zde a zde). Tím se ujistí, že takový „uprchlík“ bude opravdovým obohacením Evropy a přispěje k diverzitě.

O diverzitě nám multikulti neomarxističtí fanatici tvrdí, že je hodnotou sama o sobě. Vlastně je podle nich tou nejvyšší hodnotou, hodnotou stojící v ideologickém fanatismu multikulturalistů vysoko nad čímkoli jiným. Bezpečnost lidských životů (řádných občanů a jejich dětí), nízká kriminalita, občanské svobody, prosperující ekonomika, sociální stabilita – to vše, čeho si každý z nás cení a váží na naší civilizaci (zejména když porovnáme s jakýmikoli jinými civilizacemi a kulturami), to vše jsou podle multikulturalistů pseudohodnoty, které diverzitě nesahají ani po kotníky. Uklízíte si doma? Trapné. Rozmažte na několika místech svého bytu nebo domu fekálie, nechte všude chuchvalce prachu, okna zapatlejte blátem a různými zbytky jídla – zvýšíte tím diverzitu, tedy zlepšíte svoje bydlení. Divím se, že to ještě neomarxisté nepublikovali v nějakém magazínu typu „Moderní multikulti bydlení“. Jestli je diverzita tou nejvyšší hodnotou, pak skutečně nejrozmanitější čtvrť, čtvrť, kde není žádná nudná upravenost, je u nás v ČR Chánov. Divím se, že se tam nestěhují miliardáři, když tam je nejvíce diverzity všude, kam oko pohlédne, a tedy tam musí být nejkvalitnější bydlení.

Takovému hotspotovému prověřenému „uprchlíkovi“, zcela nekompatibilnímu s evropskými normami fungování společnosti a s evropskými zvyky a zvyklostmi, pak následně neomarxističtí euro-byrokraté udělí azyl a posadí ho do letadla. Přesně v souladu s Marakéšskou „dohodou“- „migrace je prospěšná, všichni ji musí mít rádi a podporovat ji“, jen je potřeba, aby nebozí krimigranti, ekonomičtí parazité a no-go zone zločinci neriskovali při plavbě přes moře. Tak tedy pěkně letenku, cestou halal jídlo, výběr alespoň ze dvou, ze tří menu, možná i sklenku šampáňa na oslavu „jak jsme vy....li s těmi hloupými Evropany“. Následně letadlo s novým herrenvolkem, letadlo s novými SA-many pro novou “novou Evropu“ odletí do Evropy. Cílová destinace – země vybraná evropskými neomarxistickými úředníky podle Dublin IV. Tedy zejména země zatím nejméně postižené migranty ze zcela nekompatibilních civilizací. Tedy zejména země Visegrádu. Hlavní destinace letadel z hotspotů – Česká republika, Polsko, Slovensko, Maďarsko. To je nový plán, nový podraz zločinných „elit“.

Namísto dovozu statisíců krimigrantů loděmi od pobřeží Libye postačí nakládat a letecky transportovat Kalergiho (dále zde a zde) SA-many (srovnej zde a zde) přímo v Africe. Letadla pak budou přistávat přímo v zemích, které je „podle letového Dublin IV plánu“ potřeba rozvrátit masovým přílivem neintegrovatelných ekonomických parazitů a no-go zone zločinců a teroristů. Přistávat ta letadla budou na letištích po celé České republice. („Česká“ „armáda“ už vybírá letiště pro migrační vlnu.) Do roka řekněme pět tisíc Kalergiho SA-manů pro ČR. Pět tisíc krimigrantů, kteří ale již v Africe dostali od neziskovek a bruselských neomarxistů „azyl“. Takže mají právo si pozvat rodinné příslušníky. Nezletilí osamocení uprchlíci, ubohé prchající děti bez rodičů ale zato s univerzitním diplomem z kybernetiky si tak pozvou svoje rodiny, včetně vnuček a vnuků. Do pěti let řekněme dvě stě tisíc krimigrantů a jejich rodinných příslušníků. „Viva hotspots“, „konečně jim došlo“, jak naivně píší v diskusích někteří čtenáři o tomto novém podrazu „elit“. Nový podraz – a mějte na paměti, že zdaleka ne poslední. Ale ano, konečně jim to došlo, „konečně“ „elitám“ došlo, že svůj zločinný plán musí realizovat jinak. Lodní taxi a kvóty? Tudy to už dál tlačit nepůjde. Tak to neomarxistické nomenklaturní elity zkusí jinak.

