Reklama

sobota 14. července 2018

Britská policie nás má za idioty. Politici v Londýně dnes smrdí i proti větru!

Jaroslav Loudil
14. 7. 2018
Britská policie nyní oznámila , že 14 dní!!! po otravě bezdomovců novičokem nalezla v bytě  otráveného lahvičku obsahující novičok!! Zdá se, že Británie z nás všech dělá - "nedomrlé idioty" - schopné - "skousnout každou hovadinu"!! Po otravě před 14 dny totiž místní policisté pečlivě prohledali  všechny odpadkové koše, popelnice, supermarkety ,nádraží, kašny, lavičky, parky, kanály, autobusy ,auta  i  obrubníky , aby nyní po 14 dnech!!! nalezli lahvičku přímo v bytě otráveného, která se zřejmě válela někde uprostřed místnosti na podlaze!! 


Okamžitě by ji viděl i slepý. Větší pitomost by nevymyslel ani Švejk! Naše mainstramová média (ČT, ČT-24  a ČRo) ovšem jistě britské verzi  ihned "uvěří" a budou ji servírovat na podnosu českým posluchačům jako prověřený holý fakt.  Udělají tím pitomce sami ze sebe.

P.S. Počítám, že brzy Londýn oznámí, že na oné lahvičce byly nalezeny otisky prstů Vladimíta Putina  a ještě veliký nápis : " Novičok, Sdělano  v Rossii,  god proizvodstva 2015, soděržanie 200 ml, Kazaň. No  a - "bude vymalováno"!! Rusko bude opět za  vraždící monstrum, zatímco západní demokracie budou jako vždy čisté jako lilium. Politici v Londýně dnes smrdí i proti větru! Takoví nás roku 1938 prodali  v Mnichově.

https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/477741-britska-policie-nasla-v-byte-jednoho-z-otravenych-lahvicku-s-novicokem.html  (pozn red. I.D. Zvláště idiotská věta stojí za citaci: "Zatímco v případě Skripalových britští vyšetřovatelé hovoří o atentátu a ukazují prstem na Rusko, v druhém případě se domnívají že se dvojice otrávila náhodou.")

75 komentářů :

 1. Mne zaujalo hlavně to, že v Anglii vlastní bezdomovci byty.To je asi světový unikát.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tam je těch unikátů mnohem víc. Jeden chytrolín na ČT povídal, že gram novičoku je schopen zabít sto lidí za tři minuty. A ty anglický potvory si to na sebe napatlaly, hodinu rajzovali po městě, a pak si sedli na lavičku a bum. V nemocnici ti fiškunti zjistili že to nejsou feťáci až za dva dny. Policie ale už nemohla zase postavit nad lavičkou cirkusový stan a odbagrovat půl parku, proto že 24 hodin nemohli najít tu správnou lavičku, na které se mezitím vystřídali stovky lidí. Angličani jsou prolhaný hovada s hlavou v americkým zadku.

   Smazat
  2. 21:38, kde se v britském tisku píše, že to byli bezdomovci? Ta ženská bydlela v nějakém hostelu, chlapík v podnájmu.

   Smazat
  3. První informace byly o dvou bezdomovcích. Ostatně nikdy se o nějakém jejich zaměstnání nemluvilo, takže jsou nezaměstnaní a z toho titulu asi ubytovaní v nějakém zařízení. Ale jako o bzdomovcích o ních psali první týden všichni.

   Smazat
  4. Pro 15. července 2018 9:06
   Poradím. Stačí do googlu zadat heslo "novichok homeless"

   https://www.theguardian.com/uk-news/2018/jul/07/salisbury-novichok-poisoning-hidden-homeless-charlie-rowley-dawn-sturgess-skripal-nerve-agent
   https://metro.co.uk/2018/07/07/homeless-mum-exposed-novichok-deprived-care-nobody-alcoholic-7691499/
   https://www.msn.com/en-gb/news/uknews/homeless-hostel-in-salisbury-evacuated-after-novichok-poisoning/ar-AAzCZNh

   Stačí? Víc už si snad najdete sám.

