Reklama

.

.

sobota 23. června 2018

Ukrajinská armáda organizuje pro boháče na Donbasu lidská safari (VIDEO)

Z bojů na Donbasu

- rp -
23.6.2018 Agoravox a PrvníZprávy
Daniil Bezsonov, šéf armádní tiskové služby Doněcké lidové republiky 17.června na pravidelné tiskovce oznámil, že ukrajinská armáda organizuje pro boháče na Donbasu lidská safari. 
Informace se zdá být neuvěřitelná, že se lidé mohou takových hrůz dopouštět.

Nemělo by se však zapomínat, že lidská bytost, pokud je schopna toho nejlepšího, tak je schopná i toho nejhoršího, zvláště v době války. Podle informací shromážděných zpravodajskými službami DLR jsou taková safari organizována 30. brigádou poblíž Marjinky (27 kilometrů jihozápadně od Doněcka) a 93.brigádou umístěnou naproti městu Dokučajevsk (38 km jižně od Doněcka).

Po zaplacení hotovosti v tvrdé měně mohou cizinci jít na frontu a vystřelit si na civilisty na Donbasu! Začátkem června čtyři takoví zájemci ze západní Evropy přistáli v Marjince a zaplatili poplatek za zastřelení civilistů z DLR.

Peníze nejen pomohou jednotkám, které organizují tato "safari", ale i velitelům jejich brigády a zástupcům velitele! Organizátoři musí samozřejmě také pár svědků „podmazat“, aby mlčeli o těchto hrůzách. ...

Zdá se, že právě změna formátu operace v Donbasu (30.dubna 2018 Petro Porošenko ukončil na Donbasu protiteroristickou operaci a odstartoval vojenskou operaci pod společným vedením ukrajinských ozbrojených sil) umožnila rozvoj tohoto "turistického průmyslu".

Účastnící safari mají k dispozici mimo jiné sniper pušky německé výroby, které ukrajinská armáda nepoužívá. Informaci potvrdil srbský sniper Dejan Berič, přezdívaný "Deki", o dva dny později.

V tomto videu Deki (který slouží v armádě DNR) potvrzuje neuvěřitelné, že to viděl sám v roce 2014."Odstřelování civilistů snipery bylo poprvé zazanamenáno v roce 2014, v oblasti Skotovataja a Pantělejmonovka. Tam, podle bojovníků a civilistů brigády Vostok, ukrajinští odstřelovači stříleli s puškami na dlouhé vzdálenosti. Podíval jsem se na jejich pozice a uvědomil si, že nemohu proti nim nic dělat. Musel jsem do zad nepřítele a počkat na odstřelovače při jejich návratu. Viděl jsem dva lidi s neobvyklým maskováním. Pak se podle dokladů ukázalo, že jsou to dva bohatí Finové, kteří nepotřebovali bojovat za peníze. Platili tady za "lov", " řekl Dejan Berič.

Podle Dekiho během posledních 20 dnů dorazilo celkem do Donbasu osm skupin o dvou lidech (sniper a pozorovatel) z Německa, aby se tomuto "lovu" věnovali. Dejan Berič potvrdil informaci Danina Bezsonova o tom, že mají velmi dobré zbraně Mauser ráže 7,92 mm, které ukrajinská armáda nepoužívá.

Mausser SR93, ráže 7,92 NATO, používaná k lovu lidí na východě Ukrajiny

Zdůraznil také, že v únoru to byla skupina "lovců" Američanů a Němců, kteří přistáli proti Horlivce a tam zemřeli. Aby se zakryla akce „živitelů“ ukrajinských vojáků, tak ukrajinští vojáci bombardovali pozice armády DLR po dobu 2 hodin 30 minut.

V každé normální zemi by každý, kdo by s takovou hrůzou obchodoval, mohl být za podněcování ke genocidě rychle odsouzen, ale nikoliv na Ukrajině, je to opravdu „úžasná“ země.


21 komentářů :

 1. Stejná lidská safari organizovaly cestovky z Holandska, Dánska a Německa v první polovině 90.let pod heslem: "Zastřel si svého Srba" a lovili civilisty v Bosně.

  MM

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jaké cestovky, přihlásil ses tam na inzerát nebo patříš k sektě přátel Srbů, která zneužije k propagandě i článek o Donbasu?

   Vymazat
  2. O jaké propagandě mluvíte? To, že se náš zapsaný spolek Přátel Srbů na Kosovu zajímá o život lidí na okupovaném jižním území Srbska a že s ním seznamujeme české občany není žádná propaganda. Existence cestovek, které nabízely a jak vidět opět nabízejí lidská safari je doložitelná y novinových zpráv otiskovaných v českém tisku v letech 1993-1995. Šlo o Bosnu. Co to má co společného s Kosovem, kde kampaň proběhla v letech 1998-9?

