Reklama

neděle 3. června 2018

S Kim Čong-Unem se chce setkat další prezident

3. 6. 2018 Lenta
Syrský prezident Bašár Asad oznámil záměr navštívit KLDR a setkat se s vůdcem země Kim Čong-Unem, píše TASS s odkazem na centrální severokorejské noviny Nodon Synmun. Podle jejich informací to oznámil Asad během slavnostního předání pověřovacích listin nového velvyslance KLDR v Sýrii, které se konalo 30. května. Syrský vůdce dodal, že Damašek hodlá podporovat politický kurz Severní Koreje a poukázal na pozitivní změny na Korejském poloostrově.
Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová28 komentářů :

 1. Výstižné foto pro způsoby euroatlantického jednání.

  OdpovědětSmazat
 2. svět se přeformátovává stále rychleji a toto setkání je tohojedním příznaků. Myslím že to je skvěle načasováno před jednáním Kim - Trump.

  OdpovědětSmazat
 3. .. toho jedním z příznaků...

  OdpovědětSmazat
 4. totálně vožralá prof. Dvořáková na ČRO PLUS TEĎ!!!

  OdpovědětSmazat
 5. Kadáfiho také navštevovali a jak pak dopadl im memorials

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kadáfího podrazil celý slavný demokratický západ. Kdyby nebylo Kadáfího, tak jsme tady dnes měli přestěhovanou skoro celou Afriku.

   Smazat
 6. Je poznat, že blok negativních zemí světa přechází do protiútoku a především se demaskuje. Írán (Sýrie) se staví na stranu Ruska a Číny i s Tureckem. Záleží nyní už jen na obraně jádra zla, tedy na obraně KLDR a na jejím osudu, za který je nutno bojovat aby podstata nynějšího negativního smýšlení a obecně světa nebyla poškozena. Pokud situace nebude rychle vyřešena a to plnou intervencí dobra na Zemi, bude zlo nerušeně sílit a logicky posléze vládnout. Tak funguje vesmír.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. --- V tom případě ale bude třetí světová válka nevyhnutelná, pokud se tomu zlu postavíte. Jinými slovy, měli jste na KLDR plně válečně zaútočit už včera. Jde nyní doslova o dny. Potom už bude pozdě.

   Smazat
  2. Ach bože - zas ten vesmírnej trouba. Ty si nedáš pokoj s těma žvástama? Proč s tím lezeš diskutovat?Čti si Ferdu mravence, to je pro magory užitečnější.

   Smazat
  3. 18:47 Ano, zastupuji na Zemi vesmírné civilizace už dvacet jedna let a představte si, že jsou to blbci. Sděluji jejich názor na věc a souhlasím s ním, myslím si to samé, jak věc sleduji.

   Smazat
  4. 18:42 Pokud zaútočíte západní říše zla tak poletíte do vesmíru.

   Smazat
 7. Doufejme, že Kim Asadovi přibalí na zpáteční cestu atomovku, protože to je jediná věc, která vám udrží Impérium hrůzy dostatečně od těla.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 20:48 Impériem hrůzy, směji se, ale neanektuje území jiných suverénních států ani ostrovy v Jihočínském moři, na které podle mezinárodního soudního dvora nemá jakékoliv a ani historické právo. Toto impérium zároveň není fanatickým náboženským státem nebo uskupením, tedy, a snaží se jednat podle zdravého rozumu,... i když čistě kapitalistického a tedy ekonomicky zištného.

   Smazat
  2. --- Chci vám všem bez výjimky, připomenout, že asi podle všech ústav na světě, je vlastnictví nezpochybnitelné, respektive nezcizitelné. Dříve za krádež usekávali ruce a někde, v některých státech světa, se tak dodnes trestá.

   Takže: Jak jste si mohli dovolit, jakým právem, zbavit své občany vlastnictví například a především, zatím, území Arktidy, která byla a je stále tzv. neutrálním územím světa a patří tedy všem jejím obyvatelům. Jinými slovy, já, například, mám na jakoukoliv část těchto území naprosto stejné právo jako třeba a především zrovna, Rusko.

   Takže? Zastupuji na Zemi vesmírné civilizace a kdo ví, kdo vlastně jsem, to objektivně. Pokud mi budete v tomto mém vlastnictví bránit, ponesete následky. Asi by došlo k vesmírnému zásahu proti vám na mou obranu. Respektive na obranu všech lidí planety Země. Berte to opět, už opakovaně, jako varování před vaší krádeží, respektive před vaší neoprávněno expanzí na ta území. Týká se to samozřejmě i využívání jejich přírodních zdrojů, i ty mi a nám, patří!

   Smazat
  3. --- A pokud to těm některým státům, od vás, tedy mezinárodněprávně projde, budeme tato tzv. neutrální území považovat za planetárně právně volná pro nás a po válečném střetu s vámi je obsadíme.

