Reklama

.

.

středa 25. července 2018

Díky za názor, paní Jazairiová, ale fakt není zájem.

Jiří Baťa
25. 7. 2018
Cestovatelka a novinářka paní Pavla Jazairiová se nechala na DVTV slyšet, že by nám prospěla nová krev, ale Češi se bojí mísení kultur. Na čele prý máme napsáno „Radši ne!“
Vážená paní Jazairiová,
dovolte mi vyjádřit svůj subjektivně-objektivní názor na ten Váš, který jste prezentovala v rozhovoru s pí. Drtinovou v DVTV. Předně Vás chci ujistit, že ctím slova F. M. Aroueta, alias Voltaira a nemám nic proti Vašemu názoru, na druhé straně si ovšem rovněž osobuji právo se k Vašemu názoru vyjádřit. Především co se týká té „nové“ krve nevím přesně, jakou novou krev máte na mysli, ale protože se řeč točí kolem imigrantů a imigrace, nepochybně máte na mysli krev afro-asijskou. To ostatně také potvrzujete konstatováním, že se my Češi bojíme mísení kultur.Ani si neuvědomujete paní Jazairiová jak velkou máte pravdu. Jen jaksi nemohu pochopit, že jako novinářka a cestovatelka máte tak velké mezery ve znalosti vlastních spoluobčanů, obecně řečeno nás Čechů. Máte pravdu v tom, že bychom potřebovali novou krev v rámci rozšíření naší populace, která stárne a dětí se rodí méně, než by bylo potřeba. Co nechápu je, proč si myslíte, že by nám zrovna prospěla „nová cizí krev“, jak z Vašeho názoru vyplývá, místo toho, abyste apelovala na vládu a společnost, aby účinně podpořila náš demografický růst našeho obyvatelstva, ale ne na úkor imigrantů.

Paní Jazzairiová, nevím kolik a které státy jste procestovala a jaké poznatky jste si z cest přinesla, ale přijde mi, že jste ne zcela dostatečně seznámená (zda vůbec) o životě lidí afro-asijských států s převažující muslimskou entitou jejich islámským náboženstvím. Absolutně, zdůrazňuji absolutně nemám nic proti těmto národům, pokud žijí tam, kde se narodili, žijí, kde je jejich pravá vlast. Avšak vzhledem k tomu, že velká většina obyvatel tohoto kontinentu nemá evropskou civilizační úroveň, tzn. vzdělanostní gramotnost, znalosti, pracovní a zdravotní návyky, odlišnou kulturu a náboženství, pak zásadně nemohu souhlasit s Vaším názorem, že by nám prospěla „nová krev“ zrovna tohoto etnika. Výše uvedená fakta rovněž vysvětlují můj názor, proč ne že se bojíme, ale proč ze zcela prostých, opodstatněných důvodů odmítáme dehonestující mísení kultur.

Proti Vašemu irelevantnímu tvrzení je zde dostatečný argument. ČR není ani zdaleka tak xenofobní nebo rasistická, jak se o ní tak rádi sorosovští obhájci multikulturalismu, pravdoláskaři pražské kavárny, vyjadřují. V ČR žijí sta tisíce lidí jiné národnosti, odlišného etnika, barvy pleti a jiného náboženství, takže pokud jde o mísení kultur a otázku „nové krve“ v naší společnosti, ta je bez problémů řešena průběžně.

Pokud jde o Vámi pomyslné „Radši ne“ na našich čelech, tak jakkoliv je to nesmysl, přesto máte svým způsobem, jak jsem již výše zmínil, pravdu. Napsané to tam skutečně nemáme, ale fakt je, že by tam mohlo třeba být místo „Radši ne“ napsáno „Zásadně ne“! Chápu Váš názor, postoj a stanoviska k této problematice, které jste se vyjádřila před kamerami DVTV. Ostatně tam se v jiném smyslu ani vyjadřovat nelze. Nepochybně patříte mezi ty lidi, kteří multikulturalismus obhajují a jak se říká, chcete-li s nimi vycházet, což je z Vašeho profesního postu jaksi žádoucí, je třeba se také jistým podmínkám přizpůsobit. Jinými slovy, kdo chce s vlky žíti, musí s nimi výti.

Paní Jazairiová, přeji Vám mnoho dalších cestovatelských a s tím spojených i novinářských úspěchů, ale prosím, pokud je to možné, vyjadřujte se o nás, občanech České republiky, více zdrženlivěji. Opravdu od Vás nemusíme poslouchat ani číst, že se bojíme mísení kultur a že potřebujeme novou krev. Možná by nebylo více od věci, kdybyste víc obhajovala národní zájmy a vlastenecké postoje (pokud k tomu máte nacionální předpoklady). To by bylo pro Česko rozhodně užitečnější, než Vaše svérázné názory a „knížecí“ rady. 


