Reklama

čtvrtek 14. června 2018

V MAAE byl uveden termín denuklearizace KLDR


Leonid Plotnikov
14. 6. 2018      zdroj
Vyčištění Korejského poloostrova od jaderných zbraní nebude trvat méně než 15 až 20 let. "Trojice" USA - Rusko - Čína je slibnější než tradiční formát "šestice" v této záležitosti, řekl Tariq Rauf, vedoucí oddělení kontroly a koordinace bezpečnostní politiky MAAE na Lucemburském fóru. Oznámila to agentura RIA Novosti.


"Z praktického hlediska bude proces vyklízení jaderných zbraní na Korejském poloostrově (denuklearizace) trvat 15-20 let", řekl Rauf. Vysvětlil, že nehledě na rozsáhlé zkušenosti Ruska a USA v oblasti denuclearizace, mohou tyto země za měsíc provést demontáž jedné-dvou bomb. KLDR za nimi technicky zaostává a nebude schopna demontovat hlavice ve stejných termínech.

"V bombách je až šest tisíc komponentů, takže jen samotná demontáž zabere dva-tři roky. Je zde také příslušná infrastruktura a musíme si uvědomit, že Severní Korea je poměrně velký stát. Bude nutné provádět ověřování na celém území, aby bylo potvrzeno, že nikde nezůstaly žádné nedeklarované jaderné zbraně", poznamenal expert.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová


35 komentářů :

 1. Nepoucitelni idioti

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. v Sev.Kórei sa nebojuje, tá má čas, MAAE sa musí v prvom rade zamerať na Izrael, tam je oveľa nutnejšia denuklearizácia

   Vymazat
 2. Až se Kim zbaví jaderných zbraní, tak dopadne jak Kadáfí

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A Trump dostane Nobela o kterém sní, proč ne? Dostaly to zrůdy jako Kissinger, Arafat, Obama, a tak o jednoho magora víc nehraje žádnou roli. Nobel má cenu použitého hajzlpapíru.

   Vymazat
  2. Až se zbaví KLDR jaderných zbraní tak usa už nebude.

   Vymazat
  3. Doufám, že si Kim zachová zdravý rozum a nabude se s Trumpetou kamarádit, natož mu věřit. To by platilo na kteréhokoli USprezidenta. Nebo už někdo z vás slyšel, že by se např. indiani v Jižní Americe kamarádili s Anakondou?

   Vymazat
 3. Důvěřovat Emerice a odzbrojit? To by musel být padlý na hlavu a to jistě není...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No jo za odzbrojení dostane Kim od USA bezpečnostní záruky? Hm všichni víme jak USA dodržují sliby a smlouvy a že by o tom Kim nevěděl ? Je to všecko moc divné . Jsem zvědavý na Pjakinův komentář .

   Vymazat
 4. 8:09
  Kim by musel bejt totálně vygumovanej,aby """"uvěřil"""",že uASSacký okupanti ho v momentě,když nebude mit zbraně hromadného ničení DEMOKRATOCKY NENAPADNOU!!!!!

  OdpovědětVymazat
 5. Právě ty rakety a jaderné zbraně KLDR ochrání. Sliby Západu mají nulovou cenu. Teď se hraje jen o Nobelovku pro Trumpa.

  OdpovědětVymazat
 6. Kim není naivka, je několik IQ bodů nad psychopatem s přehazovackou. Nenechá se opít rohlikem. Dobře korejce znám, pracuji s nimi přes 20 let. Najímám korejské svářeče na opravy elektráren a jiných projektů na které má firma pro kterou pracuji kontrakt.
  Jsou to lidé velmi inteligentní a zároveň velmi rasističtí, nikdy s námi nejednají pokud nás nemohou ošulit. Přiklad: Oprava elektrárny, sjednáte cenu na hodinu, hoši přijdou a začnou pracovat a za pár dní se jejich boss prikulí a chce víc peněz a ví že je dostane jelikož máme na opravu 4 týdny a každý den přes termin platíme 50000$ penalty. Oni to vědí že je nemůžem vyhodit a plně toho využijí a my nemáme na vybranou než platit. Hajzli pak mají 120$ na hodinu plus hotel a stravu a posmívaj se ostatním dělníkům kteří maj kolem 50ti. Tlakový svářeči jsou úzký profil a nejde sehnat 30-40 borců ze dne na den.
  Chlapci čeští máte li tlakové licence, přileťte do Austrálie, vyděláte dobrý prachy. GLNG Darwin NT, nastupní plat 57$ plus připlatky = $72,30 na hodinu, kemp, strava, letenky kazdých 8 tydnů do Evropy. Kdo má zájem sdelím kontakt.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 9.19
   Vykašli se na podnikání a běž krmit krávy.

