Reklama

neděle 1. července 2018

Chanel 4: Podle Lavrova Londýn systematicky ničí důkazy případu Skripal!

Sergej Lavrov, ruský ministr zahraničí
Cathy Newman a -kou-
1.7.2018 Channel4 a PrvníZprávy
V rozhovoru pro Channel 4 News ruský ministr zahraničí uvedl, že britské orgány mohly záměrně odstraňují důkazy o otravě exšpiona Sergeje Skripala a jeho dcery v Salisbury.


Podle Sergeje Lavrova tento incident dovolil Londýně nasměrovat politiku EU proti Moskvě.

Ch4: OPCW rovněž vyšetřovala takzvaný případ Skripal. Chci se zeptat, zda si myslíte, že otrávení nervově-paralytickým plynem exšpiona, jeho dcery a policisty v ulicích britského města – je postup rozumného státu?

Sergej Lavrov, ministr zahraničních věcí Ruska: Rozumný stát? V žádném případě. Je to zločin, vážný zločin. A od samého začátku jsme navrhli, aby se provedlo společné šetření, neboť to jsou naši občané, alespoň dcera Skripala je občanka Ruska, a u Skripala, zdá se, že je dvojí občanství - Ruska a Spojeného království.

Od samého začátku jsme navrhovali společně vyšetřit tento incident. Zadali jsme spoustu otázek, dokonce i otázky týkající se postupů Úmluvy o zákazu chemických zbraní. V odpovědi nám bylo řečeno, že nás britská strana nechce poslouchat. Protože od nás potřebují jen jednu věc - říci, zda to udělal Putin, nebo zda ztratil kontrolu nad těmi, kdo to udělali. To bylo vše, co chtěli Britové s námi prodiskutovat.

Jsme velmi znepokojeni rozpory v situaci se Skripalovými. Nikdy nám nebyl poskytnut konzulární přístup k našim občanům v rozporu se všemi mezinárodními úmluvami o diplomatických a konzulárních vztazích. Nebylo nám poskytnuto žádné rozumné vysvětlení, proč neteř Sergeje Skripala nedostala vízum, ale jen chce přijet a vidět svoji sestřenici. A máme mnoho dalších otázek týkajících se samotné otravy.

Ch4: Ale proč by britské orgány měly dát přístup k materiálům, spojit vyšetřování se zástupci země podezřelé z organizování tohoto atentátu?

Sergej Lavrov: Víte, že vyšetřování ještě neskončilo. Ve Skotland Yardu říkají, že to bude trvat ještě několik měsíců. Boris Johnson nedávno uvedl, že dezinfekce oblasti je nyní v plném proudu - a to téměř několik měsíců po incidentu.

Zraněný policista se zázračně uzdravil a Skripalovy se zázračně uzdravili. Teď se hovoří o plánech na demolici domu, kde žili, stejně jako domu tohoto policisty. Všechno je to jako systematické ničení důkazů. Podobně ihned odstranili lavičky z parku (v Salisbury). A samozřejmě jsou videokazety, kde policie nebo zvláštní služby kontrolují tyto lavičky ve speciálních ochranných oblecích a vedle nich jsou lidé bez jakékoli ochrany. To všechno vypadá velmi zvláštně.

Ch4: Pane Lavrove, obviňujete britskou vládu, že zametá stopy?

Sergej Lavrov: Nevylučuji to. Zatímco nám nejsou poskytnuty žádné informace ... Víte, že v posledních letech v Londýně zemřelo asi deset ruských občanů. A ve všech deseti případech ...

Ch4: Z jakého důvodu si to myslíte?
 
Sergej Lavrov: Ve všech deseti případech bylo vyšetřována jejich úmrtí utajeno. Nerozumíme proč. Upřímně řečeno, pokud vás zajívají příčiny jejich smrti, tak, jak říká moudrost: podívejte se, kdo má z toho prospěch. A Spojené království rozhodně získalo politický prospěch z toho, co se děje.

