Reklama

čtvrtek 14. června 2018

Projev prezidenta republiky při dnešním tiskovém brífinku...,, A já si myslím, že čas spodního prádla v politice skončil''.

14.6. 2018 Hrad, k vidění na aktuálně
Dámy a pánové,
děkuji, že jste v tak hojném počtu přišli.
Chtěl bych vám sdělit, že asi před rokem, možná ani ne, na přednášce pro studenty opavské univerzity jsem řekl, že politika by se měla dělat na základě výměny věcných argumentů a nikoli na základě spodního prádla. Mezi tím ulicemi českých, moravských a slezských měst pobíhali šílenci mávající červenými trenýrkami. Dovedu to pochopit před parlamentními nebo prezidentskými volbami. Tyto volby ale již skončily. A já si myslím, že čas spodního prádla v politice skončil. Abych tento názor dokumentoval, rozhodl jsem se, že červené trenýrky, které jsme za jednu korunu zakoupili od Úřadu pro zastupování státu ve věcech majetkových, spálíme a uděláme happening neboli autodafé, které na Pražském hradě už dávno nebylo.

Omlouvám se novinářům, jejichž inteligenci jsem marně, jako vždy, testoval. Včera jsem se díval na internet, a tam se očekávalo, že vám oznámím buď, že jsem zemřel, nebo že trpím nevyléčitelnou chorobou, nebo že budu rezignovat, nebo že moje dcera otěhotněla, nebo se vdává, nebo že se rozvádím, nebo protože jsem se teď nedávno setkal s Benešem a panem premiérem, tak že jsme se rozhodli oznámit dohodu s Rosatomem. Obě, nebo všechny tyto spekulace svědčí o výborné inteligenci našich novinářů. Je mně líto, že z vás dělám blbečky. Opravdu si to nezasloužíte, a proto prosím pana kancléře, aby vytáhl červené trenýrky a abych měl možnost spolu s ním je spálit.

222 komentářů :

 1. Bravo. A mají to i s komentovanou prohlídkou státních symbolů.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 18:17

   Ještě dodám s prohlídkou grátis z latinského grātīs. Nyní uvidíme tupost českých mediálních prostitutů, pokud šly trenky na horu, oni parádní kousek, hodný 99 hoven, jelikož jeden bobek zahynul.

   Již jsem četl, toto gesto nebylo hodno hlavy státu a mají o čem psát, krom toho, že Opportunity má na Marsu problém, usnulo? Jak jsou hloupí ani tu trenkovou hovadinu, nejsou schopni přejít, vždy ve střehu, ale především tam, kde se nic podstatného neděje!

   Ramón

   Smazat
  2. tady už bylo jakešovo havlovo klausovo a nyni zemanovo a že se děli věci to už dnes nikoho nezajima dnes ma zelenou ehe plesk a votroci do montoven aby pansto mělo za co chlastat kuřit a pichat

   Smazat
 2. Žumpa novinářů je v orgasmu,dostala co chtěla.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A to eště netuší, že Trump řekl vyjeveným troubům z G7, že Krym je ruský.
   Neboť se tam hovoří rusky.

   A že Ukrajina je nejzkorumpovanější zemí na světě.
   Nebo druhou.
   Doufám, že příjemci Porošenkových peněz se nad svými účty zamyslí.

   Smazat
  2. Myslim, že to od presidenta nebylo moudré. Za to, že veřejně Havloidum spálil jejich standartu s hnědým znakem Ztohoven v rozkroku, by ho mohla lemplkavarna zažalovat.

   Smazat
 3. Z důvodu neobvykle vysokého počtu příjemců ve zprávách odeslaných za poslední hodinu byla ve vaší schránce aktivována ochrana proti odesílání spamu. Nyní nelze odeslat žádný e-mail. Ochrana bude deaktivována za 24 hodin.
  Takto vypadá cenzura na centrumu v praxi.

  OdpovědětSmazat
 4. No, já fakt nevím, ale myslím si, že tomu Milošovi už docela jeblo.
  Místo, aby rozpustil sněmovnu a vyhlásil předčasné volby, protože prolhaný Metnar a prolhaný Babiš podepisují nebo podporují nevratné dohody proti republice - Marakéšskou invazi, Dublin IV, atd. atd., tak pálí trenky!
  Situace ve světě, v Evropě, ale i u nás je vyhrocená a k pláči, nikoli k podobným šaškárnám.
  říkejte si , co chcete, ale podle mě to byla naprostá trapárna.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jestli někomu "jebe", pak jste to vy.Prezident, přestože volený přímou volbou, má poměrně přesně vymezeno, co smí, a co ne. Není to diktátor. Nehledě na to, že i kdyby tu pravomoc měl, a rozhodl se jí využít, tak co by to vyřešilo? Kdo by nahradil tu stávající garnituru?
   Žádná trapárna, je to perfektní vtip. A dokud mu to kavárníci a jiná podobná verbež budou žrát, a pokaždé si naběhnou na vidle, do té doby mu to schvaluji. On si nezačal!!!! Podle mého soudu mají jen jednu možnost, přestat prudit, a psát a publikovat seriozně. Ale kdo z nich to dokáže?

   Smazat
  2. 18:53 "Jeblo" spíše vám požadujete-li, aby prezident republiky "rozpustil sněmovnu a vyhlásil předčasné volby". I když by si to zřejmě v současnosti přála většina občanů, pravomoc rozpustit sněmovnu a vyhlásit předčasné volby jen na základě svého "dojmu" nemá...
   Chce to přečíst si Ústavu "vážený".

   Smazat
  3. 18:53 někdo už podepsal Dublin IV? Já se bavím, jak potrefení novináři vřeští, aniž by popsali, co se vlastně stalo. Zdá se, že téměř každý z nich se cítí na úrovni být tím nejlepším prezidentem ČR.

   Smazat
  4. Anonymní15. června 2018 6:17

   toho co tu přeješ ostatním se dočkáš sám,kdo s čím zachází,tím také schází,primitive

   Smazat
  5. je vidět že na hradě je už všechno hotovy a tak se panstvo bavi kudy z nudy a načete tvrdi že demkradi musi jezdit jen v opaceřovanem voze aby je luza neotravovala akdyb tak maji sebou odstřelovače a armadu tajnejch breinštajnu vyzbrojenych až po uši nikoliv tužtičkou a papirovym rukavem holt demokradura jde dopředu milovimi kroky vic jak si komunisti ve funkcich přejou

   Smazat
  6. 7:13
   A teď ten havlozvratek přelož do češtiny ty pornokokote z lejnohavložumpy!!!!!!!

   Smazat
  7. 7:13 Jéžíši, co je to za Vendelína?

