Reklama

pondělí 23. července 2018

Je to tak těžké pochopit? Jak pro koho!

Jiří Baťa
22. 7. 2018
Evropa, resp. představitelé EU, se stále bezvýsledně dohadují, jak (vy)řešit otázku imigrace. Stanovisko vlády ČR je zaplaťpánbůh, známé, a sice, že odmítá přijmout jen jediného imigranta. Je proto s podivem jednání brněnských sluníčkářů Hnutí Žít Brno, kteří se nejen chtějí ukázat, jak jsou „multikulti“ uvědomělí, ale také, jak jsou naivní a žel i hloupí. V emailu, který mi poslal přítel napsal, že Hnutí Žít Brno (prý) nabízí italské vládě převzít pár desítek uprchlíků z Itálie do ČR.

 

     Lidé z tohoto hnutí nejsou asi schopni domyslet, že by se tímto jejich rádoby „humánním“ aktem mohla spustit lavina, kdy za desítkami takto přijatých migrantů, by v rámci zákonem umožněného slučování rodin, bylo nutno přijmout dalších 3 až 5 manželek s houfem dětí, což znamená při počtu např. převzetí 100 imigrantů by bylo nutné převzít dalších několik set, ne-li tisíc jejich rodinných příslušníků. V praxi by to také znamenalo, že ze stovky legálně přijatých imigrantů by vzniklo legální „centrum“ jejich pobytu tzn. ghetto s více jak tisíci obyvatel, což je na naše poměry již slušně velká obec. Zde pak budou vznikat zárodky všech nežádoucích problémů, které dnes existují např. ve Francii, Británii, Švédsku, Itálii či Německu. Slovy básníka: „oni“(rozuměj sluníčkáři), by zaseli vítr, „my“(všichni ostatní) bychom pak sklízeli bouři!

K pohybu mas lidí, tedy k imigraci, existuje hned několik důvodů. Procentuálně vyjádřeno, humánně opodstatněné jsou to důvody sotva z jedné pětiny. Tedy případy, kdy v důsledku vyvolané války v jejich zemi jsou tamní občané - civilisté prokazatelně vystaveni nebezpečí zdraví nebo života. Útěk z válkou sužované země je pak lidsky pochopitelný a z humánního hlediska je jejich případné přijetí jaksi zdůvodnitelné. Jenže pro takové situace jsou také stanovena jistá mezinárodně platná pravidla a to, že uprchlík, alias imigrant by měl požádat o azyl v prvním neválečném státě a ne se snažit za každou cenu dostat do zemí, které jim poskytnou možnosti, které jsou již nad rámec statutu uprchlíka z důvodů války, ale z důvodů ekonomického (vyčůraného) imigranta.

Jak výše zmíněno, humánně postižených imigrantů je v podstatě jen malá část z celkového počtu imigrantů. Převažující část imigrantů jsou už lidé, kteří odcházejí ze své země hlavně z ekonomických důvodů (nemorálně k tomu zneužívající situaci, která se váže k imigrantům, prchajících ze své země v důsledku války) a kteří se snaží mnohdy silou, resp. násilím, si vymoci pobyt, potažmo azyl v zemi (státě) podle svého výběru. Tím jsou zpravidla SRN, Anglie, Itálie, severské státy apod. Důsledky jejich pobytu jsou všeobecně známé.

