Reklama

neděle 10. června 2018

Oficiální zástupce Ministerstva obrany Ruské federace doporučil šéfovi Pentagonu, aby si vybavil historii a doučil se zeměpis

Alexandr Grišin
10. 6. 2018      zdroj
Igor Konašenkov připomněl "Vzteklému psovi" Mattisovi, odkud se vzala v Sýrii organizace DAEŠ a kdo nad ní až dosud drží ochrannou ruku. Schopnost "lhát s čistým svědomím" a "ve jménu ušlechtilé pravdy", která, jak se donedávna soudilo, by měla být vlastní diplomatům, byla bravurně zvládnuta současnými západními vojenskými činiteli. Nejzjevnějším případem je samozřejmě potřásání v OSN zkumavkou, v níž byl prášek na praní, generálem armády USA Colinem Powellem. Ale ani současné vojenské vedení USA, jak se ukázalo, nezůstává pozadu.


V těchto dnech vysloužilý čtyřhvězdičkový generál námořní pěchoty, "Vzteklý pes" James Mattis, který je nyní hlavou Pentagonu, řekl, že údajně Bašár Asad v součinnosti s Íránem a Ruskem "přivedl syrský lid ke katastrofě" a že pouze kurdské útvary Syrských demokratických sil (SDS) jsou "jedinou organizací, které se podařilo v houževnatém boji zvítězit nad DAEŠ" (DAEŠ je skupina v Ruské federaci zakázaná - red.). Je pochopitelné, že tato nestydatá lež, která obrací vše naruby, nemohla z naší strany zůstat bez odpovědi. Tu v zevrubné podobě poskytl oficiální zástupce Ministerstva obrany Ruska generálmajor Igor Konašenkov v jemu vlastní sarkastické podobě .

"Ministerstvo obrany Ruské federace překvapily slovní manipulace současné hlavy Pentagonu Jamese Mattise ohledně toho, co se děje v Sýrii", začal Igor Evgeňjevič "lekci" a připomněl, že "vznik a utváření teroristické organizace DAEŠ v Iráku je přímým a nezpochybnitelným důsledkem invaze amerických vojsk".

Která, připomeňme si, byla možná právě po manipulaci s onou zkumavkou Powella.

"Další expanze seskupení DAEŠ do Sýrie byla možná kvůli trestuhodné nečinnosti USA a tzv. "mezinárodní koalice", díky níž teroristé DAEŠ rychle získali kontrolu nad hlavními ropnými oblastmi na východě Sýrie a stálý tok finančních prostředků z nelegálního prodeje ropných produktů", pokračoval ruský generál a připomněl zapomnětlivé americké hlavě Pentagonu, kam tyto peníze šly a odkud teroristé získali současné zbraně americké výroby, včetně protitankových raketových komplexů. "Celou tu dobu se Washington soustředil na financování a přímé dodávky zbraní za stovky miliónů dolarů smyšlené "syrské opozici". Velká většina USA zasílaných zbraní a munice však šla do rukou teroristů syrské pobočky al-Kájdy, tedy Džebhat an Nusry a DAEŠ, jejichž cílem, shodným s politikou Washingtonu, bylo svržení legitimní vlády Sýrie.

Navíc podle Konašenkova dokonce i nyní, po porážce hlavních sil teroristů úsilím ruské skupiny VKS, Ozbrojených sil Syrské arabské republiky (SAR) pod vedením Asada a spojenců legální vlády SAR, zůstávají ohniska odporu jen tam, kde je podporují USA ve své zóně odpovědnosti .

"Co se týká současné situace v Syrské arabské republice, doporučujeme hlavě Pentagonu, aby si prostudovala mapu se situací v této zemi. Všechna zbývající ohniska odporu teroristů DAEŠ v Sýrii jsou pouze v oblastech, kontrolovaných USA", jízlivě doporučil Konašenkov Mattisovi.

A co víc, jak řekl Igor Evgeňjevič, nyní se v oblastech osvobozených od teroristů rozbíhá pokojný život. Ženisté tam provádějí odminování, podniky, tržnice, školy a mateřské školy jsou uváděny do provozu. Neustále tam je dodávána humanitární pomoc a potraviny, v nichž "není ani kus obalu, který by byl uhrazený z rozpočtu USA". Ale zcela jiná situace je v oblastech, "osvobozených" USA a "mezinárodní koalicí".

"Skutečná "katastrofa pro syrský lid" je podchycena OSN a aktivisty za lidská práva právě v oblasti et Tanf, okupované americkými vojsky, a v Rakce, nezákonně kontrolované USA. To bylo hodnověrně uvedeno v poslední zprávě Amnesty International", uzavřel generál Konašenkov. Je však málo pravděpodobné, že by tato odpověď na Američany zapůsobila, protože dávno vyznávají zásadu své výjimečnosti, pravdy ve všem a boží jasnozřivosti.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

112 komentářů :

 1. A co ine tymto teroristom z USA ostava ako podporovat DAES ?
  Nejde tu o nic ine, ako o odbytisko pre zbrane, ktore sa vyrabaju v USA.
  Ved USA ziju iba z vojen, Dolar sa drzi iba vdaka tomu, ze sa nim plati za ropu,plyn.
  Ak nejaky stat odmietne realizovat platbu v dolaroch, okamzite nabehnu teroristi z USA, a stat, krajina to ma spocitane.
  Prebehne HUMANITARNE BOMBARDOVANIE.
  Skurveny Amici.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. Moc hezky a pravdivě jsi to napsal. USA jsou úplně stejní teroristé jako DAEŠ.... Mia

   Smazat
  3. 10:53 Ubožáci jste vy co podporujete usa teroristy stejný odpad jako isis. Kolega ze Slovenska jen napsal pravdu kterou celý svět ví a žádné západní lži vás nezachrání.