   Smazat
  8. 18:53 "...byla to naprostá trapárna" - ??? A přitom ten SUPERFÓR, co připravil Zeman na Sobotku (a mával při něm sukovicí jak Škrhola), se všem tolik líbil!!
   A na znamení souhlasu se Zemanovým buranstvím
   jste vtipně(!) přejmenovali premiéra na SRALBOTKU. Sami sebe jste "zaškatulkovali". SROULOVÉ!

   Smazat
 5. Osobně jsem sice tipoval něco malinko jiného, ale v tomto duchu. Čekal jsem, že si je sezve k tomu, aby jim dal za uši a oni jak hýkající oslíci jdoucí za mrkví na špagátku poslušně dorazí... a oni fakt přišli v hojném počtu.
  Hezké, vtipné, roztomilé.
  Pobavil mě.
  JiB

  OdpovědětSmazat
 6. Paráda, vynikají. Ty prašivé prodejné ludry si nic jiného nezaslouží, bravo pane prezidente. Zase mají o čem psát. Už jsem zaslechl tupý povzdech hloupého Šídla. Být to nápad z dílny V.H. tak samotné Šídlo praskne dojetím.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tou prašivou prodejnou ludrou zajisté myslíš i pana Soukupa a jeho televizi.

   Smazat
  2. 19:42
   Ty neumiš češky????
   Tou ludrou podělanou byl,je a navždycky bude UDAVAČ,VOCHLASTA,NETÁHLO A KOLABORANTSKEJ KRIPL VENCA FLAŠKA HAVEL!!!!
   A teď si to nech v havlolejnolahvárenský žumpě přeložit do jazyka Sörösposkoků!!!!

   Smazat
  3. 19:53 Obávám se, že se mýlíš a že kolega 19:30 Havla na mysli neměl.

   Smazat
  4. 20;01
   Být to nápad z dílny V.H.....To je monogram jakého""""dramatika""""???
   Van Houtena????☺

   Smazat
  5. to neco svedci o vasem intelektu, tipuji ze jste starsi muz z venkova, plivl bych do tvare vasi spinave matce, vy vole

   Smazat
  6. Anonymní15. června 2018 6:18

   jak jsi se dostal ke kompu,ty duševní chudáčku z Bohnic

   Smazat
  7. 6:18 to je taky to posledni co by si udelal, pak uz by si jen drzel streva ktera by z tebe plula

   Smazat
 7. Pan president tímto kouskem většinu normálních lidi zajisté pobavil, mám však obavy o zdravotní stav paní Němcové. Toto není schopna ustát. Taková inteligentní žena, no to už je příliš.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Je v tom více než pobavení. Je to velmi silný symbolický a čin a tím výrazně podpořil naši státnost. Vynikající tah, pro všechny kteří chápali jak byl náš stát poškozen akcí skupiny jejíž název vyjadřuje plně její podstatu morálního odpadu.

   Smazat
  2. Jak řekl nějaký černoprdelník z KDU - ČSL politika je o symbolech. Ale je také o datumech. Pan prezident to nemohl lépe načasovat bravo!!!!

   Smazat
 8. Miloš Zeman dal české politice mravní a umělecký impuls srovnatelný s předloňským příjezdem Martina Konvičky na Staroměstské náměstí na velbloudu.

  To, že předsedové stran "demokratického bloku" prokázali absenci smyslu pro humor, nepřekvapí; dokazují tím, že sami sebe berou dostatečně vážně. Uvidíme, co na to na podzim řeknou voliči.

  Zeman naopak prokázal, že se svou invencí vyrovná svému slavnému předchůdci Václavu Havlovi.

  Každopádně se spolu s porážkou Saudské Arábie jedná o jednu z nejvýznamnějších událostí týdne. A to máme teprve čtvrtek.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pane Kopecký, V. Havla již nikdo nepřekoná!?

   Odkaz a omluva ode mne paní Olze, zkrátka dramatik kreativec, odkaz:

   https://uloz.to/live/!Tfbv8MCUV/analyza-17-11-1989-vice-google-cz-autor-miroslav-dolejsi-politicky-vezen-po-r-1989-vladnoucim-teatrem-opet-zatracen-prestoze-si-odsedel-19-let-o-sametu-napsal-r-1990-a-skoncil-25let-media-mlci-osvetlil-osobu-jm-havel-mkv-avi

   Ramón

   Smazat
  2. 19,46 ,,A to máme teprve čtvrtek!,, -- Tahle poznámka se nezdá, ale SEDÍ! Zde se nemusí dopředu ohlašovat, POVÍM VTIP, TO NASMEJEŠ! (Povinne!!!) sck (aP.S. ZBLBL.)   Smazat
  3. Samozřejmě se v tomto týdnu odehrávají vedle věcí světodějných také věci zcela nevýznamné, jako je např. ofensiva Saudské Arábie (za poslední 3 roky nakoupila jen ve Velké Británii zbraně za 4 miliardy liber) a Spojených arabských emirátů v Jemenu. Snad jim to pomůže zapomenout na dnešní porážku 0:5.

   Smazat
  4. Konvicka urazel islam a ohrozil lidi na namesti, pokud vam toto imponuje, pak jste debil v psychiatrickem vyznamu slova a mel byste se lecit, protoze jste vadny, starej dedku

   Smazat
  5. Anonymní15. června 2018 6:20

   on je starej dědek se zkušenostmi,kdežto ty jsi mladý blb a rozum už nekoupíš

   Smazat
  6. Anonymní15. června 2018 6:20
   „Konvicka urazel islam ..“
   My jsme demokratický stát a islám je s demokracií neslučitelný. Islám chce zničit demokracii a zavést právo šaríja. Toho si mám vážit? P.K.

   Smazat
  7. 6:20 ohrozoval leda tebe ktery se po osukani velbloudem velbloudu boji

   Smazat
 9. Demokrati jsou v šoku. Proč ? Vždyť platí, že na hrubý pytel, červené XXXXXXL trencle.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. demokracie vam smrdi? jste fasoun nebo komunista vy blbce? hovado Zemanovic zvracelo, vy jasate, podle tohoto rceni byste byli uz zaplatovani od hlavy k pate, coz vy fasounsky socky a zebraci beztak jste... s urovni byvalych lidi se clovek nedivi, ze mame za prezidenta "tohle"... jstev chudak, dedku spinava

   Smazat
  2. Anonymní15. června 2018 6:24

   to říkám,trouba zůstane troubou

   Smazat
  3. 6:24 7:26 Poser se, fašounská kurvo.

   Smazat
  4. 9:16
   Was????

