Reklama

pátek 1. června 2018

Saber Strike 2018

1. 6. 2018
(šavle k útoku, rána šavlí, napadení šavlí, vojenský úder šavlí atd, )
V rozporu s mírovým pojetím Ústavy České republiky vláda povolila další průjezd cizích vojenských sil přes naší republiku. Tyto cizí vojenské síly projíždějící přes Českou republiku se neúčastní žádné mírové operace, Jedná se o přeskupení vojenské techniky armády USA za účelem citujeme z materiálu United States Army Europe, Search U.S. Army Europe:
,,Vůle a schopnost sjednocené ,,aliance“ budou představeny s hostitelskými jednotkami, posilování bojových uskupení, multi-národní sbory severovýchodně (MNC-NE), multi-národní divize - severovýchod (MND-NE) (NFIU) a síly rotace USA, které poskytují skutečné provozní schopnosti pro odrazující účinek.“
 
       V roce 2017 se jednalo o ,, opatření alianční Posílené předsunuté přítomnosti“.

Protestujeme proti pokračování těchto agresivních kroků z rozhodnutí vlády, která proti většinovému názoru občanů České republiky loajálně přistupuje k podílu České republiky na zhoršování bezpečnostního prostředí Evropy, dělá z nás případné spolupachatele agrese v případě vzniku válečného konfliktu.

Jednání Vlády České republiky a Armády České republiky je limitováno Ústavou České republiky, článkem 43 odst.4) a to:
a) plnění závazků z mezinárodních smluv o společné obraně proti napadení
b) účast na mírových operacích podle rozhodnutí mezinárodní organizace
Z uzavřených mezinárodních smluv, čl.1 Severoatlantické smlouvy, které zavazují řešit mezinárodní spory mírovou cestou lze odvodit, že ve stejném mírovém a obranném pojetí je i Ústava ČR a tím i daná pravomoc vlády rozhodovat o průjezdu a přeletu cizích ozbrojených sil jiných států přes území České republiky.
Protestujeme proti obcházení, znevažování, porušování Ústavy České republiky a vyprazdňování pojmu míru.
Protestujeme proti krokům omezující naší svobodu, která je možná jen na základě pravdivých a úplných informací.
Vláda a ministerstvo obrany nemá právo zatajovat před veřejností informace o skutečném účelu průjezdu a pobytu vojenských sil  USA na našem území, ani o tom, co se případně převáží do VÚ 5512 Logistika a podzemního pracoviště 26.pluku velení, řízení a průzkumu v Brandýse nad Labem – Stará Boleslav.
Odmítáme tvrzení, že projíždějící konvoj vojenských sil USA přes naše území dne 29.5. - 1.6.2018 je konvoj  plnění mezinárodních závazků, se kterými by souhlasila většina občanů České republiky.
Vyzýváme poslankyně a poslance, aby odmítli náš podíl na nebezpečném jednání, které potvrzují informace o skutečném záměru vojenského přesunu sil armády USA viz. níže pod krycím názvem
                                                            SABER STRIKE 2018
.
Vyzýváme Poslaneckou sněmovnu ČR, aby zakročila proti cenzuře, kterou zpravodajství ČT provádí a tuto skutečnost dokládáme přiloženou informací viz. níže, která i přes upozornění nebyla ČT odvysílána.

S pozdravem

Za Iniciativu Ne základnám
Eva Novotná, mluvčí

240 komentářů :

 1. Evo Novotná,
  neschovávejte laskavě vaše názory a prohlášení za "většinový názor občanů" a mluvte jen za sebe a vaši ujetou partičku.
  Děkuji.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 21:58 já a moje široké okolí jsme tedy ujetá partička. No, možná. A co takhle referendum? Aby se vědělo, aby si lezprdelkové a závisle zazobaní nedělali co se jim zamane? Rovněž děkuji

   Smazat
  2. Kalousek se štěstím zajíkával, protože toho tam v armádě toho tlolik rozkrad. V ODS učůrávali štěstím že přez nás projeli. Mávátka jak na prvního máje. Tolik štěstí že tu projeli. KDU vrněli blahem. Jaký stát asi napadnu teď? Kolik tam asi povraždí lidí?

   Smazat
  3. Průjezd těžké americké vojenské techniky nezůstal bez následků. Na dálnici D5 došlo k zvlnění až o 40cm!

   Smazat
  4. A k úderu šavlí dojde, když to v Pobaltí přeženou s vodkou

   Smazat
  5. Ve zprávách polské TV včera ukázali přesun jednotek NATO a USA na základny v Polsku a v Pobaltských státech. Občané je vítali, protože ohrožení z Ruska je značné. Viz Ukrajina od jara roku 2014.

   Smazat
  6. V nejake debate se vyjadril s usmevem rusky general...co by jsme si na Litve vzali ? Konzervarnu na Sproty , kterou jsme jim postavili ?

   Smazat
  7. Pani Novotna , ja jsi myslim , ze ujeta particka je havlokavarna ! EU se svim pristupem k RF se stala cilem a proti tomu nas neochrani ani 2% vypalnyho pro JUESEJ ! Tak jen dal horujte proti RF a spilejte ody na krvavy spolek NATO . USA nam urcite pomuze 8 tisic km z tepla zamori .Putin prohlasil , ze jestli usa rozpoutaji valku v EU , postara se o jeji preneseni na uzemi USA ! Jiz dnes EU pojida ovoce sveho prdilkovani s amerikou v podobe cla na vyrobky . EU - second !

   Smazat
  8. My nejsme partička !
   My jsme národ !

   Smazat
  9. Myslím, že paní Novotná mluví za 80 % dospělé populace ČR mimo "Havlovu pražskou kavárnu".Pokud chcete,aby to u nás vypadalo jako na Ukrajině,či blízkém východě dál adorujte naši účast v NATO.To je výsledek její politiky v rámci "PAX Amerika".Komu zůstalo v hlavě ještě špetka vlastního rozumu po 28 letech "vymývání mozku" našimi médii a politiky a umí si dát dohromady ,že 1 a 1 jsou 2 to pochopí!

   Smazat
  10. Vy všichni, chudobní duchem, bez perspektivy, bez prostředků. ti dole, na nichž vůbec nezáleží a ani si svoji ubohost neuvědomují, vy se prohlašujete za většinu? Trapné a směšné.

   21:58 má čistou pravdu. Vy nejste žádný národ, vy nemáte práva, vy jen čekáte, čím vás elita nakrmí, jako ty prasata ve velkochovu. A ještě otevíráte hubu. Vzhledem na to, že váš hlas je nicotný a hlas elitního jedince mnohonásobný, nemáte většinu. Nikdy jste ji neměli a mít nebudete. Žít v minulosti, dávno bychom vás nechali spráskat bičem do krve.

   Smazat
  11. 8.48.Jako ironie to nevypada a ze by to bylo mineno vazne?Jestli to neni navstevnik ze 14.stoleti.Leda.

   Smazat
  12. Re (21:58):
   K provolání iniciativy, podepsané její mluvčí Novotnou, Ne základnám se připojuji.
   Sám za sebe ...

   Smazat
  13. Přesně tak Bagoune, vy nebudete určovat pravidla elitě, ty určuje ona, a jen ona má na to právo od Boha. Jednoho dne si Bůh vynutí vaši poslušnost, poslušnost zemských červů vůči pánovi prostřednictvím svých bojovníků v Jeho jménu. Sejete bouři, sklidíte jí.

   Smazat
  14. 21.58
   Vycházíte ze zažitéhu bludu, že elita je ta skupina lidí co vládne. To je všeobecný omyl. Elita je skupina lidí co myslí a je schopna myslet. To co považujete za vládnoucí elitu je ve skutečnosti společenská třída, vaším slovníkem skupina parazitických prsat, která se přiživuje na společnosti normálně žijících a pracujících lidí.
   Váš pomatený komentář svědčí o neschopnosti myslet a o příslušnosti k patřičné živočišné skupině.

   Smazat
  15. Oprava
   Anonymní 2. června 2018 10:23
   Uvedená předchozí odpověď je na příspěvek
   Anonymní 2. června 2018 8:47 (nikoli pro 21.58, jak je chybně uvedeno)

   Smazat
  16. PANI NOVOTNÁ PŘIDEJTE SE K NÁM OBČANŮM VOLIČŮM

   v počtu,který může dosáhnout 8 395 132 dušiček a napište proč jste proti jejich bodu NP Nr.8.který zni jako zvon takto.

   NE NATO A PROČ?KDYŽ NIKDO NECHCE NAPSAT CO BUDE POTOM!

   Lidičky vždyt stači udělat NATO pro ČR nepotřebným.Víte co by se ušetřilo stovek miliard?kDO VI KROMĚ NÁS JAK nato?
   A ty 2 až 4% z HDP by taky padly.
   Vám nepomůže bez nás protestovat všichni se na vás vykašlou!
   To by se bojovalo za mir,kdyby jsme si ty peníze pak mohli rozdělilit jak už o tom uvažuji občané voliči ve svém NÁRODNIM PROGRAMU.a mohli bychom se i zdravit alternativnim pozdravem

   MIRU ZDAR, ANEBO TAKY NE!!že ano?

