Reklama

čtvrtek 5. července 2018

Maďarský ministr Péter Szijjártó v BBC (VIDEO)

5.7.2018 BBC a Ousidermedia
Debata se vyostřila poté, co moderátorka obvinila Orbánovu vládu z xenofobie, což Szijjártó přijal jako urážku a popsal BBC jako předpojatou televizi.

K vyostřené konfrontaci při diskusi o migraci došlo v pořadu stanice BBC mezi přední moderátorkou Emily Maitlis a maďarským ministrem zahraničních věci a obchodu Péterem Szijjártó. Debata se vyostřila poté, co moderátorka obvinila Orbánovu vládu z xenofobie, což Szijjártó přijal jako urážku a popsal BBC jako předpojatou televizi.


25 komentářů :

 1. Co mají komu říkat ti hlupáci jestli oni míří do chalífátu tak naše země ne.

  OdpovědětSmazat
 2. Dobře to té kravce ten Maďar nandal !!

  OdpovědětSmazat
 3. Děvku v BBC by mělo vymrdat 10 nadržených muslimáků a možná by jinak zvracela.

  OdpovědětSmazat
 4. Tohle preposlete Babisovi, aby věděl jak ma reprezentovat svůj stát a národ clen vlády.
  Volic-Vilc

  OdpovědětSmazat
 5. Angláni mají plnou hubu demokracie, ale českého cikána zadržovali ji na Ruzynském letišti, aby tam nemohl pro dávky

  OdpovědětSmazat
 6. Angláni mají plnou hubu demokracie, ale českého cikána zadržovali ji na Ruzynském letišti, aby tam nemohl pro dávky

  OdpovědětSmazat
 7. Redaktorce jde o pouhé přežití, na jejím místě byste mluvili absolutně stejně. Šéf muslim, starosta muslim, partner muslim, byt v muslimské čtvrti Londýna, sousedé muslimové. Je to chudinka.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tvarůžková z ČT by stejný rozhovor zvládla bezpochyby také, tedy až nastane vhodný čas

   Smazat
  2. Děvka v bordelu má podobné postavení.A tato v podsttě kurva neumí asi nic jiného a poctivou prací se není schopna živit.

   Smazat
 8. 18:46 mohla by být zabita v sebeobraně nějakým muslimem, který by se jí bránil řetězem na kolo zatíženým bezpečnostním zámkem - viz kauza Makar: https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/477056-smrt-cecha-ubiteho-retezem-v-londyne-zustane-bez-trestu-strasburk-smetl-stiznost-rodiny.html

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To je opravdu smutná věc po všech stránkách. Navíc tady vidíme, jak si nás "vyspělý západ" váží: osvobozující rozsudek a ve Šrasburku si s tím vytřeli prdel. To jsou ty ééévropský hodnoty?

   Smazat
  2. S námy sy vytírají už 80 let.
   Vyspělí pornotanečníci.
   Už tehdy měli Honza Masaryk a Ribbentropp v anglické tajné službě stejného milence, podrazil je oba.

   Snad jedině Lavrovovi stál intervjuk z BBC za stálé opravování: jste mladý člověk, prd o tom víte.
   To je ovšem zasloužilý diplomat, zvyklý na všechno, vši a muezíny v Rávalpindí..
   Teď pro velký úspěch i v Londýně.

   Szijártó k takovým krysám přistupuje zbytečně seriózně.
   Ať si vystoupěj z Evropy a odpádlujou dělat kontinentální politiku do Adenského zálivu.
   My a Maďaři jsme pro zachování EU, vpodstatě.

   Může to bejt Új Európa.
   Aby bylo vidět vývoj.

   Smazat
 9. Pro nás je velmi poučné sledovat metody komunikace "reportérky", která se chová jako autoritativní učitel ve škole. Odlišný názor je označen za xenofobii, volby označeny za zmanipulované, právo na ochranu vlastního území je neslučitelné s politikou EU. Názory většiny lidí jsou zcela ignorovány. Tak vypadá "demokracie" v praxi. Komu se chce myslet, vyžene si z hlavy pojmy jako pravice, levice, fašismus, kapitalizmus atd. a začne uvažovat v rovině co je dobré pro mě, pro stát atd. Pokud se někdo označí jako demokrat, co to znamená? Nastudujeme si pojem s příručky a máme "profil"? Prd .... poslechneme si názory a rozhodneme sami, co pro nás je. K prezentovaným myšlenkám přiřadíme "ano", "ne" případně další dělení. Pro nás není podstatné, jak se kdo označuje, nebo jak je označován, podstatné jsou názory, více či méně přijatelné nebo nepřijatelné ....
  ABC

  OdpovědětSmazat
 10. 22:00 Máte svatou pravdu ve všem, mimochodem i mně šel z té krasavice mráz po zádech

  OdpovědětSmazat
 11. Britská Tvarůžková-Drtinová. Hnus. Jdu blejt, velebnosti.

  OdpovědětSmazat
 12. Všimněte si, jak Fuckefellerovi soukmenovci drží pospolu, jak při rozbíjení eura jsou jednotní. Zruší euro, Europu a mohou tisknout dolarové papírky podle potřeby. Potom nějaké desítky bilionů dluhopisů v dolarech jsou nekonečný dluh a nepotřebují ani samopaly. Jak to říkal jeden sráč, když kontroluji měnu, je mně jedno, kdo vládne.

  OdpovědětSmazat
 13. Jen si nedovedu představit, že by se na něco podobného zmohl tlachal Hamáček nebo jediný možný ministr zahraničí (Poche). Oba jsou proti Maďarovi prázdné nádoby, kam se na něj hrabou.

  OdpovědětSmazat
 14. Ano, tak má vystupovat ministr své země. Při povýšeneckých přístupech pouhé redaktorky, snad protože Britské televize?

  OdpovědětSmazat
 15. Kde jsou ty časy kdy byla BBC považována za objektivní a pravdivou.BBC lže a její vedení jsou prodejné děvky

  OdpovědětSmazat
 16. Dědicové britského impéria zdrhají z EU a ještě nás budou v průběhu brexitu úkolovat a poučovat? Ani náhodou, ať koukají mazat za svůj Kanál, kde se chtějí opevnit proti zbytku Evropy.

  OdpovědětSmazat
 17. Ta slepice mu skákala stále do řeči a podsouvala mu sorosácké nesmysly... Asi jí přislíbili extra příděl hrachu a imámova zrní... Ovšem kultivovaný Maďar tu bílou černošku zvládl s přehledem. Dost by mě zajímalo, když pořád kvokala MY V EU, koho tím myslela. Nikdo koho znám nepodporuje privilegia pro cikány, Letskou lež, ani dovoz a privilegování dalších pakulturních nadutých flákačů - nemakačenek. Kdo nepracuje i když má a může, ať ani on, ani jeho mláďata, nejedí a nebydlí. Ať jdou tam, kde létají do otevřených hub pečení holubi dodávaní tou BBC slepicí.

  OdpovědětSmazat
 18. Škoda starého dobrého Rakousko-Uherska.

  OdpovědětSmazat
 19. Škoda starého dobrého Rakousko-Uherska.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 18:12 můžeš mi vyjmenovat ty přednosti "starého dobrého Rakouska"? Když tak, tak Rakouska-Uherska. Jen kolikpak Čechů padlo za Císaře pána? Negramoto.

   Smazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.