„Elity“ nyní nic nepochopily. „Elity“ chápou už dávno velice dobře – to jen jejich plán vůbec není postaven pro dobro evropských národů. Plán nomenklaturních „elit“ není stavěn a zaměřen na dobro Němců, Francouzů, Italů, Čechů, Slováků, Španělů, Katalánců, Švédů… Plán a cíl „elit“ je postaven a stanovován vždy ve prospěch těchto nomenklaturních „elit“. A naopak my „ne elity“ musíme pochopit. Musíme pochopit a vždy mít na paměti, že politiku ovládli deprivanti, sociálně adaptovaní psychopaté. A dokud si občanská společnost, občané, obyčejní lidé nevezmou politiku zpět od svých rukou, bude to přesně podle Platona (volná citace):

Za svoji neochotu podílet se na politice budete potrestáni tím, že Vám budou vládnout ti nejhorší z Vás.

A je to tak – jsme trestáni. Za svoji lenost podílet se na správě věcí veřejných, za svoji lenost držet politický život ve svých rukou, za svoji lenost, se kterou jsme my, evropští občané přepustili politiku do rukou deprivantů a sociopatů.

Občanská společnost se proměnila v pasívní stádo ovčanů. Zejména v západních zemích, které si neprožily očistnou kůru „vymetení starých struktur“ jako země postkomunistické. Nomenklaturní „elity“ chápou velice dobře. To my musíme pochopit, že pasívní stádo ovčanů, ve které se občanská společnost proměnila, nevyvíjí dostatečný tlak na politickou sféru. Každodenní, permanentní a nemilosrdný tlak na mocenský aparát, na nomenklaturní mocenské „elity“. Nemilosrdný tlak – stejně nemilosrdný jako je tlak manažerů na výkon pracovníka u výrobní linky – neplníš, odcházíš. Bez zlatého padáku, bez šolíchu v neziskovce, ve státním úřadu, ve spřátelené firmě, které bys dohazoval státní zakázky přes bývalé kolegy. Tak nemilosrdný musí být permanentní tlak občanské společnosti na nomenklaturní úřednický aparát (kam patří veškerá sféra politiky, politické strany, dnes jen formálně volení politici, celá státní správa atd). Neschopnost nebo neochota plnit zadání občanů znamená vyhazov a konec kariéry. Ale tak to dnes není.

Bez permanentního a nemilosrdného tlaku občanské společnosti na poltické struktury dochází v průběhu odhadem 25-40 let k degeneraci politických struktur, jejich parkinsonizaci v tom smyslu, že si žijí zcela vlastním životem, neplní původní funkce, resp. jedině formálně, a fakticky čím dál více plní výhradně svoje cíle – svoje cíle, které se čím dál více ocitají v přímém rozporu se zájmy občanů, se zájmy občanské společnosti.

Dnešní nomenklaturní „elita“ (politická sféra, státní úředníci) už dávno nekoná podle cílů a zájmů občanů. Nomenklaturní „elita“ jedná podle cílů svých – podle cílů, u kterých se ale ztratila vazba na cíle občanů a na potřeby občanské společnosti. Nomenklaturní „elita“ se chová jako dělník v továrně, který už dávno není placen za práci, za plnění norem, za dodržování kvality atd., ale je placen třeba za čas, který věnuje hraní her na mobilu, klábosení s kolegy, hvízdání na hezkou svačinářku. Do takové situace se dostala občanská společnost se svými dělníky, se svými zaměstnanci, se svojí nomenklaturní „elitou“.

