Reklama

čtvrtek 28. června 2018

Proč nas ma reprezentovat uřezana hlava kury s hermelinem v hubě?


Ladislav Větvička 
Ladislav Větvička 
28.6.2018  blog autora
Šefove hokeja si mysli, že zme uplni idyjoti. Bo jinak by nemohli použivat argumenty typu „novy dyzajn pusobi dynamičtěji“; „nabizi novy marketyngovy potencial“; „možeme lepe dohližat na vyrobu padělku“.
A největši cypovina je „zmizi hyzdici loga sponzoru“. To všecko pry řek šef hokeja. Tuž jestli mame takeho šefa hokeja, nemožem se divit, že tak blbě hrajem.

Hyzdici loga sponzoru može šef hokeja vypustit aji tak. Na padělky dohližat určitě nebude a dynamiku by měl hokejista předvaďat jinde a ne na dresu.

To už su ve vedeni fakt taci pitomci, že nechaju schvalit dres, za kery by se styděla aji posledni děvucha klubu ženskeho hokeja Vaginka Studenka?


Jedine, co mi to připomina, je uřiznuta hlava kury s hermelinem v hubě. Jako reklama Sedlčan dobre, jako narodni reprezentačni dres odporne.

Može mě kdosik řict, čemu ti mamlasi nezrobi tři varianty a nenechaju třeba hlasovat lidi? Lid by se nažral, koza by zustala cela, chleb a hry by byly a všeci by měli pocit, že se na tym podilaju. Ja jako synek moravskeho taty a slezske mamy nepotřebuju vidět na dresu moravsku a slezsku orlicu, česky lev je jako maly česky znak dost dobry. Ale rozhodně na reprezentačnim dresu nechcu vidět scyplu kuru s hermelinem.

No ja, jenže když by se nechali hlasovat lidi, pak je tu nebezpeči, že by mohl vyhrat dres s opravdovym malym statnim znakem Česke republiky. Je čest reprezentovat se statnim znakem na břuchu.

Ale to je asi pravě to, co někdo nechce…

PS: malý státní znak České republiky, český královský dvouocasý lev je používán od dob krále českého a markraběte moravského Přemysla Otakara I.


Větva

25 komentářů :

 1. Ono to bude zase trochu jinak. Zase se našel nějaký potřebný, komu se muselo dát nějak dobře a lehce vydělat. Tak se potichu vypsal nějaký tendr na nový znak, porota vysoutěžila toho správného týpka a ten přišel s novou maškarou. Hokejový svaz odklonil příslušné miliony a kšeft byl hotový.
  Obrana? Aby naši dizajnéři dělali tyto akce grátis. A pak budou hokejisté hrát v jednom triku , dokud se na nich nerozpadne.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Žádný "nějaký" potřebný to nebyl, ale bratr od Záruby v tom má prsty. Počkejte, oni vám v čt vysvětlí, co se vám má líbit!

   Smazat
  2. 6:41 Pane Hricáku, to jsem tedy myslel, že máte v chápání procesů na víc.

   Smazat
 2. Trochu uhozený článek nějakého Větvičky o kterém jsem nikdy neslyšel, že by cokoliv dokázal. Mě osobně se pojetí dresu velmi líbí, státní znak se přesunul na přilbu. A zejména je pojetí drezu chráněno autorským právem. Nyní si nebude moci kdekdo vydělávat na úkor hokeje. Za povolení kopií dresů bude muset zacálovat do hokejové pokladny. Pan Hricák za vším vidí korupci. Chtěli jste kapitalismus, tak ho nyní máme všichni i ti co o něj nestáli.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tohle je ale mimořádně hloupá replika. To tedy sorry jako.... Zvláště ta poslední věta je vrcholem stupidity. Netřeba se v tom výkřiku pitvat. Čest!

   Smazat
  2. NAopak, poslední věta té repliky má smysl. Společnost, založená na "vydělávání peněz" a na zbožňování kapitálu, je společnost chronicky nemocná a korupce je jen jeden ze způsobů, jak se k penězům dostat. Je to součást systému.
   Stejně jako ta "malá korupce" (všimné, podpultovky, bártrování 'něco za něco', 'negáč' ve zdravotnictví) byly projevy nedostatkového socializmu v minulém režimu.

   Leo

   Smazat
  3. Mně se líbí taky, je vohromnej a ohromená jsme i já, no to máme starosti...