Ve skutečnosti, pokud o tom přemýšlíte, rozvine se zajímavá situace: země, která se chystá vystoupit z EU, jí určuje svoji politiku vůči Rusku. Můžete si vzpomenout, jak Britové jezdili do hlavních měst všech členských států EU a vyzývali je, aby vyhnali ruské diplomaty. A právě tak postupovali. Většinou to udělali, někteří neudělali.

Následně jsme soukromě ptali těch, kteří se připojili k této britské akci, zda jim byly představeny   jakékoliv důkazy, kromě veřejných vyjádření Londýna. Bylo nám řečeno, že ne. Ale řekli, že jim bylo slíbeno, že později, jak bude probíhat vyšetřování, budou jim poskytnuta další fakta.

Ch4: Ale vy jste říkal „podívejte se, kdo má z toho prospěch" ...

Sergej Lavrov: Myslíte, že je to normální?

Ch4: Ale řekl jste „hledejte, kdo má prospěch". A mnozí na Západě věří, že Rusko má prospěch z chaosu. Ať už je to brexit, atentát na Skripala nebo volba prezidenta Trumpa ...

Sergej Lavrov: Zapomněl jste na Katalánsko, na Katalánsko bylo zapomenuto.

Ch4: Zapomeňme zatím na Katalánsko ...

Sergej Lavrov: Kromě toho jste zapomněli zmínit volby, které se brzy uskuteční ve Švédsku. Jejich předseda vlády také řekl ...

Ch4: O tom budeme hovořit později. Ale chaos ...
 
Sergej Lavrov: Makedonie, Černá Hora ...

Ch4: Dobře. Řekněte mi, je pro Rusko výhodný chaos, jak někteří na Západě věří?
Sergej Lavrov: Je třeba vzít v úvahu historickou vazbu, chronologii událostí. Chcete říct, že Rusko mělo prospěch z chaosu pár týdnů před prezidentskými volbami a pár měsíců před zahájením Mistrovství světa ve fotbale? Co myslíte?

Ch4: Mě zajímá, co řeknete vy. Je chaos pro Rusko užitečný? Chaos po celém světě.
 
Sergej Lavrov: Chci si objasnit otázku. Je pro Rusko výhodný chaos několik týdnů před prezidentskými volbami a pár měsíců před Světovým pohárem? Otázkou je tohle?
 
Ch4: Ale vy jste mluvili o novém světovém řádu, který, jak doufáte, pomůže vytvořit Rusko. Koneckonců se nový světový řád mnohem snadněji vybuduje, pokud je EU v chaosu a Rusko působí jako arbitr na Středním východě a rozhoduje v Sýrii. Pro Rusko je to potenciálně výhodné.
 
Sergej Lavrov: Ne, to je úplně špatné. To je zcela nesprávná interpretace mých slov. Neřekl jsem, že Rusko usiluje o vytvoření nového světového řádu.
 
Ch4: Ale pomáhá s jeho formováním.
 
Sergej Lavrov: Já jsem řekl, že Rusko by mělo být jedním z hráčů a za rovnoprávných podmínek posuzovat, jak je využívána objektivní realita multipolárního světa vznikající před našima očima, způsobem přijatelným pro všechny. To jsem říkal. A ti, kteří na Západě určují politiku rusofobie, mají přímo protichůdné zájmy. Snaží se potrestat Rusko, snížit jeho status ...
 
Ch4: Proč si to myslíte?
 
Sergej Lavrov: Protože je velmi bolestivé ztratit nadvládu v mezinárodní aréně, která trvala půl tisíciletí. Stručně řečeno. A to není kritika, ale skutečnost. Chápu pocity lidí, kteří kdysi dominovali v Indii, v Africe, v Asii a dalších částech světa, a nyní si uvědomují, že jejich čas uplynul.


