Reklama

.

.

neděle 22. července 2018

Fejk Tomáše Krystlíka


Vladimír Pelc
22.7.2018 VašeVěc
Je až k nevíře jaké drzosti a lži si dovolí někteří lidé vypustit z pusy. Politické lži vypouštějí mnohdy údajní historici, kteří překrucují dějiny.


Patří k nim Tomáš Krystlík. Je označován za česko-německého spisovatele a žurnalistu, který se dlouhodobě zaměřuje na československé dějiny, českoněmecké vztahy, poválečné vysídlení Němců z pohraničí.

Před několika dny napsal na web ParlamentníchListů.cz, *) že prý vysídlení Němců nepřišlo na podnět západních spojenců, a že ČSR začala vyhánět Němce bez svolení spojenců a snaží se tak postupimské konferenci dodat v otázce transferu Němců většího významu lživým tvrzením, že jejím výsledkem byla Postupimská dohoda a žespojenci v Postupimi žádný odsun Němců z našeho pohraničí nedohodli; prý z protokolu Postupimské konference vůbec neplyne, že by Němci měli být z našeho pohraničí vysídleni.

Postupimská dohoda je název pro Závěrečný protokol postupimské konference – výsledek posledního jednání Velké trojky na postupimské konferenci, která se konala od 17. července do 2. srpna 1945 v braniborské Postupimi u Berlína. Budu citovat ze Zprávy o třístranné konferenci vydané 2. srpna 1945 v Postupimi.

V bodě A. Politické zásady II. je uvedeno, že jedním z cílů okupace Německa je: „Přesvědčit německý lid, že utrpěl úplnou vojenskou porážku a že se nemůže vyhnout odpovědnosti za to, co sám na sebe uvalil, poněvadž jeho vlastní bezohledný způsob válčení a fanatický nacistický odpor zničily německé hospodářství a musely způsobit zmatek a utrpení.“

A v bodě XIII. nazvaném spořádaný odsun německého obyvatelstva je zapsáno:

„Konference dospěla k této dohodě o odsunu Němců z Polska, Československa a Maďarska:

Tři vlády prozkoumaly tuto otázku po všech stránkách a uznaly, že německé obyvatelstvo nebo jeho složky, které zůstávají v Polsku, Československu a v Maďarsku, bude třeba odsunout do Německa. Jsou zajedno v tom, že jakýkoli odsun musí být prováděn spořádaně a lidsky.

Poněvadž by příliv velkého počtu Němců do Německa zvětšil břemeno, které již doléhá na okupační úřady, soudí, že tento problém by měla zkoumat především Kontrolní rada a přihlížet při tom zvláště k tomu, aby tito Němci byli spravedlivě rozděleni mezi jednotlivá okupační pásma. Dávají proto svým zástupcům v Kontrolní radě příkaz, aby co nejdříve svým vládám oznámili, kolik takových osob už přišlo do Německa z Polska, Československa a Maďarska, a aby podali odhad, v jaké době a jak rychle by mohly být provedeny další odsuny vzhledem k nynější situaci v Německu. O tom se současně uvědomují československá vláda, polská prozatímní vláda a kontrolní komise v Maďarsku se žádostí, aby zatím zastavily další vyhošťování, dokud zúčastněné vlády neprozkoumají zprávy svých zástupců v Kontrolní radě.“
 Podepsáni: J. V. Stalin, Harry S. Truman, C. R. Attlee; Berlín 2. srpna 1945.

Tomáš Krystlík nám sdělil, že čeští historici nepravdivě tvrdí, že z protokolu Postupimské konference plyne, že by Němci měli být z našeho pohraničí vysídleni. Patrně čeští historici a vůbec naši občané jsou negramotní, a nedovedou si text Postupimské konference přečíst. A tak by, podle historika T. Krystlíka, bylo nanejvýš žádoucí, aby čeští historici po téměř třech čtvrtích století konečně začali podávat dějiny pravdivě.

