Reklama

.

.

středa 20. června 2018

USA vystupují z Rady OSN pro lidská práva

Jaroslav Loudil
20. 6. 2018
Poté, co USA vystoupily z Dohody o ochraně světového klimatu a z Jaderné dohody s Iránem, tak včera vystoupily z Rady OSN pro lidská práva. Na konci roku 2018 navíc ještě USA vystoupí z UNESCO. Z čeho všeho ještě USA vystoupí ?? USA tvrdí, že je prý Rada OSN pro lidská práva zaměřena nepřátelsky proti Izraeli, a tak vystupují. USA jsou přitom zemí, která dokáže o nedodržování lidských práv třeba v Číně, Iránu, Sýrii nebo Rusku hulákat celé hodiny tak zuřivě , že člověk může snadno ohluchnout i s gumovými špunty  v uších !

P.S. Další pozoruhodný  "bobonek"  z dílny USA !  Jen před několika hodinami Trump nechal uvalit dovozní cla na zboží z Číny  v hodnotě 250 mld. USD  / přes 5 bilionů Korun/   a zahájil tak obchodní válku Čína - USA. Zdá se, že v USA dnes vládne jakýsi pomatený stařec, který  kolem sebe kope víc a víc s cílem : "America First !" Ale má na to vůbec dnes tato : "America" ?? Není už doba někde úplně jinde ?

https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/475492-spojene-staty-vystupuji-z-rady-osn-pro-lidska-prava.html

33 komentářů :

 1. Dobrý, hUSA vystoupily z rady pro lidská práva. Patrně dospěly k názoru, že se jím členství neoplatí, protože sílí tlak na dodržování lidských práv také v USA.Ale nestačím se divit s jakou lehkostí toto přešla naše média. Přitom mají plné stránky nebo obrazovky humanity, lidských práv, důstojnosti člověka a podobných věcí. Tak kde jste umělci, pisálkové morderátoři či moderátoři a kecalové z universit? A co na to neziskovkáři? Také ticho po pěšině? Nedej bože, kdyby tak takový krok učinilo třeba Rusko nebo čína. To by všichni hulákali ještě v příštím roce. To má být jeden hodnotový metr? Kolik jich vlastně máte? Karaluch

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ceska media lzou. Tez jsou utahovany genocidni utoky bezencu na puvodni bezbrannou populaci.

   Vymazat
  2. Anonymní20. června 2018 17:02
   Lidská práva byla vymyšlena jako nástroj na šikanování a rozvracení tábora míru.
   Po rozpadu SSSR, prý Havel překvapil Američany svou kreativností, že je možno je nadále používat, např. proti Číně. P.K.

   Vymazat
  3. Přesně tak, A.1:14. Je to něco, k čemu sloužila Bible svatá v středověku. K tomu účelu současná demokratická inkvizice vymyslela a zneužívá chartu lidských práv a svobod k utloukání nepohodlných lidí a jejich názorů.

   Vymazat
 2. „Ale má na to vůbec dnes tato : "America" ?? Není už doba někde úplně jinde ?“

  Právě že Amerika tu dobu vytváří. Přes odpor některých amerických elit, opouští pozici světového četníka. Řízeně a vědomě.
  Také my bychom se neměli chovat nevědomě a v nové situaci si nově zajišťovat bezpečnost. Ztráta zájmu USA o evropské poměry, znamená silnější Německo. Už nyní se Merkelová vyjádřila o poválečném odsunu skopčáků:
  „Vyhnání a útěk Němců byly především bezprostředním následkem Němci započaté druhé světové války a nevýslovných zločinů nacionálněsocialistické diktatury. To ale nemění nic na tom, že pro vyhnání neexistovalo ani morální, ani politické ospravedlnění.“
  Dá se očekávat, že časem ještě přitvrdí. Bez spojeneckého Ruska, nás Německo opět roztrhá, jako za Hitlera. P.K.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. P.K. Také jí to Babiš a Zeman dali sežrat.

   Vymazat
  2. https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Strilet-Nemce-Po-dnesnich-slovech-Merkelove-o-Sudetacich-to-zacalo-litat-540827

   Vymazat
  3. Nemecko uz cesko roztrhalo

   Vymazat
  4. Anonymní21. června 2018 0:23
   Tak nás ještě sežere. P.K.

   Vymazat
 3. V nasem modernim case, je destruktivni baba Merkerova nejvetsim nepritelem Evropy cis. 1 !

  Ona si NEpamatuje z dejepisu letopocty
  1529 a nebo 1683 !

  Zvolili jste autority, ktere je lezou do zadku , tak si ty letopocty zopakujete.

  OdpovědětVymazat
 4. 17:44

  1529
  23. září – začíná První obléhání Vídně Turky; turecké oddíly opustily od obléhání 14. října

  1683
  červen až září – obléhání Vídně Turky
  12. září – bitva u Vídně, konec turecké expanze

  Dneska už by Rakousko s Českem a Polskem asi Turky nevyhnalo.

  OdpovědětVymazat
 5. Napsal jsem, ze destruktivni Merkerova si nepamatuje dramaticke evropske datumy 1529 a 1683 a bylo to smazano !

  1529 zachranili Evropu PRAVE Nemci a 1683 Polaci !

  A vysvetlit vam v dnesni dobe politiku Israele je nemozne kvuli vasi cenzure, ale pamatujte si, ze Islam zabiji Krestany !

  OdpovědětVymazat
 6. 1529 v okruhu 100 km kolem Vidne, (T.zn. i jizni Morava bylo vsechno VYVRAZDENO !)

  17:49 = vyborny prispevek !

