Reklama

úterý 12. června 2018

Pravda - trochu jsem si počkal, ale důvody jsou prosté. Nechci být za propagandistu a rusofila.

Oldřich Rambousek
12. 6. 2018   Rukojmí
Možná Vás to překvapí, když nyní přicházím s článkem ohledně osvobození, odboje a Českého národa v přímém kontextu s naším vzdělávacím systémem. Samozřejmě toto přímo souvisí i se Sovětským svazem, ale především mi jde o to, abych zde na jasném příkladu deklaroval naší Českou tupost, ubohost a předposranost vzdělávacího systému. Úvodem Vás chci milí čtenáři také poprosit, aby jste i vy-třeba anonymně, sdělili svůj názor, či osobní zkušenost. Jde přeci o to, jaký odkaz zanecháváme našim mladým a jaký názor na věc si utvoří.

Víte - můj nebožtík táta byl přímým účastníkem druhé světové války a účastnil se bojů proti nacistickým okupantům. Postupoval s partyzánskou skupinou od jihu z Maďarska přes Slovensko do Československa. Není na tom nic divného-takových bylo že??? Byl to mladý kluk plný síly. Nikdy mi neříkal, že by bojoval z nějakých zištných důvodů, či pro slávu. Sice za svou činnost dostal vyznamenání, což bylo jistě jakési ocenění, ale ve své podstatě ho nejvíce trápila krátká paměť národa a vymyté mozky mladých lidí, což žádné vyznamenání nevyváží. Byl samozřejmě i vážně zraněn při jedné z akcí. Němci mu prostříleli obě nohy. Dodnes máme ony kulky schovány jakožto připomínku mého táty. Bývali by ho Němci dostali a zabili, kdyby nebylo statečných Sovětských kamarádů, kteří jej z místa střetu na zádech odvlekli do lesů a doslova na koleně a bez narkozy mu uvízlé kulky v nohách vyjmuli.

Následně však dostal zápal plic a tento byl příčinou značných srůstů v plicích. Nelze však v polních podmínkách počítat s nějakou špičkovou léčbou. Prostě si odnesl následky stejně tak, jako mnoho jiných. Vždy však říkal, že bojoval za svou vlast, národ a hlavně za to, abychom mi další mohli už klidně žít. Bohužel se na toto dnes velmi zapomíná, málo se mluví o činech našeho vlastního odboje a dehonestuje se podíl na osvobození Sovětskou armádou. Dnes-kdyby se ti naši papaláši nestyděli a učitelé ve školách dostali ještě větší platy, tak by snad říkali, že žádný Český odboj nebyl a že nás osvobodila jen Americká armáda.

I u nás ve Dvoře Králové nad Labem se válčilo. Situace v naší oblasti byla však o to složitější, že se zde táhla hraniční linie Sudety-Protektorát. Dvůr Králové byl z části Sudetský. Co zde bylo fašounů, kolaborantů a zrádců!!! Dnes dokonce potomci takových lidí dělají starosty obcí, či jsou v zastupitelstvech, ale o tom psát nechci. Na jednom příkladu Vám chci ukázat, jak i školy jsou zdegenerované západním mainstreamem.

Máme zde školu, která nese hrdý název-Škola 5. května. Tento název není jen tak vymyšlen, ale je odkazem na události tohoto data, které se u této školy odehrály. V tento den a na tomto místě došlo ke střetu Českého odboje s fanatiky z Hitlerjugend. Několik Českých mužů zde položilo svůj život v boji s těmito idioty. V boji za občany našeho města, ale i národa. Ti skutečně odporní komunisté těmto hrdinům postavili na místě střetu pomník a každého 5. května zde stáli čestnou stráž pionýři. Střídali se celý den po hodině-vždy chlapec a dívka.

Pamatuji si to osobně, neb jsem do této školy také chodil. Také vím, že o vzhled a celkovou úpravu tohoto pietního místa se starali žáci školy v rámci takzvaných pěstitelských prací nebo pracovního vyučování. Toto místo bývalo vždy řádně upraveno a sama škola silně dbala na to, aby žáci věděli proč zde tento památník stojí. Květinová výzdoba a věnce byly samozřejmostí. Po oné slavné takzvané sametové revoluci bylo původní sousoší odstraněno a nahrazeno abstraktním paskvilem. Údajně prý sousoší moc připomínalo socialismus a revolučnost. Co však považuji za mnohem horší a doslova žalostné vyústění událostí je fakt, že dnes žáci této školy neví zhola nic o tom, co se v těchto místech odehrálo, proč nese jejich škola název-5. května. Prostě to těm žákům učitelé neřeknou. Opět vím ze zkušenosti, neb do této školy chodili mí dva synové a ještě ji navštěvuje i má dcera. Škola se dnes o úpravu pozemku nestará-patří městu. Roste tam bez náležité úpravy několik keřů. Místní staří komunisté chodí alespoň toto místo před 5. květnem trochu poklidit. Válí se tam flašky, pytlíky a další jiný bordel. Nikoho to už nezajímá. Kdyby nebylo těch komunistů, tak tam nikdo ze školy a města nepoloží ani kytičku. Jaká to neúcta!!!! A přitom tam nešlo o sovětské vojáky, ale o občany našeho města. O lidi, kteří své životy obětovali za ty naše. Nepřijde Vám to trapné páni učitelé???? Hlavně že máte plné huby našich osvoboditelů-AMERICKÉ ARMÁDY. Prdlajs bych Vám zvyšoval platy, když naše děti učíte od mala tak akorát lhát a krmíte jim uši nesmysly. Neučíte a nevedete je k úctě k našim předkům a k národu.

Obdobná situace je ve Dvoře Králové i co se týče hrobů rudoarmějců, kteří jsou pochováni na městském hřbitově. Jejich hroby nenesou známky nějaké značné péče. Roste na nich jen plevel a kytičku vzpomínky alespoň jednou za rok tam donesou jen staří komunisté. Je pravdou, že město pořádá každý rok na tomto hřbitově v jeho centrální části alespoň vzpomínkovou akci, ale hroby bohužel nikdo moc neupravuje. Zde musím zmínit a hodně vyzdvihnout činnost lidí sdružených v uskupení LEGIONS VETERAN, kteří jezdí uctít památku našich padlých vojáků. Za toto patří Oskaru Rouskovi a lidí okolo něj velké poděkování. Ti staří psi na silných motorkách si vzpomenou, ale mladým a školám je to asi jedno.

Ať si říká kdo chce, co chce, tak je to tak, že naši zem z velmi malé části skutečně osvobodila Americká armáda. Vadí mi jejich vychvalování co se týče osvobození Plzně. Není pravdou, že by ji osvobodili. Amíci vstoupili pravda do Plzně jako první, ale Plzeň už byla prakticky svobodným městem díky Českému odboji. Nelze však opomenout škody, které zbytečně a schválně Američané udělali svým bombardováním Plzně a Prahy, přičemž průmyslová výroba již dávno neběžela. Šlo jen o to zničit náš průmysl a zabíjet civilisty.

Závěrem si dovolím říci-Není vše dobré, co je Americké stejně tak jako není vše špatné, co je Ruské. Je však velmi špatné, že nejsme schopni vzdát úctu našim vlastním bohatýrům.


- - -

174 komentářů :

 1. Skvělý článek o smutku a neúctě.
  Volič-Vilč

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Souhlasím, ale námi volení zástupci lezou kamsi těm co nás 30.9.1938 odevzdali do péče nacistického Německa

   Smazat
  2. Lumpové - zlodějští "demokraté" se po Listopadovém puči za lhostejného přihlížení slušné většiny voličů zmocnili vlády nad národem a ze svobodného Československa udělali dva americké protektoráty !!

   Smazat
  3. 15.36 Máte pravdu, pane Heroute... ale hlavně, že slušňákům nevládnou komunisté. To by museli pracovat i Cikáni a disidenti, a dováželo by se bez dluhů jenom to, na co si stát vydělá... přes "sankce" konkurentů. Šabatová by si pro denní dávku banánů musela posílat do Tuzexu.

