Reklama

středa 27. června 2018

Nový Drang nach ... kam?

Jaroslav Štefec
27. 6. 2018       JaroslavŠtefecFB
Můj dojem ze slavnostního vyhlášení vojenské šaškárny, nazvané Evropská armáda "starými" zeměmi EU, doplněnými lehce zfašizovaným Estonskem? Stará dobrá západní Evropa oprášila pod hlavičkou nového EUhrmachtu starý dobrý západní Drang nach Osten, a vzpurné kolonie, navíc úspěšně odzbrojené, do tohoto plánu nějak nezapadají. Naši "pacifikaci" proto přenechají NATO, kde už si nás Američané srovnají do kočáru.


Mám takový nedobrý pocit, že se v rámci toho nového "pochodu na Východ" chystá i něco jako repríza "68", tentokrát ale v trochu větším měřítku. Stále tvrdší výhrůžky na adresu V4 a dalších odbojných "vzpurníků" od šéfů EU, Francie, Německa nebo Španělska by tomu nasvědčovaly

Mimochodem, postřehli jste, že ČRo dnes ohlásil přípravu grandiózního projektu za desítky miliónů korun, jehož vyvrcholením bude 21. srpna celodenní vysílání ze studia ČRo, upraveného přesně podle dobových fotografií, minutu po minutě kopírující tehdejší vysílání ČS rozhlasu?

 Možná se mýlím, ale jsem si prakticky jist, že další letošní kulaté výročí, 2. října 1938, kdy před osmdesáti lety nacistické Německo díky totálnímu nezájmu našich staronových "spojenců" násilně anektovalo podstatnou část tehdejší ČSR, proběhne za nulové "pozornosti" mainstreamových médií.

Napovídá tomu i hluboké informační ticho, které se v březnu "linulo" z českých médií včetně tzv. "veřejnoprávních" při příležitosti 79. výročí anexe, následné násilné okupace "zbytkového" území ČSR a zřízení Protektorátu Čechy a Morava ve dnech 14. až 16.3.1939.

Německá okupace stála podle posledních analýz předválečnou ČSR téměř 400.000 lidí (bez zahrnutí dalších téměř 100.000 lidí, kteří zemřeli kvůli válečnému nedostatku léků, hladu a dalším válečným útrapám). Nejvíce občanů ČSR zahynulo v koncentračních táborech, celkem 335.000. Z tohoto počtu bylo 277.000 našich židovských spoluobčanů a 6000 obětí "cikánského původu", jak se tehdy dobově uvádělo. Tohle by snad za nějaké to slovíčko v ČRO, ČT a veřejné vystoupení politiků stálo, ne?

V kontextu s tím jsem se upřímně styděl za šaškárnu kolem "oslav" výročí atentátu na "zastupujícího říšského protektora". Ti kluci, vojáci, kteří zemřeli v kostele Svatých Cyrila a Metoděje 18. června 1942, si podobné politicky motivované bezobsažné a prázdné "panychýdy" ve stylu Krylovy Písně neznámého vojína nezaslouží. Bojovali za svou vlast a zemřeli v beznadějném boji tak, jak se od vojáků čeká. Dnes jsou z nich hrdinové, ale oni to tak určitě necítili. Já jsem jim tam byl položit kytičku a zavzpomínat s úctou dva dny poté, kdy už klaka spolehlivě odtáhla.

10 komentářů :

 1. Jaroslav Štefec - Drang nach osten již probíhá několik let a v současné době pomalu vrcholí. Jenže tentokrát půjdou všechny národy Evropy (tzv. státy západníhom demokratického světa) proti Rusku a jeho spojencům (Srbsko, Čína, Irán,...). Výsledekm je samozřejmě nejistý, ale jeví se velice černě.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Opravdu všechny?

   Smazat
  2. Bojovat proti Rusku nepůjde vůbec nikdo ! Většina normálních lidí je soudná a nemá ochotu a

   důvod umírat za zloděje, lhář, válečné štváče, plutoktraty, oligarchy, bankstery, politické

   loutky, mediální prestituky, multi-kulti dementy, uchyláky a zmetky. Tyto samozvané elity jsou

   ve své podstatě deprivanti, psychopati a sociopati a především paraziti kteří parazitují na

   práci a životech většiny. A samozvané elity, ani jejich stoupenci, američtí rektonauti a anální

   speleologové a u nás všichni obhájci toho bordelu po sametovém podvodu, tak tito "hrdinové"

   utečou při první příležitosti. Takže nebude kdo by proti Rusku bojoval.
   A pokud by přece jen pár imbecilů chtělo za 5 minut po zahájení útoku padnout za "pravdu a

   lásku", tak prosím hoši : Nástup !
   Kdyby snad chtěli naše politické loutky přes povolávací rozkazy jít do války proti Rusku,

   většina normálních chlapů by stejně přešla na ruskou stranu a domluvila se, aby nám pomohli

   zlikvidovat domácí kolaboranty a zrádce a všechnu to parazitní svoloč a nastolit sociálně

   spravedlivý systém.

   Smazat
  3. dá se s tímto souhlasit, ale myslím, že většina normálních chlapů by nemusela přecházet na ruskou stranu, ale zlikvidovat kolaboranty,vlastizdrádce a veškerou svoloč by měla co nejdříve,třeba hned tvrdě odstranit vlastní silou.Snad v některých z nás je ještě zakotveno vlastenectví,hrdost národnosti a obava o životy našich dětí a vnoučat.A těch pár imbecilů pomýlených propagandou,ti ať jdou.Při první ráně mají naděláno v gatích.

   Smazat
  4. 21:05-Jste příliš velký optimista, divil by jste se, co za hovadiny se motá v prázdných makovicích našim profesionálním NATOvčíkům na všech funkcích a v hodnostech od vojína po generála. Jsou řádně propagandou a lehce nabytýma prachama zpracovaní a za sionistického finančníka hotovi chcípat stejně nesmyslně, jako to dělá spousta pitomců v ukropských bander-bataliónech...Mám mezi nimi spoustu známých a bydlel jsem ve městě, kde mají tu svojí "Akademii kožených hlav", takže to mám z první ruky...

   Smazat
  5. 21:05 Přesně tak napsal jste to za mě. Na PL byla anketa jestli by lidé bránily ČR tak zvítězila odpověď ZÁLEŽELO BY POD JAKÝM POLITICKÝM VEDENÍM A PROTI KOMU též jsem dal tu odpověď.

   Smazat
 2. Drang nach - co třeba: Drang nach Arschloch? S NATO a s EU to vypadá, že všechny cesty vedou s USA do (_!_)!

  OdpovědětSmazat
 3. Německo : Korea ������ 0 : 2 !!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No vidíte, kam to SRN dopracovala. Fotbalisté k ničemu, možná že se Merklová neudrží jako šéf SRN a nespočetné množství migrantů v zemi. Dokdy bude ještě SRN nejbohatší krajina v EU?

   Smazat
  2. 19:47 - pokud ho povede Merkelová, tak už asi dlouho ne. Migranti je totálně vyžerou.

   Smazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.