Bylo by naopak nanejvýš žádoucí, aby individua vypouštějící fejky přestala lhát. Je až k nevíře, jaké drzosti a lži si dovolí někteří lidé vypustit z pusy. Až jim z ní zapáchá.

*) Viz
https://www.parlamentnilisty.cz/arena/nazory-a-petice/Tomas-Krystlik-Spojenci-nenaridili-Cechum-vyhnat-Nemce-vlady-Velke-Britanie-a-USA-to-Benesovi-dokonce-zakazaly-544253 (17. 7. 2018)

46 komentářů :

 1. Pomalu nás vaří,aby na konci bylo navrácení sudetskího majetku provedeno.Silný signál a podporu těmto farizejům dodala Merkelová,znova Merkelová jde proti duchu spolupráce soužití mezi státy,uspořádané po druhé světové válce.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jim nejde o majetek, co by s nějakýma pastouškama dělali, jim jde o náhradu, kterou, jak víme z církevních restitucí, si stanoví kdo chce jak chce, záleží na tom, na jakou garnituru u moci zrovna padnou. Proto nespěchají, počkají si, až bude šance na co největší vývar. A pak nám zaúčtují i úroky od 9.5.1945, to si pište.

   Vymazat
  2. Jaký návrat majetku?,když jim historický nic nepatřilo,bylo to ukradené a ukradené nchcete vracet ????,..je to stejné,jako ty cirkevní restituce,....vrací se z větší ččásti zločinně ukradené!!!!!,v každém případě ukradené,..a jestli mluvíte o komunistech,tak to je úplný nesmysl,byla to společnost,ať byla jakákoliv,sloužilo to společnosti,..a to je set sakra rozdíl !!!!,ukradené to bylo předtím,církví svatou,na to máme ty Ústavní soudy,vždyď hlásají naprosté zavádějící pitomosti,nebo tam sedí pitomci?,..néééé,oni moc dobře vědí,co činí.....židogermán je to nejhorší s čím jsme se mohli potkat !!!!!!

   Vymazat
  3. Anonymní 8:06
   Napsal jsem nějak všeobecně,jak by to bylo zpracované,nedokáží odhadnout.Něco tak podobně,jako cirkevní restituce.Půda,lesy,pozemky,možná i nějaké budovy lze vrátit,jestli by to pak spravoval Německý fond,také nevím,nepředbíhám vývoj.
   Mne víc zaráží,že nejen se k tomu hlásí.jak tento historik,ale i někteří politici,poslanci,co by mohlo vyvolat větší tlak na společnost.

   Vymazat
  4. kdo chce vladnout musi se nechat vodit svym kolonistou a loutkovodičem jak jinak si vysvětlit ty stare bolševiky co dobrovolně opustili komunismus a dnes by dali život za kapitalismus ono ta jejich nesmrtelnost a neodvolatelnost taky přeci neni sadarmiko jak sami bolševici preluduji kdo by dnes bojoval za republiku či narod nemaje kralovske koryto snad ne dobrovolni votroci z montoven či kuplandu o našich žoldneřich udatně bojujicich za nas v budoucich kolonich netřeba rozvadět

   Vymazat


  5. 🔍🔍Are you Seeking for the Best Legit Professional Hackers online??❓💻💻💻
   Congratulations Your search ends right here with us. 🔍🔍🔍🔍

   🏅COMPOSITE HACKS is a vibrant squad of dedicated online hackers maintaining the highest standards and unparalleled professionalism in every aspect.
   We Are One Of The Leading Hack Teams in The United States🇺🇸🇺🇸 With So many Accolades From The IT Companies🏆🏅
   We Can Provide The Following Services Effectively:

   ✅✅Website hacking 💻,
   ✅Facebook and social media hacking📲
   ✅Database hacking, & Blog Cleaning⌨️
   ✅Phone and Gadget Hacking📲
   ✅ CREDIT CARD Loading 💳 💳 ( Strictly USA & UK Credit Cards Only)
   ✅Clearing Of Criminal Records❌
   ✅Location Tracking
   ✅ and many More✅