   Smazat
  4. Je přece od samého počátku války jasné,

   že američtí okupanti podporovali Islámský stát a nikoliv "umírněnou opozici."

   České novinářské kurvičky
   nemohly zůstat pozadu a papouškovali lži a vymyšlené konstrukce těchto zločinců.

   Nějak rychle bylo zapomenuto, KAM směřovaly nekonečné kolony náklaďáků s cisternami,vezoucími ukradenou ropu do Turecka.
   Teprve s nástupem ruských sil se začala situace obracet k lepšímu,bez této pomoci by Sýrie dopadla stejně, jako Irák,Libye,nebo nekonečno v Afghanistánu.

   KAM vkročí americký okupant, tam je smrt civilních obyvatel, chaos a zločiny denní realitou.
   Tak jednoduché je to, pane Novák.

   Smazat
  5. Mattisov šéf = Trump to povedal otvorene a verejne Clintonovej: " ty a Obama ste autormi ISSIL! "

   Smazat
  6. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  7. Slova amíckého generála jsou určena pro velmi jednoduché americké občany, víc za tím není třeba hledat. Ti si dají burger, vyslechnou mezi reklamama co jim generál nasype a hned to zapomenou.

   Smazat
  8. 16:80 a pro koho myslíte,že jsou určeny slova generála Konaševa?Kupuje vlastní lidi a jak vidno z diskuse tak i u nás.Podle něj se s pomocí,dnes smyšlenou opozici se jednalo v Kremlu tak dlouho až těm chudákům v Syrii pomohla Amerika a najednou se rozhoupal i Kreml,ale na straně Al Asada.Prof asi?To samé "kremelšti mírotvůrci" zkouši v KLDR,když začala vyjednávat Amerika,viďte.

   Smazat
  9. Blbeček trolíček 13:14, veru, schádza sa tu samý odpad spoločnosti, napríklad ty.

   Smazat
  10. 13:14, tak roskomnadzor? Zjevně nemáte ani přehled, čím se zaobírá tato instituce. Roskomnadzor by tady v Česku neměl vůbec co na práci. Vůbec si nejsem vědom toho, že by se v českém prostoru nacházel nějaký subjekt, o nějž by měl zájem Roskomnadzor, tohle můžete klidně dělat i v Rusku. Ti řeší úplně jiné případy a ne to, že se nějakej strejc v diskuzi rozkrikuje, jak podřeže Putina. Na tohle tam jsou zvyklí.... zjevně nemáte přehled o ruském veřejném komunikačním prostoru a blbě plkáte.

   Smazat
  11. V 17.07 tu bylo 55 komentářů a všechny zbytečné. Ač ateista, jsem nucen zvolat: Pane Bože, komu jsi to dal možnost vyjadřovat se na internetu? (o duši a volebním právu nemluvě...)

   Smazat
  12. 17:09, vítej v klubu, debile, ale přišel jsi pozdě.

   Smazat
  13. 17:09 Ten nejzbytečnější si napsal ty havloidi vy Česko nenávidíte tak nechoďte k volbám.

   Smazat
  14. Je to přesné. Idiota, který odpověděl a reagoval negativně, si nevšímejte. Jeho IQ se rovná IQ houpacího koníka.

   Smazat
 2. Západ lže a lhal vždycky. Kdo nevěří, ať si přečte nějakou knihu Rajko Dolečka, který popisuje důležité události ze života Srbska.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Rusko lže a lhalo vždycky. Kdo nevěří, ať si pustí ruský "dokument" o roce 1968.

   https://zpravy.idnes.cz/ceska-televize-neodvysila-kritizovany-rusky-dokument-o-srpnu-1968-p9p-/domaci.aspx?c=A150716_152525_domaci_ane

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  3. 11:56 a kdo ti tak vypatlal hlavu?

   Smazat
  4. 14:03 je to prostě debil od přírody. Anebo Jak říkával můj děda - od přirození.

   Smazat
  5. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  6. Blbečkovia trolíčkovia 11:03 a 15:58,68. rok nám zabezpečil dvadsať ročný život v pokoji a prosperite a možno nás tento náskok zachráni pred osudom Západu.

   Smazat
  7. Mylá Janičko, jaká prosperita? Spadla jsi z višně? Od té doby nastal pomalý propad v ekonomice a technologickém rozvoji, a tento propad se zrychloval. Možná ještě ten klid, řekl bych až nuda a šeď, která ovšem měla pozitivní vliv na rodinný život.

