Reklama

sobota 21. července 2018

Italský direkt Ukrajině: „Euromajdan“ byl pseudorevolucí placenou z vně!

Matteo Salvini, vicepremiér italské vlády
- kou -
21.7.2018 washingtonpost.com a PrvníZprávy
Pro ukrajinskou vládu se zřejmě stane místopředseda italské vlády Matteo Salvini nejnenáviděnějším nepřítelem, hned po Putinovi a Rusku.
Vicepremiér Matteo Salvini totiž uvedl, že změna moci na Ukrajině v důsledku „euromajdanu" byla pseudorevolucí placenou ze zahraničí. Řekl to v rozhovoru pro The Washington Post.

Salvini tak popsal události v roce 2014 na Ukrajině, porovnával je s legitimním referendem na Krymu, ve kterém většina občanů poloostrova hlasovala pro vstup do Ruska.

„Srovnejte (referendum na Krymu) s revolucí na Ukrajině, která byla v podstatě pseudorevolucí sponzorovanou jinými zeměmi," poukázal politik.

Současně poznamenal, že na světě existují historicky ruské zóny s ruskou kulturou a tradicemi, které legálně patří Ruské federace.

„Tam (na Krymu) schválili referendum, ve kterém 90% lidí hlasovalo pro návrat Krymu do Ruské federace,“ řekl politik v reakci na slova novináře, že hlasování na poloostrově bylo údajně falešné.

Salvini předtím uvedl, že italská vláda hodlá do konce roku předložit otázku zrušení protiruských sankcí v Bruselu.

Pro Ukrajinu je to politický políček, protože se tak vyslovil nejen poprvé západní politik ve vládní funkci, ale rovněž nebezpečný precedent, který by mohli následovat další, protože svoji existenci odvozuje od tzv. „revoluce důstojnosti“, která byla v podstatě nelegálním násilným převratem proti legitimně zvolenému prezidentovi. A uspěla jen za podpory USA a zemí Evropské unie, které sponzorovaly výměnu u moci jedné oligarchie za druhou oligarchickou strukturu v čele s Petro Porošenkem. S jediným rozdílem: ta nová je prozápadní, protiruská a nacionalisticky se klonicí k fašismu. A údajně vyznává "evropské hodnoty".

A Salviniho je třeba ocenit za odvahu, neboť i jemu musí být jasné, že na něj spadne pavlač zuřivé reakce.


Související:

91 komentářů :

 1. On to co říká pan místopředseda ví kdekdo, jen je velkou odvahou to říci nahlas. U nás to neví(???) pouze lidský, morální a politický odpad Štětina, Schwarzenberg, Kocáb...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tady máte ten hnus před r.1989....

   Schopne Československé narody.mp4 do r. 1989

   https://www.youtube.com/watch?v=zxwjGVq7SiU

   Bylo lépe za komunistů před rokem 1989, nebo je lépe za současné demokracie?

   http://www.novarepublika.cz/2018/07/bylo-lepe-za-komunistu-pred-rokem-1989.html?showComment=1530795517769#c7881364367056017365

   Smazat

  2. Bůvole, co jsi připosraný se demokraticky podepsat 23:06 !? Čeho se bojíš ucho?!

   ---------------------------------------------

   Proč tuto píseň o demokracii od pana Karla Kryla dnes nepustí, nikde!

   https://uloz.to/live/!m70pet6oQHqQ/pro-shetland-analyza-17-11-1989-autor-m-dolejsi-praha-1990-dilo-o-nejapne-legende-sametove-revoluce-dnes-jiz-neni-pochyb-o-rizenem-prevratu-diky-americti-bohove-jinak-naprosti-cizinci-vetrelec-pote-posledni-tvar-zn-havel-modre-avi

   --------------------------------------------

   Znáš ty demokratický Bůvole pana Miroslava Dolejsího, který si odseděl cca 19-let, část za nacismu, zbytek v SOCIALISMU a poté popsal disidenty a podvod KGB-CIA-STB na občany a byl VYNULOVÁN, Havlem, Rumlem, Vondrou atd.!

   https://uloz.to/!yo3WLVAsIygn/analyza-17-listopadu1989-miroslav-dolejsi-pdf

   ---------------------------------------------

   Nereaguj mohl by sis spolknout vlastní jazyk, dávej si POZOR na koho nemístně REAGUJEŠ cucáku.


   Vždy elegántní Ramón

   Smazat
 2. Kdo zná pohádku H.Ch.Andersena Císařovy nové šaty? Konečně se našel v Evropské politice někdo (Matteo Salvini) kdo je mezi připosranými tupci normálním člověkem ..

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pane Mírku,

   Matteo Salvini si nikdy, nikde nebral servítky, je obrovský zázrak, že se dostal na místo v Itálii, kde jeho skutečně třeba. A opět si nebere servítky! A my ty naše UŠMUDLANCE, až na prezidenta Miloše Zemana ...