   Smazat
  5. 6:24 urazed chude kteri byli okradeni havlistickym rezimem umis
   Za to zaslouzis uskrtit, utratit bez milosti
   Spravne by to bylo a mozna bude

   Smazat
 10. Zeman jako vždy, trapný.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 20.25
   a ty,jako vždy ,hloupý

   Smazat
  2. 20:25 To máš recht. Ale dneska byl extra trapnej. No co, nebyla to jeho první ostuda.

   Smazat
  3. 18:53 - 20:25 - 21:12

   Vás, i ostatních, kdo ten výstup považují za trapný, bych se chtěl zeptat:

   Byla trapná Haškova Strana mírného pokroku v mezích zákona?
   Byla trapná Křižovnická škola čistého humoru bez vtipu?
   Byly trapné Havlovy jízdy na koloběžce po chodbách Pražského hradu?

   A nebo byla trapná spíše vystoupení Miroslavy Němcové (zástupně za všechny ostatní) při presidentské inauguraci a na řadě pouličních demonstrací?
   Nebyla trapná vystoupení Kocába, Štětiny a Schwarzenberga v Kyjevě?
   Nebylo trapné svolávání zvláštní schůze o "Zemanovi a novičoku"?
   Nebyl trapný Petr Nečas se svou bufetovou metresou?
   Nebyl trapný Mirek Topolánek se svými zdviženými prostředníčky ve Sněmovně ("Kalousku, jsi jednička!)?

   Musíte se každý rozhodnout, jakou chcete politiku, v jaké zemi chcete žít, koho si chcete vážit - a hlavně: co pro to jste ochotni udělat.

   Kokotko

   Smazat
  4. 21:12
   A když VOŽRALA FLAŠKA HAVEL vypadnul z letadla před novinářema rovnou na držku.....to byla jen gymnastická vložka???!!!!
   Raději zmlkni ty havlozvratku!!!!

   Smazat
  5. Kokotko 21:20 - Co můžu udělat proto, aby mi můj prezident nedělal ostudu a já se za něj nemusel stydět?

   Smazat
  6. 21:31
   Jakoupak ti dělá pan prezident ostudu,pochlub se.....

   Smazat
  7. 21:31

   Opravdu se stydíte?
   Je to Váš president? Volil jste ho? Ať už ano nebo ne, co můžete dělat? Nejspíš nic.

   Tedy asi tolik, co já mohu dělat proti tomu, když Václav Havel schvaluje bombardování Jugoslávie nebo když Schwarzenberg na výjezdním zasedání prosadí uznání Kosova.

   Můžeme se nejspíš oba jenom stydět - ovšem každý za něco jiného!

   Kokotko

   Smazat
  8. Kokotko 21:39 Ano, bohužel je to i můj prezident, i když jsem ho nevolil.
   A souhlasím s Vámi. Můžeme se za svého prezidenta stydět, ale to je asi tak vše, co se s tím dá dělat.

   Smazat
  9. 21:50

   Pro pořádek, aby náhodou nevznikl dojem, že se shodujeme v pohledu na věc:

   - Stydím se za to, že ČR je v NATO (nebyl u toho náhodou vedle Václava Havla také Miloš Zeman?).
   - Stydím se za to, jak u nás fungují exekuce a kolik je v zemi bezdomovců.
   - Stydím se za to, že Sněmovna dodnes nedokázala schválit zákon o zálohovaném výživném a mnoho matek musí dál živořit, protože otcové jim na děti neplatí.
   - Stydím se za to, kam naši zemi zavlekla garnitura Václava Klause, která otevřela pole působnosti všem Koženým, Bakalům, Janouškům a mnoha dalším darebákům - a korunovala to amnestií pro tyto darebáky.
   - Stydím se zkrátka za chování mnoha spoluobčanů v mnoha situacích.....

   Nemusím Miloše Zemana obdivovat (a neobdivuji ho z řady důvodů), ale důvod stydět se za něj opravdu nevidím.

   Kokotko

   Smazat
  10. Kokotko 22:03 Ok, v něčem bychom se shodli, v něčem ne. Já na Miloši Zemanovi nacházím každou chvíli něco, co mi dává důvod se za něj stydět, ale neuděláme s tím lautr nic.

   Smazat
  11. Me je zle z Havla

   Smazat
  12. 22:16
   To je chlapče demokracie....my jsme udavače Havla taky museli přetrpět!

   Smazat
  13. Koho udal?

   Smazat
  14. Vtipne jak tu venkovsti balici obdivujici diktatury doporucuji porizeni mozku slusnym vzdelanym lidem bez mindraki. Pan Havel byl slusny clovek, pan Zeman je proste jen curak - na tom nic komentare komunistu a fasounskych okamurovcu nic nezmeni. Hloupemu panovi nazyvajici lidi havlotrotly bych plivl do tvare

   Smazat
  15. 6:28
   Už seš vožralej jako tvůj velkej vzor udavač,kolaborant,netáhlo,lhář FLAŠKA HAVEL????!!!!!
   Zalez na záchytku havložumpo!!!!!

   Smazat
  16. Msta15. června 2018 6:28

   ty havlotrotle,dej si pivo a jdi spláchnout hajzl a poslechni si bytí hodin a usínej s blaženým pocitem Havlovi geniality

   Smazat
  17. 7:35 Havel byl geniální, to jsi napsal pravdu.

   Smazat
  18. 11:28
   Omyl,byl GENITALNÍ!!!!!

   Smazat
 11. Skutečně dobrý fór od pana prezidenta , to se zase " demblok " podělá !!

  OdpovědětSmazat
 12. 20;25
  Hele ty havloimbecile,jdi si předčítat s tou havložumpou ODCHÁZENÍ,ten canc nic neříkajících chujovin je vaše modla,ten fest do teho!!!!

  OdpovědětSmazat
 13. tak tenhle trefný žert se mi líbil, Saturninovi by se líbil taky.

  Nicméně dnes sleduju hovory s prezidentem a jako patrně nechtěný vtip vyznělo jeho vyjádření k setkání Kim-Trump,, kdy upozorňoval, že Kim jako diktátor nemusí dodržovat smlouvy, což diktátoři dělají. Ve světle toho, kolik smluv jen v posledních týdnech nedodržuje USA se tedy dá říci, že jaký šel, takového potkal

  OdpovědětSmazat
 14. Přátelé, já to beru tak, že náš pan prezident je už pán v letech ...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. toto je ofiiální vyjádření uměleké avangardy 100hoven k události.


   Trenky hoří
   Prezident pálí svou karikaturu
   na pozadí Rosatom v plamenech
   šílenci s červenýma trenýrkama pobíhají po Čechách, Moravě i Slezsku
   my pijeme flatwhite čuráku.

   může vás utěšovat myšlenka, že nejste jediný kdo vůbe nepoopil o o šlo.