Související:

35 komentářů :

 1. Což o to. Podobně postupovali zapadni partňoři v připadě kyjevskeho Mejdanku, sestřelu MH17, chemickych zbrani v Syrii, koneckoncu i ZHN v Irace a 11. zaři, kdy 2 dopravni letadla pilotovane leteckymi začatečniky uspěšně složila 3 železobetonove vyškove baraky a třeti obelstilo Norad a uspěšně zasahlo dokonce Pentagon (tež pilotovane leteckym začatečnikem).

  Jo zapadni propaganda - to je věc.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Motáte víc věcí. Události 11.9.2001 se staly dávno před kumulovanými "false flag" v posledních pěti letech, kdy startuje ústup anglosaské světové nadvlády po letech její kulminace.

   Právě v důsledku cvičení NORAD stratili USA zbytek bdělosti nad bezpečností, která i tak nebyla nijak slavná. Zřejmě se cítili neohrozitelní a během cvičení se trestuhodně soustředili jen na to cvičení, aby byli ženerálové spokojeni. Zmatek ve velící centrále, kdy se jim do připraveného scénáře zamontovaly únosy letadel, byl neuvěřitelný.

   Trestuhodným bylo také počínání zpravodajských agentur, rivalita mezi nimi, kdy si navzájem blokovaly informace. Nebýt erudovanosti a odvahy FAA, skončilo by to možná mnohem hůř. A také bych chtěl vzdát hold cestujícím a posádce letu AA č.73.

   Jestli měly v 911 svoje špinavé pracky jisté složky CIA nebo někdo z Deep state, nevylučuju, protože zisk byl značný, a co tam po několika tisíckách blbých Amíků. Afghánistán - vstup do geopoliticky důležitého regionu v čase, kdy Taliban USA už zcela ignoroval, a samozřejmě Irák - v r.2000 zde byly nalezeny jedny z největších světových zásob ropy a Husain se nechtěl dělit. A v neposlední řadě i možnost si konečně legálně prosadit neomezené globální šmírování.

   Jenže jakákoliv účast nějakých lidí z USA se podle mě nepodaří nikdy dokázat. Zcela zjevně se na tom nějakým způsobem podílela Saúdská Arábie, jak se prokecnul Obama. Ale těch z USA, kteří by k tomu měli nějaké vazby, je podle mě málo. A svědci bezpochyb dávno mrtví. Jedno je jisté, Bush s tím nepravděpodobněji nic neměl.

   A ještě jedna věc. Dnešní "false flag" slouží na odvrácení nepříznivého stavu. Zatímco událost 911 (pokud by to byla "false flag") by sloužila podobně jako Gliwice, jako záminka dobyvačné války.

   Smazat
  2. souhlasím, kvalitní komentář...

   Smazat
  3. 9,54 Pamatujete jak rychle američti partňoři uklidili trosky (obzvlašť taveninu a traverzy , ktere jako kdyby někdo řiznul nanotermitem) z WTC? Pamatujete na ten pas islamskeho teroristy, ktery američti "sudruzi" našli nepoškozeny v troskach WTC? Pamatujete na titanove motory ktere se vypařily a v troskach po nich nezustala ani para?

   Smazat
  4. 11:49
   Jojo,to si pamatuje každý normální člověk....uASSacký šmejdit LŽOU,jak otevřou HUBU,jen to holt ukradená země neomezených možností!!!!!

   Smazat
  5. 11:49, neblázněte. Tyhle žvásty vymýšlí možná ten, kdo byl v pozadí těch útoků, aby odvrátil pozornost od sebe.

   Apropos, vertikální sesun budov. Viděl jsem dokument, ty budovy jsou tak projektované právě pro tento případ. Nejsou jediné. Například naši budovu ve firmě "zpevňovali" tak, aby v případě seismické události libovolného typu, spadla "ksichtem" na opačnou stranu, než stojí blízké důležité technologické zařízení.