   M. Salvini v ráži, ušmudlanci v EU parlamentu zdrhli z lavic:

   https://uloz.to/live/!NHbvVZG8gsMi/matteo-salvini-na-plenarnim-zasedani-evropskeho-parlamentu-si-nebere-servitky-k-fungovani-eu-mp4

   Ramón

   Smazat
  2. 19:13

   Inu, dostal se na místo díky demokracii.
   Té samé demokracii kterou vy sami tak pohrdáte a kdybyste jen trochu mohli tak ji hned zrušíte a znovunastolíte totalitní předlistopadový hnus.

   Smazat
  3. Jen taková úvaha, když výše mluvil M. Salvini v europarlamentu, většina na "protest" odešla! Myslíte, že profesor Jan Keller setrval v aule?

   Namísto těch zředěných omáček co vyrozumoval pro "učence", co z toho se využilo v reálném životě pro dobro lidu. Nic!?


   Ramón

   Smazat
  4. Bůvole 19:22

   To sis vybral toho nepravého, ty exkomunistický CURAKU nebo jejich SMRADE! Mě si neber ty Bůvole do huby nabo ti svobodně prokopnu PRDEL, prizdisraci!

   Ramón

   Smazat
  5. 19:48
   Jdi se někam odreagovat. Zkus boxovací pytel, ten tě tolik nenatluče.
   Václav

   Smazat
  6. Václave, Ramón je "náš", jen jsme oba "antikomunisti" bývalých "ukomunistů".

   Smazat
  7. Pane Mírku,

   V mojí rodině jsme všichni, celoživotní nestraníci o svou KSČ v NF s kolaboranty z ČSS a Lidovci se starali jiní, ti co bojovali o KORYTA, dříve i nyní!

   Hlavně jejich spratci si hrají na americké kapitalisty a také se tak chovají, přesně jako Bůvol 19:22, POUČUJÍ a KÁDRUJÍ, jak má vypadat demokracie?

   Tito chcípáci, svým věčným řiťolezectvím, prospěchářstvím a klientelismem dříve i teď, otrávili lidi jako jsem já a zhnusili se mi rovněž nenažrané, západní struktůry!

   Vrcholem jejich exkomunistické vychcanosti je, když se předpodvodový KOMUNISTA, zaměstnáním, celoživotní svazák Ing. Bořek Valvoda (ODA!), chodící do svých 50-let ve svazáckém stejnokroji a také byl jejich předsedou kultůrního výboru mládeže u nás na severu!

   Stane v roce 1990 za OF, náměstkem Havlova ministra vnitra Jana Rumla, já ho pranýřoval, kde se dalo. JÁ jemu a J. Šulcovi, primátorovi zatrhl, stavbu 30-rodinných domků, místo zeleného parku, přímo pod naší nyní uvnitř prohnilé nemocnice, ale zvenčí oblepené polyesterem a počmárané barevně, humáně!

   Sezval jsem naše lidi inzerátem na Magistrát a oni celou špinavou akci zrušili! A toliko kádrů a jejich dětí, dnes demokratických občanů jsem za život potkal mnoho až moc, co převlékly šusťák!

   V socialismu, jelikož mi byla politika a strana ukradená, jsem si žil, život s rodinou, jak v RÁJI ... Nyní jsem starší, vidím a hlavně slyším, ty nenapravitelné čerty a feťáky, všude kolem nás řešení žádné, proto vidím budoucnost velmi bledě pro své mladé.

   Dnes se vrátili z Františkových Lázní nadšení, jiný svět, nyní opět spadli do naší reality a jelikož jsou oba vysokoškolsky vzdělaní, uvažují velmi vážně o vystěhování z této džungle!

   Realista Ramón

   Ps. Václave utři si ten sopel, jak tě doma vychovali, určitě si byl ve škole šikanovanej, že se držíš pořád za pytel 20:24 !

   Smazat
  8. 19:22
   Proč nazýváte dobu před listopadem 1989 hnusem? Nemusíte souhlasit se vším, co nám bylo tenkrát nabízeno, můžete mít výhrady, ale hnus? To jen zaslepený pohled myšlení postrádajícího soudnost a schopnost posuzovat reálie na základě faktů a ne ideologických blábolů.
   ABC

   Smazat
  9. Ramóne, Václav je také náš, starší, možná bývalý komunista, nyní zhrzený soc.demák. Z jeho nicků zpětně bys pochopil, že mu křivdíš.

   Smazat
  10. ABC, rozumný člověk z reálného života!

   Bůvol 19:22

   Je jen provokující štěkař, jsou to novodobí Jandové, kteří mohou nabídnout jen svou vystrčenou ŘIŤ.

   On mele něco o hnusu socialismu, jelikož jemu bylo jedno, že vše co u nás máme potřebného pro lidi, bylo postaveno v SOCIALISMU, po Havlismu tu nic nového, potřebného pro občany nevzniklo?!

   Jen se ničilo a rozkrádalo takovými jako je 19:22 nebo jeho otec, on jen truchlil, že zde v té době nemohl zakoupit GAY-porno časopis ...


   "Jaké si to uděláš, takové to máš"?


