Reklama

pátek 20. července 2018

Jsme rasisti (podle ČT)

Radim Valenčík
20.7.2018 blog autora
ČT to hodně nevyšlo. Na ČT 24 v rámci Horizontu zařadila pořad "Češi nejvíce rasistický národ". Absurdní pořad, přesně dle Goebbelse. Orientovaný proti SPD a celé naší zemi. Asi bychom si měli sypat popel na hlavu.


Jenže smůla. Mezitím si pustil hubu na špacír ministr zahraničí Nizozemí:
"Kdyby migranti jiné barvy pleti přišli do Prahy nebo Varšavy, pravděpodobně by je tam zbili. Na nedávném uzavřeném setkání to řekl nizozemský ministr zahraničí Stef Blok. Záznam z jednání teď unikl do médií. Blok označil multikulturalismus za zkrachovalý koncept a pobouřil i občany jihoamerického Surinamu, když jejich zemi uvedl jako příklad neúspěchu soužití více etnik. Bloka za jeho výroky kritizovala vláda i opozice, politik svých slov lituje."Viz: https://ct24.ceskatelevize.cz/svet/2542045-barevne-migranty-v-praze-nebo-varsave-akorat-tak-zbili-pronesl-sef-nizozemske
Zpychlost, nabuřelost, arogance, indolence. Pan nizozemský ministr zahraničí vůbec nezaregistroval (ale to z titulu své funkce měl!) toto:
"Vyšetřování případu číšníka napadeného na konci dubna v centru Prahy skupinou nizozemských turistů, převzalo pražské oddělení vražd, tedy 1. oddělení pražské krajské policejní správy.
Převzalo ho na základě závěrů znalce. Ten vypracoval posudek, v němž hodnotil zranění, jež agresoři napadenému způsobili.
Jak řekl Seznamu mluvčí pražské policie Jan Daněk, převzetí případu nutně neznamená, že by měl být případ překvalifikován na pokus o vraždu.
1. oddělení totiž řeší i případy těžkého ublížení na zdraví, kde hrozí minimálně 5 let vězení. Nizozemcům hrozí až dvanáct let. Nicméně možné překvalifikování v budoucnu policie nevylučuje. Bude záležet na dalších poznatcích z vyšetřování.
Skupinu sedmi turistů z Nizozemska, kteří byli při činu, zadržela policie dva dny po útoku. Dva z nich den poté propustila, protože se na útoku nepodíleli. Další tři soud ve zrychleném řízení odsoudil k podmíněným trestům a vyhostil je z České republiky.
Dva hlavní útočníci jsou ve vazbě v ruzyňské věznici a jsou obviněni z těžkého ublížení na zdraví. A právě tento případ nyní 1. oddělení převzalo."
Viz: https://www.seznamzpravy.cz/clanek/pripad-nizozemcu-kteri-zbili-cisnika-prebiraji-specialiste-na-vrazdy-51914


(Mj. – byli to "barevní Nizozemci".)

Co je moc, to je příliš...

To jsem zvědav, co udělá náš trojnásobný ministr (mj. i zahranicí) Hamáček. Ozve se proti této nehoráznosti?

Ovšem není to jediné dnešní selhání ČT, která se po setkání Putin-Trump pěkně vybarvila.

Ještě v 18.30 na ČT 24 zase hovořila o "nezvratných důkazech", že za Novičokem stojí Rusové. Přitom, jak dokonce informovala již většina našich mainstreamových medií před několika mnoha hodinami od tohoto pořadu, to dementovalo britské ministerstvo vnitra. Holt "naše" ČT. - Je to na vyhazov či přinejmenším na pořádnou pokutu těm, co takové pochybení (účelovou manipulaci?) dopustili.

