Reklama

čtvrtek 28. června 2018

Otevřený dopis herečce Hrzánové

Jiří Baťa
28. 6. 2018
Paní Hrzánová,
dovoluji si tímto reagovat na Vaše „lidsky+demokratické“ rozhořčení, které jste vyjádřila v rozhovoru pro server Fórum 24 a které zveřejnily Parlamentní listy.cz, zde.
Upřímně, nejsem ani trochu překvapen, dokonce s Vámi mohu částečně souhlasit pokud jde o Vaši reakci na současné společenské a politické dění, které opravdu není to nejlepší. Co mě však opravdu překvapuje, je Vaše naprostá demagogičnost a neobjektivnost. Jakkoli chápu Vaše osobní ideologické zaměření, obhajobu polistopadového vývoje společnosti a jako aktivní příslušnici pražské kavárny, nechápu Vaše obavy, jak se v tomto smyslu pro Fórum24 vyjadřujete. Říkáte, že se Vám nelíbí současné poměry, bojíte se návratu normalizace, Babiš se Zemanem Vás rozčilují.


Paní Hrzánová, jak jsem zmínil, souhlasím s Vašimi některými názory na stav společnosti, ovšem uvědomte si, že za tento stav jsou zodpovědní ti politici, které jsme si my, občané, po revoluci 89 dobrovolně zvolili. A rád bych Vám také připomněl, že, to nebyli současní komunisté, kteří přivedli společnost do tohoto stavu, ale se značnou převahou pravicoví politici ODS, TOP 09, STAN, KDU-ČSL a svým dílem v rámci koaliční spolupráce i ČSSD. Zaráží mě, že Vás nerozčilují ti lidé, co jsou momentálně nahoře, ale společnost, která si to nechá líbit a nechá se manipulovat. Jenže manipulovat a manipulovat není vždy jedno a totéž. Dáváte vinu společnosti, tedy občanům, že se nechávají manipulovat, přičemž máte jistě na mysli manipulaci zemanovskou, proruskou, pročínskou a antiunijní politikou, zatímco Vy a vaši kolegové z pražské kavárny, havloidi a pravdoláskaří všeho druhu máte naprosto opačné, ale hlavně to správné, nezmanipulované smýšlení.

Měla byste si také v hlavě urovnat myšlenky, než je vyslovíte, paní Hrzánová. Říkáte, že Vás rozpaluje doběla návrat komunistů k moci. Pochybuji, že jste vůbec schopna konkrétně a věcně vyjádřit či vysvětlit, v čem skutečně spatřujete „návrat komunistů k moci“. Vám už jen z principu prostě vadí, že se komunisté, legitimně a demokraticky zvolení poslanci Sněmovny Parlamentu ČR, mají právo k věcem veřejným a podotýkám pozitivně, vyslovovat. Apropó, pokud by se stejnými, pro občany výhodnými, potřebnými a spravedlivými požadavky přišli jiné politické subjekty a jejich politici, možná by se komunisté „ k moci“ znovu nedostávali! Nevím, zda jste zaregistrovala na jedné straně naduté a namyšlené, na druhé straně naprosto zbabělé a pokrytecké jednání představitelů např. ODS, kterým bylo panem Babišem několikrát nabízena účast ve vládě, ale tento furiantský postoj pana Fialy napovídá, proč komunisté podporují vládu pana Babiše. Stačí?