   Vždy svobodný Ramón


   Smazat
  11. Pane Mírku,

   Mě nejde o Václava ten se podepsal, nic kloudného nesdělil a zmizel. Mě jde o provokatéra 19:22, ten vyštěkl PROVOKACI a zmizel, ten není můj, nikdo zde není můj.

   Jsou jen lidé rozumní, počítám mezi ně Vás, ABC, P.K., J. Kopecký, Vláďa z Brna, a mnoho dalších, kterým se mlouvám, že jsem je nevyjmenoval, oni mne třeba nemusí, takový je zivot!?

   Avšak koho vyloženě nesnáším je redakce Nové republiky a divím se co zde vlastně dělám, proč už nespím?

   ŽERTUJI N.R., mám z Vás oči, jako pulec, jste NÁVYKOVÍ, děkuji za Vaši činnost!


   Zdraví, Krhounek Ramón

   Smazat
  12. "Inu, dostal se na místo díky demokracii.
   Té samé demokracii kterou vy sami tak pohrdáte a kdybyste jen trochu mohli tak ji hned zrušíte a znovunastolíte totalitní předlistopadový hnus."
   ==============================
   "On mele něco o hnusu socialismu, jelikož jemu bylo jedno, že vše co u nás máme potřebného pro lidi, bylo postaveno v SOCIALISMU, po Havlismu tu nic nového, potřebného pro občany nevzniklo?!"
   ==================
   Tak jsem tě odhadl dobře, ty komoušský zmetku.
   "Dnes se vrátili z Františkových Lázní nadšení, jiný svět, nyní opět spadli do naší reality a jelikož jsou oba vysokoškolsky vzdělaní, uvažují velmi vážně o vystěhování z této džungle!"
   ==================
   Jo, tak to je další věc která v tvém milovaném socialistickém koncentráku dovolená nebyla. No a vsadím se, že se nechtěj vystěhovat do Ruska, ale na tebou nenáviděný západ :-D

   Smazat

  13. Závistivý, ubohý Bůvole 01:00, máme příbuzné již 38-let žijící v Kanadě ve Vancouver Island, bratranec manželky se oženil s Američankou Nokomy, můžeme na rozdíl od tebe vycestovat do týdne, víš ty tupče co znamená příjmení Nokomy? Původní obyvatel dnešního U$A ...!

   ---------------------------------------------

   Podívej se na svého pseudokoně:

   https://uloz.to/live/!dhkM2z3jkmr1/800-analyza-17-11-1989-vice-google-cz-autor-miroslav-dolejsi-politicky-vezen-po-1989-vladnoucim-teatrem-opet-zatracen-prestoze-si-odsedel-19-let-o-sametu-napsal-r-1990-a-skoncil-25let-media-mlci-osvetlil-osobu-havel-co-top-09-avi-mp4

   --------------------------------------------


   Kdežto, ty můžeš svobodně vycestovat tak do řiti ve svém VLASTNÍM zrcadle, Janďoure.


   Ramón, čili Erasmus Rotterdamský

   Smazat
  14. 1:35

   To jsou teda věci. Takže tví příbuzní zdrhli v 80. roce z tvýho komoušskýho ráje? Proč to udělali? A když už, tak proč nezdrhli do SSSR, ale do Kanady?

   A že v Kanadě žije "bratranec tvé ženy" tě kvalifikuje jako k čemu? K pracovnímu povolení nebo dokonce občanství? Nebo že tě bude živit?
   Jseš evidentně úplně mimo. Prostě komoušský debil. Doufám, že tvé děti jsou aspoň o něco chytřejší.

   Smazat
  15. Zoufalý Bůvole 01:57, co se bojíš demokraticky a svobodně podepsat?!

   Je Ti jasný, že zde zastáváš práci zblblého, exkomunistického KÁDROVÁKA! Ty ses vrátil v čase, ke své původní profesi?

   KÁDRUJEŠ zde bez mého souhlasu, nepodepíšeš se jak se sluší v demokratické utopii! Proč?

   ----------------------------------------------


   No a nyní nám naopak svobodně, demokraticky předlož, něco o sobě o své "rodině" asi těžko, že ano?

   Jseš intelektem na úrovni tak 15-letého teeneegeera, kterému si navíc děda úmyslně sednul ve třech letech na hlavu?

   Ramón

   Ps. Syn váží 100kg, má certifikát jako trenér Alkamjitsu (karate), černý pásek. Je mistr České republiky v Hokejbale. Má štříbro i bronz atd.. Sportuje od tří let díky mě, já dělal Judo! Provozuje kulturistiku, to s přítelkyní se vrátil z Františkových Lázní, né se sestrou ty Bůvole. Mimoto absolvoval dvě rozličné státní střední školy, u Dopravní průmky si udělal řidičák typu C. Poté absolvoval dvě státní Vysoké školy a ihned nastoupil do technické pozice. Je velice chytrý a hezký po mamince a hlavně po mě! S tebou by si dribloval nad hlavou o strop, tak opět pozor na tvou navymáchanou hubu, anonymní KÁDROVÁKU!

   Proč se nepochlubit, máme z něj radost!

   ----------------------------------------------


   A Ty budeš ten: "Skáču dobře, skáču rád"! R. Deyl, ml.?