   Smazat
  17. VOLME TY POLITIKY KTEŘI SI OSVOJI NÁR.PROGRAM

   postarejme se tak,aby ostatni skončili na pracovnim úřadě,kde těm sprostým prý našim zástupcům rozdaji lopaty nebot oni nic neumi jenom rozkrádat naše penize z rozpočtu na patrony a jejich rezivý vojenský šrot,který nám demoluje mosty a cesty aby nebyly penize na naše bifteky nebot je sežerou následnici Wehrmachtu!

   Smazat
  18. Je to pro Česko jen demonstrace síly. Jedou do Pobaltí přes nás velkou objížďkou, nejkratší cesta je přes Polsko.

   Smazat
  19. ↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓

   "Pro magor → 2. června 2018 17:24

   Ne, nesouhlasím. Zdejší pakáž buď bude makat a hezky pilně, anebo ať si táhne kam chce, nejlíp do hrobu. Já si vydělat umím, ať dělají i oni. Jejich parchanti pracovat nemusí, ale nedostanou na ně ani cent. Kfxz si je nedokážou uživit, ať je nerodí. Nesnáším, když mám platit na někoho podobného. Zato u potřebných, k nimž řadím lidí z Afriky a například i Romy, zam mi to absolutně nepřekáží."

   ★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★

   https://uloz.to/live/!SQzFMJzNztTZ/polsky-parlament-imigranti-jsou-u-nas-neprijatelni-drzme-se-neustupnosti-orbana-on-ma-pravdu-budme-v-tomto-jednotni-v4-eu-nam-plati-za-mlceni-ale-mnohem-vice-si-od-nas-bere-jpeg-mp4

   ★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★

   https://uloz.to/!dPgUrJ816z8g/polsky-parlament-imigranti-jsou-u-nas-neprijatelni-drzme-se-neustupnosti-orbana-on-ma-pravdu-budme-v-tomto-jednotni-v4-eu-nam-plati-za-mlceni-ale-mnohem-vice-si-od-nas-bere-mp4-jpeg

   ★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★

   https://uloz.to/live/!jh14vKhy8suu/cikani-slovensko-lol-mp4

   ★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★

   https://uloz.to/!UcuuzvbY/bolesiny-cikani-jak-vysoke-socialni-davky-jim-vyplaci-stat-jpg

   ★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★

   https://uloz.to/live/!odbcqVZz/sileni-cikani-se-navzajem-rezou-mp4


   °°°°°

   Smazat
  20. Nedostanou ani cent? Odkudpak jsi pitomečku?

   Smazat
 2. Anonyme jsi zbabělec proč se nepodepíšeš!!! S Evou Novotnou plně souhlasím.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tvoje jméno je mi u zadku i to jestli s něčím souhlasíš nebo ne.
   Po mém jménu je ti prd, ale pokud tě to potěší, mohu napsat Petr Novák nebo Jiří Svoboda.
   Jen pro tvé info, "většinový názor občanů" se vyjadřuje ve volbách. Ne prohlášením nějakých obskurních uskupení.

   Smazat
  2. 22.16,vrať se na čt 24, bezmozku.

   Smazat
  3. 22:16 Ještě jednou se podívej, jestli sis to nespletl, a u toho zadku nemáš svého pornopáníčka, a nemůžeš ho, po tvrdé celodenní práci sundat.
   A taky souhlasím s článkem.

   Smazat
  4. 22:16 správně, názory a stanoviska dává volič najevo prostřednictvím voleb. Potom by neměla existovat obskurní společenstva, která protestují proti jejich výsledkům. Např. proti prezidentu republiky. Nevím ovšem, která z politických stran měla ve volebním programu napsáno, že bude posilovat naši vojenskou účast v zahraničních misích. Vím která má napsáno, že všechno to harašení zbraněmi odmítá. Takové budu volit.

   Smazat
  5. 22:16
   Vetsinovy nazor zvolil Zemana
   To ty nemuzes zkousnout, havlovce
   Vetsina by dnes volila pro vystup z NATA
   Vetsina volila proti havlostanam a udelala z nich pidistranicky
   To se blbe polyka, havloune

   Smazat
  6. 22:16 "Většinový názor občanů se vyjadřuje ve volbách". Správně, tomu se říká demokracie. Pokud se ovšem objeví většinový názor v parlamentu a není ta většina "naše", tak je to odporná hlasovací mašinérie nedemokratických sil. Stejně tak snaha o obecné referendum je útokem extremistů na demokracii, protože by to mohlo vést ke zrušení našeho jediného správného rozhodnutí.

   Smazat
  7. 22:16 Už jsi na tom světě dlouho šašku ! Sbal si kufry a hlas se k wehrmachtu !!!

   Smazat
  8. Sobarna a vy ostatní souhlasící. Schvalování protistátních postojů a výzvy k bojkotu bezpečnostní politiky státu, je TRESTNÝM ČINEM. Stejně tak i urážky a kritika postupů čelných představitelů EU a USA. Myslete na to, až budete psát své příspěvky.

   Smazat
  9. 9:54 Typický NATOvyližprdelka. Chce zakazovat názory a projevy, jak to dělali kdysi komunisti. Duševně se nedostal dál, než k diktatuře. Chudák. S USA na věčné časy a nikdy jinak, že?!

   Smazat
  10. Také s Evou Novotnou plně souhlasím,máme na výběr -zapojit se válečného štvaní,nebo pro mír a klid ve světě,v Evropě.Nenechme se zmanipulovat USA,nebo NATO.

   Smazat
 3. Anonymne. TY PRASA KED V CESKOSLOVENSKU BOLI VARSAVSKE TANKY TO SI KVICAL AKO PRASA TY DEMOKRAT ALEBO CO SI VLASTNE. A KED DNES TI CHODIA TANKY PO D1 TO TI NEVADI TY ZACHOD??? O ČOM TU PISES.UZ SI KONECNE UVEDOM O COM TU TREPES!!!!!TY LOL

  OdpovědětSmazat
 4. 21:58 Pane ujetý, právě jste se zesměšnil, když o někom píšete, že se za někoho schovává, a sám činíte totéž. Je to ve vaší partičce sebedestruktivní, hloupé pravidlo.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Volby, hlupáčku, volby. Ty jasně vyjadřují názory občanů. Ne prohlášení nějaké ujeté, nikým nevolené ženy.
   ANO, ODS, Piráti, ČSSD, KDU, STAN, TOP09.... jsou jasně pro EU a pro NATO a jejich voliči potažmo také. Tak kde je ta vaše údajná většina?

   Smazat
  2. 22.21,to jsou hlavně strany,ktere tento stat totalně likvidují.

   Smazat
  3. 22:21 Demožumpo, tvůj ráj je na hovinkách.cz

   Smazat
  4. Pro 22:21
   Sečtěte počet voličů Vámi uvedených stran a zkuste prohnat kalkulačkou, zda se jedná o většinu právoplatných voličů. Pokud ne, bylo by dobré ujednotit si názor referendem. Ovšem to je Vámi zmíněným stranám nepohodlné. Vědí, že je velký rozdíl oblbnout pár procent od většiny. Pro válku bylo před válkou v Německu také mnoho lidí, ale nebyla to většina, ovšem postiženi byli naprosto stupidním rozhodnutím všichni ....
   ABC

   Smazat
  5. 22:21 hlupacku
   Ano Cesi nalitli Havlovi
   Ale jsem nadsen z Italie, populisti!
   At chcipne EU a NATO

   Smazat
 5. Soudruzi,
  pokud se vám nelíbí výsledky demokratických, svobodných voleb a nehodláte je respektovat, tak je musíte buď vyhrát nebo táhněte někam kde vám bude líp. Rusko, Kuba, Venezuela, KLDR,... možností je stále přehršel. Tady v té hnusné demokracii je vás škoda.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vrať se na hovinka,hovne

   Smazat
  2. 23:02
   Soudruhu flašinete,
   zůstanu tady a ty se z toho zlostí třeba poser.

   Smazat
  3. 22.45
   nerespektování výsledků voleb zatím dokazujete jen a jen vy a vám podobní každý den.Co jsou vaše ubohé výkřiky o nedemokratických stranách v parlamentu?
   Demokrate a teď se poser.

   Smazat
  4. 22:45 nech si ty soudruhy a vysvětli, proč jsi přesvědčen, že je dobře vytvářet obrazy nepřítele. Z takového státu, který je ekonomicky daleko za "rozvinutými demokraciemi", které na zbrojení vynakládají desetkrát víc a ten stát čím dál těsněji vojensky obkličují a ekonomicky diskriminují. To, buď tak laskav, vysvětli. Jako konzervativní Čech, chtě nechtě fandím slabšímu. Ty jako moderní se raději vezeš se sinějším. Chápu tě spráně?

   Smazat
  5. 22:45 nejsem tvuj soudruh
   A vysledky voleb se mi libi, jak se stala z Drahose politicka mrtvola
   A jak Jandohavlovci kvici proti lidem a volbam

   Smazat
  6. 23:24 uranove doly bylo spravne reseni pro vlastizradce jako jsi ty

   Smazat
  7. 22:45 To je dobrá rada. Měl byste jí napsat na transparent a zúčastnit se s ním příští demonstrace svých "demokratických" soukmenovců.