V úctě
Jiří Baťa

63 komentářů :

 1. Cesi BACHA !
  BACHA na babu Jaziriovou ! Ona vas chce skrizit s Africany a podrbat vam vase KSICHTY !

  Zjevu jste moc nepobrali a ted jeste takove destruktivni napady, vam zde predklada ke spolknuti nejaka exoticka baba.

  NEVERTE JI babe, kralovna priroda to zakazala ! Krizeni je povoleno pouze s vyssi kulturou.
  Muste prostudovat rasove profily a potom teprve reagovat. Do te doby NIC !

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi

  1. Paní Pavlo Džazairiová, rozená Kochová, již krev jste promísila za nás, na čele máte ARABIA Nisan a Martin. My, co máme úžasné ČESKÉ partnerky a partnery děkujeme za radu, zůstanem pospolu!

   Vy miste rychle než příjde menopauza, ještě Vám schází další syn s dcerou, ARAŠÍD a DATLE Džazairiovi?

   Ploďte na nás nehleďte ابراهيم عواد ابراهيم علي البدري . Paní Pavlo, Vy si umíte přeložit do češtiny, co jsem Vám sdělil. Máte tento výraz napsaný na čele!!! Pro Čechy nic moc, jak píše Foriďan.


   Zdraví Ramón

   Vymazat
  2. Ať se ta stará kráva páří s těma kozomrdama sama.

   Vymazat
  3. vytahovat se na nejaky uplne blbi feministky to by vam tak slo..

   Vymazat
  4. 73 letá francouzská rodačka z Munsteru ve Francii... s afinitou k Francouzské Africe a maminka kříženců s Iráckým ministrem kultury... tedy člověkem vzdělaným (v ČSSR) prostě Češkám přeje africké ministry kultury vzdělané v ČR... a našim mužům obřezané, tedy věrné krasavice - z arabských předních rodin.

   Jistě nemá na mysli tu luzu, která k nám pašuje Korán a chytrý mobil místo dokladů s nataženými "dolními rukami? Říkám to správně, věřící... kterým Alláh, budiž jeho jméno nastatisíckrát pochváleno, nařídil MÍT ruce HORNÍ (DÁVAJÍCÍ)!

   Jinak, ta Jazairová je Češka jako paní baronka ze Švejka, znalkyně českého fojáka

   Vymazat
  5. Můžu jen vzkázat pí Jazariové, Vy se můžete klidně křížit jak chcete, ale nás nechte jednat dle našeho svobodného rozhodnutí.
   Václav
   Ps: vracet se nemusíte, nijak se nám po Vás nebude stýskat.

   Vymazat
 2. Jak nám sdělil na Čroflus pan Zaorálek, není ani spolunažívání s komunitou Vietnamců bez těžkostí. Hovořil o tom v souvislosti s pozastavením viz pro Vietnamce, zdůvodněným vysokou kriminalitou, ekonomickou šedou zónou a také je nutno zmínit jejich malou ochotou k integraci. Šedá ekonomika byla velkoryse tolerována všemi popřevratovými vládami, protože při rozkrádání státu nechtěli připustit sociální neklid a dovolili Vietnamcům bezcelní dovoz leného asijského zboží a tolerovali daňové úniky. Afroasijská populace se u nás může zapojit leda do distribuce drog a rozšíří tak řady jim podobných. Pani Pavla nechť osvěžuje cizí krev...L.H.

  OdpovědětVymazat
 3. Tomský říká jasně NE, nepříjmeme ani jednoho uprchlíka, protože vidíme na vlastní oči, že západní Evropa je před zánikem, protože přijmula muslimské uprchlíky, kteří mají ve své víře nadřazenost nad námi a to všichni muslimové bez výjimky. Příjmem muslimských uprchlíků pácháme sebevraždu!

  https://www.reflex.cz/clanek/video/88752/dvacet-uprchliku-nas-nepodreze-rika-hollan-pohrdate-narodem-zapad-pacha-sebevrazdu-vpalil-mu-tomsky.html

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nadřazenost Muslimů je odvozena od nadřazenosti "vyvolených"... a vyvolává to stejně zlou krev, jako vyvolávala nadřazenost Němectví vyvoleného Prozřetelností.

   Vymazat
 4. od doby,kdy tato soudružka zcela neprakticky změnila dlouhodobou skladbu programu praha1,skončil jsem s poslechem této stanice díky ní.

  OdpovědětVymazat
 5. Pred casem se v podobnem tonu vyjadril Belobradek...aby se Ceske zeny povolili migrantum v zajmu zvyseni ceske populace...pani Nela Liskova mu tehda nalozila , ze si to nedal za klobouk !