Říkáte, že vidíme jen špičku ledovce, (správně by mělo být, že Vy vidíte...) např. tzv. „Mlátičku“ a další jednotlivé lidi, ale že mnozí další jsou ve „všech“ dozorčích radách a rozhodujících komisích, spousta lidí ani neví! Tak proč paní Hrzánová také neřeknete, v čem jsou komunisté v dozorčích radách špatní či horší, nebo jak ovlivňují jednání dozorčích rad, čemu a jak škodí? Ráda byste těm současným komunistům něco vyčetla, ale nemáte nic, co můžete jako důkaz jejich „draní se k moci“ použít. Tak si aspoň pustíte ústa (správně má být „hubu“) na špacír, s chutí si do nich kopnete jako do něčeho, co společnosti a nám občanům škodí. Zcela zbytečně se rozčilujete, paní Hrzánová když zoufale voláte, jestli to opravdu nikomu nevadí, že spolupracovník StB rozhoduje o našich životech a o tom, co můžeme? Jste si naprosto jista, paní Hrzánová, že mezi politiky, kteří se od r. 89 angažovali v politice a ve vedení státu, nebyli také spolupracovníci StB? Jistěže byli, ale tenkrát nebyl důvod někoho napadat, osočovat, protože to byli lidé, kteří se Vám a Vašim přátelům hodili a vyhovovali vám. Stejně tak často útočíte na některé, pro vás nežádoucí lidi s tím, že jim vytýkáte členství v KSČ, ale že např. generál P. Pavel, generál J. Šedivý, Šiklová, Štětina, Füle a dokonce sám Václav Havel byli v KSČ, Vám už zřejmě nevadí. Jóóó, to všecko vóóódnes čas!

Pokud se ptáte paní Hrzánová, zda nám, předpokládám, že máte na mysli nás občany nevadí, že na Hradě máme Miloše Zemana, mohu otevřeně prohlásit, že nevadí. A také není každému jasné, jak byste si asi přála, že je to nehoráznost, mít na hradě Miloše Zemana. Nicméně, co by byla skutečně nehoráznost, by bylo, kdyby tam exceloval Váš černý kůň, na kterého jste zcela jistě sázela či sázeli, pan Drahoš. To, že u Vás a celé řady Vašich kolegů z pražské kavárny není Miloš Zeman oblíbený, je celkem normální. Jiná věc ale je, že vzhledem k vašemu předpokládanému IQ ( myšleno vašemu=kolektivu pražské kavárny), osobnost prezidenta znevažujete, dehonestujete, cynicky a vulgárně se vysmíváte jeho zdravotně-fyzickým, ale i lidským problémům jenom proto, že nenaplňuje vaše představy, že jako prezident neplní v hlubokém předklonu západním politikům jejich (potažmo vaše) přání a požadavky, že se snaží poctivě, rovnoprávně, vyváženě a objektivně uplatňovat v přátelském duchu politiku vzájemné, prospěšné spolupráce v rámci možností se všemi zeměmi, ale hlavně, že jako prezident věnuje pozornost vámi tolik opovrhované Číně a především zlému, nebezpečnému, imperiálnímu a stejně tak nenáviděnému Rusku a Putinovi. Zato pochlebujete a tleskáte USA a NATO, které mj. expanzivně obsazují západní hranice Ruska, válčí v Sýrii a dalších zemích.

Paní Hrzánová, máte značně zkreslenou představu o úrovni dnešní mládeže. Jste z ní nadšená, ale současně litujete, že jak říkáte, cituji: „zřejmě přijdu do styku jen s tou částí krásných, osvícených, vzdělaných, kteří si vše uvědomují naprosto jasně a zároveň i v evropském kontextu, jsem ráda, že mnozí tito mladí studují v zahraničí a k volbám se sjíždí v Paříži nebo v Bruselu, aby mohli ovlivnit dění v Čechách!“ Pěkná, skoro vlastenecká slova, ale falešná až běda! Ptám se Vás, paní Hrzánová, co ten (většinový) zbytek mládeže, kteří už podle vás nejsou „krásní, osvícení, vzdělaní, kteří si vše neuvědomují tak jasně v evropském kontextu a kteří, bohužel, nestudují v zahraničí?“ Ti jsou podle Vás co? Ale máte pravdu v tom, že těch, co Vám budou ochotni naslouchat a chápat Vás, bude opravdu, ale opravdu jen menšina, čehož jistě litujete, že?