Bylo-li řečeno, že jedním z důvodů imigrace je válka pak dalším, v podstatě primárním a hlavním důvodem jsou záměry a cíle jistých lidí, resp. vlivných kruhů, kteří se systematicky snaží o islamizaci Evropy, o zbavení či ztrátu národní identity a suverenity evropských států. Je to jejich dlouhodobý záměr a kalkul, který by měl jim a jejich potomkům přinést další nesmírné bohatství, moc a nadvládu nad porobenými státy a národy Evropy.¨
O tom, že je to antihumánní, nelidské, sobecké, nemorální, není třeba pochybovat. Ba co víc, je to také naprosto proti základním přírodním zákonům, proti vývoji lidské existence a celé řady lidských společenství. Svět a lidstvo se vyvíjelo po dlouhá staletí, tisíciletí, aby dospěl do stadia civilizovaného a kultivovaného stavu, ve kterém se dnes lidstvo na celém světě nachází. To znamená, že např. Eskymáci se po staletích vyvinuli do stavu, v jakém se nacházejí, žijí tam, kde se jejich život vyvíjel a ustálil. Bylo by proti přírodě, lidskosti i proti jejich mysli, kdyby se je někdo snažil přemístit např. do Afriky! Totéž platí o Laponcích, Gróňanech a lidech žijících na Aljašce, Čukotce atd. Ti lidé by v podmínkách života ve středozemí či Afriky prostě zahynuli. Je proto naprosto proti logice přemisťovat celé, notabene nevyspělé národy, po staletí se vyvíjejících a žijících v tropech, subtropech, savaně a písku, v místech a podmínkách, kterým se jejich genetický naturel a životní styl přirozeně přizpůsobil. Lidé či národy s odlišnou náboženskou islámskou ideologií, která je jako oheň a voda odlišná od ideologie křesťanské (byť má také své historické temné stránky). Jsou ovšem lidé, kteří o tom nevědí vůbec nic, ale vždy, když jde potřeba, hájí právo na svobodu náboženského vyznání, tedy i islámu.

Dovolím si citovat odstavec z článku pana Miroslava Kulhavého, který k tomuto tématu napsal:
Nechci podceňovat žáky a studenty, ale z více podrobnějších rozhovorů nemám dobrý pocit. Je přímo výmluvné, jaká témata dostanou studenty do ulic. Často je to v zákrytu a souladu s mainstreamem a s názory mnohých kantorů, kteří se veřejně projevují. Jistě, jsou i jiní učitelé, kteří mají jiný názor, než hlásá většina médií, ale mlčí, protože panu řediteli by se to zpravidla nelíbilo. V Evropě tedy nic neobvyklého; zvláště v Německu se učitelé na ZŠ setkávají s agresivním chováním potomků přišedších muslimů, ale promluví o tom jen ti starší a to zcela výjimečně.
A svůj názor uzavírá slovy:Tedy otázka a řešení zní: kde se má omladina dozvědět skutečný obraz islámu – ať už historii nebo současnost??? V řadě tištěných médií NE! Z většiny televizních a rozhlasových stanic NE! Od politiků (až na jedince) už vůbec NE! Bruselské a sorosovské lži (a peníze) pokrytectví má značný dosah. Zbývají sociální sítě a nebo samostudium. Ale odložit mobily nebo tablety s muzikou nebo s hrami s neohroženými bojovníky, vzít do ruky Korán, jiné texty za účelem poznání - NEPŘEDSTAVITELNÉ!
(https://www.parlamentnilisty.cz/arena/nazory-a-petice/Miroslav-Kulhavy-Islam-v-skolnich-osnovach-Minimalne-historii-bez-zamlcovani-je-nutne-znat-544898)
Jakkoli se tito lidé, tj. imigranti přemisťují možno říci - dobrovolně, není to však výsledkem jejich vlastního rozhodnutí. Tito lidé totiž byli k migraci vyzváni, byly jim poskytnuty finanční a jiné výhodné prostředky (vesměs falešné dokumenty), včetně lodí nebo člunů k jejich přepravě do Evropy. Takže ne z objektivních a humánně opodstatněných (válečných) důvodů, ale z důvodů taktické vysidlování obyvatelstva jedné části zemského povrchu, aby jimi mohly být zalidněny země evropského kontinentu. Opuštěné území s přírodním bohatstvím pak spadne do klína těch, kteří přesuny imigrantů plánují a organizují. A Evropa? Ta je jim dnes jen na obtíž, tak co je jim po ní! 