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Bilderbrádek chtěl, aby si kždá nechala od uprchlíka udělat UPRCLÍKA.To by se za chvíli v kostele zpívalo Al Eluja.

   Vymazat
 6. Za mě, NIKDY NE!
  Ona už to udělala, a jak to dopadlo...

  OdpovědětVymazat
 7. Přepisování historie a vymývání mozků - příběh ze života:
  "Můj syn byl bledý jak stěna a říkal, „tati, to přece není možné, že by všechno, co nás ve škole učili byla lež !“ Řekl jsem mu: „Synku, jestli jsi to sám nepopletl, tak to vás opravdu učili lež“.
  http://leva-net.webnode.cz/news/prepisovani-historie-a-vymyvani-mozku-pribeh-ze-zivota/

  OdpovědětVymazat
 8. Stehovani a miseni narodu je prirozena vec v historii lidstva.Prece si nemyslite,ze na veky veku bude EU a ceska kotlina.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Rozum máš skutečně jako bagoun !

   Vymazat
  2. Jasňačka, ale o tom, jestli se někdo někam přistěhuje obvykle rozhodoval názor a následně síla obou stran. Samozřejmě, že byly páté kolony.
   Jen bych rád pochopil o co jde těm lidem jako Jazairiová, Bagoun a další. Buď nemají rozum, nebo jsou to naši nepřátelé a jako s takovými by se s nimi, podle výše uvedeného, mělo zacházet. Pane "B", co takhle upřesnit?

   Vymazat
  3. Bagoune, "kočovníci z Indie" po celém světě ti dají za pravdu, jenom to mísení ras jim nějak nevyšlo.

   Vymazat
  4. Bagoune, ani ta integrace těm kočovníkům tak docela za celá staletí nevyšla, ale je tedy fakt, že i přesto si v cizích zemích žijí dobře.

   Vymazat
  5. Bagoune, Bagoune. Váš nick je odvozen ze jména nebo ze Švejka? Míšení národů je normální mezi sousedícími a v rámci turistiky! I při zvýšené turistice je % zanedbatelné a v národě se rozpustí. O něco horší jsou hraniční linie národů a horší je i asimilace přicházejících do majority, jsou-li z "natvrdlých" velikostí národa(Němci), vírou(židé) a kulturou, resp. vizáží(cikáni). Vše je zvládnutelné při rozumné politice majoritního národa, pokud si ještě sám vládne svými představiteli. A v tom tkví odpověď, jak dlouho bude EU a česká kotlina! Dokud si udržíme své představitele, ne jen česky znějící!

   Vymazat
  6. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Vymazat
 9. Jazairiová je stará kráva vymrdaná arabášem tak se na ni vyserme.

  OdpovědětVymazat
 10. Uvědomují si vůbec tihleti multikulti, že vyvolávají uměle nové stěhování národů? Každé takové mělo za následek úpadek vyspělých civilizací a kultur. Žádné obohacení, ale naopak rozvrat. Jak dopadl Řím a trvalo to 13 století než se lidé propracovali zpět na jeho úrověň. Až teprve s renesancí se dostala úroveň znalostí a umění na přibližnou hladinu. Každá migrace je špatná a vždy vedla ke skáze!!! Kdo tohle z historie nepochopil měl by si rychle otevřít učebnice dějepisu. Bláboly o nutnosti "nové krve" jsou další zrůdnost těhle sociálních inženýrů a psychopatů. V ČR je milion přivandrovalců z Ukrajiny, Větnamu, Ruska, Mongolska, ale i z USA, Francie, Indie a řady dalších zemí. ČR má nejvíce obyvatel co kdy v dějinách vůbec měla a je přelidněná (dle počtu osob na km2) jako nakonec celá Evropa, takže proč sem tahat další lidi. V Evropě nejsou odpovídající zdroje ani prostor. Celé tohle migrační svinstvo je jen bohapustá lež a účelový obchod s lidmi. Co se týká té tzv. nové, vylepšené krve, tak něco podobného už chtěli činit nacisté a jak to dopadlo? Z hlediska genetiky a přírody je naopak účelové zachování rodu a druhu. To v přírodě ctí a pevně zachovávají všechna divoká zvířata. Ne tak domestikovaná a zmanipulovaná člověkem. V přírodě se nic nekříží, dlouhodobě nepřemnožuje, protože tím vznikají druhově neustálené hybridy povětšinou bídných vlastností, chatrného zdraví a často neplodné pro další generace. Proto takové hybridy jsou v přírodě přirozeně odstraněny. Proč to co v přírodě funguje člověk obchází a má jej ještě vylepšit? Pouliční podvraťák se nikdy nemůže postavit schopnostem čistokrevného vlka. Prostě v přirozených podmínkách neobstojí a ani v souboji s ním. Stejné je to s ostatními domestikovanými druhy. Proč by tedy mělo mixování a míchání ras u člověka být přínosem, když u ostatních živočichů vede k degeneraci? Může mi tohle někdo vysvětlit? Nakonec i v bibli bůh oddělil národy, zmátl jazyky a živočichům a rostlinám řekl: " množte se každý dle svého rodu a druhu". Tihle neomarxističtí šílenci popírají jakoukoliv skutečnou zákonitost přírody. Je to stejný grandiozní podvod jako celé to eko hnutí, které vede jen k ještě větší devastaci přírody. Hlavně když to někomu nese prašule. Ďáblův syn se jmenuje Mamon a je bohem mnohým tzv. demokratům a humanistům.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Richard von Coudenhove-Kalergi - jeho busta je v Bruselu...