Paní Hrzánová, mluví z Vás zhrzená (jak přiléhavé Vašemu jménu), zapšklá, neopodstatněná a falešná zášť, marně živená idejemi „sametky“ a odkazem Vašeho milovaného alkoholika Václava Havla. Pochybujete, jestli jsou ještě Vaše slova vůbec schopná někoho přesvědčit a zda nemluvíte už jen k těm, kteří Vás rádi poslouchají. Vaše pochybnosti paní Hrzánová, zda Vaše slova mohou někoho přesvědčit a zda již nemluvíte jen k těm, kteří Vás, zda zrovna rádi nevím poslouchají, jsou zcela na místě! Vaše slova skutečně jen stěží mohou někoho přesvědčit. Nemají totiž reálný základ, jsou falešné a nevěrohodné a jako sláma z bot z nich trčí intelektuální domýšlivost, nadutost, umělecká surovost, antivlastenecké (prozápadní) smýšlení, zášť a nevraživost vůči těm lidem, kteří navzdory Vašim pochybnostem a neetickému opovržení jsou lepší, než celá vaše prozápadní politikou infiltrovaná pražská kavárna!

Vydáváte-li se za vlastenku, paní Hrzánová, pak vězte, že opravdový vlastenec nemluví, nepředvádí se, neudivuje silnými slovy, vlastenec koná! Koná bez toho, že mu někdo klepe na rameno a chválí jej, jak je skvělý! Koná bez nároku na odměnu ku prospěchu celé společnosti, ne jen ku prospěchu kruhu vyvolených. A hlavně, je slušný, čestný a objektivní. Přesto neztrácejte víru, neklesejte na mysli, paní Hrzánová, lépe už bylo, bude hůře! Pro všechny, tedy i pro Vás!

Přeji Vám více zdravé myšlenkové racionality, více pozitivního myšlení, osobní a profesionální úspěchy (ale ne na úkor obyčejných občanů),

s pozdravem


Jiří Baťa

58 komentářů :

 1. Myslím,že je za zenitem a tak se politicky zviditelňuje,no do senátu se těch přestárlých a zasloužilých cpe přehršle a proto nemá tato dáma nadějí.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. senat by byl opět obohacen když takove kozy historicky neměla žadna soudružka sernatorka

   Smazat
  2. Článek považuji za dobrý. Velkou hodnotu má svojí slušností.

   Smazat
  3. Myslím, že článek není dobrý. Předně by se pan Baťa vůbec neměl pí. Hrzánovou zabývat. Systém je špatný. Herečka i dobrá, vidí kdo a jak se prosadí ve filmu, nebo televizi. Vidí příklad, namátkou "hrázného Palyzy" který konečně našel tu správnou rétoriku a k stáru "hraje" o stošest, opačně pana Dejdara, kterého po bezmála desetileté pauze, naučili jak má mluvit, to třeba takovému filmovému představiteli Klémy Gottwalda bylo jasné hned od ledna devadesátého roku. Přímo odstrašující příklad je Hřebejk. Ten se nám se sobě vlastní ušmudlanou noblesou a sprostými urážkami zjeví v médiích vždy, když je třeba sehnat penízky na jeho film. Atd.atd. Prostě systém. Vemte jim kost ... (všem) a oni zase začnou divadlo dělat normálně. Vlastně sami pořád volají po tom, aby nebyl nikdo zvýhodňován. Ani komunista, tedy ani komediant.

   Smazat
  4. Jakých "zasloužilých"? Zasloužilých čím? Komu? Nepleťme si pojmy zasloužilý s vyžilým a vysloužilým.

   Smazat
  5. Ona má snad Hrzánka nějaký kozy? Anebo je to myšleno tak, že tak malý kozy žádná soudružka neměla? Anebo že bych herečku Hrzánovou neznal?

   Smazat
 2. V kterém roce vstoupil Venca do KSČ?
  Pokud by se Drahoš nesplnil s kandidátama tzv. antizemanovci tak ho máš na hradě malý Budževsi z Pražské kavárny .

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nevím, kde se vzala ta pověra, že komunisté dovolili Vencovi, aby vstoupil do jejich strany.

