Reklama

pátek 15. června 2018

Otevřený dopis paní premiérce Therese May

The Rt. Honourable Theresa May, MP
Prime Minister
Office of the Prime Minister
10 Downing Street
London
SW1A 2AA


Vážená paní premiérko,
Váš občan, Tommy Robinson, výrazně pomohl při odhalení činnosti nebezpečného násilnického gangu. Svou občanskou žurnalistikou upozornil na problém, před kterým odpovědné orgány dlouhá léta zavíraly oči. Suploval i práci profesionálních novinářů, kteří svojí nečinnost a zbabělost dlouhodobě omlouvali tzv. politickou korektností. Odměněn byl vězením a mediální kampaní, jež akcentuje jeho osobní problémy, které nijak nesouvisejí s jeho angažmá v boji proti vysoce nebezpečné chobotnici organizovaného zločinu.


Jedním z hlavních pilířů demokracie zůstává svoboda slova. Zavíráte-li ústa vlastním občanům, protože nechcete slyšet nepříjemnou pravdu, omezujete tak nejenom svobodu slova, ale každým takovým aktem demontujete demokracii a tím i omezujete možnost nápravy nespravedlností a křivd. Je smutné, že právě toto musíme pozorovat v zemi, která na poli základních lidských práv a svobod patří mezi hlasité kritiky jiných.

V Praze 14. 6. 2018

za Asociaci nezávislých médií
Stanislav Novotný, předseda

11 komentářů :

 1. Britove obesili i Nathana Hala
  A svobodu slova neznaji stejne jako ji neznaji v cele Evrope

  OdpovědětSmazat
 2. Strašně mu pomohli přestěhovali ho do věznice kde je nejvíc muslimů to bude obyčejná státní vražda.

  OdpovědětSmazat
 3. EU se drzi u moci terrorem. Politicti vezni Bruselske Tyranie, Robinson, Sladek, Konvicka, Okamura

  OdpovědětSmazat
 4. No, spíš než té scvrklé Tereze, se měl zeptat těch soudců. A to na to, za co toho Robinsona vlastně poslali do kriminálu.
  Vím, že i u nás existuje paragraf "šíření poplašné zprávy", ale jeho význam by měl spočívat v šíření vylhaných zpráv. Pokud ale někdo šíří zprávy pravdivé, jakkoliv se někomu nehodících, nemůže jít přece o poplašné zprávy.
  Jasně to ukazuje na "nezávislost" kapitalistické justice, která je ještě ve větším vleku politiků a politiky, než u té, dnes tolik pranýřované komunistické.K dokonalosti už nám schází jenom šibenice a uranové doly.
  Ale pokud vím, tresty smrti byly za politiku doménou padesátých let (na obou stranách). Od šedesátých už se za politiku žádný trest smrti nikomu neuděloval.
  Nejsme jako oni. Ano, už jsme horší, nežli oni.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Dříve než se tu začnete rozepisovat a spekulovat, měl byste si zjistit, za co byl odsouzen. Pak byste nezačal hloupou otázkou "za co toho Robinsona vlastně poslali do kriminálu"!

   Smazat
  2. Anonymní: Dříve než se tu začnete pohoršovat nad vladimírem hricákem, mohl/a byste si ověřit, že ta líná soudcovská kůže dosud nezveřejnila rozsudek, ač na to má ze zákona termín ASAP. Tož včíl poďme mudrovat.
   Pěknou sobotu, vlado.

   Smazat
 5. Britanie je byvala kolonialni krajina , stejne jako ostatni cleni G7 a tak je i chovaji . Predvadi a praktikuji politiku nadradenosti vuci ostatnim clenum a lzou ! A Britanie je tou nejhorsi krajinou , je to falesna spolecnost , ktera se vam bude usmivat do tvare , no ve skutecnosti nevite , co si mysli . Fales a lhani , to jsou hlavni crty Britanie .

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nehàzej všechny obyvatele GB do jednoho pytle, Skoti, Irové a Welšané jsou ok, jen Angláni jsou nadutí a arogantní pacholci kteří si myslí že vynalezli vše na světě.
   Máme jich v Australii spousty, museli jsme najmout anglické svářeče, potrubáře, kotláře a pár jinych profesí na stavby LNG závodů. Jsou zde na special 457 visa jelikož je zde velký nedostatek řemeslníků v těchto kategoriích se zkušenostmi v montážích zkapalňovaček metanu.
   Většinou jsou to namachrovaný fouňové co nám denně dávají najevo svoji domělou superioritu.
   Jsou zde fachmani z Filipin, Koreje, NZ, USA a jiných zemí, je to tu jak v Babylonu.
   Anglány, až na pár vyjímek, nema nikdo v oblibě. To samé se dá říci o Američanech. O svých zkušenostech s Korejci jsem psal v jinem příspěvku.
   Google Wheatstone lng plant WA.

   Smazat
 6. Bába je zfetovaná novičokem, ta nemá na nějakého Robinsona čas.

  OdpovědětSmazat
 7. Asociace nezávislých médií — Stanislav Novotný:
  Děkuji Vám. Ode mne si nic nevezmete. Leč přesto. Upřímně děkuji. A vydržte.
  --- Mohou Vás (u)věznit, mohou Vás (nechat) zabít. Ale nemohou Vás umlčet. ---

  S úctou a v pokoře, vlado.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.