Reklama

.

.

neděle 15. července 2018

Kdo si dneska vzpomene?


vlkp
15.7.2018 KosaZostra aneb vlkovobloguje.wordpress.com
7. dubna došlo k prý v tehdy právě islamisty vyklízeném městě Dúma k dalšímu nasazení bojových otravných látek – podle prvních informací sarinu a chloru krvavým řezníkem Asadem proti tamnímu obyvatelstvu.


Západ na nic nečekal a zanedlouho přišel s masivním raketovým útokem na údajné centrum výroby otravných plynů syrské vlády, který se mohl snadno zvrhnout v další světovou válku. Bylo to jen fous. Stačilo, aby některá z amerických, britských nebo francouzských raket zabloudila na pozice ruské armády a nejspíš bychom byli na vlastní oči spatřili, jak vypadá peklo.

Tehdy k odpálení raket nebyly potřeba naprosto žádné důkazy. Pro takového Macrona stačilo jakési video, neznámého původu a už netřeba nic dokazovat. Jak se později ukázalo a francouzský prezident sám přiznal – tenhle videoklip stačil. Pro Američany zjevně také.

V závěru minulého týdne vyšla předběžná zpráva OPCW. Která, v souhrnu konstatuje že:

Ve vzorcích z místa dubnového útoku na syrské město Dúmá se neprokázala nervově paralytická látka, jakou je například sarin. Ve dvou vzorcích ale byly zbytky po chlóru.


na Novinkách.cz to nejpodstatnější: 
 „Nenašla se žádná neurotoxická organofosforová sloučenina, a to ani v přírodních vzorcích z místa ani ve vzorcích z těl údajných obětí,“ uvádí se ve zprávě OPCW. „Ve vzorcích z míst 2 a 4 ale byly identifikovány zbytky chlóru spolu s reziduy výbušniny. Význam těchto údajů je ale ještě předmětem šetření,“ uvádí též zpráva, která se označuje jako předběžná a která tvrdí, že po ní bude následovat ještě zpráva závěrečná.

Zbytky chlóru byly podle zprávy nalezeny v rozbombardované budově na místech 2 a 4, kde byly podle expertů průmyslové plynové lahve v nejvyšším patře. Ve zprávě se píše, že spojení těchto plynových lahví se zkoumanou událostí je stále předmětem šetření, stejně jako zbývá zjistit, jak se na místo lahve dostaly.

Kosa, jako součást alternativy nese cejch zdroje, který mate veřejnost, publikuje nepravdivé, nanejvýše polopravdivé zprávy, atd., atd. Však to sami znáte.

S obrovským zadostiučiněním konstatuji, že celá slavná OCPW, alespoň podle toho, co publikovaly z její předběžné zprávy Novinky.cz, uvedla a navíc s technickými detaily, přesně totéž, co tato nepochybně více než štědře dotovaná organizace ZJISTILA PO 3 MĚSÍČNÍM BÁDÁNÍ! Viz článek Kosy, který napsal autor Jozef a doplnil tehdy aktuální dokumentací v textu

Sýrska hrozba …

Dám jen fotografii video z místa činu:Podotýkám, že ono video, z něhož Jozef extrahoval fotografii pro svůj článek bylo na Youtube umístěno už 08.04.2018. Tedy bezprostředně po útoku, kdy prostor ještě ovládali povstalci.

O týden později se objevilo další video z místa činu. Nebo spíše a přesněji – z „místa činu“. Z produkce americké obři TV CBS, které Jozef také neopomenul nalinkovat:

Bylo původně zde:https://www.cbsnews.com/amp/news/syria-inside-douma-the-site-of-apparent-chemical-attack-2018-04-16/?__twitter_impression=true
Dnes už je tam jenom následující fotografie:


Dost odlišné, což?

Ano, i zde máme co do činění s klasickou průmyslovou láhví na stlačený technický chlor, kterou si můžete snadno koupit v kterémkoli větším českém / slovenském obchodě s technickými plyny. Včetně toho chloru. Ale pozor – prý je to standardní typ pumy, kterou krvavý řezník Assad decimuje vzpurné obyvatele, vždycky když má apetit někoho zplynovat!

