Reklama

čtvrtek 5. července 2018

Dopingová mafie WADA už jede hop, nebo trop? Zdrogovaný Chris Frome vítěz Tour de France je čistý jak lilium!

5.7.2018 SkrytáPravda
Máte astma? Jste pravděpodobně vítězi Wimbledonu, Tour de France či biatlonu za pomoci salbutamolu. Froome neporušil dopingová pravidla. Na Tour de France by tak měl startovat...
Kvitové se špatně dýchá, protože má astma, Norkám, Finkám či Švédkám se špatně dýchalo, protože měly a mají astma, takže berou salbutamol, čtyřnásobný vítěz Tour de France Chris Froome se neprovinil vůči dopingovým pravidlům, protože dopingoví komisaři se přiklonili k vyjádření Světové antidopingové agentury WADA, která provinění třiatřicetiletého Brita nepovažuje za dopingový nález.

Během vítězství na loňské Vueltě Froome dvojnásobně překročil povolený limit léku na astma salbutamolu v moči. Na jeho užívání měl od dopingových komisařů povolení..
Zato Rusové brali v biatlonu svůj lék a to je doping. Kdyby si kupovali západní, nebo polský, byli by čistí jak lilium. Nebo jako ti zde jmenovaní.

Problémy s astmatem se mi dostaly do hlavy, říká tenistka Kvitová ...

Výrobce - nepřítel Ruska - POLSKOA další:
Hackeři Fancy Bears potvrdili svá slova a pokračují s odhalováním ukradených dat Světové antidopingové agentury (WADA). Včera vypustili do světa jména, jako je třeba Serena Williams (34), a dnes přibylo dalších 25 sportovců. Mezi nimi je i česká tenistka Petra Kvitová (26). Ta dostala podle dat povolení na lék na astma. Zakázané látky brali i vítězové Tour de France Bradley Wiggins (36) a Chris Froome (31). Zapletená je do celé aféry i Bethanie Mattek-Sands (31), která hraje čtyřhru s Lucií Šafářovou (29) a ovládly čtyřhru na US Open.

Marit Bjørgenová bere "jenom" na astma

Marit Bjørgenová bere "jenom" na dýchání

Nor Sundby při dopingové kontrole po vítězství v závodu na 15 km klasicky v Davosu (13. prosince 2014) a pak i po třetím místě ze stíhačky na 25 km volně v Toblachu (8. ledna 2015) měl pozitivní nález na salbutamol.

Nejpočetnější zastoupení astmatiků najdeme v lyžařské a biatlonové reprezentaci Norska. V posledních letech je reprezentace vytvořena převážně z astmatiků. Lze jmenovat Marit Bjorgenovou, Tor Arne Hetland, Tora Bergerová, Ronny Hafsas, Synnove Solemdalová a další.
Norské noviny VG dokonce spočítaly, že 44 z 61 olympijských medailí norských lyžařů od roku 1992, vybojovali sportovci trpící astmatem.
• Albertville 1992 — 9 z 9
• Lillehammer 1994 — 7 z 8
• Nagano1998 — 7 z 9
• Salt Lake City 2002 — 6 z 11
• Turín 2006 — 3 z 4
• Vancouver 2010 — 7 z 9
• Soči 2014 — 5 z 11

Můžeme jmenovat šestinásobného olympijského šampiona v plavání Ryana Lochte (USA), naší tenistku Petru Kvitovou, amerického basketbalistu Brittneye Grinera, americkou atletku Michelle Carterovou a tenistu Rafaela Nadala.

Americké tenistky Serena a Venus Williamsovy celý život přijímají zakázané látky. Čtyřnásobná olympijská vítězka Serena přijímala oxykodon, hydromorfon, prednison a metylprednisolon. Všechno jsou to WADA zakázané látky, ale Serena je používat může, protože má potřebné lékařské potvrzení. Diagnózy sportovkyně však v dokumentu nebyly uvedeny.

Je jasné, že pro sporty jako běžecké lyžování (biatlon, tenis, gymnastika, cyklistika, atd.) je správné dýchání základem. Z toho vyplývá, že zdravé sportovce do reprezentací neberou, ale „lazaretu“ je oficiálně povoleno to, za co jsou ostatní káráni.

Proto je nutné potrestat Putinovo Rusko!


Předešlé:

33 komentářů :

 1. To Kvitová si raději zranila ruku,aby se nezjistil doping,co u některých látek trvá půl roku,než se z těla dostane.Co to všechno dokazuje,že to nejsou sportovci tělem a duší,ale jen zdrogované figury.