Celé tyto aktivity přemisťování lidí, neřku-li přímo národů, lze také přirovnat s jinými živočichy, žijících ve stejných afrických území, jako prchající imigranti. Je zcela nepředstavitelné, aby např. volně žijící zvířata a ostatní živou faunu se někdo snažil přemístit na sever Evropy. Samozřejmě že je to možné, stejně jako přemístit lidi, ale jak nesnadné je zkrotit a přizpůsobit život zvířat z Afriky na cizí, atypické podmínky, mohou potvrdit pracovníci ZOO nebo krotitelé zvěře. I když i oni jsou už v jisté výhodě, protože přicházejí do styku se zvířaty a jejich drezuře převážně již z ochočených rodů. To by v případě lidí bylo asi sotva možné!

Nicméně, pokud by si umanutí lidé z hnutí Žít Brno přesto rozhodli svůj záměr prosadit, pak proč ne, ale jen za těchto podmínek:
- Našinec nebude pro imigranta žádat ubytování, ani jiné sociální zohlednění,- přijatého imigranta (uprchlíka) si vezme do rodiny, bude s nimi žít a sdílet společnou domácnost,- stejně tak učiní v případě, že se k imigrantovi připojí jeho rodinní příslušníci,- na takto přijatého imigranta nebude našinec (ani imigrant) žádat žádné sociální a jiné dávky,- našinec zajistí jeho integraci do společnosti tím, že jej bude sám a dobrovolně učit českému jazyku, mravům, zvyklostem a zákonům,- imigrantovi ve vlastním zájmu vyhledá, zajistí a donutí jej zapojit se do pracovního procesu, aby svým výdělkem kryl své (případně rodinných příslušníků) náklady s pobytem u něj spojených,- případným dětem imigranta na vlastní náklady zajistí školní vzdělání, starším pak vyučení se řemeslu apod.,- zařídí provozování (islámských) náboženských praktik tak, aby jimi nebyli obtěžováni občané. Jak to našinec zařídí, je jeho věc,- všechny imigrantovy životní potřeby, vč. zdravotní a lékařské (resp. nemocenské) péče, bude hradit našinec ze svého, pokud nebude imigrant výdělečně soběstačný. Totéž platí v případě imigrantových rodinných příslušníků. Amen.
Budou-li takto nastaveny podmínky pro přijetí, resp. přijímání imigrantů garantuji, že se nenajde jediný „útlocitný, mravně a humánně“ uvědomělý člen hnutí Žít Brno (ani jiný Čech), který by chtěl imigranta přijmout.

Já bych jim nakonec tu šanci dal, proč ne? Kdo chce s vlky žíti, musí s nimi (také umět) výti.


- - -

22 komentářů :

 1. Bato, to je prilis mnoho slov ! Nikdo to cist nebude !
  Vsimni si, ja to reknu vystizne a snadno !

  BRNO je a vzdy bylo plne provincionalnich hlupaku ! Stavi nadrazi uz sto let a stale je stejne.
  Cela radnice patri zavrit do Cernovic !

  Az prijde cerna Africa do Brna, tak Brnaci si budou natirat jejich skarede ksichy, cernym globinem
  na boty ! aby se zavdecili !

  Oni berou pitnou vodu z Ponavky a to jim zarucuje retardaci !

  A jejich hlavni universita je Romske museum na Bratislavske.

  Ja byl jednou v Brne za brnackou a ona promluvila HANTECEM ! Utekl jsem v panice a od te doby Brno OBJIZDIM.
  Navrhuji Brno zrusit ! Na Ceskem Atlasu by nemelo byt zakresleno.
  Emil Holub - cestovatel z Holic.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Rozumím tomu správně, že tohle všechno říká někdo, kdo byl v Brně jen jednou?
   Tak to pak jo.

   Smazat
  2. To mi neshtimuje. To je enem kishky-mishky, protoze ta koc, cos za njo dojel zdrhla, hned jaks rozglabil tlamu. Holube!

   Gdyby teho Holana, co je jeste vetsi blb nez jeho tata a to byl "astronomicke blb" non plus ultra, slo aspon povesit za gule do pruvanu. Ale on zadny nema. :-)

   Smazat
  3. A opět je vše jinak....Jmenné hlasování českých europoslanců o bezpečné, řízené a legální migraci...

   http://www.vlasteneckenoviny.cz/?p=203471

   Smazat
  4. Voni se tyhle Akademici vseho uceni NALEZITE VYRAJTUJOU #$%^***^$#@ na kazdy blbosti a pisou stohy opakovanych do mrte GRAFOMANII !!
   Misto aby neco UDELALI , aspon uzitecnyho.
   Kdyz se na dupne utikaji do bunkru , jako v 68...A podepisou vsechno jako treba Klaus , aby dostal odmeny , ale nedostal tak pobiha , krici a protestuje , jako motorova mys...Coz mel de;at jako president misto starosti jak ukrast tuzku !!