   Smazat
  8. Panové, to jsou jen silácká slova ! Hlaste se k armádě a běžte zároveň s těma amikami na minové pole !!! Takoví jako jste 22:45 !

   Smazat
  9. 22:45 NAPROSTÝ SOUHLAS!

   Smazat
 6. https://www.facebook.com/100012637032010/videos/461863604244870/ Tohle je odkaz,kdy reportérku seznamu(který je havlistický)vykazuje od kolony afroameričan...Na půdě naší vlasti!!!Kde je sakra ta parta,co neustále žvejká o osmašedesátém,kde...Tohle už není jen pochroumaná,,demokracie´´,tohle jeví známky diktatury... Lidé proberte se už !!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 23.03
   to už není naše zem.
   Havel jí prodal za řády,metály ,hlazení po hlavičce a pochlebování.
   A buďte rád,že zatím do nás cizí vojáci nestřílí.

   Smazat
  2. Reporterka muze byt rada ze ji vojak nezastrelil

   Smazat
  3. Reportérka tam neměla co hledat. Skutečně může být ráda, že ji nikdo nezastřelil.

   Smazat
  4. Tady je celý odkaz na tu ostudnou reportáž:
   https://www.seznamzpravy.cz/clanek/konvoj-americke-armady-opousti-cesko-vojaci-miri-do-pobalti-48357?seq-no=1&dop-ab-variant=&source=clanky-home&autoplay=1

   Smazat
  5. 9:59 Reportérka byla doma, hosti tady nemají co poroučet, natož střílet, Pepku.

   Smazat
 7. Pane 22:45, vy jste ale naivní hlupáček, když si myslíte, že žijete v demokracii. Ale já vám tu iluzi vymlouvat nebudu. Takoví jako vy to nepochopí ani tehdy, když vám EU za pomocí Sörösových neziskovek nejen vypláchnou mozek, což se jim ve vašem případě již zjevně povedlo, ale když vám naplánují i to, kdy máte konat potřebu a pro kontrolu vám na WC instalují kameru.

  OdpovědětSmazat
 8. Piloune, a co na to ty?
  Ceske Novinky nesmeji natacet konvoj v Cesku
  Cesko se dostalo do hlubokeho podruci
  Redaktorka mela stesti ze ji vojak nezastrelil

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 23:52
   Jdu pozdě,promiň.
   Tentokrát s tebou souhlasím....PRYČ Z NATO A EU A TU PODĚLANOU HAVLOBANDEROVSKOIMBECILNÍ VERBEŽ POSLAT NA DOŽIVOTÍ DO KAMENOLOMU,JEDNOU BY TA SVOLOČ BYLA UŽITEČNÁ!!!!!!

   Smazat
  2. Cerna americka drzka na nasem uzemi cz si nesmi nic prosazovat!!! To by max. mohla nase policie. Ja bych mu rozbil, ale rozbil okamzite drzku!!! Delejte to taky! Uz se to dela, ale policie to taji.Musi se to delat na verejnosti, aby to bylo dokumentovane! Politici to maji snahu tajit, tak jako trestni ciny imigrantu na zapade.
   dustojnik-valecny vetetan

   Smazat
 9. Když má vůl dost žrádla a nemá potřeby proběhnout se volně po poli, tak táhne, a táhne a nemyslí a zase táhne ....
  Jinému volovi se nechce a zkouší se cukat, tak dostane naloženo a táhne .... táhnou oba, jeden s chutí a šťastný a druhý nasraný, že se nechal chytit .... a ten nasranej dumá, jak s toho srabu ven a občas se některému podaří zdrhnout ...
  ABC

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Cesi tahnou
   Ale Italove se vzbourili a volili spravne

   Smazat
  2. 0:12 takzr ty chceš asi dostat naloženo holí, že?

   Smazat
  3. Nejlépe volili v JUSEJ. Zábava každý den.

   Smazat
 10. Cesi ani nesmeji natacet ten konvoj

  OdpovědětSmazat
 11. Tak nám regulovčíci "slavné US army" ukazují že máme držet hubu a krok jak zní stará rétorika a že jsou zde již pány.

  OdpovědětSmazat
 12. Nechajme zit Rusko podla svojeho sposobu zivota , nevnucujme mu nase , teda zapadne hodnoty , ktore su nezmyslom , lebo rozvracaju male staty pod ruskom demokracie a slobody . Majme dobre vztahy k nasmu prospechu so vsetkymi . Rusko nikomu , nic nevnucuje , ako to bolo kedysi , ale svoje si neda ! Naopak , ak nebudeme loajalny s usa , uvala na nas sankcie...a o tom je politika usa ! Politika natlaku !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Rusáky je nutno vybít do posledního chromozomu, jinou volbu nemáme, to ukazuje historie. Jsou jako nádor. Pokud se nevyřeže celý, znovu začne bujet a znovu tu máme válku na krku. Každý normální člověk na planetě z nich má strach a nenávidí je, jen vy ne, sebranko kolaborantska.

   Smazat
  2. 8.52 je potomek Moravce nebo Heydricha .Zrejme.Nebo deda prohral u Stalingradu.Obcas se zde vyblije.Poznavam ho.Nebo je to propusteny chovanec z Bohnic.Nenavisti se zadusi a pak teprve bude pokoj.

   Smazat
  3. Je nejsem potomek Moravce, já jsem Evropan a demokrat. Tímto je pro mě Rusko hrozbou přímo existenční, a kdo nepodpoří boj Spravedlnosti proti této hydře, ten bude tvrdě potrestán. Kolaboraci se Zlem trpět v našich řadách nebudeme a už si to konečně zapište za uši, Bagoune.

   Smazat
  4. Je tragedii že nepochopil že k nim patří a nedá se to změnit. Pracuje na zkáze své rodiny.

   Smazat
  5. 10;05
   Ty PORNOJANDOVO ČOKOVOKO Z HAVLOTRENEK,MÁŠ TO ZA PÁR,POŠLOU TI MULTIKULTURNÍ NATRHPRDELNÍKA,KTEREJ TI UFIKNE MAKOVICI....TO JE TO VÝSLEDEK TVÝ KOLABORACE S USSA!!!!!

   Smazat
  6. 10:04 A teď pepku hezky zameč a vyskoč !

   Smazat
  7. 8:52
   Jsi zoufalec, který se takto dokáže projevit jen v anonymitě. Do očí, bys to tu nikomu neřekl.
   Takže si vytáhni ruku z trenek a odpochoduj onanovat jinam.

   Smazat
  8. 11:58 imbecile, tohle je nejrozšířenější názor v mém okolí a mají ho i děti, a věř, že já mám kamarádů fůru. A ti mají své rodiny a kamarády, jejich ženy mají kamarádky atd. a všichni sdílí tuto myšlenkovou platformu. Je to veřejně sdílený názor.

   To vy jste zalezlí někde v doupatech, kde jste se díky vyspělému Západu dostali ke komunikační technice a tam, osamocení, plodíte protistátní pomluvy a výzvy k převratu. Přitom pácháte jeden trestný čin za druhým. Vzpomeňte na Robinsona (Timmy), a myslete na to. Výzvy k násilí a ke státnímu převratu se už prostě tolerovat nebudou. FINITO NACISTO!

   Smazat
  9. 12:08
   HAVLOZMRDE....FUCK OFF USSA END NATO....TVOJE FAMÍLIE NEEXISTUJE ANI VE SNECH,HAVLOHOVNE!!!!!!
   A kamarády máš maximálně v PORNOJANDOVO ČOKOVOKU!!!!!☺☺☺☺

   Smazat
  10. 8:52, „Rusáky je nutno vybít“ píšete a současně 10:04 tvrdíte, „ já jsem Evropan a demokrat“. Něco takového napsat a tvrdit je hodno hlupáka nejvyššího řádu, bez ohledu na politickou nebo ideovou orientaci. Jste křupan a kdekoli ve vaši blízkosti je nutně nebezpečno.
   Pokud by Ruská federace měla být nebezpečnou hydrou, jak píšete, musela by mít racionální důvod k násilné územní expanzi a současně i prostředky k jejímu úspěšnému prosazení. Je evidentní, že takové prostředky, vzhledem k nedostatečné ekonomické síle nemá, racionální důvod rovněž ne. Skutečným problém Ruské federace je hospodářská exploatace a obhájení vlastního území, které představuje bohatý zdroj energií a všech surovin, když a pochopitelně mocní tohoto světa usilují získat na tomto bohatství co nejvýhodněji, co největší podíl. Jak je vidět, jakýmikoli prostředky.
   Jsem si jist, že tak jednoduchou věc, při ukázaných intelektuálních předpokladech, nepochopíte. Pro klid svědomí jsem se ale pokusil.

   Smazat
 13. 22:45 Klaune Pepku, ty soudruhy si nechej pro tvoje kámoše. Pokud si z nějakého důvodu myslíš, že snad patříš mezi vyvolené, kteří se v atomové válce, po které vy a takoví jako jsi ty očividně bažíte, nevypaříš, tak se velice mýlíš. Jen by bylo nespravedlivé, kdyby ses vypařil tak rychle, že by se nenašlo ani trochu času na to, aby si to s tebou ti "soudruzi" ještě před tím vyřídili.

