Reklama

pátek 15. června 2018

Tak vo co vlastně de?!


Zdeněk Hrabica
15. 6. 2018
Trump čelí kritice v USA, že salutoval severokorejskému čtyřhvězdičkovému generálovi. Vojenští páni se mu to chystají pěkně spočítat. Panovník se v bývalém Divadle E.F. Buriana producíroval v černém tričku s červeným nápisem „Fuck of KSCM“, neonové Srdce na sídle českých panovníků vítaly na náplavce Vltavy milióny rozjivených, mužské přirození ak.soch. Davida Černého na Vltavě plulo na pohyblivém pontonu v ústrety Pražskému hradu a čůrající kinečtí muži jakoby očůrávají den a noc na Kampě obrysy mapy České republiky. A obdivuje je celý široširý svět. Co na tom? Svého času čuraly za noci dvě hlavy státu na Nerudovu ulici. Skupina Ztohoven ztrhla za bílého dne na jednom z míst československé a nyní české státnosti prezidentskou vlajku a vyměnila ji za obrovité rudé trenýrky, jinak přezdívané jako posrávačky, a skoro nic se nedělo.

Happeningy se vetřely do našeho života. Nabyly na oblibě. Řetěz od Myslbekova pomníku svatého Václava byl odřezán v přítomnosti exprezidenta a primátora Prahy, akt dirigovala Balbínova poetická strana. Vévodkyně chrabrých českých vojsk hřímala před veterány bez rumněnce ve tváři, že legionáři drtili voje Hitlerovy.


Ústavní činitel přitvrdil, sdělil, že Churchill vyhrál druhou světovou válku, opomněl Stalina. První dáma pískala ve Španělském sále a herečka zase ještě přitvrdila v Národním divadle. „Ukomunistům“ to prý po právu patřilo.

Nikomu to nevadilo.

Podruhé zvolený prezident v přímé volbě pokořil rudé trenýrky a veřejně je před početnými kordony mopslíků demokracie troufale spálil. Česká televize skutečnost hluboce zatloukla do tvrdé země. Nejenom husy, slepice, ale i kačáta hlasitě zakejhaly.

Šídlo ze Seznamu.cz se zabodlo do hlavy státu.

Jak odporná a hnusná to taškařice, když my jsme přece národ slušných, spořádaných občanů.

Pukrle máme přece pod kůží. A navíc jsme potomci husitských vojsk.

Bolševická vládo, nejsme žádné stádo. ODS.

A bude líp! Máme nejnižší nezaměstnanost.

Tak vo co vlastně de?

Foto autor

13 komentářů :

 1. Hrabica taky pise dobre, toho mam taky rad

  OdpovědětSmazat
 2. Nezamestnanost je proto ze kapitalisticke svine plati zebracke mzdy

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Drive ani Kampa ani Praha nebyla pochcana ani neco horsiho , treba poblita /ja vim vy ste si mysleli posrana/,ale dnes je to jina ,to vse a jeste vic chteji nasi EUspojenci ze vseho nejvic.

   Smazat
  2. 23:43

   A komunističtí soudruzi tuto "křivdu" napravili vyvražděním až 100 000 000 lidí.

   Smazat
  3. Už jsme ti několikrát vypočítávali, že 100 milionů je číslo vycucané z prstu. Tvoje prameny jsou informačně bezcenné, zato politicky pěkně zaujaté.
   Prosimtě, nastuduj si o tom něco, a do světa nevypouštěj pitomosti.
   Komouše nemám rád, ale lháře a idioty, jako jsi příkladně ty, mám rád ještě míň.
   MM

   Smazat
  4. MM

   A já jsem vyvrátil vaše komunistické lži a dokázal, že 100 000 000 je pravdivé číslo. To, že nechcete vidět pravdu, je věc jiná.

   Smazat
  5. 17.23
   dokázal jsi akorát,že jsi pořád stejný hlupák

   Smazat
  6. Splav - a jenom hlupák? Omyl - splav je kripl, a sprostý hovado. Žvaní krávoviny, a kritizuje poměry před skoro sto lety. Proč nekritizuješ genocidu indiánů ty blbý hovado? Proč máš americkou přezdívku? Inu proto, že jsi vůl.

   Smazat
 3. Zadny strach, nesmyslne utoky na Trumpa za salutovani jen posiluji jeho popularitu a ztratu duvery v media kterym veri uz jen 6 procent
  K Trumpovi je mozne mit mnoho vaznych vyhrad, ale tezko volovinu jako salutovani

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Honolulu, piš k věci nebo nepiš vůbec. Když takhle cancáš z cesty, nedivím se, že ti ty tvoje krávoviny mažou. Nic jiného nezasloužíš.

   Smazat
 4. Bejvala prvni dama , byla take prvni ve striptyzovem snazeni na verejnosti i v soukromi, aby nebyla zdaleka posledni. To ji hrozilo furt...

  OdpovědětSmazat
 5. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 6. Mno jo to se vše stalo to dílo černého je dobré do sběrných surovin.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.