Reklama

středa 11. července 2018

Konspirační teorie o Rusku: Západní pohled na Rusko

Paul Craig Roberts
11. 7. 2018   investingmatters
Nadcházející schůzku Trump-Putin komplikuje šílený obraz Ruska, jak jej pro své čtenáře a posluchače zpodobnily západní presstitutky. Jonathan Chait, Max Bergmann, Yaroslav Trofimov a Roger Cohen a další faktičtí slouhové CIA, kteří reprezentují západní prostitující se média, vytvořili z Putina nadčlověka, řídícího výsledky voleb v celém západním světě, obludu, vraždící lidi bez důvodu a pěstující si Trumpa jen proto, aby jej mohl drtit pod palcem.


Řekněte: Kdo na světě by dokázal předložit extrémnější konspirační teorii, než je tahle?

Jonathan Chait píše v šasopise New York, že „temné štěrbiny ruského skandálu sahají hluboko, tak hluboko, že by bylo riskantní nezvážit možnost, že schůzka Trump-Putin nebude ani tak jednáním hlav dvou států, ale spíše setkáním vysokého ruského zpravodajce se svým utajeným agentem“.

Překlad: Lubomír Man

24 komentářů :

 1. No jo co k tomu říci pár proti Ruských fanatiků chodí i sem.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Mhm... Pak mi nejde na rozum, jak takový supergénius a nadčlověk, může vydat příkaz v vraždě nějakých Skřípalů tak pitomě vystopovatelným jedem, že by to i Pepek vyskoč vykoumal lépe. Kecám. Spíše žasnu nad průměrným IQ konzumenta amerických novin.

   Smazat
  2. 22.47

   Asi netušíš že Německo prohrálo Druhou válku a mírová smlouva s poraženým dosud nebyla podepsána. Proto se stalo de facto kolonií USA se všemi důsledky jako je "kancléřský akt" vydržování US základen na svém území, nezaplacení válečnách reparací vítězným mocnostem ap. Pro německo je to svým způsobem výhodná pozice...

   Smazat
 2. A teď si představte, že v německu dojde k předčasným volbám a Německo pak podepíše s Ruskem mírovou smlouvu a vykašle se na NATO.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Proč mírovou smlouvu? Ale oni spolu žádnej vojenskej konflikt nemají.
   Nebo jo?

   Smazat
 3. ale Nemecko má záväzok voči nám, ústami Genschera potvrdilo, že reparácie budú platiť len vtedy, ak bude Nemecko jednotné - a tak je čas aby to urobili,

  OdpovědětSmazat
 4. nechtěná chyba vytvořila krásné přiléhavé slovo :
  šašopis New York.

  Vydáváno bandou šašků. Bohužel šašků na způsob Pennywise ( S.King, To - http://www.postavy.cz/to-pennywise/ )

  Koloděj

  OdpovědětSmazat
 5. Prostý Američan je chytřejší než americká novinářská žumpa.

  OdpovědětSmazat
 6. Zpodobňovat Rus. obraz nikdo nemusí .Každý normálně myslící člověk vidí co je rus. pod vedením Putina zač!Co dalo rus. světu za sto let svého pusobení-NIC-co by světu bylo přínosné.Pouze obludný režim ,který nechal povraždit desítky milionu svých vlastnich lidí.Ten obludný režim se přenesl k nam a jeho dusledek ??? STOVKY popravených lidí a okupaci v 68 kdy z duvodu této okupace bylo rusem zabito do roku 89více jak 700 čes. občanu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Já jsem celý ten " obludný "režim prožil , vychoval děti , měl auto ,chatu ,jezdil na dovolené k moři , v žádné straně jsem nebyl a pracoval jsem jako řadový technik , bylo to naprosto v pohodě !! Zlatí komunisti !

   Smazat
  2. 11:38
   A co celosvětový okupanti no.1.z tvojí milovaný uASS ŽUMPY?????
   Ty vraždí,kradou,lžou a podvádějí od SVÝHO ZBYTEČNÝHO VZNIKU.....a 73 let od konce II. světový války to JEN HAVLODEMENT NEVIDÍ A NECHCE VIDĚT!!!!!!!

   Smazat
  3. Nepište blbosti a údaje čerpejte ze seriozních zdrojů !!

   Smazat
  4. 12:32
   Určitě tě ve Fuckingtownu vítal osobně ČOKOVOPICE Onana s bustou VOŽRALÝHO UDAVAČE HEJVLA,VIĎ???!!!!☺☺☺

   Smazat
 7. 12:16 Tak to jste po životě toho moc nechtěl.Jezdit do tehdy špinavého Bulharska,nebo studeného NDR jsem opravdu netoužil .Ti vaši "zlatí komoši" mne nikam nikdy nepustili mimo ty hnusy NDR,BUL,MADA,..Zlatí kapitalisti .Mohu cestovat kam chci ,kdy chci.Ten váš socík si strčte za klobouk!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Na devizový příslib jezdilo na západ cca 2 miliony lidí ročně a Slunečné pobřeží v Bulharsku bylo krásné ! Na největší špínu jsem narazil ve Vídni v jedné postranní ulici !! To nevidíte , že celá ta současná " nádhera " je na dluh !!??

   Smazat
 8. 12:24 Tobě ty rusoblbe je naprosto zbytečné něco psát

  OdpovědětSmazat
 9. 12:31 Myslíte ruskejch zdroju,tak tam je pravda do puntíku chichichi

  OdpovědětSmazat
 10. 12:39
  Čemu se směješ havlodemente????
  Sobě????!!!!☺

  OdpovědětSmazat
 11. 12:45 TOBĚ AUTISTICKÝ ONANE

  OdpovědětSmazat
 12. 12:54
  A čumíš u toho na sebe do zrcadla a dáváš si vlastňáka viď,havlobukvice???!!!!☺

  OdpovědětSmazat
 13. 12:32 Mne taky nikam nepustili,tedy mimo sluz.cest.Tak jsem si koupil vyrazenou Avii,prestavel na obytnou a do toho spinaveho Bulharska jse jel taky ale jen na dva dny,vymenil trochu penez a prechodem pro maly pohranicni styk do Jugosky na tyden,po tom na Italii kde jsem si koupil 3 denni vizum a prwjeli jsme do Rakouska kde se to s vizy opakovalo a domu.A na hranicich CZ trochu zlobili,prohledali auto a zaplatili nejake clo za veci ktere jsme si nakoupili a bylo to.Po prijezdu domu pozvanka k podani vysvetleni ze jsme cestovali bez vyjez.dolozky ale vzdu to spravila lahev Rakie a Whisky.A toto se opakovalo kazde 2 roky az do 1989.Bylo to tak trochu dobrodruzstvi ale stalo to za to.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 13:16 Blahopřeji, že jste s nima tak vyčural.Já to chtěl legálně .Bohu žel

   Smazat
  2. Měl byste napsat , že vás mučila Stb a celou rodinu popravili , byl by z vás kapitalistický hrdina !!

   Smazat
 14. 15:45Tak jsem se zasmál -LHÁŘI- 2 miliony lidí dolaru bylo jak šafránu a ty napíšeš 2mil. lidí lháři..Tak že všem co chtěli vycestovat na ZÁPAD. Komouši vždy lhali, ale tak. Já na dluh nežiju

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.