Z hlediska zájmů a cílů dělí občany a nomenklaturní „elitu“ hluboký příkop. Merkelovou dělí od Němců stejně hluboký příkop, jako Hitlera od Židů. Stejně hluboký příkop jaký dělí Macrona od Francouzů, Junckera od Lucemburčanů, Tuska od Poláků, Teličku od Čechů.

Marakeš, Dublin IV, Globální compact, hotspoty v Africe.

To není ústupek, to není rozumnější přístup. To je lépe maskované svinstvo. To je stále stejný zločinný plán na vyhlazení evropských národů a jejich nahrazení „syrskými inženýry a lékaři“ z těch nejzaostalejších zemí světa, ze zemí, jejichž populace je v čele světového žebříčku v negramotnosti, nevzdělanosti, násilnosti, ne-respektu k zákonu jinému než zákon silnějšího (v doslovném slova smyslu fyzického násilí, schopnosti zranit, zmlátit, dokopat, zabít jakýmkoli způsobem, pro jakýkoli „důvod“), ze zemí, jejichž populace je světovou špičkou v zaostalosti kulturní i morální.

Evropská nomenklaturní „Elita“ má pro Evropany „nový“ plán – hotspoty v Africe. Aneb – verze 2018 již velice starého plánu „Jste v Auschwitz, ničeho se nebojte, nástup do sprch!“

Takže se neradujte z hotspotů - vážně to není o tom, že se po dlouhé cestě konečně umyjete.

45 komentářů :

 1. Židé byli odděleni příkopem nejen od Hitlera, ale v podstatě od většiny "křesťanů", a to po celou dobu, za kterou se "nedokázali začlenit do většinové společnosti".
  Jsem dospělý muž, ateista, vytrénovaný, se skvělou fyzickou kondicí, nepiju,nekouřím, a jediné, čeho se bojím, jsou Islamisté, zvláště pak jejich zahalené ženy mi nahání opravdovou hrůzu, co kdybych byl nějakou takovou napadený a sexuálně zneužitý? Jak se mohu bránit, jde-li o ženu, a já jsem mírumilovný Slovan, tedy i křesťan, takže násilí prostě nemohu použít, jelikož v bibli se prý píše něco o lásce k bližním, apod, zatímco korán údajně přímo navádí k násilí a dokonce prý zakazuje alkohol, na kterém stojí celá naše Civilizace? Myslím, že je na čase něco dělat, ozbrojit se, nakoupit munici, pitnou vodu na mytí, konzervy, pár sudů piva, a vykopat na zahradě nějaký menší bunkr, pro celou rodinu, alespoň se se mnou manželka už nebude moct rozvést. Tak jo, jdu na to, omlouvám se všem, že tady teď pár let nic nebudu psát, dokud nebezpečí nepomine. A všem, tedy hlavně místním blogerům radím, udělejte, kluci zlatí, to samý, jinak špatně dopadnete, jdou po Vás, určitě, po tom, co tady mnozí píšete, se jim ani moc nedivím, máte ve všem jasno, znáte nepřítele, a on vás má taky přečtený, ale není to vaše vina, genetiku prostě neoblafnem, i kdybychom se občas začali chovat slušně, je to jen přetvářka, a my jsme upřímní!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jdi se spláchnout xenofobe!

   Smazat
  2. 17:28 Tak to vam na ministerstvu nebo v neziskovce fakt dalo zabrat, nez jste vypotili takovou blbost.

   Smazat
  3. Vzkaz pro anonymní 17:28 hod.
   Pokud napíšete, že jste Slovan a tedy i křesťan, jde o protimluv. Židokřesťanská tradice vycházející z víry v temného a krvežíznivého Boha Jahveho nebo také Jehovu nemá naprosto nic společného s védickou vírou a kulturou Slovanů, která zapovídá rituální vraždy a krvavé obětiny. Prolití Ježišovy krve a víra, že jeho smrt může někoho spasit či vykoupit z hříchů, je z pohledů Slovana nejen neskutečná kravina, ale také podpora satanského rituálu. Slovan, který se hlásí ke svým kořenům a víře svých předků, tedy nemůže být židokřesťanem. Cyril a Metoděj = záhuba Slovanů.