   Smazat
  5. OMYL, ne byty, ale domy. Je uváděno, že lahvička byla nalezena v DOMĚ pana Rowleyho.

   Smazat
 2. Šulínci , fodbal neumíte hrát .
  Scotlandyard hraje taky falešně .
  Adios marčelíno .

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Čtvrté místo ve světě a pouze Anglie, to je špatná hra? Nebo to měli udělat tak jako Rusko a naservírovat Belgičanům uspávací prostředky?

   Smazat
  2. 9:24 Tak už i Belgičanům naservírovali novičok. Ty by jsi se měl kopnout krumpáčem do hlavy a jít hopkat před britskou ambasádu. Debílku.

   Smazat
 3. Pane Loudile oni se ti malobrité do těch lží tak zapletly že nevědí jak z toho ven.

  Vítači a teplouši z neziskovek čtěte my jsme byly tolerantní tak tito se s vámi mazat nebudou:

  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Muslimske-deti-ve-Svedsku-uz-hrozi-spoluzakum-podrezanim-Nadavaji-jim-do-kafiru-a-je-to-uz-opravdu-vazne-varuje-oficialni-studie-543802

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Hysterie a lež z Parlamentek. Švédi se snaží vykopnout hlavně lidi z Balkánu a východní Evropy a přijmout mnohem víc Afričanů. Všechny problémy jsou s postkomunistickými zeměmi.

   Smazat
  2. 9:28 Můžeš lhát dál ale nás nepřelžeš ani migrant do ČR.

   Smazat
 4. Angličtina je primitivní jazyk,
  ...jak mluvíš, tak přemýšlíš*

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Angličtina skoro 1200000 slov, čeština 275000 slov, z toho polovina výpůjčky z jiných jazyků, většinou z anglického. Angličtina - 4 miliardy mluvčích, čeština - necelých 10 milionů. Dvě třetiny literárních děl je v angličtině a vědeckých či technických publikací skoro 95%. Skoro 100 tisíc pojmenování předmětů, jevů nebo dějů zná svět jen v angličtině. Všechen software je na bázi angličtiny. Opravdu primitivní jazyk. Kdyby náhle zmizela angličtina, tak nejen nedokážeš nastartovat svoje auto, ale ani nepopřeješ ženě dobrou noc.

   Smazat
  2. 9:17 Právě proto, že to je primitivní hatmatilka, je možné to šířit po světě. How do you do ?

   Smazat
  3. I přesto, že má čeština čtvrt miliónu slov, aktivně se používá 3000-10000 slov. Je hodně slov přejatých, ale z angličtiny je to hlavně s posledních 30 letech docela hnusný zvyk, aby i pitomosti zněly noblesně. (ale tou pitomostí zůstavají). S tím 1,2 milionem slov v angličtině jste ujel o nulu. Angličtina (kromě technických výrazů) je nejstupidnější jazyk na světě. Pro jedno angl. slovo má čeština několik (i deset) výrazů označujících naprosto jiné věci. Zkuste si nechat přeložit pár vět do angličtiny a zpátky a vypadne vám úplně jiný článek

   Smazat
  4. hehe, ty jsi pobavil velice.. napis prosim jeste nejake sve postrehy. pro tebe mame jedno pocestene anglicke slovo: TUPAC :-D

   Smazat
  5. 9:43, špatné zpětné překlady nejsou kvůli angličtině, ale češtině, která spolu s ostatními primitivnimi jazyky tzv."slovanské" skupiny, zůstala v syntetické formě. Všechny jazyky, postupně jak se dané etnikum civilizovalo, začaly přirozeným způsobem přecházet na analytickou formu. Proto zde nefungují překlady, zatímco všechny ostatní jazyky světa jsou kompatibilní. Jazyky tzv. slovanské skupiny mají navíc extrémně malý počet slov, mnohokrát postrádají i označení člena rodiny a museli si vypůjčit z jiných jazyků. Angličtina je jeden z nejbohatších jazyků světa a konkuruje jí jen japonština, arabština a čínština.