   Určitě bylo možné namíchat nějakou tu směs pro nás, třeba jako Skandinávie, jenže hodně záleží na geopolitice a předmětném materiálu. A co by se stalo "kdyby", to lze jen těžko odhadnout, jelikož už Lev Nikolajevič blahé paměti psával, že: nelze odhadnout vývoj společenský, neboť příslušný odhad (integrace) parciálních derivací jednotlivých jevů má příliš mnoho členů, mnoho proměnných, tyto členy mezi sebou mají vazby a zdá se, že spousta dějů je úplně náhodných a nemá žádné vazby.

   Smazat
  8. Milá Janičko, jakápak prosperita? Nebyly banány, nezaměstnaní, bezdomovci, drogy, vysoká kriminalita, přeplněné věznice, rozbité dálnice přeplněné kamiony, půlka armády v zahraničí, spusta cizinců probíhajících poodporu z našich daní, různé mafie, 300 miliard kč ročně odcházejících na zahraniční konta nenažranych cizáků... a mohl bych ještě dlouho pokračovat.

   Smazat
  9. Kdybyste se zamysleli nad tím, co vám napsal Forever Slav, tak byste přestali tady urážet a zesměšňovat. Došlo by vám konečně, že má svatou pravdu. Jenže duté makové palice myslet nedokážou a vtom je ten problém. Vám, hovadům nezbývá, než zdechnout hloupí a nepoučení. Možná dobře pro vás, aspoň nezažijete to poznání, jak jste vymaštění. Ani studu vám není potřeba.
   J.C.

   Smazat
  10. J.C.
   Nechápu proč administrátor maže F.S. on má ve všem PRAVDU!!
   Že by i NR měla censora z lichvářského rodu?

   Smazat
 3. USA pokračuje v politice Hitlera a fašistického Německa, tedy sjednotit Evropu pod značkou NATO, aby vyráběla a zbrojila jednotně, proti Rusku a pak v rámci plánu Barbarossa II., NATO pod vedením USA, zaútočí na Rusko. Záminka? Ta se vždy najde a když ne, vždy se dá vyrobit. fingovaná otrava Skripala, zinscenované chemické útoky v Sýrii, sestřelení vlastního dopravního letadla, to jsou příklady, jak je možné vyrobit záminku, pro útok na Rusko. Ty státy, které lezou do zadní části USA a kooperují s USA, si neuvědomují, že USA je následně zničí, jako USA zničilo své vazaly, jako Egypt, Irák. Masakry pořádané ve válkách vedenými USA po druhé světové válce mají už víc obětí než sama druhá světová válka. Zvěrstva, které páchá ve všech okupovaných státech USA jsou stejné, jako byly zvěrstva páchané samotným Hitlerem. USA zabílo milión lidí v Iráku pod falešnou záminkou přítomností zbraní hromadného ničení v Iráku a vydávání tohoto zvěrstva za humanitární pomoc, je politika USA. Bombardování Jugoslávie pod falešnou záminkou utlačování Albánské menšiny, která v současné době ovládá Kosovo, zločinecký stát, který se zabývá únosy lidí a kšeftováním s lidskými orgány je nebetyčná ostuda Evropských států a USA. USA je taky jediný stát, který pod falešnou záminkou boje proti Hitlerovi, bombardoval v květnu 1945 Československo a pozabíjel tisíce nevinných civilistů, občanů Československa. Samozřejmě jsme USA za humanitární bombardování vděčni.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ano, mnozí přisluhovači USA a Sorose jsou jim za všechno vděčni... Ještě se snaží rozvrátit světový mír... USA potřebují válku, tu potřebuje zejména kapitalismus... Dříve jim vadil v Rusku socialismus, ale kdnes když je to také kapitalistický stát, tak ne ně vymýšlejí nové pravdy... Hlavně by se hodily jejich suroviny... Proto NATO má Rusko celé dokola obležené a budou vykládat jak Rusko okupuje celý svět... Je to boj virtuální o tom kdo více a lépe lže, podle toho má na své straně více věřitelů.... Svědomí v dnešní době nemá svědomí čisté nikdo a když vidíme duševní úroveň našich politiků, zejména "demokratický" stran jako je TOP09, ODS, STAN, Lidovců atd. tak je situace opravdu strašná. Nedivil bych se, kdyby Herman tvrdil že se Hus upálil sám a všechny demokratické ovce by přikyvovaly... Mia

   Smazat
 4. ale ono to také jednoduché je,

  OdpovědětSmazat
 5. Jojo, lhat s cistym svedomim ve jmenu "sve alternativni pravdy", to Rusum vzdy slo. Nejakejch par set (MH17), desitek tisic (Groznyj), nebo i milionu civilnich obeti (ukrajiske hladomory), nehraje roli. Celoveku mnogo.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pro 11:01
   To kde je pravda se asi nedozvíme, ale jak víš přesně jak to bylo, to se "Západu" podařilo vnutit různým joudům... Celou existencí co existuje to tak západ dělal, všichni to tak dělají... "Západ" rozpoutal dvě světové války... To nestačí? Kennedyho také zastřelil "osamělý" střelec pěti výstřely ze třech míst... Je to výsměch. A nějaký jouda z česka ví jak přesně bylo... Stačí viz zbraně hromadného ničení v Iráqu, Libyi...

   Smazat
  2. Zmier sa s tym, ze na Kryme, v Sevastopoli, nikdy ziadne vojenske lietadlove lode teroristickej organizacie Nato ,,PARKOVAT,, nebudu.

