Reklama

úterý 5. června 2018

V. Putina dnes přivítali v Rakousku

V. Putin a S. Kurz před novináři, dnes
5. 6. 2018, Ďouba, video - titulky

První zahraniční cesta V. Putina po inauguraci vede do Rakouska

překlad z mluveného slova a titulky: Ďouba NR

Rozšiřující učivo:
Vystoupení před novináři - V. Putin a S. Kurz (1986, spolkový kancléř), bez titulků

Prezident Rakouska Alexander Van der Bellen (1944)

Nové video z posledního dnešního vystoupení V. Putina v Rakousku, o výsledcích rusko-rakouských rozhovorů


46 komentářů :

 1. Obsáhlé interview s rakouskou televizí před příjezdem:
  https://derstandard.at/2000080958631/Wladimir-Putin-im-ORF-Interview-Stellen-Sie-keine-Fragen

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Děkuji za odkazy pánové, zítra je v klidu shlédnu, jsem velmi zvědav!

   Ramón

   Smazat
 2. Tak von ten Putin nejni izolovanej. Ten americkej blbeček zase kecal, co?. Já už těm posranejm amíkům a jejich poskokům už vůbec nevěřim. Kalousku,ty šmejde co jsi rozkrad minisrerstvo obrany, Němcová co jsi tak blbá, že političkou jsi se stala a další hovada, jděte od válu dokud je čas. Chtěl bych se dožít časů, až budete stát posraný u zdi.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A zatím ty havloidní odpadky opět vyřvávají.

   Smazat
  2. 22:41 - zapomněl jste dodat, že ta zeď bude posraná od vás, nepíte šnaps přes čáru, ničí to ve vašem případě játra o mozku nemůže být řeč.
   J. Skála, "in memoriam"

   Smazat
  3. 22:41 Kolego, jak souvisí návštěva Putina ve Vídni s Kalouskem a Němcovou?

   Smazat
  4. 22:41-22:52 - jeden a týž pablb, to je jejich nebo jeho celodenní "zábavné bojové nasazení". Nereagovat nebo zde bude dementní salát...

   Smazat
  5. 23:26
   Nebude. Už je.

   Smazat
  6. Spasiba, gospodin Ďouba! :)MK

   Smazat
  7. Probůh, co je to za dementní komentář (22:41). Vždyť jsou to tady jen samé ubohé výlevy ujetých, zřejmě frustrovaných, jedinců, kteří nesnesou odlišný názor a dopředu už se zaklínají Kalouskem (takový univerzální zloduch, použitelný k očernění čehokoliv - jak směšné a hloupé …).

   Pak ty příspěvky ubožáků využívající novotvary spojené s Havlem.

   Snad jen jeden diskutující tu dokáže občas oponovat slušně a dokladovat svá tvrzení. Zbytek mi přijde jak ti komunisti, co teď chtějí "víc demokracie" :o)))

   JW

   Smazat
  8. 23:26 Pablb opravdu jsi. JW Ubožák jste tak vy kdo se zaklíná havlem pravdou láskou takže běžte k šípku.

   Smazat
  9. Urážka a nadávky? tohle má být demokratická diskuse? Kde se zaklínám Havlem?

   Zato vy se tady modlíte k Putinovi a nenávidíte Havla, USA, Kalouska …
   Není na to nějaká diagnóza? Možná by Ivan David, co měl cosi společného se zdravotnictvím, věděl.

   JW

   Smazat
  10. https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Babise-sundame-pronesl-Martin-Jaros-v-projevu-ktery-strhl-Vaclavak-Jan-Rejzek-Zeman-je-alkoholicka-troska-Babis-komous-a-estebak-538909

   Smazat
  11. JW Jestli neumíte číst je mi vás líto. To byla odpověď pro miláčka co výše nadává 23:26 Pablb opravdu jsi. Ubožákem jste mě nazval vy tak nemelte o demokracii která neexistuje rozumíme si korporátní fašisto.

   Smazat
  12. 10:30
   Tady jsou diagnózy pro havlovemena a prouASSackej odpad....F73,A52,ono je jich víc,ale tyhle pro začátek pro havlotrenku stačí!!!!☺☺☺☺

   Smazat
  13. 10:58 - Tak nevim, kdo tu neumí číst :o)
   Ale kdo neumí srozumitelně písemně vyjádřit myšlenku, je jasné:
   "JW Ubožák jste tak vy kdo se zaklíná havlem pravdou láskou takže běžte k šípku."

   JW

   Smazat
  14. Tak jste se sám do sebe zamotal, rozpolcená osobnost nebo pablb, nejspíše to druhé?
   A teď Štofi vyskoč!

   Smazat
  15. 19:29
   Ten tvůj žblept nemá cenu ani posranýho toaleťáku....ty příBUZNEJ Hovnolulana!!!!!