   Vymazat
  3. Dejte si tam alespoň "ilegálních cestovek", pokud Vám to někdo má sežrat. Když se jedná o souhlasné kývání, tak přešaltování z Donbasu na Bosnu pokrytecky nevadí...

   Vymazat
  4. Nešlo o Bosnu. Ty cestovky tehdy (1992-5) lákaly "lovce" do Chorvatska.

   Vymazat
 2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pritelicku, nevis, co dovedou banderovci. Az ti zabiji stryce a bratrance jako mne, takze nemam zadneho pribuzneho z matciny strany, tak Te takova lidskost, nesoudruzska, neprekvapi.
   Zrovna dneska meli sraz "Volynaci", dali na msi, aby se vyresilo nasili na Ukrajine. Kdyz jsem pred 2 lety chtel, aby se ze srazu zaslala petice vlade, ve ktere bychom odsoudili BANDEROVCE, co jsou na Ukrajine u moci, odpovedelo mne vedeni srazu, narozene uz v CSR, at si udelam svuj sraz s politickym zamerenim. Tihle vytecnici to resi tim, ze to hodi na krk panu Bohu a jsou z obliga. Jako by p.Buh mel resit lidskou zhovadilost. Kdyby resil, resil by i vedeni srazu "Volynaku". Samozrejme, ze jsem na sraz od toho roku nesel nikdy. Nejsi nahorou spriznen s vedenim srazu?

   Vymazat
  2. Existenci a svého času působení srbského dobrovolníka - kapitána VS DNR Dejana Beriče(«Деки»)přiznává i ukrajinská strana.

   Vymazat
  3. Oznamuji všem smazaným příspěvkářům: jak je v záhlaví této stránky nadepsáno, mažeme osobní napadání, nadávky, příspěvky, které nejsou k tématu článku a odvádějí od něj pozornost čtenářů. Žádám proto, aby tuto skutečnost vzali diskutující na vědomí. Děkuji.

   Vymazat
  4. Celé tohle vlákno je důkazem totalitních praktik Nové republiky.

   Vymazat
  5. Jakých? Doložte nebo mlčte!

   Vymazat
  6. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  7. 20:03
   V první řadě vy doložte vaše tvrzení, že:

   "ukrajinská armáda organizuje pro boháče na Donbasu lidská safari"

   nebo mlčte.

   Vymazat
 3. A co na to "Anděla" Merkelová? Opět jsou Němci bez viny?

  OdpovědětVymazat
 4. Ten kdo věří propagandě tzv. Doněcké lidové republiky, musí být skalní fanda těch separatistů. Určitě bude popírat i stálou dosavadní válečnou účast vojáků Ruska na Donbasu v podpoře separatistů.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Prosím Vás,doložte Vaše tvrzení fotem velitelského OTéčka s číslem a označením,případně jiné štábní vozidlo,či snímek velitelské grupy,s označením.Do této doby nikdo tak neučinil,a to ani OBSE,co jsou tam.Jinak bychom Vás museli považovat za lháře.Popř. zdroj Vašeho tvrzení.
   Děkuji.

   Vymazat
 5. Tak tomu věřím boháči totiž nevědí co roupama a banderovci za prachy udělají vše.

  OdpovědětVymazat
 6. Paráda. Možná jste četli Mark Twaina, Dobrodružství Toma Sawyera... kdy Tom dostal trest - pracovat ve volný den, natírat plot. Posměváčky přesvědčil, že je práce ohromná zábava... A PRODÁVAL PRÁCI... TAKŽE JI JÍNÍ UDĚLALI MÍSTO NĚHO a ještě mu za to zaplatili.

  Ukrajiští žoldnéři a povolanci do UA armády nasazení do vyvražďování obyvatel a občanů DLR a LLR dostali hnusnou práci ty lidi terorizovat a zabíjet (když vraždí vojáci, říká se tomu zabíjení)... a tu se ukázalo pár německých a finských také lidí OCHOTNÝCH ZA NĚ TU ŠPINAVOU PRÁCI UDĚLAT A JEŠTĚ JIM ZA TO DOBŘE ZAPLATIT - ve valutách... no neberte to, být v ukrajinské armádě. Vždyť ti střelci nedělali nic jiného, než jejich kolegové na Majdanu v Kyjevě, nebo gentlemani od Blackwater - Academi ...

  OdpovědětVymazat
 7. Já bych si tak rád sejmul nějakého ruského nouplísáka nebo raději nouplísačku, vyznal jsem se z toho a Dvořák mě vždy smazal. Určitě je nás víc, v Česku nejmíň 80%.

  OdpovědětVymazat
 8. 17:14
  Jakejch 80%ty chlastem konzervovanej bezmozku???!!!!!

  OdpovědětVymazat