   Vymazat
  2. tak provedte nabor v cr treba s vetsim uspechem

   Vymazat
  3. 10:24
   Já nepodnikám, jsem zaměstnanec firmy RCR Tomlinson Limited a moje práce zahrnuje hodnocení a nájem dělníků na různé projekty, na pasení krav nemám dost kvalifikace, musel bych prodělat rocní školení.

   Vymazat
 7. Souhlasím s předřečníky. Když jednou Kim řekl: Kdyby Saddám Husajn a Muammar Kaddáfí měli jaderné zbraně a rakety které je donesou do států Nato tak by byli dnes naživu.
  Myslím si,že se toho buda držet.

  OdpovědětVymazat
 8. Mrk jsem na IQ národů a máš pravdu 9:19 . Korejci maj průměr 106 a Usa 98 stejně jako my. Wiki uvádí jižní Koreu ale to nehraje roli západní, Korea je Korea. Inteligence je v genech, ne ve vzdělání.
  Čili Trump je o 8 bodů za Kimem, a s vyhnilým mozkem od konzumace McDonaldu a pití 12 flašek dietcoly denně to bude asi kolem 20 bodů.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Věřím tomu, že možná Korejci mají dobré IQ, na rozdíl od američanů, ale zářoveň myslím, že Donald Trump má IQ velmi vysoké. Dokazuje to jeho minulost i schopnost vypracovat se na prezidenta.

   Vymazat
  2. George, USA presidenti jsou dosazováni, ne voleni a inteligence v tom nehraje roli, viz zářný příklad: The Village Idiot George W Bush.
   Trump je to samé,jen hodně ošklivější.

   fivethirtyeight.com/features/the-year-in-trumps-approval-rating/

   Vymazat
 9. Donald nemusi mit vysoke IQ staci mu dobra kalkulacka aby si vypocital kolik za ten presidentsky post musi zaplatit

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Trump je super egoista ktery miluje sám sebe. Trump Tower, Trump casino, Trump na letadlech, Trump na helikoptérach, Trump Golf courses, prostě kde má Trump prsty tak to vyřváva do světa. Skromností netrpí, Melanie ho nesnáší, je to vidět na každém jejich veřejném vystoupení kterých je nyní velmi málo.
   Starý seladon s trapným účesem ktery se nemůže smířit s tím že je opuchlý ošklivý hnusák bez appealu ktery krom peněz nemá.

   Vymazat
 10. Nesmíme zapomenout,že vedle denuklearizace musí,aby byl klid na poloostrově proběhnout i důsledná demilitarizace...

  OdpovědětVymazat
 11. Stačí pár vstřícných kroků KLDR a nastoupí scénář ČR 1968, za měsíc r.1989 a do týdne Ukrajina 2014. Čína a Rusko budou zase o něco zranitelnější. Sám Trump na rovinu říká, že uznává jen sílu a se slabšími jedná nekompromisně.

  OdpovědětVymazat
 12. Legrační jak se zdejší komunističtí dementi bijí za svého obdivovaného hrdinu Kimčonga, kterého i sám jejich jiný guru, Zeman, prohlásil za teroristu a srovnal ho s Hitlerem.

  "je nepochybné, že je Severní Korea teroristický režim či spíše diktatura. Ty neplní své závazky a obecné dohody. Ani Hitler nedodržel mnichovskou dohodu."

  Zdroj: https://zpravy.idnes.cz/milos-zeman-kim-cong-un-donald-trump-severni-korea-singapur-pq0-/domaci.aspx?c=A180614_204632_domaci_fer

  OdpovědětVymazat
 13. 14:27
  Achillovou patou každého kolaborantskýho HAVLOIDIOTA je jeho hlava,viď havlobanderovskej genetickej odpade????!!!!!☺☺☺☺

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vím, že je to těžké až nemožné a máš z toho v palici bramboračku, ale musíš si vybrat. Zeman nebo KimČong, rudý dementíku.

   Vymazat
  2. Já beru oba dva a přidám k nim ještě Putina-havloidní bezmozku!!!

   Vymazat
  3. 15:24
   Jenomže Zeman nebere tebe, rudohnědý blbísku. S odpadem jako jsi ty, který "bere" totalitního diktátora podobného Hitlerovi, KimČonga, se nebude vůbec bavit. Nečekám ale, že by jsi toto jasné Zemanovo sdělení svým ptačím mozečkem pobral

   Vymazat
  4. 15:42
   Tebe ty POKURVENEJ MAMRDE by nebrala ani ta pošahaná pizda,která tě má na svědomí!!!!!!
   A pana prezidenta Zemana si ty uASSackej kolaborantskej havlozvratku NEBER DO HUBY!!!!!!