Nejlépe celý ten prohnilý spolek rozpustit a nenutit nás ho platit.
"Za divokou spekulaci označil ve čtvrtek náměstek britského ministra vnitra pro otázky bezpečnosti Ben Wallace zprávu tamní agentury PA (Press Association), podle které se podařilo identifikovat pachatele útoku na bývalého ruského agenta Sergeje Skripala a jeho dceru Juliji."Viz: https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/478270-o-zapojeni-rusu-do-otrav-novicokem-nevime-vyvraci-spekulace-britsky-politik.html

A co je přespříliš, to je moc.Zdroj: http://radimvalencik.pise.cz/5952-pred-24-00-jsme-rasisti-podle-ct.html

35 komentářů :

 1. pana Valencika si pamatuju ze skoly (radobyvtipne budizknicemu), chlubil se pratelstvim s Grebenickem, synem komunisticke mlaticky... zadny div, ze takove individuum obhajuje zlo

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Idiotovi se idiocie nemá vyčítat. Tak jako blbci blbost. A "msta" to splňuje.

   Smazat
  2. To jsi asi dost starý na Alzheimera - není ti co závidět, musí tě štvát, že Valenčíkovi to myslí a tobě ne. Už si ani nevzpomínáš co to znamená myslet. Stal jsi se troskou.

   Smazat
  3. Ty si už nepamatuješ, že sedíš na hajzlu a nespustil sis ani kalhoty, demente !

   Smazat
  4. 7.06 smrdíš..

   Smazat
  5. 7:06 Zaplacený nýmande z neziskovky TO MÁŠ MARNÝ.A pana Valenčíka nech napokoji špíno jedna.

   Smazat
  6. 7:16 - 10:45 Po přečtení vašich inteligentních výlevů musí být každému jasné, že 7:06 musí mít pravdu.

   Smazat
  7. 11:06
   Tichá hloupost je mi milejší,havlozvratku!!!!!

   Smazat
  8. My vsichni jsme rasisti za ucelem aby nas mohl zapad znicit. Uz nas totalne vybrakovali , tak uz nas nepotrebuji..
   To je normalni taktika fasistu , nejdrive vas osoci ze zlocinu propagandou podvodnymi soudy a politiky, /a nekteri odporny pederasticky a jinak uchylny svine v narode se vzdycky se otoci sami proti narodu a sobe/, a pak nas sprovodi ze sveta !!

   Smazat
 2. Hodnocené zpravodajství ČT je téměř zbytečné hodnotit. Babiš (ANO) mohl s SPD podniknout kroky proti ČT - dát ji pod rozpočet a zrušit koncesionářskou daň, ale v tomto se choval přesně jak ho hodnotil Kalousek. Proto mohou Bosákové jezdit zdarma po světě a chlastat za velké peníze od koncesionářů. Tento přežitek minulého režimu, jak je vidět málo vadí, ani té svi@ni Mirce Němcové tento komunistický zločin nevadí.

  OdpovědětSmazat
 3. Elity národa nás připravují a ženou do III. sv. války. Stačí se podívat na dokumentární filmy pod názvem "Apokalypsa - první světová válka" a každý uvidí příčiny jejího vzniku a uvidí, že v současné době se Evropa nachází ve fázi přípravy na III. sv. válku. První světová válka vznikla tím, že se dlouhodobě, tato válka, připravovala elitami Rakouska Uherska, Pruska, Francie, Anglie. Všechny tyto státy vydávali na zbrojení obrovské prostředky, Všichni zbrojili a generálové už jenom čekali na záminku, aby mohli poslat milióny lidí na smrt. Tak se i stalo. Dodnes není zcela jasné, kdo vlastně atentát v Sarajevu připravoval, zda to náhodou nebylo Rakousko, když se následník trůnu projížděl v otevřeném automobilu i potom co už jednomu atentátu unikl a trasa jeho cesty byla dopředu mnoho dní předem zveřejněná ve všech novinách. Dnes se zbrojí stejně nesmyslně, jako tehdy a na zbrojení NATO dává patnáct krát víc než nepřítel pro NATO číslo jedna Rusko. Chtějí elit, aby jsme se v zájmu jejich uspokojení pozabíjeli? A proč a ve jménu koho? A opravdu si elity myslí, že jich se to nebude týkat, když atomové nálože budou vybuchovat po celém světě a radiační spad zamoří celou zeměkouli? K čemu je neustále štvaní proti Rusku a vymýšlení kauz jako Skripal, Novičok, Vměšování do voleb v USA, když nevyhrála Clintonová atd. Všichni víme, že vše je vymyšlené a používá se to jenom aby se lidé připravili na válku s Ruskem ve které elitu budou pěkně v pozadí a umírat budou obyčejní lidé.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. V první řadě si sami lidé musí uvedomit, že to budou oni kdo v případně válce půjdou na smrt a musí válku odmitnout, prozatím se chovají tak jako kdyby se to týkalo jen druhých a ne jich samých.