  OdpovědětSmazat
 2. Jinými slovy: zlaté olympijské medaile, nejtěžší závody v cyklistice, v lyžování atd. vyhrávají nejen aktuálně nemocní "sportovci" (chřipka, nachlazení), ale i chroničtí astmatici? Já měl za to že tato úroveň je oslavou mládí a zdraví. Pro tělesně postižené jsou jiné soutěže.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. Anonymní5. července 2018 9:39
   Váš příspěvek je parádní ukázkou, do jakého nezdravého postavení, se vrcholový sport dostal. Sportovní soutěže by měly být svátkem pro ty, kteří se tou kterou disciplínou zabývají a tam se setkávají a vzájemně hodnotí. Ale dnes se ze sportu stala malá válka, kdy se nesportující fanoušci cítí hrdiny, když zvítězí klub, který si z nějakého důvodu, označí za „svůj“.
   Mocnými to je podporováno, jak pro zisky, které to mnohým přináší, tak pro možnou manipulaci s veřejným míněním (viz Váš příspěvek), ale také proto, že dav je třeba něčím upoutat, aby se nenudil a nestrkal nos někam, kde se odehrávají podstatné věci. P.K.

   Smazat
 3. Přirozený vývoj, působení síly peněz v liberální (vše lze koupit, vše je na prodej) společnosti. A farmaceutické korporace jsou hodně finančně silné. A tak si svět utváří ve svém zájmu, podobně jako další finanční gigant, kterým jsou zbrojní korporace.
  Řekl bych, že na vině bude ten liberalismus. P.K.

  OdpovědětSmazat
 4. Trochu se pozapomnelo na astmatika Lukase Bauera a jehonobdivuhodne vysledky

  OdpovědětSmazat
 5. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Maže se to, protože to není vtipné, ale ubohé a slaboduché !!! Znehodnocuje to vysokou úroveň NR !!

   Smazat
 6. Dvořáku pisálku,jste mimo mísu .Sám RUS přiznal,že toto celé řídil stát.Rus baštil bobule jak pominutý. Ale napsal jste to dobře- V AMERICE ZASE BIJÍ ČERNOCHY!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ten RUS (Rodčenkov) vypověděl před Sportovním arbitrážním soudem letos v dubnu, že si na uváděné věci nepamatuje, že složení údajného drogového koktejlu "vévodkyně", který měl podávat ruským sportovcům nezná, že nikomu nic nepodával, že ve zprávě WADA jsou chyby, že v Rusku nikdy uváděná droga metasteron nebyla, atd. atd. prostě téměř vše popřel a odmítl obvinění ruských státních orgánů z organizování dopingu v ruském sportu!
   Soud také neuznal svědectví Kanaďana McLarena, který celou kauzu o "ruském dopingu" rozjel, že vycházel z neověřených pramenů!
   Nemýlím-li se, na základě zjištění této sportovní arbitráže se vracely medaile zpět.
   Tyto informace proběhly světovými médii v dubnu letošního roku, na Nové republice o tom vyšel článek 28.4.2018.

   Takže milý pisálku 10:13, vaše impertinence jsou trapné. Navrhuji, abyste si sám dal facku.

   Smazat
  2. 11:43 Tak ty facky si dejte hned dvě. Vy jste někdy někde četl ,že by rus něco přiznal?? Co já pamatuji Kubánská krize,Černobyl ,ponorka Kursk ,sestřelení letadla nad UK::::::: DALŠÍ ADALŠÍ.Vy nikdy nic nepochopíte. Váš mozek vymyl rus velmi dobře GRATULUJI

   Smazat
  3. Nás nezajímá, co dnes plká nějaký Rodcenko. Bylo jasně prokázáno, že Rusové dopují i v takových sportech, kde to vůbec není potřebné, prostě mají drogy nějak v genech. Jejich praktiky jsou všeobecně známé, na to není potřeba Rodcenka. Gábina Koukalová jednoznačně dosvědčila, jak všechny Ruský na biatlonu dopovaly, zatímco celý svět poctivě trénoval. I tak si tím Rusko nepomohlo, protože ani nadopovani hráči nedokázali porazit famózní mistry ze Západní Evropy.

   Smazat
  4. Vy jste ale opravdu zlé a nenávistné stvoření. Vám mozek nikdo vymývat nemusí, protože žádný nemáte. V.J.Horák

   Smazat
  5. Vy si pletete SSSR s Ruskou federací, sovětský reálný socialismus s ruským reálným kapitalismem. To vaše rasistické vyjádření o Rusech je hanebné. Stejně za studené války lhali Amíci (incident v Tonkinském zálivu a pod.), lžou i po ní (Saddám a zbraně hromadného ničení atd.), ale nikdz bz mně nenapadlo napsat - " prostě mají lhaní nějak v genech. Jejich praktiky jsou všeobecně známé..." nebo "Vy jste někdy někde četl, že by Amík něco přiznal?"

