Reklama

neděle 24. června 2018

Statesman: Vůči západní propagandě prokazuje Rusko úžasnou zdrženlivost!

- kou -
24.6.2018 TheStatesmanPrvníZprávy
V den zahájení Mistrovství světa ve fotbalu proudů dosáhla protiruská propaganda západních médií svého vrcholu, konstatoval bývalý ministr zahraničních věcí Indie Krishnan Srinivasan.

Podle něj se objekty „nestřídmé a neznalé“ kritiky staly naprosto všechny aspekty organizace šampionátu a ruské reality jako celku. Současně však Rusko projevuje úžasnou zdrženlivost, neboť si uvědomuje, že od západních médií nešlo nic jiného očekávat.

15. června v den, kdy se mistrovství světa v Rusku zahájilo „barevným a elegantním“ ceremoniálem a ruský tým vyhrál nad Saúdskou Arábii 5: 0, dosáhl proud protiruské propagandy v západních médiích - především britských - svého vrcholu, uvedl na stránkách The Stateman bývalý indický ministr zahraničí Krishnan Srinivasan.

Útlak práv LGBT, fotbaloví chuligáni, tvrdé metody policie, stejně jako „oblíbený politický mučedník na Západě,“ Alexej Navalnyj - všechny tyto problémy nekonečně nabobtnaly v britských médiích za podpory nemiřitelných s ruskou politikou lidí ve „vyhnanství“, jako Michail Chodorkovský.

V souvislosti se zahájením šampionátu, BBC World Service shledala projev prezidenta Putin „příliš dlouhým“, zatímco další tisková média ho naopak označila za „milosrdně krátký“. Navzdory obrovskému množství fanoušků, kteří vytvořili slavnostní atmosféru v Moskvě, se média rozhodla zaměřit se na malý počet západních turistů a dát slovo dvěma Angličanům, kteří si stěžovali na ceny ubytování - 130 dolarů za pokoj. „Je zřejmé, že tito dva hrdinové neměli dlouhou dobu zkušenost s cenami v britských hotelích," poznamenal suše autor.

Jak s lítost uvedly jedny noviny, „zastrašující přítomností ozbrojených vojáků a policie“ v ulicích Moskvě nebyla, ale „ozbrojená policie v civilu“ byla poslána k ochraně fanoušků během pouličních video zápasů šampionátu - i když při bližším čtení, vyšlo najevo, že řeč byla o Británii.

Vystaven posměchu byl britský zpěvák Robbie Williams, který se učinil během svého projevu „neslušné gesto“ proti svým kritikům, i ruská letecká společnost „Aeroflot“. Neunikla tomuto ani operní zpěvačka Anna Netrebková, ani dirigent Valeruj Gergijev. A gratulace Vladimíra Putina ruskému týmu byly interpretovány jako „příkaz, aby to tak udržel".

Noviny The Times publikovaly článek o rozdílné pozornosti médií, která byla věnována Světového poháru a situací syrských „rebelů“ v Idlibu, jichž údajně stovky zabilo ruské bombardování a syrská armáda. Autor článku, který podle Srinivasana, neměl ani ponětí o skutečné situaci v Sýrii, ani o mírovém procesu v Astaně, vyzval Putina, aby pracoval na vytvoření plného míru v Sýrii. Ve stejném vydání napsal další expert, Edward Lucas, „o zadržování ruské agrese ve východní Evropě".

Stejný Lucas „s těžkým srdcem“ hlásil, že 58% Němců považuje Rusko za spolehlivého partnera a 43% zařadilo do stejné kategorie i Čínu. A pouze 14% důvěřuje Spojeným státům, a to i přes „ušlechtilé pokusy“ Washingtonu vyzbrojit Ukrajinu a blokovat projekt plynovodu „Nord Stream – 2“, „který bude exportovat na Západ ruský vliv, ne energii“.

Na stránce World Services BBC se 17. června publikoval článek s názvem „Váš průvodce ruskými fotbalovými urážkami“ a patřící službě noviny ve stejný den informovaly čtenáře, že členové týmu Anglie byli instruováni, aby nevolali pokojovou službu v případě, že budou otráveni.