   Smazat
  2. Proč a ve jménu koho? PŘECI V ZÁJMU POTOMKŮ TĚCH, KTEŘÍ SI ZORGANIZOVALI VÁLEČNÉ KŠEFTY JIŽ PŘEDTÍM... A NAHRABALI SI NA SVĚTOVLÁDU (skoro). Potomci padlých, zmrzačených, ožebračených... ani válečných vdov s dětmi, to podle mě nebudou. Ti to zase odnesou se vší parádou atomového věku. Ale PhDr. Leo PAVLÁT se mnou asi nebude tak nějak souhlasit a zkompiluje to jako v roce 2005... takže za válku zase budou moci chudáci, komouši, možná ještě pár nezlomených Němců...

   Smazat
  3. prosím ty "Elity" do úvozovek. A pak, o elity českého národa se každopádně nejedná. Tak to zdůrazněte!

   Smazat
  4. Omyl na zaminku necekali , vsechny zaminky si pripravuji a organizuji sami !!!
   Pearl Herbour, japonska okupace Ciny, 9/11, Sarajevo, Tonkin a je toho hodne

   Smazat
  5. Anonymní20. července 2018 7:39
   „A opravdu si elity myslí, že jich se to nebude týkat, když atomové nálože budou vybuchovat po celém světě ..“
   Souhlasím s Vaším příspěvkem, jenom jsem se zastavil u uvedené věty. Elitám to myslí, takže vyslali Trumpa za Putinem, aby z něho vymámil jaderné odzbrojení. V konvenčních zbraních, by si s ním už poradili. Vše je v pohybu a doufejme, že síla a vnitřní pevnost předlužených USA, postupně klesá. P.K.

   Smazat
 4. Uvědomte si všichni: ČT je banda dementů,ktří za peníze jsou schopni čehokoliv.
  Pokud tento stav vyhovuje vládě a korytářům v parlamentu a senátu tak s tímto bez fyzické likvidace nikdo nehne a blábolit je ztráta času.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. JE MOŽNÉ POZOROVAT,ŽE PRO OHLUPOVADLA ZTRATILA
   FAKTA A PRAVDA CENU.VŽDY BUDOU SVOU ZVRÁCENOSTI

   podporovsat ukradeni hlasů voličů lhanim a tim volby směrovat k SSDK tj Sjednoceým Silám DRŽITELŮ KORYT do doby,kdy voličům může dojit,že takové zmanipulované volby, vůbec platit nemusi.

   Smazat
  2. Ceska televize se musi mit novej nazev...JANDOVIZE.
   PROTOZE S NI DELAJI TOTEZ CO S JANDOU , jeho kumpani , ale v noci...A propaguje Jandismus.
   Ale dostava vic za ty samy exhibice nez prostitucni Jandove...

   Smazat
 5. Kapři (zde ČT) si sami svůj rybník nevypustí. Pokud nejde nějaká organizace dlouhodobě zreorganizovat, tak se velmi osvědčilo, že byla rozpuštěna a místo ní založena zcela nová. V daném případě by se ani ta nová organizace nemusela zakládat, protože ČT bude chybět asi jenom Kalouskovi a spol. :-)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. můžete jim ho vypustit vy.
   začněte dennodenním obtěžováním, mařením natáčení pohybem po městě v dopravě, zdobením rajčaty syrovými vejci-teď v horku to zvláště ocení.
   jen nepřecházejte k projevům demokracie, který ta vobřezaná ČT razí, tj. zapalování aut a podřezávání krků.