   Smazat
  4. Co já si pamatuji, tak ve škole před rokem 1989 nezamlčovali, že západní Čechy osvobodila americká armáda. Stejně tak, že severní Čechy osvobozovala polská armáda a Jižní Moravu rumunská armáda. Takže termín osvobození československa Rudou armádou bylo nepřesné, ale nelze upřít, že největší zásluhu měla Rudá armáda.Nicméně je třeba přípomínat i ty Poláky, kteří tak smyli vinu za Mnichov, i ty Vlasovce apodobně.....

   Smazat
  5. 19:26
   V celku rozumný příspěvek....

   Smazat
  6. 19:39 Taky si myslím, ale nesouhlasím. Tady si tak legalizovali v 90-ých letech pobyt obyvatelé(-lky) bývalého SSSR.Znám 1 případ osobně.Za prachy svatba, po čase tichý rozvod a bylo vyděláno!Dneska jsou Vary napůl ruský.Vilová zahradní čtvrť, kde jsem v dětství žil a chodil do školy, je dnes pro Čechy uzavřená.Je to kamerami střežená, ruská rezidenční zóna!Už to mají Na věčné časy!!!
   reagovat

   Miluše Relichová dnes 09:50 :

   Může přijít i k nám, zajisté je jich i u nás dostatek a všichni bydlí v Praze.
   reagovat

   Vladimír Šebesta dnes 09:49 :

   to je u nás to samé už 15 let a možná déle ,docela Německá policie zaspala , na 99% je to byznis a za peníze lidé udělají co koliv , já věřím že toho jednou budou moc litovat
   reagovat

   JIndřich Vraník dnes 09:48 :

   Nejenom Německá policie,ale i lid by měl začat s razii proti frau MERKEL A JEJICH HOSTŮ.Jsou to,nenalézám pojmenování....
   reagovat

   Romana Kulhavá dnes 09:42 :

   V ČR můžete nigerijské obchodníky s bílým masem potkat nejčastěji na Václaváku a v blízkém okolí.Od jiných gengů se odlišují barvou svého ohozu - zásadně se oblékají do halen,triček a košilí syté,cyklámenově růžové barvy.I toho jsme mohli být v Evropě ušetřeni,kdyby si němečtí socialisté v čele s A.Merkel nehráli na pány a vládce kontinentů a kdyby nepřipustili,s podporou fr.prem. Macrona a dalších soc.inženýrů,tak brutálnímu a masivnímu porušování platných,evropských zákonů!
   Které stojí větsinou za starou belu.

   Smazat
 2. Ve škole nás učili i o demarkační linii, proč byla, a i když se to nějak nerozvíjelo, věděli jsme, že část našeho území osvobodili američané.Tolik k informovanosti tehdy- mimochodem, i v 70 letech měli ty děti které chtěly možnost výuky náboženství- a žádné perzekuce nebyly. Valil jsem oči, když mi babička říkávala, že je němka, protože její rodiče byli taky- myslel jsem, že to nemá v hlavě v pořádku, když mi říkala jak utíkali před rusama- souvislosti mi docházely později, a je to podobné, když jsem slýchával o dvojjazyčných nápisech na těšínsku- řeči jsou v čechách ať se učí česky- taky to není tak jednoduché, a člověk si musí informace zjistit, a udělat si na ně svůj názor.Mimochodem kousek od Opole je oblast, kde mají dvojjazyčné nápisy také-německé a polské. Když jsme jeli do Krakowa tak průvodkyně plnou hubu keců o zlých rusech a Katyni, Oswietim zmínila jen jaksi sporadicky- a jaká to ironie když na trhu v Kazimierzi vidíte prodávat některé předměty s nacistickou symbolikou...O první republice se dnes hovoří v superlativech, ale osobní vzpomínky pamětníka té doby byly velmi negativní- a co je víc?To co se učí v knihách, nebo to co vám řekne pamětník?Mluvívá se o tom, jak chátraly zámky, ale vzkvétalo podzámčí- splachovací wc, elektrifikace, kanalizace, veřejné služby- to přece byl posun kupředu.Dnes je největší zklamání z překrucování pravdy, zamlčování faktů, nebo nepřipouštění polemik- ty dnešní diskuze tady mnohdy ukazují zrcadlo době.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Před časem Evropský soudní dvůr ve Štrasburku vydal usnesení , že Sověti nemají s Katyní nic společného , protože na podzim 1941 , kdy byli Poláci povražděni , tam již žádné sovětské jednotky nebyly ! U nás se tohle jaksi nepublikovalo , Poláci taky o tom nechtějí slyšet !

   Smazat
  2. Výroky kontroversního ESD ve Štrasburku se používají, jenom když se hodí do krámu.

   Smazat
  3. Jojo, máte v mnohém pravdu! (eFPe)

   13:59 - Co se Katyně týče, buďte rozumní! Existují přece písemné doklady, potvrzující, že to bylo rozhodnutí Stalina a spol. Jo, Rusové nás osvobodili (ono to sakra ani jinak nešlo, když chtěli porazit Německo), ale to neznamená, že by byli bez poskvrnky (teda myslím jejich vedení). Nevidím důvod cokoliv z toho zastírat.

   Smazat
  4. Mikeš

   No, já si s tou Katyní tedy také nejsem moc jistý. Žádné písemné důkazy už neexistují. Údajně se objevily ke konci vlády Gorbačova, Rusové je předali Polákům a ti je prý ztratili. Ale tvrdí se, že to byly falzifikáty. Prostě vyrobené "důkazy" těch, kteří se se změnou režimu dostali v Rusku k moci a tak jako u nás, postavili veškerou svou kariéru na špinění všeho z dob minulých. Vyšetřování se věnoval i nějaký český patolog, jehož závěry také nesvědčily pro verzi o ruské účasti. Co si pamatuji, tak tam bylo dost nesrovnalostí. Oběti byly svázány papírovým provazem, který se v Rusku oproti Německu nepoužíval. Nalezené nábojnice byly do německých zbraní, některé oběti měly v kapsách peníze vydávané až po datu údajné popravy aj.
   Nevím jak to bylo, ale něco mi v tom smrdí.

   Smazat
  5. Katyň poprvé zveřejnil především Josej Goebbels jako ministr propagandy "demokratického" nacistického Německa v době kdy dostávali na zadek od Rudé armády - od Stalingradu a likvidace Pulusovy 6.armády !!! A nacisté přece nikdy "nelhali" , také musí mít Goebbels pravdu sw tím, že útok na Polsko vyprovokovali Poláci, kteří zaútočili na vysílč v Gliwitz !!!

   Smazat
  6. Mezi lety 1961 až 1982 jsem se od českého školství nedozvěděl v oblasti historie snad nic, co by odpovídalo pravdě.
   Naštěstí jsem měl dva dědečky a maminku.

   Podle mých dětí, které chodily do škol mezi lety 1991 a 2009 se situace nijak výrazně nezměnila, jenom jedny pindy nahradily jiné.
   Občas jim doplňuji vědomosti, které jsem si musel pracně dohledat.

   Možná nedělám dobře.
   Stačí si přečíst Balzakův Succubus.

   Smazat
  7. Už si nepamatuji kdy jsem to četl, je to přibližně 20 roků, jak se za Jelcina falšovaly dokumenty, aby vraždění v Katyni padlo na sovětský stát. Nedivme se, když za jediného ruského demokrata kontrolovali amíci i strategicky důležité podniky a rozhodovali o tom kdo se stane oligarchou. Až Putin jim to zatrhnul. Proto ho tak milují a připravují různé provokace, jako doping sportovců, otrávení Skripala, či požití chemických zbraní v Sýrii. Zkuste poslouchat Pjakina, časem vám to začne být jasné.
   Mik

   Smazat
  8. 21:55
   Mám pocit, že pravdu máte jen vy a vaši dědečkové. Mám dost jinou zkušenost.

   Smazat
  9. 0:50 Kterou?

   Smazat
  10. Anonymní 21:55

   Ale jděte, jestli vy si tak trošku nevymýšlíte. Připusťme, že jste měl smůlu jen na samé bigotní, špatné učitele. Ale učebnice a učební osnovy byly všude stejné a v těch bylo v naprosté většině uvedeno to, co odpovídalo dosavadnímu poznání. Jestli vy jste spíš nebyl moc studijní typ a prostě se vám ty předané informace v hlavě neudržely, nebo navzájem pomotaly.