Kromě toho, jak uvedl indický diplomat, britská média nebyla líná najít a dát slovo Rusům, kteří se staví proti Putinovi a jeho „nízkým hodnotám“. Podle nich hodnota a význam Světového poháru byly přehnané. V popisu Permu a Kazaně se zdůraznil převažující „duch svobody“, „liberálních hodnot ve společnosti, odvážné umělecké experimenty, svoboda, identita a radost“ jako výraz „duševní síly obyčejných lidí“. S uspokojením bylo poznamenáno, že „nikdo v tomto houfu se nezdál být tak ohromen událostmi mistrovství".

Samozřejmě se to neobešlo bez nekonečných připomínek otravy dvou ruských občanů nervově-paralytickou látkou ve Velké Británii, a to navzdory skutečnosti, že okolnosti otravy vypadají „mimořádně pochybně a pro většinu světa jsou nepřesvědčivé“.

Na stránkách bulvárního The Sun se „nevyhnutelně“ objevilo prohlášení britského ministra zahraničí Borise Johnsona – který předtím srovnal Světový pohár v Rusku s olympijskými hrami v roce 1936 -, že prestiž Vladimira Putina je „pod palbou“, protože „nikdo z nás nemůže plně ignorovat realitu ruského chování v Evropě a na celém světě". A časopis The New Statesman usoudil, že je Rusko „nejhorší hostitel Světového poháru ze všech možných".

S ohledem na objemy „nadměrné a neznalé kritiky“ proti Rusku na straně západních médií, je zarážející, že většina „nezápadního světa“, jakož i některých politických stran na Západě, považují Rusko za „cenného přítele“, uvedl diplomat.

„Takové postoje a předsudky ze strany britských médií a jim podobných, činí svět méně bezpečný a náchylný ke konfrontaci," poukázal autor. Nicméně, nemá cenu se spoléhat, že jejich pozornost bude zaměřena na fotbal a nic víc, konstatoval Srinivasan.

Pokud jde o Rusy, projevují neuvěřitelnou trpělivost. Pravděpodobně věděli, jaký druh nepřátelství na ně čeká, a posílili svoji „tlustou kůži". „Vědí, že od Evropanů, Američanů a jejich četných výlevů nemohli čekat nic jiného," uzavřel autor.

- - -

66 komentářů :

 1. Jo souhlasím Rusové mají svatou trpělivost se západními lháři.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nikdy bych do takový hnusný země jako Británie nejel!

   Smazat
  2. Vemte si, v jakých hovnech tam ti britové žijí. Zima, vlhko, furt tam chčije a fouká vítr. Krajina asi jako u nás na Sněžce. Když zabrousíte do města, tak si připadáte jak na středním východě. Bílej tam má cenu hadru na podlahu. A teď do toho ta jejich strašná propaganda.
   Brrr, tam by mě nikdo nedostal.

   Smazat
  3. Nebýt anglosionistů, Britská džamahírie by již byla celá barevná... a pravověrná. Jednotlivé muslimské sekty by se tam již dávno mydlili mezi sebou... a tohle amorální nic chce nás i Rusy poručníkovat.

   Poslední pořádní Britové padli ve válkách 20. století, nebo emigrovali do Austrálie.

   Smazat
  4. Jste velmi hloupí. Velká Británie je nejen kvetoucí pestrou zahradou s mimořádně přívětivým obyvatelstvem, ale zároveň finanční a technologickou velmocí. Její university patří mezi TOP10 a na každém kroku narazíte na monumenty její velikosti. Nejviditelnějším důkazem je fakt, že angličtina se používá jako lingua franca po celém světě. Tím pádem není zvláštní, že do Británie prchá úplně každý, kdo si myslí, že něco znamená. Nejen bohatí Rusové, ale i bohatí Němci, skoro každý, kdo něco dokázal na poli vědy, peněz nebo umění, působil ve svých nejlepší letech na území Velké Británie. Často zůstal. V průběhu let se vše vyselektuje. Velká Británie se stane domovem pestré škály mimořádně talentovaných lidí a ostblock se bude plnit výrobním materiálem typu "po použití zničte".