  OdpovědětSmazat
 14. No,tady vidíte,jací lidé jsou u vesla.Do očí se staví,ale jinak jednají.Všechno to je prohnilé.Dnes to je průjezd USarmy,včera to byl podpis Marakéšské deklarace o které až do podpisu nikdo nevěděl,nikde se neprobírala.Vedou nás jako stádo volů a vše jim prochází.Kdy se konečně dají lidé dohromady a řeknou-UŽ TOHO BYLO DOST.Můj hlas má SPD.Pryč z prohnilé EU,pryč Z NATO.USA se roztahuje všude a to.že si je poláci k sobě zvou mě ani moc nepřekvapuje,nezklamali,něco podobného se již odehrálo -smlouva s Hitlerem a no,jak nakonec dopadli?Historie se opakuje.Někdo potřebuje dostat zase ránu,aby se poučil.Spojení s čertem se nevyplácí. Jinak vám přeji pohodové dny,doba změn,odhalení se rychle blíží.Každý sklidí to,co zasil.-----LM

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tvůj hlas má SPD, máš na něj v naší svobodné, demokratické společnosti plné právo. Drtivá většina obyvatel ČR si ale vystoupení z NATO a už vůbec ne z EU nepřeje, o čemž jednoznačně svědčí výsledky voleb. Je to přesně naopak než lži a bludy té kravky Novotné. Takže máš smolíka.

   Smlouvu s Hitlerem měli především Rusáci, ty nevzdělaný ignorante. Jmenovala se Pakt Ribbentrop-Molotov. A Poláky napadli Rusáci společně s nácky. Zopakuj si ZŠ.

   Ano každý sklízí co zasil. Proto se vy, komouši a bolševici už 30 let tak trápíte. A mám pro tebe špatnou zprávu: lepší už to nebude.

   Smazat
  2. Mýlíš se Pepku 7:59. Prolhaného a zlodějského bratrstva kočičí pracky má slušný, mírumilovný občan plný chrup. Můj hlas má taky SPD.
   Tvoje pravdy pocházejí z žumpy. A už to není ani k smíchu:
   https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Ceska-televize-lze-a-to-dost-neuveritelnym-zpusobem-pali-Petr-Zantovsky-a-pridava-fakta-Obava-se-take-co-prijde-s-obmenou-moderatoru-v-hlavnich-poradech-538403

   Smazat
  3. Tvůj hlas má SPD stejně jako 10% jiných voličů. SPD je ovšem jediná strana která chce vystoupení z EU a NATO. Takže opět smolík.

   "Moje pravdy" jsou součástí elementárního vzdělání, ty rudý dementíku. Jejich popíráním působíš jako fanatický retardovaný kašpárek. Takže klidně pokračuj.

   Smazat
  4. Elementární, tedy nejzákladnější vzdělání, ti nelze upřít Pepku 8:38, jinak bys neuměl ani psát. To však nemá nic společného s tvými chorobnými sklony ke lžím. SPD nemá v programu vystoupení z EU, ani z NATO. Jejím cílem je umožnit takové obecné referendum, které by umožňovalo i referendum o výstupu z EU, aby se voliči mohli sami rozhodnout, zda chtějí setrvat, nebo vystoupit, a to je demokratické. Z NATO vystupovat nechtějí, pokud nemáme obranyschopnou armádu. Jejich program si nepřečteš, raději tady budeš zase jenom lhát. Tady ale nejsi v bruselské tv, a nikdo ti to nepapá. A teď zameč, a vyskoč.

   Smazat
  5. S hitlerovskym Nemeckem melo smlouvu vetsina zemi jeste pred SSSR.Polsko napr.v roce 1935.To na zakladkach neucili.Ta na historicke vyvody nestaci.Vzdelavej se trochu lip.Aspon maturitu .Polsko napr.melo pred valkou polofasistickou vojenskou vladu ty tele.

   Smazat
  6. Bagoune, vy jste demagog tupý jako poleno. S Němci měli smlouvy všichni ještě před tím, než Hitler začal s nekorektní politikou vůči Židům. Zatímco Rusko až potom, a samo začalo vraždit Židy tak, že to nemělo ani v nacistickém Německu obdoby. Právě proto z východní Evropy Židé kompletně zmizeli, zatímco Západ je uchránil. V podstatě všechno vraždění, celý holokaust jde za Rusy, kteří likvidovali vše, co jim stalo v cestě. Například i Ukrajince, kteří se snažili Židy chránit i za cenu svého života. To jim Rusáci nikdy neodpustili a v 50.letech je začali vraždit odebráním potravy. Tím nastal další ukrajinský hladomor, který je úměrný holokaustu. Ale to, hlavní o čem Rusáci s Hitlerem rokovali, to bylo napadení Polska a Západní Evropy Ruskem. Už tehdy Hitler prokoukl o jakou svoloč se jedná, a proto proti nim vyburcoval celou línou a zbabělou Evropu.

   Smazat
  7. 9:21
   Soudruhu Bagoune,
   jediné SSSR si ale s nácky předem rozdělilo Evropu a kořist s nácky. A i když už válka začala tak nácky surovinově podporovali. Napadli Poláky, Finy. pobaltské země,... Kdyby je náckové překvapivě nenapadli tak jsou s nimi největší kámoši dodnes.
   Tak si strč svoje moudra víš kam.

   Smazat
  8. Nechte Bagouna. On zastydl někde v 70.letech a čte z Příručky mladého komunisty. Přitom každý věděl, jak se věc stala. Dvacet let vražd, loupeží, zaostávání, plenění systémem spálené země, úpadku, ničení životního prostředí... to Bagounovi vůbec nevadí. Ale každého vzteklého psa si někdy kulka najde. Za chvíli bude horko, a Bagoun ve svém okolí se svým kolaborantským štvaním bezpochyby dlouho nevydrží.

   Smazat
  9. 10:11
   Vy bando havlozmrdů,nějak vám uteklo,že ten polskej ksindl před válkou okupovali vaši milovanou Banderookrajinu a ty polský vši nás chtěli OKUPOVAT DŘÍV, NEŽ HITLER....TO JE TO POHADRÁKOVÝ VYKLÁDANÍ DĚJIN,HAVLOKOLABORANTI!!!!

   Smazat
  10. No 9,41 je skutečný expert na dějiny Evropy a na ukrajině obzvlášť.

   Smazat
  11. 10:11 Skutečně plenění začlo po 89, ale vemeno jako ty prostě nemá na to to pochopit.

   Smazat
  12. 9:41 To je snůška blbosti a žvástů co jste vyplodil a ještě tomu věříte.

   Smazat
  13. 11:38 ?? za bolševika jsi neměl co žrát, ty chudáku. Tvoje stará chodila v krimplenu tři dny zasmrádlá jako záchodky v haitském vězení, protože si jiné hadry nemohla koupit, tvoji parchanti se učili deklamovat pasáže z díla V.I.Lenina, přitom neuměly malou nasobilku a kalkulačku jsi poprvé uviděl v 89., když přijeli první zvědaví turisté z Rakouska. A teď vykřikuješ blbosti. Evropa a světové elity, té konečně nasytili, oblékli tvou starou a tvoje parchanty naučili malou nasobilku, a ty nedokážeš říct ani pánbůh zaplať za to.

   Smazat
  14. ,11:50 snůšku blbostí tady plodíte vy a vám podobní. Žádná vděčnost za ochranu před terorem a před vraždícími maniaky.

   Nevadí vám, co Rusáci dělají jen se sousední Ukrajinou? Nevadí vám, že používají v Evropě chemické zbraně, že střílí po dopravních letadlech, že zde rozptylují prudce jedovaté a radioaktivní látky a kdoví co ještě? Nehledě na to, že rozdmýchávají konflikty po celém světě. Zjevně vám to nevadí. Víte kdy byl klid na celé planetě? Když Rusáci mleli z posledního, když leželi držkou v bahně a na krku měli ukovanou botu buď německou nebo americkou. Ale to nestačí, jak je vidět. Tohle Zlo se musí pořádně vyplenit jako pýr, nejlépe hezky chemicky a pak řádně motykou i s kořeny.

   Smazat
  15. 12:00
   TY POSRANEJ HAVLOHOVNE,RUSKO NENÍ CELOSVĚTOVEJ OKUPANT JAKO TVOJI UASSACKÝ ZLOČINCI,VRAZI,LHÁŘI A MARDI...A TEN JEJICH DOLAR NEMÁ CENU ANI HOVNA,KTERÝ MÁŠ CELEJ ŽIVOT V PALICI,MOZKOMAMRDE Z HAVLOTRENEK!!!!!!☺☺☺☺☺

   Smazat
  16. 12:00 Už ti ty idiotské krvavé prase nestačí převracet historii, ale taky současnost. Táhni odkud jsi přitáhnul, a neotravuj slušné lidi.

   Smazat
  17. 12:00 Máte dokonale vymytý mozek.

   Smazat
  18. Úroveň přispěvatele z 9:41 ukazuje, že tam kde je psáno "většina" oponujíc tvrdí, jako by bylo psáno "všichni". Ano, takhle si počíná režimní mainstream, tak se to 9:41 naučil. Ukázal se jako prolhaný křivák, v lepším případě číst neumějící hlupák.

