Reklama

čtvrtek 21. června 2018

Rusko varovalo Evropu před vytvořením nové železné opony!

- kou -
21.6.2018 PrvníZprávy
Svět čelí pokusům na vytvoření nové železné opony v Evropě, řekl náměstek ruského ministra zahraničí Alexander Gruško.To bude mít „extrémně nepříznivé důsledky pro všechny státy bez výjimky", citovala diplomata RIA Novosti, který vystoupil na 15. konference Flagmanské Asociace evropských podnikatelů v Rusku.

Podle Gruška byla na Západě bylo vytvořena „pohádka" o Rusku, která nemá nic společného s realitou a která musí být překonána.

Vojenské akce NATO na ruských hranicích označil diplomat za „vyhozené peníze" a odvrácení od ostatních úkolů, které musí být řešeny v bezpečnostní sféře.

„Musíme konstatovat, že Evropská unie nedokázala v uplynulém desetiletí najít zlatou střední cestu ve vztahu s naší zemí," uzavřel Gruško.

Vztahy mezi Ruskem a Západem se zhoršily kvůli situaci na Ukrajině a okol Krymu. Západ, který obviňuje Moskvu, že se zasahuje do záležitostí Kyjeva, uvalil vůči ní sankce. Rusko podniklo odvetná opatření, přijalo politiku dovozních náhrad a vícekrát označilo obvinění proti němu za neopodstatněné.

Koncem května ruský prezident Vladimír Putin vyzval západní země, aby nepřekračovaly ve vztazích s Ruskem za „červenou čáru".

Prezident zejména poznamenal, že zájmy Moskvy musí být respektovány, a také vyjádřil obavy, že rozšíření severoatlantické aliance by mohlo představovat pro Rusko hrozbu.

Hlava ruského státu poznamenala, že západní země obviňují Rusko ze „všech smrtelných hříchů" a podle jeho názoru to má na mezinárodní vztahy velmi negativní dopad.

Související:

23 komentářů :

 1. Through your pen I found the problem up interesting! I believe there are many other people who are interested in them just like me! How long does it take to complete this article? I hope you continue to have such quality articles to share with everyone! I believe a lot of people will be surprised to read this article!
  happy wheels
  geometry dash
  animal jam

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. virus? NSA link? Ha ha.

   Vymazat
  2. Guevara probudil Latinskou Ameriku
   Přemysl Votava
   16.6.2018 VašeVěc

   Anonymní 18. června 2018 11:37

   8:27

   Nýmande, nýmande ... Co, jste napsal Vy, rozsáhlou poučnou esej, bez jakékoliv zmínky k danému tématu?!

   A jak jsem vám radil, již dříve s tím anonymním, tykáním na mou adresu opatrně, zrovna tak s alkoholem: "Podle sebe, soudím tebe!", to je váš slogan soudruhu výštěku?

   ---------------------------------------------

   Pan kostrbatý 10:20

   ............................

   Ps. Můj příspěvek byl adresován, především "moudrému" 23:47, který mlčí?   Anonymní 20. června 2018 23:01

   Poslyš ty šulinku říkající si přezdívkou Guevary v Bolívii. S tím tykáním..., nebo co? Rozbiješ mi hubu? Nebo co? Řekneš to na mně mamince? Nebo co?
   Své rady si strč víš kam. Kolik ti je ty vemeno z kachny. A že si ožrala, je vidět už jen jak píšeš... "poučnou esej"...to nemůže vyplodit žádný střízlivec. Nestudoval jsi náhodou filozofii na UK? ti by ti bylo podobné.
   Spi sladce pisálku.


   Anonymní 20. června 2018 23:05

   11:37
   Hm, tak pardón za podporu. Vidím že u té flašky skutečně sedíte.
   Pan kostrbatý


   Anonymní 21. června 2018 11:15

   Koukám pane "Kostrbatý" 23:05 až nyní, že u té flašky spí ten intelektulál..."ti by ti bylo podobné.", zhulený štěkař 23:01, teď se nijak nepodepsal, zato odkopal svůj psaný intelekt!?