   Víte, já nepopírám, že za každého režimu funguje cílené ovlivňování myslí občanů. Tak jako dnes, i tehdy fungovalo. Jsem však toho názoru, že tehdy se to omezovalo na MLČENÍ o věcech, které nebyly v souladu s vládnoucí mocí. Oproti tomu dnes se vyloženě a nepokrytě LŽE. Lže se přitom velice komplexně, na všech úrovních a lháři se při tom tváří, jako by těm mnohdy do očí bijícím nesmyslům a nelogičnostem sami věřili. Asi speciálně vyrobená nová generace. Realita se zkrátka obrací vzhůru nohama a sebehloupější lež je sebevědomě hlásána, jako by se jednalo o nejčistší pravdu.

   Smazat
  11. 7: 42....tak to je přesné..dříve se zamlčovaly dějinné události a dnes se o nich lže...dříve MLČENÍ a dnes LHANÍ
   Masaryk se musí obracet v hrobě...když si vzpomene " na boje o Rukopisy..."

   Smazat
 3. Takto zanedbaných pomníků je u nás většina. Sám pravidelně chodím položit kytku v den výročí 25.4.1945 na místo, kde spadlo na konci 2 světové války Ruské letadlo a zahynuli čtyři vojáci. Místní starosta, (kam vítr tam plášť) není schopen nechat opravit ani téměř už nečitelné údaje. Kdyby to byly oběti USA, tak je místo pozlacené. Komunista jsem nikdy nebyl a neměl jsem je rád. Leč časy se mění a názory také. Zbožňoval jsem svého času světového myslitele, V.H. Nenapadlo by mě ani ve snu, že jednou budu tuto kraeturu nenávidět, což se stalo poměrně brzy, po krásné sametové.

  OdpovědětSmazat
 4. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětSmazat
 5. Chtěla bych napsat něco stejně lidského, ale pláču a tak děkuji panu Rambouskovi za jeho krásná slova. Nejsem pamětník, ale vše co napsal cítím naprosto stejně jako on. Děkuju.

  OdpovědětSmazat
 6. Zde byl smazan PETR KRALICKY a my nevime proc !
  Cenzor timto REHABILITUJE Hitlerciky a Bolsevicke vrahy take !

  Rambousku, kdych zil v te dobe, tak UTECU do Argentiny a nebude se angazovat,
  kdyz se rvou Naciste a Bolsevici !
  Ja totiz po precteni dejin Ruska NEVIM, ktera strana byla horsi !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Karlický se smazal sám, Honolulu, nevyšiluj.

   Smazat
  2. Podívejte se, kdo ty Dějiny Ruska napsal a bude vám vše jasné. Jen malý detail. Jak skončili Indiáni a jak národy na území Ruska. Nečtěte kokotiny a radši myslete.

   Smazat
  3. Magor Honolulu neumí číst a chce nás prý informovat jelikož jsme blbí a nic nevíme.

   Smazat
 7. V květnu 2015 se konal za účasti Nočních vlků a konzula RF z Ostravy v městysu Suchdol nad Odrou vzpomínkový akt, kde byla připsána mezi jména padlých i jména, zjištěná v
  nedávné době z trosek letounu, objevených při zemědělských pracech. V troskách byla nalezena kovová část vyznamenání jednoho z členů osádky a z jejího čísla přes zastoupení RF zjištěna i identita posádky.
  Akce se zúčastnil dětský pěvecký sbor a veteráni (jedna veteránka- radistka) II. světové války.

  OdpovědětSmazat
 8. Rambousku ! U nas ziji PAPOUSCI ! Oni sem letaji z Jizni Ameriky. (Ja je ucim nadavat pro srandu !)

  A Cesko je Evropska zeme, take zeme plna PAPOUSKU, ale oni uz pomalu vymiraji, takze to stale opakovani stejnych veci uz nikoho z mlade generace nezajima. Jeste 10-15 let a lide na nesmyslne tragedie ve 40-tych let zapomenou.

  OdpovědětSmazat
 9. Bohužel, nejenže se mnohde nestarají řádně o památníky na padlé rudoarmějce i naše bojovníky proti německému nacismu, ba dokonce se vyskytuje nemálo případů, kdy jsou tato památná místa ničena a odstraňována. Je třeba těmto snahám o revizi výsledků II. sv. války učinit přítrž. Považuji za zcela legitimní, když se uskuteční hlasitý protest na jednání zastupitelstev, před příslušnou radnicí, pošlou se petice atd. Proč se nevolá k odpovědnosti ředitel výše uvedené školy? Prostě nenaříkat a pořádně těm hovádkům zatopit...

  OdpovědětSmazat
 10. Rusko (SSSR - Bolsevici), ve snaze vybudovat komunistickou "spolecnost" ZABILI, 40 millionu lidi a ted je tam zaveden znovu kapitalismus ! Tak k cemu to bylo ?

  Rikam ti Rambousku ! Svet je neobycejne krasna planeta a kdyz to nekde nefunguje, tak je dulezite UTECI !
  Ja utekl z Ceska do Jizni Afriky (68 rok) a po padu Rhodesie do Ameriky a za odmenu dozivam v krasnem prostredi !
  A takovych lidi jako jsem ja, bylo 250 000 a do Jizni Afriky jich se mnou prislo 25 000 (1/10) !
  Ja mel daleko LEPSI zivot, nez tvuj idealisticky otec !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Rambouskův idealistický otec prožil život jako člově, ty, zase jako imbecil.

   Smazat
  2. Lucifere 15:19. Tady je místo pro české vlastence, ne pro utečené zbabělce. Zalez zpátky do díry, překroucené slinty si nech pro tvé kolegy v blázinci za louží.

   Smazat
  3. 15.19 Kdyby Rusové před Hitlerem utekli, šprechtil byste na Sibiři a o zbytku světa by věděl váš šéf od SS.

   Smazat
  4. Honolulu nemarodí se každý jako parazit.

   Smazat
  5. 15:19 můžeš mi ty vědátore nějak vysvětlit, že se těch 40 milionů zavražděných bolševiky odpovídajícím způsobem neprojevuje na vývoji počtu obyvatel daného území? Plácáš čím dál větší nesmysly. Je zjevné, že jsi omezený, jako lidský tvor všehovšudy vegetuješ, svou trapnost trapně zdůvodňuješ..

   Smazat
  6. Lulu, ale nedožíváš v JAR.
   Tu USA nechaly zničit.

   Někdy se rač místo na zdechlé čarodějnice podívat na souvislosti.
   Teď Obamovi pohrobci ničí nás.

   Smazat
 11. 15:23
  A ZASE TADY TEN TUPEJ ŠULÍN HOVNOLULAN FILCONOŠ Z ÚDOLÍ DUTÝCH HLAV TAPETUJE!!!!!☺☺☺☺
  Zřejmě ho pornoJanda platí od písmen!!!!

  OdpovědětSmazat
 12. Reditel skoly ve tvem meste by mel dbat na to, aby jeho studenti dejepisu znali nazory ze vsech stran a ne pouze ze strany jedne, predepsane a prosazovane !

  Predepsany nazor, ci nejake predepsane akce - t.j. ORIENTALNI DESPOTISMUS ! Svobodny nazor = svobodny vyvoj ! = Zaklad demokratickeho zrizeni !

  OdpovědětSmazat
 13. Oldřichu, vzal jsi to za špatný konec: "....abych zde na jasném příkladu deklaroval naší Českou tupost, ubohost a předposranost vzdělávacího systému." Pokud budeš společně s Haškem, Svěrákem, Najbrtem, Hřebíkem a spoustou jiných pseudo-Čechů dehonestovat český národ, co si myslíš že tím změníš? Zařadil jsi se právě mezi ty učitele, na které právem nadáváš.
  Lidem jako byl tvůj otec věčná čest a sláva! A jednou třeba i tobě.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Co má Hašek společného se Svěrákem?

   Smazat
  2. Vy máte o našem vzdělávacím systému lepší mínění? Vždyť se rozhlédněte, jaké zmasírované bytosti bez kritického myšlení jsou jeho produktem.