   Smazat
  16. JW Pak ty příspěvky ubožáků využívající novotvary spojené s Havlem. Když ani nevíte co jste napsal za o vás havloidi platí?????

   Smazat
 3. Kdy ho uvidíme na stání návštěvě v ČR? Jak to že ho nepozvou, místo do slovanské země jede do Rakouska.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Slovanské země nesmí s Ruskem jednat, protože by to vypadalo, že nemají rády západ a chtějí zpádky na východ.

   Smazat
  2. Ze "slovanských" zemí žádná na východ nechce, mají letité čerstvé zkušenosti. Dokonce i to Srbsko váhá a lavíruje mezi východem (náboženství, mentalita, národnost) a západem (ekonomika, prospěch).
   Česká republika je "slovanská" jen jazykem, jinak patříme přes tisíc let k západu. Na to přišel po návštěvě Ruska i Havlíček :o)

   Slovanská krev se u nás dávno smísila s keltskou, germánskou, románskou, franckou a mnoha dalšími.

   Smazat
  3. 9:38 A teďku pepku hezky zameč a vyskoč !

   Smazat
  4. Anonymní6. června 2018 9:38
   „Slovanská krev se u nás dávno smísila s keltskou, germánskou, románskou, franckou a mnoha dalšími.“
   To je snad i vědecky zjištěno. Podobně to bude i u Rusů, jenom ty příměsi budou pocházet z jejich okolí. Ale ty příměsi jsme kulturně vstřebali a hlásíme se ke Slovanství.
   Každý národ je něčím zvláštní a jedinečný. Dělení na východ a západ je hodně velké zjednodušení, používané pro politickou manipulaci. Východem se rozumí Rusko, Mongolsko a Tataři, takže tam nechceme patřit a západem se rozumí životní úroveň Německa, kterou bychom chtěli mít také. Ale ono to není tak jednoduché. Nejsme tak duchovní a solidární jako Rusové ale také nejsme ti západní predátoři, kteří dosahují svou vyšší životní úroveň ohlupováním a olupováním těch pomalejších, východnějších států.
   Stejně jako Rakušané, jsme střední Evropa (stále ještě určité zjednodušení) a pro zdravý vývoj a konkurenceschopnost, potřebujeme vytvářet dobré vztahy na obou stranách. Ale k tomu jsou třeba nezaprodaní politici, kteří dokáží tento náš zájem artikulovat a realizovat. P.K.

   Smazat
 4. Rakušané jako jediní zachovali chladnou hlavu v aféře Skripal a nevypověděli ruské velvyslance, narozdíl od nás kteří jsme okamžitě reagovali jako posraní a vypověděli jhsme hned čtyři. Toto je odpověď V.Putina. Hospodářské vztahy se vytvářejí na různých platformách a toto je jedna z nich. Rakušané tímto rozhodně prokázali, že nejsou žádní ližprdelkové USA a postupují podle svého vlastního rozumu. Proto přijel V.Putin do Rakouska na třeba k nám. Tady už nejde o to kdo je a kdo není Slovan, ale o to kdo se chová alespoň relativně přátelsky.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Žádní Rakušané, ale Vídeň. Vídeň má v evropské a v globální politice specifické místo - je společně s Prahou centrem evropského židovstva a židům jde reálně o přežití. A tak se činí jak umí - osobní prospěch vždy na prvním místě a to za jakoukoliv cenu - zdroje Ruska nesmrdí.

   Smazat
  2. 7:46 Rakousko je od r.1955,když konečně odešla Rudá armáda,neutráli zemí a podle toho se chová.

   Smazat
  3. 10:19
   Ono by NEUTRÁLNÍCH ZEMÍ BYLO MOŽNÁ VÍC,KDYBY SKONČILA UASSACKÁ OPERACE TRVALÁ OKUPACE!!!!

   Smazat
  4. pro 1019...neutrálií? Zanechej svých fekálií duševní prostoto!

   Smazat
  5. 19:55
   Když neumiš český jazyk tak vysublimuj ty pokurvená havlosračko!!!!!

   Smazat
  6. Tolik zbytečného úsilí, jděte se opalovat je noc, to vám to venku nejvíc pálí? ☺☺☺☺☺

   Smazat
 5. Takto se chová suverénní stát a takto dělá zahraniční politiku. Ne jak ti naši politici lezou do pr...e USA. Takto chtěl a dělal zahraniční politiku TGM.