   Smazat
  4. 17:28 Prosím stačí když dodržíte svůj veřejný slib, že tady nebudete pár let nic psát. Nádherná představa. Děkujeme.

   Smazat
  5. PŘICHÁZI DOBA,KDY FAŠISTÉ SE NAZVOU ANTIFAŠISTY

   politická korektnost bude kryci jméno pro lež a občané nebudou chápat co je to vlastně neomarxismus.
   Bude jim ukraden falešnými informacemi v tisku a TV tzv. volbami hlas a tedy i jejich moc,oni však nebudou vědět,že takové volby,kde podvodem ziskaji jejich prý zastupitelé ukradeným hlasy moc vůbec nemusi platit a budou tomu ještě radosti tleskat!.
   Prvni kteři už vidí,že je zle si začnou kopat na zahradě bunkry a budou si myslet,že se zachráni!

   TO NEBUDE MOŽNÉ NEBOT NÁMI ZVOLENÁ POLITICKÁ TŘIDA SPROSTÝCH ŠMEJDŮ NEBUDE VYMETENA DO AFRIKY,KDE ZAČNOU VRTAT PRO SVÉ INŽENÝRY STUDNY!

   Občané nechápou,že je třeba žádat Solidárni společnost,kdy nejbohatši a tedy i nejsilnějši z nich povinně odvedou za každého jimi pozvaného migranta do rozpočtu ČR 250 000 EUR.

   Jsou to totiž oni,kteři si je k nám dopravuji,aby si udrželi za podpory jejich teroru nám občanům ukradenou moc!

   https://youtu.be/k1RasXw7iko

   dost se divime,že majitelé velkých peněz nevymetou železnými košťaty z tisku a TV VŠECHNY,kteři usiluji o zničeni jejich doposud jakž takž fungujiciho režimu a nedaji je k dispozici strejdovi PUTINOVI,který je pošle dále na Sibiř stavět železnici pro činskou hedvábnou stezku!

   Smazat
  6. 19.31 Žádná židokřesťanská tradice neexistuje. Judaismus a Islám byl vždy opakem Křesťanství. Jahve a Aláh jsou despotickými bohy kultovního náboženství. Křesťanství Boha Otce a jeho Syna je náboženstvím enancipace a cesty ke spáse.
   Za dva tisíce let lidstvo ještě nedospělo k celému pochopení Křesťanství, jeho celé pochopení teprve lidstvo čeká na jeho cestě v budoucnosti.

   Smazat
 2. 156 milionů afrických muslimů do deseti let a implementace zákonů šaría. To je spolu s juvenilní policií a inkluzí, stejně tak plnou akceptací LBGTIP politiky, jediná šance pro Evropu. Je nutno neprodleně přesměrovat všechny současné mandatorní náklady na realizaci těchto cílů a každého, kdo by pochyboval, postavit mimo zákon.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Proboha, to je ironie!

   Smazat
  2. ANO TO JE IRONIE SMRTI.AUTOR ČLÁNKU MLUVI

   o Občanské společnosti,avšak to je zavádějici nebot žádná OS,která by se občané mohli bránit neexistuje.
   Vzpomente si na pana Klause,který jakýkoli odpor OS zadupal do země a tak se stalo,že ČR byl implantován kapitalismus BEZ přivlastků,tedy nejhorši existujici forma kapitalismu vycháejicí z gangsterismu!

   Smazat
  3. 17.31 Kulturní revolucionáři, to jsou jenom iluze permanentní kulturní revoluce, která trvá už 50 let a v závěru se stává fraškou. Jaké pokračování pro budoucnost máte v plánu ?