   Smazat
 14. Historická nevědomost u žáků, studentů i vysokoškoláků je otřesná. Naše školy vypouštějí – až na naprosté výjimky - do života analfabety o historii 20tého stol. v Evropě i své vlastní. Jsou zcela bezbranní vůči propagandě, jsou naivní oběti manipulací, jsou k pláči. Oni sami budou draze platit za svou nedostatečnost.
  Zato prázdného sebevědomí mají nadbytek. Vidím a slyším tu dvanáctiletou školačku jak na piazzettě Nár.divadla "vyčinila" naší zvolené politické reprezentaci aniž by si kdokoliv z kolemstojících učitelů uvědomoval ubohost té situace. Měli dobrou náladu.
  Zdenek Janda

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Mládež má správné názory, to vy jste šmejdi.

   Smazat
  2. 17:50
   Copak,místní Hovnolulanovo SYFILITICKÁ příBUZNÁ???!!!!

   Smazat
  3. 17:50 jistě, když nemá znalosti.

   Smazat
 15. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Mazej odtud, dobytku.

   Smazat
  2. A že je čím dál sprostější a oplzlejší ta americká svině! Co ten dobytek si už dovoluje zde psát, je přes čáru.Oplzlej, úchylnej, praštěnej, -proč sem neustále leze? Určitě si nikde jinde nedovolí psát takové prasečiny - jen zde u nás na NR. Utečenec, hajzl, bývalá česká svině. Ten už patří do blázince, ty jeho bláboly jsou opravdu ubohé a blbé!Ještě nikdy neodpověděl na otázku, proč na tyto diskuze neustále leze! Vždyť je mu do nás úplný hovno, nežije tady, ničemu nerozumí, tak proč sem prokristapána pořád leze? Hajzl Jiří Večerek - Florida - zarputilej diskutující Novinek, kde se účastnil diskuzí několik let. Pak mu byl účet definitivně zablokován, a začal lézt sem na NR svině jedna odporná!

   Smazat
  3. Nemá rodinu a těch pár zdegenerovaných zvrhlých parazitů co jsou jeho kamarádi ho neuspokojuje. Ukájí se jako cikán ze Smíchova a ty jsou také věřící. Má kompletní antickou knihovnu a ví HO.

   Smazat
 16. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vysmahni, chudáku. Záležitosti ČR se tě netýkají, zdrhnutej cizáku.

   Smazat
 17. Je to smutný článek, ale velmi potřebný.

  OdpovědětSmazat
 18. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 19. 16;01
  Dvě věci....

  OdpovědětSmazat
 20. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 16:08 chápu, jste natolik omezený, že vám k té vaší živočišné blaženosti stačí uspokojení obvyklých potřeb. Bez ohledu na širší okolnosti, vztahy a skutečnou morálku. Dokonce jste si pořídil Cadillaca. Z druhé, třetí nebo čtvrté ruky? Snad kvůli tomu a podobnému jste zahodil vlast i své blízké a teď, v nejistotách se ujišťujete, jak v těch USA je blaze. Rozum omezený, moudrost žádná.

   Smazat
 21. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Fuj, co je to tu za odpad?

   Smazat
  2. 16:39 Každý pochopí, že to je "na hrubý pytel, hrubá záplata".

   Smazat
  3. Cadillaky z druhé ruky jezdí v emerice jen smažky, černoše a extremisti.

   Smazat
  4. 4:24 a kdo o společenských poměrech v USA něco ví, tak ví, že nebýt z lepší společenské vrstvy, mít Cadillaca z první ruky se chudákovi nesluší. Leda tak Chevroleta ... ten, možná z druhé či třetí ruky se hodí pro Honolula.

   Smazat
 22. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Stokrát ti bylo připomenuto, že tady nemáš svými výblitky svinit prostor, negramote.

   Smazat
 23. Admine, nechtělo by to důrazně očistit od hulvátských magorů? Ti lidé to tady přece programově likvidují, tím ničí i Tvou práci.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 16:42
   Tohle vysvětli tomu Mozkomorovi z uASS okupantský trumpetolatríny,ne nám Čechům!!!!!

   Smazat
 24. Pane Rambousku, copa je? Už jsem Vás dlouho neviděl. Z Iděsu Vás snad vyhodili? A jak to zdůvodnili? Neměl byste tady o tom napsat článek?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Mikeši, pan Rambousek napsal velmi potřebný článek. To je poznat i podle toho, že na něj vehementně, a dementně, reaguje jistý utečenec. Na iděsu by mu ho určitě nezveřejnili, tam nemají pravdu rádi.

   Smazat
  2. Jakou pravdu? To že se jeho fotr připojil na stranu agresora a teď se jeho syn diví, proč jim to už nikdo nežere? Tohle by se mělo trestat jako propagace bolševismu a nadržování nepříteli. Bratr mého dědy bojoval na východní frontě proti té ruské pakáži a jsme na to hrdí. My ošetřujeme jiné pomníky. Ne pomníky okupantů a zrádců a máme na to mnohem víc prostředků než pár starejch komoušů. Namísto takových jako Rambousek je potřeba přijmout nové lidi, lepší a geneticky nezatížené, třeba z Afriky a tím vám všem zavřít konečně hubu.

   Smazat
  3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  4. 18:04 Jsi důkazem, že svět nebyl, k jeho smůle, zbaven všech hitlerovců. Kvůli takovým parchantům dosud po celém světě teče krev nevinných lidí, kteří chtějí jen žít v míru. Kliď se odtud, svině fašistická.

   Smazat
  5. 18.04
   ty musíš být ale hodně velký kretén

   Smazat
 25. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 26. Nic není bílé nebo černé. Za socíku byla ale ta ideologie, alespoň v těch posledních 80.letech, tak nějak vyčpělá. Ano, používalo se pár povinných frází, ale většina národa to už ani nevnímala, protože jsme všichni věděli své a už to nikoho ani neuráželo. Dnes je to ale vymývání mozků všemi možnými i nemožnými způsoby a vzhledem ke strachu z možné destrukce celého zbytku života, tím, že tě v 50 letech třeba vyhodí z práce, ani pamětníci se nesnaží všechny ty lží a překrucování uvádět na pravou míru.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tak 17:02, předhadráková ideologie byla vyčpělá? Neříkala pravdu o vlastnostech současného systému, jak jsme si ho vyzvonili? Vám to tak vyhovuje? I když bych na tom byl materiálně i majetkově mnohem hůř, než jsem dnes, cítil bych se líp v té tehdejší sociální a mezilidské pohodě. On by se ten socík technologicky, technicky i materiálně za oněch 30 let taky posunul. Chce někdo tvrdit, že ne?

   Smazat
 27. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Hurá, prašivej idiote, aspoň chvilku tu bude diskuze lidí.

   Smazat
 28. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 29. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Odpal, satane.

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
 30. V Mladé Boleslavi zmizela v tichosti pamětní deska na umučené vojáky. Byla umístěna na kasárnách, která jsou nyní přestavěna na luxusní byty.Potichu se vse oplotilo a bronzová deska zmizela. Ta kasárna se po válce jmenovala kasárna 9. května. To se již taky nenosí. Starosta, nebo nyní honosněji, primátor ,je člen ODS

  OdpovědětSmazat
 31. Rusové pod vedením naivního Gorbačova, se stáhli ze střední Evropy, když dostali záruky, že NATO se nebude rozšiřovat k Ruským hranicím. Jak to dopadlo vidíme sami. Gorbačov si myslel, že už navěky bude mír a studená válka skočila. Skutečnost je taková, že nejenom, že neskončila, ale hrozí vypuknutí atomové války a to jenom díky agresivnímu západu. To že Tramp nedodržuje smlouvy to není jenom Americký zvyk ale celkově to patří do anglosaské kultury nedodržovat smlouvy, dohody a vše dělat jednostranně jenom pro svůj prospěch. Anglosasové tímto podlým způsobem napálili nejednou celý svět a ten by se měl už jednou provždy poučit a už nikdy Anglosasům nevěřit.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Gorbačov se stáhl proto, že SSSR byla už dávno zdechla kobyla, která už nedokázala kolem sebe ani kopat. A tak se s tím sajrajtem mělo i zacházet, jako se zdechlinou. Rusáci v roce 1945 překročil hranice Evropy a způsobili zde nesmírný rozvrat. Kdo je podle vás agresor??