   Smazat
  2. Ale já jsem pochopil, o co jde.

   Smazat
 15. Ano - doufám, že všichni novinkáři, kteří se sem na NR slétli ke komentování, jsou šťastni a spokojeni, když si početli na diskuzích k článku novinek, jak asi tak pět set stálých a osvědčených diskuzních polohovad nadává prezidentovi oplzle a sprostě - no, jak už novinkáři jsou. Oplzlí, úchylní, sprostí - asi tak pět set diskuzních příspěvků se sprostými, hloupými, a oplzlými nadávkami prezidentovi zase vydělalo hodně peněz oplzlým, sprostým, a úchylným pisálkům příslušného článku. Novinkový bulvár zvolil dobrou metodu jak vydělávat na lidské blbosti, omezenosti, a zakomplexovanosti. Funguje to bezvadně.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Aha, a kolik teda panu Davidovi vydělávají ti zoufalci, co píší sprosté a oplzlé komentáře tady?
   Není to tak trochu totéž?

   Smazat
  2. Víte vy 21:28 jak se na internetu vlastně vůbec dá vydělávat a vydělává? Jestli, tak povězte, jsem zvědav ...

   Smazat
  3. Netuším, jak je to tu s penězma. Jen jsem srovnal novinky a NR. Jestli komenty pod článkem vydělávají jednomu, předpokládám, že vydělávají i druhému. Nebo ne?

   Smazat
  4. 23:25 jedna rada, jestlio něčem nic nevíte, tak se k tomu nevyjadřujte. Mírně k pochopení věci: Vydělávají reklamy, které si zadavatelé platí tím lépe, čím víc je který WEB navštěvován. Kde reklamy nejsou, tam se nevydělává ... Variant je víc, pokud např. máte reklamy zakázané, na obsah některých WEBů vás nepustí ... Račte si ale především uvědomit, že provozovat portál není zadarmo a že, pokud ho navštěvujete, užíváte něčí práci, aniž byste ji ráčil jakkoli odměnit.

   Smazat
 16. 21:28
  Jasně,hodinky jako holinky.....vobojí se natahuje!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A kde je rozdíl mezi těmi servery?

   Smazat
  2. 21:32
   ÍQ místo ÍÁ,chápeš?

   Smazat
 17. Milouš spálil Čínskou vlajku
  zítra si přečteme na Amerických servech :))*

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vidíš, a já myslel, že ze dna skříně vytáhl ještě sovětskou, kterou si tam pro všechny případy schovával.

   Smazat
 18. Vtipný políček novinářům a všem co dehonestují prezidenta.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. kazdy normalne uvazujici a logiku pouzivajici clovek vi uz 6 let, ze to ozrale ulhane proruske podvody kryjici rasisticke xenofobni hovado se dehonestuje samo

   Smazat
  2. 6:32
   Každej nějakej politickej vězeň ví,ŽE HAVEL BYL SVINĚ,UDAVAČ,LHÁŘ A NEMAKAČENKO,!!!!!!!!

   Smazat
  3. 6:32 "kazdy normalne uvazujici a logiku pouzivajici clovek vi"..., že jste napsal kravinu.

   Smazat
  4. Kdo o to ožralé hovado stojí? Nikdo! Profesor Drahoš na Hrad! Pan Janda ministrem zahraničí, Ing.Kalousek premiérem - to je volba.

   Smazat
  5. 11:26
   Kdyby tě fotr vyhonil do kanálu,tak jsi mohl být dneska pirátem....takhle jsi jen havlolejnolahvárenský zbytečný hovno u cesty!!!!!☺☺☺☺

   Smazat
  6. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  7. Co si tady ta sprostá, drzá a odporná svině dovoluje za urážky a nadávky prezidentovi, by bylo za jiných okolností na kulku do sprosté palice. A bylo by to tak správné. Něco takového není možné v žádné jiné zemi kromě ČR - a je to provokováno mediálně, aby se nějak kompenzovalo, že všechny české občanské blby a trhany vláda a politici sprostě okrádají. No ale k radostnému lynčování musí být vždy předhozeno nějaké konkretní jméno - předhazují tudíž mediální kurvy prezidenta nebo Babiše - jiné nechávají celkem na pokoji. A ten nejsprostější a nejubožejší dobytek u počítačů si ty ubohé nadávky užívá, politici jsou v pohodě, mohou si rajtovat jak chtějí a kde chtějí, a za to si taky ty novinářský kurvy platí. No a ještě mají novinářský kurvy pořádnej balík právě za to množství diskuzí s nadávkama. Proto předhazují polohovadům u počítačů prezidenta často - ty odporné a sprosté nadávky jim hodně vynáší.Že je to všechno hnusné, a nanejvýš ubohé? Že je ČR senkrůvna, z níž tečou všema směry hovna, a ti blbečci se v těch hovnech radostně rochní,matlají si hovna po ksichtech a plkají svoje sprosté nadávky - asi jim to nějak duševně pomáhá, protože jinak něco takového nikdo nechápe. Ale co taky čekat do duševních mrzáků?

   Smazat
 19. Hlupáci si jako obvykle opět šlápli na ty stejný hrábě a dokud to panu presidentovi bude i nadále takhle myslet, budou šlapat i nadále. Hlupáci všech zemí spojte se, stejně vám to proti chytrému nepomůže. Aottj.

  OdpovědětSmazat
 20. Tak já bych byl radši kdyby ti poďělaní havloidi stohoven dostali 5 let natvrdo.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A já bych byl raději kdyby se rudí zmrdi jako ty v roce 89 zhoupli na kandelábru. Bohužel, všichni tehdy poslechli Havlovo "Nejsme jako oni!"

   Smazat
  2. 22;02
   Neboj ty prouASSackej kolaborante,dojde na tebe!!!!!

   Smazat
  3. 22:02 a ja bych chtel aby si se na kandelabru zhoupnul ty
   Doufam ze piloun ma ostrou pilu

   Smazat
  4. 22:21
   Ve svém věku už bys mohl přestat fantazírovat a věřit pohádkám, demetíku. Bohužel pro tebe, smutnou realitou je, že to tvoje zoufalé, zbytečné a utrápené hovno které nazýváš "život", budeš muset už nějak doklepat do smutného konce. Žádný Putin, KimČong ani Fidel tě vysvobodit nepřijedou, blbečku. Užij si to.

