Reklama

pondělí 4. června 2018

"Vyslechl jsem vaše "tvrzení" a teď poslouchejte vy mě", stálý zástupce Ruska v OSN to řádně vytmavil USA za situaci na Ukrajině

Ruslan Chubijev
4. 6. 2018       Yandex
Během zasedání Rady bezpečnosti OSN, které se konalo na přelomu května a června, a také brífingu při příležitosti předání předsednictví organizace Rusku, stálý představitel naší země Vasilij Nebenzja doopravdy pokáral západní delegáty v souvislosti s palčivým ​​problém s námi sousedíci Ukrajiny ... schizofrenie není nadávka. Jedná se o psychiatrický syndrom rozdvojení osobnosti. A Ukrajina díky úsilí jejích současných orgánů a těch z vás, kteří ji podporujete, žije právě ve dvou paralelních světech zároveň: ve stavu imaginární hybridní války s Ruskem a v reálném světě, kde není ruská invaze. Ale to není jediný případ takové poruchy, když vezmeme v úvahu současnou politiku Velké Británie a USA ... ".


Klíčové teze projevu:

"Děkuji, pane předsedo. Takže jsem velmi pečlivě vyslechl své kolegy, teď vy najděte v sobě dost trpělivosti a vyslechněte mě ...".

"Ukrajinu jsme tu dlouho neprojednávali, ale vím přesně, co uslyšíte na brífingu po našem vystoupení od mnoha lidí, kteří zde sedí. Bude vám řečeno, že v únoru 2014 na Ukrajině proběhla revoluce Důstojnosti, že Rusko tuto skutečnost nepřijalo a rozpoutalo proti Ukrajině válku, že rozmístilo na Donbasu vojska, že obsadilo Krym. Bude vám řečeno, že Rusko vlastně vede třetí světovou válku "hybridními metodami" a že se údajně jedná o bitvu civilizací. Svět poroby hodil rukavici světu svobody a Ukrajina je na přední linii. Moskevské barbarství proti civilizovanému světu ... .

Stručně řečeno, mohu vyjmenovávat tyto ubohé teze ještě dlouho, ale přenechám tuto možnost zástupci Ukrajiny a těm z vás, kteří jsou v nemenší míře prodejci vzduchu.

Řeknu jen, že vzdáváme hold ukrajinské propagandě, která díky svým patronům na Západě (nyní sedí po mé levici a pravici) dosáhla úspěchu ve vytvoření obrazu nešťastné, ​​svobodymilovné, ale zoufale čelící zákeřnému Mordoru, Ukrajiny. Zdá se však, že jste dokonce nedávno začali chápat, s kým skutečně máte co do činění. Zdá se však, že dokonce i vy jste si všimli (během Babčenkovy záležitosti), že na tomto namalovaném obrazu se něco zjevně nepropojuje.

Ukrajina například stále tvrdí, že je ve válce s Ruskem. Ale pokud jsou ve válce, a vy to neustále tvrdíte, proč zatím nebyl zaveden válečný stav? Proč fungují zastupitelské úřady? Proč funguje bezvízový režim s naší zemí? Proč se miliony občanů obou zemí volně pohybují přes hranice? Proč Ukrajinci navštěvují bezproblémově příbuzné, přijíždějí do Ruska za prací, odpočívají na údajně okupovaném Krymu, obchodují, podnikají a necítí při tom žádné nepřátelství?

Vy, kteří jste podpořili tuto revoluci Důstojnosti (přejíždí pohledem sál), а přesněji převrat, a kteří jste prohlašovali, že to bylo kvůli svržení vámi nenáviděného korupčního režimu, nechcete vysvětlit, proč nynější úroveň korupce na Ukrajině je bezprecedentní a několikanásobně vyšší než ta předchozí?

Ve skutečnosti západní patroni Kyjeva dobře vědí, v jak zuboženém stavu se nachází ekonomika této země, a vám to zcela vyhovuje. Tak je jednodušší řídit, a všechny pohromy lze připsat Rusku.

Teď vám sdělím ještě trochu pravdy ...

Podívejme se jen na proběhlé finále Ligy mistrů v Kyjevě. Skupina ukrajinských fanoušků na něm zbila anglické fanoušky. A co jste tomu řekli? Přece nic, jen jste přetiskli karikaturní vysvětlení ukrajinských úřadů a prohlásili, že to byla provokace FSB.

A jaké nesmysly a báchorky čišely z ukrajinských médií a vašeho tisku, který se na ně odkazoval, o budování Krymského mostu, situaci na Krymu, událostech na Donbasu?

Přičemž jsou opoziční média na Ukrajině začišťována a zavírána pod jakoukoli záminkou. A jak je to vysvětleno? Správně - tím, že všichni to jsou agenti Kremlu.

Jinými slovy, ať se stane na Ukrajině cokoliv, je to ruská stopa, taková univerzální zbraň.