   Smazat
  4. Doporučuji Vám, abyste si pořídil internet a trochu v něm prohledal. Zjistíte, že pan Větvička není osoba neznámá. A nemusíte mi děkovat.

   Smazat
 3. 8:05
  Co je na tý SLÁTANINĚ PRASOOSLA NA ČESKÝM DRESU ZAJÍMAVÉHO????

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To nic, to 8:05 psal zase jeden Helmut z IV říše, aby provokoval.

   Smazat
 4. logo je příšerné,je třeba ctít tradici a státní znak na dresech ponechat.Zajistit si to,aby dresy nevyráběl kde kdo,lze zajistit,ale tady jde evidentně o prachy pro někoho.Že se najde klaka,co se chce opuchlému Královi a spol zalíbit,to vidíme i v politice,jako spravedlivá Malá,co chce odložit burešův průser o 4 roky.Odpor k dresu je mezi fanoušky masivní.Vypískají hokejisty a ti tu hrůzu s logem Xaverova už na sebe nevezmou.

  OdpovědětSmazat
 5. Ano, ten dres zde uvedený se lvíčkem na prsou je pěkný. Tak by to mělo vypadat. Tento znak by měli nosit všichni reprezentanti naší země. Pro předlistopadové sportovce byl lvíček na prsou velikou motivací a byla pro ně čest ho nosit. Nevím, zda ten navržený současný bude až tak hokejisty v té dnešní moc motivovat k velkým výkonům. No ono mnohdy dnes už až tak o výkony ani nejde... P.S. Fotbalisti mají taky na dresech celého lvíčka a nikomu to nevadí, zatím! M.R.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ano, takové by to mělo být. Souhlas s Větvičkou, ta jejich hlava na mě působí stejně. To není hlava lva, ale mám dojem kohouta i ten hermelín v tlamě je trefný.

   Smazat
 6. Dres je, slušně řečeno, hnusný, až odporný. Zvykejte si, fanoušci. Celkově je trend likvidovat tradice, tak se do toho s vervou pustil i hokejový svaz. Ladislav má svatou pravdu, je to odporná slepice, lva v tom vidí akorát dement.

  OdpovědětSmazat
 7. Dochází k nenápadné a přitom brutální a intenzivní likvidací naší státní suverenity, svébytnosti a národní hrdosti na všech úrovních a ve všech aspektech!!! Bože, takto zmršit státní znak...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ano trvale jsme odnárodňováni. Bohužel mnohým u nás to vyhovuje. A tak se zkratky čtou anglicky, kdejaká otevřená akcička na vesnicích nese přívlastek open. V televizi tuny zavražděných. Však Oni ty Čechy zmáknou. A mnohým Čechům se to líbí. Už prý nejsou Čechy, nýbrž Evropany nebo dokonce světoobčany. Jsem rád, že už nejsem mladý...

   Smazat
 8. Pane Větvičko souhlas ten znak je hnusný.

  OdpovědětSmazat
 9. Tento nový znak je naprosto odporný a uráží samu podstatu české státnosti.Divím se , že se některým našim hokejistům líbí.Proč to neodsoudí parlament a vláda , vždyť je to urážka našeho státu. A za tuhle hrůzu ještě někdo dostal dobře zaplaceno .Fuj !!!!

  OdpovědětSmazat
 10. Ještě že tam nedali hlavu Posselta s citronem v hubě...

  OdpovědětSmazat
 11. Tento symbol se hodí leda tak na nějakou minerálku !!! Ale tam kde se tito novodobí dladiátoři rvou za sportovní úspěch naší vlasti, tam patří státní znak, štít, no prostě symbol hrdosti a víry ve svoji sílu. Ale ti, kteří to vymysleli rozhodně nepatří mezi české
  gladiátory, jsou to jen slaboši bez sebevědomí, kteří se chtějí podobat jiným.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Když minerálku tak buď ŠARATICU nebo ZAJEČICU. Ty jsou fakt dobré. Jinak je tady ještě HAJZLPAPÍR!!!

   Smazat
 12. Napřed jsem si myslel, že to je něco jako orel, jenže mně k tomu nesedělo to odstávající peří pod korunou. Tak jsem si pomyslel, že to budou uši a vyšla mi z toho topící se krysa v odpadu, kam se právě vypouští pračka.

  OdpovědětSmazat
 13. Pane Vetvicko mam Vas cim dal radsi,jen tak dal

  OdpovědětSmazat
 14. Kluci, tady je dneska aspoň sranda.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.