   Smazat
 15. Netočte to! Za co se stydí, co to asi vezou ?
  https://www.seznamzpravy.cz/clanek/konvoj-americke-armady-opousti-cesko-vojaci-miri-do-pobalti-48357?seq-no=17&dop-ab-variant=&source=clanky-home

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Proč nám hosté na našem území rozkazují?

   Smazat
  2. 10:25 Buďto už to není naše území, nebo to je jen přátelské domlouvání. Kdo má čas sledovat, co vlastizrádci zase podepisujou.

   Smazat
  3. 11:41, jasně že to není tvoje území, ty nulo!

   Smazat
  4. 11:53 Nepřivlastňuj si ČR, parchante. ČR je českých občanů, ty se pakuj, špíno cizácká.

   Smazat
 16. Západ nás zradil před druhou sv.válkou a poté po skončení 2sv. války .
  S nelibostí jsme se dívali na projíždějící vojáky Sovětské armády . Dnes tu musíme trpět americké kolony po dálnici . Běžte do pr.... poseroutkové v Praze . Marčelíno

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vojáci sovětské armády "neprojížděli", ale přijížděli. To je dost podstatný rozdíl ty prolhaný zmetku. A to proti naší vůli aby ochránili vás, komouše. Bez sovětských tanků v zádech byste skončili už o 20 let dřív.

   Smazat
  2. Poválečné uspořádání bylo výsledkem ujednání mocností. Na to nezapomeňte. Možná by stálo za to, zamyslet se, proč tady nejsou Rusové a proč se sem nasouvají Američané. Nestraním ani jedné straně, na našem území bych rád viděl pouze naší armádu. Období před rokem 89 rozhodně nepatří do "temných dějin" naší země. Rozhodně ne období od roku 1965. Stačilo trochu vyprat ušpiněné prádlo a kde jsme mohli být? Dnes jsme v pr....., a stejně jako za minulého režimu, někdo to ví, někdo tuší a jiný o tom nemá ani ponětí ...
   ABC

   Smazat
  3. 8:31 komouše bychom pověsili na kandelabrech ještě před Maďary nebýt té ruské svoloče

   Smazat
  4. 8:46
   Američané se nikam "nenasouvají" a žádná jiná armáda než naše u nás není. Přestaňte už konečně lhát.
   Ne, nejsme v prdeli. Máme se ekonomicky dobře, máme svobodu. Možná vy jste v prdeli.
   Jak "vyprat prádlo"? Co si pod tím mám představit? Jako že by se lidí opět nikdo na nic neptal a soudruzi by vládli proti vůli lidí dál? Neděkujeme a nechceme. Lidi si v roce 1989 vybrali a vybírají si pravidelně ve všemožných volbách.

   Smazat
  5. 8:54 Fricku, dost to přeháníš, abys na to sám nedoplatil.

   Smazat
  6. 8:59
   No, nenasouvají, už nasunutí jsou. Už jenom ta Evropa, ty lháři:
   https://www.google.com/maps/d/viewer?mid=1q3Iy2RZ3vFsEaiEd5_uUCIlt6iU&ll=48.72228292745253%2C6.563601531250015&z=5

   Smazat
  7. 9:18
   Proč sem dáváš odkaz který popírá tvoje bláboly? Jsi dement?

   Smazat
  8. Kdybyste se vy zradcove 8:23, 8:46 nepostavili proti radaru, už tady mohl být. Stejně tak US raketová základna i další. To kvůli vám nejde příslušný podíl financí do NATO a to vy hystericky bráníte příchodu migrantů, kteří vás o deset tříd převyšují. Jste pakáž a ještě k tomu nebezpečná. Budeme na to myslet.

   Smazat
  9. 8:23 to jste přehnal. Kdyby byl válečný stav, tak vás zastřelí u první zdi jako vzteklého psa. Vy otevřeně straníte našemu odvěkému úhlavnímu nepříteli, člověče, a myslíte si, že vás anonymita ochrání před trestnou zodpovědností!

   Smazat
  10. 9:30 Marčelíno svobodně vyjádřil svůj názor, když měl zřejmě na mysli Mnichovskou zradu. Vaše reakce je bezdůvodné vyhrožování, hnuse.

   Smazat
  11. 9:21 Odkaz připomíná, kde všude v Evropě už nasunutí jsou. Mimochodem, od 2.sv. války dosud neodešli z Německa. A snaha o zřízení základny v ČR byla už jednou zmařena, a tyto snahy některých ... trvají, víme, Pepku? Tak, a teď zameč, a vyskoč.

   Smazat
  12. Západ lže a lhal vždycky, není divu že už stačil ve lži vychovat své poskoky.

   Smazat
  13. 8:59 Američani chtějí ovládat vy to vidět nechcete. Po 89 si nový soudruzi vládnou taky proti vůli lidí jak jim to vyhovuje to taky vidět nechcete. Volby se nerespektuji, vítěz je obcházen a referenda se bojí jako čert kříže. Ekonomický se máme dobře jen za cenu obrovských dluhů. Mainstrim lže, manipuluje a rozděluje společnost, zveřejní jen to co se mu hodí. To taky vidět nechcete. Tak jaká svoboda tu je?

   Smazat
  14. Rusko je ZLO. A Zlo musí být vykořeněno. Bezezbytku, aby se nemohlo zas vrátit.

   Smazat
  15. 12:18
   ZMLKNI RETARDOVANÁ prouASSacká POSRANINO,USSA DO DNEŠKA OKUPUJOU NĚMECKO ZJAPONSKO,ALE I AMERIKU,TA PATŘÍ INDIÁNŮM,HAVLOHOVNE!!!!!

   Smazat
  16. 12:18 Ty vejprdku, kdyby nebylo Rusů, kteří mají největší podíl na osvobození od hitlerovců, s největší pravděpodobností bys neexistoval. Styď se, dobytku.

   Smazat
  17. 15:01, ty bys neexistoval. Takoví se právem eliminovali a tebe by škoda nebyla. Moje rodina by zcela určitě žila a dařilo by se jí. Určitě lépe než za komárů, ale i tehdy jsme uměli přežít, ty nulo. Teď jsme na tom mnohem lépe a jediné, co je nutno udělat, je to, aby lidé jako ty se nedostávali k prostředkům a nerozmnožovali se.

   Jediná škoda, že se nepodařilo tu ruskou pakáž zlikvidovat. Měl jsem z rodiny dva příbuzné, kteří proti tomu hnusu bojovali na východní frontě a celá rodina je na ně hrdá. Jednou přijde den, kdy se budete stydět, že se nemůžete v rodině chlubit někým podobným. A je mi u prdele, pod jakými prapory s tou svoločí bojovali.

   Smazat
  18. 17:15 Vrať se do hrobu, hitlerovče. Při každém pokusu agresor fašistickej dostal, a dostane vždycky na prdel. A teď zameč, a vyskoč.

   Smazat
  19. 17.15
   jsi doopravdy kretén

   Smazat
 17. NA CO NATO? NA to...
  Pryč od EUtanázie!

  OdpovědětSmazat
 18. Do Saber Strike bude roku 2019 začleněno ještě Maďarsko, Česko, Slovensko, Rumunsko, Bulharsko a Ukrajina a operační základna se rozšíří o velící centrálu v Bondsteel. Tím se uzamkne okruh okolo Mordoru z evropské strany. Souběžně půjde cvičení East Star - Japonsko, Korea (možná i KLDR), Austrálie. Souběžně v Arktice White Shine v kooperaci se Švédskem, Británií, Norskem a Francií, a nakonec Strike for Independent v Tádžikistánu, Kazachstánu, Mongolsku, Kyrgizii a Turkmenistánu. A Čína mlčí. :)))) Má se Mordor na co těšit, už je mají všichni plné zuby a dostanou co si zaslouží. Žebráci ožralí.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. NASRAT MOZKOMORE,NASRAT TI DO HUBY,HAVLOZMRDE KOLABORANTSKEJ!!!!!!☺☺☺☺

   Smazat
  2. 9:20 Bravo pepku. Takové hovado člověk nevidí ani v cirkuse.

   Smazat
  3. Anonymní2. června 2018 9:26
   Kdybyste se vy zradcove 8:23, 8:46 nepostavili proti radaru, už tady mohl být. Stejně tak US raketová základna i další. To kvůli vám nejde příslušný podíl financí do NATO a to vy hystericky bráníte příchodu migrantů, kteří vás o deset tříd převyšují. Jste pakáž a ještě k tomu nebezpečná. Budeme na to myslet.
   ===============================================
   My taky na tebe myslet, ty šupáku z Jandovo řiti, neboj.

   Smazat
 19. Oblékat vojenskou uniformu může akorát psychopat. Totéž platí o jejich obdivovatelích.

  OdpovědětSmazat
 20. VŠICHNI HAVLOKOLABORANTI,PORNOJANDOVÉ A MILOVNÍCI UASSACKEJCH OKUPANTŮ,DOSTAVTE SE DO DEJVIC PŘED GENŠTÁB, TAM DOSTANETE ROZKAZY A S MARŠKUMPAČKOU BUDE PĚŠKY POKRAČOVAT DO NÁRUČÍ UASSACKEJCH OKUPANTŮ AŽ DO ÚPLNÉHO ZNIČENÍ....DIRLERVANGEROVA BRIGÁDA o.2!!!!!!!!☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺

  OdpovědětSmazat
 21. Tato diskuze je velice přínosná, umožňuje nahlédnout do myšlení prozápadních blbů a jejich představ o míru, demokracii, volbách ..