   Smazat
  5. Kvetoucí VB vznikla a zbohatla na loupežích a krvi lidu kolonií v Americe, Asii i Africe a Austrálie.

   Smazat
  6. Řekněte mi, co je to za debilní zemi, kde za národní mančaft hraje dvě třetiny negrů? Jaký to má smysl? Proč s tím lezou na MS a nehrají nějakou africkou ligu? To je přeci směšné!
   Podle mě by se používání negrů pod cizí vlajkou mělo posuzovat jako doping!
   Jak se asi cítí původní tj. bílý Francouz, nebo Anglán když vidí místo svého nároďáku gang z Harare? Jako úplný idiot?

   Smazat
  7. 10:47 má přehled o světovém dění ze svého pokoje s televizí stabilně zapnutou na "mejnstrým". Chudáčku, co vám to udělali?

   Smazat
  8. 12:16
   10:47 dal na stůl aspoň nějaké argumenty k zamyšlení se kterými můžeme polemizovat.
   Kdežto vy jste si dokázal jen prdnout.

   Smazat
  9. 12.08 The Sun napsal, že podle britského ministerstva zahraničí je olympiáda v Berlíně 1936 podobná MS ve fotbale v Moskvě... to britské (nevím jak to slušně pojmenovat) MUSÍ BÝT BARVOSLEPÉ - protože v roce 1936 byli britští fotbalisté bílými Evropany. Ne pravnoučata od Mugabeho a pod.

   Smazat
  10. 10:47 Máte pravdu. Britové jsou mimořádně inteligentní, proto se rozhodli pro Brexit. Jen své představitele si vybírají z těch, kterým se rozumu jaksi nedostává.

   Smazat
  11. 10:47,12:23 "..Velká Británie je nejen kvetoucí pestrou zahradou s mimořádně přívětivým obyvatelstvem..." Jasně a nejpřívětivěji se vždy tváří jejich ministr zahraničí.
   "...do Británie prchá úplně každý, kdo si myslí, že něco znamená. Nejen bohatí Rusové, ale i bohatí Němci, skoro každý, kdo něco dokázal na poli vědy, peněz.." Doma už si asi nemůže tak lehce přikrádat, tak šup někam, kde se to bere jako zásluha.
   "....Velká Británie se stane domovem pestré škály mimořádně talentovaných lidí..." No, to jim ze srdce přeji! Ani bych to vidět nechtěla, abych moc nelitovala, že v té nádheře nedělám třeba služku. "...
   a ostblock se bude plnit výrobním materiálem typu "po použití zničte"." To myslíte celou Evropu? Tuudle, milánku, tuudle! Tak moc blbí naši potomci přece jen nejsou!

   Smazat
  12. 10:47

   Máto háček, Británie už je rozpalcelována, každý malý kousíček půdy má vlastníka, kam je VSTUP ZAKÁZÁN! Až na chodníky, silnice a vyznačené cesty mezi živým plotem.

   Vezměte si detektor kovů za 120.000.-Kč (amatér. hledač) a vyražte si jako u nás do přírody, hledat poklady skryté pod zemí!

   Neexistuje, vše už je krásně obsazené VSTUP ZAKÁZÁN! Jděte jen po vyznačených stezkách, to je svobodné, vytýčené prostranství Británie?

   Známý u nich pracoval, těšil se, jak si zahledá, jak se protáhne přírodou. Bohužel měl po koníčku, všechny pozemky obsazené, majitelé nepřístupní. Ani si nebrnknul!

   Více Vám řekne Čulík z BL ...


   Ramón

   Smazat
  13. Ramón 23:05

   Jako obvykle spousta keců - o National Trust jste patrně nikdy neslyšel?

   Smazat
  14. Omluva diskutujícím a panu (hledači) J. K. do Británie: ... BRITÁNIE UŽ JE ROZPARCELOVÁNA ...!