   🏅We have a trained team of seasoned professionals under various skillsets when it comes to online hacking services. Our company in fact houses a separate group of specialists who are productively focussed and established authorities in different platforms. They hail from a proven track record and have cracked even the toughest of barriers to intrude and capture or recapture all relevant data needed by our Clients. 📲💻

   🏅 COMPOSITE HACKS understands your requirements to hire a professional hacker and can perceive what actually threatens you and risk your business⚔️, relationships or even life👌🏽. We are 100% trusted professional hacking Organization and keep your deal entirely confidential💯. We are aware of the hazards involved. Our team under no circumstances disclose information to any third party❌❌. The core values adhered by our firm is based on trust and faith. Our expert hacking online Organization supports you on time and reply to any query related to the unique services we offer. 💯

   🏅COMPOSITE HACKS is available for customer care 24/7, all day and night. We understand that your request might be urgent, so we have a separate team of allocated hackers who interact with our Clients round the clock⏰. You are with the right people so just get started.💯✅

   ✅CONTACT US TODAY VIA:✅
   📲 compositehacks@gmail.com 📲

   ★We Treat Every Request With Utmost Confidentiality★ 🙌🏽

   Vymazat
 2. Ano,.....historicky němcům tady nikdy nic nepatřilo,nikdy !!!!,..ba naopak,byli zde Keltové,kteří němce považovali za méněconnou rasu,prodávali jim horší zboží,to lepší zůstávalo tady,....proto nás z histórie neměli němci rádi a mstí se na nás,jako by to měli v genech,na které vůbec nevěřím,..vysvětlete,proč se rodí těšm chytřejším pitomci?,určitě proto,že se jedná o zámožný rod a dokazují,že ti pitomci jsou nejchytřejší a škodí tím celé společnosti,která mohla být na vyšší úrovni,to není filozofie,ale skuteččnost,říkejte si co chcete,ale germán byl vždy hloupější a proto to dokazoval vždy násilím,.....po příchodu Slovanů se to svádělo za nenávist ke Keltům nenávistí ke Slovanům,němec byl odjakživa darebák a pro nás jen zmar....TYTO DĚJINY NEPŘEDĚLÁTE,takoví mičurini už nejste,máte to v krvi a né v jakýchsi genech,které jste si vymysleli pro své synáčky a dcerušky.....my jsme Slované a původem potomci Keltů,..vy jen germané,už ten název srší hanlivostí !!!!!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. tonicekkopr22. července 2018 8:01
   Bohužel nemáš tak docela pravdu. Český panovník Přemysl Otakar pozval Germánské obyvatelstvo do pohraničí, aby ho osídlili a k tomu jim věnoval půdu na obdělávání. Tito Germání byli jakž takž loajalní České koruně a později České republice až do roku 1938 kdy se přiklonili k Hitlerovi a to byl začátek jejich konce v České kotlině. Po skončení 2 sv.války byly odsunuti až na některé vyjímky.

   Vymazat
 3. Tomáš Krystlík je prostě hajzl jehož výblitky nemá smysl číst. Osobně si myslím,že ho někdo sejme.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jsem téhož názoru. Až na to sejmutí. Tedy ne že b si ho nezasloužil. Ale je dobré na vlastní oči vidět, že je tady reálný nepřítel, který se neštítí ničeho a nezastaví se před ničím.

   Vymazat
  2. Hajzl,který przní dějiny českého národa si zaslouží oprátku.

   Vymazat
 4. Kdo je vlastně Krystlík?I když se může cítit spisovatelem či historikem jstě nic nepamatuje z okupace Československa,z heydrichiády,z protektorátu a konce světové války.Hlavně že o tom tak zasvědčeně píše.Nejspíš v dětství spadl na hlavičku a je to poznat!