   Váš kovaný Ramón

   Smazat
 3. Opravdu nevím, proč nacistické Německo anektovalo a okupovalo v roce 1939 část našeho území a zřídilo Protektorát Čechy a Morava. Stačilo přece jen uspořádat "legitimní" referendum mezi Sudetskými Němci pod dohledem Nacistické armády. Sudety byla historicky německá zóny s německou kulturou a tradicemi.

  Nepřestane mě fascinovat, že tyhle bláboly jako je předchozí článek u nás vytrubují ti samí bezpáteřní idioti, kteří jinde kvičí jak nás prej tehdy západ hodil přes palubu. Tak jako Salvini hází přes palubu Ukrajinu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zase nějaký magor, který neví co je to historické území státu ...
   Blbečky Mstu a jemu podobné je dobré vnímat jenom jako zábavné obohacení diskuse evropskými hodnotami a mít z nich jenom pr*del.
   Jsou to bojovníci a hrdinové boje za evropské hodnoty za klávesnicí pc do té doby než začnou poučovat někoho osobně a dostanou po tlamě.

   Smazat
  2. 18:38- protože České království(republika) je tisíceletý monolitní celek a hlasováním by se efekt odtržení pohraničí(sudet) nedocílil! Co Vás ve škole učilo za "skvadru"? Možná jste chyběl.

   Smazat
  3. trt - Sudety historicky patrili do Rakúsko - Uhorska - a nikdy nepatril k nejakej Ríšskej Marke -

   Smazat
  4. 19:13- a kdo Vám to "natrtkal"?

   Smazat
  5. Ad 18:38 jste jen nedovzdělaný, v tom není nic jiného.

   K těmto otázkám už se dávno odpovědně vyjádřil TGM, který už před vznikem Československa prosazoval koncepci státu v historických hranicích: „…o hranicích českých zemí nemůže být sporu, protože tyto země jsou, jak vždy byly, svou historickou individualitou,…”; a později podobně: „Stát je… náš, je náš podle historického práva”.

   Tak jako Krym historicky náleží Rusku, tak Kosovo historicky náleží Srbsku a Sudety historicky náleží Českým zemím.

   Proto například obsazení Porýní přes čáru nebylo, ale obsazení Sudet (bez ohledu na Mnichovský komplot) přes čáru bylo.

   (tohle je jen zkopírovaný můj komentář z loňského září, který jsem napsal pod článkem 'Nový ukrajinský zákon o vzdělávání likviduje menšiny na Ukrajině').

   Smazat
  6. PS. "sudety" jsou jen pojem, nikoliv organizační struktura království ani republiky!

   Smazat
  7. Sudety vzdy patrily do juesej a mame narok na ne pod vedenim naseho draheho Donalda a jeho rodiny hercegoviny
   Honolulu retarded

   Smazat
 4. Tak teď už zbývá jen vyslat ruskou armádu do Litvy, Lotyšska, Estonska, Moldávie, Kazachstánu, Běloruska pořádat podobně "legitimní" referenda a bude vymalováno.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Magore, víš co jsou historická území států? Každej blbec si teď vymyslí stát, Vy si vymyslete stát Blbostán s územím třeba v Praze a přestěhujte se tam, Jandu si zvolte prezidentem a bude od vás kretémů pokoj.

   Smazat
  2. >Anonymní zkus se trošičku zamyslet,porovnávat různé události a souvislosti co se dějí ,trochu pohledu do historie ruska,do historie západu atd atd a pokud ti to trochu pálí tak musíš dojít k závěru že ten talián má prostě recht ,no a jestli ti to takto nevyšumí tak potom nemáš schopnost orientace ve světovém dění nebo jsi beznadějná oběť propagandy a novinářských žoldnéřů -fakt to není moc složité vidět když se opravdu chce :)

   Smazat
  3. 18:59

   Tím "taliánem co měl recht" myslíš Musoliniho? Aneb najdi 10 rozdílů, fakt to není moc složité když se chce :-D

   "Zástupci čtyř zemí – Neville Chamberlain (Velká Británie), Édouard Daladier (Francie), Adolf Hitler (Německo) a Benito Mussolini (Itálie) – se dohodli, že Československo musí do 10. října postoupit pohraniční území obývané Němci (Sudety) Německu. Zástupci československé strany byli přítomni, ale k jednání samotnému nebyli přizváni.
   Mnichovská dohoda byla završením činnosti Sudetoněmecké strany Konráda Henleina a vyvrcholením snah Adolfa Hitlera rozbít demokratické Československo, což bylo jedním z jeho postupných cílů k ovládnutí Evropy. Mnichovská dohoda je příkladem politiky ústupků, appeasementu."

   "Protektorát Čechy a Morava byla část československého území okupovaná nacistickým Německem. Z pohledu mezinárodního a československého práva se jednalo o zamaskovanou formu nelegální anexe. Z tehdejšího oficiálního německého pohledu šlo o legální a mírové obsazení na základě společného prohlášení československé a německé vlády ze dne 15. března 1939. Nacisté tvrdili, že Československo byl uměle vytvořený stát vytrhující české země z životního prostoru německého národa, vnitřně neschopný existovat a představující ohnisko nestability, ohrožující evropský mír."