  OdpovědětSmazat
 22. 10:40
  Mylite se kolego....myšlením havlozrádci a prouASSacký filcky z trumpetolatríny neoplývají!!!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ano, spíše než myšlení je to psychická indoktrinace. Bohužel nebezpečná pro národ.

   Smazat
 23. Jenom jedno mně není jasné -proč se ten proamericky zfanfrněnej "evropan" zřejmě milovník rodokapsů a westernů zde na pročeských diskuzích producíruje, a hádá s normálně a česky - tedy ne evropsky - smýšlejícími lidmi? Proč si nesbalí saky paky, a neodstěhuje se do svý vybájený svobody, kde si může v kdejakým tom baru i svobodně zastřílet? Nebo v nějaký škole - třeba do dětí - nebo i třeba na ulici? Tam v tom exkrement státu, uměle a násilně slepeným ze spousty jiných států na jednu jedinou státní mrdanici, se totiž smí všechno, třeba i chodit po ulicích s ptákem čumícím z kaťat, může veřejně masturbovat, nebo zabíjet - cokoliv ho napadne. Absolutní totální svoboda pro totální magory. USA mrdanicovej stát totiž ovládají zbohatlí zmrdi, a těm je úplně jedno, co lůza po ulicích nebo kdekoliv v soukromí provádí. Jen kšefty, kšefty, a ještě podlejší a odpornější kšefty - oni jsou totiž duševně nemocní. Rajcuje je dívat se na miliardová konta a přemýšlet, kde budou přeorganizovávat státní zřízení, kde ničit, kde vraždit - tak snadno, jako když se malí chlapečci vydají na pískoviště bořit bábovičky druhým chlapečkům a dospělejší pak předvádět, kdo má většího čůráka, a v ještě vyšší dospělosti předvádět, kdo dál dochčije. To je synonymum k americké politice i společnosti. Tam by se měli všichni ameriko-omezenci odstěhovat, a z rozumných a mentálně vyspělých společenství lidí vypadnout, tam omezenci nepatří, a jestli si myslí, že svoji omezenost mohou implantovat obecně prostřednictvím diskuzí, už to charakterizuje jejich omezenost.Každej, kdo nadává normálním a slušným lidem "soudruhu" by měl vypadnout pryč. A našup bude všude klid - všude stejná krevní skupina - a tak to má být. Bez hádání a urážek.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Dlouhý, blbý....

   Smazat
  2. 12:26
   To je pravda,ty havlovo sračky nestojí za publikování!!!!

   Smazat
  3. A ty jsi - 12.26 - dlouhej idiot, nebo krátkej idiot? Źe jsi blbej, to je evidentní z tvých vejžblechtů.

   Smazat
 24. Zmrd A + zmrd B. Vzájemně si přihrávaj, "hezky" vymyšleno. Tak se to rozvracej diskuse za peníze pracujících.

  Kdy už těm debilům dojde, že způsob vyjadřování je něco jako genetický kód. Nebo si pán myslí, že je spisovatel.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Je nás mnoho, máme věc pod kontrolou a nikdo takový jako vy, spodina, nebudete určovat pravidla. Už nikdy. Ta doba skončila před téměř třiceti lety a vám definitivně dohořívá svíčka. I to můžeme zkrátit tím, že přesuneme zdroje potřebnějším, tj. mladým lidem z jiných koutů světa, třeba Afriky. Pokud jste si nenašetřil na důchod nebo na doktora, pak sorry, ale my vás už více živit nebudeme.

   Smazat
  2. 12:25
   HAVLOHOVNE,MY SE NEBUDEM STARAT O HAVLOUDACAČE A VLASTIZRÁDCE,TIM PÁDEM TI DŮCHOD NEOHROZÍ!!!!!☺☺☺☺

   Smazat
  3. 12.25 Elita podřadných živočichů cosi mapsala .. A doopravdy těm blbostem věří a je jich prý mnoho !!!

   Smazat
  4. No a tobě ty špíno - pardon anonymní spodino 12.25 - skončila "tvoje doba" už dávno. Kdysi jsi možná i něco znamenal, možná, že jsi nebyl tak úplně blbá lopata, ale to, jak sám píšeš, ti skončilo před třiceti léty, když tě zdivočelí demokrati do jednoho z komunistických hnízd, vyhodili z práce, a ty ses klátil od ničeho k ničemu. Zůstalo z tebe jen to malý hovno ve vysoký trávě, a vyvřela z tebe nenávist jako nádor plnej hnisu, a ten odkapáváš a vytlačuješ na diskuzích. Nenávidíš slušné a normální lidi natolik, že bys dokonce i uvítal v našich ulicích čmoudy a černé držky. Nemáš totiž ani rodinu, která by o tebe stála, i ti tě vyhodili ze svého života, protože kdybys rodinu měl, takovou pitomost o čmoudech bys nenapsal. A ty - tj. "my" - neuživíš pořádně ani sám sebe, tak nežvaň ty krávoviny. Nenašetřil sis lautr nic, a čekáš každej měsíc na ubohej důchod, aby ses mohl krapet rozšoupnout. Dřepíš osamělej a opuštěnej, nasranej a bolavej v nějakým pelechu, a kamarádíš jen s počítačem. Dělá ti nesmírné potěšení, když můžeš krákorat ty nasrávací bláboly. Ale snad tě nějakej ten progresivní černej případně trhne mezi dveřma jako kocoura, a od jedné nenávistné vši bude našup pokoj - pravda, nenávistných vší je více, ale radostně pozoruju, jak ubývají. Čím myslíš, že to je - chcípou sešlostí věkem, nebo jim zchromly pazoury, případně už je rodina navždy odsunula do úschovny blbů, a s počítačem mají šlus, protože v léčebnách blbů je to zakázané?

   Smazat
  5. 13:30
   KRÁSNĚ SES OHODNOTIL,HAVLOHOVNE!!!!!☺☺☺☺☺

   Smazat
  6. Pardon,to bylo pro jiný příspěvek

   Smazat
  7. 13:30, ani odhadnout lidi neumíš, proto se ti nedaří v životě. Žiju sice sám, to je pravda, jsem rozvedenej, ale ne opuštěnej, v tom se sakra pleteš. Zdravej jako řepa. Synové jsou už skoro dospělí, žijou u bývalé ženy. Mám přítelkyni, ale zatím se mnou nebydlí nastálo, většinou jen přez víkendy, a mám spoustu kamarádů a známých. Je mi přez 40 a jsem na slušně placeném místě. Proto jsem si mohl dovolit vlastní bydlení v novostavbě, ne sice velké, zato poměrně luxusní. Deti i přítelkyně se mi do bytu pohodlně vejdou a často se tam sejdeme všichni společně. Naprosto mi takový život vyhovuje. Teď se pochlub ty starochu.

   Smazat
  8. Anonymní 2. června 2018 17:07
   Nejsi náhodou ten vyhlášený magor Pavlík Novotný ? Jste si velmi podobní .. ubohostí, drzostí, debilitou ..

   Smazat
  9. 17.07
   tobě je 40 let?
   Myšlenkově tak 10let a ještě retardovaný.

   Smazat
 25. 12:25 Tobě nezbývá nic jiného, než na tomto světě dožít jako totální hňup.

  OdpovědětSmazat
 26. INDIÁNI,POKUD NECHCETE BÝT ZAHNÁNI DO REZERVACI

  zahajte boj o uskutečněni bodů Národniho programu voličů.
  Prvni borci vyrukovali v boji o naše peníze,které nám kradou nenažrani vládni přiživnici.

  ŽÁDEJME DEMOKRACII,.ŽADEJTE DIALOG A PŘIMOU DEMOKRACII A TO HNED

  dřive než vám osmahne tváře nukleárni záře!

  http://www.novarepublika.cz/2018/05/pred-druhou-diskusi-o-programech-v-marsu.html

  kde konkrétně uvidite PRVNI návrhy bodů NPOV

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No- hlavně zalez do rezervace ty s těmi idiotskými žvásty. Kdybys byl schopný napsat něco slušně a normálně, dalo by se o tvých vizích i uvažovat, ale protože jsi blbej a pologramotnej kornout, napsat slušně neumíš nic, jen pitomě vyhrožuješ, nic si od svých trapných blábolů neslibuj. Odkud píšeš - z léčebny postižených Alzheimerovou chorobou, nebo z klecového lůžka obyčejný cvokárny? A už jste po "o"?

   Smazat
  2. 13.34
   Je jasné,že musite být starši než vypadáte nikdo totiž s takovým přispěvkem dřevěné kedlubny ,nemůže zblbnout tak rychle!

   Smazat
  3. A ten dřevěnej kedluben jsi ty 16.05 - ne? To by odpovídalo tvýmu přiblblýmu blábolu, možná jsi nezblbnul rychle, ale pomalu, jak tak jsi denně přicucnutej k tý bedně, a nic jinýho neděláš, než čteš hlavně bulvár novinky, a kecáš k tomu hromady krávovin. Zblbnul jsi pomalu, jistě a festovně. Už ti to zůstane až do dřevěnýho futrálu. Už občas taky - když se ti povede zvednout zadek od počítače - trénuješ skoky do rakve?