  OdpovědětVymazat
 5. Evropa byla po válce plná armád, u nás Rusů, na západě Američanů a spol. Bez jejich vědomí se u nás nehnulo a ni kolo. Chce snad lehce dementní Krystlík říci, že jsme bez vědomí a souhlasu okupačních armád vyvezli 3 miliony Němců? To je nejspíše blbost.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Anonymní 8:30
   Zapomíná se ještě na jednu důležitou věc,bylo to někdo popsáno.Německo to i uvítalo,návrat těchto vysídlenců.Německo bylo poraženo,mnoho Němců padlo,byly velké ztráty práceschopných obyvatel,tak si tím řešili i počet obyvatel.
   Asi to nestačilo,tak si ještě pozvali Turky.

   Vymazat
  2. Můj děda byl pověřencem Československé vlády pro odsun německého obyvatelstva. Osobně se účastnil předávání za československou stranu pověřencům amerických okupačních sil v Bavorsku. Krystlík je sprostý lhář. Tyto odsuny byly zcela dle platného mezinárodního práva, bez excesů a s vysídlenými bylo slušně zacházeno. Tečka. Vtip je v tom, že záměrně tohle v médiích neřeknou. Nesmí. Odporuje to totiž procesům v EU, kdy mají být likvidovány národní státy. Ty mají byt rozbity na regiony, které budou mít vazbu na sousední země, nikoli na společný stát se společnou historií. Toto má být postupně realizováno a synchronizováno s přijímanou legislativou /jejíž součástí je i přijetí Globálního paktu pro migraci/. Takže reálně se to rovná likvidaci našeho společného státu a odsouzení k poněmčení.
   Trochu se jim to komplikuje, ale nepodceňujte je, nikdy ten proces dobrovolně nezastaví. Bez ovládnutí mysli nové generace a vymazání kořenů a vlastních dějin by to nešlo. Proto ty žvásty o diverzitě, obohacení, nacionalismu, xenofobii atd... Ještě vlastizrádci teprve vylezou z děr. Čím víc budou mít dojem, že jsou nepostižitelní.

   Vymazat
  3. Krystik a jemu podobni zlocinci by meli byt souzeni dle zakona PROTI SIRENI FASISMU A JEHO IDEOLOGIE.
   V normalnim rezimu uz by byli vsichni za mrizema, bez vyjimky...Za zradu a kolaboraci s nacismem..

   Vymazat
 6. Bohovia riadia naše dejiny, ale dejepisci majú váčšiu moc - tí ich píšu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ešte by to chcelo uviesť, kto sa tu hrá na niečo viac než je božstvo a máte 100% súhlas s Vaším tvrdením. Ako sa hovorí: pán boh stvoril Československo, pánbožko ho aj v Mníchove zrušil a naši dobrodinci anglosionisti a žabožrúti si s Čechmi a Slovákmi vytreli prdel. Bez ich zvolenia nevzniklo ani táto druhá Slovenská republika. A my sa tu zhrýzame či vyhnanie Nemcov zo SudetoNemeckého pohraničia bolo-nebolo so súhlasom naších božstiev:-), keď fakticky bolo jeho účelom úplne doraziť Nemecký národ pomocou ich odvekých zakomplexovaných večne ublíženecky fňukajúcich susedov. Čo sa týka Slovákov, stačí si všimnúť, ako skončila kniha Dejiny Slovenska a Slovákov od významného dejepisca Ďuricu. Je na indexe a nesmie sa šíriť, nám dejiny píšu iní mocnejší páni a ich kolaboranti. Aj s fašistami je to tak ako s inými porazenými hnutiami. Napríklad zo staroSlovienskychbožstiev a žrecov spravilo nové progresívnejšie náboženstvo zlé, kruté, krvilačné bosorky lietajúce na metlách. Neprekvapilo ma preto vôbec keď môj známy prišiel s fantastickou správou, že tí zlí, krutí, krvilační fašisti lietali v ére svojho najväčšieho rozmachu na Vimanoch-niečom podobnom ako lietajúce taniere a boli poháňané Free-Energy. Môj profil Ukrofil.

   Vymazat
 7. Nechtelo se driv verit tvrzeni ,ze u nas za valky bylo tolik udavacu a kolaborantu s Nemci.Dnes ,kdyz si prectu "prace"jakehosi ,za historika se vydavajiciho Krystlika ,zacinam tomu verit.Jsou, jak videt ,i dnes.