   Nanotermit je už taky dávno proflaknuta věc. Prostě unesli letadla, nabourali do věží, známe pachatele. Jediné, co nás trápí, je to, že nevěříme verzi o obyčejné al Kaídě, tam toho musí být víc. Určitě nějak Saúdi, a kdo ještě a proč?

   Smazat
  6. 14:50
   Ty volotrku,lhaní o Al-kaidě nevěří víc,než půlka uASSackejch ovčanů a třeba i exguvernér Minnesoty Jesse Ventura.....takže bajce o nabouraní letadel do budov si nech pro blázny z Bohnic!!!!!!!

   Smazat
  7. Vy si snad myslíte 9:54, že Američané ztratili kontrolu? Nenapadlo vás nikdy, že ji "ztratili" umyslně? Vemte třeba tu neustále udržovanou lež o Pentagonu. Nejřív vrtulník, pak malé letadlo a den po 11.9. Boing. Zauvažujte, proč byla do Pentagonu jen jedna díra a ne tři, když na křídlech Boingu jsou zavěšeny dva 5ti tunové, kompaktní tryskové motory. Tu jednu díru nemohl být následek nárazu letadla, a přiznám, že si dokážu představit jako původce díry jen střelu s plochou dráhou letu. Považuji za vyloučené, aby se tak nízko nad zemí, při těch vznikajících turbulencí udrželo něco má křídla s aerodynamikou. A k těm důkazům? Přece pamatujeme tu 3,14ču pani Psaki, která na dotaz novinářů po deůkazech řekla: "důkazi máme, ale nemůžeme vám je říct, musíte nám věřit". a to je jak jistě víta klasický postup podvodníků a lhářů.

   Smazat
  8. Poslyšte vy dva konspirativci, 16:37, 16:34, když vám řeknu, že ty dvě budovy sežehli laserem z WTC c.7 a WTC7 se následně zřítila po jeho samodestrukci, budete tomu věřit? Protože já jsem už slyšel i tuto verzi, a dokonce přímo od nějakého pH.D.

   Tento vědátor přitom také tvrdil, že žádná letadla do těch baráků nenarazila, že to byl všechno komplot médií, vlády, kongresu, senátu, policie, leteckých společností, hasičů a všech svědků, kteří se pohybovali v okolí, filmovali a fotili. A spolu s nimi všech pozůstalých, co dodnes kladou květy na hroby a vzpomínají.

   Vždyť to je masivnější agenda než příprava k válce. Přitom stačí, aby pár hajzlů z pozadí nasměrovalo několik suicidních týpků a týden na to může začít masáž o al-Kaídě.

   Nebudu vám brát vaše teorie, vím, že to je zbytečné, jelikož v okolí mám spoustu podobně smýšlejících. Ovšem pak se nedivte, když svět uvěří každé pitchovině, kterou vypotí Bellingcat třeba o MH17 a Putinovi.

   Smazat
  9. Ph.D. .. android

   Smazat
  10. Ať si každý věří čemu chce, jak mu dovoluje výkon jeho mozku. Pokud někdo věří tomu, že tři ocelové mrakodrapy uprostřed New Yorku poslaly k zemi dvě dopravní letadla pilotovaná začátečníky tak, že se sesunuly do půdorysu, přičemž po zásahu vrchní části se začaly hroutit od přízemí a třetí spadnul zřejmě leknutím, je to jeho věc a když mu to tak přijde normální a logické, stejně jako všechny ostatní paradoxy, budiž mu to přáno. Jiní to můžou vidět jinak a je to také jejich věc. Pravdu se dozvíme možná už brzy, nebo také ne. Každopádně současné světové zlo má silné kořeny v USA a kdo toto zlo podporuje, ať záměrně nebo z hlouposti, je pro mě jeho součástí a rizikovým prvkem.