   Vymazat
  2. 9,15 Souhlas a lépe bych to nenapsal. Všichni co tak blábolí jako Jazairi a Blbobrádek ať nám to předvedou ve své rodině. Vezmou k sobě jednu průměrnou rodinu muslimských emigrantů a předvedou jak to funguje.

   Vymazat
  3. citace:
   Spása přichází od Židů!, Pazuse, 26. 7. 2018 21:58:15
   Věřte mi!!

   Reagovat
   Re: Spása přichází od Židů!, kung-fu-ck, 26. 7. 2018 22:03:01
   Velky omyl priteli, spasa pro EU jsou imigranti z muslimskych zemi, kteri riskuji sve zivoty proto, aby nas krestany obohatili o svoji kulturu a zvyky a vydelali nam na duchody.

   Reagovat
   Re: Re: Spása přichází od Židů!, chlestakov, 26. 7. 2018 22:06:21
   Hlavně tvojí starou a tvou prdel strupe.

   Reagovat

   Vymazat
 11. Trochu so přisadím.
  Připadá mi, že pohled na otázku migrace je celkem jednoznačný a je popsán a historicky doložen.
  Pokud je mi známo, panuje rozdíl mezi "přirozenou" a "masovou" migrací. Přirozenou migrací jsou studenti z jiných zemí, obchodníci, pracovníci, kteří zcela legálně a s doklady o původu překonají státní hranici.
  Masové migraci se v historii původní obyvatelé vždy bránili, protože masové přesuny obyvatelstva byli příčinou sociálních nepokojů, pokud ne záhy, tak v budoucích časech.
  Dnes se jedná o sociální experiment.
  Pokud je zmiňován jako důvod k podpoře migrace nízká porodnost a stárnutí populace, pak k řešení tohoto problému je třeba zavést sociální politiku podporující "normální" rodiny s dětmi, a ne prostředky získané a ušetřené na "normálních" rodinách investovat do nevzdělanců z jiných kontinentů. Nevzdělanec není hanlivé označení, pouze bych rád poukázal na strukturu našeho systému a cyklus života. Narození, školka, škola, nástup do zaměstnání a práce v produktivním věku, důchod. Tak si stát spravuje lidský potenciál a zájem státu by měl být v souladu se zájmy většiny "normálních" obyvatel.
  Zmínky o páté koloně jsou poukázáním na existenci části společnosti, která touží po revolučních změnách a z nějakého důvodu sáhne i po možnostech, které jsou vysoce rizikové. Jde o implementaci třaskavé sociální směsi. Tito lidé by měli vědět, že sociální klid je výsledkem dlouhodobého směřování konzervativní politiky státu(ů).
  ABC

  OdpovědětVymazat
 12. Pane Baťo skvělý článek to je můj názor slimáci k nám nepatří.

  Obohacení v praxi:

  https://zvraceny.cz/content/82804-imigranti-ve-francii

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. http://svobodnenoviny.eu/dopravni-spolecnost-opousti-po-mnoha-nasilnych-udalostech-bruselske-predmesti/

   http://svobodnenoviny.eu/detsky-zadatel-o-azyl-ubodal-norskeho-obcana-ve-venkovskem-supermarketu/

   http://svobodnenoviny.eu/gatestone-institute-evropa-nasi-vizi-je-islamsky-stat/

   Vymazat
 13. multikulturní krávo.Mám dvě modrooký blonďatý holčičky,naprostej boží dar!!!!A ty mi tady ty krávo blbá budeš vykládat,jak mám mísit jejich krev s těma zasranejma nekulturníma špinavejma hovadama bez základních hygienických návyků...Lidi jako ty by zasloužili jednu přímo do ksichtu.V tvém případě do velmi nehezkého ksichtu....