   Smazat
 3. A paní Hr...vá je Češka nebo chazarka?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pani Hrzanova je novodoba a hlavne tupa fanaticka svazacka.Pochybuji,ze slysela o detech ,ktere namaji na obedy,duchodcich s 8 tisici penze a lidech bez prace a v exekuci.Proste blba lhostejna krava.

   Smazat
  2. Hrzánová je v očích lidí zrovna tak pitomá,jako všichni ti ostatní"UMĚLCI"kteří pro svojí blbost nemají do čeho píchnout a tak to zkouší přes sprosté provokace a napadání slušných lidí.

   Smazat
 4. Paní Hrzánová by měla přesně popsat, co by s komunisty současnými a minulými doporučovala udělat. Neměla by šetřit detaily a popsat třeba organizaci koncentračních táborů a ještě horší věci. Třeba jako kovaná demokratka by nechala všechny komunisty sloužit ostatním demokratům. Stanovila by pro ně kádrový strop. Mohli by pracovat jen manuálně a pokud by mezi nimi byl náhodou někdo nadaný k intelektuální práci, slepice Hrzánová by mu vylizovala mozek.


  Zajímavé by bylo, s kým by dovolila komunistům moralistka Hrzánová se sexuálně pářit.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Lze jí jen doporučit,aby se vysvékla do naha před velkým zrcadle ......nechutný a zcela zbytečný parazitující tvor !tvor

   Smazat
 5. Kritizovat nejaky behny co nevedi co delaj a vytahovat se na ne neni zadny umeni..

  OdpovědětSmazat
 6. Ano - prezident neplní v hlubokém předklonu západním politikům jejich (potažmo vaše) přání a požadavky SVAZAČKA jak vyšitá...............

  OdpovědětSmazat
 7. Vzdyt je prastena

  OdpovědětSmazat
 8. Jo panečku ta dnešní generace pseudoumělců nezažila dobu kdy jejich předchůdci / na rozdíl od nich skuteční umělci / putovali od města k městu , od vesnice k vesnici a tak si vydělávali na živobytí . Mnohdy jen za trochu teplé polévky a byli rádi když někde mohli přespat na slámě ve stodole . Jo paní Hrzánová kdybyste tohle zažila tak byste mluvila jinak a hlavně by z vás byl úplně jiný člověk . Totéž platí i pro naprostou většinu vašich kolegů !

  OdpovědětSmazat
 9. Paní Hrzánové zřejmě ještě nedošel základní fakt: Západ je mrtvý. Svou zbabělostí, neschopností, darmožerstvím, kterým vydrancoval země Afriky a Blízkého Východu, přisátý na jejich obrovské bohatství. Paní Šichtařová, se kterou ne vždy souhlasím, jednou zmínila pokus na myších, které se měly jako v ráji. Ve třetí či čtvrté generaci se začaly chovat podivně, nejevily zájem o rozmnožování, upadla jejich aktivita a inteligence, objevily se různé úchylky, agresivita. Nepřipomíná to něco? A že naše mládež studuje na Západě? To jsem zvědavá, jaké úžasné vzdělání si může odtud přivézt, když sestupná tendence, kterou pozorujeme na našich školách, je jen opožděnou kopií západního vzdělávání. Není tajemstvím, že v USA mají opravdu vysokou kvalifikaci už jen studenti z Indie a podobných zemí. Však je to na USA také vidět. Paní Hrzánová by si měla uvědomit, že není nic víc než občanka s hlasem rovnocenným ostatním lidem této země, a ti nějak volili. Kde bere to sebevědomí, že ona se nemýlí a ti ostatní ano? Hlasů odmítajících současné trendy v Evropě přibývá, a nacházejí odezvu, jaká by před pár lety byla nemyslitelná. Proč ji nacházejí? Protože negativní jevy se začínají dotýkat čím dál více lidí. I takový přesvědčený příznivec třeba migrace asi těžko vytrvá ve svých postojích, když mu migrant znásilní a zabije dceru. Náš pan prezident jako první jasně řekl migrantům tu legendární větu, a byl tehdy téměř sám. Dnes dochází na jeho slova. Co vlastně konkrétně mají proti němu umělci typu Hrzánové či Hřebejka? Stačí uplatnit jeden metr. Na každý jejich argument se dá odpovědět desítkami protiargumentů. Ale převedení do osobní roviny ( jako volič Zemana je blbec) signalizuje, že jejich postoje jsou už neobhajitelné a jsou s argumenty v koncích. Kdyby si alespoň přečetli některá nová ekonomická díla, která jasně hovoří o tom, jak pár nejbohatších doslova drancuje celý svět a ožebračuje lidi, kde stojí černé na bílém procento nárůstu jejich příjmů oproti ostatním, snad by něco pochopili. Ale oni si myslí, že v novém světovém řádu budou stále elitou. To je jejich obrovský omyl, těch pár boháčů se obklopí pár slouhy a zbytek světa může jít do hajzlu.

