Reklama

.

.

neděle 29. července 2018

Lauren Southernová: „Je to dobyté území!“ Mladá atraktivní Kanaďanka se vydala do australské no-go zóny a stačilo pár minut, aby..... video pod článkem

29.7. 2018   PL
Třiadvacetiletá Kanaďanka Lauren Southernová tvrdí, že islám představuje ohrožení pro naši západní kulturu. Aby svá tvrzení dokázala, vydala se na výlet na předměstí australského Sydney – do čtvrti Lakemba. Takhle to dopadlo.
Lauren Southernová si vytkla za cíl ukázat světu, že islám představuje hrozbu pro Západ. Aby své tvrzení mladá žena dokázala, vydala se z Kanady do Austrálie, aby v Sydney navštívila jednu čtvrť, kterou označila za tzv. no-go zónu, tedy část města, kam se nemuslimové údajně bojí chodit. Ze svého výletu natočila mladá dáma video, takže se můžete sami podívat, jak pochodila.

Na kameru zachytila ženy celé zahalené v tradičních arabských oděvech. A nejzajímavější prý bylo, že se v oblasti pohybovala jen pár minut a už slyšela, že by tu raději neměla být. Řekl jí to na kameru jeden z policistů. Stalo se to v okamžiku, kdy se třiadvacetiletá Kanaďanka chtěla jít podívat do jedné z místních mešit. Policista ženu varoval, že její přítomnost v okolí mešity by mohla být chápána jako ofenzivní vůči muslimské kultuře a zdejší muslimy by mohla velmi pobouřit.
Lauren Southernová se nechtěla nechat přesvědčit, ale policista jí znovu a znovu velmi důrazně doporučoval, aby místní svou přítomností nedráždila. Mladá žena poté na kameru poznamenala, že ve čtvrti Lakemba už v podstatě vládne právo šaría a muslimové tu mají záležitosti pevně v rukou.

„Nemohu kritizovat islám. Tady na veřejné komunikaci, v Austrálii, v Sydney. Tak mi neříkejte, že neexistují no-go zóny. Neříkejte mi, že tohle je multikulturní země. Lakemba je monokulturní a je tu zakázáno svobodně kritizovat islám. Je to dobyté území,“ prohlásila Lauren Southernová.
video zde

20 komentářů :

 1. Je to neřešitelná situace?
  Nebo jsou blokovány zdroje, které by to mohli vyřešit?
  Komu tato situace vyhovuje?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Může to vše existovat jenom proto, že jsme neschopní blbci a nic proti tomu neděláme a necháme se zabíjet jako telata a ten kdo se brání, tak ten je ještě odsouzen našími soudkyněmi. Muslimové porušují naše zákony, vyhrožuji nám, podřezávají nás, zabírají naše území a my se na to jenom díváme jako ovce které jsou na porážku a říkáme že to je neřešitelná situace. Prostě my degenerujeme a ztratili jsme pud sebezáchovy.

   Vymazat
  2. Islám je v Japonsku zakázán, protože prosazuje zabití nevěřících. V Evropě není zakázán protože Evropa prosazuje svobodu víry. Že nositelé této víry nás do Evropy přišli zabít už Evropa neřeší a její soudní instituce obhajují muslimy, tedy naše vrahy. Pokud jde o znásilnění provedené muslimy je až s podivem jak sdělovací prostředky Evropských států bagatelizují tyto trestné činy páchané muslimy v obrovském měřítku. Většina národa Evropy vidí, že Evropa páchá sebevraždu ale elity Evropy naopak počínaní muslimů schvalují a organizují masový přísun dalších muslimů do Evropy. V Africe je miliarda lidí připravená přemístit se s podporou elit do Evropy. Je to beznadějný stav.

   Vymazat
  3. Ve mestech uz maji"demokratickou " vetsinu a 400 tisic rocne se jich dovazi...Haremy jsou take dulezite kdyz Oddalisky u sicich stroju vyrabeji na jednoho araba zdarma a to se prodava v obchodech , ktere poridi Saudi A.,Kuvajt Emiraty , aby ziskali prevahu i ekonomickych vecech.. Taky chteji mit vsechno a hned a bankeri si mnou ruce na pujckach...Prichazeji take do Charit kde seberou vsechno a mezitim telefonuji na modernich 1000- 2000 dolaru mobilnich telefonech. venku maji nova prevazne auta , aby objeli tech Charit vice za jeden den....Take musi dostavat navrch od Charit , ktere jsou pro stare nemocne a deti, musi a dostanou penize pro svoje cetne rodiny...Zbrane maji protoze jsou hodne zamestnavani Policii , tak se splni jejich davny sen mlatit pokojne demonstranty a v noci se na takovych predmestich strili , jako dnes vsude...
   Co vas ceka to vas ani nemine...