  OdpovědětVymazat
 14. řečeno slovy českého klasika - VY KRÁVO JEDNA NEBESKÁ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  OdpovědětVymazat
 15. Tak fašismus se posunuje dál je třeba ty zbytečné knihy veřejně spálit to už tu bylo:

  https://cz.sputniknews.com/nazory/201807267781867-USA-zruseni-knihovny/

  OdpovědětVymazat
 16. Monika Leová, Coranteng, Tvarůžková jsou docela krásní lidé. Mísení ras asi nezabráníme. To by zčásti neexistovala ani Amerika. Problém je v tom, že majorita musí držet v rukách dané právo a ústavnost příslušného státu. Chce li mít Žilková hnědé dítě nechť ho má(no už asi nemůže). Ale všichni musí dodržovat a respektovat místní zákony. Rozhodně se nebudu dívat na kamenování Mohamedánky svou rodinou za její znásilnění na našem území.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Mula je taky docela krásné zvíře, ale ve většině zemí se mulí samci kastrují z důvodu větší bezpečnosti práce s nimi:
   https://cs.wikipedia.org/wiki/Mula

   Vymazat
  2. A další mulové proto hlásají agresivní Islám...

   Vymazat
 17. Tím větším nebezpečím jsou lidé jiné krve, ale skoro stejného vzhledu a temných myšlenek. To oni nám doporučují, abysme zapoměli na svůj rod a stali se lehce ovladatelnou směsicí. Oni sami jsou v utajení, stěží je poznáte podle křivějšího nosu a černých vlnitých vlasů, ale stačí se podívat, kolik jich je nalezlých ve sdělovacích prostředcích . reportéři, hlasatelé, a v povoláních, odkud můžou formovat mínění lidí - neziskovky, herci atd.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Hezky zakulacene receno...

   Ti, co jsou vsude v Diaspore, nam tu vnuti dalsi Diaspory a Ghetta, aby nebyli jedinym tercem, aby nam pred nos strcili jiny terc, nez proti kteremu bychom se meli branit...

   Rozdeli spolecnost na etnicke skupiny, abychom nechapali, kdo je Našinec.

   (Myslite si, ze vas chteji nahradit cernochy a muslimy, ale pritom vas chteji nahradit roboty... Divejte se jinam a kricte nespravne, dokud nebude pozde...)

   ---

   Zradi vas jako obvykl Had na Prsou.
   Ani je nemusim jmenovat...

   Jemuz podavate chleb.
   A zradit lze i zdanlivym polibkem.
   Jeden z tech, jimz myjete nohy...

   > Ale my nejsme J. !
   > Ale jste...

   ---

   Hadi snaze svadi Zeny. Lecktera jablka hadu jsou ale otravena. (Pozor na jablka hadu z rukou zen!)

   Hadi snaze svadi spatne informovane, ty, kdo uprednostnuji Cit pred Rozumem.

   (Pozn. - liberalismus, feminismus, ale i vitani migrace, je predevsim dilem zen, svedenych na zcesti... I kdyz samozrejme nejen...)

   ---

   Pastyri ovecek necht jsou ale Moudri...
   Pozor na Vlky v rouse Pastyru predevsim.
   Ani Ovce v rouchu Pastyre neni Dobra.

   "Odstraneni vsech Plotu prinese tu nejvetsi (neo-)Svobodu!", krici mlsni Vlci...

   Vymazat
 18. Je to škaredý, je to blbý, co s takovou frndou!? Vyhnat a zakázat vstup do ČR na věky, taktéž zakázat prezentaci jejích blinců kdekoliv!!

  OdpovědětVymazat
 19. Obohacení bez poptávky:
  https://zahranicni.eurozpravy.cz/eu/230721-400-uprchliku-vtrhlo-na-enklavy-ceuta-byli-vyzbrojeni-plamenomety/

  OdpovědětVymazat
 20. Pry:
  "velká většina obyvatel tohoto kontinentu nemá evropskou civilizační úroveň, tzn. vzdělanostní gramotnost, znalosti, pracovní a zdravotní návyky, odlišnou kulturu a náboženství"

  To vsechno by teoreticky slo napravit jejich zaclenenim do civilizace, ALE:

  Oni bohuzel predevsim nemaji biologicke schopnosti, IQ v prumeru 70 v Africe, v prumeru 85 v Arabii nebo v cernochu v USA.

  (Ano, sice nejlepsi 1% z cernochu je lepsi nez prumerny beloch, ale to 1% nepotkate na ulici, tam potkate predevsim tech spodnich 90%... Z nichz polovina ma IQ mensi nez 70, a pokud jim obratny (((manipulator))) vysvetli, ze i jen protoze jste "bily", tak jste bezpochyby "rasista" a je potreba vas zbit, zabit nebo aspon vyloucit ze spolecnosti.)

  Oni (africani) nemaji kapacitu na to, aby byli zacleneni do nasi civilizace.

  Vsechen multi-kulturalismus selhal.