   Smazat
  2. Pane vy jste vul. Gorbacov byl stejne jako Breznev a Chruscov pozdeji i Jelcin zaprodancem zapadu. Vsichni tito presidenti byli dosazeni pouze z jednoho duvodu,aby rozbili a rozdrobili SSSR. O rozvrat v Rusku se zapad snazi uz stovky let.

   Smazat
  3. 17:55 Kdo je agresor? Idioti, kteří překrucují dějiny. Patříš mezi ně, dobytku fašistickej.

   Smazat
  4. 17.55
   už jsi se zase ozval kreténe ?

   Smazat
  5. Anonymní 17:55

   Kdybyste aspoň tušil, jak málo toho víte. Třeba byste pak nebyl hned všude považován za vola.

   Smazat
  6. 17:55 FAŠISTO kolik ti je 5 let , ubohý dement !!!

   Smazat
  7. Rozsudek pro 17:55
   TREST SMRTI PROVAZEM

   Smazat
  8. Manželka "naivního" Gorbačova pracovala pro Sorose.
   Gorbačovův hlavní rádce Jakovlev byl v dobách, kdy pracoval v Kanadě, naverbován tatíkem ponožkového Trudeaua pro CIA, které sám byl agentem.

   Nechal bych Rusy, ať si to přeberou.
   Byli taky nadšení do kapitalismu, jako my.
   Dodneska ale pořádně neví, co se odehrálo mezi lety 46 a 53.

   Smazat
  9. Rusáci nejsou schopní něco vybudovat, ale ničit. Zabíjet. Oni nedokážou řídit stát a už vůbec ne tak velký. Nejsou schopni rozvoje jako ostatní národy, je to asi nějaká genetická porucha. Je obrovskou tragédií že jsme pod ně padli, tím jsme skoro zahynuli. Teď bychom měli vložit svou důvěru, prostředky a sílu, abychom pomohli západu a hlavně Americe tyhle hajzly porazit. Nemyslím, že by měli mít vlastní stát a na tak malou planetu je jich moc. Pro budoucnost bych pár rusáků nechal někde v rezervaci, ale zbytek musí pryč.

   Smazat
  10. 8:10 FUJ, ty smrade, jsi obyčejný Hitlerův pohrobek bez kousku cti v těle, bez svědomí, bez skrupulí. Kvůli takovým kriplům teče po světě krev.

   Smazat
  11. 8:10
   Est komt der tag ty havlozvratku z HOVNA VZEŠLEJ!!!!!!
   S takovejma prouASSackejm smažkama uděláme krátkej proces.....projevíme ti tolik sluníčkářský lásky,že už nevstaneš!!!!!!☺☺☺

   Smazat
  12. 10:34-boj proti těmto sviním(8:10) se neděje zde ale na IT a výše. Zde píší jen hajzlové beze jména na zakázku jiných!

   Smazat
 32. 17:55
  Kdo bys řekl ty havlošunte,že do DNESKA OKUPUJE NĚMECKO,JAPONSKO A JIŽNÍ KOREU....KDO MÁ PO CELÝM SVĚTĚ POD POHRŮŽKAMA VYSRANEJCH 160 ZÁKLADEN S UASS OKUPANTAMA?????
  Určitě Putin.....

  OdpovědětSmazat
 33. Začněte u sebe, dejte si do pořádku pravidla českého pravopisu. Zatím je to tak, že se musí pravidla ohýbat. Demokratura vtrhla i sem...
  Je-li jazyk atributem národa, tož potěž pánbů... Asi jako naše záchody, vizitka k poblínkání...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jdi do prdele, moralizujici gramatikonacku

   Smazat
  2. 3:23
   Táhni v prdel havlomraku!!!!!

   Smazat
 34. Dnes jsem shledl video, anketu - tak by se to dalo nazvat. Otázka byla: Co se stalo v roce 1918, 1938, 1948, 1968. Dotazováno bylo asi 8 studentů středních škol. Vypadali průměrně inteligentní /IQ 90-110/. Nikdo z nich nevěděl co se v těchto létech stalo, až na jednoho, který řekl že v roce 1948 přišli komunisté. Můj závěr: Záměrný sestřih. Jiný závěr mi nedovoluje tzv. selský zdravý rozum. Druha možnost je, že ti středoškoláci to opravdu nevěděli. V to se mi nechce věřit. Dále měli vyjmenovat co nejvíce prezidentů republiky. To již částečně zvládli. Říkali Havel, Klaus, Zeman a Masaryk - ne však všichni. Jednou uvedli Beneše. Jiné prezidenty neznali. Video mělo nadpis: Takoví budou příští voliči.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 19:59: odpovídám si sám po přečtení 9:22 z 13. června: 9:22 říká také něco odporující zdravému rozumu, to jest, že ti studenti asi opravdu nebyli nějakým záměrným sestřihem. Těžko uvěřitelné, že by naši středoškolácí pokud se týče národního dějepisu byli tak negramotní. Co tak asi dělají na dějinách dějepisu? Zase mám ten dojem, že tato generace maří vše, co vybudovaly předchozí generace a nijak si toho nevážívá, což je i vidět na tom jak se chovají k důchodcům. Podle nich důchodci to jsou ti co překážejí v supermarketech, funí a smrdí.

   Smazat
  2. 11:48: oprava chyby: Má být: ... nijak si toho neváží, což...

   Smazat
 35. Při čtení článku jsem viděl sám sebe když jsem se vrátil
  do klukovských let 13 - 30 kdy jsem se smál všemu ruskému jako třeba přeplněným vagónům odvážející rusi na frontu, stojící na stupačkách vagónu,na oděvy jsem sháněl a poté přišíval americké a anglické vlajky to do mých cca 18let.
  Neměli jsme rádi cokoliv komunistického jako třeba organizované 1.Máje ,lampiónové průvody a podobné akce nebo Rudé právo- které musím poznamenat - bylo méně ulhané než dnešní mainstream.
  Člověk zraje jako víno,dnes chodím na ruské weby mirtesen.ru - zkuste -,poslouchám ruské písně a nesnáším ameriku a od doby kdy jsem se vrátil z iráku 2014-2016 nepiji ani americké nápoje ,byť vyráběné v licenci coca cola,pepsi ,sprite aj.
  Mrzí mne,nesoudržnost čechů,mrzí mne zlehčování obětí osvobození ruskou armádou,mrzí mne ,že ty co volívám se nedostanou do parlamentu jako strana a přitom mají tak dobrý, státosvorný program.
  Fandím Rusku ,Putinovi a hlavně ruskému lidu ,slzy v očích mám když Putin říkal ,že už žádná válka na území Ruska nebude,vytrpěli si toho dost i za naší svobodu,jsem, rusům vděčný a vážím si toho.Omlouvám se za moji delší slátaninu,snad si to někdo přečte do konce ,psal jsem to na výzvu autora článku,dnes mi je 60.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Chápu Vás, mám to podobně.

   Smazat
  2. Takze i vy dva jste cinkali Havlovi
   Nestydite se?
   Co takhle harakiri na omluvu, vy korouhvicky

   Smazat
  3. 3:26 Tak to jste podezřelý naopak vy! Odkud vy jste v 89. věděl, že je všechno jinak? Ti informovaní totiž byli zároveň strůjci dnešního svinstva. I takový Karel Kryl zpočátku věřil - než kamarády (i z hradu) prohlédl. Takže, sice jsem necinkal, ale věřil jsem, a nestydím se za to. Proto odsudky s příslušnou omluvou, si laskavě nechte pro vaše svědomí.

   Smazat
  4. 3:26
   Ty JSI MĚL SVAZKŮ NA CIKÁNÍ PRO UDAVAČE HAVLA PLNOU TAŠKU!!!!!

   Smazat
  5. Kuky, styďte se vy kolaborante!

   Smazat
  6. I já jsem prožíval stejné chvíle a pocity. Podepisuji co jste napsal. Jen dodám, že jsem nenáviděl s. Štěpána , ale když jsem slyšel co říkal dělníkům v pražském ČKD, musel jsem mu dát ač nerad za pravdu a mé svědomí je v tomto punktu čisté NECINKAL JSEM KLÍČKAMA ANI DOMA. A věděl jsem , že budu muset makat 24 hodin denně a 365 dní v roce a že s poctivé práce stejně nezbohatnu a že na stáří ze mne bude skoro žebrák, který čeká jen svou zubatou . "Už je to tady...…………."