   ---------------------------------------------

   Vám pane "Kostrbatý" za podporu dodatečně děkuji! Flašky jsou umístěny v baru a jsou netknuté. Zdravím pouze Vás, toho vola nebudu budit, nebo začne opět s výštěky své blbosti ...


   Ramón

   Vymazat
  3. Jako predtim Cina , Rusko vzbuzuje usmevy s nekonecnymi VAZNYMI VAROVANI za kazdou blbosti,coz zapad provozuje a utraci miliardy, v Cine jich bylo asi sedm set,a tak maj spoustu varovani jeste v zasobe...Vypada to jako mastrubace, je to furt a stejny a dokola dokola...A nevynechaj jednu prilezitost ....Rusko vzdy i dnes zoufale si pralo byt uznano a prijato do spolecnosti narodu, ale meli by si uvedomit,ze to mohou draze zaplatit a nehnat se...Jako ten spolek NEZENME se...Vsecko ma svuj cas i necas , ten je dnes driv !!...Take s trpelivosti to snazeni jaksi prichazi zatim nikam. Je treba pockat a mezitim ty kriply i skriply poradne zmacknout...

   Vymazat
 2. Jo tak hranice opět postavit a s Ruskem spolupracovat.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Opět postavit hranice? To jako na zelenou hranici natáhnout ostnatý drát a na hraniční přechody vrátit celníky? Nebo jak jste to myslel s těma hranicema?
   -p-

   Vymazat
  2. 10:12 Přesně tak chránit svoji zem co je na tom špatného?

   Vymazat
  3. Naprostý souhlas, je potřeba konečně dodržovat zákony. Když to starej Dienstbier tenkrat strihal, vedel jsem, ye je neco spatne.

   Vymazat
  4. 10:16 Chránit svoji zem je samozřejmě v pořádku, k tomu máme armádu. Ale před čím by nás jako měla ochránit znovuzavedená hraniční kontrola třeba na Cínovci?

   Vymazat
  5. 10:32 Před migranty, pašeráky, teroristy, drogoví dealeři atd.

   Vymazat
  6. No, panečku, to je nápad. Zadrátujeme republiku ostnáčem, jako tenkrát. Pěkně po Kimově vzoru. Ke hranici natlučeme cedule "Halt, Staatgränze!" a u Přimdy budeme střílet na všechno, co se pohne.
   Super nápad... Ještě že k tomu nikdy nedojde, toho bych se podruhý fakt dožít nechtěl.

   Vymazat
  7. Anonymní21. června 2018 12:24
   Zajištění bezpečnosti, je jedním z nejdůležitějších úkolů státu. Byla snaha zajistit si bezpečnost kolektivně v rámci EU, ale ukázalo se, nikoliv, že to nefunguje, ale že to komisaři EU odmítají plnit. Škoda, byla to hezká myšlenka, ale byla zrazena. Snad se brzy zrealizuje, třeba jenom v rámci V4.
   Do té doby si musíme zajišťovat bezpečnost země sami a chránit své hranice třeba vytvořenou dobrovolnou Pohraniční službou. Použití ostnatého drátu, je jedno z těch mírnějších opatření. P.K.

   Vymazat
  8. 16:10 Obtočit republiku ostnáčem je mírnější opatření? A na čáře by sloužila dobrovolná pohraniční stráž??? Jak byste si to jako představoval v reálu?
   Jinak zajištění bezpečnosti je opravdu jedním z hlavních úkolů státu. Ale k tomu má stát regulérní armádu a policejní sbor.
   Nevím, jakou kolektivní variantu obrany v rámci EU jste měl na mysli. Já teda zaznamenal jen jeden šílený nápad a to bylo zřízení evropské armády v rámci EU. No se naštěstí hned v zárodku zavrhlo. I představa, že něco podobného vznikne na půdorysu V4, je mimo mísu.