  Viz USA, kde je dlouho integrovali, kde mohou zit v civilizovanych podminkach.
  Zlocinnost cernochu je nasobne vyssi, nez zlocinnost belochu,
  prumerne skolni skore i tech 10 procent nejbohatsich cernochu nedosahuje urovne prumerneho skolniho skore tech 10 procent nejchudsich belochu...
  https://diskuter.wordpress.com/2017/08/04/politicky-nekorektne-o-teme-iq-3-cast-prednaska-profesora-rushtona-o-inteligencii-a-kriminalite-cernochov

  Viz ale predevsim Jizni Afriku, jak dopadnou belosi, kdyz se cernosi stanou vetsinou a pomoci Demokraticke vetsiny uchvati moc. Genocida bilych jihoafricanu je jiz tezko prehlednutelna, pokud mate oci otevrene. Jeste ze zatim maji kam utect, cast do Australie, cast nyni do Ruska...

  A i sem prisli tu zustat, premnozit se a vyhladit nas, lecktery z nich se tim ani netaji...

  Budeme my mit kam utect, az se to tu zacne menit v Planetu Opic? (I to byl prorocky film, nejen 1984)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. (jak jsem to postupne doplnoval, tak jsem to dost popletl...)

   Sem prisli zustat tu a premnozit se africani a arabove. (vlozenim dalsi vety na konec odstavce pred tim se to cele popletlo)

   My jsme bile jiho-africany nepozvali je zachranit pred zvuli tamni "vetsiny"...

   Vymazat
 21. Pavla Jazairiova

  narozena ve Francii české matce a nizozemskému otci. Podnikla několik reportérských cest do Afriky, které se staly ve spojitosti s natáčením s cizinci jedním z důvodů jejího propuštění.
  Její první manžel byl irácký novinář.

  Po roce 1990
  Pavla Jazairiová se vrátila do Československého rozhlasu v létě 1990, když zareagovala na nabídku nového šéfredaktora zahraničního zpravodajství Richarda Seemana. Nastoupila na pozici redaktor – komentátor a ve své zpravodajsko-publicistické činnosti se soustředila kromě oblasti Afriky také na oblast Blízkého a Středního Východu. Rozhlasem byla mnohokrát vyslána například do Izraele a Palestiny (v roce 2001 vydal Radioservis její knihu Izrael a Palestina, Palestina a Izrael).

  V roce 1992 se stala odbornou redaktorkou v Hlavní redakci mezinárodního života – stala se reportérkou, která systematicky informovala o dění v zahraničních lokalitách, často politicky problematických. Intenzivně spolupracovala například s prestižním magazínem Zápisník zahraničních zpravodajů, kam přispívala reportážemi také z reportérských cest po Íránu, Jižní Afriky nebo Pákistánu.

  V roce 2001 odešla do penze – ještě v následujícím roce ale reportovala o dění v intervenovaném Iráku.  A pan Baťa z Holešova o ní napíše:

  "Paní Jazzairiová, nevím kolik a které státy jste procestovala a jaké poznatky jste si z cest přinesla, ale přijde mi, že jste ne zcela dostatečně seznámená (zda vůbec) o životě lidí afro-asijských států s převažující muslimskou entitou jejich islámským náboženstvím."

  To nevymyslíš :-D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jarin 26. července 2018 16:35

   Není to poprvé - a bohužel asi ani naposled - co pan Baťa "svobodně" spekuluje a obšťastňuje čtenáře svou dojmologií. Jeho příspěvky jsou vesměs bezcenné a tvoří tu (spolu s několika dalšími autory) zbytečnou "vatu".
   Docela se divím, že mu to publikují i "První zprávy" nebo Paroubkova "Vaše věc".
   - Nejsou lidi?!

   Vymazat
  2. Paní Pavlu Jazairiovou mám zařazenu mezi nejlepší české novináře/ky. Podobně jako paní Tereza Spencerová zasvěceně seznamuje české publikum se situací na Blízkém Východě a v arabsky mluvícím světě. Za to jijm oběma velký dík a uznání.

   Pan Baťa by se měl stydět, méně psát a více přemýšlet.

   Vymazat
  3. S panem Baťou souhlasím. Paní Jazairiová, může být geniální novinářka, ale měla by více přemýšlet, a její kritiku Čechů za to, že se bojí mísení kultur, by mohla laskavě omezit na její vlastní rodinu.

   Vymazat
 22. Paní Jazzairiovou mám moc ráda. Její knihy i rozhovory v rozhlasu byly vždy objektivní. Nevím proč taková nenávist směrem k jejímu manželství s Arabem, není přece jediná. Toto je její názor, já ho nesdílím, ale přece ji kvůli tomu nebudu urážet. Každý uznává jen to své a není se co divit naše veřejnoprávní připouští také jen ten jeden správný názor. Začíná to být nebezpečné.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 17:25

   Nedivte se, vážená -
   tady jste na jednom z webů, kde velká část čtenářů (možná většina?) trpí judofobií a podobnými duševními poruchami. Afričan nebo Asiat pak v jejich obrazu světa dostane patřičné místo.
   Nebezpečné mto nezačíná být, nebezpečné to bylo a je vždycky.

