Reklama

úterý 17. července 2018

Je Trump zrádcem proto, že chce mír s Ruskem?

Paul Craig Roberts
17. 7. 2018       
PaulCraigRoberts  (kráceno)
Americká Demokratická strana je spíš rozhodnuta svrhnout svět do thermonukleární války, než aby uznala, že Hillary Clintonová prohrála prezidentské volby ve férovém boji.. Demokratická strana byla totálně zkorumpována Clintonovým režimem a nyní je i totálně choromyslná. Vůdcové Demokratické strany jako Nancy Pelosiová či Chuch Schumer, můj někdejší spolupracovník v New York Timesech, zareagovali na skutečnost, že první krok Trumpa v Helsinkách směřoval ke snížení extrémně nebezpečného napětí mezi USA a Ruskem, zcela nedemokraticky.


Ano, Rusko je supermocnost. Ruské zbraně jsou o tolik výš nad zbrojním haraburdím amerického vojenskobezpečnostního komplexu, že se už dnes stává problematickým hovořit o USA jako o druhé nejsilnější světové vojenské mocnosti. Jestliže tedy tupí neokonzervativci jako Max Boot, William Kristola a zbytek neokonzervativní špíny prosadí své, stanou se USA, Britanie a Evropa oblastmi ruin po další tisíce let.

Vůdkyně menšinových demokratů ve sněmovně reprezentatntů Nancy Pelosiová prohlásila, že ovlivněn jakýmsi nedefinovaným strachem z Putina vyprodal Trump americký lid Rusku, protože chce prostě dělat mír. „Zůstává otázkou, co má Putin a co mají Rusové - osobně, politicky či finančně- na Trumpa ve svých složkách, že se chová takovýmto způsobem?“

„Tím způsobem“ míní Pelosiová Trumpovu touhu mít mír a nikoliv válku.

Ve stejném duchu mluví i senátor za stát New York Chuc Schumer: „Miliony Američanů budou chtít vědět, zda jediným vysvětlením Trumpova jednání je možnost, že Putin má o něm v ruce nějaké zničující informace“.

A i John Brennan, zostuzený ředitel CIA, přidává k protitrumpovské kampani svou kapku jedu: „Prezident je celý v kapse Putina. Republikánští patrioti, kde jste?“

A zde jsou další hlasy proti Trumpovi: infowars

A zde další z CIA koupené a placené BBC: bbc

VŠIMNĚTE SI, ŽE ANI JEDNO ZÁPADNÍ MÉDIUM NEOSLAVUJE A NEDĚKUJE TRUMPOVI A PUTINOVI ZA UVOLNĚNÍ NEPŘIROZENĚ VYTVOŘENÉHO NAPĚTÍ VEDOUCÍHO K NUKLEÁRNÍ VÁLCE. JAK JE TOHLE MOŽNÉ? ČÍM TO JE, ŽE ZÁPAD SE STAVÍ TAK ZÁPORNĚ K MÍRU? ČÍM SI TO LZE VYSVĚTLIT?

Rusové, Číňané, Iránci a Severkorejci a vůbec celý zbytek světa potřebují vidět a přesvědčit se o této extrémně nepřátelské reakci na možnost míru na straně Demokratické stranty, mnoha členů strany republikánské, včetně bezectných republikánských senátorů McCaina a Grahama, i na straně západních médií, tvořených davem lidí, zanesených na výplatní pásku CIA, jak nám prozradil německý žurnalista Udo Ulfkotte, který sám na výplatní pásce CIA figuroval.

Nancy Pelosiová, Chuck Schumer, McCain, Graham a zbytek korupčního amerického bahna, které nám vládne, zas figurují nikoliv na výplatní pásce CIA, ale na výplatní pásce vojenskobezpečnostního komplexu. Jen běžte a zrakem se pokochejte na dary, které tito lidé dostávají od komplexu na své volební kampaně. A naivní Američané mají za to, že je volí.

A proto, a jen proto, nemá americká veřejnost žádnou svou reprezentaci, a má jen lži, ospravedlňující válku a konflikty. Vojenskobezpečnostní komplex, před kterým americký lid marně varoval prezident Eisenhower, zoufale potřebuje nepřítele. A režimy Clintona, Bushe ml. a Obamy, komlexu poslušny, udělaly tohoto nepřítele z Ruska.

Putin i Trump mohou být zavražděni – a k tomu prohlášení Pelosiové, Schumera, McCaina, a dalších, že americký prezident prodal Ameriku Rusku, donekonečna opakovaná americkým ministerstvem propagandy, přímo směřují. A Putin zas může být zavražděn operativci CIA, kteří, kryti jako zaměstnanci neziskovek či Západem vlastněných médií, mají ruskou vládou povoleno cestovat po celém území Ruska.

Dnes a přímo v těchto okamžicích, čelíme masivnímu úsílí vojenskobezpečnostního komplexu, neokonzervativců, Demokratické strany a presstitutek zdiskreditovat prezidenta Trumpa s cílem jej svrhnout.

A prezident je téměř bezmocný.

Což by si Putin, Číňané, Iránci a Severkorejci měli uvědomit dřív, než bude pozdě.

Vybral a přeložil Lubomír Man

6 komentářů :

 1. Nějak se ten Roberts rozjíždí, plánuje vraždu dvou presidentů - jen aby mu nakonec neposlali novičok!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Plánuje? Tak to je velmi tvrdá demagogie. Vzpamatuj se 22:23, jinak bude zle, velmi zle.

   Smazat
 2. Zavraždit Tumpa to by se stát mohlo už to v usa bylo vraždy presidentů. Ale Putina těžko je to bývalý zaměstnanec KGB a svoji ochraně rozumí sám a není nějaké ořezávátko.

  OdpovědětSmazat
 3. Ano v USA je zradce ten kdo chce mir . Silenci typu McCain, Graham a vsichni jejich prisluhovaci ze sionu to vedi a je to presne co v r. 2000 prohlasil dnes jiz v pekle becka loje Sharron.

  OdpovědětSmazat
 4. Odváží se někdo z Trumpových fans v USA zorganizovat akce vyzývající tyto svině z demokratické strany k odstoupení? Budou těm sviním otravovat život, rozmáznou jejich jména veřejně a budou riskovat šikanu policie?

  Je možné na ně podat žalobu? Protože minimálně někteří jako senátoři skládali slib. Zdá se mi, že snaha svrhnout vlastního prezidenta v zájmu války ho porušuje. Vybojují si to Amíci nebo ne?

  Tidehunter

  OdpovědětSmazat
 5. Amící jdou do kopru a moc dobře to vědí, proto nechtějí jednání a hlas rozumu, proto ta šílená histérie. Panika a histerie, ale boužel není program a nikdy nic nevyhrála. Fanatici jsou dobří akorát jako kanonfuter.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.