  OdpovědětSmazat
 6. Rakousko - to nám i s Uherskem je dáváno jako vzor cesty návratu do monarchie. Ale Rakousko dalece předběhlo nás ne bývalou monarchií, ale demokracií! Předběhlo nás svoji neutralitou, tedy neangažovaností ve válkách proti jiným národům, spojených s vražděním milionů lidí a terorismem nezměrného rozsahu jen pro ziskuchtivost nejvyspělejšímu světu vládnoucí oligarchie. Proč je tato cesta neutrality možná i ve Finsku, Švédsku, Švýcarsku, Irsku... a proč je tato cesta neangažovanosti se v nejšpinavějších válkách upřena nám Čechům? Kdy si čecháček dovolí také jednou hájit své zájmy a svá práva proti zájmům těch nejbohatších jedinců? Kdy setřeseme jho okupace? Až přestaneme se na okupací jiných podílet?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 8:43

   Moc si to s tou neutralitou nemalujte narůžovo.

   Rakousko bylo, v naprostém rozporu se svou neutralitou, jednou ze zemí, které dodávaly v době irácko-íránské války (1980-1988) zbraně oběma stranám.

   Také rakouská zahraniční politika (Alois Mock) byla v době rozpadu Jugoslávie všechno jiné než neutrální.

   Takže o nějaké "neangažovanosti v nejšpinavějších válkách" nemůže být v žádném případě řeč.

   Totéž platí pro země s významným exportem zbraní jako Švédsko nebo Švýcarsko.

   Smazat
  2. Jan Kopecký: Přesně tak! Rakousko vyrábělo a vyrábí zbraně doslova na běžícím pásu a zásobuje jimi celý svět, např.: Steyr-Mannlicher, Glock apod.
   Rakousko je neutrální jen když se to Vídni hodí.

   Smazat
  3. Ano, souhlasím, že nelze ztotožňovat politiku státní s tou kapitalistickou. USA zbrojaři nevydělávají také jen na válkách, které vedou USA, ale i jiné státy a dokonce vyzbrojují ty, které pak označují za teroristy - a nejen Takiban a AlKajdu. A navíc je vozí po Světě, kde potřebují, aby tito jejich "hoši" dali nepohodlným zabrat.

   Smazat
 7. Tak si to shrňme... Ex kancléř Kern si z Petrohradu přivezl smlouvu na přímé (!!!) železniční spojení Vídně a Moskvy, Kurz to jel už jenom dopilovat. Nedávno jel vlak Čína - Rakousko (jel i přes Slovensko, ale tam si toho ani nevšimli, o Češích nemluvě -ááále fšickni máme internet, v hlavách stolici...). Ony ty vlaky budou převážet lidi a zboží - Hrome, koho by to napadlo?
  Včerejší návštěva Putina v Rakousku byla hotová smršť smluv a memorand...
  Vytvořil jsem si vastní stupnici české blbosti a tuposti: reklama - politik - novinář.
  Jo... a nějaký Makron si odvezl kšeft za miliardy doláčů, díky sankcím USA zakázku nesmí dělat Siemens... Blbost a tupost má daleko destruktivnější účinek než atomová puma. Ostatně, jak vypadá Detroit dnes? Horši než Hirošima po explozi... Američané zdegenerovali tak, že jsou spíše patologickým vývojovým stupněm rohu homo

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. na adrese
   www.regenburg.de
   (stránky města Řezna) najdete studii Donau-Moldau-Bahn (můžete googlovat i rovnou název studie) , která plánuje rozvoj železničního spojení Praha- Mnichov s přechodem na rychlost 160/200 km/h s tím , že převezme asi třetinu veškeré dopravy. Termín dohotovení - 2015.Studie na uvedených adresách je v německé i české verzi. Rekontrukce části Praha Plzeň sotva začla a neodpovídá zadaným rychlostem.

   Smazat
  2. Děkuji za odkaz. Otázka je, komu by to sloužilo... Takové vlakové spojení Moravské Budějovice - Jemnice - Dačice... Bylo v plánu po válce, bez legrace, nevím po které. Jihlava, že na to nejsou peníze... Nyní, za vlády ČSSD na historickou trať rovněž nejsou v Jihlavě peníze. Musí se stavět administrativní budovy, justiční paláce, věznice..., aby byla občanská vybavenost kompletní. Je třeba protěžovat autobusovou dopravu spřáteleného majitele (celosvětově branou jako riziková), tak se uměle zastaví vlaková doprava osobní (na celém světě dotovaná). Jak je ten kraj zbytečný, tak je drahý. Lidu obecnému (ca 500.000) neslouží. Každoročně se z kraje Vysočina vystěhuje ca 800 osob, z toho připadá ca 200 na Třebíč (-sko). Proč odtud lidé prchají kraj nezajímá, jinými toky zase někdo přibude...
   Z pracovních cest do Jihlavy jsem se těšil na odjezd... Ufff...