   V Německu se po zhruba 30-40 letech latence zase otřepali a podobné názory sílí.

   U nás pak různí Okamurové, snad z absolutního nedostatku jakýchokoli myšlenek, na podobné nenávisti staví svou politickou kariéru. Jiný základ jejich počínání nemá. Ohnání se přitom drze vlastenectví, svobodou, spravedlností a bůhví čím ještě. Naštěstí je v Čechách sklon k fanatismu tradičně jen mírný a procento podobných blbů se tedy drží v přijatelných mezích.

   Leč pokušení pro "tradiční" politiky je silné: proč nenaskočit na tuto notu a taky na tom neudělat politické body?

   Největší ubohost spočívá pak v tom, že pro každého, kdo se jejich stupidnímu fanatismu nepodrobí onálepkují jako "sluníčkáře" a "multikulturalistu". Jakékoli další rozlišení resp. schopnost kritického myšlení zcela přesahuje jejich mentální horizont.

   Však se "potěště" reakcemi, které budou vzápětí následovat!

   Zdravím z Vídně, kde mne mnozí migranti denně štvou svým chováním i např. tím, že nedokážou ani třídit odpad. Možná je to v rozporu se jejich kulturou??

   Vymazat
  2. Pane Kopecký, občas jsem s vašimi názory souhlasil, ale co jste napsal nyní všechny vaše klady maže.
   Nejen že se mýlíte ve čtenářích Nové republiky a urážíte je, ale mýlíte se i v příznivcích SPD a samotného Okamury.
   Pro mnoho lidí je vlastenectví životním východiskem a obranou proti nesmyslům přicházejícím ze zahraniční a proti vysávání naší ekonomiky nadnárodními společnostmi.
   Přímá demokracie je pak pro velkou část lidí pojistkou proti politickým a hospodářským mafiím, které si u nás běžně kupují politiky.

   MM

   Vymazat
  3. Anonymní "MM" 26. července 2018 20:08

   A co je - a co není - vlastenectví?

   Pokud Vám někdy zbyde čas, zkuste se nad tím zamyslet mnapř. po přečtení nstati Ivo Šebestíka "Bořit mýty a bourat národní dějiny je velký rozdíl"
   http://casopisargument.cz/2017/02/08/borit-myty-a-bourat-narodni-dejiny-je-velky-rozdil/

   PS: Mám být smutný, že jsem ve Vášich očích "ztratil body"? Co je urážlivého na tom, poukázat na zjevnou lidskou hloupost? Cítíte se snad Vy uražen zástupně za ty hlupáky, kterých se tu tolik hemží? - Kdysi dávno se ve školách do hodnocení žáků/žákyň psalo: "V kolektivu oblíben."

   Vymazat
  4. Vy se Kopecký nemáte právo vůbec vyjadřovat k vlastenectví, protože jste zdrhnul do Rakouska, a k rodné hroudě nemáte žádný vztah. Nemotejte se do záležitostí ČR, a starejte se o zemi, kterou jste si vybral svůj domov, a zapustil tam kořeny, tam třeba uvítají na jejich webech vaše komentáře.

   Vymazat
  5. 20:41

   Nevíte o mně nic, takže mi laskavě neudělujte rady - a už vůbec ne anonymně!

   Vymazat
  6. Kopecký, sám se tím chlubíte:
   https://www.blogger.com/profile/01778978631493606106
   https://plus.google.com/+JanKopeckýWien

   Takže nám do toho nemáte co krafat, a já vám to budu psát, ať se vám to líbí, nebo ne.

   Vymazat
  7. Jeden anonym také naznačil aktivní účast pana Kopeckého v organizaci, která verbovala a vracela uprchlíky jako "chodce" zpět do Československa. Možná i to je důvod pobytu ve Vídni. Jak jsem koupil, prodávám.

   Vymazat
  8. Miroslav Povolny 26. července 2018 21:10

   Když nakupujete v second-handu - a ještě u anonymů - nelze se divit, že píšete vesměs pitomosti. Zřejmě už jste byl celý natěšený, abyste se o mne zase jednou mohl otřít!
   Jste zkrátka jenom hloupé, užvaněné a drzé hovado!

   Vymazat
  9. > 17:40
   Pry "trpí judofobií a podobnými duševními poruchami"
   Obvykle lhari pouzivaji nalepku "anti-semitismus", judofobii slysim snad poprve...