   Smazat
 3. Pisatel má pravdu. Zapomněl ale napsat, že "kapesné" pro legální migranty bude srovnáno na německou úroveň, takže bude větší, než jsou naše důchody. To aby legální migranti náhodou z Česka neutíkali.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. VŠIMÁME SI TU PANE UNKNOTE,ŽE UMITE PLAKAT

   ovšem je záhadou,proč nenapíšete ke svým komentářům i správné řešeni a nechcete tak podporovat vaši silou svoji OSV a jeji Národni program!

   Smazat
 4. Se vším, co autor píše, v podstatě souhlasím, ale s jednou věcí nikoli. Ten bordel a všechen ostatní namají na svědomí žádní "neomarxisté". Je to plán zákulisních elit. O žádný neomarxismus se nejedná !
  Zdůrazňuji ! Ani já, ani moji rodiče jsme nikdy nebyli členy komunistické či nějaké marxistické strany.
  Ale musím zásadně protestovat proti matení pojmů, které zejména pravičáci permanentně provádějí !

  Je nesmyslné hovořit o neomarxismu, který prý řádí v Evropě. Zločinnou politiku multi-kulturalismu, genederismu, juvenilní justice, sexuálních zvrácenností, řízené islamizace a jiných agend globalismu v současné době realizují podle pokynů zákulisních elit liberálové !!! A liberalismus a fašismus je spojené nádoby ! Tedy současný stav mají na svědomí liberální politici bez ohledu nato, ze které strany jsou a které se samy nazývají levicí či pravicí. Žádná levice a pravice už dávno neexistuje. Žádné socialistické či marxistické strany (i když to mají v názvu) neexistují. Dokonce i KSČM je zparchantělá liberální banda parazitů. Marxismus přes všechny klady a zápory se především alespoň snažil hájit zájmy pracujících. A i když sám o sobě nakonec nevyhnutelně vedl k vzniku partokracie (verchušky) jako jiné formy elit, byl pro většinu přijatelnější. Navíc partokracie nemohla být tak nenažraná a chamtivá z principu, který jí byl dán do vínku jejími globalistickými tvůrci. O tom svědčí platy, mzdy i majetky pseudokomunistických papalášů, které byly směšné ve srovnání s tím co si uchvátili dnešní "liberální demokraté" po reinkarnaci zlodějského liberálního kapitalismu.
  Cožpak současný establisment a strany bojují za práva pracujících nebo občanů, tedy VĚTŠINY ? To by měl snad něco společného s marxismem ! Ale strany jako mafiánské korporace parazitů sledují jen svoje chamtivé zájmy. Kvůli udržení svých lukrativních fleků všechny politické loutky udělají cokoli. Kdykoli zradí národ. A tato banda liberastů nikoli z marxismu, ale z fašistického trockismu převzala některé metody realizace politiky. Podstata a cíle marxismu jsou však v naprostém rozporu s cíly liberálních parazitů. Pouze některé metody nikoli však marxismu (a už vůbec ne skutečného bolševismu) ale trockismu si všichni liberasti a slouhové globalismu osvojili. Nikoli však v zájmu občanů či pracujících, ale v zájmu svých koryt prosazují elitářský, světový, otrokářský systém pro hrstku parazitních a zločinných elit viditelných i zákulisních. Proto o marxismu nemůže být řeči. To je čistý fašismus ! Jen tentokráte bude "obohacen" o fanatický islamismus. Kdy to tupé davy pochopí ? Až jim budou islámsko-fašistické tlupy řezat hlavy ?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi

  1. Neomarxisté to koneckonců formulují z druhé strany, ale se stejným závěrem – podle neomarxistů „dělnická třída zklamala“ a destrukci svobodné, demokratické, kapitalistické společnosti musí provést „vyčleněné menšiny, barevní, dlouhodobě nezaměstnaní a nezaměstnatelní“ (pro základní info např. https://en.wikipedia.org/wiki/Herbert_Marcuse

   https://en.wikipedia.org/wiki/Frankfurt_School#Theorists

   https://www.euportal.cz/Articles/19121-jeden-z-otcu-evropske-unie-je-potreba-definitivne-znicit-evropske-narodni-staty-ctete-o-silenem-planu-ktery-nas-ma-znicit-a-ktery-se-uvadi-do-praxe.aspx

   atd

   Smazat
  2. 18.55

   JE ČITANKOVOU OBĚTÍ ZMANIPULOVANÉHO TISKU,

   který odmitá každý den a každou noc vysvětlovat co to za svinstvo ten neopmasrtxismus je a proto tu píše jako poplantanec.
   Nedokáže si najit na internetu coje to kulturni marxismus a pak tu píše nesmysly.

   https://m.youtube.com/watch?v=4fkXt7xMt5A

   Smazat
  3. Anonymní 6:45

   Kdyby byl "čítankovou obětí zmanipulovaného tisku"(což je samo o sobě nesmysl, tisk není zmanipulován - tisk manipuluje), tak by v souladu s prakticky vesměs pravicovým tiskem(propagujícím zájmy bohatých tzv. elit, podporující imigraci a vše, co může oslabit pracující střední třídu), sálal nadšení z probíhajícího "obohacování" naší kultury a všeobecného rozvratu společnosti, na jehož konci nebudou v prachu sedět boháči, ale právě bývalá střední třída, vydaná napospas kolem řádící a za všech systémů neintegrovatelné chátře, obohacené přivandrovalou chátrou ze všech prdelí světa.
   Marx s tím nemá nic společného, jen se lokajům "elit" podařil další kousek s motáním hlav obětí a vnášením chaosu.

   Pokud lidé nemají spolehlivé informace k tématu, měli by si k utváření názoru v první řadě odpovědět na otázku "v čí je to prospěch?", a ne si nechat implantovat myšlenková schémata, pro ten účel prefabrikovaná médii.

   Smazat
  4. 8.26
   OSV JE NA VAŠI STRANĚ A PODPORU STŘEDNI TŘIDY

   která je všude v Evropě sloupem opravdového státu řeši v bodě NP Nr.5.a to tak silně,že by jste se divil!

   Smazat
 5. Starce nad 50 vyhodit ze země a přijmout hezké mladé Afričanky, to bych bral všema deseti.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jasně - to by pochopitelně platilo pouze do tvých 49 let chytrolíne. No nemám pravdu ?!

   Smazat
  2. Spis je lepsi vyhnat 2 miliony tech Cechu kteri zradili sve spoluobcany. Tedy vyhnat vitace, slunickare, volice kalouskovskych stran a jinou svoloc

   Smazat
  3. Já nevidím důvod proč platit zdejší starce. Raději věnuju peníze africké nebo kurdské babičce.

   Smazat
  4. 5;32
   A z čeho bys jí chtěl obdarovat ty havlonetáhlo????!!!!!☺☺☺☺
   Z vrácených flašek?

   Smazat
  5. 5:52 přesměrovat tvůj důchod na mozambickou babičku, toť vše.

   Smazat
  6. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  7. Anonymní 19:07

   Vy jste zoofil?

   Smazat
 6. Cas na diskuze je uz davno pryc
  Evropa bude vyvrazdena, pokud se teda nebude branit
  Kazdopadne at a ci b potecou potoky krve

  Hej, vitaci, proc se nepodepises, uhrovita smazko

  OdpovědětSmazat
 7. Jo pokud nebudou volit Češi jako Italové, Maďaři, Poláci a Rakušané tak to odskáčou.

  OdpovědětSmazat
 8. Státy jako Rakousko, Maďarsko a nyní i Itálie, jim již genocida nehrozí. V ostatních státech hrozí akorát genocida blbého voliče a to zase taková škoda není.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Máš pravdu, tebe škoda nebude.