   Děkuje Ramón

   Smazat
  15. Jan Kopecký 23:14

   Váš odkaz děkuji:

   https://www.nationaltrust.org.uk


   Jakou má však souvislost s detektorem kovů a jeho využitím, českými, amatérskými hledači?

   Ke, kterým jsem se zde vyjadřoval! Patří mezi ně i můj příbuzný, vystudovaný geolog.

   Zdraví Ramón

   Smazat
 2. " (Rusové) projevují neuvěřitelnou trpělivost", ví totiž velmi dobře, že je to jediná účinná metoda, jak s namyšlenou euroatlantickou nadřazeností účinně bojovat. A funguje!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ve válce mezi Ruským a civilizačním Západním (Egyptským) civilizačním okruhem, ve kterém jde o vytvoření informačního pole (vnímání situace davem) je pravda i přes mediální převahu západu velmi významný činitel. Nakonec rozhodčí (zákulisní řízení) bude muset začít ty fauly pískat (což už se děje), protože hrozí, že diváci ztratí trpělivost. Pokud Rusové vydrží a nenechají se vyprovokovat, pak mají vítězství jisté.

   Smazat
 3. U nás se čété snaží, seč ji síly stačí, Železný důsledně hovoří o Mistrovství v kopané , jenom jednou jsem slyšel, že řekl, kde jde o mistrovství kopané v Rusku. A naše rosničky? Kde jsou doby, kdy s koketním úsměvem nás informovaly, že nás jistě zajímá, jaké počasí je dnes v místě famózního mistrovství ve sportu, který každý Čech sleduje. Ale to bylo někde jinde, kdekoliv, jenom ne v Rusku, že. Až bude v Británii, tak to bude půlka zpravodajství o počasí v Británii. Mně je to fuk, nesleduju ani fotbal, ani pořádně čété, ale tohohle si nešlo nevšimnout.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 9:49

   Vykutálený syn, prohnilého otce, Železní hoši?

   V roce 1999 se ve zlém otec rozešel s investorem CME a přestěhoval televizi z Měšťanské besedy na Barrandov. Kvůli tomu se konaly tři mezinárodní arbitráže. Podle jedné Železný investora svým jednáním nepoškodil, ale tribunál nařídil zúčastněným stranám vzájemně si navrátit plnění smlouvy o prodeji akcií společnosti Nova Consulting, a.s. (držela 1% podíl v CET 21) - CME vrátila akcie a Železný zhruba miliardu korun. V dalších dvou arbitrážích se CME soudila s Českou republikou kvůli špatné ochraně investic. Podle první z nich český stát zahraničního investora nepoškodil, druhou arbitráž stát však prohrál a musel zaplatit zhruba 10 miliard korun!!!

   (Dluh Železných, vůči daňovým plátcům České republiky)!

   V roce 2002 firma PPF Petra Kellnera koupila od původních společníků CET 21 (Josefa Alana, Vlastimila Venclíka a Petera Hunčíka) jejich podíly (sdružené pod VILJA, a.s.) a stala se tak majoritním vlastníkem držitele licence TV Nova. PPF později uhradila Železného dluhy z arbitráže a o rok později ho propustila z postu ředitele televize, kde strávil více než 9 let.

   Narození
   3. března 1945 (73 let)
   Samara
   Sovětský svaz Sovětský svaz
   Děti
   Jakub Železný
   Alma mater
   Univerzita Karlova v Praze
   Náboženství
   judaismus

   https://cs.m.wikipedia.org/wiki/Vladim%C3%ADr_%C5%BDelezn%C3%BD

   Ramón

   Smazat
 4. Hokejová legenda, Jirka Holík, řekl do mikrofonu na srazu hokejových internacionálů, že se MS ve fotbale v Rusku hraje na krásných stadionech. Naši komentátoři jedním sborem, ani ťuk. Ani slovo o stadionech a jejich vybavení, ani slovo o zázemí týmů, ani slovo o bezpečnosti atd. atd. To taky o něčem vypovídá, protože umět číst "mezi řádky" jsem se naučil dokonale v minulém režimu! Strašně mně proto chybí mezi našimi komentátory odborník na Rusko, pan Záruba. Ten by si určitě nebral servítky a všechno dokonale poplival. Trávníkem počínaje a Putinem konče!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tak zaprvé, má se informovat o hře, ne o blbostech. Nikoho nezajímá, jaké barvy je jaká aréna, lidi zajímá, jestli je někdo neobral o peníze a aby ta "aréna" jim nespadla na hlavu.