   Smazat
 6. No a co tady nemají slimáci co dělat máme svoje zkušenosti s cikány a náboženský fanatici ať zůstanou v africe.

  OdpovědětSmazat
 7. https://drive.google.com/file/d/1clfaRz5kCBWKe7aT5DUNhHGoOO9c3H13/view?usp=sharing

  OdpovědětSmazat
 8. Rasismus je špatný, aneb milujte své katy.

  OdpovědětSmazat
 9. první, koho je třeba zmlátit, jsou migranti v ČT. Ti přišli z Palestiny a dosud se neintegrovali.

  OdpovědětSmazat
 10. Moje drahá ČT, díky tobě dnes chápu, že jsem člen zavrženíhodného národa, díky kterému se rozpadlo jedno krásné mocnářství.Příčnili jsme se na vzniku obou svět. válek. Jsme ostudou Evropy, zničili jsme kapitalismus, socialismus a právě likvidujeme globalizmus. Musím se celému lidstvu omluvit,klečím na hrachu a šeptám mea culpa.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. adonis20. července 2018 22:31
   Tak to musíte být hodně věrným divákem. No, když už jste si to zaplatil, tak co. P.K.

   Smazat
 11. kdo po převratu dirigoval čete a kdo ji nezrušil no přeci zakukleni komunisti kteři ji řidi dodnes s podporou komunistu kteři jen převlekli kabaty a mužu začit od hlavy statu komunisty přes estebaky a agenty vekaer v parlamentu kteři určuji kdo pujde nahoru a kdo pujde dolu asi tak vypadaji čezki demokradi zatimco vovčany maji jen za hejly jen aby se neřeklo že na ně zvysoka a široka kaleji tisickrat do roka

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pletete si komunisty s UKOMUNISTY... Kdyby to Adolf dopusttil, jejich předci by byli UNSDAP, byli tehdy alespoň v Kuratoriu, pak si vymýšleli zásluhy za 2. odboj... A zpravidla chlastali odboj TŘETÍ.

   Smazat
 12. Ale co, z jistého pohledu, ať si to o nás klidně myslí. V určitých situacích by to bylo zcela na místě.

  OdpovědětSmazat
 13. Bruselská politika je rasistická. Míchá totiž dohromady ,,lesní vůni a odér z týden nepraných ponožek".

  OdpovědětSmazat
 14. Je lepsi byt rasista a znat a hajit Pravdu, nez byt politicky korektni Lhar.
  Jeste je treti varianta, byt Zmyleny, blazene nevedomy. Nevedomost lze ale snadno ztratit nenavratne a pak je treba se rozhodnout pro Pravdu nebo Lzi.

  Je lepsi byt Vlastenec a hajit svou zemi, nez brzy nebyt.
  Pohledte na Jizni Afriku, co se deje belochum, kdyz se cernosi stanou vetsinou. A pokud je pustime i sem, i zde se brzy mnozivi barbari stanou vetsinou. Uteceme take nakonec do Ruska, pravlasti Slovanu a bilych lidi celkove? Pujde to jeste? (Vsichni bili Evropane prisli po posledni dobe ledove do Evropy (kde byl predtim ledovec) z Ruska, jen nekteri prisli drive a jini pozdeji...)

  Jako (blazene) nevedomy jsem take asi nenavidel Apartheid a Segregaci v Jizni Africe, jenze vyvoj historie poucil ty, kdo nemaji oci zavrene...

  Viz struktura kriminality (a siritele nenavisti cernych BLM a Antifa a polit-korektnich medii Jidasu) v USA, v zemi, kde byli cernosi uspesne multikulturne integrovani po dlouhou dobu.
  Neni mozne mirove souziti nesourodych. A postavenim polovin spolecnosti proti sobe navzajem (globalisticti) Oligarchove snadno ovladaji tzv. Demokracii.

  A ovsem jako češi - vetsinou zatim blazene nevedomi, vetsinou nejsme ani tak rasiste, ale jsme sebe-vědomí. Pozname Našince - nejen podle barvy pleti, ale tez predevsim podle Slova (podle řeči).