   Gábina Koukalová sice měla hezky barevně sladěné hůlky s pažbou a čelenkou, ale v hlavě má trochu vymeteno, což prokázala téměř souběžně s jejím "dopingovým vyjádřením".
   Jestli má pro vás větší váhu plk nějaké zaujaté sportovkyně před vyjádřením Sportovního arbitrážního soud, tak vás upřímně lituji. Dejte si proto hned tři facky (abyste se vzpamatoval/a)

   Smazat
  6. Text platí samozřejmě pro ty retardy nad vámi, pane Horáku.

   Smazat
  7. 21:57, je mi líto, testy u Rusů byly jasně pozitivní, zatímco jiní poctivě trénovali. Jestli chcete obhajovat doping, to je mi velice líto. S Gábinou jste hodně ulítnul, vždyť to je naše reprezentantka, člověče.

   Smazat
  8. Pane Dvořák nedivím se ,že obhajujete Ruský doping.Pokud jsou vaši kamakádi takoví exoti jako DAVID,KREJČÍ,KORÁL, potom se není čemu divit.

   Smazat
 7. 10:07 napsal jsi to presne, jakakoliv sprostarna zapadu je v poradku. Aspon podle ct. Abych to upresnil. Lhat je norma zapadu. Viz opet otrava novicokem :-) Slovani lzou za prachy a z blbosti

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Takže v důsledku - všichni lžou? Každý z jiné příčiny, ale ve finále všichni? To jest - lhát je prostě v současné době norma? Lžou politici, lžou media, lže justice,lžou lékaři pacientům, lžou děti rodičům a rodiče dětem, lžou učitelé - lžeme si navzájem? To jsme to dopracovali. Živočišný druh "homo" uč je zralý k utracení, přežijí jen zvířata.

   Smazat
  2. Ukazuju na prohnily zapad ktery naprosto bez uzardeni vyhrozuje, ze budou padat letadla A ona padaji, dtejne jKo vyvolani 7 pr vratu za 5 let a ony se deji.Jen za to muze Rus. A vsichni hlupaci tomu tleskaji viz Alexandrovci. Rus se k tomu nesnizi. Nema to ve sve pro vaze jako ja nebo ty...si myslim. Anglosasasovi nezalezi na milionech mrtvych viz vylhany Irak a mohli bychom pokracovat. A do toho prohnileho zapadu vedeneho neziskovkami a lgbt kulturou my mirime milovymi kroky, protoze mame v patach Rusa, ktery nam nikdy nenutil treba migranty, nekradl vodu a td.Rika se, ze vsechno zle je pro neco dobre. Spadnout pod sferu zapadu po Jalte, jsme na tom stejne jako Rakousko, ktere se mozna zachrani od islamizace. Zapadu neni pomoci at uz diky muslimum nebo michani pohlavimi. My nikdy zapad nedozeneme, zapad ac se brani, dozene nas, pokud se islamizaci ubranime. Za co nas ma zapad lze demonstrovat na vrazde Cecha retezem. Maji nas za podlidi na nizsi urovni nez divocaky z Afriky. Tam uz se svet v prd.. obratil. Na nas je, jestli to dopustime

   Smazat
  3. Stejne jako vyvolani 7 prevratu za 5 let.

   Smazat
  4. 15:01, ale východní Evropa jsou podlidé, to jste nevěděl?

   Smazat
  5. Rusko je kvůli dopingu vyloučeno že šampionátu.

   Smazat
  6. Kde´s vzal tuhle kravinu, hochu?

   Smazat
 8. Nepřežijí ani ta, protože jim onen „homo“,zničil jejich původní prostředí. Asi tak.

  OdpovědětSmazat
 9. No ono už nelze výkony sportovců legálně zvyšovat už jsou na hranici výkonnosti.

  OdpovědětSmazat
 10. Peníze kazí člověka.
  A ze sportu dělají šaškárnu.
  Vždyť už se nedá uvěřit tomu, zda jde o vítězství umu a síly, nebo chemie, farmakologie a korupce. Jsem z vrcholového sportu zhnusený. Raději se jdu kouknout na "pralesní ligu", než na ty napudrované, nadopované a přeplacené primadony.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Přesně tak. Tzv. vrcholový sport je zdiskreditován. Připomíná spíše kšeftaření a politiku, než soutěž.

   Smazat
  2. Jsou prostě lepší. Rychlejší, silnější, chytřejší a krásnější. Holt závist, že jo, vy dva?

   Smazat
  3. Anonymní 21:39

   Lepší narkomani? Když myslíte.
   Dejte si lajnu kokainu a budete také "lepší" v posteli. Když to bez dopingu nedokážete...

   Smazat
 11. Á sakra, Dzjuba má pozitivní nález a spolu s ním dalších šest fotbalistů. Takže "Russia GET OUT of championship!"

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Dneska to skandovali fanoušci že všech zemí na všech stadionech, začíná mela. A do toho zas Novičok. Rusáci prostě nedají pokoj.

   Smazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.