To jsem parafrázoval Babišovy Lidové noviny! Přesný citát zní takto:
Použité bomby s chlorem z vrtulníků odpovídaly těm, které Asad prokazatelně použil již v minulosti. Stejné byly nalezeny v Aleppu v listopadu 2016, při útoku na nemocnici v Al-Lataminahu v říjnu 2016, nebo v Sarakíbu v únoru letošního roku.


A samozřejmě, že tam je také přiloženo foto. To druhé, z produkce CBS… Jak jinak!

Vlastně celý článek s názvemVyšetřování OPCW vyvrátilo tvrzení Ruska a Sýrie, že v Dúmá žádný chemický útok neproběhl. Děti zabíjel chlor. je podle vzorového mustru! Toho jedině správného, kde jakékoli pochybnosti jsou přísně zakázány! Neuděláte chybu, když si ten výtvor Babišova nájemného psáče jménem Vojtěch Gibiš přelousknete sami.

Nutně musíte dospět ke stejnému závěru jako vlk, že zde máme problém. Zásadní významový rozpor mezi tím, jak stejnou informaci, tedy předběžnou zprávu OCPW podávají Novinky.cz a jak Babišovy Lidové noviny. Jeden, z těchto jedině pravdivých a správných seriózních zdrojů, které by se nikdy nesnížily k účelovému deformování informace, respektive k výrobě účelové dezinformace, prostě vyrobil příkladný trollovský hoax! K nevíře! Nechám opět na každém z vás, aby si svobodně vybral, komu z těch dvou chce více věřit. Zda Babišovi nebo Novinkám.cz.

Já sám za sebe říkám, že mám jasno. A pokud Novinky.cz citují přesně z těch předběžných závěrů šetření OCPW, pak mohu konstatovat, že Kosa tenkrát, díky panu Jozefovi, odvedla sakra dobrou práci.

Mám z toho radost. Neskrývám to. Na druhé straně – koho dnes ještě nějaká Důma zajímá? Tedy kromě Vojtěcha Gibiše, který ví, jak musí psát, aby dokázal i příští měsíc zaplatit účty za plyn, elektriku a nájem.

Určitě už dávno nezajímá ty, co dali rozkaz k odpálení raket na Sýrii!!! Žijeme opět ve světě, kde platí – nejdříve střílej a pak se vyptávej!

Problém je, že už nejde o souboj dvou pistolníků v nějakém tom zaplivané saloonu někde v nějaké Horní Dolní Divokého západu, ale o palbu atomovými raketami! Kovbojky mám rád. Ale jen ve filmu. A to ještě jen ty klasické!

Jenže vím, že to nemohu ovlivnit. Ale o to více mi vadí nájemná brka, co klidně , ve vzorném držení té správné ideologické linky, klidně napíší i svůj nekrolog.

21 komentářů :

 1. Nastává doba,která se opakuje jako z minulého režimu.
  I kdyby tehdejši tisk psal pravdu NIKDO by mu stejně nevěřil.
  brzy bude úplně zbytečné hledat jakékoli důkazy lži.
  Lež ovládá kompletně i naše ohlupovadla a pomáhá ukrást volbami naše hlasy a začiná se už OPRÁVNĚNĚ pochybovat

  ZDA TAKTO PODVODNĚ OVLIVNOVANÉ VOLBY VŮBEC PLATI

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 13:07 Souhlas jak ve volbách zázračně zahraniční hlasy zachránily kraďouska. 90% Českých občanů nechce migranty a SPD dostalo 10.64% hlasů divné.

   Vymazat
 2. Jedno mě s toho vychází,jak otrava Skripalů,tak chemický útok v Sýrii,měli ukázat na hlavního viníka a to Rusko.
  Ani jedno se nezdařilo podle plánu,tak se odvádí pozornost na jiné dramata.