   Smazat
  2. JAK VŠICHNI MUSI VIDĚT CHYBI STÁLE ŘEŠENIPRO ČR

   zakopat se na zahradě řešenim neni a nebude!
   Kdo něco o tom dokáže napsat má ještě stále přiležitost posilit svou Společnost voličů OSV dokud mu ji nezcenzurují oddíly ČSSD vnitráků!

   Smazat
 9. Zapomínáte na Bavorsko ! Novy stát ,který vystoupí ze svazku spolkového Německa !

  OdpovědětSmazat
 10. Slovem "neomarxismus" si pomáhají ti, co nemají argumenty. Takové články prostě nedočítám....

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Sprostý a nechutný neomarxismus diktatury falešných humanistů potažmo islamistů je negativni argument jako parnik,tak tu radši vysvětlete všem občanům proč, protože lživého obvinováni je všude v režimnim tisku už plno.
   Tady s tim svinstvem .neuspějete!

   Smazat
  2. Děláš to správně přiteli neomarxisto a připravil jsi už svou dceru a manželku na to že ji znásilnime?
   Dovolime ti se na to divat!

   Smazat
 11. Neomarxismus? Autor článku najde starý volant a hned bude vykřikovat, že má auto...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Brouku,nikdo vám nerozumi,zkuste to blíže vysvětlit automechaniku!
   Kdo našel vlastně ten volant v přikopě a nedohledal zvráceně zbytek CO?

   Smazat
 12. Nová republika s panem Brandem do svého repertoáru bohužel přidala dalšího z hloupých pisálků, kteří nedokážou nabídnout nic než šlichtu z těch nejpitomějších frází kolujících po internetu. Je to škoda, protože tím - jak jasně ukazují i anonymní reakce nahoře - dále zesiluje příliv hlupáku na tomto webu. - A hloupost tu už nabývá rozměr hysterické epidemie.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nepovažoval bych za chybu, když NR občas zpřístupní ideologickou publicistiku autorů, kteří se pokouší o jiný pohled kompilací nesourodých myšlenek.
   Znalost myšlení těch s kterými se nesouhlasí vždy pomáhá k úspěchu.

   Smazat
  2. 13:29

   Ano, souhlasím - ale platí to jenom
   1) pokud jde v textu skutečně o znalost a
   2) pokud ta nesourodost myšlenek není totálním chaosem.

   Smazat
  3. ...dále zesiluje příliv hlupáku na tomto webu. - A hloupost tu už nabývá rozměr hysterické epidemie.
   XXXXXXXXXXXXX
   Pane Kopecký
   jednoduché řešení, jděte jinam, šťastnou cestu!

   Smazat
  4. Vandal 22. června 2018 1:20

   Dovolím se jenom optat: Vy hlupákům ustupujete?
   Nebo je snad řešením pro tuto zemi nahradit darebáky hlupáky?

   Smazat
  5. Ne, pane Kopecký.
   Vy jste se nezmohl na jediný argument.
   A bez jediného argumentu jste si dovolil označit autora, a nejen autora, za hlupáka.
   Neráčil byste nás seznámit se svými teoriemi?
   Ať můžeme porovnat, a sami posoudit, kdo je tady hlupák?
   Já totiž s autorem bezezbytku souhlasím, a souhlasím i formou, jakou to přednesl.
   Jsme ve válce, a jde nám o holý život.


   Smazat
 13. O hot-spots v Africe se zasadil prcek makaron, který si před časem jako náhodou všiml, že v Libyi terorizují místní gangy Afričany, kteří se vydali na cestu do Evropy.
  Tak dojednal cca 3 střediska, pro subsaharskou oblast, střední a severní, kde budou adepty vybírat a "prověřené" přesně, jak autor píše, beze ztrát rovnou exportovat do EU. V Ruzyni, v rámci terminálu 2 je připravena jedna brána, i s ubytovací kapacitou, apod. https://aeronet.cz/news/ z 19.ledna 2018

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.