   Smazat
  3. Je k tomu dostatek podkladu, primo z Ruskych, nebo proruskych zdroju. Celou dobu co existuje Ruske imperium to tak dela taky. Jak zemreli Lenin, Molotov, Trockij, Stalin, nebo cela carska rodina?
   My, jako Zapad, mame vyhodu i nevyhodu demokraticke tradice, takze tady, na Zapade se toho tolik neutaji, jako na Vychode.

   Smazat
  4. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  5. 11:01 Vyhýbejte se přímému slunci i když ve vašem případě už je to jedno.

   Smazat
  6. Hladomor byl v té době i v Polsku a Rumunsku , stačí si přečíst noviny z té doby ,prostě se neurodilo !!

   Smazat
  7. 12:24

   Jo, to se umírá, když sebere lidem nejen veškeré obilí, ale i veškeré jídlo. A pak postavíte kolem polí s obilím hlídky NKVD, kteří pálí po všech, kteří ze zoufalství z nesnesitelného hladu jdou si vzít aspoň pár klásků obilí.

   Smazat
  8. Blbeček trolíček 11:01, nehanebne klamať bez svedomia v mene svojich záujmov, to Západu vždy išlo a ešte aj ide. Len vám už nikto neverí, dementi.

   Smazat
  9. 11:01 Kontrolní otázka: pokud byl v Rusku a na Ukrajině hladomor, proč nepomohl západ se svými "západními hodnotami" ? Západ nejenže nepomohl, ale naopak vyžadoval všechny platby v obilí. To naprosto jednoznačně charakterizuje podstatu této věci a není potřeba o tom déle diskutovat. Tečka.

   Smazat
 6. Těm Mongolum se nedá vieřit ani pozdrav Amerika je mírotvúrce a jak si vislětlit približováni Ruska k hranicím NATO a okupace Ukrajiny a Sýriji.Brouk Pitel

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Brouku, tedy nad touto jasnozřivostí zírám. Jste schopen číst z mapy a ze zpráv z medií? Že by mně ušlo, že Rusko posunulo hranice? Že okupuje Ukrajinu i Sýrii? Amíci mají ve světě víc jak 160 základen. Rusové 4. Kde je ve světě průser, tak tam amíci- mírotvůrci vyváží svoji demográáááácii, zbraně, střelivo a hlavně dolary. Protože když tam všechno rozflákají, tak nezištně nabídnou dolarové půjčky, které se budou splácet desetiletí a hlavně, pokud tam bude jejich politika! Omluvou k vašemu tvrzení beru jen fakt, že je to psané v totálním rauši. Jinak jste pacient pro Chocholouška!

   Smazat
  2. 12:23 - trochu jsi to popletl : soudruzi z SS maj na 800 základen ve 160 zemích
   Vaska

   Smazat
 7. Pane Pitlík,Rusko se vždycky správalo vúči Europe agresívne od Mapoleonskich válek a v Kviětnu 1945 napadlo ČSR .Bořivoj Holínek.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A teď pepku nějakou vo tom velkým dramatikovi, kterak zvítězil nad lží a nenávistí. A pak vyskoč !

   Smazat
 8. Pro 11:03
  To že se nám ten dokument nelíbí neznamená že z "právního" pohledu není třeba pravdivý.... Když tady byla vojska VS na pozvání naší vlády tak tu byla zřejmě oprávněně z pohledu práva... To že se to lidem nelíbilo a cítí to jako neoprávněné. USA jsou v Iraqu a sami se nazvali že jsou okupanti a obyčejní lidé jim tam také nedokážou přijít na jméno... USA nikdo moc nemiluje, snad jenom u nás nějací joudové... Už je nesnášej v Jižní Korei, Japonsku a i v jiných státech, hlavně tam, kde se chovají jako nadlidi a neplatí pro ně žádný zákon... Mia

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 11,36
   Ak prisli vojska VZ v 68 na pozvanie nasej vlady, a isli za to sudit Bilaka a inych,
   co budu robit v buducnosti, ak terajsi rezim padne ?
   Ved taky Kiska otvorene pozyva armadu USA a Nato do Popradu, kde by si mohli urobit svoju zakladnu.
   Ved je to ten isty scenar ako v roku 68.
   Budu potom tito pani, ako Kiska brany na zodpovednost ?
   Budu obvineny z vlastizrady ?

   Smazat
  2. Jeste popri holokaust a prohlas ho za zakonny ( z hlediska tehdejsich norimberskych zakonu). Vlastizradce ubohej!

   Smazat
  3. 11:54
   Čo to trepeš, ty chujko?
   Asi jsi zaspal někdy před 30 lety. Mám pro tebe novinu. Kiska je vůlí lidu demokraticky zvolený prezident. Navíc, Kiska o ničem nerozhoduje, o všem rozhoduje taktéž demokraticky zvolený parlament.
   Ako by mal terajší režim padnůt, ty blb?

   Smazat
  4. 11,26
   Ano, demokraticky zvoleny danovy podvodnik.
   Aj byvaly rezim si myslel, ze nemoze padnut.
   A vidis, padol. Takze kludne moze padnut aj terajsi, kapitalisticky.
   Inac, pre tvoju informaciu, chujko, blb, bol ten, kto ta urobil.
   Pravdepodobne ta musel urobit vo vode.
   Vysledok je ten, ze semeno odplavalo,a chuj,teda ty, tam ostal.
   A teraz pises komentare.