  OdpovědětVymazat
 8. Krystlík, jako každý kolaborant, nestojí za slovo, ovšem je třeba psát pravdu jako o agresivitě sudetských Němců až do samého konce války a plakání poté, kdy přišel spravedlivý trest. Podle mne, ještě příliš mírný .

  dnes se vztyčují kříže tam, kde byli Němci popraveni, nebo kde prý na pochodech zemřeli, ale tam, kde umírali vězni při pochodech smrti Němci organizovaných, a ty vedly v podstatě stejný mi cestami , tam se nevztyčuje nic a ani se nevzpomíná.

  Němci umírali po válce proto, že tu válku Němci rozpoutali... a podle mne jim to skutečně patřilo. ale zdá se, že se dodnes nepoučili

  OdpovědětVymazat
 9. Copak jsme s Němci mohli dále žít jako sousedé? S těmi, co měli za cíl nás vyhubit? Vždyt´jsme se nenáviděli, až do morku kostí.Sudet´áci byli součástí pravidelné německé armády a gestapa a SS, to si jako mysleli, že po těch vyvražděných vesnicích na východě, že si jako by za humny sundají SS uniformu a budou se chovat zde jako já nic, já muzikant? To ani nemohou myslet vážně. Oni původní českou pupulaci ze Sudet vyhnali, kdo by z Čechů měl zájem se mezi ně znovu do Sudet vrátit? Chyt´te Kristlíka do sítě.

  OdpovědětVymazat
 10. Vztek na Němce po válce musel být veliký, v hodně rodinách byly oběti války a persekuce (znám třeba případ 20 letého kluka popraveného v Drážďaneh a Němci poté poslali jeho mámě fakturu za vykonanou popravu a jiné fajnovosti) a když přišla možnost se pomstít, tak se využila. Obhajovat to nelze, schvalovat taky ne, ale i dnes to lze chápat, jsme bohužel jen lidi.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Můj strýc byl popraven v Osvětimi. Na gestapo byla teta pozvána, aby převzala jeho osobní věci jako je oblečení. Strýc se neangažoval v násilné odbojové činnosti. Vybíral peníze pro rodiny uvězněných.


   Teta měla jméno svého manžela na pamětní desce.

   Vymazat
 11. Podobní Krystlíci fungovali i před rokem 1989. Komunisté je "nedemokraticky" posílali PRACOVAT v oborech, kde mohli být alespoň trochu Otčině a Českému národu užiteční, podle jejich skutečných schopností. Myli okna, uklízeli, topili v kotelnách, přikulovali sudy ve stáčírnách pivovarů... a strašlivě se za to, že museli skutečně pracovat a vydělat si na obživu (bohatě mnohým dotovanou nepřátelskou cizinou), což porušovalo jejich údajná lidská práva na rozbití republiky a na rozkradení národního majetku... Tento režim takové kreatury ještě podporuje a okrádá důchodce, kteří pracovali celé své životy pro Český národ a pro Otčinu, vykrmujíce jejich penězi neziskovky parazitů, vlastizrádců a podvodníkatelů - šmejdů.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 11:13 Ano, bohužel. Dnes to tak funguje, čím větší netáhlo, tím větší ovace. U zbohatlíků se oceňuje jejich neutuchající skromnost, poctivost a dobrosrdečnost. Chudáci umělci zase musí někde ušetřit chviličku z jejich drahocenného času, aby alespoň na momentík mohli v klidu spočinout někde u moře a potom zase celý rok, bez přestávky tvrdě pracovat. Ve skutečnosti je to taková dřina, že všichni jejich potomci jdou ve šlépějích svých rodičů. Je to zvláštní.