   Smazat
  5. 22:39
   Marná lásky snaha havložumpo,fantazie,že tě uASSackej šmejd osvobodí je sci-fi!!!!!
   Už teď jsou jen PRO SRANDU KRÁLÍKŮM S TOU JEJICH PLECHOVOU KAVALERII!!!!☺☺☺☺

   Smazat
  6. 22:02 Táhni do hajzlu filcko z ožralýho a poblitýho havla. 22:21 Neboj rouro vy zajdete sami na svoje ohromný dluhy nýmande pravdoláskařskej. A pak vám to většina spočítá.

   Smazat
  7. 22:39 tobe zase neprijde na pomoc ani havel ani merklova
   Az budes kvicet pod sibenici ty pravdolasko
   A piloun jeste rozpitva tvou mrtvolku

   Smazat
  8. a Okamura se Stanikem za popirani holocaustu nebo Babis za podvody ci komuniste za 40 let kradezi a vrazdeni sedet nemaji? mate zvlastni meritka a moralku, ubozaku... vam bych se stitil plivnout do obliceje

   Smazat
  9. Vyhrozovani smrti, tolik caste od volicu Zemana, je stale trestne - a anonym snadno dohledatelny. Jinak Merkel je slusna zenska, Havel byl slusny chlap a pravda a laska uslechtile city, za kterymi je treba jit, ty komanci/fasoune a synu hovnorodicky

   Smazat
  10. 6:40
   Jsi vožralej a ještě vygumovanej,CELEJ POHROBEK ZKURVENÝHO KRIPLA HAVLA,KTEREJ BYL NENÁVIDĚN I VLASTNÍ MATKOU!!!!!

   Smazat
  11. Msta Vyhrožováno bylo mě tak zavři tlamu havloidní hovnocuce a vypadni. Váš politruk pehe přeje smrt presidentovi a všem jeho voličům tak tu neslintej.

   Smazat
  12. Msta15. června 2018 6:34
   „Okamura se Stanikem za popirani holocaustu …. sedet nemaji? mate zvlastni meritka a moralku, ubozaku... vam bych se stitil plivnout do obliceje“
   Jemnocitný pane, Okamura nepopíral holokaust. Byl z důvodů falešného obviňování vyšetřován a bylo zjištěno, že se ničeho takového nedopustil.
   Náš právní řád by měl mít, vedle trestného popírání holokaustu, také zákon pro trestání křivého obvinění z popírání holokaustu. Zasloužil byste si ho.
   Okamurovi se nelíbilo, že zrovna v Letech má být památník vězněným Rómům. Přičemž takových táborů, kde by bylo možno ten památník postavit, bylo u nás desítky. Proč zrovna v Letech, kde musel být za 450M vykoupen funkční zemědělský závod a za dalších cca 120M srovnán se zemí?

   Msta15. června 2018 6:40
   „Havel byl slusny chlap a pravda a laska uslechtile city, za kterymi je treba jit, ..“
   Zde mícháte příliš mnoho nesourodých věcí dohromady (ostatně to v tom předchozím příspěvku také). Většina lidí asi souhlasí s tím, jak uvádíte: „pravda a laska uslechtile city, za kterymi je treba jit, ..“. Ale již není pravda, že každý, kdo to prohlašuje, se tím také řídí. Ještě větší hloupostí je, označovat za nepřítele těchto krásných citů každého, kdo nemá rád toho, kdo toto heslo vyhlašuje, ale neřídí se jím.
   Fakta:
   „Tzv. Humanitární bombardování byla akce amerického letectva od 24. března – 10. června 1999 během Kosovské války. Za tři měsíce náletů přišlo o život 3500 lidí, z toho 2500 civilistů. Srbové dokonce po válce postavili památník 500 zabitým dětem, obětem tzv. humanitárního bombardování. Tyto zrůdnosti, vraždy a genocidu (V.H.) podporoval, ….“
   Havel obhajoval násilné rozbití nám bratrského Srbska, při němž zahynulo a přišlo o domovy mnoho lidí. Takový člověk nemůže představovat pravdu a lásku, ani kdyby si to dal na prapor. P.K.

   Smazat
  13. 6:40 bacha abych si te nedohledal ja, ty merklo havlo vlastizradce

   Smazat
  14. 6:40 za tu hovnorodicku ti urazim hlavu
   A piloun te pak rozpara
   Chcipnes

   Smazat
 21. Je hezké jak jásáte jak je pan Zeman chytrý a jak to zase všem těm blbcům natřel. Ale jaksi jste pozapomněli napsat, že o vámi milované KLDR se soudruhem KimČongem v čele dnes stejný pan Zeman prohlásil:
  "Je nepochybné, že je Severní Korea teroristický režim či spíše diktatura. Ty neplní své závazky a obecné dohody. Ani Hitler nedodržel mnichovskou dohodu."
  Zdroj: https://zpravy.idnes.cz/milos-zeman-kim-cong-un-donald-trump-severni-korea-singapur-pq0-/domaci.aspx?c=A180614_204632_domaci_fer

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 21:59 může a nemusí to být pravda. Uvidíme. Víme ovšem s jistotou, do jaké míry a jak respektují svoje závazky USA a jak věrohodná jsou jejich tvrzení.

   Smazat
  2. 21:59 Nám nic jiného v Českém hnojišti nezbývalo tzv nejmenší zlo. Příště budeme volit Okamuru.

   Smazat
  3. 22:53
   No, to si teda fakt pomůžete!
   Tomio Okamura a Jakub Janda = hrdinové naší doby...

   Smazat
  4. 22:58
   POŘIĎ SI MOZEK HAVLOTROTLE!!!!

   Smazat
  5. Anonymní14. června 2018 22:58
   Máte lepší tip? P.K.

   Smazat
 22. Zase bylo smazan nazor amerikych historiku na atentat z kvetna 42 !
  Vam se NEDA poslat jakakoliv informace.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tak se s náma nezdržuj...

   Smazat
  2. 23:14
   Dobrá práce!!!!!☺☺☺☺

   Smazat
 23. Pro 21:59.To je přesně problém vás, zaťatých ideologických idiotů. Nejste schopni zkousnout, úplně stejně, jako vám velmi podobní kreténi za minulého režimu, že existuje více barev a jejich odstínů, než je černá nebo bílá.Spíše, ve vašem případě, černá nebo rudá. Jinak by jste, vy prudký inteligente, nemohl tvrdit, že ten kdo pochválí svého prezidenta za dobrý fór, musí automaticky milovat KLDR. Jste pořád stejní, někdy dokonce jedni a titíž. Když něco prohlásí soudruzi jednou z Moskvy, podruhé z Bruselu, Berlína či Washingtonu, tak je to svaté. A kdo nesouhlasí, toho je potřeba zavřít až zčerná,nebo ještě lépe oběsit na kandelábru (viz. 22:02). Kolik já už takových hovad potkal.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jsi slunickar a zaslouzis obesit

   Smazat
  2. a vy si zaslouzite podle IP adresy dohledat a podat vysvetleni nebezpecneho vyhrozovani na policii vy curaku

   Smazat
  3. 6:13
   Hubu drž untermensch POSRANINO Z HAVLOTRENEK!!!!!

