Reklama

pondělí 9. července 2018

I takto nevinný rozhovor může být FB trnem v oku:

Stanislav Novotný
9. 7. 2018
Článek: "Opět se vrací doba jako před rokem 1989, kdy se doma říká něco jiného, než na veřejnosti, lidé se bojí postihu v zaměstnání"  

Přátelé, tento příspěvek (ZDE  a video nebyl facebookem povolen k placené propagaci, ačkoli v něm není vůbec nic závadného podle pravidel, která si facebook sám vytvořil, nesmí být propagován, aby se nedostal k většímu počtu čtenářů. Pomůžete nám ukázat cenzorům, že se přesto ke svým čtenářům dostane?Pozn. SN:

Občanský zákoník v ust. § 2976 odst. 1 stanoví, že „kdo se dostane v hospodářském styku do rozporu s dobrými mravy soutěže jednáním způsobilým přivodit újmu jiným soutěžitelům nebo zákazníkům, dopustí se nekalé soutěže“.

3 komentáře :

  1. Tak fuckbook je třeba ignorovat dokonce těm blbečkům vadí deklarace nezávislosti.

    OdpovědětSmazat
  2. To už je hodně přes čáru i min. režimu. Do brusele s cenzory, práskači, kolaboranty, špicly a spláchnout!

    OdpovědětSmazat
  3. Do prdele s xichtoknihou, poslední dobou se už kdekdo vesele stěhuje na VK. Mám tam účet už docela dlouho a nikdo Vám tam nebude jakékoliv příspěvky mazat. Sám bych nikdy nevěřil, že budu používat ruské servery!

    OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.