   Smazat
 8. Pjakin 28.5.2018 :

  ". O čem tedy ten Putin na tom Petrohradském fóru vlastně mluvil? Mluvil o tom, že USA se ve vztahu ke všem státům světa chovají jako pán ke svým lokajíčkům, a že absolutně se všemi úspěšně zametají a všichni si to nechají líbit, a že všem, kteří se chtějí zbavit tohoto amerického diktátu, Rusko nabízí svou ochranu. A komu Rusko tu ochranu nabízí?
  Pouze těm, kteří se již aktivně a prakticky za určité součinnosti s Ruskem začali bránit americké státní elitě a zbavovat se jejich diktátu."

  "Trump vám zcela konkrétně předvádí, že USA již více nejsou centrem koncentrace řízení, takže se na něj už nemůžete vázat. Všichni, kdo si to přejete, se připojte k Rusku. Připojte se a vše to vyřešíme. Všechny ochráníme.“ Vždyť co Putin řekl? Že Rusko udělá všechno možné pro to, aby svět ochránilo před novými, před jakýmikoliv novými hrozbami.“
  On nabídl celému světu ochranu."

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Není on ten Putin nakonec něco jako všemohoucí, bůh?

   Nebo modla?
   Chcete prý "zlepšovat" Česko (podle Manifestu v hlavičce) a místo toho tu poklonkujete diktátorovi jak nějací kašpaři. Co na to majitel, ten David?

   Smazat
  2. 10:26 A teď pepku hezky zameč a pak vyskoč !

   Smazat
  3. Jen bych dodal , že řekl , že Rusko překonalo veškeré potíže způsobené sankcemi.

   Smazat
  4. Anonymní6. června 2018 10:26
   „Není on ten Putin nakonec něco jako všemohoucí, bůh? „
   Možná se Vám to tak jeví, ale je to „pouze“ prezident rodící se mocnosti, do vytvářeného vícepolárního světa. Našim zájmem je mít dobré vztahy se všemi mocnostmi. Jistě se i Rusko, jako ostatní mocnosti, bude snažit vytvářet své satelity. Ale je na našich politicích, aby vedli vyváženou politiku a na našich firmách, aby se v tom zorientovaly, bez ideologických brýlí.

   Anonymní6. června 2018 8:50
   „Nedávno jel vlak Čína - Rakousko (jel i přes Slovensko, ale tam si toho ani nevšimli, o Češích nemluvě -ááále fšickni máme internet, v hlavách stolici...). Ony ty vlaky budou převážet lidi a zboží -“
   Všichni (Rusko, Evropa, USA) budeme mít dost starostí, obstát vůči ekonomickému gigantu, Číně. Jestli bude překladiště čínského zboží v Rakousku, o nic nepřijdeme. P.K.

   Smazat
  5. Rakúsko sa chová pragmaticky. Potrebuje plyn , ktorý je oproti americkému trikrát lacnejší. Uzatvorilo miliardové kontrakty v turizme, lesníctva a pod. V.Putin tam bol prijatý so všetkými poctami, pretože ako tu už bolo povedané o vyhostení vyslancoch, nová vláda je profesionálna a nie zbabelá.MK P.S. Ten vlak sme si všimli, ale mainstream nie, preňho sú správy z Ruska a o Putinovi proti srsti. To isté teraz v súvislosti s Rakúskom - venovali tejto udalosti pár sekúnd.

   Smazat
  6. Jen západ ,to je naše budoucnost ? Hovno !!! Jen jste zrádci a podlézaví lidé ! Na co slyšíte , prachy a stále prachy !!! Rakousko by měl byt náš vzor obchoduje se všemi ! Západ nás prodal Hitlerovi a jen stále slyším západ , je jaké Česko a má ještě jaci Češi cítěni ke své vlasti, Ne ! Obchodujeme se západem proč ne ! ale s každým aby stát měl s toho užitek a ti lidé kteří tam pracuji ! Tak já vám řeknu ,že vyvážíme za sta miliard ale 80 procent podniků je v rukou cizáků , tak že v jejích filiálkách se vyrábí ! A asi kam jdou peníze a kapitál a co máme stát z toho Nic !!!! A co český podnikatel , jen jak by rychle zbohatl ! Klausova privatizace ,ZLODĚJNA ZA BÍLÉHO DNE ! Už jste si udělali obrázek , Kde asi by jsme byli ! Za 28 let OF ,ODS,ČSSD ,KDU-ČSL a další nadělali tolik škod !!! a vy když přijdou další tváře ,že něco zlepší k lepšímu, Ne ! další zloději ! Prachy hýbou světem , tak ty strany DEMOKRATICKÉ ! ....... spíš ZLODĚJSKÉ POŠLETE K ČERTU!!!!

   Příklad , ČSSD 1989 Lidový dům je náš ale půl miliardy asi zaplatí stát !!!!
   Vezmeme si příklad Z Rakouska a aby Česko mělo identitu a říct jasné Ne ! toho se nedočkáme , prachy jsou prachy !

   Smazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.