   Brity zajímá to, aby jejich fanoušky a hlavně fotbalisty Rusové neotrávili. Jejich tým si s sebou přivezl zásoby potravin, svoje prádlo, kuchaře a ochranku. Britští fanoušci nakupují anonymně v marketech, zásadně nechodí do hospod.

   Tohle svět zajímá a stejně tak děsivé obrázky ruského vnitrozemí. Jak popsal jeden britský zpravodaj: "Při cestě obstarožním vlakem Moskva Petrohrad, jsem nevěřícně zíral na zaostalou okolní krajinu a uvědomil si, že něco takového jsem neviděl ani v San Salvadoru."

   Lidé jsou zděšeni, zvlášť, když si na jednom z náměstí Jekatěrinburgu uvědomili, že stojí na místě, kde se vyvraždilo několik set psů, namísto toho, aby je umístili do útulku.

   Smazat
  2. 11:06 Kdybyste v Rusku strávil pár dní, asi byste takovou snůšku nesmyslů nenapsal. Tyhle "teoretiky" vašeho typu fakt miluju. Když britské fotbalisty v Rusku, nikdo neotráví, tak se pokusíte otrávit svými žvásty alespoň vy nás zde na chatu, že?

   Smazat
  3. 11:47

   Já zase "miluju" lidi, kteří se projdou po Rudém náměstí a rázem se považují za znalce Ruska.

   Smazat
  4. Pro 11.06 : V Rusku jsem byl mockrát služebně , jel vlakem z Petrohradu do Moskvy lůžkovým vagonem , krajina není moc obydlená , ale žádnou devastaci jsem tam neviděl , vše bylo v pohodě , stejně jako cesta vlakem z Volgogradu do Moskvy ! Je to úplně jiná krajina než u nás , trať je naprosto rovná , třeba za hodinu jízdy neuvidíte žádnou vesnici nebo město !! Nejspíš jste tam nikdy nebyl , tak nepište nesmysly !!

   Smazat
  5. Kdyby Rusko mohlo svůj výrobní potenciál věnovat rozvoji občanského vybavení a mne budovat armádu a obranu země,bylo by to znát.To co dokázal SSSR za méně než 30 let,nedokázal nikdo,nikdy.To bohatství co mají Angláni je nakradeno z jejich kolonií a výbojů-Indie,J.Afrika,Střední východ,Austrálie i Amerika.Na 50x větší území než Británie je málo lidí-jan 2x víc než v Aglii.Stále musí Rusko zbrojit a udržovat početnou armádu na odrazení chtivých anglosasů kteří by jej napadli-ne poprvé.

   Smazat
  6. Zřejmě podle vás není další možnost, viďte?Znáte jenom krátkodobou turistiku, nebo informace z tendenčního tisku. Proti gustu žádný dišputát. Hezký zbytek víkendu. ��

   Smazat
  7. 11:53 i Rudý náměstí je humus, bída, špína, žebráci na každém kroku a tlupy hladových se vrhají na fanoušky z Nigérie a Senegalu. Ti z vyspělého světa zůstávají v hotelech za dvojitým plotem.

   Smazat
  8. 11:06 : Ste musel začít pít už ve středu.
   Asi tejden se ví, že fotka mrtvejch psů je z Karáčí a asi čtyři roky stará.
   Při bližším pohledu na reálie na obrázku je to vcelkem jasné.
   Musel byste si ovšem vyčistit brýle, což s dnešní kocovinou bude neřešitelný úkol.