   Smazat
  5. 12:41
   A ako by mal terajší režim padnůt, ty chujko? Můžeš mi popsat svoji aspoň trochu reálnou představu o tomto procesu?

   Soudruhu, buď realista, přestaň si vymýšlet a namlouvat chujoviny a snaž se ten svůj zbytečný a zoufalý život už nějak doklepat do konce v tom našem, tebou nenáviděném, demokratickém režimu.

   Smazat
  6. Ale to víš Pepku A13:00, terajší "zlý, nehumánny" demokratický režim ňemúže padnůt:-). Náš Eurosojúz je nerušímyj, navéky velíkyj Brusel a Washington to nedovoli:-). Oni už strážcovia jedinej jedinečnej pravdy chytia toho ideologického diverzanta riadeného Putinom z Moskvy A12:41 a poriadne ho potrestajú za šírenie dezinformácí. Čo si to len dovoluje takto popierať a zlahčovať holokaust spáchný v r.1968?. A prezentovať ho ako humanitnú vojenskú operáciu vojsk Waršavskej zmluvy, neskôr nahradenými stabilizačnými jednotkami Červenej armády? Také niečo, to si môžu dovoliť len vojská NATO trebárs v Juhoslávii!!! A nie taký podludia žijúci na východe Európy:-). Môj profil Ukrofil.

   Smazat
  7. 11.54 , Kiska je vojnovy stvac a zapredanec juesej ! Neboj sa aj na neho dojde !! Aj komanci si mysleli , ze su tu navzdy ! A ejhle , padli jako hnila hrusen ! Slovania nikdy nepojdu s juesej , opat to budu ceskoslovenske legie ! Historia sa opakuje !

   Smazat
  8. Zajímalo by mě, kolik je zde rusofobních pomatenců a kolik z nich jsou placení trollové. Ty jejich názory jsou natolik fanaticky protiruské a bez špetky snahy o objektivitu, že žádný člověk s IQ vyšším než 80 nemůže takové nesmysly šířit, pokud není podplacený nebo mentálně diferentní.

   Smazat
 9. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Souhlas. Amerika, úžasná země, má tuhle vznešenou ideu jako svůj hlavní ideál. Vnášet mír, svobodu, prosperitu a demokracii po všech koutech planety do života lidských bytostí. Do Srbska investovali 400 kilotun svobody a demokracie a ti hajzlove jim dosud nezaplatili ani cent. Jak k tomu přijdeš na stará kolena?

   Smazat
 10. Generál Konašenkov popisuje realitu jasně a srozumitelně.
  Kéž by naši vojenští, ale i političtí představitelé
  měli odvahu a čest vyjadřovat se veřejně k těmto závažným věcem podobným způsobem.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jeste ze nejsou tak ujeti, ze by placali podobny ideologicky nesmysly. Tedy prezident uz malem...

   Smazat
  2. 13:10 kravina, žádné nesmysly, jsme členy NATO. Co by sis představoval že řekne general NATO? Rusko je pro NATO největší nepřítel.

   Smazat
 11. Ruský generál tady například mluví o amerických zbraních v rukou tzv. Islámského státu. Ale už neřeší Kalašnikovy, které byly základem zbraní teroristů. A ne jen samopaly, ale na internetu ukazovali také sestřelení nějakého iráckého letadla ruskou pěchotní řízenou střelou.
  Zajímavá je věta : "Další expanze seskupení DAEŠ do Sýrie byla možná kvůli trestuhodné nečinnosti USA a tzv. mezinárodní koalice ". Když USA někde zasáhnou, tak vždy Rusáci nadávali. Najednou je problém, že zasáhli pozdě ?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 13:16

   Zapomněl jste dodat, že ty kalašnikovy a podobné zbraně, vámi vyjmenované, dorazily do Islámského státu po balkánské trase. A tuto trasu toku zbraní, jak bylo zjištěno, financovaly USA a Saúdská Arábie. Jaká to náhodička, že?!
   https://www.irozhlas.cz/zpravy-svet/zbrane-islamsky-stat-isis-vychodni-evropa_1712161006_haf

   A stejnou “náhodou” je i skutečnost, že největší americký spojenec USA a Izraele Saúdská Arábie podporuje ISIS, ale USA je to “nějak jedno”.
   https://www.euportal.cz/Articles/16171-unikly-e-mail-hillary-clinton-potvrzuje-spojenci-usa-podporuji-islamsky-stat-a-staty-ktere-financuji-kampan-clintonove-dostavaji-zbrane-od-usa.aspx

   No aby ne, když USA (na pokyn svých sionistických pánů) stvořily ISIS.

   Je i též “náhoda”, že ISIS nikdy nezaútočil a neútočí na Izrael a židy, ač je Izrael od ISIS coby kamenem dohodil. Na svého pána se přece neútočí.