   Smazat
  4. 23:24 Souhlas.

   Smazat
  5. 6:13 pojd se setkat, nebo se bojis?

   Smazat
  6. 18:19
   Tentokrát má ten havlomamrd smolíka,dohodnem se a bude z něj puzzle do havložumpy!!!!!!☺

   Smazat
 24. 23:21 - to je logicka odpoved, ale bez informaci zblbnete tak dokonale, ze jako samostatny stat budete zruseni, coz ja si nepreji ! V udajich o miste sveho narozeni bych musem nepsat, ze jsem se vylihl v krizovce.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 23:29
   Drž HUBU TY POSRANINO Z PAPUNDEKLU!!!!!

   Smazat
 25. Zde mizi prispevky pred ocima cenzor MUGABE, zase radi jako lump v palirne !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tvé Tumpem zaujaté příspěvky mají hodnotu posranýho hajzlpapíru.

   Smazat
 26. 23:37 - MUGABE pan president Zeman a jeho tajemnik pan Ovcacek, chce spalit tvoje proprdene a POSRANE pradlo !
  To bude tolik smradu v Praze, ze cena nemovitosti klesne o 75 % . Byl bych vsak radej, kdyby te v Praze spalili celeho !

  OdpovědětSmazat
 27. Ten dusevni mrzak Zemanovic uz ma dost, trapnost nad trapnost a primitivni luza tleska. Jdu si dat flatwhite a neco k zakousnuti vy provychodni spinavy curaci cesky

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ale ale, Horedole. Jsi též spinavvej českej prick!

   Smazat
  2. Fricku, vůbec nic jsi nepochopil. Právě na takové idioty, jako jsi ty, náš pan prezident Zeman mířil. Jen jsi naopak ty, a tobě podobní v této diskusi, potvrdil, co jsi za odpad, vzteknul ses, a tím jsi nám ještě udělal radost. :-)

   Smazat
  3. Co si jako myslíš, ty hovne, že pro ty tvoje západní idoly jsi, nulo? Nic než Slav, you moron.

   Smazat
  4. Raději Afričané než česká lůza, a Zeman k ní patří.

   Smazat
  5. 9:40
   Tak jeď do Mer-khelostánu a nastav jim PRDEL,TY havlosračko s čokovokem místo palice!!!!!

   Smazat
  6. 9:40 Tak táhní z republiky a českou lůzu nech být idiote.

   Smazat
  7. 10:30 ty půjdeš, o to se postaráme

   Smazat
  8. 11:22
   To máš extra čas z Čt 24?☺☺☺☺

   Smazat
 28. te chcipajici kunde to mysli? to myslite vazne?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To jako Pussy Riot, co si cpala do vagíny zmrzlé kuře? Nebo té komediantce, co si tahala z vaginy kontext?

   Smazat
 29. historie nam doklada napřič staletimi že funkce prasedidenta a jeho zlate koryto je dobre ledatak na podojeni statniho rozpočtu nebylo by lepši takoveto jajinky umistit do klecoveho odděleni v kterekoliv psicho lečebně vyšlo by to laciněji lekaři by měli od čeho se odrazit a narod by se snad taky nezblaznil

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 7:04 na to ze propadas v pomocne skole pises hezky

   Smazat
 30. Spravne to rekl pan prezident, slusnost, demokracii a lidska prava nestrpime, vzdyt jsme komunisti fasisti a rasisti. Hloupost a zlo musi zvitezit. At zije Ovar, manipulace a burani

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 7:04
   Udavač NEBYL PREZIDENT,JEN VĚČNĚ VOŽRALÁ POSRANINA FANDÍCÍ UASSACKEJM OKUPANTŮM A FAŠISTICKEJM VRAHŮM ČECHŮ,TY potrate opičí kurvy!!!!!

   Smazat
  2. 7:04 Spravne to rekl pan prezident, slusnost, demokracii a lidska prava nestrpime, vzdyt jsme loutky západu a USA. Hloupost a zlo musi zvitezit. At zije Havel, manipulace a burani a lháří se lépe hodí...

   Smazat
  3. 7:04 jsi vitacska a slunickarska svine.

   Smazat
 31. Pan prezident dokázal, že je na úrovni skupiny Z toho ven, s vyýjimkou že neprovedl žádný protistátní akt. Jinak úroveň ,,legrace" naprosto stejná, tož ubohá...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Není na jejich úrovni, oni na rozdíl od něj ztohoven úroveň mají. Zemana nepřijal žádný významný politik, zato u trpasličího diktátora onanoval už několikrát. Kdo by chtěl jednat s kundou, že?

   Smazat
  2. 9:44
   Takhle se vyjadřovat o ty zdechlý zrzavý havlokurvě,která zdechla u flašky levnýho uASSackýho chlastu....z toho ven už ho ani Poserplína nevyhrabe!!!!!

   Smazat
  3. Pro 15. června 2018 9:44
   Máte na mysli čínského prezidenta Si Ťin-pchinga, kterého Alžběta II. vozila po Londýně, vyzdobeném čínskými vlajkami, ve zlatém kočáře?

   Smazat
 32. 7:04, 7:13 Váš šéf je pornojanda s komediantem novotným, vzory vámi chápané slušnosti.
  Protože vaše heslo = Slušnost je sprostota, a sprostota je slušnost, lež je pravda a pravda je lež, láska je nenávist a nenávist je láska. Nelituji vás, a přejícně se bavím vaším amokem. Byla to trefa do černého :)

  OdpovědětSmazat
 33. Všichni řeší trenky a jejich spálení!

  Nikdo ale neřeší, CO TOMU PŘEDCHÁZELO A PROČ JE VLASTNĚ PRESIDENT SPÁLIL!!!!

  Videí je dost, tak si poslechněte důvod, proč se rozhodl je spálit!!!

  Snad to někomu dojde.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jadnez že víme. Ten bastard už neví jak by na sebe upozornil.

   Smazat
  2. 9:41
   V kterým pralese tě ty potrate opičí kurvy učili mluvit????

   Smazat
 34. Zemana před patnácti minutami odvezla záchranka se zapnutým majákem.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 9:46
   A tebe před pěti minutami pustili ze záchytky!☺

   Smazat
  2. Záchranka je u Zemanů pečená vařená.