   Smazat
  7. 20:35...SOUHLAS..taky jsem to tak prožil
   a dnes cítím...

   Smazat
 36. 21:44
  Jdi to příděly ty uASSackej kolaborantskej havlozvratku!!!!

  OdpovědětSmazat
 37. Tak pane autore to jsme na tom stejně můj táta též bojoval proti fašounům . Je třeba lidem připomínat fakta.

  OdpovědětSmazat
 38. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 39. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 40. Cesi, az na par vyjimek, jsou rychle rotujici korouhvicky

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 3:31
   Jestli chceš toho prochcanýho,posranýho geronta podporovat,tak račte přejít do trumpetolatríny,tady vás nepotřebuje NIKDO!

   Smazat
 41. 3:31 a maji za cenzora IMBECILNIHO HITLERCIKA, KTERY maze informativni prispevky !
  A oni ti slabomyslni Hurvinci sice stale bojuji proti Hitlercikum, ale pouze tem, kteri jsou 70 let po
  smrti !
  HUUUuu , ha, ha, ha, ha ! A nick Mugabe bude jednou jejich hlavni autorita - slzim smichem !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Přesně takhle se smějí hysterky tehdy, když se jim nedaří něco kazit, a nechtějí to dát najevo, zoufalý utečenče.

   Smazat
 42. HURVINCI ! Neznam nic ve svete srandovnejsiho, nez jste vy ! Kdyby svet rozumel cestine, tak jste hvezdy v politicke klauniade !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ahoj Lulu, neměl bys být dávno v posteli? Aby ses nám nerozstonal.

   Smazat
 43. Ty tvoje HOVNA by měly bejt MAZANÝ I S TEBOI TY SRAČKO MÁJOVÁ!!!!!!

  OdpovědětSmazat
 44. Kam se posunula úroveň diskuzí tady je k uzoufání. Admini by se měli zamyslet nad tím, co s tím.

  OdpovědětSmazat
 45. Naše mládež dnes ve školách dostává takovou politickou masáž, jakou nám starším nedopřáli ani komunisté. Já si dobře pamatuji, že jsme se v hodinách valsitědy učili i to kdo to byli obrozenci, kdo to byl Masarik a Štefánik a další a další. Dnes když se mladých zeptáte jestli znají třeba prezidenty z doby před rokem 1989, tak to neví, ale smutné je to, že oni neví ani kdo byl prezident po roce 1989. Taková je dnes úroveň našeho školství, které upadá již od roku 1989. Jestli se toto někdy podařím napravit, tak budeme moci mluvit o zázraku.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. NA OTÁZKU, KDO BYL PREZIDENTEM PO ROCE 1989, mi neznámý teenager odpověděl zcela přesvědčivě: "NĚJAKEJ SCHWINDELSTEIN". Nezmohl jsem se na slovo. On je jím vlastně (zprostředkovaně) durch und durch furt... měl pravdu ten chlapec, snad jednou pochopí hloubku své odpovědí. Platí od abdikace jeho apoštolského veličenstva Karla I. ...

   Smazat
  2. 9:51 - Co je to teeneger, černoch s malým? Mluv Česky i když využíváš americký web google, šprte.

   Štefan

   Smazat
 46. Diskuse k tématu ke kterému jsme byli vyzvání je sdělení názoru byť zcela odlišného. Nadávat a zesměšňovat oponenta je ubohost.
  Dějiny národa jsou takové jaké jsou a skutky odpovídají dané době. Nelze je tedy hodnotit z dnešního pohledu. Rosové jsou hrdi na své dějiny( na cary, na CCCP a především na vítězství ve Velikoj otěčestvěnoj vojně. Němci rovněž nepopírají své dějiny a nesnaží se je zkreslovat , jen zdůrazňují ty momenty za které se nemusí stydět.Že naši politici neznají dějiny tohoto českého národa - je smutné, doučit se je nemohou , protože přemýšlí především jak obelhat voliče , aby se dostali ke korýtkům a rozkradením HDP si naplnit svoje vlastní kapsi. Pokud mají takovou ideologii nedivím se jim, jen jimi pohrdám. Co se týče Katyně - je stále otázkou, kdo tu popravu uskutečnil, je otázkou kolik dlstojníkú polské armády podporovalo na začátku války proti Rusku. Přesto měli být odvlečení jako váleční zajatci a zastřeleni jako bandité( pokud však měli uniformy).
  Zůstává však faktem , že se se synem nemohu dějepis učit , dostal bych infarkt a on 5ku , kdyby dal na mě. Na vše musí přijít dalším studiem sám.

  OdpovědětSmazat
 47. Jestli má dnes smysl něco podporovat, je to web !Argument:

  ===========================================
  http://casopisargument.cz/2018/06/12/staci-150-korun-a-zmenite-argument-k-nepoznani-pridejte-se-a-pomozte/
  ===========================================

  Vynikající příspěvky píší především IVO ŠEBESTÍK a ADAM VOTRUBA:

  == http://casopisargument.cz/author/ivo_sebestik/

  == http://casopisargument.cz/author/adam-votruba/

  Z dalších pak především Zbořil, Švihlíková, Keller, Malínský, Krejčí, Tejkl, Neudorflová nebo Ľuboš Blaha. (Omlouvám se těm nejmenovaným).

  OdpovědětSmazat
 48. Hurvinci vy rudoprdelati orangutani, vase mladez patri nam Americanum ! Vy ji nemate co nabidnout. U vas na bydleni v Praze musi setrit 40 let a v Brne 20 let.

  U nas sezenou bydleni za 2 hod. a koupe domu nebo zadani postaveni domu je otazka je otazka 1 hodiny.

  Nase hracky pro mlade lidi (auta, motorky, atd.) jsou daleko lepsi nez vase a nase knihovny jsou nejlepsi a nejbohatsi na svete.

  A kdyby je zde ziti jednou omrzelo a chteli zmenu, tak s nasim pasem mohou bydlet kdekoliv na svete.

  U nas neni cenzura a lide rikaji co maji na srdci. Nase banky jsou nejlepsi a nejvice kamaradske na svete a nase investice maji navrat.

  Proste jsme to vyhrali a ted mame i vyborneho presidenta !

  Vy jste strasidla minulosti. Nastesi uz brzy vychcipate a znalci dejin na vas budou myslet jako na zly sen.

  OdpovědětSmazat
 49. To ti uvěří ty barevný spolubydlící vedle v PAPUNDEKLU!!!!!!
  Pokud chceš mermomocí zvracet TY SVOJE POSRANINY,TAK BUĎ PIŠ ČESKY TY HOVNE CIGÁNSKEJ A NEBO NAPIŠ VŮBEC,BUDE TO LEPŠÍ!!!!!!!!

  OdpovědětSmazat
 50. Hurvinci, president Havel a jeho parta vas poradne precurala a my mu to vubec nemame za zle.
  U vas byl zaveden crony kapitalismus a ne svobodny kapitalismus. To, ze jste nevystihli co se delo, je ciste vase chyba !
  Ale i ten Havel byl 100 x lepsi, nez byl Novotny, Husak a cela ta komunisticka smecka tyranu !

  Starneme sice vsichni, ale pro vasi republiku vas odchod do pekla bude uleva ! Na nas, vsak svet vzpomina v dobrem.

  OdpovědětSmazat
 51. 12:45 = nick MUGABE, zv. tez cesky lidozrout je LEVOBOCEK komunistickeho ministra osvety Zdenka Nejedleho.
  Kdykoliv se to primitivni hovado ozve, tak me zachvati nostalgie po Africe a zacnou mi znit v hlave skreky africke bushe.

  Ja v mladi pracoval pro vladu v Pretorii a oni me stale posilali do bushe neco hledat !

  S opicemi byla obrovska sranda.
  Mugabe ty dobytku jsem rad, ze jsi zde i kdyz posledni dobou slabnes . Mene kouses,
  ty potvoro chlupata, asi ti padaji zuby !


  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. NA CELOSVĚTOVOU VERBEŽ,uASSacký OKUPANTY,VRAHY,ZLODĚJE A LHÁŘE NEBUDE NIKDO NIKDY VZPOMÍNAT V DOBRÝM!!!!!!!!!!!