   Též je “náhoda”, že ISIS nechávaly USA záměrně posílit, aby zlikvidovaly Asada:

   „Sledovali jsme, jak Daeš získává na síle, a doufali jsme, že je Asad ohrožen.” - John Kerry
   https://a2larm.cz/2017/01/bily-dum-chtel-aby-islamsky-stat-v-syrii-silil/

   http://www.ragauian.cz/cia-vyzbrojila-teroristy-isis-mame-ultimatni-dukazy-medialni-totalita-mainstreamovych-fake-news-programuje-ovcany-na-zapade-a-v-temnote-obcas-probleskne-i-pravda-provalily-se-dalsi-lzi-made-in-us/

   Smazat
  2. Nekecej Pepku A13:16. Jseš slabej demagog. Mušíš se ještě hodně učit vod svejch soudruhů. Víš moc dobře že tam přišli nikým nezváni, sidli si tam mezi svejma jako žába na prameni. Nedovolí ani Syrským jednotkám dočistit tu oblast, ani samy nevykazujou žádnou činnost v boji s teroristama. Ovšem pokud nemáš na mysli jejich pečlivou ochranu a vyzbrojování.

   Smazat
  3. Antikomouš: Souhlas. Na zbraních pro tzv.FSA vydělalo taky Česko, viděl jsem tam pár pěkných kousků i s instruktáží a municí. A co? Je to byznys. FSA byli oficiální hrdlořezové, kteří jako meloucha dělali pro ISIL. A tak to je správně, protože my přece chceme porazit Rusáky a Asada. S ISIL je mnohem efektivnější, protože může dělat věci, které FSA nemůže. Tím vnášejí strach a rozvrat a o to nám přece jde. Tohle pohrobci bolševiků nechápou.

   Představ si takové bílé přilby. Ti například jsou nafilmovaní pouze při "záchranných" akcích. Asi těžko by někdo skousnul, kdyby se filmovali při podřezávání malého Palestince, to můžou dělat jen v těch jako meloucha. Jsou to velice potřební lidé, jejichž velitelů si Amerika váží a já je obdivuji. Proto jsou třeba u Damašku, kde má Sýrie svoje efektivní záchranné sbory, a ne třeba v Rakká, kde lidi umírají bez pomoci po stovkách. U Damašku jsou řezači hlav potřební, protože tam je Asad a většina nechráněného civilního obyvatelstva. Jenže tohle můžeme debilum rusofolnim říkat nahoru dolů a oni to prostě nechápou.

   Smazat
 12. Mimochodem AK 47 se vyrábí i v USA firmou RWC V Pensylvánii.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Víme, Rusáci neumějí ani vyrobit tak jednoduchou zbraň. Nikdo by to od nich nekupoval

   Smazat
  2. 16:03 Argument vskutku na “úrovni”.

   Smazat
  3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  4. Kalach se vyrabí ve vice jak 20ti státech. A vyrábi se protože je to nejlepší útočná flinta na světě!

   Smazat
 13. 16;03
  Ovšem uASSackej NEFUNKČNÍ ŠROT SE V RÁMCI NATO KUPOVAT MUSÍ!!!!!
  Prestaň si dělat z huby sráč ty HAVLOPOSRANINO!!!!!

  OdpovědětSmazat
 14. Panove, ja jsem NENAPSAL prispevek 12:07 !
  Identitu krade Brouk Pytlik , ktery je utopisticky Socialista a volil Berniho Sanderse !
  V Americe na webech je znam pod prezdivkou - Feeble , mined SCHMUCK (t.zn. sulin) w/advanced imbecility.
  Take mu na jeho ulici rikaji Dingleberry ! (Kastanek u zadnice.)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zde v Austrálii nazyváme Trumpa: Dingleberry willnot.
   (Kaštan u prdele co se drží a nejde utnout.)
   Neco jako Donaldova přehazovačka!

   Smazat
 15. Trumpova Amerika a Rusko jsou prirozeni spojenci proti Islamu a prave ted se president Trump dozaduje, aby Rusko bylo clenem G7 , coz Evropa nechce.

  OdpovědětSmazat
 16. 16:28
  VOŠOUST podporuje tu arabášskou svoloč finančně,vojenský a ještě LŽE,ŽE TO NENÍ PRAVDA!!!!!
  Jsou to kurvy určeny k LIKVIDACI!!!!!

  OdpovědětSmazat
 17. anonymní 16.03 Ty jsi opravdu ultra velký debil.A co tak,že od Rusů kupují státy T-90/jestli víš vole,co to je???A že amíci jsou připosraní z ruských stíhaček,co???Běž se prospat a už nechlastej!!!!

  OdpovědětSmazat
 18. Nejblbější seskupení lidí, co by "národ", jsou amíci.
  Čest výjimkám.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Na území zabraném původním obyvatelům se usídlila směsice národů z celého světa. To jsou stávající USA. Otázkou je, co má vzniknout na území Evropy, pokud se jej podaří odcizit původním obyvatelům.
   ABC

   Smazat
 19. Když si tady pročítám některé příspěvky, nabývám dojmu, že už v oběhu tabletky štěstí. Ty by měli snížit IQ na 70, aby byl dotyčný schopen přijmout potravu, zavázat si boty a tím se stát trvale šťastným ....
  ABC

  OdpovědětSmazat
 20. Američané už jsou tak navyklí lhát, že sami nedokážou rozeznat realitu od svých výmyslů. Bylo by to k smíchu, kdyby se to tak pandemicky nešířilo.