   Smazat
  3. 9:46 to je pomluva, mel bys jit pred soud

   Smazat
 35. 11:23
  Toho vožralu a udavače jsme měli ve Vojenský nemocnici častěji,než bezďáka na záchytce....simulanta ZKURVENÝHO!!!!

  OdpovědětSmazat
 36. Ó Bože, Zeman hodil pravdoláskařům vějičku zda se na ni chytí. I dokonce jim řekl o co jde. A ti blbečci, to ani nejsou schopni pochopit, jak Zeman předpokládal.

  Skuteční blbečci tohoto národa nyní defilují svými zvratky a to i zde v diskusi. Ti chytřejší alespoň drží hubu.

  Tleskám Zemanovi
  Six

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. boze muj�� si u toho mrzaka curaka vyhon

   Smazat
  2. 15:57
   Můžeš honit VOHON zdechlohavlosvini!!!!!!

   Smazat
 37. Vazeny pane presidente Zemane !
  Uz se to rozneslo po Americe a vsichni se smeji !
  Mate vyborny smysl pro srandu a Trumpova Amerika je na vasi strane ! Ta jina - globalisticka neni v dnesni dobe uz vubec vnimana !
  nick H.

  OdpovědětSmazat
 38. Moc pěkné stránky a moc pěkná diskuse!!! Máme se už asi moc dobře, ... . Hned vidím budoucnost národa a vůbec růžověji.
  Pěkný víkend všem, jděte se raději projít nebo proběhnout. Nebo udělat něco užitečného pro sebe, blízké, ostatní, ať je tu k žití. P.

  OdpovědětSmazat
 39. H U R V I N C I - vy blbecci ! Vas president Zeman je jediny vas statnik , ktery ma uznani a respekt sveta !

  Vas president velmi dobre vystihl politickou situaci v Americe (2015-16) a podporil naseho oblibeneho presidenta Trumpa v dobe, kdy zboludila cast americkych obcanu a Demokratu nevedela kam se pridat.

  Vas president je proziravy a az jednou pujde do penze, tak zatim vubec NEMATE zadnou jinou osobnost , ktera ho nahradi ! Bez neho jste prehlizene NULY !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zeman je vsude za picu... i jine zeme maji za prezidenty ruzne curaky, ale na curaka Zemana ma malokdo

   Smazat
  2. 15:56
   Ty zkundyksinchte,tebe ani flanděra Havel nechtěl ŠUKAT!!!!!

   Smazat
 40. A jemu - presidentu Zemanovi muzete byt vdecni, ze ziskal pretelstvi Ciny, ktera pred jeho nastupem do uradu nevedela, ze nekde vubec existujete !

  OdpovědětSmazat
 41. Vas president Zeman OBHAJUJE vasi samaostatnost - suverenitu a neleze do zadku destruktivni protievropske babe - Merkerove, ktera je velmi destruktivne nadana, udelat z Evropy popelnici kriminality a terroru !

  OdpovědětSmazat
 42. Vas president Zeman vi velmi dobre, ze obsadili Cesko ISLAM, ci africky barbarismus, tak jste v takovem stredovekem a feudalnim temnu, v jakem jste nikdy nebyli a mate zarucenou ztratu exestince !
  Budete proste vybiti - jako Boerove v JAR !

  OdpovědětSmazat
 43. A vite co je nejvice na vasem presidentu
  nejhodnotnejsi / nejzajimavejsi ?
  Je to samostane mysleni a pruznos reagovat na neustale se menici politickou situaci ve svete a analyzovani mocenskych skupin !
  (A take vubec NEkrade !)

  OdpovědětSmazat
 44. Pan prezident je byvaly clovek, myslim, ze diagnoza alkoholova demence je presna. Tak se jen modlit aby umrel co nejdriv a neskodil lidem, moralce, slusnosti, svobode, pravu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Spis bys mel chcipnout ty, havlisticka smazko.

   Smazat
 45. Pan prezident Zeman byl moc mírný v hodnocení demonstrantů z červenými trenýrkami a je podporujících novinářů ..., když je nazval pobíhajícími šílenci a blbečky.
  Blbec ví že je blbec a umí poznat kdy je považován za blbce a dokáže na základě toho svoji blbost přestat projevovat.
  Ale tohle co v současnosti předvádějí ti dotčení ubožáci je řadí do vyšší kategorie blbců mezi magory, kteří mají všechno v hlavě obrácené a naruby.
  Magor je nemocný člověk, je to nejvyšší kategorie a elita mezi blbci ...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jedním z mnoha elitních magorů mezi novinářskými blbci je J.X. Doležal, v palici má všechno zpřeházené a obrácené, a už neví jak psát normálně nebo obráceně
   http://www.reflex.cz/clanek/komentare/87876/zeman-ma-pravdu-novinari-jsou-blbecci-a-navic-grazlove-a-je-to-pocta.html
   Mezi politiky je také hodně elitních magorů ..

   Smazat
 46. Pane presidente ! Cenzura maze clanky na vasi podporu !
  Budete-li mit nekdy v budoucnosti nejake zdravotni problemy, prijedte k nam na Floridu. Mame nejlepsi doktory v Americe a Florida uzdravuje a omlazuje !

  OdpovědětSmazat
 47. Globaliste, washingtonska bazina, Deep State a prazska kavarna Vam nezapomene pane presidente, ze jste se "prohresil" podporou Trumpa, a ze jste pro
  SAMOSTATNOST - suverenitu vasi zeme.

  Jenze smysleni Ameriky ja na strane presidenta Trumpa, takze protesty a knuceni jeho nepratel je
  nam k smichu !

  Kdyz zacnou kvicet moc, tak jim napraska nas tribun lidu Rush Limbough a je pokoj na 14 dni.

  Potom si znovu prilezou pro vyprask a Amerika slzi smichem !

  Vcera jsme oslavovali Trumpovi narozeniny a bylo tam veselo s velmi positivni naladou.
  Budoucnost patri nam a ne globalistum !
  AT ZIJE PRESIDENT TRUP & PRESIDENT ZEMAN !  OdpovědětSmazat
 48. Na ukonceni !

  To je velka sranda a ironie, kdyz jeden z nejbohatstich billionaru a Americe se stane LIDOVYM presidentem !
  t.j. proti pouckam z marxismu o tridnim boji.

  On uz sice za dobu presidentovani ztratil nekolik millionu rika CNN, ale pro neho je to stejna ztrata jako pro me, kdyz ztratim 1/4 Dollar (quarter)
  ahoj

  OdpovědětSmazat
 49. Nedůstojné jednání prezidenta Zemana.
  Tuto věc bylo možné jinak a státnicky vyřešit.