   Smazat
  6. ad 10.00
   Jen naprostý blbec může označit češtinu za jazyk primitivní. Zřejmě je vaše schopnost vládnout českým jazykem chabá (nedostatečné vzdělání?) a stejně tomu tak bude s tou angličtinou. A pokud jde o "výpůjčky" z jiných jazyků, zde vede angličtina, která v době, kdy již několik století byla utvořena čeština, ještě ani nevznikla. A je směsicí románského základu a raného germánského jazyka, ještě ve 13. století se v Anglii hovořilo dvěma jazyky, než se vše "utřepalo". V tom tkví roztodivný způsob písemného zápisu A. Škoda, že jazykem vědy se nestala němčina, která angličtinu po všech stránkách převyšuje. A slovanské jazyky stojí ještě výš. To jen dějinné události vedly k nastolení A, jak ji známe dnes. A jistě to nebude na věky...

   Smazat
  7. Angličtinou zmagořený blbec děkuje: Děkuji moc ! Normální Čech odpoví : Pěkně vám děkuji (ironicky), za takové poděkování
   Normální Čech : Mnohokrát vám děkuji, Zdvořilé díky vám a .. Moc vám děkuji
   Chce ještě nějaký blbec tvrdit že čeština je oproti anglištině primitivní jazyk ?
   O co psaní ? Díky janovi Husovi, který přidal k latince diaktriku ....

   Smazat
  8. Na slovní zásobu odpovím:
   1) angličtina si počet slov odvozuje většinou podvodem, velmi podobný tvar a vydávají je za jiné slovo
   2) Horníček říkal: zkuste najít jiný jazyk, kterým můžete říct, maloučké kulatoučké jablíčko...

   Smazat
  9. Nováku, pitvoření slov není jazyk. To si můžete vymyslet cokoliv, jakýkoliv zvuk, ale nikdo vám rozumět nebude. My mluvíme o pojmenování předmětů, osob, jevů, vztahů atd. s v tomhle je čeština spolu s podobnými ostatními jazyky v totálním propadu. Kdyby neexistovaly výpůjčky, neumíte pojmenovat ani bratrance a kočku, nemluvě o komplikovaných jevech a vztazích.

   Smazat
  10. 20.27
   ...jak mluvíš, tak přemýšlíš*
   platí ale i obrácené
   ...jak přenýšlíš, tak mluvíš*
   I čech může být tatarem .. tatare

   Smazat
 5. Přesně tak, 4 měsíce od otravy, po které dekontaminovali všechno, co bylo v dosahu 10 km od Skripalových a najednou toto. Někdo se otráví a policajti po 14 dnech najdou v domě lahvičku. Asi byla tak schovaná, že ani cvičená protiteroristická jednotka neměla šanci ji najít. To je totiž tak vždycky, nějací feťáci najdou lahvičku, požijou, pak ji velice rafinovaně schovají a jdou ven, kde zkolabují. Policisté nemají šanci lahvičku najít, dokud se ten jeden otrávený neprobudí, tak pak, shodou okolností, ji najdou. A varují, že takových může být ještě mnoho. Pro jistotu ji ale neukážou, co kdyby další podobnou tak někdo našel a neotrávil se, že, to se nehodí. Člověk by čekal, že bude okamžitě vzhled obalu uveřejněn a obyvatelstvo varováno, ale ne tak v Británii, tam varují lidi, že ještě 50 let to bude nebezpečné, ale nikdo nesmí vědět, co je nebezpečné a už vůbec ne, jak to vypadá.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 22:08 Ti angličtí bezdomovci musí být zvláštní exempláře. Jedou z ubytovny v Alisbury prohledávat kontejnery do asi 10km vzdáleného Salisbury. Hrabou se v kontejnerech brzo po otravě Skripalových (později by byly vysypané), když se okolí hemží policisty a protichemiky. A jako kořist si až domů dovezou jakousi malinkou lahvičku, která dozajista nevypadala jako láhev od kořalky. Co je uvnitř je zajímá až za několik měsíců, kdy se otrávili.
   I kdybych věřil britským policistům každé slovo, tak chování těch bezdomovců je těžko představitelné.