   Smazat
  11. 21:21, před chvílí jsem vám naznacil exiszenci systému destrukčních prvků, zjevně bez odezvy. Taky jsem se vám pokusil vysvětlit, že útok uneseným letadlem je mnohem efektivnější způsob, jak zahladit stopy, taky bez výsledku. Tím nahráváte pachatelům v pozadí, kteří zřejmě šíří ty vaše bludy. Ten se samozřejmě každý soud vysměje.

   Smazat
  12. Ty jsi 22:48 typický tupoň, který se bojí podívat na věc i z jiného úhlu, případně má jeho "zabedněnost" jiný důvod. Chtěl bys odezvu na nějaký "systém destrokčních prvků", ale sám na ostatní přednesená fakta nereaguješ. Nebo si myslíš, že po sto tunovém letadlu, s rozpětím křídel 47 metrů a výšce skoro 15 metrů, na fotce pořízené půl hodiny před nárazem nezůstaly před Pentagonem žádné stopy? Potom nezbývá než tě litovat pro absolutní nedostatek technické erudice. Skoro mám pocit, že jsi si ten blábol s laserem vymyslel těsně před tím, než jsi ho napsal.

   Smazat
  13. 6:50, na jaká fakta mám reagovat, hombre? První hořící WTC snímaly TV štáby celého světa, a druhé letadlo už bylo zaznamenáno nejen amatéry. Co je třeba dokazovat, ty konspirativní fanatiku? Spikli se všichni novináři celého světa?

   Mimochodem, k tvým "faktům". Vrak z Lockerbie nebylo taky vůbec vidět, a to "jenom" spadnul na dědinu. To samé v Queensu. Letadla z WTC byly profiltrovány skrz obrovské budovy, dtto Pentagon.

   Smazat
  14. Anonym 8:27 má pravdu. Divím se, že na jeho věcné argumenty nereagujete věcně, ale často jen nadávkami nebo nepodloženými tvrzeními.

   Leo   Smazat
 2. Úroveň chápání pressprostitutek je opravdu tristní.
  Ta ubohost a jednostrannost těch otázek. Lavrov má nekonečnou trpělivost bavit se s debili.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Podle mě Lavrov zareagoval špatně. Celou tu aféru totiž rozumný člověk nemůže a nemá brát vážně. Tam nesouhlasí nic s nočím, všechno plné rozporů, jednou větou lajdácky připravená záminka k protiruskému štvaní.Neměl to Lavrov brát vážně; Putin by měl, s ohledem na současnou situaci, do té funkce jmenovat člověka se smyslem pro humor, který Lavrovovi zřejmě chybí.
   Ať je Británie jaká chce, ať už v minulosti i nedávné nadělala spoustu svinstva, je to přece jenom reprezentace anglického národa, který je historicky veliký a byl ve všech směrech v ve světě první. Dnes je zjevně v úpadku, tajtrlíci v jeho čele ho ponižují a zeměšňují, je to škoda.

   Smazat
  2. 12.32 Diplomacie není estráda, ani soutěž o vtip za kilo.

   Kdysi prý "vtipně" odpověděl na poselství Čingischána Chorezmský Šach. NEGRAMOTNÝ ČINGISCHÁN MU NECHAL NAPSAT: "CHCEŠ VOJNU, BUDEŠ JI MÍT" a byla vojna byla, Chorezm už nebyla...

   Smazat
  3. 12:32, čéče, Lavrov že nemá smysl pro humor? To jste šlápnul hodně vedle. On se musí krotit, aby se jim mevysmál do ksichtu. A jeho humor je velice břitký.

   Nemůžete si dělat srandu ze všeho, když jste diplomat, jinak vás nebudou brát vážně anebo se budou cítit uraženi. Zvlášť ženy. To by musela reportérka být hodně hloupá, aby zaútočil posměškem.