  OdpovědětSmazat
 10. Odpornej stalinista Baťa dokonale vymytá palice VUMLem. A vy místní rudá sebranko se uchylujete k nadávkám ,pomluvám člověka,kterého vubec neznáte.Pouze a jen díky článku napsaného rudým mazalem v duchu ruských prolhaných tradic.Jak ubohé. ale zcela normální u komoušu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pro 9:30: Nechtělo by to spíš chladný obklad? Takhle se přes noc zřídit a pak se pokoušet ťukat do klábosnice své neotřelé výlevy všem pro smích. Proč?

   Smazat
  2. Pepi, býval jsi s tím roztelskáváním lepší. Asi už je fakt čas se na to vykašlat, ty starý, žlučovitý přemřelo.

   Smazat
  3. Pro Pepíka Vyskočilů:

   1/ VUML byl určen pro školení nestraníků. Tak jakýpak "stalinista", když nestraník, že. Podle čeho jste usoudil, že autor je ten, ze koho ho vydáváte? Citujte laskavě z uveřejněného textu. Já jsem tam nic "stalinistického" nenašel Ale možná se mýlím. Prosím, vysvětlete.

   2/ bláznivá Hrzánová je dost známá. Jako komediantku ji mám rád. Jako člověk však nepřemýšlí, štve proti lidem a tedy stojí zřejmě ze živočišný exkrement,

   3/ ruské tradice jsou Puškin, Lermontov, Čajkovskij a další. Prolhané byly spíš výstupy Václava Havla: nestojím o žádný rodinný majetek, temné nitky ze Slušovic, pravda a láska zvítězí nad lží a nenávistí (sám svou manželku Olgu a své milenky podváděl v jednom kuse).

   Až budete příště něco psát, bylo by vhodné si před tím udělat pořádek v hlavě.

   A ještě maličkost, která s tím souvisí: tedy žádná "rudá sebranka" ani "komoušové" nejsou. Na to přijde každý, kdo jen trochu umí číst.

   MM

   Smazat
  4. 11:06 Podle textu takovej malinkatej komoušek co .Ta krásná slova ŠTVE PROTI LIDEM, tak to jsem čítával někdy před 89rokem .Ajinak nic jsi nepochopil ,pkud píšeš Puškin atd.Myslím politiku rus nyní prolhanou politiku války KRYM.A jinak se pleteš zrovna ty jsi zářným příkladem rudé sebranky a komoše ti také překrucovaly dějiny.Tak si vté tvé palici trovhu udělej pořádek .KONČÍM

   Smazat
  5. 11.30 Končíš? To je dost Pepi. Má kozička vodu? Přines jí čerstvou... A hlavně už nepij její mléko. Copak nevidíš, že má vemínko dočervena?

   Smazat
  6. Pro 11:30-Krym byl připojen k Ukrajině v době existence SSSR ze stejných důvodů jako MORAVSKÁ Třebová do Východočeského kraje ČR.

   Smazat
  7. 9:30 Zavři hubu západní poskoku pravda je že se komediantka dostala k milionům a razí heslo se západem na věčné časy a nikdy jinak. Její kvílení jim nepomůže dobře to pan Baťa napsal.

