Reklama

středa 6. června 2018

Pokorný versus Kellner, poslední jednání


Erik Best
6.6. 2018   fw
Předseda Úřadu pro ochranu hospodářské soutěže Petr Rafaj před měsícem zrušil z pochybných důvodů tendr na výběr mýtného. Udělal to, protože mohl. Na druhé funkční období Rafaje v květnu roku 2015 nominoval tehdejší předseda vlády Bohuslav Sobotka, na kterého měl mít velký vliv pražský manipulátor Radek Pokorný. Podle současného ministra dopravy za ANO Dana Ťoka pro Rafaje nikdo z ministrů za ANO nehlasoval.
Ťok nyní zvažuje žalobu proti Rafajovu úřadu. V České televizi 24. května řekl, že vládě navrhne další postup, který bude mít formu přímého zadání. Vláda to udělá, protože může. Za Ťoka se tento týden postavil Andrej Babiš, který na společné tiskové konferenci prohlásil, že minulý týden požádal prezidenta Miloše Zemana, aby vládu v záležitosti s výběrem mýtného podpořil. Co to všechno znamená? Vláda se chystá obejít Rafaje a udělit zakázku na výběr mýtného bez nového tendru přímo společnosti CzechToll vlastněné Petrem Kellnerem. A s tím Pokorný nic nenadělá.

10 komentářů :

 1. Fantóm Petr Kellner majitel ČR, kam vstoupí, tam ceny vzrostou o 50% (O2) nebo jeho skutky vyjdou daňové plátce na 10 miliard Kč (Nova) atd. Těšte se na ceny mýtného, pod Kellnerem, oči Vám začnou radostí šilhat?

  Ramón

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Při vší úctě k E.Bestovi jeho posedlost R.Pokorným je až paranoidní.

   Smazat
 2. kellner je v pozadí,nikdo o něm nic neví s vyjímkou dcerky, která se "proflákla" na jakémsi parkuru.
  Kellner tahá za nitky je v jeho prospěch se děje většina svinstev v tomto státě. Včetně exekutorského útlaku těch nejchudších vrstev. Myslíte si, že nejvíc dolácíme na nepřizpůsbivý a nemakačenky? Omyl. Nejvíc národ ždímají Kellnerové, Bakalové, Babišové...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A ti všichni mají jedno společné, co je to?

   Smazat
  2. Mají černé vlasy děda Vševěda!

   Smazat
  3. Sádrový trpaslík na zahrádce?

   Smazat
  4. Mají jednu ruku dlouuuhooo...

   Smazat
 3. Náš stát jsme listopadem 1989 převedli do rukou kapitalistů. A jejich diktatura? No řekněte, ve které diktatuře byly nezávislé úřady, soudy, policie, armáda?Ne, vše je pod komandem ZISKU kapitálu, tomu musí všichni sloužit! A pokud snad ne, nemají podle kapitálu nárok na život!Když je někdo umíněný, tak je dán do "demise" a nebo se zkruciakuje.

  OdpovědětSmazat
 4. Jo, jo a za to všechno si mužeme sami, protože jsme jak debilové v roce 1989 zvonili kíči na Letné a řvali jsme "máme co jsme chtěli, už je to tady". Ještě budeme nakonec rádi, že ti komunisté mohou mluvit vládě do práce a doufám, že ji budou tak trochu hlídat. Tento veškerý bordel ve státě vznikl díky Havlovi a díky Klausovi. Po skončenbí ""Sametové revoluce"" se jednoduše zhaslo a když se rsvítilo, tak byla republika kompletně rozkradená. Stačí jen trochu zapátrat v paměti a nebo na internetu.

  OdpovědětSmazat
 5. Pane Eriku Beste, máte moje sympatie, jako američana Vás pražská lůza, která je více američtější než Vy, ještě nenakazila, nedejte se! Mluvíte i píšete rozumně, což je zde vzácností.

  Pozdravuji i Vaší paní a děkuji, že používá, jak jste se zmínil své příjmení po česku s přechýlováním Bestová, zlatá vyjímka, dnes vyjímečná, zejména ve "vyšších kruzích" v Praze a následně v celé ČR.

  Od nás pochází nějaká Eva Beňáková, vzala si Jirku Beňáka, mého známého. Toto pojmenování používala do roku 1990, než zjistila, že jí učinilo něco, nevím co (?) vyjímečnou a zrodila se nám zde Eva Benak?

  S pozdravem Ramón

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.