   Smazat
  9. 12:34 - doporučuju jet se tam podívat. Myslím, že si pak budete sám připadat jako žebrák z "vyspělého světa". Melete nesmysly, ale když jste tam nikdy nebyl a o Rusku posloucháte jen to, co se nese v ČT, v ČR a od nějakých Jandů, tak se nedivím.

   Smazat
  10. 11:06 Není důležitý okamžitý stav, ale důležitý je trend a perspektiva. Negativní záběry můžete natočit v každé zemi. Ale porovnejte třeba výstavbu bytů v Praze z výstavbou třeba v Krasnodaru:
   https://www.youtube.com/watch?v=gd90y4wdUM0
   Pak uvidíte, co se skutečně dělá pro perspektivní život lidí.

   Smazat
  11. 14:14 my víme, že všude v Rusku to je děsné, příště dám k dispozici pár bizarních pikošek i já. Třeba z výstavby toho jejich mostu, pilíř c.2 je už prasklý na 2 cm a díra roste. Je omezený provoz a zjevně nestačila ani třítýdenní údržbová odmlka. Včera ho zas zavřeli. A což teprve úplně rozpadlé Soči, to byste teprve mrkali na drát. Španělé, Portugalci, Němci, Belgičani, Švédi i Panamci byli v šoku. Němci se raději přesunuli na palubu luxusní lodě a vzali do podnájmu taky Belgičany a Švédy. Ti ostatní se třásli strachy v rozpadajícím se hotelu Kamelia.

   Smazat
 5. „Vědí, že od Evropanů, Američanů a jejich četných výlevů nemohli čekat nic jiného,"

  Vědí, kdo vlastní v těchto zbídačených a zdemoralizovaných zemích mééédia, a že ty zvratky jsou produktem jen nepatrné části tamějších obyvatel ... proč by je to mělo trápit ?

  Pokud se vám nelíbí termín "zbídačených" tak žít hogo-fogo na úkor jiných a ještě k tomu na úvěr nepovažuji za příznak bohatství.

  Koloděj

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A já to za příznak schopností považuji. Ten, kdo je schopný, vládne, a kdo není, slouží schopnému. Zavidíte Koloději.

   Smazat
  2. 10:51 No není to názor úplně mimo mísu. Ovšem nemohu se zbavit tísnivého pocitu, že sám sebe pokládáte za příslušníka první skupiny. Tak bohužel. Vaše představy o mocných tohoto světa jsou dětinské.

   Smazat
  3. 10:51
   Ten, kdo je všehoschopný, vládne. To jste si ještě nevšiml?

   Smazat
 6. Sranda bude až se ty tisíce západních fanoušků vrátí z Ruska domů. Na západě jsou lidi po celá léta každodenně masírování jen o zlém a zaostalém Rusku, kde vládne brutální diktatura a zbídačení lidé umírají v ulicích hladem. A když se ti západní fanoušci vrátí z Ruska a své rodině, přátelům, kolegům v práci ukážou fotky, videa z Ruska, kde to vypadá úplně jinak, než do nich tloukla oficiální mainstreamová propaganda a rozšíří se to i na sociálních sítích, tak západní propagandisté budou mít sakra problém dál udržet západní veřejnost v duchu řízené protiruské hysterie.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nevymýšlej si hovadiny, prosimtě, vypadá to směšně.
   Sleduji MS na ČT, sport.cz, sport.idnes, a najít tam nějakou výraznou protiruskou propagandu může jen paranoidní zoufalec nebo ruský fanatik.

   To jen pro lidi jako vy a stránky typu NR, je celé MS místo sportu pouze jednou z dalších příležitostí k protizápadní propagandě, na které jsou ostatně tyto stránky založeny a běží tady non-stop.