   Smazat
  8. 11:30 končí, protože mimo jedovaté sliny nemá argument. Každý, kdo má jiný názor, než Pepík Vyskočilů, je "malinkatej komoušek" a "rudá sebranka". Prostě úroveň ducha hodná Havlova sirotka.
   MM

   Smazat
  9. 11:30 na nic neodpověděl. Nemůže! Nemá argumenty. Tak jen bezmocně uráží, kope kolem sebe, pěna od huby mu odletuje.
   Doporučuji na noc meduňkový vývar a kozlíkové kapky.

   Smazat
  10. Pro pár rudejch zoufalcu co obhajují režim před rokem 89.Proč od 50do 90let opustilo ten váš vysněný rudý ráj několik set tisíc lidí a z toho prohnilého západu nikdo sem nepřišel. To samé platí po roce 90 nikdo se netlačí do smradlavého RUSÁCKA,ani vy co ho tak oslavujete Vy všichni jste ti PEPÍCI VYSKOČILOVÉ

   Smazat
  11. 14:14, nikdo žádný režim před '89 neobhajuje, ale zřejmě máš problém s psaným textem.

   V Rusácku trvale žijí dva lidé z mého užšího okolí, na Západě sedm, pravidelně Rusko na kratší dobu navštěvuje osm lidí z mého užšího okolí, Západ dvacetdva. V poslední době narůstá i počet turistické migrace tímto směrem.

   Smazat
  12. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  13. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  14. 19:19, jdi doprdele nacisto!

   Smazat
  15. Upřímně jsem se zasmál tvé tuposti a je mi tě docela líto... Tvůj IQ určitě nedosahuje hodnoty 80.

   Smazat
 11. Herečka Hrzánová podepsala "noty" a jistě odměnou obdržela roli, nebo alespoň její příslib...

  9.30: Tak jste na tom vašem VUMLu neměl přednášet, protože o něm zřejmě víte víc, než jeho premianti. Nebo to máte ze skript ASTEN INSTITUTU? Hned nepište, když se ráno vrátíte z nočního podniku...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Překlep, pardon. Má být ASPEN INSTITUT...

   Smazat
 12. Citát paní Hrzánové při předání prestižní ceny Thalie její osobě před celebritami: Konečně můžeme svobodně říci, že komunisti a Rusáci jsou svině! Konec citátu...M.R. P.S. Nemmám rád Američany, ale proto nemusí být svině.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Když to Hrzánová řekla, nesmí jíst vepřové (ani Rusy a komunisty). Bůh všech tří levantských monoteismů přeci zakázal kanibalismus.

   Smazat
  2. Tenkrát i Mistr Gott tomu nadšeně tleskal, přesto že ho Rusko a komunisti měli rádi.

   Smazat
  3. Bohužel, ta paní má vyjadřování úplné lidské spodiny.

   Smazat
  4. 12:39, podobný výrok jen jasně ukazuje intelektuální úroveň tzv. "umělecké elity". Nejen že je vulgární výrok na podobném podujetí absolutně nevhodný a mimořádně hloupý, ale navíc je urážlivý a xenofobní.

   Slunkopyč Hrzánová, která by nejraději zbavila hloupé Čechy volebního práva, sebrala jejich důchody a do Česka navozila ubohé maloleté třicetileté černoušky s pyjem jako kláda, aby jim následně odebrané důchody v hlubokém předklonu předala, tato madam se o sto padesáti milionovém národu vyjádřila jako o sviních.

   Doufám, že do toho započítala soudruhy Romancova, Fištejna a Mitrofanova, protože v tomto konkrétním případě s ní naprosto souhlasím.

   Smazat
 13. Paní Hrzánová je jen obyčejně hloupá. A navíc ošklivá mužatka.