   Smazat
  2. 8:39, ta flaška byl vlastně malý zvláštní sprej a oni byli typy, co něco podobného tahají domů. Lahvička se samozřejmě našla hned první den, ale na světlo s tím vyšli až poté, co se zjistil obsah a její původ. Trvalo nějaký čas, než insider v laboratořích GRU v Moskvě připravil jednoznačné důkazy o zapečetěném skladu, odkud to pochází. Tam nafilmoval i zbývajících 6 podobných lahviček. Předpokládá se, že jich bylo víc a skončily, podobně jako tahle, někde v odpadu. Budou se prověřovat všechna podobná úmrtí v souvislosti se špionáží a k tomu všechna další v okolí. Už je jeden případ z r.1978, kdy zemřel na otravu jeden ruský přeběhlík, ale neidentifikoval se jed. Teď se zkoumá šest další podobných otrav obyčejných Angličanů v okolí, které se tehdy se SSSR nespojovaly, ale velké podezření bylo na jednu restauraci. Její vina se neprokázala.

   Smazat
  3. Grázle, lžeš!!!

   Smazat
  4. Pro 5. července 2018 23:46. Nebrat vážně. On tady kolem 9:30 trollil o 106. Asi měl placenou brigádu. Taky kolem dokola lže, že britský tisk neříkal nic o bezdomovcích. Tak jsem mu výše dal pár odkazů. Doteď mně za ně nepoděkoval :)

   Smazat
  5. Panebože, ať k tomu nedaj čuchout Mayové nebo Johnsonovi. Těch by teda byla škoda.

   Smazat
  6. Už je taky vysvětleno, proč si vzali ten sprej domů, vypadal jako parfém. Syn mrtvé Angličanky požádal Trumpa, aby Putinovi sdělil odpor britské veřejnosti k jeho zločinům.
   Příští týden bude tiskovka, kde britští vyšetřovatelé ukážou přesně mechanismus otravy Skripalů a dalších dvou obětí.

   Smazat
  7. 21:05 To sis teda pěkně šlehnul. A nebo jsi pláchnul z Bohnic. Takhle blbej, ale opravdu blbej snad nemůže být dospělej člověk. Tobě asi gumovali v lebu,né.

   Smazat
  8. 21:05 Ti britští vyšetřovatelé, to jsou ti samí co vyšetřili že Sadám má v Iráku zbraně hromadného ničení a spolu s amíky tam povraždili stovky tísíc lidí. Tak tihle pitomečkové, ti toho teda vyšetřej.

   Smazat
  9. 21:34
   Ale lhát umí,až se jim od hub PRÁŠÍ!!!!!!!!!!

   Smazat
 6. Nepíší, že v bytě. Ale v jejich domě!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Bezdomovci mají domy ,kam se na Britanii hrabeme.Jenom Brno nás zachrání ,tam jim dávají byty.Nechápu proč má jed vyrobený v Anglii ruský název

   Smazat
  2. 22:10. Pokud chcete být v obraze, nesledujte naše noviny, ale policejní informace z Británie. Oni nikdy neříkali nic o bezdomovcich.

   Smazat
  3. Ano, oni psali o lidech z drogové scény.

   Smazat
  4. Co to ale mění na faktu, že jed není novičok, ale starý známý britský VX, že ho nepoužili Rusové ale MI6 a že britská veřejnost není informována, ale oblbována?

   Leo

   Smazat
 7. Tím je to ještě debilnější. Bezdomovec má dokonce dům?

  OdpovědětSmazat
 8. No jo no, Malá Británie má problémy s nepřizpůsobivými, s Brexitem ... tak nastupuje masáž vnějším nepřítelem. Pane Loudile, neurážejte Švejka takovým srovnáním.

  OdpovědětSmazat
 9. "Takoví nás roku 1938 prodali v Mnichově."

