Reklama

pátek 6. července 2018

Jaroslav Loudil
6. 7. 2018
to co přichází z Británie ohledně obou případů použití Novičoku proti lidem je naprosto absurdní . Novičok má vždy smrtící účinek a zabíjí okamžitě ! Skripalovovi byli ovšem vyléčeni a přežili. I současný druhý případ nabízí samá idiotská britská vysvětlení. Oba zasažení prý byli v Salisbury nakupovat a jejich zdravotní potíže se objevily až druhý den !!! po zasažení ??? To je nemožné ! Bylo by možné jen to, kdyby si ze Salisbury přivezli něco obsahující novičok = skleněnou ampuli, injekční stříkačku, hermeticky uzavřený obal apod. a teprve onen druhý den po nákupu tento obal doma porušili a byli zasaženi. Ovšem poté by musela policie bez problémů tento - "obal" - od novičoku u nich najít doma na stole či na podlaze a v případu by bylo od začátku jasno. "Obal " - by byl vyfocen a celý svět by měl jasný důkaz . Nic takového nemáme.

P.S. Od otravy Skripalových uběhly už 4 měsíce ! To se v Salisbury někde na chodníku, v supermarketu či v odpadkovém koši 4 měsíce válel novičok ? V uzavřeném obalu ? Pochybuji.

https://cs.wikipedia.org/wiki/Novi%C4%8Dok

12 komentářů :

 1. Je zapotřebí aby v turistických průvodcích bylo upožorněno na nebezpečí Britstkých laviček. Použití na vlastní nebezpečí.

  OdpovědětSmazat
 2. EU se vyhyba jiz obrovska mnozstvi turistu.
  Pripad je jasnej. KOUPILI SI CHEMICKY POTRAVINY ze supermarketu a sezrali je...Skripalove taky nekde zrali v restauraci , zkuste se zeptat tech asiatu jestli si mejou ruce...Infekce se siri v nemocnicich , kdyz ani doktori ze vsech moznych a nemoznych zemi si je taky nemejou..

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Podívejte na zdejší nemocnice a restaurace a pak se strapňujte.

   Smazat
 3. Tento poslední "incident" s novičokem byla poslední kapka, která chyběla k úplné diskreditaci VB. Větší šaškárna se v posledním roce v Evropě fakt nestala. Myslím si, že zesměšnění politiků a elit Velké Británie je cílené. A kdyby do tohoto borďáku ještě umřela královna, tak bude šaškárna kolem trůnu tím posledním hřebíčkem do rakve celého Albionu.
  Takto vypadá koloniální velmoc, když si stáhne kalhoty, zislamizuje se, postaví do čela vlády maškaru a za ministra zahraničí šaška.
  Takže hrdý Albione, pá-pá......
  Sims.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No zjevně si to myslíte jen vy. Británii se daří a ve světě má významné postavení. Žít v Británii je snem miliard lidí včetně Čechů.

   Smazat
  2. Přemýšlím kolik Vám, za ty bludy platí. Doporučuji Vám jedno - Vy se svými názory se tam odstěhujte, pak zkuste přejít nějaký větší most a budete rád, když Vám někdo "jen" vjede dodávkou přes nohy. Pak si zkuste nechat v nemocnici odstranit bradavici, možná postupně pod tou péčí přijdete o celou ruku. V restauracích čistě britské provenience se zrovna chutně nenajíte, takový puding to je lahoda. No a třešničkou na dortu může být, že řeknete, že jste z Východní Evropy a přetáhnou Vás řetězem přes hlavu. O pachatele se nebojte, ten bude osvobozený, ale vy můžete dopadnout stejně jako český kuchař Zdeněk Makara. Takže se klidně přidejte k těm miliardám co se chtějí do Británie dostat, takových je tam třeba jako soli a jestli máte to správné náboženské vyznání dostanete třeba i dům a sociální dávky.
   Sims.

   Smazat
  3. 7:19 Z jakých studií ve svých závěrech vycházíte? Z průzkumu veřejného mínění u vás v kanclu? Slušný vzorek.

   Smazat
 4. Loudil pochybuje, tři vykřičníky.... to bude asi nějaký expert na forenzní vyšetřování otrav NPL a zcela zjevně ženyjální chemik. Určitě by všechno ihned vyřešil jako hotový Hercule Poirot.

  OdpovědětSmazat
 5. 7:25
  Nooooto,zato ty budeš další Holmes s Novičokem místo MOZKU!!!!!!☺☺☺☺
  Sám nerozeznáš kravský hovno od sedmikrásky,ale keců máš jak Hejvl talentů k psaní!!!!!

  OdpovědětSmazat
 6. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětSmazat
 7. Těžko pochopit, kde se v britech (resp. v jejich tajných službách) bere to přesvědčení, že co člověk to idiot.
  Protože uvěřit v jejich lži o novičkoku může snad jen čirý blb nebo vypatlanec.
  ---
  drobná pozn. pro autora:
  ani ten novičok a ani žádná jiná tox. látka nezabíjí automaticky. Vždy záleží na její dávce (skutečně přijaté do organismu) a na rychlosti intoxikace.
  Ani novičkok proto NEMÁ vždy smrticí účinek. Má jej až po překročení smrtné dávky, jakkoliv je tato malá (jednotky miligramů).
  To však toxicita některých známých toxinů (ricin, tetrodotoxin, saxitoxin, botulotoxin aj.) je ještě řádově vyšší ...

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.