   Smazat
  4. Bielorusko a Ukraina nikdy neboli štátmi

   Smazat
  5. 19:14

   Přečti si pozorně poslední větu z 19:10. Možná se ti rozjasní jaký jsi hlupák.

   Smazat
  6. Demokratický přístup se projevil ve Španělsku. A právě na Krymu Ruská armáda pouze zabránila možným eskalacím násilí, vyvolaným Kyjevskou chuntou ...
   ABC

   Smazat
 5. 1843
  Vrať se zpátky na nočník ty velehavlovemeno TUPÝ,tam je tvoje parketa!!!!!!!!
  Když víš HOVNO,tak ať ti někdo ty dějiny alespoň nakreslí,to možná ty prouASSackej havlountermensch s ÍÁ v mínusových hodnotách pochopíš!!!!!!

  OdpovědětSmazat
 6. 18:57
  Ty prouASSacký neužitečný kolaborantský havlohovado,když jsi vzniknul incestem kamene s cihlou,tak tu svojí VROZENOU MENTÁLNÍ RETARDACI S HAVLODEBILITOU V POSLEDNÍM STADIU NEDÁVEJ VEŘEJNĚ NAJEVO!!!!!!!!☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺

  OdpovědětSmazat
 7. Krym byl i po připojení k Ukrajině autonomní. Měl (a má) vastní vládu i parlament. A tedy mohl vyhlásit referendum.I podle ukrajinské ústavy. A to i udělal. Jenže tím bylo kouzlo Majdanu pro USA fuč a investice 5 mld USD v pekle. V tom je podstata situace. A nyní jde o to, kdo tu badu z Kyjeva bude živit.USA už to nebudou. A Evropanům už se to taky zajídá (blbečky z ruselu za Evopany nepovažu). Atak končí i tento pnězotok. Vše na Ukrajině je rozkradeno, plyn půjde okolo...

  OdpovědětSmazat
 8. myslím že to bol článok 11,14,a aj 15 Ukrainskej ústavy a podotýkam dodnes platnej

  OdpovědětSmazat
 9. Jestli se najde odvážlivec a odmítne prodloužit proturuské sankce, tak je po nich. Otázkou je, jestli nebude i po tom odvážlivci. Mekelovic bábu by šlehlo!

  OdpovědětSmazat
 10. Ad 18:38"Sudety byla historicky německá zóny s německou kulturou a tradicemi". To je úžasné tvrzení. Zdroj by nebyl? Přišli na pozvání Karla IV. z Němec a po několika stoletích tito imigranti zvlčili a parádně nás z vděku obohatili. Tak nějak to vyhodnotily i oficiální jednání vítězných velmocí o poválečném uspořádání a nařídili odsun vzteklých psů z ČR zpět do Vaterlandu. To je bomba, co, to ti nějak, bakaláři uniklo -:)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nebyl. Je to žvást na úrovni Osvětimské lži... Je nehorázné, že V ČR SE NESTÍHÁ ZA SUDEŤÁCKOU LEŽ, ZA VYMÝŠLENÍ LIKVIDACE CIKÁNŮ ČECHY MÍSTO NĚMCI, A ZA UTRPENÍ ČESKÝCH OBČANŮ, ČESKÉHO NÁRODA POD NĚMECKOU OKUPACÍ A GENOCIDOU..., ALE ZA POPÍRÁNÍ UTRPENÍ A GENOCIDY ZCELA ODLIŠNÉHO, NESLOVANSKÉHO NÁRODA. Bližší cizí jarmulka, sudeťácké hózny s padacím mostem, než vlastní sokolský dres...

   Smazat
 11. 18:49 & 19:10 - ZAZIPSUJ RYPAK ! TY NESNESITELNA P**O !

  OdpovědětSmazat
 12. Němci z pohraničí chtěli mermomocí do rajchu. A když jim to bylo umožněno, tak zase remcají a někteří naší idioti je v tom podporují.
  Václav

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Stejně tak Rusům z pohraničí Ukrajiny by mělo být umožněno odejít zpět do své vlasti. A idioti by měli přestat v podporování remcajících Rusů.

   Smazat
  2. 21:02- to je správné, pokud by chtěli! Máme právo také nabízet odchod židům,Vietnamcům a všem, co mají vlast k odchodu?

   Smazat
  3. PS. Cikáni a pár jiných ale svoji vlast nemají, co s nimi!

   Smazat
  4. 21.02 21.12 Ukrajina je vymyšlený stát několika národností před rozpadem a bez budoucnosti.
   Ukrajinci jsou historicky MaloRusové. Ukrajinský jazyk je nářečí ruštiny povýšené na národní jazyk s ideou ukrajinského národa před zhruba 120 lety.