   Smazat
  5. Bohužel chádácí Češi dokážou vidět jen jeden motiv, proč se islámštríé černoši mají usílidt v ČR, a to sociální dávky, které by měly být zvýšeny. Chyba. V záadních zemích již jsou četné a početné komunity migrantů, na ty se nalepují další a další. Je to jejich přirozenost. V ČR taková ohniska nejsou. To je důvod, proč se sem zatím nehrnou. A proto je třeba ty ohniska, ta jádra vytvořit. Např. v Brně. Tam jsou dobré pomínky, menšiny, jako cikáni a černoši, si tam alespoň z počátku nebudou navzájem šlapat na nohy.

   Smazat
 2. 22;43
  Jestli byl v Brně stejně,jako jezdil na kole......????!!!!!☺

  OdpovědětSmazat
 3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Honolulu, zase blbneš, nečetl si memorandum o spolupráci ???

   Smazat
 4. Pane Baťo správně ani migranta do ČR. A Brňáci ať si u voleb udělají pořádek vykopnout holana a spol. Oni by je vzali aby mohly bohatnout z podpor migrantů v německu to je lukrativní byznys.

  OdpovědětSmazat
 5. A zminku o "novem brnenskem nadrazi" smazali take !
  Brnaci ! Uklonte se, vy zhrbeni feudalni nevolnici ! A ponizene poproste cenzora a Hollana, aby jste si mohli uprdnout !
  Od te doby, co zemrel baron Trenk , jste mesto uslapnutych mysi !

  OdpovědětSmazat
 6. Po shlédnutí debaty Tomský - Hollan mě málem naskočily pupínky. Je pro mě nepochopitelné, jak může naprostý analfabet, hňup, idiot, debil, v jedné osobě (snažím se používat ty nejlichotivější výrazy) vůbec o něčem, nebo dokonce někom rozhodovat. Je to přímo hrůza. Kdo to vůbec může zvolit. Nechce se mi věřit, že je u nás tolik blbců. Ten člověk je zcela jasně nemocný s naprosto dutou hlavou.

  OdpovědětSmazat
 7. Ale pane Baťo, vždyť to všechno je jen kapitalismus. Války, drancování přírodních zdrojů na jedné straně a následování toku peněz lidmi, kteří z nich také chtějí něco mít, na straně druhé.

  Naše skvostná civilizace chce všude brát, ale nechce dávat. Z našeho slovníku vymizelo slovo člověk. Zmiňujete, že nechceme ghetta. Ale vždyť je máme, vždyť podle zákona 98/2107 Sb lze zřizovat "vyloučené oblasti".

  Hnusí se nám "naši" chudí, tak proč přijímat nepotřebné migranty? Proti tomuto zákonu nehlasoval ani jediný poslanec. Zdržela se většina poslanců KSČM a Top 09.

  Kdysi bylo v Evropě moc židů a tak se našlo konečné řešení. Teď by to rádi někteří opakovali s jinými skupinami lidé. Jsme samozřejmě útlocitní a tak bychom dávali přednost tomu, že za nás odvedou špinavou práci třeba v Libyi. Dáme jim trochu peněz, aby tu chamraď postříleli nebo utopili už tam.

  Náš "lidský odpad" dáme za plot. Nabízejí se Lety a Terezín, tedy místa s tradicí. Konečné řešení se pak najde.

  OdpovědětSmazat
 8. Nemusí se jednat jen o hloupost, může za tím být podplacený podraz, prostě se někdo na tom pěkně napakuje. Majdan na Ukrajině je snad údajně taky o penězích, zpravidla ze zahranicí s cílem prosadit nějaké možná podivné cíle.