  OdpovědětVymazat
 3. Když jsem zjistil , že to co nám lhal minulý režim o kapitalistech je pravda , stal se ze mě levičák !!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Je to pravda, ale jen napůl. Kdyby psal již tenkrát, jak to na "západě" chodí, to jeco je v západních zemích hlavní motivací. Je to nahrabat, ale na úkor druhých a ne v poctivé "soutěži". Kdyby lidé v našem státě věděli už v tehdejší době o tom slavném "západu" alespoň z jedné třetiny toho systému, nevím nevím, zda by "revoluce v 1989" byla tak spontánní. Donmívám se že ta NEINFOROMANOST taky určila hlavní směr polistopadového vývoje státu. Viním z toho komunisty tedy jejich "krátkozrakost" v prognózách.

   Vymazat
  2. Já byl asi levičák vždycky. Komouši to nechtěli pochopit a nadávali mi do pravičáků. Poté, co zmodrali a začali fetovat kapitalismus, mně začali nadávat do levičáků, ba komunistů.

   Vymazat
  3. 16:38 - Taky jsem se z toho Mukačeva nehnul a je mi to plat prdný! Pro všechny překabátěnce
   jsem neposeda já. sck

   Vymazat
 4. Na těch stránkách cbs mě zaujala ta Tatra v horní části stránky.

  OdpovědětVymazat
 5. Skromný dotaz rus někdy něco PŘIZNAL??? ČERNOBYL ,PONORKA KURSK,OTRAVA LITVINĚNKO,ŽÁDNÝ RUS NEBOJUJE NA KRYMU,SESTŘELENÍ LETADLA NAD UKRAJINOU,VRAŽDY NOVINÁŘU NA OBJEDNÁVKU KREMLU DALŠÍ DALŠÍ....Nakonec to vše svedeme na USA .Ruský zloděj křičí chyťte zloděje.,že se tomu vubec divim

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Sere tě slabiduchu jak prohráváte což?
   A tak zvracíš co ti slina přinese na jazyk.

   Vymazat
  2. Tomu troubovi 14:58 tu už odpověděli, a docela trefně, že to jsou jen protiruské propagandistické prefabrikace. Ale on je zaťatý tapetář, tak se ho asi jen tak nezbavíme.

   Vymazat
  3. 16:45 To je jen obyčejný nácek co podporuje stop09 chtěl by další Barbarossu. Jeho nenávist k Rusku a NR je veliká.

   Vymazat
  4. Sejří vás 3 pravda. Žádné slabidušství,ani protiruská propaganda,ani nenávist protirus, ale SKUTEČNOU PRAVDU píšu ,kterou nemužete vyvrátit. Proto prskáte jak smradlavej tchoř

   Vymazat
  5. Pro propagandistu a lháře 9:13 -

   ČERNOBYL – odehrálo se za existence SSSR, kdz ve vedení bylo i hodně příslušníků jiných národů tehdejšíého SSSR, takže svalovat vinu na „Rusy“ je hloupost. Takjže z vaší starny demagogie.

   O ponorce Kursk nikdo nelhal, přiznali katastrofu téměř okamžitě. Neplést oficiální prohlášení se spakulacemi v ruských médiích. Takže z vaší starny lež smrdutého tchoře.

   Litviněnko nebzl otráven osobami, které Britové označili za pachatele. Litviněnkův otec se s nimi demoinstrativně ukayuje v ruských tleviyích a chová se k nim (i oni k němu) velmi přátelsky až rodinně. Takže z vaší starny lež smrdutého tchoře.

   Na Krzmu s enebojovalo. Bzla tam stálá ruská vojensk a námořní posádka, které během referednda dohlížela na klid a dodržování zákona. Takže z vaší starny lež smrdutého tchoře.

   Letadlo sestřelila Ukdrjainská armáda, rusům nebylo nic dokázáno. V komisy, kterou organizuje Holandsko sedí pachaftel – Ukrajijina s právem veto. Takže manipulace a lhaní. I z vaší starny lež smrdutého tchoře.

   Vraždy novinářů jsoou ukrajinský výmzsl. Oni vraždí vlastní novináre, nebo si vraždu vymýšlejí )viz poslední případ). Takže z vaší starny lež smrdutého tchoře.