   Vymazat
 12. Nad zločinným německým národem byl vítěznými velmocemi vykonán soud. Nakolik byl spravedlivý, je jiná otázka.
  Ale co se ventilovalo před Norimberským procesem, nemůže nikdo zpochybnit.
  Nikdo také nemůže zpochybnit rozvrácenou Evropu, a desítky milionů mrtvých.
  Nikdo nemůže zpochybnit řádění německého Wermachtu, nejen na Východě. Bělorusko, Ukrajina, Rusko. Desítky tisíc barbarsky zničených vesnic a měst.
  Ať si někdo zkusí představit, jaký "pořádek" by zavedlo "kulturní" Německo, pokud by, nedej bože, zvítězilo
  ve druhé světové válce!
  Jaký by byl, ten nový německý pořádek?
  Odsun Němců do říše po válce byl správný, a nanejvýš prozíravý tah. Kdo by chtěl žít s vrahy v jednom státě?
  Nikdy to nedělalo dobrotu, a po hrůzných zkušenostech s Němci ve válce, už jiná možnost nebyla.
  A o nějakém odškodnění nemůže být řeč.
  Právě naopak, Němci nám dluží reparace.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Bosenští Srbové musí žít se svými roztříštěnými muslimským vrahy a denně se s nimi potkávat v sámoškách nebo v místních autobusech. Za to mohou USA a NATO.

   Vymazat
 13. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
 14. Kolik je takových Krystlíků, "prznitelů" českých dějin. Znám je i jiný pa-vědec a pa-historik ,dokonce ředitel nakladatelství AKADEMICA, jeden z "vůdců" Drahošovy prezidentské kampaně, prý "spisovatel" - Jiří PADEVĚT

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 12:06 Máte pravdu. Jednou jsem se pokoušel vydržet u jeho pa-pořadu o chudácích sudeťácích, kteří byli vyhnáni sprostými čechy. Nevydržel jsem. Neznalý člověk by dospěl jednoznačně k závěru, že Češi vyvolali druhou světovou. Už si na tohoto pa-parazita dávám pozor a tam kde figuruje toto pajméno, okamžitě přepínám.

   Vymazat
 15. 12;03
  Přesně,tyhle havlolejnolahvárenský kolaboranty bychom měli hnát svinským krokem do milovaného Fuckingtownu nebo za Posertem do Mer-khelostánu!!!!!!!

  OdpovědětVymazat
 16. Další zaplacený německý sluha ani babičku nečetl ty jeho žvásty čte jen ta havlistická menšina.

  OdpovědětVymazat
 17. Tady se máte čim chlubit podporovatelé usa:

  https://cz.sputniknews.com/svet/201807227759934-usa-syrie-utok-letectvo-smrt-koalice/

  https://cz.sputniknews.com/svet/201807227760032-krym-pobrezi-velka-britanie-letadlo-rusko/

  OdpovědětVymazat
 18. Největší problém je v tom, že Německo poražené ve 2. svět. válce, se chová jako její vitěz.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Proč se tak může chovat? Protože hlavní vítězové se sami vzdali svého vítězství.
   Pozice vítěze nikdy nezůstane ležet ladem, vždy se jí někdo rád ujme, pokud reálný vítěz o ni nestojí.

   Vymazat
 19. Dekrety prezidenta Ed.Beneše jsou platné a je nutno podle nich potrestat i všechny dnešní kolaboranty a zrádce !!!