  OdpovědětSmazat
 9. K pohybu mas lidí, tedy k imigraci, existuje hned několik důvodů. Procentuálně vyjádřeno, humánně opodstatněné jsou to důvody sotva z jedné pětiny. Tedy případy, kdy v důsledku vyvolané války v jejich zemi jsou tamní občané - civilisté prokazatelně vystaveni nebezpečí zdraví nebo života. Útěk z válkou sužované země je pak lidsky pochopitelný a z humánního hlediska je jejich případné přijetí jaksi zdůvodnitelné.
  xxxxxxxxxxxxxx
  Pane Baťo
  Afrika se přemnožuje, a z nedostatku zdrojů dochází a bude čím dál více docházet k válkám o zdroje. A řádově půjde o stovky milionů černých.
  Myslíte, že je možné ještě být za těchto okolností humánní?
  Být humánní i za cenu sebezničení?
  Myslíte, že muslim, přicházející kvůli válce, bude lepší, než muslim, přicházející z ekonomických důvodů?

  A že to ve finále to nedopadne stejně?
  OdpovědětSmazat
 10. práve to je cieľom - aby sa obe etnika vyvraždili

  OdpovědětSmazat
 11. Vážení nepodceňujme volby které budou:

  https://aeronet.cz/news/cssd-v-chomutove-rozjela-volebni-kampan-v-barvach-duhy-ve-stylu-hnuti-zit-brno-na-kandidatce-se-objevil-arab-v-ramci-politicke-inkluze-razene-lidovym-domem-a-je-jasne-ze-kdo-nevystoupi-z-eu/

  OdpovědětSmazat
 12. Jenom bych se těch "politiků" z Brna zeptal,kolik mají tisíců bezdomovců na území města!!! Až budou všichni lidé bez domova,alespoň "nějak" i provizorně ubytováni a budou moci žít trochu jako lidé, potom si budou moci zvát migranty!!! Tady máme těžký dluh na lidských právech!!Zajistit lidem i velmi prostou a velice lacinou střechu nad hlavou,má patřit k základním lidským právům,ať již se ocitli na ulici jakkoliv!!! Na západě to umí a není to tak drahé, jenom to chce trochu rozumu!!! Jinak se v Brně jedná o "politický" odpad, který se pouze na migraci přiživuje!!!

  OdpovědětSmazat
 13. Právě jsem se dočetl, že negry budou rozdávat po vylodění za peněžní úplatu pro země co je přijmou. Něco kolem 155 000,- Kč za jednoho negra. Tak to si mohou černohubky nechat i s těma prachama. To je tak na živení jednoho ksindla na pár měsíců a co pak s ním dál? To zase EU něco vymyslela. Jen si je pěkně vemte do Bruselu, když je tak chcete. Já souhlasím pouze s heslem:" Žádného negra ani umoněnce a za žádné peníze". Evropa je přelidněná, ale někdo nám bude stále kecat nesmysly, že nejsou lidi a jak nás tato nevzdělaná verbež, které se rádi zbavují i v zemích původu a nechtějí je zpět, nějak kulturně a ekonomicky obohatí. Jak může parazit obohatit hostitele kam se vetře? K čemu tady ty polodebilové s vymlácenýma palicema od modlení budou? Je tady někdo zvědavý na jejich náboženské sračky? Kdo těm lidským odpadkům nakecal, že je někdo v Evropě chce, ten ať si je vezme a živí. Jinak zpátky do Afrika. A klidně mi označte za rasistu, xenofoba a nepřítele demokracie proto, že jsem si zachoval zdravý rozum. Budu na to ještě hrdý!!!

  OdpovědětSmazat
 14. Protistátní hnutí ,,Žít Brno", by mělo být zakázáno !

  OdpovědětSmazat
 15. Prosím, nekomentujte Žít Brno. Brno utrpělo za 2. světové války katastrofu na svém těle i duchu, za socíku bylo v té katastrofě dále udržováno a katastrofa byla dovršena politiky polistopadové kontrarevoluce. A tak jedině "Živoří Brno" je ten správný pojem.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.