  OdpovědětSmazat
 50. S hlubokým zármutkem se oznamuje zhrzeným, a pokořeným 100hovnům, i jejich pozůstalým truchlícím příznivcům, že byla čarodějnickým způsobem upálena vlajka jejich hnutí. Škoda je nenahraditelná, neboť spotřeba sukna na její výrobu byla značná, když byla tato hrdá zástava, dimenzována na celých 100 exkrementů pro jejich vlastníky.
  S pozdravem, míru na celé planetě zdar, a válce zmar.

  OdpovědětSmazat
 51. Ty obří trenýrky, byla účinná dehonestační zbraň. Prezident Zeman ji tímto, těm tzv. pobíhajícím šílencům zničil, nebo alespoň zničil její ničivé schopnosti. Nyní, když s ní provedl ten happening, bylo by již pro ty šílence ponižující, ještě po něm ji používat.
  Asi je jedno, jaký akt s těmi trenýrkami provedl, hlavně musí být všeobecně známé, že se to stalo. Ale tím, že je spálil, tak současně znázornil tu likvidaci jejích ničivých schopností.
  Je to psychologie, nebo sociologie, nebo nějaká magie? Věřím, že to zafunguje. P.K.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Taky to předpokládám, proto ti idioti tolik běsní.

   Smazat
  2. Ve Švandrlíkových Černých baronech měla vykrmovaná prasata také svoji bojovou zástavu.
   Potom ty prasata porazili, nadělali z nich klobásky a jitrničky a sežrali je.
   Tihle magoři měli také svoji bojovou zástavu a teď o ni přišli. Při ztrátě zástavy se bojový útvar rozpouští a ti magoři to ne a ne pochopit.

   Smazat
  3. Snad mate pravdu, panove
   Ted je dulezite aby se ten CSSD vitac a slunickar nedostal na misto ministra

   Smazat
 52. Zeman udělal z Česka v očích zahraničí bizardní, trapný chlastostán. A je to tak. 99% je tupá, ožralá pakáž. Svůj k svému. Teď už to ví celý svět a buď si klepe na čelo nebo směje nebo uplivne. Třeba president Nigérie udělal to první.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No jo, všichni sprostí vencoflaškové, kteří jsou zvyklí jenom na svoje denní dávky sprosťáren směrem k prezidentovi, a neunesou slušnou odpověď, mají teď čarodějnický slet. Ale co naplat, jejich zástava je fuč, a kam budou ty svoje výkaly nadále odkládat, že?

   Smazat
  2. 18:53 co si mysli nejaky president ze zeme ktera vysila migranty do Evropy ja zajimave jen pro vlastizradce a slunicka

   Smazat
 53. 18:53
  To si ty uASSackej kolaborantskej posranej zkundyksichte pleteš s HAVLEM!!!!!!
  Ten z tyhle republiky udělal chlastostán už v roce 1990,když vypadnul před novinářema z Německa z letadla na TU VOŽRALOU HUBU!!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Piloune, spis nez Honolulu si podej toho vitace tady co chce vymenit Cechy v Cesku migranty

   Smazat
  2. 20:30
   Komentář v 18:53 není Honolulu. Ten naopak bezdůvodně útočí v 19:57.

   Smazat
 54. 19:05 ty dobytku nicku MUGABE !
  Ty nemas pravo lichotit nasim nepratelum ! Ja mam kazdou kundu velmi rad a kdyz napises nasim nepratelum zkundyksicht, tak oni v ocich vlastenecky smyslejicich lidi jako JSEM JA , hned se jevi jako krasavci !
  Ty poloopice blaba nauce se cesky.
  A anglicy take, aby jsi si nepletl clintonovou s clitorisovou.
  Intelektualni velicina nick HONOLULU !

  OdpovědětSmazat
 55. Honolulu, ty ostudo kočovnická, odrodil ses, a nemáš právo urážet naše vlastence. Zalez zpátky do pindostánu, a neotravuj na našem českém webu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nechovej se jak magor a neboj se nazoru
   Spis si hlidej slunickare a vitace

   Smazat
  2. 20:29 To, co napsal Honolulu není názor, ale jednostranný, bezdůvodný útok emigranta, který tady neustále uráží i ty Čechy, kteří si hlídají vámi jmenované.

   Smazat
 56. Co je to "diskuze?" Potažmo "česká" diskuze? To je slet těch nejubožejších polohovad, závisláků na mediálních drbech a prolhaných článcích, a závislých na svém vlastním žvanění. Polohovada se potřebují vyžvanit, a protože dělají hovno, jsou to už zbyteční zmrdi, zajištění důchodem, dřepí u počítačů od rána do večera, loví ubohé drby a uslintané články ( nejhorší jsou novinky) a sami luxují své útroby a slintají nadávky a urážky, vyhrožují si zabitím a podobně. Diskuze jsou názorný příklad, co za svině, krysy a lumpy se slézá, a potřebuje se vyžvanit.Kdyby tyto diskuze -a konkretně tyto - pod tímto článkem - někdo náhodou četl nově, kdo nezná souvislosti, a neví, že banda zmrzačených dementů z novinek se rozlezla už všude, ten by považoval tyto diskuze za nenormální lidský projev. A to taky jsou - nebo chcete tvrdit, že ty dementní a úchylné sprostoty, vyhrůžky, urážky, a vyhrožování si mučením a zabitím -lze považovat za normální projev slušných lidí? To snad ne!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 20:39
   Fajn - a Vy tedy nabízíte něco jiného?
   Třeba to, co jste tu právě napsal?
   Kokotko

   Smazat 57. Od radosti ke zlosti aneb dvojí účinek červených trenclí:

  Když nad Hradem vlály,
  trotlové nadšeně mručeli.
  Když v ohništi vzplály,
  prskali, kvičeli, skučeli.

  z debaty na http://xn--aktuln-sta08b.czaktuálně.cz )

  OdpovědětSmazat
 58. 20:17 - vidis prispevek 20:29 , ktery te odsuzuje ? Ten jsem nenapsal ja, nick honolulu !
  Krome toho Mugabe NENI vlastenec ale vypocitava poloopice z Limpopa ! Diky tomu, ze je pod mojim vlivem tak je na spravne strane v Cesku - na strane presidenta Zemana, ktery je stoupenec naseho presidenta Trumpa.
  Ja jsem katalizator a urychlovac intelektu vsech obcanu v Cesku !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 20:45
   ... možná spíš projímadlo ...
   Každý holt dělá, na co stačí....

   Smazat
 59. Odpoved na 20:17 byla smazana !

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.