   Smazat
  4. --- A ještě něco: Já nepoužívám vulgární slova,... respektive pokud nejsou zrovna vhodně nejvhodnější, směji se. Tedy: O nějaké pokračování pevninského šelfu, které jste si vymysleli jako důvod vašeho nároku a "oprávnění", nikdy v historii lidstva nešlo, nikdy se na základě toho neuvažovalo a ani neválčilo a "běžte s tím do prdele"! Snad chápete naši pozici, tímto vyjádřením, jasně.

   Smazat
  5. 21:10 I vy naivní diváčku České dezinformační televize. Když vystrčíte hlavu ze smradlavé propagandistické nory, zjistíte, že okupanti z říše hrůzy se vám prohánějí přímo po dvorku.

   http://www.bezpolitickekorektnosti.cz/?p=92355

   Smazat
  6. --- Ještě něco: Ostrovy v Jihočínském moři, které anektuje Čína, my vesmírné civilizace pojímáme jako tzv. neutrální území, protože posledním jejich vlastníkem byla Francie, která se jich mezinárodněprávně oficiálně vzdala "ve prospěch nikoho". Také je dodnes nikdo nevlastnil - nevlastní. My neomluvíme Čínu v tomto jejím jednáním, na které nemá jakékoliv a ani jakékoliv historické právo.

   Smazat
  7. Vesmírnej blbče, budeš ještě dlouho psát ty kraviny, a diskutovat sám se sebou? To musí být strašný v tom klecovým lůžku v blázinci, když nemůžeš žvanit ty sračky, a potom když tě na chvíli pustí ven, hned zalezeš k počítači a už to jede! Musíš si pořádně užít ty přitroublý bláboly, ty zástupče - tupče. Ten pan profesor, kterej byl v blázinci se Švejkem, se vždycky celý den dloubal v nose, a jednou za den pronesl větu "právě jsem vynalezl elektřinu" ... ty jsi podobnej případ - klasickej blb.

   Smazat
  8. 22:36 Raději jsem mou reakci na Tebe smazal.

   Smazat
  9. --- Na Zemi je několik vesmírných základen, především v Antarktidě, ale třeba i v Himálajích a vy lidé si s nimi nevíte rady. Naše právo, naše vesmírné, by mělo platit i na Zemi, respektive vy lidé byste ho měli uznávat - respektovat, protože jen tak je lze vyřešit. Zatím jste namyšlení. Jenže jak se dostáváte vy sami do vesmíru, tak stoupá právo vesmírných civilizací pronikat na Zem a dobývat vaše území. Ty základny budou expandovat!

   Smazat
  10. Anonymní3. června 2018 21:29
   „budeme tato tzv. neutrální území považovat za planetárně právně volná pro nás a po válečném střetu s vámi je obsadíme.“
   Jenom to zkuste, potom bude následovat naše lidská reakce: Obsadili jste nám neutrální území, tak tady máte přes držku.

   Smazat
  11. Neutrální území, kterých jste se vzdali.

   Smazat
  12. Anonymní4. června 2018 18:39
   Vy vesmírné civilizace špatně dopadnete. Když mám v bytě pokoj pro hosty, který třeba rok nevyužívám, to neznamená, že se ho vzdávám.

   Smazat
 8. Planeta opic dorazila do Česka:

  http://www.bezpolitickekorektnosti.cz/?p=92355

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Planeta opic tu je, jenom o ní nevíme, či nechceme vědět. Od Třebíče přes J. Hradec... Kdo zde asi tak vládne? Dva sourozenci, tj. Korupce a Komplot, anžto car daleko, bůh vysoko.
   Pokuste se v tisku napadnout třebas starostu obce, kde roky, roky nesvolává zastupitelstvo. MV je má ex lege rozpustit a vyhlásit nové volby. Co dělá MV? Hanba mluvit, no a ti novinářové by vás ztrapnili, zesměšnili... stáli by za "svým" starostou... Mluvte si lidma a budete na rozpacích, zda si z vás dělají legraci či jsou skutečně, ale skutečně tak hloupí. Na volební průkaz by se měly dělat řidičské průkazy (to by bylo podvodů více než se skutečnými ŘP), žádná volební povinnost. U pana Zemana stále častěji pozoruji, že o životě lidu dělného neví nic, hodil by se pejorativní výraz.
   Hlavním městem Planety opic se mi jeví Jihlava, družební města Mor. Budějovice*), Dačice, J. Hradec..., pobočka v Č. Budějcích...
   Josef Švejk měl svým způsobem štěstí, že jej J. Hašek poslal do Českých B. a ne do Moravských. Ne, že je to co do km dál, ale takové role by nezahrál ani mistr herecký J. Marvan...
   Ostatně film PO jsem shlédl někdy v r. 1975... ale dnešní realitu ve scénkách postrádám, krom toho, nebyly tam příkopy plné odpadků...

   Smazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.