   Smazat
 52. Ještě dodatek k mému včerejšímu vpisku a k některým reakcím :
  V iráku jsem byl 2004-2006,trochu js si popletl roky ,bylo to v době kdy byla vypálená Falúdža.
  Ano cinkal jsem pod Melantrichem a na Letné,byl jsem nadšen,že už nebude platit vláda jedné strany a Rudé Právo již nebude psát tu řízenou propagandu ..ó jak jsem se mýlil,což se projevilo v čase.Je mi moc líto,že se k děti učí ve školce a škole to ,co se učí a přednáší tam neziskovka člověk v tísni.

  OdpovědětSmazat
 53. Neverte komunisticke propagande, ze Americane ziji v PAPUNDEKLOVE krabici. Na Google Images si najdete typicke bydleni v ruznych statech.

  Ti co ziji na ulice ve stanech napr. v San Francisku zerou drogy a chlastaji chlazeni do auta.
  Ja nevim proc, ale "doktor" Mugabe nam to objasni.

  OdpovědětSmazat
 54. VSUDE tam, kde zeme byla zachvacena Komousi a nebo jejich bratranci Socany, tak prichazi k upadku a hladomoru !

  To plati hlavne pro bohate zeme, jako napr. byla Rhodesie , nebo Venezuela a ted je to severni Korea, kde je velky nedostatek jidlo. Proto je Kim v Singapuru a bude nasemu presidentu zobat z ruky ! Za potraviny pro jeho sev. Koreu !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Utečenče, jsi jen blbý hulvát, který rozumí koze, od konečníku k noze, nebo zaplacený ksindl. Nejspíš však obojí.

   Smazat
  2. Honolulu, mám Vás, na rozdíl od zdejších komunistů docela rád. Přesto by Vám neškodilo se nad vlastním životem se občas zamyslet a přiznat své omyly, máme je všichni. Jeden z Vašich omylů je mise v JAR. Pro Vás nevšední, zajímavá ale koloniální! Chcete-li obhajovat svobodu člověka osobní, národní, celospolečenskou(ideální), zřejmě Vám antická knihovna nepostačí, neb je inspirativní ale stará, jako Trumpovo heslo-America-first.

   Smazat
  3. PS. Trumpovo heslo mi nevadí, neb je mi milejší národní socialismus, než kapitalistický komunizmus!

   Smazat
  4. Jistě, ty troubo ze 14. června 2018 2:17, já prožil větší část svého života v té zemi zachvácené komunizmem, tedy v ČSSR a o hladomoru nevím nic, ten jsem nezažil ani neviděl. Dokonce nepamatuji bezdomovce, žebráky, nezaměstnané, lidi pod exekucí, ani vyloučené lokality ... Evidentně lžeš!

   Smazat
 55. 13:30
  Kim si z toho tvýho buzeranta dělal SRANDU,PŘED OČIMA CELÉHO SVĚTA!!!!!!!!!☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺Kim má NAPROSTOU PRAVDU V TOM,ŽE uASSackým ŠMEJDŮM NESMÍ NIKDO VĚŘIT ANI POZDRAV!!!!!!!!

  OdpovědětSmazat
 56. Malé resumé pod dlouhou neplodnou diskuzí: Učitelé vždy učili názory těch, co jsme zvolili. Vyměníme učitele nebo politiky?

  OdpovědětSmazat
 57. "SOUDRUZI" Hurvinci, nez odejdu za radostmi Floridy, tak vam predkladam dukaz, jak zde LZE, LZE a LZE - ten odpornej opicak nick Mugabe (13:45) puvodem z Limpopa a podvodem v Cesku !

  Bezte na GOOGLE IMAGES a naklepte do klavesnice

  MIDDLE CLASS HOMES IN FLORIDA , nebo nejaky jiny stat, ktery vas zajima.
  A ohledne Kima LZE, LZE a znomu LZE take.
  A ted bye, bye......
  -------------------------------------------------------
  Povolny, jsem rad, ze jste se vratil.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pá, pá, utečenče. To pro tebe platí, že lež je pravda, a pravda je lež, jako pro každého, kdo slintá cokoliv, za jidášův groš.

   Smazat
  2. 14:10
   Copak,kolega ti zcizil ještě funkční PAPUNDEKL s podpisem Hitlery Clitoris???!!!!!!☺☺☺☺☺☺☺☺☺

   Smazat
 58. NES*R ME - ty ploopice, zijici illegalne v Evrope, tim PAPUNDEKLEM 14:36 !
  Zvedni tu tvoje linou ppprd*l - a mas prime spojeni z Frankfurtu do Miami a hned pozas v jakych bludech zijes.

  A ty - ty HNUPE nevzdelany, 14:29 - Jidas dostal 30 DENARIUSU a ne Grosu ! Samozrejme, ty jako byvaly stranik to nemuzes vedet. Uz je nejvyssi cas, aby ta vase Socialismem nakazena generace vychcipala a mladi Cesi napravi to vase zmetkovani !
  BUH ZEHNEJ AMERICE ! God bless Amerika !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Lucifere, koukej mazat zpátky na lůžko! Zase jsi to tady zasvinil, a kdo má po tobě ta čertova lejna pořád uklízet, co?
   To je s podivem, za co jsou ochotni svým přivandrovalcům ti pindosové cálovat.

   Smazat
 59. 16:13
  Mám pravdu nejen s PAPUNDEKLEM,ALE I S TIM,ŽE KIM S TRUMPETOU TĚŽCE VYJEBAL,OVŠEM TRUPETA V ROLI MÍROTVORCE JE VELEDULEŽITEJ JAK HOVNO UPROSTŘED CESTIČKY!!!!!!!Z TRUMPETOHOVNA HOLT BIČ NEUPLETEŠ,!!!!!!!☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺

  OdpovědětSmazat
 60. Komousi a jejich bratranci Socani !

  Pohledte do oci REALITE ! V dnesni dobe jste odepsani a nikdo vas nepotrebuje a vubec uz nemate zadny vliv.
  Jste strasidla minulosti vy Frankensteini !

  Mladi Cesi maji plnou hlavu Ameriky ! Nejenze se uci jazyk Ameriky, ale dokonce se uci i vsechny druhy hudby, mody a nasich hodnot.
  P R O H R A L I - totalne jste to s nami prohrali, vy Rudoprdelnici !
  Ted si jeste zvolte za ministra ""kultury"", toho vaseho prasaka nicka MUGABEHO, at je vase zkaza
  dovrsena !
  Mugabe ted zaspivej se mnou :
  "V Americe jsou slepice, co snasi vejce jak cepice ... atd" .

  Kdyz uz jsme u toho zpivani, tak zde mate na povzneseni nalady, typicke americke LIDUVKY, ze statu Tennessee !

  Velky cesky umelec pan Matuska, tam jezdil pravidelne a meli ho tam radi ! (V Nashville.) Byl jsi nekdy v Tennessee nicku Mugabe ty poloopice ? NEBYL ty nekulturni ZABEDNENCE ! Proto vydavas skreky, jako opicak v Rhodesii.

  Nana Mouskouri : Country Songs vol. - na youtube.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Mladí s mozkem mají uASS okupantský trumpetolatríny u PRDELE TY HEMEROIDE PAPUNDEKLOVEJ!!!!!!☺☺☺☺

   Smazat
  2. 17:03
   Zaprodanej záprdku, z buranova za louží, ty nás ale zásobuješ. Ani slepice nenaprdí víc slepičinců za sekundu.

   Smazat
 61. Mugabe ty neinformovany mentalni TRPASLIKU !
  V severni Koreji je hlad ! Tam je totalni bida a otroctvi, takoveho razu, ze lide v Evrope o tom nemaji vubec predstavu !
  Kim udela vse, aby Korejci meli nejake zradlo !

  Dalsi hladomor je na obzoru v bohate VENEZUELE ! Vedlejsi zeme Columbie je zaplavena utecenci, kteri zebraji CHLEBA ! Tam, kde nejaky utopista zavede - socialismus - tak drive ci pozdej prijde k hladomoru ! I kdyz zeme sama o sobe jsou bohate.