   Vymazat
  9. 16:28
   Čechy BOHUŽEL PO HAVLOHADRÁKU ŽÁDNOU ARMÁDU NEMÁ....ANI VOLKSTURM,ČESKY DOMOBRANU V POHRANIČÍ BYCHOM NEDOHLEDALI!!!!!

   Vymazat
  10. Anonymní21. června 2018 16:28
   „Obtočit republiku ostnáčem je mírnější opatření? A na čáře by sloužila dobrovolná pohraniční stráž??? Jak byste si to jako představoval v reálu?!“

   Chtěl jsem Vás upozornit, že ten Váš údiv nad ochranou vlastních hranic není na místě. V Evropě si vlastní hranice chrání Maďarsko, Rakousko, Švýcarsko a uvažuje o tom Německo. Pokud je použit i ostnatý drát, není to nic šokujícího.
   Souhlasím, že stát má chránit armáda a vnitřní bezpečnost zase zajišťovat policie. Ale liberálně se vyvinulo, že nemáme armádu schopnou ochrany vlastního území. Bude-li třeba hranice uzavřít, bude třeba armádu posílit dobrovolníky. Ale už nyní bychom měli schválit zákon o např. pětiměsíční, vojenské službě. Muži povinně, ženy dobrovolně. Snad je zřejmé, že vývoj směřuje k chaosu a nestabilitě a bez vlastní spolehlivé armády, ztratíme svrchovanost nad vlastní zemí.
   Nějaká EUarmy s německým velením, nebude mít na zřeteli zájem České republiky. Takže místo nákupu americké techniky na dobývání Ruska, bychom měli opět zřídit kasárna a zajistit pro armádu výstroj a výzbroj.
   Zda se dohodneme s některými sousedními zeměmi V4 na společné ochraně, je jistě brzy předjímat. Ale v případě chaotického vývoje EU, to není zas tak nemožná varianta, naší bezpečnostní politiky. P.K.

   Vymazat
  11. pro 12.24 asi jste si nevšiml že na hranicích ameriky s mexikem se staví zeď a střílí se tam ostošest.u nás je to podle vás ovšem nepřípustné.

   Vymazat
  12. Trump to rekl jasne : BEZ HRANIC NENI STAT..

   Vymazat
 3. Žili jsme pod Němci, i pod Ruskou říší. Pod Rusy se žije bezpečněji. Do žádné války nás nezavlekli a sociální zabezpečení pro všechny našince bylo na do té doby neznámé úrovni. V Říši v koncentrácích nebo na Sibiři či v Ohňové zemi (zadelích vymrzlých s nulovou infrastrukturou)...

  OdpovědětVymazat
 4. No není to paráda:

  http://svobodnenoviny.eu/nemecko-migrant-ktery-zavrazdil-mladou-divku-se-chlubil-tim-ze-je-vse-zdarma-a-ze-neni-potreba-pracovat

  OdpovědětVymazat
 5. Nejlepší zpravodajství a komentáře k mezinárodním problémům najdete v textech Veroniky Sušové na !Argumentu.

  PODPOŘTE !ARGUMENT -
  http://casopisargument.cz/2018/06/20/staci-150-korun-a-zmenite-argument-k-nepoznani-pridejte-se-a-pomozte/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nedám ti ani korunu, vydělej si sám. Já taky musím chodit do práce.

   Vymazat
  2. Paní Veronika S.S. je velmi nudná patronka. Proč bych měl usínat nad jejími texty?

   Vymazat
 6. 15:48 chápu, pro některé jsou zmiňované texty natolik náročné, že vysilují až k vyčerpání, které se dožaduje spánku. Radím vám, šetřte se, náročnější texty vynechte!

  OdpovědětVymazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.