  Vážení spoluobčané,
  v nedávné době jsem podepsal historicky významné dokumenty pro naši Československou republiku, tj. dekrety prezidenta Československé republiky. Tyto dokumenty nám dávají naději, že se již nikdy nebudou opakovat tragické události let 1938 a 1939.
  Vědom si neblahých zkušeností našeho národa, zejména z druhé světové války, zanechávám vám odkaz, ve kterém vás varuji před možnými pozdějšími požadavky za znovuosídlení našeho po hraničí sudetskými Němci, kteří byli po právu na základě mých dekretů z naší republiky odsunuti.
  Může se stát, že mé dekrety vydané z rozhodnutí vítězných mocností druhé světové války, budou odstupem času revanšisty prohlašovány za neplatné.
  Může se stát, tak jako v minulosti, že se najdou “čeští vlastenci”, kteří se budou sudetským Němcům za jejich odsun omlouvat a že budou nakloněni otázce jejich návratu. Nenechte se oklamat a jejich návratu nedopusťte. Hitlerové odchází, avšak snaha o ovládnutí Evropy Německem zůstává.
  Mohou se najít vlastizrádci, kteří budou opět usilovat i o odtržení Slovenska od České republiky. Bylo by to pošlapání odkazu našeho prvního prezidenta Československé republiky T.G. Masaryka a jeho spoluzakladatele M.R. Štefánika. Vedlo by to k zániku obou našich národů. Nezapomeňte, že mé dekrety se týkaly i potrestání vlastizrádců, že mají trvalou platnost a POTRESTEJTE VŠECHNY PŘÍPADNÉ VLASTIZRÁDCE AŤ JE TO KDOKOLIV A V KTERÉKOLIV DOBĚ .
  Váš dr. Edvard Beneš
  (Praha, květen 1947)

  OdpovědětVymazat
 20. T.G.Masaryk dobře věděl že s Němci jsou velké problémy a teprve budou . Proto chtěl naší první republiku připojit k Srbsku . Jsem rád že naši dědové poslali do vlasti skoro tři milióny Sudetských němců . Pár jich tu nechali ,také manželčinou babičku . Byla napůl Češka a hlavně byla odjakživa pro republiku . Byla to super žena . Při odsunu se stalo několik zvěrstvech na kterých se účastnili i Rumunský vojáci atd. Jenže při vyhnání čechů z pohraničí bylo dale více lidí ubito , postříleli a znásilněno . Tato genocida trvala až do května 1945 .
  Tito měl z Jugoslávie poslat Albánce do Albánie a Turky do Turecka . Jenže potřebovali každou ruku po válce a tak je v Kosovu zaděláno na novou Palestýnu bračo .

  OdpovědětVymazat
 21. Krystlík je podrobný na Hermana .

  OdpovědětVymazat
 22. Krystlík musí trpět nějakou duševní nemocí, jinak to není možné. Takového blba by ze sebe ani za peníze nikdo nedělal s takovou houževnatostí, jakou předvádí Krystlík.
  Je to vůl a za historika jej můžou považovat jen volové jako je on.

  OdpovědětVymazat
 23. Krystlík je jen jeden z mnoha vlastizrádců, kteří se snaží měnit historii ve prospěch Německa. K dalším patří např. Klvaňa, Hollan z Hnít Brno, Vokřál, Herman, Marksová a také nová ministryně Maláčová. Ti všichni (a mnozí další) jsou pravidelnými účastníky srazu Sudetoněmeckého landsmanschaftu, s jejichž podporou se snaží předělávat historii tak, aby nakonec vše vypadalo tak, že Němci byli ve válce ti dobří a my ti zlí. Příkladem je i bourání prasečáku v Letech - jednalo se sice o pracovní tábor, ale nám se snaží vnutit, že šlo o koncentrák. A nejen to - dokonce o koncentrák, který řídili Češi. Za takových 20let se budou děti ve školách učit zcela překroucené dějiny jak 1., tak i 2. světové války.

  OdpovědětVymazat
 24. Moje rodiče hnali Sudět´áci ze Sudet šutry, to si opravdu někdo myslí, že by se tam do Sudet moji rodiče vrátili, kdyby tam ještě po válce Sudeťáci pořád žili? Já jsem se v Sudetách narodil, ale naštěstí až v době, když už ta ti Sudeťáci nebyli.

  OdpovědětVymazat
 25. Najděte si články, které se jmenují "Německý orloj české politiky". Jsou to 3. díly I. , II. a III. Tam se dozvíte, kdo kolaboruje se sudeťáky!!

  OdpovědětVymazat
 26. Adolf Krystlík - užvaněný mopslík....

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tomáši Krystlíkovi je třeba zakroutit krkem a řádně ukončit jeho blití.

   Vymazat
 27. Hele 12:07 nech se vyšetřít a za volant raději nesedej, bylo by moc mrtvých.

  OdpovědětVymazat