   V cechach problem s zidy nemame (vyjma ruznych zastupcu prazske kavarny, treba Kalouska, ale tam neni problem v tom, ze by to byli Zide, proste jsou spatni nehlede na puvod),
   ale pokud se rozhlednete po svete, zejmena v UK a USA, zjistite, ze jste byl predtim zrejme zaslepeny, kdyz jste to nechtel videt...

   https://infiniteunknown.net/2017/09/15/the-jewish-supremacist-doomsday-cult-that-connects-trump-and-putin-chabadniks-and-zionists-are-911-perpetraitors/comment-page-1/#comment-2021573

   https://infiniteunknown.net/2015/06/17/the-history-of-the-house-of-rothschild/

   https://russia-insider.com/en/politics/its-time-drop-jew-taboo/ri22186

   https://fitzinfo.wordpress.com/2016/10/29/trump-controlled-by-mossad/
   (viz casti 1,2,3,4)

   http://www.bollyn.com/the-zionist-criminal-network/

   Tolik jen namatkou...
   O nejvetsim problemu lidstva se toho da precist (zatim) dost...

   ---
   Ohledne migrantu. Ze netridi odpadky je jiste politovanihodne, ale to je jeste relativni drobnost, a predstirat, ze nejsou horsi problemy s migranty nez netrideni odpadku by bylo politovanihodne lharstvi... Snad jsem tu vetu o netrideni odpadku jen spatne pochopil...

   Viz seznam ruznych problemu za jeden vybrany den:
   https://infiniteunknown.net/2018/07/21/migrant-crisis-crime-july-21-2018-edition-germany-multiple-brutal-attacks-on-women-by-migrants-in-freiburg-sweden-invests-millions-to-teach-migrants-how-to-have-sex-with-blonde-wome/

   Takovouhle stranku odkazu zaplni ruznymi znasilnenimi a vrazdami denne...

   Zlocinnost v USA, kde byli cernosi dlouho integrovani a neziji v bide Afriky:
   http://www.informationliberation.com/?id=57483

   i zde by se toho dalo prinest vic...

   ---
   Doufam, ze si to stihnete precist, nez mi to zde administratori smazou...
   (Cenzura neni problem jenom vladnouci garnitury a main-stream medii...)

   Vymazat
  10. PS.Český stát převzal kontinuitu, tedy i trestní postih zrady.

   Vymazat
 23. Prosím oobjasnění: do Ameriky po objevení Kolumbem odcházeli kolonisté, nebo migranti. Totéž do Australie? Ukrajinci u nás jsou migranti nebo kolonisté? Dtto národy z rozpadlé Jugoslávie, z Řecka po r. 1948? Není takové mísení krve normálnější než s nábožensky zcela jiným etnikem - navíc jsme právě pro muslimy jako ateisté ti nejhorší psi odsouzení k vyhubení!

  OdpovědětVymazat
 24. no, paní Jazairová sjezdila Afriku a Blízký východ, vzala si Iráčana, (strana Baas), ale nakonec žila s Čechem.. asi se to mísení kultur zase tak nepodařilo.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. P.Jazairová v 80.letech přispívala do časopisu Lidé a země. Pamatuji mj. jak varovala české ženy od rozhodnutí provdat se do fungující africké rodiny, jaké reálie je čekají (jedna z mnoha manželek, tchyně velí absolutně, zatracení atd.).
   Jaká proměna - nyní je mladý africký bezprizorní nasunutec doporučen! To je opovrhování českým národem.

   Vymazat
 25. Pane Václave Dvořáku z 21.05,
  Myslím, že jsem se paní Jazairiové ničím nedotkl kromě faktu, že nám doporučuje jisté věci, které v souvislosti s imigrací vidím a posuzuji jako nepřijatelné. Viz mísení kultur, nějaké to na čele a podobně. Takže nevidím důvod si sypat popel na hlavu, resp. podle Vás se stydět. Její novinářské kvality, jak to subjektivně zdůrazňujete, jí nijak neupírám, jen konstatuji, že v případě jejich rad a doporučení s ní nemohu souhlasit. Že mám pravdu, dokazují zde uvedené příspěvky v diskuzi. Děkuji za pochopení.
  Jiří B a ť a

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pane Baťo mam rád vaše články jen do nich dál bez korektnosti.

   Vymazat
 26. U paní Jazairi šlo asi v určitém období o exhibicionismus ze kterého časem vystřízlivěla. Ženy k tomu mají vrozené sklony.

  OdpovědětVymazat
 27. Paní Pavla Jazairiová je taková malá česká genetická inženýrka, která se sama podrobila praktickému genetickému testu a dnes nám to všem chce prodat. Mě by více zajímalo, čím se dnes živí její synové, kteří vzešlí z toho pokusu.

  OdpovědětVymazat