   Smazat
  2. 11:47 A vy na tyto stránky vstupujete proto, abyste čtenářům přinášel osvětu, ne? V případě, že vám to nikdo nehonoruje, tak šetřete energií. Zatím jste tu, zdá se, nenalomil ani nohu od stolu. ��

   Smazat
  3. 11:59
   Samozřejmě, že nepočítám s tím, že bych zabedněnce a fanatiky vašeho typu jakkoli nalomil.
   Jen pro legraci, zkuste mi na hlavních sportovních stránkách konkrétně ukázat tu údajnou protiruskou propagandu související s MS:

   https://fotbal.idnes.cz/ms-fotbal-2018.aspx

   https://www.sport.cz/fotbal/ms2018/

   Smazat
  4. To víte, vždycky se najde uvědomělý politruk (jako 11.47), který vás bude přesvědčovat, že lejno voní i když vám smrad z toho lejna doslova bije do nosu.

   Smazat
  5. 12:11

   Já vás o ničem nepřesvědčuji. Jen bych chtěl abyste mi to údajné "hovno", kterého smrad vám prý bije do nosu, konečně ukázali. To by snad neměl být problém, ne?

   Smazat
  6. 11:47 Najít na ČT nějakou protiruskou propagandu je nesmysl. Václav Havel byl velice skromný člověk, nic od státu nechtěl, nikdy nepil alkohol, byl to především věrný manžel. Pravda a láska vítězí, lež má ktrátké nohy, jo máte naprostou pravdu. Šťastný to člověče.

   Smazat
  7. 12:21, vše co je v ČT o Rusku je nejen pravda, ale ještě k tomu uhlazená v jejich prospěch. Kdybys viděl mrtvoly v ulicích možná by se ti rozsvítilo.

   Smazat
  8. 11:47 Nechápavost je typickým příznakem každého rusofóba. Vy to jen potvrzujete. Co se z našich masmédií dozvíte jiného, než jen průběh a výsledky zápasů? Copak není zamlčování všeho pozitivního také propagandou? Pracně vyškrábou nějakou špínu a tu rádi zveřejní. Ale aby něco pochválili, to ani omylem. Kromě Grahama Phillipse, abych mu nekřivdil.

   Smazat
  9. Mrtvoly v ulicích???? Něco takového může vyblít jen odporný, nenávistný, zfanatizovaný blb. Jakým rektálním slizem smrdíš ty 12.39 - že píšeš takový nesmyslný sračky? Mrtvoly v ulicích jsem viděl v ČR! Umrzlý bezdomovce od roku 1990, kdy zde vypukl ten demokratickej genocidní mor - a každý rok umrzne pár lidí. O tom ty nic nevíš? Bože - takovej blb! Proč tohleto leze na NR - aby to uráželo a nadávalo? Zůstaň si na sprostým, novinkovým bulváru, tam si můžeš zaskřehotat, nadávat prezidentovi, psát sprostý urážky Babiše - tam budeš sečtělej hrdina!

   Smazat
 7. 12:39 Faktem zůstává, že jisté skupině lidí se nemá odporovat a nakonec, je to zbytečná ztráta času. ČT vysílá ve prospěch Ruska ? Co jste to proboha prodělal ? Upřimně vás lituji, to se jen tak často nevidí, držím palce.

  OdpovědětSmazat
 8. Slavnost abiturientů petrohradských škol "Rudé plachty" 2018, v den letního slunovratu (bílé noci). Koná se od roku 1968.

  https://www.youtube.com/watch?v=x3X44Rrfvck

  OdpovědětSmazat
 9. Plné stadiony až po střechu. Tedy být MS u nás na Senegal s Japonskem bych nešel a tam narváno. Desetitisíce anglických, německých, dokonce polských atd. fanoušků při jejich zápasech beztak nenaplní tak veliké stadiony. Chodí tam hlavně Rusové. Vstupné jistě není levné, stanovuje ho FIFA. Asi to něco o koupěschopnosti ruského obyvatelstva napovídá. Rusy zrovna nemusím, jsem pamětník ale nedělejme z nich pořád nějaké evropské podlidi. A že to tam na venkově není ťuťo ňuno? Jeďte mimo turistické trasy ve Španělsku a na jihu Itálie.Zas až tak velký rozdíl. I tam uvidíte bídu. M.R.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Španělsko a Itálie jsou nádherné země plné historických památek a kulturních lidí. Upravené, čisté, vystavěné, plné zeleně.