   Smazat
  5. 21:29-moc s Vámi nesouhlasím. Národy se utvářely staletím z rodů a kmenů do podoby státu. Ukrajina, současná měla smůlu, jako Polsko, v pohybu hranic. Česká kotlina je nezpochybnitelná pro demokratické vládnutí světové ale není imunní pro nové stěhování národů. Na to jsme malí a musíme si vybrat "dubisko", nebo západní svět, záměrně neuvádím "demokracii", neb demokracie v minulém stěhování národů prohrála se silou paží. A že jsme byli dobří, je díky předkům.

   Smazat
  6. 21.17 Repatriaci cikánů kdysi při státní návštěvě ČSR nabízela již Indíra GHÁNDÍJOVÁ... Tehdejší "naše" věrchuška na to, bohužel, nepřistoupila.

   Smazat
  7. 22:23-zajímavé, ale muselo by to být násilné, dobrovolné? Z neznalosti také nevím, zda v Indii je oficiální národnost "cikánská"?

   Smazat
  8. Mírku 22:01 Historické mapy v animaci!

   https://uloz.to/hledej?q=EVROPA+-+Historick%C3%A1+mapa+od+1000-2000+-+Zdrav%C3%AD+Ram%C3%B3n.

   Ramón

   Smazat
  9. 22.31 V Indii se, pane Povolný, také mluví všemi možnými místními jazyky ALE NE ČESKY. Cikány tam asi budou znát pod svými pojmenováními - zřejmě v kastě nedotýkatelných/nedotknutelných... možná v nich viděla tátovy haridžany...

   Smazat
  10. 14:16- trochu si do Vás rýpnu, českou romštinou v Indii hovoří?

   Smazat
 13. 21:17
  Cikorky patří do Indie,do ČECH JE NIKDY NIKDO NEZVAL,TAK AŤ TA VERBEŽ TÁHNE!!!!!!!!!

  OdpovědětSmazat
 14. Jo konečně vrcholový politik řekl pravdu tak jak to je.

  OdpovědětSmazat
 15. 22:31 - Pozdraveni pane Povolny !
  Zde je odpoved !
  Indie "neni" zeme ! Indie je kontinent !

  Je tam 14 jazykovych - HLAVNICH GENOVYCH skupin a
  4 z nich jsou odlisne !
  My "rasiste" jim rikamne DRAVIDIANI, nebo-li take AUSTRALOID family !
  Jsou to Telugu, Tamil, Kannada a Malayalam !
  Znich pochazi Cikani. Takze Cikani maji daleko blize k australskemu puvodnimu obyvalelstu, nez k Cesku.

  Kdyz s nimi prijdou do styku, tak je to laska na prvni pohled , ale Australane (bili) jim to nikdy nereknou, protoze je tam NECHTEJI !

  Rad bych to Cikanum ze zlomyslnosti vysvetlil , ale moji kamosi v Australii, kdysi se mnou v Johannesburgu by mi rozbili hubu !

  To vse ja vim ze skole v Pretorii. My se ucili etnicitu a kmenove zarazeni povinne, abychom se vratili z bushe zivi !
  My se divame na svet uplne jinak nez bili Evropane v Evrope !

  U nich je prvni ideologie a u nas je prvni etnicita.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ne ne, Honolulu, u tebe je na prvním místě hloupost! Opět jsi to prokázal těmito svými canci.

   Smazat
  2. Co říkáš tomu, Nicku:
   https://southafricatoday.net/media/south-africa-video/political-videos/15000-farmers-plan-to-move-to-russia-from-south-africa/

   Smazat
  3. Hedviko jak ti steka pes ,uz vylez?Porad na ty mlady kluky? Ty jeden G

   Smazat
 16. 2:04 - TAKZE jsou narody a kmeny , ktere se snadno sziji s Ceskem a jine, ktere se nesziji s
  Ceskem NIKDY !
  To tak zavinila kralovna priroda !
  Rozdilnosti se nedaji poprit a JA ZDE VOLAM, HLASITE !
  Budte opatrni koho do vasi zeme pustite, nebo dopadnete jako my na Hillbrow v Jahannesburgu - a na jihu Afriky vubec !
  BUDETE ZABIJENI !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A to je tvoje vroucné přání, abychom byli zabíjeni? Aby jsi mohl říci, vždyť jsem váš varoval? Toto se v Evropě nikdy nestane! V Africe zabíjejí domorodci kolonizátory kteří si to, po pravdě zaslouží. Pouze oplácejí to jak s nimi kolonizátoři zacházeli od 17tého století. V Evropě budeme exterminovat náplavu která sem nepatří tak jako náplava bělochů nepatřila do Afriky.

   Smazat
  2. Jak jsi tam strasil dlouho ? To by mne zajimalo sasku

   Smazat
 17. Pokusy o různé "majdany" se dělají permanentně, takže Salvini může mít dost pravdu. Myslím, že i u nás lze chápat některé protesty s fašistickými tendencemi (nerespektování voleb) čistě jako příprava a pokusy o majdan.

  OdpovědětSmazat
 18. Do historie se zapíše náš ministr Zadolárek jak se při prvním výročí majdanu tlačil do první řady, mezi politické velikány, vehementně hned vedle Porošenka.
  Moc mu záleželo na tom, aby ho zabrala kamera, aby měl památku...
  Snad mu to někdo v budoucnu spočítá !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jednou Zaorálka možná někdo zaorá... a vyroste nad ním něco užitečného... Třeba kopřiva.

