Reklama

úterý 19. června 2018

Poche a Chovancův přízrak

Erik Best
19.6. 2018   fw
Antibabišovské hnutí už měsíce tvrdí, že kdyby se Andrej Babiš vzdal funkce premiéra, okamžitě by vznikla „demokratická” vláda. Babiš to vždycky odmítal s tvrzením, že i kdyby odešel kvůli trestnímu stíhání, stejně by si jeho nepřátelé našli důvod, proč vládu vedenou hnutím ANO odmítnout. Babiš a „nedemokratičtí” komunisté to teď svým kritikům vracejí s tím, že vznik vlády blokuje Miroslav Poche.


 Babišova MF Dnes umístila toto sdělení na dnešní titulku poté, co vše v neděli v České televizi odstartoval předseda KSČM Vojtěch Filip prohlášením, že je Poche sobec. Není ale od ANO trochu nefér používat tuto taktiku zrovna proti ČSSD? Sociální demokraté koneckonců odmítli vstoupit do Demokratického bloku a do několikaměsíčního útočení na Babiše se také příliš nezapojovali. Nápadnou výjimku představoval Milan Chovanec, který 25. ledna vydal cílené antibabišovské prohlášení. Může to být ten současný problém? Nepovažují Babiš se Zemanem Pocheho za Chovancův přízrak?

11 komentářů :

 1. Tentokrát je Erik asi trochu vedle. Spíše vane vítr z Německa od Angely, pro kterou je Poche ten správný kůň. Stejně jako Babiš, který má v Německu fabriku na hnojiva a Angela si ho maže a nadále bude mazat na chleba!
  Vážení, uvědomte si, že každá vláda, ve které bude Babiš nebo jeho hnutí ANO, bude teď skákat, jak budou Němci pískat !!!
  Jirka

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ale mě se Poche líbí! Že je takovej odborně zdatnej cimrmanovskej brouk Pytlík. Nedáte zahraničí? Neva, klíďo beru zemědělství. Ježíííšmariááá!

   Smazat
  2. Kdepak zemědělství. Mně by se líbilo být eurokomisařem! Plácneme si Andreji?

   Smazat
  3. Jirka To si právě musí uvědomit voliči ano jak těm Italům závidím jakou mají vládu a tady vyhraje euhujer.

   Smazat
 2. Citace z Chovance(21.1 nahoře)...potlačení osobních zájmú...a to mám věřit ? Má-li Chovanec v hrsti Poche ho a ten zase Hamáčka, tak "vo co de" ?

  OdpovědětSmazat
 3. Angela si na chleba nikoho mazat nebude. Myslím si, že brzy bude namazána ona.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nepochopil jste. Nejde o to, kdo je nebo bude v Německu kancléřem. Ať to bude kdokoliv, vždycky bude mít možnost Andrejka vydírat! Stačí naznačit, že mu (pod jakoukoli debilní záminkou) zruší certifikaci na jeho hnojiva. A věřte tomu, že to kterýkoliv kancléř bez problémů použije! Ostatně, Angela to už minimálně jednou udělala.
   Jirka

   Smazat
 4. On si někdo namaže na chleba celou Evropu. Brzy.

  OdpovědětSmazat
 5. Babiš a jeho ANO je vítězem voleb. Nechápu Babiše, že se maže s ČSSD, když dělají takové obstrukce a neví co by si vzali za rezorty a kam by posadili svoje lidi. Kdyby se na ně Babiš vykašlal a dal se do spolku s SPD Tomia Okamury, tak byla vláda už dávno. Při tak dlouhém vyjednávání by trochu ustoupil Babiš, trochu Okamura a KSČM by je podpořila ze nějaký ten ústupek. Nakonec to ve finále skončí mimořádnými volbami i když je Zeman nechce, jenže při takovém jednání mu asi nic jiného nezbyde.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Co ještě nechápete? Když Andrej poprvé odmítl socany a začal se pokoušet o vládu s SPD a komunisty, zatelefonovala mu Angela. Babiš otočil o 180°, začal se socany vyjednávat znovu a najednou všechny jejich požadavky přijal! Už chápete, kdo tu skutečně sestavuje vládu ? Nápověda: není to ani Babiš, ani Zeman!
   Jirka

   Smazat
 6. Volici hlavne nezvolili ČSSD a vysledek?Chovanec a Zaoralek jsou zpet.Chodit k takovym volbam je nonsens.Zastupitelska tzv.demokracie je proste pro kocku.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.