   Smazat
 10. Hlavně že nevadilo když Ruský boháči utrácely deset let v Británii miliardy

  OdpovědětSmazat
 11. Promiňte občanu nezatíženému nenávistí mezi kaváranou a hospodou, mezi pravíčáky a levičáky a mezi ostsisi a westsisi přidat svůj názor. Nevyměním Andyho za Terezu, ale kdyby to šlo, tak Miloše za Alžbětu ano. Teď mi určitě vynadáte.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 23:15 V tom případě byste musel především vyměnit obyvatelstvo České republiky. A nebo vy budete muset změnit vlast. Minimálně vyměnit republiku za království. Ale proti gustu ...

   Smazat
  2. 23:15 měl byste si nejdříve přečíst tady na NR článek Martina Kollera o Babičokovi, pak byste takovou kravinu nikdy nenapsal

   Smazat
 12. Z ruzyňského letiště je třetí nejčastější cílovou destinací pasažérů Moskva, proto by mě zajímalo, kolik Čechů se vydalo na MS ve fotbale do Ruska. Nevíte, kde se to dá zjistit? Vypadá to na ututlávanou (ne-li utajovanou) informaci :-)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. Admine, co je špatně na pravdivé informaci, že se do Ruska nevydal žádný Čech. Vždyť to je pravda.

   Smazat
  3. Kdes tu blbost, že do Ruska na MS nejel žádný Čech, vzal?

   Smazat
  4. Počet žádostí o vízum 'fotbal fan' = 0.

   Smazat
  5. Bodejť ne, když tam naše fotbalová netáhla nehrají.
   Ale jako další pomluva Ruska - dobrý. Tuž se dál. Dělej, makej, vymýšlej, pomlouvej, očerňuj, škoď... vyroste z tebe redaktor/ka ČT. Už se těším.

   Smazat
 13. 10:18 dnes je to naprosto stejné jako za komunistů, vůbec není důležité, co vám média neustále vtloukají do hlavy, nejdůležitější je právě to, co média zamlčují. Opět je nutné čtení mezi řádky :-)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. cituji z článku Martina Kellera: "Ilustrativní ukázkou vývoje v naší zemi, ale i celé Evropě je ČT, která se z národní televize oplacené občany stala hlásnou troubou protinárodních zájmových skupin, placenou stále občany."

   Smazat
 14. STRAŠNÝ HLADOMOR V RUSKU !!!!
  RUSÁCI MĚ SEŽRALI SNOUBENKU !!!!
  Moje snoubenka, Deborah Jenkinsová, se rozhodla, nedbajíc varování navštívit Moskvu.
  Moje sladká Deborah (typická Američanka /výška 160 cm, 180 kg živé váhy/) po vystoupení z vlaku, (lodí do Vladivostoku, cesta magistrálou) byla napadena pěti hladovými Rusáky a sežrána. Dokonce i kosti si vzali na polévku.
  Jen za posleního půl roku, snědl Putin, vláda a duma 10 000 dětí, 8999 psů a 99999 koček.
  Po Moskvě se válejí ohlodané lidské kosti, následek tamějšího hladomoru. Osobně jsem viděl, jak před Leninovým mauzoleem se dva Rusové sežrali tak stašně, že z nich nezbylo vůbec nic. Naprosto popřeli zákon o zachování hmoty.
  Takové vládnou poměry v Rusku.
  PLÁČU PLÁČU SŮL !!!
  JOE PRKNO, Čechoameričan.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To jsi už publikoval, zřejmě jako pokis o nejapný žert, ale je to bohužel pravda. Po Moskvě se válejí ohlodané lidské kosti. Hladomor v plném proudu a v bezpečí nejsou ani fanoušci. Jen kolik z nich se vrátí zpět z říše Mordor.

   Smazat
 15. Na zápasu Rusko — Egypt byla na stadionu vlajka ČR s nápisem :Havířov a Ostrava . Paráda !Marčelíno . Dobrou noc Ruskije braťušky .

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.