  Je velkym stestim pro nas, ze hlavni postava ceskeho vlastenectvi je rodem zpola Japonec - takze jsme nas odpor posunuli z roviny Geneticke (cernochy nechceme) pres rovinu Spolecenskou (bidaky neuzivime) az primo do roviny Religiozni: Islam nechceme. (Jenze ti nejhorsi z prichozich jsou animisticti barbari s IQ 70, casto ani nemaji IQ na nejakou Religiozni viru vubec, tedy neni problem jenom Islam...)
  https://diskuter.wordpress.com/2017/08/04/politicky-nekorektne-o-teme-iq-3-cast-prednaska-profesora-rushtona-o-inteligencii-a-kriminalite-cernochov/

  Predevsim jsme Národ. Narod je Bytost, jejiz je Stat jen mechanismem ochrany. Narod neni jen nejaka skupina jedincu a jako Bytost ma vetsi cenu, nez soucet jednotlivcu, kteri jej tvori. Ti, co prichazeji, jsou ale meneceni - oni nejsou Národ, oni jsou zběhové, zradci svych Narodu, zcela nehlede na to, jaci jako jedinci jsou. Jejich prijetim bychom znicili nas Narod, nehlede na to, ze bychom to jako jedinci vsichni prezili, coz ale take neni vubec jiste...

  Hosta prijmeme u stolu, ale banda bidaku aspon prespi ve staji (a az se zotavi, pujdou dal, at chteji nebo budou vyhnani), ale zle a (cizi) spatne je treba zahnat, pryc nebo do ohrad. ...

  S Kolektivem je treba nakladat Kolektivne. Migrace (hromadny dav) neni Host (jedinec).
  Tahle Invaze se tu neprichazi zotavit na kratko, neprichazeji se sem ani vyucit jako Ucnove, aby se jako Mistrove vratili pomahat svym narodum, prichazeji tu zustat a ani se netaji planem, ze nas jednou vyhladi, az tu budou ve vetsine.
  Nejsou tu jako hoste, a neni to ani banda bidaku. (Bidaci jsou ti, co Tam dosud zustali, cela zatim miliarda mnozivych, a pokud "jen dva prsticky" pustime do dveri, budou sem proudit dalsi a dalsi)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Velice dobře slohově i politicko argumentačně, až filozoficky napsané někým, kdo žije dlouho v zahraničí a neztratil kontakt s naší domácí i světovou realitou dneška. Škoda chybějícího "nicku".

   Smazat
  2. Dekuji za pochvalu.

   Ze ziju v zahranici usuzujete z absence diakritiky?
   Jako programator mam anglickou klavesnici a na ceskou se sice mohu prepnout, ale abych tu drzel svuj digitalni "rukopis", tak to nedelam a pisu bez diakritiky, ale Univerzalie pisu s velkymi pismeny tam, kde to jazykove mnozi odmitaji... (Nektere sve texty nakonec prepisu do knihy, kterou skladam, a to je cele projdu a oháčkuji. Tohle zrovna jeste nekolikrat budu muset napsat znovu a preformulovat, nez to bude finalni...)

   Dalo by se rict, ze z ceske podhorske vesnice ziju pres internet v celem svete, vic v zahranici nez doma. (A ovsem na vesnici jsem se postupne pres male mesto odstehoval z Prahy uz davno, nejsem typicky vesnican)

   Poulicni diskuse (forum) je take obvykle anonymni... Mate tu od-osobnenou myslenku, kterou neposuzujete podle toho, KDO ji napsal.

   A viz ten odkaz na diskuter.wordpress.com , na konci clanku jsem tam pridal odkazy na nejake infografiky.

   Je skoda, ze diskuse se tu omezuji na jedno az dvou-denni ...

   A ovsem odjet do zahranici jsem take uvazoval, ale Vím, Kde Domov Můj: mezi Čechy domov můj... (viz druha sloka)

   PAS.

   Smazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.