   Můžeš se vzteky přetrhnout, pornoJando. Lhaní ani nadávky ti moc nejdou, smrdutý tchoři.

   MM

   Vymazat
  6. 9:28 Demagogie byla vždy silná stránka pro ruských KOLABORANTU.Nebudu rozebírat vaše nepravdy, ale zaujal mne Krym. Co ti neoznačení vojáci ,kteří bojovali proti Ukr. armádě a ,které následně Putin vyznamenal_.Takže z vaší strany lež smrdutého nemytého rusa

   Vymazat
  7. 10;54
   Zaujala k a mně TVOJE TĚŽKÁ MENTÁLNÍ RETARDACE A PROGRESIVNÍ PARALÝZA V POSLEDNÍM STADIU,TY tydýte z PROLHANÝ lejnolahvárenskohavlistický žumpy!!!!!!!!
   KRYM NIKDY K BANDEROSTÁNU NEPATŘIL,TUPANE!!!!

   Vymazat
  8. 11:12 A zase řádí RUSÁCKÁ ambasáda .Placení Čeští kolaboranti.Kandelábr čeká!

   Vymazat
  9. 11:19
   HOVNO SE DALO DO TANCE A JEŠTĚ SI BOKY PODEPŘELO!!!!!!☺
   Kandelábr jsme vám měli přidělit hned v roce 1990,HAVLOKOLABORANTI SMRADLAVÝ!!!!!!!!

   Vymazat
  10. 11:19 Nejhezčí je že tady nikdo není placený Ruskem ale ty kolaborant si placený usa+německem špíno odporná.

   Vymazat
 6. I kdybych byl naivní a nepředpokládal u novinářů snahu manipulovat, tak musejí být naprostí techničtí analfabeti. Považovat tlakovou láhev pro technické plyny za "raketu" nemůže snad ani malé dítě. A tvrdit, že ty lahve byly shozené z vrtulníku, to může jen člověk bez znalostí základů fyziky.
  Redaktor Gibiš zde nedávno nabízel placený kurs Goebelsovské propagandy. Na oplátku mu nabízím bezplatný minikurs fyziky ohledně onoho "svržení bomb z vrtulníku":
  Rychlost volného pádu je dána vzorcem: v=sqr(2gh), kde g je tíhové zrychlení a h je výška, ze které těleso padá. Když budeme předpokládat, že ruský pilot velice riskoval a letěl ve výšce jen 100m, pak by ty tlakové láhve dopadly rychlostí 160km/hod.
  Tlaková láhev s 65kg kapalného chlóru váží skoro 100kg. Nemá smysl počítat její kinetickou energii, lajkovi to nic neřekne. Ale každý si jistě umí předtavit, jak by vypadal třeba motocykl po nárazu rychlostí 160km/hod do betonové stěny. A to motocykl není namáhán vnitřním tlakem, jako je namáhaná plná tlaková láhev.
  Jestli po této minimální věcné úvaze někdo stále věří, že láhve na snímcích byly shozené z vrtulníku, tak je s prominutím blb.

  OdpovědětVymazat
 7. Účel světí prostředky. To je souvislý pás událostí, který je konstruován NATO provokacemi s předem ovšem již "prokázaným" a medii vypracovanými soubory lží - pachatelem nebo aspoň strůjcem všeho, vždy a všude je Rusko, Kreml, Putin, podle zvrhlíků z HEXAGONU A BRUSELU. Tyto hrátky těch, co potřebují přiblížit občanům Světa 3.světlovou válku, neb si tu "podívanou" s masovým vražděním nedovedou odpustit, samozřejmě nejsou z jejich hlavy - opilé zločinným myšlením - ale kopírováním Adolfa Hitlera, nacismu a 3. Říše. Podaří se lidstvu odstavit od světovlády včas zločince a paranoiky jaké kdy Svět zrodil? Nebo si i Svět myslí, že půjde o parádní silvestrovskou noc?

  OdpovědětVymazat