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ďalšie melancholické hľadanie seba samého 18:05. Takýchto stratených postáv je vo filmovom svete neúrekom, hlavne v poslednej dobe; to však 17:53 nezabránilo v tom, aby ma vtiahol do seba a donútil stratiť sa s ním. Ako je tu už viackrát spomenuté, je to niečo medzi 17:44 a 17:59 tajomstvami, (veľmi) vzdialene na mňa dýchla aj atmosféra môjho milovaného Honolulu... Ale aby ste ma nepochopili zle, toto nie je žiadna kópia vyššie uvedených. Svetlonoš Honolulu iba veľmi efektívne využíva ich najlepšie prvky a pridáva aj niečo svoje; vzniká tak niečo temnejšie než 18:05, depresívnejšie než Bagoun, no zároveň je to prostý a trpký 22:24. Na Zmiznutie 18:24-19:16-20:32-20:36 musíte mať náladu, nepomýlte si ho s 22:30. Ja som sa s ňou o malý kúsok sekla, netrpezlivo čakám na ďalšie diela pána Jírovca, pretože ten chalan nemá chybu! Maryka

   Vymazat
 7. Odpovědi
  1. 18:06 dobrý trik, málem jsem si vyvalil oči, při hledání 17:53, poté koukám omluva, nadával jsem na cenzory!P.K.2.

   Vymazat
 8. NEMUSITE mit radi Israel a nemusite mit radi treba Polaky a Madary, ale v nich jsou prirozeni nepratele Islamu a jim patri zitrek ! Polakum definitivne ano ! To je pristi evropska velmoc !

  OdpovědětVymazat
 9. Víte o nějaké barevné revoluci, v níž by nebyl uplatněn klacek účelového "Helsinského procesu"? Vždyť kvůli vývozu chaosu a rozvratu to bylo tenkrát stvořeno. Práva jsou občanská.

  OdpovědětVymazat
 10. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
 11. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
 12. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
 13. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
 14. Dementní jako při výskytu ze smíchovský žumpy!!!!!

  OdpovědětVymazat
 15. A co takhle, že bychom měli starost o lidská práva v Katalásnku, kterému je upíráno právo na sebeurčení? A podívejme se na lidská práva Rusů či Rumunů v současné nacistické Ukrajině? Že by stála nám "demogratům" za to? A pak v srbském Kosovu ostrakizace Srbů? Nevadí?
  K migrantům: nevewďmě teroriastické války a n ebudou migranti. Vedeme teroristické války proto, aby byli migranti vyrobeni? Aby byl s tím vyroben i důvod k terorismu chudých? Nerochníme se v nepřátelství jen proto, aby byli migranti, terorismus?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Přesně. Média nás "zapomněla" informovat o dalším vývoji v Katalánsku, důsledně omílat výsledky voleb v Maďarsku, Rakousku, Německu, Itálii atd., protože všude se dostávají ke slovu strany, které se vymezují proti nákupu migrantů a islamizaci evropských zemí. Odstranění novináře účelově vedlo k pádu slovenského premiéra a dalších, rodina Skřípalů se někam vytratila, USA odchází z různých "spolků" a vyhlašuje clo na čínské zboží a zdá se, že Trump plní svůj volební program, se kterým vyhrál volby. EU se kymácí ve svých základech, Anglie brexituje a Amerika se stahuje. A co my, Česko, do které zadnice teď polezeme?

   Vymazat
  2. 0.23-Po postupném opouštěcím vlivu hnUSA na Evropu, se teď více semkneme do více Evropy, přistoupíme k fiskálnímu paktu, zavedeme Ojro, schválíme všechny smlouvy, úmluvy a další zvěrstva a své zadnice nalepíme pevně na Brusel a skopčáckou zadnici frau Angela Hitlerin.Teď nastává doba, kdy skopčáci celé Evropě předvedou, tu svou 4.říši, v plné své islámské a fašistické kráse!

   Vymazat
  3. Rasisticka , fasisticka Eichmanovska zruda prave rekla: Ze vyhnani germanu ze statu , kde provadeli GENOCIDU, Holokausty , zijicich tam po staleti , muzu zen a deti a rodin, bylo nespravne..Kdyz vrazdi germani a vyhaneji populaci z domovu jeto v poradku.
   Lesba zase dokazuje ze je zlocinec a terorista a jejich vudce...

   Vymazat
  4. Merkelová měl podle německých zákonů už dávno sedět. Několikrát porušila německou Základní listinu (u nás Ústavu). Její případ ukazuje na sílu německých médií a na to, že Germánie není, a snad ani nikdy nebyla, právním státem. Mějme se na pozoru! Budeme jako vždy první na řadě.

   Vymazat
 16. USA je vrazedna zeme , ktera muci vezne bez soudu a rozvraci staty , nemaji pravo kritizovat kohokoliv .Zda se ze roupama nevi co delat !

  OdpovědětVymazat
 17. 0;27
  JSI idiot,vůl a retardovanej ksindl,nemusíš všechny dokola přesvědčovat,že je to PRAVDA!!!!!!

  OdpovědětVymazat
 18. Trump je super psychopat, zatáhne svět do zániku. Starý seladon co si hraje na boha a má vyhnilý mozek z konzumace 12ti plechovek aspartámu denně a chce nařizovat celému světu co má dělat, magor!

  OdpovědětVymazat
 19. Chcete-li číst opravdu solidní rozbory americké politiky, čtěte, co píší Oskar Krejčí nebo Zdeněk Zbořil!

  PODPOŘTE !ARGUMENT -
  http://casopisargument.cz/2018/06/20/staci-150-korun-a-zmenite-argument-k-nepoznani-pridejte-se-a-pomozte/

  OdpovědětVymazat