  OdpovědětSmazat
 21. Ty co podporujou amiky to delaj pro to je jim vlastni parazitovat na lidech kteri tvori materialni hodnoty pro vseobecny prospech a bavi je to.Kdyz uz tedy zijeme v tom materialismu ktery je prave stvoren temi bezduchymi zviraty co maji za cil zivota konzumovat cili kanibalismus. Maji za cil nevedomi a zakaz poznani. Lhani o tom ze my jsme jako oni ale v podstate nas vidi jen jako potravu. Obavaji se ze kdyz krveproliti prestane tak priroda tedy kejich buh satan Jahve zahyne.proto se mu obetuji a nas s nimi dokud z lidi nebudou zdeformovane zrudy po ucinku mediciny,monsanto jidla a hlavne kanibalistickych satanskych ideologii. Vse zmenit,rozclenit,rozplynout a hlavne nedat lidem moznost klidu miru lasky harmonie svobody svedomi jednoty se vsim a se sebou. Nabozenstvi islam zifokrestanstvi i zidovstvi je jen maskou z lzive identity kterou nam nasadily po te co nase hodnoty zdegradovaly-nekonecne svetlo poznani a jeho cast kterou jsme my - casti teto nesmrtelne matrice cili duch. Televize ,wifi,smog,hluk,gmo,zatajovani informaci,virusy ,vakciny ,niceni lesu ,poli,trans pedo lgbt ..vse systematicky vytvorene kanibaly...

  OdpovědětSmazat
 22. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 23. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 24. Priletely vrata prudce prerazily vobe ruce
  ja vsak zvolal vice
  pice republice ,necht zahyne Salcmanstein
  proto jsem tu po ranu nezli sednu ke koranu
  mame dneska po sabesu
  jak se stalo od Necasu
  proste at Trump zije ,a cera taky
  necht vypusti bazimu
  co tu mame od od nnepameti .Ted jd zas even mezi hosi
  nad ranem .
  A nereknu kdo jsem neb Mugabe ciha stale, ve sluzbe je furt okurkovy dort

  OdpovědětSmazat
 25. 6:01 NENAPSAL JSEM tento prispevek
  nick H.

  OdpovědětSmazat
 26. Ted pisi ja H.
  Presne tak nepratelsky jak se chovaji globaliste k Rusku, tak se vy chovate k Americe !
  VASE CENZURA JE HNUSNA !
  O co usilujete ? O valku Ruska s Amerikou ?
  Zkoncite na Olsanech !

  OdpovědětSmazat
 27. 6:27
  Jdi už do PRDELE TY HOVNE KOLABORANTSKEJ Z TRUMPETOPŘEDKOŽKY!!!!!

  OdpovědětSmazat
 28. 9:03 - MUGABE ty nedomrdku, ja sem chodim pro radost z tvoji pritomnosti !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 13:40
   A JÁ NA TEBE Z VYSOKA SERU!!!!!☺☺☺☺

   Smazat
 29. At je to kterakoliv zeme, ktera ma tak fanatickou cenzuru, tak stoji totalne za hovno ! At je to Rusko, nebo treba Canada.

  OdpovědětSmazat
 30. 13:48 - NELZI ZDE TY BUZERANTE !
  Ty jsi se do me zamiloval - ty PERVRTE ! Nikdo zde od tebe nema tolik pozornosti jako jsem ja !

  OdpovědětSmazat
 31. MUGABE ty hnuse ! Nemas zadnou budoucnost ! Trump je velmi obliben a podradny odpad jako jsi ty, se uz NIKDY nevrati na pozice vlivu !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 13:59
   Hlavně Macron ho má ve VELKÝ OBLIBĚ,KDYŽ SE DRŽÍ ZA RUČIČKU....!!!!!!

   Smazat
 32. MUGABE TY POLITICKY SVINAKU ! Ty jsi smazal prispevek, ve kterem jsem napsal, jak se president Trump snazi o prijeti Ruska do G-7 !
  (Jednou ti to Cesi VYUCTUJI ! To se zase zasmeji !)

  OdpovědětSmazat
 33. Z VYSOKA NA TEBE SERU.....ROZUMÍŠ NEBO POTŘEBUJEŠ ROZKOPAT DRŽKU,HOVNE RETARDOVANEJ???!!!!!!

  OdpovědětSmazat
 34. nicku Mugabe ! Ty jsi velmi LACINY picus ! Tvoje pracovni prostredi je lacinejsi a horsi nez meli cernosi v Rhodesii v 70-tych letech.
  - Pravdepodobne jsi dostal zvyseni almuzny o 2 kostky cukru na cigorku.
  Ale na zaklade tvojich vloh je to v poradku a tvoje feudalni aristokracie to vi !

  OdpovědětSmazat
 35. 14:05 - MUGABE ty lidozroute, zvanis pouze fantazie a pro tebe neuskucitelne predstavy !
  To jsi zase vychlastal chlazeni u auta,
  nekde na parkingu ?

  OdpovědětSmazat
 36. 14:19
  Chlastáš moč a žereš menšiny ty polozdechlej retardovanej mamrde!!!!!!☺☺☺☺

  OdpovědětSmazat
 37. oprava - NEUSKUticelne - Mugabe, to, ze moje cestina upada je tvoje vina ty poloopice z Limpopa !
  Roznasis hloupost a zabednenost, jako nakazu tropicke nemoci !