   Smazat
 3. Celá ta banda zločinců, kteří na Západě plánují ty protiruské operace pod falešnou vlajkou zřejmě zdegenerovala až do takové míry, že jimi fabrikovaná a slaboduchá obvinění Ruska může akceptovat jen učiněný hlupák nebo protiruský vypatlanec.
  A v případě těch dvou Skripalových se briti svým pomateným konáním usvědčili sami. K tomu Lavrov už ani nic dalšího dodávat nemusí.
  V té obludné provokaci se ovšem nenamočili jen ti briti. Krom řady dalších evropských politických maňásků to stihli udělat i naši dva rektální, babičok se stropničokem, jsouce v tom ještě podporováni i houfem zdejších "hodnotových" a všehoschopných presstitutů/-tek.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ještě tu je kauza Babčenko, která už evidentně nikoho nezajímá, ani šanel number four u Lavrova neriskoval otázku na toto téma. Holt opakovaný vtip není vtipem. Navíc hodně devalvoval "věrohodnost" kauzy Skripal. Aúù to bolí!

   Smazat
 4. Ta poslední Lavrovova odpověď je půvabná :) Ale koledovali si o to.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tolik ryzí pravdy v několika precizně zvolených slovech. Lavrov je geniální.

   Kantorek kdysi namaloval u zdi strašně brečící kočku... a kousek od ní na zemi dvě myšky. Starší z nich poučuje mladší "TAKOVÉHLE VĚCI SE KOČKÁM NEŘÍKAJÍ".

   A MALÁ Británie je v superkondici jako jejich královna. Prostě jenom kočka. Lvice byla královna Victorie a její VELKÁ Británie.

   Smazat
 5. Když to tak sleduji od začátku 90. let: Clinton zlikvidoval Jugoslávii, Bush jr. napadl Afghánistán a rozvrátil Irák. Obama rozvrátil Sýrii a Libyi a celou severní Afriku (arabské jaro). Dále tento nositel Nobelovy ceny zorganizoval fašistický převrat na Ukrajině a pokusil se o něj v Gruzii. Vše za vydatné a halasné pomoci EU a NATO. Trump vyhlásil obchodní válku napřed sousedům, pak spojencům a pak celému světu, chce vystoupit z WTO a vůbec boří vše na co příjde. Na druhou stranu se snaží vyřešit binec svých předchůdců jednáním s KLDR, Čínou i Ruskem, ukončit vojenská angažmá v Sýrii i jinde a hodit to na "spojence" z EU. I tím likviduje zavedený systém ("dobří" a "zlí"). Takže za bořitele stávajícího řádu mi vycházejí USA a spol. Nikde tu nefiguruje Rusko. Tedy kromě toho, že se nechce zařadit do fronty poskoků a slouhů mezinárodních (především pak amwerickéch) oligarchů. A podle jednoho ze zákonů dialektiky - akce a reakce - se proti tomuto tlaku spojují země, které by se jinak těžko potkaly (Brazílie, JAR atd.). A celý proces nabírá na rychlosti tím, jak si každý začíná hájit to svoje a kašle na ostatní. Silnější mají navrch a dupou po slabších. Tak USA zavedly cla a Ukrajinu hodily přes palubu. Uprchlíky nikdo najednou nechce a snaží se je hodit na ty druhé - slabší. EU a ostatní zavádějí cla na zboží z USA. Sumit stíhá sumit a řešení nikde. Protože politi, kteří nás zastupují sedí v minulém století a ujíždí jim vlak. Jestli už jim neujel.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jsme na počátku velkých změn. Boří se svět, který tu byl po celá staletí, a jde to strašně rychle. Vyhlídky jsou neznámé a vůbec nemusí být příznivé, pro nás příznivé. Není důvod k jásotu, protože jedny hajzly jen nahradí druzí, možná horší, a nemyslím tom národy, ale skupiny. S čím si můžete být jist, elita zůstává a bude ještě bohatší. Aby oni schudli, musela by nastat masivní rozrucha a radikální pokles populace planety.

