Reklama

.

.

středa 20. června 2018

"Případ Skripalů" nezafungoval": v Londýně bylo oznámeno fiasko pokusu o přeměnu Ruska v odpadlíka


Jaroslava Zamyslovatová
20. 6. 2018     riafan
V Británii uznali, že západní sankce a pokusy o izolaci Ruska selhaly a že "záležitost Skripala" také nezafungovala. Dalším důkazem toho se stal světový šampionát ve fotbale, píše ekonom a novinář Liam Holligan v The Daily Telegraph. Prostřednictvím "případu Skripalů" byl rozdmýchán "diplomatický skandál", ale nestal se překážkou pro fanoušky z celého světa, kteří zamířili do Ruska, zdůraznil. Nyní budou všichni moci posoudit situaci v zemi na vlastní oči a ujistit se, že publikace západních sdělovacích prostředků o Rusku nemají nic společného se skutečným stavem věcí.


Podle experta, nehledě na to, že vztahy s USA a Evropou jsou na nízké úrovni, se ruská ekonomika dostala z krize, proto se západní politici chovají naivně, když věří, že zemi je možné ekonomicky izolovat.

Poukázal na malý ruský státní dluh a také na působivou zásobu devizových rezerv. Novinář poukázal i na vynikající ukazatele ruského potravinářského a agrárního sektoru, stejně jako na rostoucí spolupráci mezi Moskvou a Pekingem. Sankce nebyly překážkou pro tok evropských investic do země, ani pro zvýšení vývozu ruského plynu do EU.

Připomněl také, že v zemi probíhá Mistrovství světa 2018 ve fotbale. Londýn se pokusil přeměnit Rusko v odpadlíka, když použil případ otravy bývalého plukovníka Hlavní výzvědné správy Ruska Sergeje Skripala a jeho dcery Julie. Pod touto záminkou byl rozdmýchán "diplomatický skandál", ale nestal se překážkou pro fanoušky z celého světa, kteří zamířili do Ruska, zdůraznil. Nyní budou všichni moci posoudit situaci v zemi na vlastní oči a ujistit se, že publikace západních sdělovacích prostředků o Rusku nemají nic společného se skutečným stavem věcí.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

23 komentářů :

 1. Odpovědi
  1. Mistrovstvi sveta nejak prezilo kvuli fandum, ktery by zacali delat velkej BRAJGL.
   Tak se prikrocilo, odSkripala aspon z Udesnemu Zvrazdeni nevinneho ruskeho novinare na Ukrajine..Vymrstili se Informacni orgie spravnych Fake medii , ale beda mrtvej obziv !!#%&&*!!
   Ani trochu , mrtvej , a se nepriznal a nepoukazal na sve vrahy !!
   Higledy Pigledy ,pachaji se Koledy.
   A nebylo to mozny jedine spravne to hodit na Putina. Je to amatersky lajdactvi , kazdej kouzelnik dovede nechat zmizet i Slona nebo letadlo..Za vterinu..A ted nikdo nechce se vyzmizikovat...Herky a Jerky.

   Vymazat
  2. 4.11.???V Bohnicích jste se tajně v noci dostal k počítači?

   Vymazat
 2. Nepovedla se konspirace se Skripalovi.
  Nepovedlo se odebrat MS ve fotbalu Rusku.
  Tak budou podobné konspirace i MH-17 a další,jako s Assadem a jeho plynem.
  Se Skripalovi to bude podobné vzkříšení jako na Ukrajině s Babčenkem,že nebyly otráveni a jen sehráli komedii.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Na Babčenka byl Kremlem plánovaný atentát. To je už dokázáno.

   Vymazat
  2. Nic není dokázáno. Je to jen propagandistická válka vedená z ukrajinské strany naprostými idioty. A ty jsi idiot ještě větší, že jim na to skáčeš!

   Leo

   Vymazat
 3. I lhát se musí umět!!!!!!!☺☺☺☺

  OdpovědětVymazat
 4. Kde jsou Skripalovi? Ať je dál nevězní a propustí je na svobodu !!

  OdpovědětVymazat
 5. Fanoušci fotbalu ze zahraničí jsou z Ruska zcela unešeni ! Je to perfektní fotbalový svátek, jako vymalovaný !

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A ještě k tomu všemu se ukázalo, že Rusové umějí hrát fotbal! Hysterku Mayovou, ale i naši loutku Babičoka, by z toho mohla klepnout pepka :-)

   Vymazat
  2. 8:46 Rusáci a fotbal :D dobře jsem se zasmál.

   Vymazat
  3. Zatím Rusové vedou svou skupinu. Takže dobrý. A tvoje kecy - úplně blbý!

   Vymazat
  4. 19:52 meldonium?

   Vymazat
 6. Jo malobritové míří do chalífátu tak můžou tak držet hubu.Rusko je naděje i pro naši zemi.

  OdpovědětVymazat
 7. Kurňa, to Rusko teda musí bejt hotovej ráj na zemi.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Těžko jim vysvětlovat. Hnusná země, špatnej fotbal, zlí lidé. Ten šampionát v Rusku je velký omyl, který bude ještě mrzet. Ale holt korupce kvete všude. Raději vzpomínejme na Brazílii a těšme se na Katar.

   Vymazat
  2. Rasismus má různé podoby.

   Nekritická rusofobie homosexuálních prostitutů, jakou předvádí 5:03 je jednou z nich.

   Ahoj Jakoubku Jandů, jak ses prospal?

   Vymazat
 8. Ráj to samozřejmě být nemusí, to není nikde, ale v každým případě jsou Rusové velcí patrioti a to jim nevezme žádný případ Skřípal, sestřelené letadlo atd atd. Můžou je pomlouvat,ale respektovat Rusa musí vždy. Jednou budem prstíčkem hrabat, to si uvědomte všichni, co papouškujete ČT a další zmrdy.

  OdpovědětVymazat
 9. Ty báchorky ze západu fungují jen na naše politiky,novináře a telku. Trotlové jen dotoho. Prázdniny jsou tady a vláda nikde,žeby Putin?

  OdpovědětVymazat
 10. Já věřím ve všem straně, soudruzi.

  OdpovědětVymazat