  To stejne se da rict i o statech v Africe.
  Pamatuji si, jak bohata byla Rhodesie. Byl jsem tam poslan pracovat vladou v Pretorii ! Zeme ktera vyvazela
  potraviny do mnoha zemi sveta zazila hladomor , kdyz tvuj jmenovec Robert Mugabe se ujal vlady !

  VASE cenzura maze veskere informativni prispevky a proto hodne veci vubec nejde napsat.

  Proto vase nazory a predstavy jsou velmi
  casto ZCESTNE ! SRANDOVNI & DETINSKE ! My a Americe mame daleko vice informaci, ale mnoho zemi je nam lhostejnych !
  A pamatuj si ty Neandrtalce ze presidenti Trump a Putin jsou kamosi a dobre si rozumi, ale oba maji opozici, z takovych pomatencu jako jsi ty !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tyhle hovadiny jsi ty untermensch POSRANINO vyvěštil z HOVEN VE SVÝM NOČNÍKU????!!!!!!
   Ty mamrde,kolikrát jsi byl Severní Korei,Venezuele či jinde?????
   I v tý Africe jsi byl jen v lágru,dál mezi LIDI TĚ TY ZKURVYSYNU NIKDO NEPUSTIL!!!!!!!!!!!

   Smazat
  2. 17:24 Otrapo praštěnej, utři si nudli a prdítko, a mazej slintat bláboly mezi své stejně pitomé ňoumy. Víc už to tu zasvinit nemůžeš, to uznej, na jediný článek, už to fakt stačilo.

   Smazat
 62. "SOUDRUZI" Hurvinci, vy ukvicena podsvincata ! Nejde ignorova realitu dnesnich dnu ! Drive jste byli veliciny a ted jste exoticky zavan smradu a ke vsemu jste jeste emocionalni .

  Ale ja dobrosrdecny svetlonos a HUMANISTA, vam na uklidneni napisi neco zajimaveho !

  V te Africe roste strom, kteremu kvasi zlute ovoce a urcitou doba v roce, vsechna zvirta jsou z toho ovoce OZRALA - jako vy pri reseni ekononmickych otazek.

  Tim vy SADISTI jste napr. zapricinili svymi ozralimi schopnostmi, ze jednu dobu v CSSR nebyl toaletni papir.
  Vzdyt ja si to pamatuji, vsechno !

  Muzete to poprit "soudruzi" - NEMUZETE ! Tak se uklidnete a zobnete si kvaseneho ovoce !

  OdpovědětSmazat
 63. A zde vidite panove v Cesku prislusniky levicovych marxistickych stran na uzemi Ceske republiky !

  Google images : Monkeys in Africa.

  Podobnost zjevu s predsedou vasi strany - nickem Mugabem je ciste nahodna a je nespravedliva k "osobnostem" na fotografiich. Vas stranicky predseda nick Mugabe je na tom s prihlouplym vyrazem
  daleko hure ! Proto je vas predseda !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Upatlaný kočovníku, koukej mazat pomodlit se k trumpetě, která ti v chatrči visí v kadibudce, polib své spolunocležné opice, a padej na slamník. Už toho bylo dost, máš přesčas, placenej magore.

   Smazat
 64. FILCONOŠI,POBAV NÁS SVEJMA HUMUSISTICKEJMA PŘEDSTAVAMA O DŮLEŽITOSTI POPISOVÁNÍ TVÝHO PAPUNDEKLU SAMOTNOU HITLERY CLITORIS!!!!!!☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺
  Naši předci by těm tvejm blemcům z nočníku řekli.....V NOUZI SI PES I KULKY LÍŽE.....A U TEBE TY ZHOVNATAPETO JE TO NA 100000%PRAVDA!!!!!!!!!☺☺☺☺

  OdpovědětSmazat
 65. 20:27 - moje slusna a informacni odpoved byla smazana !

  OdpovědětSmazat
 66. Osameli a odmitnuti narodem, "soudruzi" ! Zde je pisen jako sita na vas !
  SOLEDAD - Nana Mouskouri na youtube. T.j. pisen o vas !

  (Zatim koncim, ale vratim se kdykoliv se mi zachce !)

  OdpovědětSmazat
 67. 20:52 - prece necekas "soudruhu" Hurvinku, ze te nekdo bude brat vazne ! Hmmm ?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nečekám, dokazuješ, že přinejmenším ty ano, placený kočovníku.
   Opičky ti ještě neustlaly? To proto, že houpeš tady, a ne u sebe v chatrči.

   Smazat
 68. Asi 20 prispevku +/- bylo smazano, coz je dukaz, ze vas cenzor je stejny IDIOT, jako jste vy - levicovi stranici.
  Mugabe, pockej ty baboone z Rhodesie, ja se vecer vratim ty nejskaredci opicaku !
  Informuj me, jsi -li dnes v noci v dozorci sluzbe - HOVNOMETNIKU, osizeny nestastniku, at ti mohu nadavat.

  -------------------------------------------------------

  Pane Povolny, to nebyla KOLONIALNI CHYBA ! To byla fantasticka a velmi cenna skola.

  OdpovědětSmazat
 69. 21;44
  IDIOT JSI JEN A JEN TY,MAMRDE S DUTOU PALICÍ!!!!!!!!!
  STAROU NEMÁŠ,BEZĎÁCI,ANI POTKANI VEDLE TEBE ANI NEJDOU PO JEDNOM CHODNÍKU JAK NA DÁLKU SMRDÍŠ A VYPADÁŠ!!!!!!!
  To mají uASS za trest o Boha,že tam takovýho podurčený hovno nechali a nehodilo ho zpátky do moře!!!!!!!☺☺☺☺

  OdpovědětSmazat
 70. 21:55 - Mugabe, ty pruhledny primitive , zase se snazis vysnupat neco z meho soukromeho zivota ?

  Ty nemehlo nesikovne, to se dela jinak !

  Jsi hloupejsi nez komunisticky pohranicnik - sledujici americkou patrolu na Sumave v dobe Novotneho.
  Ktery vul te plati, je marnotratnik !
  Ty NEMEHLO !

  OdpovědětSmazat
 71. Informuji vas cesti obcane, ze ten vas ideologicky dozorci nick Mugave , mel mit dnes v noci ideologickou dozorci sluzbu a misto toho usnul na hajzlu v Bartolomejske ulici v Bordelu !
  (Typicky soudruh.)
  A take ho vyhodili z kurzu anglictiny a ten nedouk si ted plete clintonovou s clitorisovou.

  OdpovědětSmazat
 72. Chudáku retardovanej,polozdechlej chcípák z PAPUNDEKLU TLEJÍCÍ OD SVÝHO ZBYTEČNÉHO VZNIKU SÁM,SÁM,SÁM A SÁM!!!!!!!!!
  Ty nemít hovno na botě,TAK jsi na světě JAK KŮL V PLOTĚ!!!!!!!!!☺☺☺☺

  OdpovědětSmazat
 73. nick Mugabe (6:12) NENI sam ! "On ma" mnoho deti !
  Na vsechny mu pomohli zadelat americti
  turiste v Praze !
  A ted obdrzi nepravem a podvodem oznak vzorneho plodice a davky na vsechny deti.

  Tak jsou vsichni ti "soudruzi" podnikavi.

  OdpovědětSmazat
 74. 6:28
  Na tebe nevlezla ANI NAFUKOVACÍ PANNA,BEZĎÁK ANI POTKAN...ZBYLA TI HOLT JEN TĚŽKÁ MENTÁLNÍ RETARDACE A PROGRESIVNÍ PARALÝZA V POSLEDNÍM STADIU....JO A HOVNO NA BOTĚ,TY NESMÍRNĚ OBLÍBENÁ,ZA ŽIVA TLEJÍCÍ ZOMBIE!!!!!!☺☺☺☺

  OdpovědětSmazat
 75. 6:49 - MUGABE ty kretene, ono to tvoje pisteni na jednu notu, nema vubec zadny ucinek.
  Prohravas informacni valku !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. JAKÝ ŽE MÁŠ INFORMACE TY PŘIHŘÁTEJ HOVNOHULIBRKU Z TRUMPETOTRENEK???!!!!
   Ty tvoje bláboly nemají cenu ani posranýho toaleťáku z doby R-U!!!☺☺☺☺

   Smazat
 76. 0:10 - honolulu najdejte to tomu volovi - vice !

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.