   Smazat
 27. Jak to tu čtu, tak tedy to je ale žumpa! Příznivci zvrácených názorů a vlastizrádci na jakýkoliv rozumný příspěvek reagují jen nadávkami, sprostostmi a vyhrožováním. To vážně soudruzi a kremelští trollové, neumíte nic jiného? Pokud ne, odstěhujte se do Ruska (KLDR, či jinam) a neopruzujte, tady v civilizované Evropě!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ty se odstěhuj do USA, blbe, ukaž co umíš a jak se tam budeš živit! Takových loserů už tam bylo, ale ti na rozdíl od tebe, nulo, měli dost rozumu, aby prokoukli.

   Smazat
  2. 13:47 Pepku, Pepku, zas máš pětku, tady to nečti, nemáš na to. Jenom idiot jako ty, leze tam, kde o něj nikdo nestojí. Teď vyskoč, zameč, a zmiz.

   Smazat
  3. Hled napsat něco rozumného sam,aby ostatni neviděli,že jsi ten tlamoprdelnik z pražské kakárny!

   Smazat
  4. 13:47, je to špína. To jsou ti voliči Zemana a podporovatelé té ruské sběře. Nejhnusnější humus na planetě. Tohle není třeba posílat do KLDR ani do Ruska. Tohle je nutno s ruskou sběří nahnat na jedno místo, posypat tím jejich Novičkem, ať je jednou provždy klid. Anebo udělat DNA skínning a zapojit do toho mikrobiologii a genetiku.

   Smazat
  5. 16:49 Pepku Vyskoči, měníš se z troubelína na pěkně krvavou bestii. Teď ještě zameč, a vyskoč, dokud to jediné ještě můžeš.

   Smazat
  6. 16.49
   jako špína se tady projevuješ zatím ty

   Smazat
  7. anonym 13.47 a panskej slouha a přitakávač 16.49 - normální sprostý filcky, přicucnutý na počítač. Je to část smečky diskutérů z novinek, kde zejména, když je možnost nadávat sprostě prezidentovi, jsou mezi prvními prasáky, kteří oplzle a sprostě nadávají.Jinak diskutujou ke všemu, i k článkům, že holub posral chodník - takovou informační hodnotu mají novinkové články běžně, ještě vedle těch, které mají za úkol nasrat hodně lidí a získat hodně diskuzí - o nic jiného těm sráčům nejde.Živí je blbá lidská havěť, plivající vlastizrádci, dřepící u počítačů, a krákorající ty nesmysly. Když to vyčerpá svoje dva příspěvky k novinkovým bulvárním blábolům, přeleze to na NR - proto to tady také teď každý den je, v celé své blbosti, nenávisti, a sprosté oplzlosti.

   Smazat
 28. 13:47
  Ty zdegenerovanej kolaborantskej prouASSackej havlotrotle,proč takovej havlooud nesedí ve Fuckingtownu Trumpetê v poklopci a nedává mu rozumy???!!!
  Zmiz na Blicí listy nebo tě rozškupnu od bavorském uším,mother fucker!!!!

  OdpovědětSmazat
 29. Jsme demokratický stát kde represivní složky převyšují obranné o 200%. Občané nevlastní ani ten kousek země co na něm stojí a jsou připraveni pro otrokáře položit život.

  OdpovědětSmazat
 30. KOPEC SRANDY, mi zde usel ! Ja zde nebyl a ted me mrzi, ze jsem se nezucastnil zdejsi estrady !
  Panove a "soudruzi" ! Ujistuji vas, ze TRUMPOVA America je prinosem pro kazdeho z vas !
  Proc jezdi po Evrope z mista na misto sice nevim, ale je o to urcite zadana Bruselem a Berlinem.

  Vas se vsak nikdy nikdo na nic nepta, protoze nejste vnimani. Kvuli vasim lidem jako je nick Mugabe se na vas kazdy diva jako na postizene a ignoruje vas.
  GOD BLESS AMERICA !

  OdpovědětSmazat
 31. KOMOUSI - predstavte si, jak je to pro vas NEspravedlive, kdyz po 89 roce jedna frakce vasi strany (KSC), se stala Kapitalisty a druha zustala bez jakekoliv prebendy a vyhod !

  Vy o tom nevite, ale oni zasivaji penize do luxusnich nemovitosti nejen v Iatii a Francii, ale i zde na Floride, kde je to MOOOOOC pekne ! Vy si kupte na toulani svetem stan a americke boty pro turisty. (A nick Mugabe musi jit na boso ! Po africky !)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Honolulu, ty pořád nechceš pochopit, že pro některé lidi (a patří mezi ně i ti pravověrní komunisté), má největší význam být slušným, charakterním člověkem.
   Takové lidi vůbec neláká být křivákem a parazitem, který okrádá, oblbuje a žije z práce a hodnot vytvořených druhými poctivými lidmi.

   Smazat
 32. Němci: Ami go home!
  http://www.prvnizpravy.cz/zpravy/zpravy/nemci-protestuji-proti-presunum-americke-armady-ami-go-home/

  :-)

  OdpovědětSmazat
 33. Uz me smazali velmi informativni prispevek v CISLECH , jak nakupuje ta cast byvale KSC , ktera se stala kapitalisty !

  OdpovědětSmazat
 34. Nikoho z vas "soudruzi" se cenzura tak NEBOJI, jako se boji me ! Protoze jsem bystrozraky a nic mi neujde a do vseho vidim a vsechno s radosti vyslepicim.

  OdpovědětSmazat
 35. Zase tapetuješ ty uASSackej chcípáku s TĚŽKOU MENTÁLNÍ RETARDACÍ a PARALÝZOU V POSLEDNÍM STADIU??!!!!

  OdpovědětSmazat
 36. Opakuji vam to "soudruzi", vasi byvali kolegove, si kupuji drahe nemovitosti po svete ! Italie, Francie a samozrejme zde na Floride !
  Ja vam popsal ceny a poplatky v v US $ a cenzura to smazala.

  OdpovědětSmazat
 37. 15:24 - snazim se Mugabe , ale oni mi mazaji prispevky , ktere zurucuji, ze se zblaznis !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 15:28
   Ty a příspěvky?????
   Zvratky a sračky nestojí za publikování!!!!!☺☺☺☺☺

   Smazat
 38. Jste predurceni k zivoreni - ROZHODNE NE Amerikou, ale vasi cenzurou, ktera taji pred vami dulezite informace !
  Kdyz vam je napisi, tak je to smazano !
  rozhodne nepisi vulgarity ! Ted mi smazali cisla !

  OdpovědětSmazat
 39. 15:32 - kdyz ja NEVIM - co je to pravoverny Komunista !
  Ja videl pouze oportunisty , kteri tyranizovali svoje okoli a ted po prevleceni barvy kabatu jsou kapitaliste a nekteri velmi uspesni a chytri ! (Znam Floridu a znam jizni Francii ! Kde nakupuji !)
  Cenzura me vsak smazala cisla ! (Italii neznam, ctu vsak nemovitosti - prodej.)

  OdpovědětSmazat
 40. nicku MUGABE , protoze jsi blby a liny od narozeni, tak se nebudes toulat svetem v kapitalisticke stylu - tak si kup aspon poradne americke boty na dovolenou po krasach evropskych !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. http://zahranicni.eurozpravy.cz/amerika/226360-amerika-proziva-historickou-krizi-lide-kvuli-trumpovi-nemaji-co-jist/

   Smazat
 41. 15:46 MUGABE - s vyskou tvoji praseci inteligence nemuzes urcovat, co je informace hodnotne a co neni !
  Jsi zde nejvetsi privilegovany BLBEC a je pozitek te cist. Ty jsi tak OPORNY HNUSAK, ze nahanis stoupence nam a nasi agende.

  OdpovědětSmazat
 42. 15:52 - to je hloupost !
  On nuti, parazity k nastupu do prace !
  Proto je tolik revu !

  Zdravotni pojisteni znicene OBAMOU, ve prospech parazitu se vraci do spravnych koleji !

  (Mam veskere leky zdarma i kdyz je nepotrebuji ! Musim chodit k doktorovi kazde 3 mesice i kdyz ho nepotrebuji a jde mi to na nervy ! Kdybych neposlechl, tak musim zaplatit pokutu ! Je nam dobre za vlady presidenta Trumpa !)
  OD DOB R. REAGANA JE TRUMP NEJLEPSI PRESIDENT !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No vidíš Honolulu a to my jsme dál. My chceme dosáhnout toho, aby zdejší sebranka hezky za všechno platila, a hezky luxusní ceny. Protože jenom tak se těch starých netáhel zbavíme. Oni sice pojistku platit budou, ale na doktora mít nebudou, důchodové platit budou, ale důchod nedostanou, a tak se těch starejch sráčů zbavíme. Stejně tak nebudeme platit ženskejm, které mají haranta a nemají chlapa, který by je uživil. Takové ženy nemají co mít potomstvo, a samozřejmě tím pádem ani peníze od státu. Hnusi se mi, aby stát cokoli dával darmozroutum.