  =======================================

  Už delší dobu si všímám, že podobné hloupé větičky vykřikují ti samí idioti, kteří dnes "prodávají" Ukrajinu, Litvu, Lotyšsko, Estonsko. Z toho samého důvodu, v zájmu zachování míru, který se stejně nezachová, hodí pro ně bezvýznamné státy přes palubu.
  Jste bezpáteřní křiváci kteří si nevidí do svých špinavých tlam.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A jakej máš plán?

   Smazat
  2. Malá poznámka: "podle vás je "prodávání" nacistické Ukrajiny a Pobaltí, když někdo řekne, že na ně Rusko z vysoka kašle, že o ně nestojí, nechce je okupovat, co bz s nimi dělal? A že Rusko není nepřítel?

   Leo

   Smazat
 10. Na těch Angličanech se mi nejvíce líbí ten fakt, jak oni si myslí, že kromě nich a Američanů jsou ostatní lidé na světě samí blbci.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 3:09 Však mají do značné míry pravdu. Jeden takový svou blbost tady veřejně předvádí ve 23:01. A těch novinářů a politiků - darmo mluvit.

   Smazat
 11. ten to má v popise práce - aby mal na chleba

  OdpovědětSmazat
 12. mne zaujal ten byt bezdomovců......

  OdpovědětSmazat
 13. Jojo, feťáčtí bezdomovci si v Anglii celkem luxusně bydlí, to u nás mají jenom zchátralé mosty.
  A nejdřív lavička, potom lahvička, to se nám to rýmuje. Další dějství by mohla být třeba krabička, nebo babička...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Rusáci zavraždili dva Angličany v jejich vlastním domě, z toho matku tří dětí a vám to je k smíchu?

   Smazat
  2. ano ano, tohle neni k smichu prej maji i fotky putina jak s nimi popiji prochcany na lavicce.. no toto s tim se musi neco delat!!!

   Smazat
  3. 10:00, příkaz k likvidaci Skripala dal Putin, ano, to máte pravdu

   Smazat
  4. 10;00
   Že máte v palici havlobláboly a havlosrágory za to taky může Putin vy tydýti z lejnolahvárenskohavlistický žumpy????!!!!!!!☺☺☺☺

   Smazat
  5. 9:50 Oni ti bezdomovci měli vlastní dům? A kdo že zavraždil 2 Angličany, jmenujte ty pachatele!

   Smazat
  6. 9:50
   Ano, je to k smíchu. Tak jako ostatní vaše bláboly. Mám snad plakat nad tím, že jste směšný nemyslící poskok? :)

   Tidehunter

   Smazat
 14. V této kauze si už Britové tolikrát protiřečili, že si toho musel všimnout i ten, kdo případ až tak moc nesleduje. Předně zprvu tvrdili, že jen minimální kontakt způsobuje okamžitou smrt, ale ze Skripalových nikdo nezemřel a z těchto 2 bezdomovců jen žena a to ne hned. Navíc, pokud údajně našli lahvičku u nich doma, avšak oba narkomani zkolabovali v parku na lavičce, kilometry daleko od domu, jak je možné, že se mohli potřísněni látkou dostat tak daleko? Navíc, cestou by museli kontaminovat vše, čeho se dotkli, protože po smrti ženy se uvádělo, že byla kontaminována hodně - ruce měla potřísněné celé a to i mezi prsty. A co ten jejich dům - mysleli tím domem snad hostel, kde pobývali a kde se většinou na jednom pokoji zdržuje víc lidí, přičemž nikdo jiný se nekontaminoval??? Jak je možné, že se kontaminovali až 4 měsíce po Skripalových? Pokud vytáhli zkumavku z odpadu - to se tam ten odpad 4 měsíce nevyvážel a odpadkový koš nebyl přeplněný nebo snad skladovali zkumavku s nervově paralytickou látkou 4 měsíce na pokoji, aniž by ji otevřeli??? Proč by to dělali??? A vůbec - čeho chce britský establishment docílit? Co sleduje vyráběním této diletantsky zkonstruované kauzy, která musí soudnému pozorovateli přijít jedině k smíchu???