A najednou vám známý novinář Babčenko, podle vyjádření ukrajinského ministra zahraničí Klimkina údajně zabitý Ruskem, "vstává z mrtvých". O jeho vraždě přímo Moskvou se mluvilo zde, v Radě bezpečnosti OSN. Mnozí v této místnosti aktivně šířili toto tvrzení. Ukázalo se však, že je naživu, čímž nádherně ukázal, že to všechno byla další lež a že vy všichni jste se vrhli jako obvykle obviňovat Moskvu, a dokonce jste se ani nechystali zabývat se prošetřením faktů.

Vzhledem k tomu, co se stalo, doporučujeme, abyste si uvědomili míru schizofrenie na Ukrajině a nesklouzli tamtéž. Dovolte mi připomenout, že schizofrenie není nadávka. Jedná se o psychiatrický syndrom rozdvojení osobnosti. A Ukrajina díky úsilí jejích současných orgánů a těch z vás, kteří ji podporujete, žije právě ve dvou paralelních světech zároveň: ve stavu imaginární hybridní války s Ruskem a v reálném světě, kde není ruská invaze.

Ale to není jediný případ této poruchy, když vezmeme v úvahu současnou politiku Velké Británie a USA ... ".

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

42 komentářů :

 1. Jo přesně tak konec korektnosti je čas nazývat věci pravými jmény.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. https://cz.sputniknews.com/politika/201806047479397-putin-sankce-odpoved-rusko/

   Smazat
  2. Jako třeba otevřeně říct, že Rusko lže jako když Rudé Právo tisklo?
   JW

   Smazat
  3. JW Kdo je sedmilhář víme celý váš západ ti to Rudé právo dávno předstihli.

   Smazat
  4. 9:32
   Sbal se a zmiz na Blicí listy nebo Fuckingtown post,havloimbecile!!!!

   Smazat
  5. Mopslíku JW, je třeba otevřeně říct, že bez tvých lží, by nebyla pravda. Nejsi v tom sám, ale páníčky máš jinde, tak se pakuj.

   Smazat
  6. Tak koukám, že tady řádí jakási epidemie havlofobie. Bacha NA TO, mohlo by to být smrtelně nebezpečný :o)

   Smazat
  7. Spiaci agenti,najdete ich na yotube,to je aktuálna odpoveď na vaše keci.

   Smazat
  8. blbečci!

   Smazat
  9. 20;42
   prouASSackej kolaborantskej hňupe,zmlkni!!!!

   Smazat
  10. 20:42
   Prosím o vysvětlení termínu UAss. Není mi známo.
   Nic ve zlém

   Smazat
 2. Přátelé, je to sice stále dokola, ale nějaký masochista ze Zvědavce obětoval svůj čas a zabořil lopatu do kupy hoven, okolo kterých slušní lidé chodí oklikou a podrobil je rozboru.
  Pokud se chcete dozvědět v bezpečné a hygienické formě o čem píše dnešní propaganda, pak doporučuji tento článek:

  http://www.zvedavec.org/komentare/2018/06/7607-denni-davka-propagandy-aneb-o-cem-vlastne-je-mainstreamove-zpravodajstvi.htm

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 22:40 Četl jsem to a proto na takové weby nechodím hnus fialovej.

   Smazat
  2. 23:15 četl jsem to, naprosto výstižné! Chápu ovšem, že bez určitých znalostí, možná i zkušeností a schopnosti logické úvahy to tak někteří nemusí vidět. No, není každému dáno. Tak už to v přírodě chodí.

   Smazat
  3. Něco podobného dělá Petr Žantovský na Parlamentních listech. Omezuje se ale převážně na oblast propagandy v ČT. Bylo by docela dobré, kdyby to někdo dělal pravidelně a v širokém záběru.

   Smazat
  4. znovu - blbečkové jen pište

   Smazat
  5. 20)43
   To je vše co zvládneš napsat havlozvratku???!!!

   Smazat
 3. KDO JSOU A CO CHTĚJÍ.
  http://www.zvedavec.org/komentare/2018/06/7608-ano-zide-opravdu-ovladaji-media.htm

  OdpovědětSmazat
 4. Dobře jim to nandal. Není to jen schizofrenie, ale taky idiocie. Jsou nebezpeční, a svěrací kazajky nikde.

  OdpovědětSmazat
 5. Stojí za přečtení:

  https://cz.sputniknews.com/svet/201806057482911-zdravotni-sestra-rambo/

  OdpovědětSmazat
 6. Projev hodný státníka.Ne jako projevy těch západních zdegenerovaných pseudopolitiků!!!!