   Vymazat
  5. A můžeš tady sdělit, ty odpornej křápe 14.27, proč musíš hned začít vždycky všem nadávat? A sprostě je urážet? Když mají jiný názor než ty, jsou prostě komunističtí dementi? Jsem si jist, že většina diskutujících byli bezpartijní - ti, co byli v partaji, jsou opět ve státních a politických funkcích, a s takovým polohovadem jako jsi ty, by se nezahodili vůbec. Co jsi napsal ty za názor? NIC! Jen sprostě nadáváš a urážíš, je to holt nejjednodušší a taky nejzbabělejší. Zbabělci a sráči jinak diskutovat nedokážou. Nech každého státníka na pokoji ty úplně a naprosto bezvýznamná kryso.

   Vymazat
  6. 19:43

   Oslavovat komunistického totalitního diktátora podobného Hitlerovi může zase jen komunistický, totalitní dement. To není žádná urážka, ale konstatování zřejmého a prostého faktu.
   Uvědom si konečně, ty mentální chudáku, že dokonce i Zeman blbečkama s názory jaké máš ty a tvoji rudí kumpáni tady v diskusi, hluboce pohrdá.

   Vymazat
  7. Zatím jsem si nikdy nevšiml 19.43, že by zde někdo někoho "oslavoval". Zde je platofrma pouze pro názory, tedy vyjadřování názorů k věci. Nebudu o nikom psát že je vůl jenom proto, abych se zavděčil hnoji, jako jsi ty. Ty jsi vždycky byl a zůstal jsi jen malým hovnem ve vysoký trávě, a podle toho se vyjadřuješ - jako malý hovno. O tobě se nedá ani říci, že jsi zfanatizovanej. Nikdo z KLDR ti nic neudělal, neznáš tamní poměry, nevíš o tom nic - jen to, co slintají mediální kurvy zaplacený za to, aby slintaly pošklebky a urážky. Když je kurva placená za olizování smradlavýho ptáka, bude olizovat smradlavýho ptáka, i když se jí to hnusí. Přesně tak se chovají novináři - leckomus už se to všechno hnusí, ale musí v tom pokračovat, protože je zaplacenej a předplacenej. Nechápu proč žvaníš o nějaké podobě Hitlerovi - asi bys měl nechat Hitlera už konečně spát? A proč teda nežvaníš o amerických ksindl prezidentech, když Amerika rozesrala celou řadu států, pozabíjela a umučila jejich prezidenty, rozmlátila infrastrukturu zemí, po kterých je Američanům lautr hovno, a pozabíjela hromady civilistů ve státech, po kterých je Američanům lautr hovno? Někdo by měl popíchnout tvoje sousedy, aby ti vyrazili dveře u příbytku, rozmlátili všechen nábytek, tobě držku, a do příbytku ti nalífrovali prasata, s tím, že to prostě tak chtějí a tak to bude, protože oni jsou zkrátka first, a ty jsi lautr hovno, a nezajímáš je. Tak jednají Američané se všemi státy. Kim a KLDR nic takového nedělala, a nedělá, a pokud považuje za nutné se chránit, je to právě ochrana jejich občanů před polohovady z USA. Každý má právo chránit se před polohovadem všemi prostředky - nevím, co se ti na tom zdá divného. Slovo "Zeman" ty vůbec nevypouštěj z blbé držky, a jestli si myslíš, že jsme si nevšimli, že tady jen trapně provokuješ, abys mrzačil diskuze a diskutující nasral a urážel, tak tedy jsme si toho všimli. Názor nemáš - jen urážíš. A jestli ty tady nadáváš "mentálních chudáků" - tak pro mršinu, jako jsi ty, není žádný název dost vhodný. Jsi zbytečnej parazit, dřepící u bedny a čuchající po příležitosti, kde bys mohl provokovat, a lepit tam svoje hovna. Pro tebe ani není pohrdání - jsi nic - jsi hovno - jsi jen trochu smradu, za nějaký čas chcípneš, a bude z tebe ještě víc smradu. To je všechno. Nemáš nikoho, ani žádného, kdo by ti chodil chcát na hrob, jestli nějakej někdy budeš mít. Jestli tě nehodí jako ostatní odpad do nějaký jámy a nezasypou nehašeným vápnem, abys nesmrděl.

   Vymazat
  8. 21:02
   Ty jsi opravdu extrémně zabedněný, retardovaný imbecil. Já jen cituju přesně to co včera jasně řekl o severokorejském režimu a jeho vůdci Zeman. Jsi schopný to pobrat nebo to potřebuješ namalovat? Ten samý Zeman kterého jinak miluješ. Svoje rozhořčení a nadávky tedy směřuj jemu, demente.

   Vymazat
 14. a kdepak mame odbornou analyzu vseznaleho majstra fekalu Honolulina???

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Byla tady ma analyza ,u garaze stal ,ale zase ji mugaba vymazal at jde tedy do prdele

   Vymazat
 15. Good blog and meaning, I hope you have more blogs to share with readers.

  OdpovědětVymazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.