   Smazat
 19. Potlesk pro Salviniho!
  Ten direkt ovšem není adresován banderistánu (ten již totiž při Majdanu ztratil svou svéprávnost), ale jeho loutkovodičům a jejich polit loutkám v EU. A samosebou i početným štětinům aj. protiruským vypatlancům.
  ---
  Skoro se bojím sem co napsat, aby mi zdejší plodní inteligenti nevynadali do bůvolů aj. zvěře ...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Františku 14:19

   Vy jte jeden z těch, na kterého jsem ve svém výčtu, svých rozumných sympatizantů zapomněl!

   Zdraví Ramón

   Ps. Bůvol je značka pro drzé kádrováky, bez jakékoliv identifikace!

   Smazat
  2. "... Vy jste! ..."

   Smazat
 20. HURVINCI vy blbecci nevzdelani ! Proti realite, nikdo z vas nic nezmuze !

  Knihy o Indii a jejich etnikach (2:04) napsali VEDCI a vy s vasimi makuvkami plnymi hoven s tim nic nenadelate - protoze jste zabedneni provincionalni KRUPANI.

  BUDETE VRAZDENI ! Tak jak jsou denne Boerove ! V dnesni moderni dobe, ktera je informativni revoluci, mate moznost o tomto najit mnoho videi, tak se o to aspon POKUSTE, vy natvrdlici !

  Ja vam vase budouci vyvrazdovani ROZHODNE NEPREJI, ale ono k nemu prijde.
  H.

  OdpovědětSmazat
 21. 6:05 - ty nemas argument, ty mas atrocitni lzivou propagandu, tech nejvetsich IDIOTU, kteri v
  Cesku ziji !

  Cernosi (BANTU) prisli do Jizni Afriky 150 let po prichodu belochu ! Ty smrduta naplavenino v Cesku ! Oni nemohli prijit kvuli KROVAKUM, kteri nejsou cernosi - (Bantu).

  TA ZEME BYLA PRAZDNA, TY "BILA" OPICE ! Teprve po vymreni Krovaku na evropske nemoci a jejich uteku na Kalahari (Botswana) se zeme uvolnila.

  Vy nemate pravo byt poloidioty, protoze jste belosi.
  v pripade, ze jste poloidioty, tak budete vyvrazdeni o coz se postara kralovna priroda ! To je jeji zakon vy nevzdelanci.
  H.

  OdpovědětSmazat
 22. ZAVŘI PROLHANOU TLAMU,HAVLOUNTERMENSCH HEDVÍČEK!!!!!!!!!!!!!

  OdpovědětSmazat
 23. PTAM SE ! Copak jste tak ZBLOBNULI , za 40 let komunistickeho temna, ze jsem zde pouze -JA- jediny , ktery vi, co se stane zitra, pozitri a pristi tyden ?

  NEZASLOUZITE SI TO ! Ale ja vam to dnes vyjimecne zdelim, abych vas NAS*AL !

  Bude zkonfiskovana veskera puda (farmy), ktere patri jeste belochum ! Budou zabaveny banky , doly, zbivajici prumysl a potom prijde k HLADOMORU, jaky byl v Rhodesii, dva roky po uteku belochu.

  17 hlavnich kmenu, (znam je dodnes z pameti), se zacnou rvat a pro populacni exlozy je budete mit na hranicich Ceska. (Vy VOLOVE !)

  S vasimi KEDLUBNAMI zachvacenymi pouckami z kolonilnich valek a nazory Brezneva pro Angolu, mate postarano o krematorium, ktere NEBUDE fungovat.

  Nebude elektrika, nepotece pitna voda, nebudou splachovat zachody, nebude zradlo, vasi doktori a zdravotni sestry budou v blazinci kvuli depressy.
  Vase zeny, dcery a babicky budou znasilnovany, ZOHYZDOVANY a zabijeny a vy budete na uteku na severo vychod a zastavite se az na VORKUTE v Rusku.

  NEMUSITE MI VERIT, ale zkontrolujte si to na Computru, ze mluvim pravdu.
  A pamatujte si vy ZABEDNENY MENTALNI nedochudcata, ze jsem posrpnovou emigraci zacal na Hillbrow v
  Johannesburgu ! (Geee, to uz bude brzi 50 let.)
  A PODIVEJTE SE (google images), jak to tam
  vypada dnes !
  H.

  OdpovědětSmazat
 24. 15:06 - Mugabe Cesi zde psali, ze jsi NESNESITELNA P**A !
  Ty opicaku, hned jak prijdou ZULOVE do Prahy, tak je na tebe poslu ! Ja se nimi dokazi domluvit !
  H.