   Vymazat
 2. --- Omlouvám se, asi je Alláh škodolibý, pokud to byl on a ne prostě Satan: Definice Myšlenkového viru zní "Forma logického myšlení založená na špatných základech potvrzených hlubokou neznalostí nebo vírou." . Fakt sorry, nevím, jak jsem to mohl napsat nepřesně.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. --- to je k tomu 14:52. Zajímavé, co se děje.

   Vymazat
  2. Za pár let může atraktivní Kanaďanka přijet natočit podobnou reportáž do Brna . Nemusí se ničeho obávat . Matěj Hollan ji no go zonou v Pisárkách bezpečně provede .

   Vymazat
  3. 15:16 No, pokud má muslim ve třiceti různých verších Koránu přikázán boj proti nevěřícím v islám, stěží nebude nepřítelem dokud ho bude vyznávat a stěží lze považovat za rozum pojímat to jinak.

   Vymazat
  4. 15:16, v té době se Pisárky budou dávno jmenovat Pisoárky.

   Vymazat
 3. To jisté co viděla v Austráliji to jistí je na děním pořádku ve Spolkových Nemeckích Emirátech.

  OdpovědětVymazat
 4. Trocha filosofie nikoho nezabije:
  Tzv západní civilizace se vydala na nesprávnou cestu - cestu preference individualismu. Odložila kolektivismus, jako přítěž svého rozvoje a tím se vzdala pojistky svého bezpečí.
  Jak neprozíravé - stupidní.

  Štefan

  OdpovědětVymazat
 5. Všude se bojí islamizace . Jen Brno bojuje a znásilňuje v divadle muslimku .

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Brno prostě miluje Islám. Katolická Morava se postupně odklání od nepravé víry a navštěvuje madrásy, kde dychtivě naslouchá bojovným imámům. Rodilé Brňačky často nosí hidžáb nebo abáju a pár se už objevilo na veřejnosti v čádoru. Nikkab zatím ještě tolik nejede, ale za chvíli budou nosit i ten) Hej, Brno, Ježíš je sice dle Koránu svatého Prorokem, ale jeho církev pochází od Satana. Měli byste začít bořit kříže a začít svatý džihád proti káfirům.

   Vymazat
 6. Mno jo zase se ti hodní slimáci neintegrují do společnosti to je divné.

  OdpovědětVymazat
 7. Islám je v Japonsku zakázán, protože prosazuje zabití nevěřících. V Evropě není zakázán protože Evropa prosazuje svobodu víry. Že nositelé této víry nás do Evropy přišli zabít už Evropa neřeší a její soudní instituce obhajují muslimy, tedy naše vrahy. Pokud jde o znásilnění provedené muslimy je až s podivem jak sdělovací prostředky Evropských států bagatelizují tyto trestné činy páchané muslimy v obrovském měřítku. Většina národa Evropy vidí, že Evropa páchá sebevraždu ale elity Evropy naopak počínaní muslimů schvalují a organizují masový přísun dalších muslimů do Evropy. V Africe je miliarda lidí připravená přemístit se s podporou elit do Evropy. Je to beznadějný stav.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pocty mrtvych v muslimskych zemich jdou do desitek milionu.Jednou nam to spoctou a nic jineho nemuzeme cekat.Tak to v historii chodi.

   Vymazat
 8. Tahle kanadska slecna vi rozhodne h.vno.Nedovede si predstavit bombardovani a smrt sve rodiny.Ti jeji krestani se zucastňovali a zucastnuji vrazdeni v Lybii,Iraku,Afghanistanu ,Syrii,posilaji miliardy a zbrane Izraeli.A ted cumi,ze muslimove ji nemaji radi.Vrat se do Kanady kačo pitoma,nebo se jed podivat do Damasku ci Gazy.

  OdpovědětVymazat
 9. Vy zapadni smejdi jste kolonizovali Australii,Kanadu,Ameriku atd.atd., tak komu tu chcete rozkozovat kd e kdo muze zit?
  Jakym pravem zakazujete a rozhodujete kde kdo muze zit,vsichni jste drzeli hubu kdyz zapadni koalice rozbombaradovala stredni vychod a Afriku tak si ted nestezujte.

  OdpovědětVymazat
 10. Ja ziju mezi muslimi jiz 14 let,jsem na velke ctvrti jediny krestan a za tu dobu my nikdo ani zlym pohledem neskrivil vlasek na hlave,jsou to dobri pratele,pomahaji pristehovalcum s praci,k vanocum my prinaseji darky jako sousedovi,tak co to tu porad hrajete za habaaduri VY rasisticka chazko!

  OdpovědětVymazat
 11. 18;00
  A pak ses po vopici vzbudil s hubou v nočníku ty pohadkáři....!!!!!☺☺☺

  OdpovědětVymazat