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Sprej se zbytky jedu vytáhla ta žena den po Skripalech a dala to tomu svému příteli. Ten to otevřel před 14ti dny. Kontakt nezpůsobuje okamžitou smrt, ani to není účel, protože musí být chráněn i ten, kdo NPL aplikuje. Ale to není důležité, mají telefonáty, GPS záznamy, kamerové záznamy, svědectví Julie Skripal, a hlavně svědectví a důkazy od insidera v GRU.

   Smazat
  2. 9:48 A ten isider z GRU se jmenuje Babčenko, známý to pohádkář.

   Smazat
  3. Jestli se insider jmenuje Babčenko, ale jeden z vrahů se jmenuje Frolov.

   Smazat
  4. 20:30 Kdo je Frolov - foto, info, a podrobně! A kolik bylo vrahů, když ten Frolov je podle vás jedním z nich? A jak se jmenují ti ostatní. A bezdomovec údajně promluvil - co říkal? A kdy ho uvidíme, a uslyšíme? Nikdy, jako Skripalovic?

   Smazat
  5. 9:48 tu důstojně zastupuje dnes již pověstné britské pohádkáře. Insider a Frolov, longovaný novičok a narkomani - fakt dobrý, bajka jak od Ezopa.

   Smazat
  6. 21:05, myslíš, že najdeš agenta GRU na netu? Je známý jen z těch kamer. Ale kdoví, jestli je tak blbý, jak vypadá, dá svoje nacionále i s fotem na net. Můžeš zkusit vyhledat - Ivan Alexejevič Frolov.

   Smazat
  7. 8:54 Nelze o něm nic najít, ale byl zachycen kamerami. Tak to už by o něm snad měli vědět všichni všechno. Že tomu tak není, jenom svědčí o idiocii těch, kdo se tak hloupě snaží podstrkávat falešné informace, a skoro pro každý den jiné, podle reakcí veřejnosti, a tím směšnější, a nedůvěryhodnější ty historky jsou.

   Smazat
  8. 9:36 je to ve stádiu vyšetřování, brzy bude v TV.

   Smazat
  9. 16:45 Až to vyšetří tak se nejspíš dozvíme, že se nejmenuje Frolov ale Frog, že neletěl do Ruska ale jel vlakem do Londýna a není to muž, ale žena. A že s Ruskem má společné jen to, že se jednou svezla na ruském kole. Vyšetřování skončilo - zapomeňte.

   Smazat
  10. 17:53, pokus o hloupý vtip lumpa, kterému je jedno, že rusáci zabíjí v Británii nevinné lidi. Příští týden uvidíš v TV.

   Smazat
 15. Není potřeba se vzrušovat. Británie je odkládána jako nepotřebný použitý nástroj. Proto musí jednat tak, aby ji každý přestal brát vážně. Tím zároveň zesměšní brexit a disciplinované ovce zůstanou v eu koncentráku.

  OdpovědětSmazat
 16. 9:34 Přece sám brexit je důkazem, že nepotřebným použitým nástrojem není.

  OdpovědětSmazat
 17. A co takhle zdroj? Nebo je to vycucané z prstu?

  OdpovědětSmazat
 18. To jsou ale bláboly. Ještě by měli vyhostit alespoň 20 diplomatů, aby to bylo kompletní.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Spíš zabít nebo uvěznit. Není pochyb, že kdosi z ambasády v tom jel taky. Británie bude žádat přístup k lidem a pokud bude odmítnuto, zaúřaduje speciální jednotka. Ten pelech hrůzy se musí vymýtit.

   Smazat
  2. 20:33 Myslíte ten pelech hrůzy na Downing Street 10?

   Smazat
  3. Proč tu diskutujete s naivním děckem školou povinným?

   Smazat
  4. Ruské ambasády po celém světě jsou hnízdem agentů NKVD s GRU. Největších vrahů všech dob.

   Smazat
  5. Hahaha, ty tomu snad i věří, dítě 8:01.

   Smazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.