  OdpovědětSmazat
 25. Zde zduraznuji vsem, ze NEJSEM pan Hedvicek a nebo pan Vecerek, ale ze jsem nick honolulu, posrpnovy emigrant a representacni ozdoba, ciste, ceske narodnosti !
  Jsem take Katolik, (t.j. krestan) vy HNUPI !
  Jsem registrovany Republikan a VERNY STOUPENEC presidenta Trumpa a organizuji pro neho podporu zde v mem okrese na Southwest Floride.

  (Za vami rad chodim, protoze mi pripominate opice z povodi Limpopa. T.j. reka v Africe vy zabednenci !)
  H.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To bys v tý Africe musel někdy doopravdy bejt,ne jezdit prstem po mapě,DEMENTE SENILNÍ!!!!!!!!!!!!

   Smazat
  2. 15:25 Především jsi PIČUS BLÁBOLUS MAXIMUS.

   Smazat
 26. 15:17
  NĚJAK JSI TY PEDOFILNÍ KURVO ZAPOMĚL NAPSAT,JAKÝ JMÉNA DÁVAJÍ ČEŠI TOBE,HOVNOLULANOHEDVÍČKU!!!!!!!!!!!
  Těch pár,který ti občas dali za pravdu už sami vidí,že TRUPETA SI DĚLÁ Z HUBY SRÁČ,JE TO HOLT VYGUMOVANEJ ZDEGENEROVANEJ DEBIL!!!!!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Přemýšlím, kde se bere v některých lidech tolik nevraživosti a jedu, která je pudí psát velkými písmeny a sprostě. Na trolla je to hloupé, tak snad jed starce, který nemá své klidné rodinné zázemí?

   Smazat
  2. 15:49
   Starej o svojí familii,jestli ovšem nějakou máš!!!!!!!!!
   To,že ten prolhanej žvanil z trumpetolatríny je tvůj kamarád je mi úplně u ZADKU,JASNÝ?????!!!!!!

   Smazat
  3. 15:57-mám, pět dětí, možná i proto jsem tolerantnější i k Honolulu, se kterým mne pojí jen věk kmeta.

   Smazat
  4. 17;00
   Já takovýho zmetka z PAPUNDEKLU rozhodně tolerovat NEBUDU,zřejmě proto,že děti mám tři a kmet nejsem!

   Smazat
  5. 17:07- asi Vám ty roky ke kmetství ještě chybí k získání moudrosti.

   Smazat
  6. 23;38
   U některých jedinců ŠEDINY NEJDOU RUKU V RUCE S MOUDROSTÍ,NATOŽ S ROZUMEM!

   Smazat
 27. CESI, nebo co vubec jste ! Me nekdy zachvati litost nad krutym osudem pana Zemana z Kolina, ktery se stal vasim presidentem a ted od vas musi polykat vase URAZKY a produkty sesrackovatelych kurecich mozecku, vy sebedulezite karikatury becuanskych pavianu.

  NASTESTI ja NEJSEM president a nic si od vas nenecham libit ! President je svazan protokolem,
  kdezto ja NEEEE !

  Takze vam s radosti zdeluji, ze vas a vase hloupe predstavy o svete mohu splachnou,
  kdykoliv se mi zachce !

  OdpovědětSmazat
 28. 16:06
  Hodně ŠTĚSTÍ PŘI SHÁNĚNÍ PAPUNDEKLU,PEDOFILE VOLEZLEJ!!!!!!!

  OdpovědětSmazat
 29. 16:00 - Jestli ty, ty nesnesitelna P..O, budes stale urazet konstitucne zvolenoho presidenta, tak to prehodim do anglictiny a budes mit verejnou popravu u prdele toho kone na Vaclavaku !
  CHCIPNI HNUSE !

  OdpovědětSmazat
 30. 16:12
  VYSER SI VOKO TY POSRANINO VZEŠLÁ Z PAPUNDEKLU NEVYHROŽUJ!!!!!!!!!!!
  Ten váš CELOSVĚTOVĚ VYSMÍVANEJ HNUS,UŽ JINEJ NEBUDE,NIC NA TOM TY HOVNOLULANOHEDVÍČKU NEZMĚNÍŠ!!!!!!!

  OdpovědětSmazat
 31. Sudetští Němci můžou děkovat bohů za to že je Čechoslováci poslali tam kam patří . Jinak by drželi krok a hubu , stáli řadu na banány a maso .
  Němci prohráli válku , ale mají nejlepší život v evropě . Sudeťáci můžou děkovat Benešovi a klidně postavit i sochu v rajchu . Jaký je rozdíl mezi Německým a Českým důchodcem ? Německý důchodce dostane duchod a letí do Thajska na mladé masíčko . Český důchodce dostane důchod , namaže nohy francovkou a běží do Kauflandu na slevy .

  OdpovědětSmazat
 32. 16:23 to neni vyhruzka, to je informace ty HNUSE !

  S tvym svetem, ty pruledny dobytku , za ktery ty kopes je KONEC. A vy to dobre vite, proto prskate nenavist.
  Coz vam neni nic platne.

  A ty, ty SVINAKU, nebudes-li mit respekt pred vuli lidu a pred volbami, tak na to poradne doplatis ! To je informace pro IDIOTA, jako jsi ty a pouze otazka casu !
  H.
  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.