   Smazat
  2. Zboží z USA... co, kromě sóji a motorek Harley D. dovážíme z USA nepostradatelného v tom smyslu, že bychom to nedovezli laciněji z Asie, nebo třeba z Ruska. Dost zbraní, abychom se ubránili Německu například, nám nemůže dodat nikdo... a s Asií. s Levantou ani s Amerikou nemáme společnou hranici Ani MOŘE ZATÍM NEMÁME... Dokud ho globál-oteplovači nedoteplí až do "LABSKÉ DELTY U PODMOKEL" A Z JIHU K PODYJÍ (aby mě Moravci nepomluvili, že jim Pražan moře nepřeje:-) Místo vyhazování peněz na boj s oteplováním by měl být vypsán v Brně tendr na dodavatele majáku na Pálavu...

   Smazat
 6. Podle mne,vůbec nebyly Skripalovi otráveny,něco jak ten Babčenko.Bylo potřeba ukázat na Rusko,jaké je to zlo,mělo to potvrdit chemický útok v Sýrii,že to udělal Assad za podpory Ruska.Jen to nedopadlo tak,jak si to strůjci chemických útoků představovali,ukázalo to,kdo to vlastně udělal.Skripalovi mají smůlu,nemůžou je pustit na veřejnost,mohlo by se všechno prozradit.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Přesně ! Stále lezou politici Britům do zadku ! vrahům 370000 Čechoslovákům zradou za Mnichov ! I komunisté nás zradili Sovětům ! Jen za první republiky jsme něco znamenali ,dnes spějeme k zániku !

   Smazat
  2. Akce Skripal a Babčenko,stejný scénař,různý výsledek...

   Smazat
 7. Jenom je kouzelné, jak je kolem kauzy Skripal náhle mediální ticho!!! Jako by se nic nikdy takového nestalo, ale když lhali, tak každý den od rána do večera!!! Teď jim došla "mediální" munice , tak najednou žádná kauza Skripal, žádný Novičok, prostě trapárna na trapárnu!!! Jenom museli vyhodit desítky ruských diplomatů, tak teď bych vyhodil všechny, co se na této blamáži zúčastnili!!! A zaplatit by měli náklady téhle taškařice, myslím, že byla hodně drahá!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A likviduje se vše z povrchu zemského. Představte si, že OPCW poté, co vše zlikvidovali, bude mít pravomoc vyhlásit viníka. To už ani není směšné. Podle mě, je causa Skripal jen odložená k ledu. Britové se jím občas ohání, ale jeho čas, myslím, ještě přijde, jen sbírají munici. Angláni se tak lehce nevzdávají, ani když se jedná o úplnou a průhlednou kckctinu.

   Důkazy ke kauze MH17 dodávala SBU, zde bude důkazy dodávat MI5 nebo MI6, jelikož žádné další nebudou. Ti debilove vysloveně spoléhají na své jedovaté jazyky a mediální moc rozprostřenou po celém světě. Umím si představit, jak jim lezou krkem Účka s tím svým Babčenkem. Kdyby věděli, co Účka chystají, určitě by jim to zatrhli.

   Mám dojem, že spíš chudák Babčenko vyšuměl a "svoje" prašule už neuvidí. A to se ten imbecil cenil na 50 papírů baksů. Jojo, shnije hoch v panelákové dvougarzonce na Ukrajině, ten to dopracoval.

   Smazat
 8. No jo nic západním sedmilhářům nezbývá MS ve fotbale se zrušit nepodařilo tak je třeba zamést stopy.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ještě je tu WADA, Rusáci postupují do čtvrtfinále.

   Smazat
  2. 22:50 Jo to je skvělé že Španělsko porazili.

   Smazat
 9. Britové už to mají spočítaný ! Ministr muslim !!!!vládci kolonialismu !!!

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.