   Ale stát by měl peníze investovat do nového obyvatelstva, lepšího s novým lepším genofondem. A je třeba tyto lidi maximálně podpořit. Nejlepší genofond je z Afriky a na ně tyhle peníze přesuneme.

   Smazat
 43. GLOBALISTUM, se vse hrouti pod rukami ! Straci vliv, penize, pozice / koryta, moc a prestiz !
  Proto porad kvici a utoci na Trumpa.
  V roce 2020 ho budeme volit znovu !

  OdpovědětSmazat
 44. 15:52 - Jsou pouze 3 druhy lidi, kteri nemaji a nesmi pracovat !
  Stari lide ! Deti ! A nemocni lide !

  Ti ostatni straci vse, co meli zdarma na ukor bilych pracujicich Americanu, kteri zdarma nemeli NIKDY NIC !

  Velmi dobre si pamatuji to, cemu se rika (Affirmative action) - zvyhodnovani nekterych, na ukor druhych ! Vy si vezmete priklad z Trumpovi Ameriky a nedavejte vyhody nikomu !
  Panove povinosti volaji, musim koncit a dekuji za kopec srandy ! Dobre jsem se pobavil a zasmal. Hadky t.j. zpravna demokracie - Forum Romanum !
  SLAVA AMERICE ! Zemi houzevnatych, schopnych a odvaznych - zemi uspesnych !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ne, nesouhlasím. Zdejší pakáž buď bude makat a hezky pilně, anebo ať si táhne kam chce, nejlíp do hrobu. Já si vydělat umím, ať dělají i oni. Jejich parchanti pracovat nemusí, ale nedostanou na ně ani cent. Kfxz si je nedokážou uživit, ať je nerodí. Nesnáším, když mám platit na někoho podobného. Zato u potřebných, k nimž řadím lidí z Afriky a například i Romy, zam mi to absolutně nepřekáží.

   Smazat
  2. Anonymní 2. června 2018 17:07
   Nejsi náhodou ten vyhlášený magor Pavlík Novotný ? Jste si velmi podobní .. ubohostí, drzostí, debilitou ..

   Smazat
 45. Usa armada kam prijede, tam vrazdi! Je to skodna! Musi se taky vrazdit!!!
  dustojnik-valecny vetetan

  OdpovědětSmazat
 46. Pane, který si stěžujete na cenzuru, zkuste sem ta čísla napsat ještě jednou. Třeba to napodruhé vyjde, takových případů už bylo víc. Myslím, že cenzura vám je nesmazala.

  OdpovědětSmazat
 47. Admine, proc nemazes ty sprosty a nenavistny prispevky? Jenom proto, ze vyhovuji tve proruske ideologii? To si "delas" do vlastniho hnizda ...

  OdpovědětSmazat
 48. Pobaltí bez českého žoldáka nepřežije. Pobaltské státečky, jinak tři pobaltští tygři, byly před sto lety bažinami plnými otroků pod nadvládou Prušáků. V dobách SSSR se díky ekonomické podpoře z centra (a na úkor centra a celého zbytku země) staly doslova výstavní skříní SSSR. No a nyní se už pár desítek let zase vracejí ke svému sto let starému statusu - vracejí se do bažin. Brusel jim totiž pomáhá daleko méně než Kreml. Mladí zdrhají do světa, země se vylidňují, průmysl v háji, infrastruktura jakbysmet atd. (už ani ty jejich blátivé šproty se nedají konzumovat). Ještě, že tam jsou rusky mluvící neobčané. No a právě kvůli nim se Pobaltí musí třást, protože se jejich procento v populaci zvyšuje díky emigraci řádných "občanů". Proto se tolik bojí Putina, že je jednoho krásného dne bude moci anektovat bez jediného výstřelu. Opravuji, s výstřelem, protože Pobaltí udrží při životě už jenom NATO a český žoldák.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Legrační je, že přesně takoví pičusové jako ty hned druhým dechem vyřvávají, jak nás zlý západ "zradil" v Mnichově a hodil přes palubu.
   A "výstavní síň SSSR" znamená ve skutečnosti 30 let za západem. Srovnej s úrovní Finska které se Sovětské agresi dokázalo ubránit a kde by pobaltské země mohly být.

   Smazat
  2. Co ty jsi za boží hovádko anonyme 18.32? Jako starej důchodce nepíšeš, ty píšeš jako blbeček, kterej ví úplný hovno o minulých letech, kterej nečte nic jinýho než internetovou publicistiku, a čerpá moudrosti z tabletu, do kterýho tihle trubci nepřetržitě čumí, neboť jejich vrabčí mozeček je tam. Ty nevíš nic jinýho, než žvásty z diskuzí a z wikippedie, a samozřejmě z atlasu hub (facebook) jinak jsi blbej jak daleko vidíš, a ještě za roh. Proč jsi ještě neodtáhl na "západ?" Se divím. Co tady vopruzuješ? Jdi si zastřílet, a můžeš vytahovat klíďo píďo i ptáka na kolemjdoucí, tam jsou na blbce a trouby všeho druhu zvyklí. Ty blbče " sovětská agrese?" - tak blbý žvásty se jen tak nikde nevidí.

   Smazat
 49. Toto je snad nový rekord, protože 176 komentářů jsem na NR ještě u žádného článku nikdy neviděl :-)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Stačí aby se soudruzi Dvořák s Davidem v pátek večer na ruské ambasádě při přebírání úkolů pořádně ožrali do bezvědomí a v sobotu je dvoustovka v rukávu :-D

   Smazat
  2. 18:34 Já tomu nevěřím. Dej důkaz, nebo se jdi udat za křivé obvinění, Pepku.

   Smazat
  3. To je proto, anonyme 18.27 - že celá sprostá dementní smečka diskutérů z novinek se naučila lézt diskutovat na NR. Je to nejpitomější a nejsprostější publikum, které se kde na diskuzích vyskytuje, dnes jim zatrhli tipec, protože jak už to novinářští šmejdi, co píšou pro bulvár "novinky" dělají, k článku o cikánských paterčatech, jak si rochní a oslavujou narozeniny s "mamičkou" a "tatíčkem"(upracovaným) jim zablokovali diskuzi - to oni k námětům o cikánech nebo teplouších dělají vždycky, a nepředhodili za to žádný článek, kde by bylo možno sprostě a oplzle nadávat prezidentovi, nebo na Rusko. Nadávat prezidentovi nebo na Rusko či KLDR, je na novinkách žádoucí, a vždycky se tam sejdou stovky sprostých a oplzlých zvratků od těch samejch lidí. Té smečce hastrošů vůbec nevadí, že ani šmejdi z novinek si netroufají pustit diskuze k cikánům, ale nadávat prezidentovi se smí - česká mediální senkrůvna, a vůbec značná část společnosti, je stoka, z níž padají hovna. A pak taky na novinkách jsou možné jen dva příspěvky od každého trotla, aby se tam ti sprostí trotlové mezi sebou nemohli do nekonečna hádat, což naopak předvádí na NR, jakmile se vyzvrací na novinkách. Tak to je vysvětlení, abyste pochopil ten počet příspěvků - dnes na novinkách není k čemu zvracet.

   Smazat
 50. Kolony v klidu projely, pár ratlíků proti nim zaštěkalo, a život jde dál.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Na věčné časy, a nikdy jinak.
   Pro samé poruchy, opožděně:
   https://zpravy.idnes.cz/konvoj-armada-spojene-staty-cviceni-saber-strike-pobalti-pz2-/domaci.aspx?c=A180602_071527_domaci_bja#utm_source=rss&utm_medium=feed&utm_campaign=domaci&utm_content=main

   Smazat
  2. 18:46 Však si snad ty poruchy sami opravili ne?

   Smazat
  3. No a příště pojedou ruské kolony přes USA - jestlipak tam budou taky štěkat ratlíci? Co myslíš ratlíku a leštiči panskejch klik 18.38? No a až si ratlíci amíci zaštěkaj, život půjde dál.

   Smazat
  4. Ti ratlici nestekali, a nebyli ozbrojeni

   Smazat
 51. Ten anonym co tady blije ty nesmysly má nejspíš několik vysokých zvláštních škol.Jinak by toiž nemohl takhle mudrovat o historii.Čerpá asi hlavně z historických pramenůČT a pak to tak vypadá.Už Werich říkal,že nejhorší je srážka s BLBCEM!

  OdpovědětSmazat
 52. No - exulantská svině zas ovládla diskuze, tak to musí skončit. Exulantská svině je neúnavná, a neúnavně blije ty svoje zvratky, se zvláštním potěšením na českém webu, protože americký web má zakázaný. Tam se vyblívat nesmí, tak veškerou svoji energii soustřeďuje na NR. Hajzl - bývalý hajzl z novinek - kdysi byl na novinkách pečenej vařenej - Jiří Večerek - Florida, jak byl článek o Americe, už tahle svině diskutovala, už tahle svině blila nenávist proti ČR - byl velmi často blokován. Pak ta svině Jiří Večerek z diskuzí k novinkám definitivně zmizela, a objevila se na NR - tady to mažou, ale blokovat to nejde, tak to tady vopruzuje každý den. Jinam tenhle dement totiž lézt nesmí, tak ho musí za trest snášet diskutující na NR. On dobře ví, že tady ho blokovat nelze, a je sem přilepenej jak hovno na košili.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.