  OdpovědětSmazat
 7. Ještě mohl mlátit botou do pultíku, jako Nikita. Je mu podobný a to i projevem.
  JW

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. joo bylo, je a bude, že pro pravdu se lidé nejvíce hněvají. Hodně lidí a mezi nimi i JW zřejmě pravdu poznat neumějí a zvláště když je provázena upřímností a fakty nezpochybnitelnými a nezbývá jim nic víc než prvoplánové srovnávání nesrovnatelného.
   P.S, a nakonec i ten Chruščov dosáhl toho, že američané stáhli své jaderné zbraně z Turecka. Teprve potom Rusové demontovali svoje rakety na Kubě a odvezli je zpátky. Pamětníci mohou povídat...

   Smazat
  2. JW je potrefená husa z CTHH.

   Smazat
  3. Tak Ruskou "Pravdu" a teď už pár let i ty jejich alternativní, či taktické, pravdy, poznávám dost důvěrně. Se skutečností ale nemají nic společného, ovšem neúspěšným frustrovaným jedincům, těm imponují :o)


   Hele, vy jste tady spolek, ktzerý má zálem zlepšit situaci u nás, v ČR, nebo spolek zarytých obhájců Putinovského Ruska a totality? Současně působíte i jako spolek nepřátel evropské civilizace založené na antických základech, křesťanských ideích, reformaci a renesanci.

   JW

   Smazat
  4. 10:46 JsiWůl z CTHH. Proč se tu vyskytuješ? Argumenty nemáš, kamarády tu nemáš, popíráš pravdu, která je dobře popsaná v článku. Věř, že lépe ti bude mezi tvými prolhanými a válečnickými štváči z bratrstva kočičí pracky, kde se budeš cítit svůj, jako prasátko na hnojišti. Tady jenom kazíš diskuzi slušných lidí, co chtějí mír a pravdu.

   Smazat
  5. 11:02
   Nebudeš ty náhodou příBUZNá pornoJandy....nebo dokonce samotného Hovnolulana☺☺☺☺

   Smazat
  6. 11:10 Nespletl ses?

   Smazat
  7. 11:15
   Díky za opravu,to bylo pro havlovemeno z 10:46.

   Smazat
  8. JW jsi plodný pisatel, ale působíš jako osina v pr...i! V.J.Horák

   Smazat
  9. JW Pan Nebenzja nemohl mlátit křampou do pultíku z prostého důvodu. Pan Nebenzja je totiž RUS... NENÍ UKRAJINEC, JAKO BYL VÁŠ oblíbený ukrajinský buran, POLITRUK NIKITA SERGEJEVIČ CHRUŠČOV.

   Smazat
  10. JW - kdo tě platí ty blbečku,seš průhlednej jak medůza idiote

   Smazat
  11. Mohl mlátit botou, ale neudělal to. Ostatně, i Nikita Sergejevič Chruščov mlátil tou botou pouze proto, aby ho i západní dobytkové slyšeli.

   Smazat
 8. 9:30
  Ty bys zase mohl ráčkovat a mít denně přes tři v žíle,pak bys mohl dělat dvojníka HAVLOFLANDĚŘE!!!☺

  OdpovědětSmazat
 9. Chruščov nebol Ukrainec - ani náhodou, ale Brežnev hej

  OdpovědětSmazat
 10. 17:57
  V pätnactom storočí som tiež nebol majorom...A terézky hej!!!!!

  OdpovědětSmazat
 11. Kyjevský režim banderovců ideově založený na bestiálních vraždách polských i jiných neukrajinských civilistů za II.Svět.války nemá právo na existenci .

  OdpovědětSmazat
 12. Již dlouho jsem nečet takové hovadiny jak plive JW.Naposledy tak plival úchyl a známý psychopat Novotnej ml.Ale - JW ,jen piš dál,stejně jako Novotnej,jen přidej prosím tě fotku,ať vím jak vypadá idiot,jinak kde nic není ani smrt nebere.

  OdpovědětSmazat
 13. Co onen zástupce RF v OSN řekl je skutečně blaf. To, že Krym je obsazen a ruské vojsko v Donbasu na podporu skomírajících separatistů válečně bojuje, jsou fakta. To není nic imaginárního, to je suchá pravda. A padlí vojáci jenž jsou odvážení zpět v rakvích do RF, bohužel takto nešťastně to potvrzují. Ruské Sdružení matek bojujících synů na UA to také potvrzuje. Bohužel Putin je vyslechnout nechce.

  OdpovědětSmazat
 14. 21:36
  Kdyby ty matky,který díky banderovrahům podporovaných z uASSacký žumpy mohly,tak by do pece nahnali Porochčenka i s Azovem a uASSacký vrahy by si návdavkem přibalily pro sichr!!!!

  OdpovědětSmazat
 15. Další výborný státník který se neboji sypat sůl Americkému hmyzu ! Ďěkujem Rusko !

  OdpovědětSmazat
 16. Thanks for your post! It's been a long time since I read a good article and such a meaning! I hope you will continue to write articles like these for hobbyists!

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.