  OdpovědětSmazat
 14. Paní Hrzánová, nejdřív se omluvím za všechny nadávky, které tu někteří napsali a asi ještě napíší. Já se chci zeptat a pokuste se mi odpovědět bez emocí proč cítíte nutnost eskalovat nenávist mezi lidmi. V demokratické společnosti se lze dohodnout, diskutovat, argumentovat s fakty. Možná se mýlím já, ale že by hrozbou pro náš stát byla vypelichaná KSČM, mi připadá velmi naivní, zrovna tak,jako definovat prezidenta nepřítelem demokracie. Zamyslete se nad schopností pravice sestavit seriózní program a realizovat ho, postavit do čela opravdové osobnosti,tak aby premiér neodstoupil kvůli kabelkám. Nejste-li schopna sebekritiky pravice a chybu hledáte jen ve voličich, pak je naše demokracie skutečně ohrožena,

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. :) "... pokuste se mi odpovědět ..."
   Myslíte, že Hrzánová čte NR, a dokonce že by vám odpověděla?

   Smazat
 15. Co jiného čekat od šašků jako Hrzánová a spol. Pouze mne vždycky utvrdí v tom , že naše volba, dát hlasy komunistům, byla a bude vždy správná. Souhlasit s touto potrfenou ženštinou, nebo Hřebejkem, to nepřichází v žádném případě v úvahu. Nikdy !!! Ještě bych snad dodal, že v případě nárůstu preferencí komunistů je tady neustále možnost volného pohybu, tedy Hrzánová a spol. Hollywyood vás čeká s otevřenou náručí, dotace jsou připraveny, cha cha cha........

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 15.55 Rusák tě očekáva s otevřenou náručí RUDEJ BLBLBLE

   Smazat
  2. 16:02 Miloučký prvoku, to je jediné na co se zmůžeš a to mě těší, pá lásko.

   Smazat
 16. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 17. Paní Hrzánovou ROZPALUJE DO BĚLA současné přicmrdnutí KSČM ke stabilitě české politické scény a vůbec ji přitom nevadí, že rok 1989 byl jen výměnou diktatury "proletariátu" echt diktaturou kapitálu, ovoněnou pseudovolbami stejné kvalifikace, jako byly ty před r. 1989. To, že se ve volbách uchází více partají, v podstatě stejného prokapitalistického ražení, demokracii nejen nedělá, ale popírá. Ostatně, jak vláda peněz může mít něco společného s demokracií?

  OdpovědětSmazat
 18. Mějte pochopení! Do žebráckého důchodu od Kalouska má daleko a dělat po padesátce v divadle "diblíka" prostě nejde. Když se chytne v Sorošově neziskovce, tak se ji uleví!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Copak, dáma trpí zácpou? Mohou za to určitě komunisté a Putin.

   Smazat
 19. Blbka Hrzanova by se v senatu dobre doplnovala s propagatorkou muslimske migrace ,bezpaterni krysou Horskou.

  OdpovědětSmazat
 20. Kolik ona denně nadojí?

  OdpovědětSmazat
 21. A vůbec, komu se tady nelíbí ať jde do pr-ele. Stejně stejně ti všichni hérci a hérečky užírají z našich daní!!!

  OdpovědětSmazat
 22. Hrzánová spadá do kategorie NĚMCOVÁ.Hloupé,nemyslící tvory co jen papouškují fráze.Kecy,kecy,kecy,realita jim uniká. S tím rozdílem,že Němcovou si tam vydržujeme za luxusní peníz již 18 let.

  OdpovědětSmazat
 23. Asi následky jak "trpěla" za komunistů, zrovna jako "trpěl" její otec...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nedávám to na sobě mimo rodinu znát, ale lidi, kteří takzvaně trpěli a bylo jim ublíženo, nemám ani trochu rád a nesoucítím s nimi. Stačí se dívat kolem sebe a každý soudný vidí, kolik ty xxx (tady patří prase rodu ženského) napáchaly zla. Ať už jsou ty notorické plačky do análního otvoru, přesně tam, kde z těla odcházejí zbytky potravy.

   Smazat
 24. Patřím do "staré školy" - uvítala bych diskusi slušnou s pravdivými a ověřenými aggumenty a s paní Bárou nesouhlasím - uznávám ji jako dobrou herečku.Každý má dělat to, čemu rozumí!!

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.