  OdpovědětSmazat
 38. 14:25 - Mugabe ty degenerate - tak ty si pletes MENSINY A MRSINY ? Zde vidis ty IDIOTE, ze moje cestina je lepsi nez tvoje a to uz 50 let ziji mimo Evropu !
  Muj vykal ma vice I.Q. nez tvuj mozek !
  Tvuj sef te drzi na zaklade nepotismu !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 14:37
   Vzniknul jsi tak,že kámen prcal cihlu,takže o IQ NEMŮŽE BÝT ŘEČ....TY MÁŠ TOTIŽ ÍÁ A JEŠTĚ ZÁPORNÝ!!!!!!☺☺☺☺

   Smazat
 39. 14:29
  Svojí TĚŽKOU VROZENOU MENTÁLNÍ RETARDACÍ A PROGRESIVNÍ PARALÝZU V POSLEDNÍM STADIU REKLAMUJ O DEMENTNÍCH RODIČŮ....JÁ ZA TO NEMŮŽU!!!!!!☺☺☺☺

  OdpovědětSmazat
 40. Kterej CURAK mezi cenzory, zde vcera smazal 100 prispevku pod dvema autory ? Hmmm ?
  Mugabe ty opicaku - ty karikaturo bolsevickeho hitlercika priznej se k sabotazi na ceskem intelekte a priprav se na potrestani ceskymi patrioty.
  (To bude veselohra, az te budou soudit za umlcovani ceskeho naroda ty lotre !)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pro tvoje dobro, by z toho blázince za louží, ani neměli dovolovat sedat ke klávesnici.

   Smazat
 41. 14:40 MUGABE ty veprovej pohlavni ude !
  ANDELUM vdecim za muj vznik s krasnou povahou, podtrzenou zjevem !

  Tobe po tvem vylihnuti se sudicky pozvaraceli a vysraly do kolebky a dodnes se skodolibe chechtaji, co za hnupa z tebe vyrostlo.
  (Ale stejne je s tebou uz zacatek konce, tak je to jedno.)
  Koncim s osvetovou a hodnotnou praci ! Povinnosti volaji, ale zitra ti omlatim ZNOVU klavesnici o tvoji pitomou makuvku !
  GOD BLESS AMERICA a slava presidentu Trumpovi !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 15:01
   Tobě sudičky při výskytu nadělii TĚŽKOU VROZENOU MENTÁLNÍ RETARDACI A PROGRESIVNÍ PARALÝZU V POSLEDNÍM STADIU.....NENÍ DIVU,KDYŽ JSI VZNIKNUL Z ODPADU!!!!!☺☺☺

   Smazat
  2. Pohybuji se po celém světě kvůli obchodu a setkavám se se spoustou vlivných lidí ale ještě jsem nepotkal nikoho kdo by hodnotil Trumpa kladně, právě naopak.
   Trump je zoufalý moron který se ziví McDonaldem a diet kolou, která jak známo, vyhnívá mozek (aspartame). Celá jeho rodina ho nenávidí.

   Smazat
  3. 9:46 Génius

   Když jste tak vlivný a zcestovalý, kolem na kolotoči, kde se potkáváte s celou Trumpovou rodinou, řekl jste těm všem vivným, že jejich klep. Pověsíte na Novou republiku mezi nás burany?

   •••••••••••••••

   Tobě sudičky při výskytu nadělii TĚŽKOU VROZENOU MENTÁLNÍ RETARDACI A PROGRESIVNÍ PARALÝZU V POSLEDNÍM STADIU.....NENÍ DIVU,KDYŽ JSI VZNIKNUL Z ODPADU!!!!!☺☺☺

   •••••••••••••••

   Genitálové

   Smazat
 42. 14:48
  Tebe Češi polejou benzínem a zapálí za ty tvoje sračkotapety o velebení uASS okupantský politiky!!!!!☺☺☺☺
  Budeš jako J.Bruno,ovšem bez MOZKU!!!!!

  OdpovědětSmazat
 43. RAMAJA Glenys Lynne - na odchodnou na youtube o opicakovi z Limpopa pro svinaka nicka Mugabeho.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 15:13
   SYFILITICKEJ DEMENTNÍ GERONTE,PIŠ ČESKY !!!!!

   Smazat
 44. Fašistické svině v akci:
  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Vy-fasisticke-svine-zlobi-se-Ovcacek-Nekdo-totiz-uz-uplne-znicil-pomnik-Rude-armady-ktery-on-umyval-539596

  OdpovědětSmazat
 45. 15:25
  To zase byli hrdinný přívrženci havlolejnolahvárenský žumpy a pochvalu jim udělí Poserplína(až se vzbudí),Kraďousek(až vystřízlivý) a Němcová s Lansmrádlovou (až dorazí od pornoJandy)!!!!!!

  OdpovědětSmazat
 46. Jak sem vleze ten mentalni postiženej exot z Florida Edenu, tak je celá diskuze k h**nu!
  Trump je jeho modla, má doma z papundeklu v životní velikosti podobu Trumpa a denně se 5x modli.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.